PDA

View Full Version : Record: s-au uitat la 57 de filme consecutiv timp de 123 de ore



White Shadow
8th October 2008, 18:27
http://img392.imageshack.us/img392/4845/capture2ms4.jpg

relansat
8th October 2008, 18:37
Felicitari castigatorilor. Marturisesc ca io am adormit dupe juma de ora uitandu`ma la Iron Man, de aceea e cu atat mai pretios recordul acestor doua persoane :cry:

White Shadow
8th October 2008, 18:44
era interesant sa scrie si filmele pe care le-au vizionat...

sa vedem si noi cu ce si-au pierdut astia 123 de ore din viata spre deosebire de alte persoane care nu sunt in stare sa isi sacrifice nici 30 de secunde din viata.........

messi19
8th October 2008, 19:11
era interesant sa scrie si filmele pe care le-au vizionat...

sa vedem si noi cu ce si-au pierdut astia 123 de ore din viata spre deosebire de alte persoane care nu sunt in stare sa isi sacrifice nici 30 de secunde din viata.........


pai daca s-au uitat atata la filme inseamna ca au pierdut timpul????:mda:

White Shadow
8th October 2008, 19:33
pai puteau sa faca altceva in timpul ala.......

messi19
8th October 2008, 19:41
mda...asta asa e......dar probabil au facut acel altceva altadata....deci nu au pierdut timpul

buticut
9th October 2008, 01:27
Daca s-au uitat la filmele lui Uwe Boll atunci sunt de admirat pt ambitia lor :cry:.

Eu nu stiu daca as rezista...si probabil nici nu as incerca :D. Faza e ca probabil se uitau la un moment dat "mecanic" la filme, adica nu mai realizau ce se intampla in film. Pur si simplu aveau ochii tintuiti pe ecran.Fac pariu ca, daca i-ai intreba despre fiecare in parte, ar stii sa iti povesteasca doar vreo 20.


In total, they watched 57 films, including “The American President,” “The Bourne Identity,” “Chariots of Fire,” “Kill Bill Vol. 2,” “The English Patient,” “Caddyshack” and many more. As a sign of support, Academy-Award winning actor Susan Sarandon dropped off the final film and gave the weary participants words of encouragement in the final hours of the event.

relansat
9th October 2008, 03:05
la fel si io pun pariu ca daca`ti pun toate filmele lu` depp tu reusesti sa le urmaresti non stop :D

buticut
10th October 2008, 01:36
Am facut maratoane de genu cand eram in the middle of nowhere, doar cu niste DVD-uri, DVD Player and TV :). 2 pe zi au fost de ajuns :D.

And FYC, I am quite a film buff. Doar pt ca el e pe primul loc, nu inseamna ca nu exista locul 2,3,4 etc. :rolleyes:

TenisFan
10th October 2008, 01:54
Am facut maratoane de genu cand eram in the middle of nowhere, doar cu niste DVD-uri, DVD Player and TV :). 2 pe zi au fost de ajuns :D.Asl pls with pix pliz. ktnxbai