PDA

View Full Version : Etapa 11: FC FARUL – FC TIMISOARA



delaparis
6th October 2008, 22:40
SAMBATA, 18 OCTOMBRIE 2008

ora 17.00 GSP TV

discutii inainte si dupa meci

Rossi
7th October 2008, 02:07
meci de 1X2 ... Dinamo a castigat cu mare bulan intalnirea cu Farul ...
si Timisoara nu e aceasi cu cea de pe teren propriu ...

six
7th October 2008, 10:04
1-3;)

Kooler
7th October 2008, 11:14
Timisoara joaca mai bine ca noi, iar noi nu stim sa ne autodepasim nici ca joc nici ca altceva. Jucam neconsistent, incercam sa jucam complicat, iar cand ne iese faza ratam de parca, ar fi normal lucrul asta. Farul joaca altceva, nu fotbal.

resita
7th October 2008, 13:15
2 solist

YoNuTzz
7th October 2008, 15:12
stopam sirul de victorii al timisoarei
pronostic x :D

Leo
7th October 2008, 17:38
1 solist .

Ferko
7th October 2008, 17:59
Farul daca pierde intra in hora retrogradarii. Si ce daca ? X2.

six
7th October 2008, 18:16
1 solist .nu te lasi,colega.......:D

ensic
7th October 2008, 19:36
A catea victorie consecutiva o sa fie asta?

ultra
7th October 2008, 20:20
x solist. meci greu pt timisoara, iar ei joaca mult mai slab in deplasare decat acasa..

danny del corco
7th October 2008, 20:25
1. Atat!

stiintacv
7th October 2008, 21:29
meci de x

Kooler
8th October 2008, 19:15
1. Atat!

Pana la urma daca noi nu credem, atunci cine?

Duba
8th October 2008, 21:01
Sunt absolut convins ca FC Timisoara nu va reusi sa castige la Constanta. Marinarii daca vor pierde si acest meci, se vor infunda rau de tot in subsolul clasamentul.
Pronostic 1X.

Duba
8th October 2008, 21:03
meci de 1X2 ... Dinamo a castigat cu mare bulan intalnirea cu Farul ...
si Timisoara nu e aceasi cu cea de pe teren propriu ...

Dinamo a castigat printr-un MARE BLAT meciul cu Farul.

Leo
8th October 2008, 21:13
Bai tu nu esti sanatos daca nu bagi pe DINAMO ,oriunde , in orice discutie . Desteptarea , aici se vorbeste despre POLI TIMISOARA si Farul .

M-am razgandit , vreau sa castige POLI .
Hai POLI , lupta pt noi !

Kooler
9th October 2008, 11:07
M-am razgandit , vreau sa castige POLI .
Hai POLI , lupta pt noi !

Nuuuuuuuuuu, deja am pierdut un simpatizant.

Ferko
9th October 2008, 11:59
Dinamo a castigat printr-un MARE BLAT meciul cu Farul.Sigur ca da ... si nici nu s-a inCURCAt ca altii cu MAXIMum de efort si ..."talent". Blatul a fost la Constanta cu echipa ros-albastra. Bate Timisoara si Farul merge in Liga II.

GameBookers
9th October 2008, 12:12
X sec.. 1-1 cel mult .. joaca bine farul acasa

GameBookers
9th October 2008, 12:14
Sigur ca da ... si nici nu s-a inCURCAt ca altii cu MAXIMum de efort si ..."talent". Blatul a fost la Constanta cu echipa ros-albastra. Bate Timisoara si Farul merge in Liga II.


Nu ai visat bine azinoapte !!!! ai tu ce ai cu faru .. da nu e atat de slaba pe cat crezi ..si face surprize placute la pariuri .. ai o gramada de posturi si vb ca un incepator :yeah:

six
9th October 2008, 18:29
M-am razgandit , vreau sa castige POLI .
Hai POLI , lupta pt noi !:) asa colega...2 solist fara drept de apel ;)

danny del corco
10th October 2008, 01:21
Nuuuuuuuuuu, deja am pierdut un simpatizant.
Lasa ca la poll a fost cu noi !:ok:

danny del corco
10th October 2008, 01:22
Nuuuuuuuuuu, deja am pierdut un simpatizant.


:) asa colega...2 solist fara drept de apel ;)

Mai draga,SOLIST nu poate fii decat 1 !!! 2 e deja duet...:happy:happy:happy

luciano_1644
10th October 2008, 15:13
Farul nu are echipa rea,iar oaspetii au castigat destule partide consecutiv,intervine la un moment dat matematica...2-1 ptr gazde!

delaoltenia
10th October 2008, 16:48
meci de 1x2...

six
10th October 2008, 18:46
Mai draga,SOLIST nu poate fii decat 1 !!! 2 e deja duet...:happy:happy:happy
ok,2 duet atunci :dance::dance::dance:

Ferko
11th October 2008, 14:27
Nu ai visat bine azinoapte !!!! ai tu ce ai cu faru .. da nu e atat de slaba pe cat crezi ..si face surprize placute la pariuri .. ai o gramada de posturi si vb ca un incepator :yeah:N-am spus ca Farul e echipa slaba, dar nu-mi plac echipele care vor sa castige fara sa merite asa ceva. Ex.: Ghence a in Giulesti -meci castigat la masa verde dupa ce in teren era 1-0 pt Rapid (bricheta) ; Vaslui la Galati 1-1- pe teren si 0-3 la masa verde. Acum Farul vrea 3 puncte cu Iasi fara sa joace niciun minut. Crezi ca e corect dpv sportiv ? Retine : nu am nimic cu Farul si cu atat mai putin cu fanii acestui club, dar ma deranjeaza atitudinea conducerii acestui club. Daca ai inteles e bine, daca nu e doar o problema minora care nu trebuie bagata in seama. Eu am zis ce am avut de zic ca sportiv si nu dupa ce am visat noaptea.

Kooler
11th October 2008, 16:28
N-am spus ca Farul e echipa slaba, dar nu-mi plac echipele care vor sa castige fara sa merite asa ceva. Ex.: Ghence a in Giulesti -meci castigat la masa verde dupa ce in teren era 1-0 pt Rapid (bricheta) ; Vaslui la Galati 1-1- pe teren si 0-3 la masa verde. Acum Farul vrea 3 puncte cu Iasi fara sa joace niciun minut. Crezi ca e corect dpv sportiv ? Retine : nu am nimic cu Farul si cu atat mai putin cu fanii acestui club, dar ma deranjeaza atitudinea conducerii acestui club. Daca ai inteles e bine, daca nu e doar o problema minora care nu trebuie bagata in seama. Eu am zis ce am avut de zic ca sportiv si nu dupa ce am visat noaptea.

Conducerea Farului e linistita. Si cum se spune despre copii care nu plang... Arbitrajele ne dezavantajeaza, nu facem declarati razboinice ca alte cluburi insa e normal sa cerem ceea ce e al nostru. Sper ca , cunosti cazul de la Iasi si nu are rost sa mai vorbim. Cu ce e de vina Farul?

six
12th October 2008, 09:43
cea mai lunga deplasare din liga 1.1x o ora si cincizeci de minute cu...avionul :) si vreo 14 ore pt tren :headbang::headbang::headbang:...2 solist/duet/neduet :P

manu10
16th October 2008, 09:36
meci de 1x2
pronostic: 1 10%, x 20%, 2 70%

malexoid
17th October 2008, 13:07
imi doresc doar sa ne notifice delaparis cu un post dupa meci...ceva de genul "felicitari:cena_hbk_hhh, Costi_P, Cristi_Galati, ensic, forza_CFR, malexoid, manu10, me, Mythos, OnixTM, purpleheart, Ramirez, resita, tataleone, TigerSharkz, ZEROSASE, pentru pronosticul dat in poll"
chiar, nu am mai observat obiceiul asta la tine...
2!!!!!!!!!!!!!!!!!!

purpleheart
17th October 2008, 15:08
scorul casei 1-3 ! daca dau ei primul gol ii batem cu scorul cu care ne-am obisnuit...daca nu se inscrie repede orice e posibil !

Forza Viola !!! :lol:

Rossi
17th October 2008, 18:50
Timisoara daca bate la Constanta , poate sa treaca pe locul 3 , daca nu chiar pe 2 :ok:

Sezione
17th October 2008, 21:43
HAi Timisoara...aveti de luptat cu CFR pentru titlu.

White Shadow
17th October 2008, 22:26
castiga timisorenii...........sunt in forma............

ensic
18th October 2008, 03:53
HAi Timisoara...aveti de luptat cu CFR pentru titlu.

Daca se intampla ca timsorenii castige titlul si noi sa terminam pe 2 pe cuvant daca ma supar! :D

World Expert
18th October 2008, 04:42
Cred ca nu vor invinge la Constanta.Eu cred ca se va termina cel mult X,dar Farul poate castiga,cu munca si disciplina.

six
18th October 2008, 09:29
Dragi rechini........bla,bla,bla........venim la victorie :D .....va scoateti parleala cu esticii si sudistii :drak:

me
18th October 2008, 10:19
phuuu, mi-e un pic teama de meciul asta, o victorie azi ne pune intr-o pozitie f buna in clasament

danny del corco
18th October 2008, 10:58
Pai, daca tot va e teama "de inaltimi", lasa-ti punctele la Constanta, iar dupa aia sa fiti sanatosi si sa castigati tot !;)
Pana una alta : HAI FARUL !!!

purpleheart
18th October 2008, 11:55
Pai, daca tot va e teama "de inaltimi", lasa-ti punctele la Constanta, iar dupa aia sa fiti sanatosi si sa castigati tot !;)
Pana una alta : HAI FARUL !!!

Asta chiar nu putem face, ca cine stie cite ne mai ia FRF-ul anul asta ! :headbang:

Kooler
18th October 2008, 12:51
Asta chiar nu putem face, ca cine stie cite ne mai ia FRF-ul anul asta ! :headbang:

Si noua nu ne ia? Meciul de la Iasi trebuia sa il castigam la masa verde. Poate reusim si noi un meci mai de doamne-ajuta.

purpleheart
18th October 2008, 12:59
Si noua nu ne ia? Meciul de la Iasi trebuia sa il castigam la masa verde. Poate reusim si noi un meci mai de doamne-ajuta.
punctele trebuiesc cistigate toate pe TEREN,nu cu brichete,valize,comisii,mese verzi sau galbene ! :cya:

malexoid
18th October 2008, 13:31
Cred ca nu vor invinge la Constanta.Eu cred ca se va termina cel mult X,dar Farul poate castiga,cu munca si disciplina.

de undeva imi pari cunoscut...nu apareai pe forum ba cu foto brad pitt, ba shakespeare, ba madonna ori da vinci? adesea platinat...surprinde doar "moskova", inainte iubeai aik si 1860...
la fel de mult aberai si in acea vreme, dar s-au gasit 2-3 moderatori sa te zboare de aici....
ma insel?

andrei1921tm
18th October 2008, 14:49
Timisoara daca bate la Constanta , poate sa treaca pe locul 3 , daca nu chiar pe 2 :ok:

Oricum suntem pe primul loc...

Ferko
18th October 2008, 14:50
punctele trebuiesc cistigate toate pe TEREN,nu cu brichete,valize,comisii,mese verzi sau galbene ! :cya:Ai dreptate ! Si cele castigate pe teren trebuie sa ramana la echipa, nu furate de TAS-uri, FRF-uri, LPF-uri. Cine vrea puncte sa le obtina pe teren daca este in stare !

YoNuTzz
18th October 2008, 17:33
timisoara a deschis deja scorul...bucur...

six
18th October 2008, 17:49
suntem noi poli suntem noi

Stefan_Cel_Mare
18th October 2008, 17:50
Ai dreptate ! Si cele castigate pe teren trebuie sa ramana la echipa, nu furate de TAS-uri, FRF-uri, LPF-uri. Cine vrea puncte sa le obtina pe teren daca este in stare !


pai daca o comisie anuleaza un cartonas rosu facand o ilegalitate de ce sa ramana acea echipa cu punctele ????...sa le dea inapoi ...

andrei1921tm
18th October 2008, 17:58
Daca "pentru voi noi nu existam" si Timisoara e rusinea tarii si pentru voi, imi pare rau sa va spun dar voi nu mai existati deloc...echipa nu mai aveti, dar nu e vina voastra, dar suporterii manjiti cu ros-albastru va fac de rusine orasul.Daca de la Timisoara au venit mai multi suporteri decat aveti voi in peluza sunteti jalnici.Iasul se afla cam in aceasi situatie cu echipa ca si voi(comparam orasele mari), insa sunt mult mai devotati echipei locale si de acea merita respect.
Mereu superiori unui oras cu caini si oi!

Grinco
18th October 2008, 18:02
Wow, inca o dovada ca nationala trebuie sa joace toate meciurile la Constanta, unde fanii fac un show memorabil, demn de cele mai mari arene sud-americane. Daca ar urmari transmisia (care ar face pana si calitatea nemteasca a transmisiilor de la CM 2006 sa para amatoriceasca), argentinienii si brazilienii ar fi invidiosi pe toti cei 63 de suporteri constanteni prezenti la meci, care se aud perfect la TV

Ferko
18th October 2008, 18:42
pai daca o comisie anuleaza un cartonas rosu facand o ilegalitate de ce sa ramana acea echipa cu punctele ????...sa le dea inapoi ...Pentru ca le-a castigat PE TEREN !

six
18th October 2008, 19:01
hai ca si un punct este ok ...bafta incontinuare :ok:

Tim
18th October 2008, 20:15
Constanteni,pentru acel "Timisoara,rusinea tarii" nu o sa va iert niciodata!!!:(

Cristian
18th October 2008, 20:38
Timisoara nu e asa mare rusine a tarii pe cat e Constanta care in proportie mare e cu cele 3 din bucuresti (aici ma refer strict la planul fotbalistic).

_Razvi_
18th October 2008, 20:50
Constanta capra tarii !!

YoYoyOi
18th October 2008, 21:05
care-i faza? :groggy:

diorin
18th October 2008, 21:47
..cei mai analfabeti suporteri din Romania si din Europa ii gasesti in constanta.
Le doresc sa ajunga macar in divizia C,si asa sunt tratati ca ultimi ciumeti din fotbal.

ultra
18th October 2008, 22:14
si cei mai blatisti. sa nu uitam ca sunt pe mana cu stelistii :). fratiorii lor.

me
18th October 2008, 22:33
pacat de joc, in prima repriza Poli putea avea lejer 2 sau 3 la 0...asta e, oricum "suporterii farului?!?! (au fost mai multi veniti de la tm decat ei) au fost jalnici..rechinilor, serie C ca doresc! sclavi de steaua si dinamo!

kerosene
18th October 2008, 22:34
..cei mai analfabeti suporteri din Romania si din Europa ii gasesti in constanta.
Le doresc sa ajunga macar in divizia C,si asa sunt tratati ca ultimi ciumeti din fotbal.

E draq,si te-ai gandit tu mult, ai?

BOLD= Ca tot vorbim de analfabeti :lol:


Daca de la Timisoara au venit mai multi suporteri decat aveti voi in peluza sunteti jalnici

Azi a avut HCM-ul meci de cupa europeana,mult mai interesant decat unul cu voi.Plus ca suporterii sunt in conflict cu bosanceanu.
------------------------------
1George Curcă
7Cosmin Băcilă
4Rastovak - Primul meci ca titular si debut in liga I
2Răzvan Farmache
Florin Maxim
19Ben Teekloh
18Claudiu Voiculeț
23Bogdan Pătrașcu - Primul meci dupa mult timp
8Cosmin Matei -17 ani
17Gaston Mendy -eterna rezerva-joaca in locul lui Gerlem
Denis Alibec -18 ani (Iese Alibec și intră Fatai -18 ani)

+ ca unul dintre Teekloh sau Patrascu a jucat fundas,ei fiind M Defensivi


Deci iata cu cine ati facut egal. ;)

Tim
18th October 2008, 22:38
E draq,si te-ai gandit tu mult, ai?

BOLD= Ca tot vorbim de analfabeti :lol:



Azi a avut HCM-ul meci de cupa europeana,mult mai interesant decat unul cu voi.Plus ca suporterii sunt in conflict cu bosanceanu.
------------------------------
1George Curcă
7Cosmin Băcilă
4Rastovak - Primul meci ca titular si debut in liga I
2Răzvan Farmache
Florin Maxim
19Ben Teekloh
18Claudiu Voiculeț
23Bogdan Pătrașcu - Primul meci dupa mult timp
8Cosmin Matei -17 ani
17Gaston Mendy -eterna rezerva-joaca in locul lui Gerlem
Denis Alibec -18 ani (Iese Alibec și intră Fatai -18 ani)

+ ca unul dintre Teekloh sau Patrascu a jucat fundas,ei fiind M Defensivi


Deci iata cu cine ati facut egal. ;)constantene,cu noi...rusinea tarii,cum ramane?

me
18th October 2008, 22:46
pai pt ei..un egal cu "rusinea tarii" pe teren propriu este maxim ce mai pot spera...si ce pot obtine..
momentan se pot mandri cu un egal cu LIDERUL din romania, 8 victorii,2 egaluri si o infrangere in 11 etape..pe teren 26 de puncte..si primul loc in fata lui dinamo cu un punct avans..pt farul e chiar mare realizare ("jos palaria" serea)

resita
18th October 2008, 22:48
Constanteni,pentru acel "Timisoara,rusinea tarii" nu o sa va iert niciodata!!!:(

ce, asta a strigat galeria farului?

diorin
18th October 2008, 22:49
....E draq,si te-ai gandit tu mult, ai?..bold....ramane cum am stabilit ..analfabeti sadea, nu o spun eu ,o spun toti iubitori de fotbal din tara.!

Tim
18th October 2008, 22:56
ce, asta a strigat galeria farului?Din pacate.....DA !:(

resita
18th October 2008, 22:58
Din pacate.....DA !:(

:(:(:(:(

nu trebuie sa bagati si voi sclavii in seama, lasa-i in armonia lor :rosu::rosu:

YoNuTzz
18th October 2008, 23:12
1. timisorenilor, mai usor cu jignirile
2. nu inteleg cum presupusa galerie a scandat asa ceva...eu de ex nu sunt deloc de acord cu faza cu rusinea...ptr asta exista dinamo :D
3. e bun si un punct

Tim
18th October 2008, 23:15
1. timisorenilor, mai usor cu jignirile
2. nu inteleg cum presupusa galerie a scandat asa ceva...eu de ex nu sunt deloc de acord cu faza cu rusinea...ptr asta exista dinamo :D
3. e bun si un punctPe tine cu ce te-am jignit?
Trebuie sa-mi roseasca bujocii?:(

me
18th October 2008, 23:16
pai nu se baga nici ei in seama, ca daca vorbim de faptul ca 20 de insi au reprezentat azi "galeria farului"...asta spune totul..sa vina unii de la vreo 900 de km si sa fie mai multi ca "suporterii" gazdelor..fara comentarii!..aaa, ba da! un comentariu: aia de au venit de la aproape 1000 de km erau "rusinea tarii"...si erau mai multi decat "gazdele"...cine e rusinea???

Kooler
19th October 2008, 00:26
Felicitari celor care au indicat rezultatul corect in poll: Cristian Rapid, Dario, Duba, FcPoliFan, GameBookers, kain, maur85, rhadoo, Rossi, stiintacv, The_Kid, World Expert, YoNuTzz!!!!

delaparis
19th October 2008, 00:30
...eu de ex nu sunt deloc de acord cu faza cu rusinea...ptr asta exista dinamo :D
adic ? :cool:

OT: felicitari Poli pentru ... un punct :D

six
19th October 2008, 09:53
eu ma asteptam la asemenea sacandari pt ca atata ii duce conopida pe constanteni,mai mult ii inteleg deoarece ei sunt in general pupincuristii bekalului si numai part-time faristi :drak:

malexoid
19th October 2008, 11:01
adic ? :cool:

OT: felicitari Poli pentru ... un punct :D

ai vazut meciul ori vorbesti de pe youtube? aia sa fie multumiti cu punctul lor! (care nu ii salveaza de matineu, dar noua ne acorda +11...)

Ferko
19th October 2008, 11:26
Pacat de pierderea a 2 puncte de FC Timisoara. Farul (nu e vorba de echipa sau suporteri, ci de conducatori) se aliniaza echipelor care vor puncte la masa verde, ca in teren nu sunt in stare ( de fapt nu au cu cine, conducatorii preferand sa dea banii in alta parte decat pentru jucatori).

purpleheart
19th October 2008, 11:38
cu ghinionul din prima repriza,si cu un Serea in mare forma( :ciocan:) ne-am facut o repriza a doua cit am putut de grea + schimbarile mult prea tirzii ! Am pierdut nemeritat 2 puncte ,dar sper sa facem un meci mare cu CFR-ul si sa obtinem toate cele 3 puncte !
Forza Viola !
/OLE/

Kooler
19th October 2008, 13:03
Pacat de pierderea a 2 puncte de FC Timisoara. Farul (nu e vorba de echipa sau suporteri, ci de conducatori) se aliniaza echipelor care vor puncte la masa verde, ca in teren nu sunt in stare ( de fapt nu au cu cine, conducatorii preferand sa dea banii in alta parte decat pentru jucatori).

Furt pe fata, erau punctele noastre. Nu avem nicio vina ca am fost sabotati de arbitru...

Cristian
19th October 2008, 13:13
De pe ols am respect in plan fotbalistic am pentru Kooler, Kerosene si pentru un farist care vad ca nu a mai activat de multa vreme pe forum tchibos :ok:.

Leo
19th October 2008, 14:09
1. timisorenilor, mai usor cu jignirile
2. nu inteleg cum presupusa galerie a scandat asa ceva...eu de ex nu sunt deloc de acord cu faza cu rusinea...ptr asta exista dinamo :D
3. e bun si un punct

Nu inteleg , poate vrei sa detaliezi . Cat priveste ''TIMISOARA rusinea tarii '' nu uitati nesimtitilor ca datorita Timisoarei puteti sa va exprimati liber parerile sclipitoare acum . Echipa se numeste Poli , nu TIMISOARA . Ati jignit un oras intreg , gunoaielor . :rosu:

Grinco
19th October 2008, 14:21
Desi m-au enervat scandarile de neam prost ale constantenilor, nu stiu daca trebuie sa generalizam. La o adica, Constanta nu inseamna doar aia 20 din galerie + ceilalti 43 din tribune :D

Kooler
19th October 2008, 14:27
Exact asta vream sa zic si eu, daca 20 de insi care se cred galeria Farului doar de dragul de a avea si Farul una, va fac rusinea tari nu inseamna ca trebuie sa va suparati. Galeria Farului e zero, d-aia nu vine lumea la meci pentru ca galeria noastra face ce vrea ea. E drept ca orasele sunt in competitie, dar nici chiar asa. Pace si sa ne vedem de ale noastre...

six
19th October 2008, 16:08
Galeria Farului e zero, d-aia nu vine lumea la meci pentru ca galeria noastra face ce vrea ea. :shocked::shocked::shocked: pacat,poate voi astia cativa mai rasariti sa ii lamuriti si pe prosti ca una este orasul si alta este echipa de fotbal......:angry:

Rossi
19th October 2008, 23:04
:rosu: pt galeria Farului

Chiar daca aveau ceva cu Poli ... nu vad ce au avut cu Timisoara ... :rosu:

Si cum sa arati cu degetul spre altii , cand tu esti satelitul stelei ... :rosu:

malexoid
20th October 2008, 19:24
:rosu: pt galeria Farului

Chiar daca aveau ceva cu Poli ... nu vad ce au avut cu Timisoara ... :rosu:

Si cum sa arati cu degetul spre altii , cand tu esti satelitul stelei ... :rosu:

galeria alora nu e altceva decat restul ..pacat de unii (care au fosti activi pe acest forum si s-au cam scarbit...:headbang:

danny del corco
21st October 2008, 18:24
Banuiesc ca sunt in asentimentul adevaratilor suporteri ai Farului: regretabil ce s-a intamplat !
Nu stiu daca sunt cel mai potrivit sa spun, insa sper sa primiti scuze din partea unuia care a admirat, sincer, atat orasul de pe Bega, cat si echipa voastra (stim cu totii cam ce eforturi trebuiesc facute sa ai o echipa competitiva in tara asta, mai ales cand la tine in oras, la club,nici macar in vise nu se intampla asa ceva). Asta imi este opinia.
Bafta!

six
21st October 2008, 18:37
Banuiesc ca sunt in asentimentul adevaratilor suporteri ai Farului: regretabil ce s-a intamplat !
Nu stiu daca sunt cel mai potrivit sa spun, insa sper sa primiti scuze din partea unuia care a admirat, sincer, atat orasul de pe Bega, cat si echipa voastra (stim cu totii cam ce eforturi trebuiesc facute sa ai o echipa competitiva in tara asta, mai ales cand la tine in oras, la club,nici macar in vise nu se intampla asa ceva). Asta imi este opinia.
Bafta!se accepta colega :)

Poli Timisoara
22nd October 2008, 02:22
:rosu: pt galeria Farului

Chiar daca aveau ceva cu Poli ... nu vad ce au avut cu Timisoara ... :rosu:

Si cum sa arati cu degetul spre altii , cand tu esti satelitul stelei ... :rosu:

Exact ce spui tu si ce stiu toti ! :ok:
http://www.andreivochin.ro/2008/10/22/constanta-nu-iugoslavia/

diorin
22nd October 2008, 11:11
Steaua-Lyon =3-5 ! frumos rezultat.D-zeu nu bate cu bata !
...brichete ,valize ,arbitri,suporteri din C-ta !
Auzi ...cica; "Ghencea n-a mai trăit un asemenea meci din 1977, cînd i-am condus cu 3-2 la pauză pe sîrbi și am pierdut 4-6 .Constanta".
Sa va fie de bine,va doresc sa mai iesiti din B cand o iesi Ceausescu din groapa.

Kooler
27th October 2008, 21:10
Steaua-Lyon =3-5 ! frumos rezultat.D-zeu nu bate cu bata !
...brichete ,valize ,arbitri,suporteri din C-ta !
Auzi ...cica; "Ghencea n-a mai trăit un asemenea meci din 1977, cînd i-am condus cu 3-2 la pauză pe sîrbi și am pierdut 4-6 .Constanta".
Sa va fie de bine,va doresc sa mai iesiti din B cand o iesi Ceausescu din groapa.

Ce treaba are asta cu meciul cu timisoara? Crezi ca cei care posteaza aici sau citesc, ii intereseaza rezultatul asta? Nu cred... Mi se rupe unghia de steaua, mi-e indiferent ce face... Nu putem impune oameilor cu ce echipa sa tina... Nu-ti face griji ca Farul nu retrogradeaza...