PDA

View Full Version : Univeristatea Craiova



Ayrton
19th May 2003, 10:56
Iata ca echipa numita candva "campioana unei mari iubiri" (HA-HA-Ha) a ajuns o mare tarfa...
Dupa ce a facut un blat trecut repede sub tacere de suporterii proprii, cel cu Gloria Bistrita, cand antrenorul bistritenilor se bucura si era mandru de faptul ca a cedat meciul, Universitatea a mai facut un blat gretos, la Timisoara...

RUSINE CRAIOVA!!!
RUSINE TIMOISOARA!!!

Insa sunt sigur ca prietenul lui Staicu, mizerabilul Mitica Dragomir, va spune iar ca nu exista nici o suspiciune asupra circului de la Timisoara, ca doar nu va retrograda el cele doua echipe, numai si pentru faptul ca are un loc de presedinte pe viata asigurat la echipa prazarilor...

inter
19th May 2003, 12:09
bey campion al corectitudinii si al integritatii /fu/ , vad ca de vreo trei saptamani ai inceput din nou sa schelai pe forum numai aberatii :ciocan:
se vede ca ai avut insomnii azi-noapte /fu/ , nu te-ai putut odihni din cauza duhorii ce emana din groapa :D:D:D:D si te-ai trezit cu mintea incetosata de victoria timisoarei ..........
nu strangeti voi suporteri in groapa intr-un campionat , cati vin intr-o etapa la timisoara si craiova :yeah: :yeah:

OARE DE CE dinamo E CEA MAI HUIDUITA ECHIPA DIN TARA ? :D:D:D
O FI OARE DIN CAUZA "valorii" ? /fu/

Timisoreanul
20th May 2003, 09:42
Lasa mai Inter, nu vezi ca nu ai cu cine discuta, nu are rost sa ne balacarim in acest balcanism dimbovitan deoarece singurul lucru pe care stiu sa-l faca unii dintre colegii nostrii din capitala este sa imprastie si pe altii cu noroiul in care sint ei scufundati.

Hai Poli! Hai Timisoara! Hai Banatul!

baubau
20th May 2003, 16:04
Pentru toti craioveni "curati"cititi articolul din ProSport,marti 20 mai 2003,cu privire la Universitatea! :drak:

Ayrton
20th May 2003, 17:09
Ar fi bine sa le dai si un link sau un "ctrl+c, ctrl+v", ca oltenii sunt cei mai lenesi oameni de pe pamant :P ... si destepti :D !!!

inter
20th May 2003, 17:26
mda, ai dreptate nici tu nu postezi prea des pe "prosport " preferi mai mult
"gazeta " :D:D:D:D
fiind in BUKALE citesc "prostsport-ul" inaitea lui baubau :D:D:D
evident e o chestie de conjunctura :D:D:D:D

nemo_
20th May 2003, 17:44
pana acu ceva timp...i respectam pe olteni...
acum...mi-a trecut

inter
21st May 2003, 17:08
ce ti-a trecut nemo ? ...........................
:D:D:D:D:D

ViolaBoy
22nd May 2003, 06:35
nu stiu de ce il bagatzi in seama pe ayrton. el o conversatie fara injuraturi nu poate sa aiba. in toate msg numa /fu/ din astea are.


FORZA POLI Timisoara 8) 8)



fotblat club dinamo nicolae ceausesc buCUResti :ciocan:

ayrton --> :flame: <--- ViolaBoy

:D

FatFrumos
23rd May 2003, 08:31
Viola i'm with you on this one and it's even funny sa plins ca eu vorbesc urit ca lam facut "gay".

baubau
23rd May 2003, 08:52
ViolaBoy-cred ca numele de FOTBAL CLUB NICOLAE CEAUSESCU ar trebuii sa ii revina cu merite deosebite ,acum,Universitatii Craiova,trebuie doar sa asculti idioteniile pe care le debiteaza Staicu... :no:

inter
23rd May 2003, 15:48
baubau , mai incet cu "revelatiile " tale, nu uita ca in CRAIOVA i-am facut statuie lui ION OBLEMENCO, pe cand voi dragi pietreni i-ati facut bust unuia din "cupola" blatuitorilor "pinalty" sau gh.stefan :ciocan:
diferenta spune totul :D

rulez
23rd May 2003, 16:51
trebuie sa spun ca "cinstiti" dinamovisti au dreptate despre craiova.(da de unde). S-a vazut ce frumos joaca echipele poli si craiova si cati suporteri au? nu o sa aveti voi suporteri cat au craiova si poli in deplasare.
C R A I O V A :yeah:

ieppy
23rd May 2003, 20:13
asa de frumos joaca incat Poli retrogradeaza si La Craiova trebuie sa-i bata ca<rtu ca sa joace. Bravo.

Pinalty
23rd May 2003, 20:39
inter ce ai cu Pinalty? Nu vad ce atatea comentarii: PoliAek-U Craiova=BLAT!!! Deci a intrat si Timisoara in clubul "bad boys"... Craiova e demult

Albastreata
23rd May 2003, 21:15
Deci a fost revolutie !!! dinamo scapa de la retrogradare cu multa sudoare, iar Timisoara si Craiova fac jocurile ?!

Pinalty
23rd May 2003, 21:27
da au fost doua blatur pe fata in ultima etapa:Craiova-Poli si Otelul-Astra.

rulez
23rd May 2003, 22:39
Ba ieepy /fu/ ,da tu esti chiar prost! /fu/ da dinamo cum joaca ,fara arbitri dinamo nu castiga n-ai vazut
Apropo noi macar avem antrenor!
dinamo /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/



miercuri:dinamo :ciocan: craiova
:D
dinamo :firedevil: blat

Albastreata
24th May 2003, 00:45
Unde a dus si revolutia asta: se fac aranjamente la Craiova, Timisoara, Ploiesti si Galati ! (Banuiesc ca in timpul asta Bucurestiul, Bistrita si Piatra Neamt tremura de indignare...!) 8)

ieppy
24th May 2003, 11:30
Rulez. In primul rand prost sai spui lui tactu' si nu mie. In plus din cate stiu eu am batut pe Craiova fara arbitrii si in ultimul meci cu Brasov am avut un eliminat in min 30 si am revenit de la 2-0. In schimb despre Craiova si Poli se spune ca au mimat fotbalul in meciul direct. Nu am vazut meciul, nu ma pronunt. In schimb nu poti sa spui ca Poli si Craiova joaca frumos pentru ca nu e asa. Or avea suporteri dar echipe nu au. That's life.

FatFrumos
25th May 2003, 21:26
Ieppy si Dinamo are echipa? :)......vrei sa zici echipa lui Dinamo cocosata de FC Brugge si in tur si in retur in Liga Campionilor se considera echipa sau numai de masura Diviziei A?....care e la pamint.

rulez
25th May 2003, 22:09
IEEPY,CRAIOVA ARE ECHIPA SI SUPORTERI!SI CARTU SI CU BADEA N-AR FACE NICIODATA BLAT CUM A FACUT DINAMO.RECUNOSC CA CEI DE LA CRAIVA AU FACUT BLAT ATUNCI CAND ERA NETOIU.DAR ACUM SE JOACA PE BUNE!





:thinking: (DINAMO NU STIE CE SE INTAMPLA CU EI SI NU ISI EXPLICA DE CE A TREBUIT SA SCOATA MINGEA DI PORTA LOR DE ATATEA ORI MIERCURI 28 MAI)
REAL MADRID ALE ALE ALE!!!!!!!!!!!!!!!!

gicu
26th May 2003, 10:19
rulez, are echipa Craiova, caci e inscrisa in campionat. Insa dupa cum joaca...n-ai zice /nope/

Ayrton
26th May 2003, 10:35
CARTU SI CU BADEA N-AR FACE NICIODATA BLAT

Poate ca Sorin Cartu sa fie impotriva meciurilor blat, dar Pavel Badea nicidecum... Este doar un soldatel pe care il misca Dinel Staicu cum vrea...

Si daca negati ca si meciul Craiova-Gloria a fost blat...
Pai radeau si toti ziaristii olteni la conferinta de presa de dupa meci, cand antrenorul oaspetilor era ferict ca a luat bataie, cica "a fost un rezultat bun pentru fotbalul romanesc"... HA-HA-HA! Jenant... si nici macar cand e recunoscut blatul, voi tot va tineti nasul pe sus...

iohannfus
26th May 2003, 11:17
Iata ca echipa numita candva "campioana unei mari iubiri" (HA-HA-Ha) a ajuns o mare tarfa...
Dupa ce a facut un blat trecut repede sub tacere de suporterii proprii, cel cu Gloria Bistrita, cand antrenorul bistritenilor se bucura si era mandru de faptul ca a cedat meciul, Universitatea a mai facut un blat gretos, la Timisoara...

RUSINE CRAIOVA!!!
RUSINE TIMOISOARA!!!

Insa sunt sigur ca prietenul lui Staicu, mizerabilul Mitica Dragomir, va spune iar ca nu exista nici o suspiciune asupra circului de la Timisoara, ca doar nu va retrograda el cele doua echipe, numai si pentru faptul ca are un loc de presedinte pe viata asigurat la echipa prazarilor...

ce se intimpla mai adminilor pe forumul asta ... intra orice pseudo suporter care nu are 13 ani si il bate ma-sa acasa ca i-a venit telefonul prea mult de dial-up sau nu-i mai da bani de cafe sa vina sa posteze aberatzii tehnico-tactice pe forumuri ? ... ban him :evil: :x ...

Craiova a fost prostituata cind era netzoiu pe acolo ... acuma curva fotbalului rominesc se numeshte dinamo ... eraq curva si fara netzoiu dar mai de lux ... statea acasa si ashtepta sa-i vina clientii ... acuma este scoasa la trotuar ... pe shtrasse ... parca asha se spune nu ? ...

statzi ca vedetzi voi la Craiova ... :drak: /fu/

rulez
26th May 2003, 19:23
gicu!tu chiar nu ai vazut ca echipa craiova este foarte buna?nu accepti ca acei catzei sunt prosti. :D
gicu te rog sa nu mai intri pe aici ca n-are taicatu pensia asa de mare ca
sa platesca dial-up.da? :D

si tu aytron la fel! /fu/








real madrid ale ale ale!
CANTAM CU TOTI SI STRIGAM TARE SA MOARA CAINI DIN STEFAN CEL MARE!
DACA VOI SUNTETI CAINI MAMELE VOASTRE CE SUNT? :yeah:

nick
26th May 2003, 21:48
E un citat biblic:"Cine este fara pacat sa arunce prima piatra".
Daca aceasta discutie ar fi deschis-o oricine altcineva, ar fi avut un iz de seriozitate.Dar sa vina un dinamovist si sa faca pe lupul moralist,e prea mult.Stim cu totii(in afara celor ce nu vor sa stie)care sint "metodele specifice"ale dinamovistilor,si s-a vazut care a fost rezultatul acelor etape in care Dinamo a incercat sa se abtina de la vechile practici:se lupta pentru evitarea retrogradarii!!! :drak: .
Cit despre comparatiile intre valoarea echipelor,iata ca Universitatea cu o echipa adunata in graba,intr-o luna("multumim "netoiu,"multumim" dinamo!!!),are cu doar 3 puncte mai putin (deocamdata)decit celebra si incomparabila dinamo,ba,daca ar fi sa credem speculatiile privind meciul de la Timisoara,se pare ca si-a permis sa le mai dea si altora(sic!!!) :D

Ayrton
27th May 2003, 09:30
se pare ca si-a permis sa le mai dea si altora

Bine macar ca recunosti ca sunteti blatisti...

Si sa nu uitam ca a mai primit si puncte de-a moaca, remember Craiova-Gloria, incheiat cu un "rezultat benefic pentru fotbalul romanesc"!

rulez
27th May 2003, 20:59
ba aytron voi nu recunoastt ca ati luat puncte pe care nu le meritati?blatisitlor!
daca tu esti caine mama ta ce e?












real madrid ale ale ale! :yeah:

ieppy
27th May 2003, 23:58
bai rulez! gaseste si tu o noua intrebare! Si lasa mamele in pace ca nimeni nu s-a luat de mata, OK! Sa fim naiba respectosi si macar sa nu ne injuram. Ce zici?

bambyna27
7th October 2004, 10:26
cine ma poate ajuta?? :(
am nevoie de un tricou cu universitatea craiova ma poate ajuta cineva?/ contra cost

Vietnam
7th October 2004, 12:33
Bravo suflete ai gasit unde sa ceri tricou cu Craiova! :o: Ai cautat mult threadul asta? Du-te suflete pe cel al Universitatii Craiova la suporter sau pe www.craiova-maxima.ro sau .com. Si intreaba acolo de tricou. Intrasi tu pe threadul in care un handy a facut-o pe Craiova prostituata????????????? Ala cred ca are vise erotice cu masa si le posteaza aici ... :jerk:

ieppy
7th October 2004, 13:25
Vietnam, stiai ca in germana handy este folosit ca un termen pentru telefon mobil?

Vietnam
7th October 2004, 14:43
Oi avea dreptate nu zic nu, sa inteleg ca trebuie sa-i scriu individului cuvantul complet ca altfel se va considera telefon mobil? Il banuiam eu prost dar sa nu exageram. Totusi ca sa nu ramina cu pareri gresite :
Ok, in postul de mai sus in loc de handy se va citi handicapat ! :evil:

Si evident acum astept avertisment pentru ca am jignit un moderator! :mda: cu toate ca am fost ultra finut in exprimare.

inter
7th October 2004, 16:00
nu cred !

minudoru
7th October 2004, 17:10
Chiar trebuie sa se mai posteze pe acest thread?
Nu de alta dar are un titlu penibil

miril
7th October 2004, 17:19
De acord.

ieppy
7th October 2004, 17:28
in mod normal inter ar trebuii sa se sesizeze, insa cum nu crede atunci eu nu am ce sa fac daca el e sef!

inter
7th October 2004, 18:44
:drak: , n-am vazut cand trebuia :mad: , nu mai are rost sa dezgrop "mortii" acum :cool:

ieppy
7th October 2004, 18:47
absolut. Aia e vodca cu pricina, parca, nu?

inter
7th October 2004, 18:49
:ok: , vad ca tii minte :D

ieppy
7th October 2004, 18:50
cum sa uit chestii din astea esentiale?

ady_azzuro
7th October 2004, 20:01
Inter, cred ca topicul asta trebuie sa dispara, nu de alta, dar parca vad ca or sa apara niste indivizi care sa mai loveasca in Stiinta si nu cred ca o sa-ti convina...

inter
7th October 2004, 23:15
gata s-a rezolvat!

iulian
7th October 2004, 23:25
La ala cu Timisoara nu ati sarit asa repede sa-l modificati :rosu:

inter
7th October 2004, 23:31
adica cum? du pa un an de zile ...e vina mea ca nu l-am vazut ... sarisi tu pui de png-ist sa-mi atragi atentia ....!
daca era ceva legat de ai tai .... erai in stare sa dai ban retroactiv!

iulian
7th October 2004, 23:33
ce ai pupalas de esti asa de excitat ? eu doar am intrebat...n-am dat cu paru`