PDA

View Full Version : Etapa 11: FC “U” CRAIOVA – CS PANDURII TG. JIU 2-0



delaparis
6th October 2008, 22:46
DUMINICA, 19 OCTOMBRIE 2008

ora 15.00 GSP TV

discutii inainte si dupa meci

Sergio_D
7th October 2008, 00:53
Doi. :cool:

Rossi
7th October 2008, 02:15
X ... in familie ... se impart punctele :P

six
7th October 2008, 10:12
normal Craiova dar......:rolleyes:

resita
7th October 2008, 13:13
craiova castiga acest derby

Cipri
7th October 2008, 14:53
Victorie Craiova !!!

Balaci
7th October 2008, 14:54
derby oltenesc, X

YoNuTzz
7th October 2008, 15:03
derby-ul olteniei
pronostic 1 :ok:

Stefan_Cel_Mare
7th October 2008, 17:27
bate Tg Jiu....sau maxim x pt craiova...e cartu la Tg Jiu si ala e scula de bascula ...le e frica la jucatori ca face criza si moare si o sa il aiba pe constiinta dupa aia ...=))

Leo
7th October 2008, 17:31
Marele derby al oltenilor . Pronostic X , asa ca intre frati .

Ferko
7th October 2008, 17:54
Joaca Cartu contra ai lui. Oare ce-o iesi ? X ?

ultra
7th October 2008, 20:21
Asta e blat. 1

stiintacv
7th October 2008, 21:24
Nu ne mai permitem pasi gresiti.Daca intr-adevar vrem anul asta in cupele europene,nu trb sa avem probleme cu pandurii

Sezione
7th October 2008, 21:41
Asta e blat. 1

Pai deja Panduri au un blat cu losserii de serviciu ...cu voi:happy

Sezione
7th October 2008, 21:42
bate Tg Jiu....sau maxim x pt craiova...e cartu la Tg Jiu si ala e scula de bascula ...le e frica la jucatori ca face criza si moare si o sa il aiba pe constiinta dupa aia ...=))

Esti incepator in toate...:no:

ultra
7th October 2008, 23:01
Pai deja Panduri au un blat cu losserii de serviciu ...cu voi:happy

batrane ultras :). ai si tu brigada ? sau folosesti numele aiurea. oricum sunteti pariliti. auzi la vochin "grupul periculos de la a 2 a". bai ai dreaq ce duri sunteti.

luciano_1644
9th October 2008, 19:01
Trebuie sa batem,n-am facut-o de mult acasa.Nu trebuie sa ne gandin la UEFA.Vreau sa mergem in Europa cand avem echipa pentru competitii europene,nu vreau sa patim ce au patit cele 5 echipe anul asta. BATEM!

delaoltenia
10th October 2008, 16:56
x...si nu se supara nimeni. :ok:

Mythos
10th October 2008, 18:45
Sorinaccio ii va arata lui Napoli cea inseamna cu adevart catenaccio. 0-0 este cel mai probabil rezultat in acest meci.

stiintacv
10th October 2008, 19:11
x...si nu se supara nimeni. :ok:

ba ne suparam noi:(

Sezione
14th October 2008, 19:58
batrane ultras :). ai si tu brigada ? sau folosesti numele aiurea. oricum sunteti pariliti. auzi la vochin "grupul periculos de la a 2 a". bai ai dreaq ce duri sunteti.

Ti-am vazut postarile..esti sub nivelul la care pot sa ma cobor..asa ca te las.

Sezione
14th October 2008, 20:01
batrane ultras :). ai si tu brigada ? sau folosesti numele aiurea. oricum sunteti pariliti. auzi la vochin "grupul periculos de la a 2 a". bai ai dreaq ce duri sunteti.

Tinere casual ( de aia ai sepcutza aia la avatar nu...cauta in dictionar daca ti-a obosit neuronul )...sint mult prea batrin in domeniu sa intru in dicutii cu unul care nu face diferenta intre ultras si hooligan...

malexoid
17th October 2008, 13:00
teoretic, Stiinta...practica ne cam omoara uneori :)
eu merg pe pushtanii lui Napoli, so 1 mare si lat!

TaciAcolo
18th October 2008, 21:43
Fotbaliștii de la Pandurii s-au antrenat în această după-amiază pe stadionul CFR din Craiova. Antrenorul Sorin Cârțu a programat antrenamentul de la ora 15:00, oră la care este programat mâine și meciul cu Universitatea Craiova de pe Stadionul Extensiv. Terenul pe care s-au antrenat azi jucătorii este al unei formații locale de liga a treia.

GALERIE FOTO ANTRENAMENT (http://www.pandurii-tg-jiu.ro/foto.php?category=Pandurii/2008/Antrenament%20Pandurii%20Craiova)

Cartu o sa aseze echipa foarte bine in teren cum a si demonstrat ca se pricepe in aceste 3 meciuri de cand a venit.. dar are si jucatori de calitate care pot realiza cerintele antrenorului... totusi un meci extrem de greu putine echipe pleaca cu puncte de la craiova depinde de ce zi prinde echipa craioveana.

Un meci special si pentru antrenorul cu portarii de la Pandurii, Lung pentru ca in poarta craiovenilor o sa fie copilu lui Lung Jr:D

relansat
18th October 2008, 21:47
merg si io pe un egal.

nr.zece
19th October 2008, 00:13
e prea liniste inaintea acestui meci (nu ma refer la forum)
nu imi place atmosfera asta...

delaparis
19th October 2008, 00:18
bun ... atunci zic io ca prazarii de soi vor bate prazarii "stelisti" :drak:

Acum e mai zgomot ? :D

nr.zece
19th October 2008, 00:21
vezi cum te mananca?
daca te injura vreun pandur sigur dai avertismente si te simti jignit
poate cabernetul te impiedica sa citesti ce e in paranteza
nu ma refeream la forum caine

delaparis
19th October 2008, 00:43
hmm .. deci ce vrei sa zici ? ... miroase a blat ?

TaciAcolo
19th October 2008, 01:07
@nr.zece ..... nu prea suntem interesati pt media ..de asta si linistea asta nu prea am vazut la tv ceva stiri pt meciu asta.

rhadoo
19th October 2008, 02:08
@nr.zece ..... nu prea suntem interesati pt media ..de asta si linistea asta nu prea am vazut la tv ceva stiri pt meciu asta.

probabil ai vrut sa spui interesanti:happy

six
19th October 2008, 10:00
bun ... atunci zic io ca prazarii de soi vor bate prazarii "stelisti" :drak:

:happy:happy:happy si uite asa am descoperit ca exista mai multe feluri de praz!!!??? :ras-plans::ras-plans::ras-plans:

OT:in mod normal Craiova nu se poate incurca cu "stelistii" :P

TaciAcolo
19th October 2008, 10:11
probabil ai vrut sa spui interesanti:happy

da asa e...:rolleyes:

cum e vremea la craiova ? daca nu bate vantu ca anu trecut :drak: poate avem o sansa:evil::evil:

purpleheart
19th October 2008, 12:13
Cred ca va dori Cirtu sa demostreze cite ceva ,vor juca cu o ambitie mai mare ca-n alte meciuri,dar Craiova cred ca se va impune !

TaciAcolo
19th October 2008, 12:17
singurul produs fast-food permis pe stadion .. o sa fie prazburgherul:drak::drak:

YoYoyOi
19th October 2008, 15:14
2-0 deja :D

TaciAcolo
19th October 2008, 15:48
rezultat mincinos........ Pandurii a avut 2 bare si 3 ocazii singur cu portaru ratate de piturca si iordache:confused:

golul 2 marcat de craioveni in opinia mea e neregulamentar ..stanca avea mingea in mana si bird a luat-o cu capu... seamana ca faza facuta de stancu in meciul cu bayeern

nr.zece
19th October 2008, 16:01
da, a fost fault la portar, dar si la costea a fost penalty
deci nu sunte pandurii dezavantajati

resita
19th October 2008, 16:04
al II-lea gol a fost bestial :happy:happy

Sezione
19th October 2008, 17:28
rezultat mincinos........ Pandurii a avut 2 bare si 3 ocazii singur cu portaru ratate de piturca si iordache:confused:

golul 2 marcat de craioveni in opinia mea e neregulamentar ..stanca avea mingea in mana si bird a luat-o cu capu... seamana ca faza facuta de stancu in meciul cu bayeern

Care 2 bare ?? MAi esti paralel rau da deja m-am obijnuit..esti unu care se uita la forbal de 2 ani si normal. . Ocaziile Craiovei nu le-ai vazut...si eu fost cam 5 si mari. NU aveti voi fata de egal la Craiova...ati tinut mingea degeaba 70 % din timp nu ati facut de cit sa invirtiti ca la handbal in jurul careului... Cel mai bun de la voi e doljeanul Iordache :)))

Sezione
19th October 2008, 17:32
bun ... atunci zic io ca prazarii de soi vor bate prazarii "stelisti" :drak:

Acum e mai zgomot ? :D

Si eu zic ca esti cel mai profind patruped de pe aici. Da acum ca ai terminat cu ideile latra la alra masa.

nr.zece
19th October 2008, 17:41
victorie indiscutabila, dar eu as prefera sa fortam tot meciul
prea o lasam moale mereu cand suntem in avantaj si cu timisoara nu a tinut faza asta

TaciAcolo
19th October 2008, 17:48
sezione poate ai stat in spatele peluzelor de nu ai avzut barele. :D .. au fost 2 bare Iordache si Nalati

Cristian
19th October 2008, 17:51
Galsheava intre olteni :D:D

marcel
19th October 2008, 18:03
rezultat mincinos........ Pandurii a avut 2 bare si 3 ocazii singur cu portaru ratate de piturca si iordache:confused:

golul 2 marcat de craioveni in opinia mea e neregulamentar ..stanca avea mingea in mana si bird a luat-o cu capu... seamana ca faza facuta de stancu in meciul cu bayeern

se pun doar golurile asa ca lasa! 2-0 pa:drak:

Sergio_D
19th October 2008, 19:52
Bravo Craiova, luarati si voi 3 puncte :D Nicio problema, ne luam revansa la Tg.Jiu :drak:

cocosila69
19th October 2008, 21:24
acum daca nu a mai fost eliminat nici un jucator de la adversar nu mai bat pandurii.nu a mai reusit condescu sa isi faca adversarii cu arbitrii ca i-au zis aia de la federatie ca e prea de tot sa pedepseasca pe craiova din 2 in 2 zile si cica sa se se descurce singur ca de aia l-a luat pe cartu ca e meserias:happy si vorba comentatorilor pe unde se duce resusciteaza echipele :lol:

delaparis
19th October 2008, 22:22
Si eu zic ca esti cel mai profind patruped de pe aici. Da acum ca ai terminat cu ideile latra la alra masa.
Eh ca s-a inverzit prazul pe el acum toamna ...
Ce am zis acolo ? ... chiar s-a adeverit :D ... daca nici gluma nu o mai inghiti atunci e clar ca tre' un meci cu Dinamo :drak:

Felicitari pentru victorie desi nu meritati :drak:

nr.zece
19th October 2008, 22:27
delaparis, e prea cald vinul? iar bagi batzul?
mars la cotet

delaparis
19th October 2008, 22:30
Ce "mars" mah ? ... tu ai vazut cum ma musca Sezione acum in sezon de toamna ? ... zici ca e caine dar ala turbat oltean :D

Rossi
19th October 2008, 23:09
meci in familie ... se stia rezultatul

nr.zece
19th October 2008, 23:47
pai si daca vezi ca e rau de ce de joci in ... gol?
stii ca provoci ... scandal

Sergio_D
20th October 2008, 12:23
meci in familie ... se stia rezultatul

Eu nu stiam, trebuia sa spui si tu inainte... eventual bagam si la pariuri. :thinkso:

*Coco*
20th October 2008, 16:05
Aparu si javra sa spuna dupa meci ca se stia rezultatu

nr.zece
20th October 2008, 16:24
e si el suparat ca ai lui sunt varza

Sezione
21st October 2008, 14:04
[QUOTE=robyyy;2298032]sezione poate ai stat in spatele peluzelor de nu ai avzut barele. :D .. au fost 2 bare Iordache si Nalati[/QUOTE

Ti n-ai vazut decit barele alea din tot meciul... :no:

Cristian
21st October 2008, 14:06
Si steaua a avut 2 bare la Galati si care e problema ? Punctele si jocul echipei conteaza, nu barele :)

Sezione
21st October 2008, 14:08
Eh ca s-a inverzit prazul pe el acum toamna ...
Ce am zis acolo ? ... chiar s-a adeverit :D ... daca nici gluma nu o mai inghiti atunci e clar ca tre' un meci cu Dinamo :drak:

Felicitari pentru victorie desi nu meritati :drak:

Eu glumesc cu cine merita nu cu toate latratoarele ... :no: Daca vrei sa spui ceva concret relativ la meci..ok dicutam . Dara daca ai impresia ca pe aici lumea trebuie sa iti accepte accesele de spirit si jignirile voalate te inseli ... deja sinteti asa pebinili cu " prazu " vostru ...de parca ar deranja pe cineva si v-ar baga cineva in seama...

Sezione
21st October 2008, 14:10
meci in familie ... se stia rezultatul

Iar ne confinda pui se seku cu satelitii lor... vezi ca de acum vin meciuri cev amai grele decit cu farul..sa vedem" liderul " ce face pe teren ca de latrat latrati toti ...