PDA

View Full Version : Etapa 6: CFR Cluj - Jiul



Vadim
28th August 2006, 01:12
Discutii despre partida Cluj - Jiul, inainte si dupa meci, aici.

rakhpai
28th August 2006, 01:24
pronostic CFR CLUJ - JIUL 3:0 - haide CFR!!! /hello

Blu3red
28th August 2006, 01:37
Castiga CFR...2-0

newbye
28th August 2006, 01:41
Acum trebuie facut iar golaveraj ca vine dinamo din urma!

Liviu
28th August 2006, 01:44
Bate CFR dar cu mari emotii cu gol in ultimele minute . Anul trecut a fost 0-0 cu un Jiul care s-a bagat cu fundu-n poarta.
1-0 D.Munteanu din lovitura libera '88

Mario Di Lazi
28th August 2006, 01:48
Eu zic 3-1, ca sa-i mai penalizeze Dorinel iar pentru gol primit pe final de meci ...

lucian_iasi
28th August 2006, 01:54
Victorie clara CFR cluj...3-1

Universal
28th August 2006, 01:56
spectacol total: meritä sä ia campionatul CFR Cluj , 5-1

newbye
28th August 2006, 02:07
5-1 nu o sa fie ca o sa intre cu toata autobaza in poarta.

Universal
28th August 2006, 02:45
Posibil,dar la cum joacä in momentul de fata Cluj, preväd goluri multe.Jiul nu va avea sanse.

Ammadeus
28th August 2006, 02:53
6-0, razbunare crunta, ii ingropam in subteranul din gruia, voi cere personal unificarea descultilor din petrosani, tg jiu si craiova intr-un club cu sediul la craiova; petrosaniul si tg jiu sunt oricum zone care traiesc deja din ce trimit capsunarii plecatzi de acolo; sa oprim suferintza!

BAK
28th August 2006, 04:50
Posibil,dar la cum joacä in momentul de fata Cluj, preväd goluri multe.Jiul nu va avea sanse.


deci e clar, pierde cluj.......

Universal
28th August 2006, 04:55
nee,um Gottes Willen, cum sä piardä,echipa aceasta frumoasä,alcätuitä de un antrenor cu un caracter deosebit,cu simtul seriozittiii,nu cred,numai o catastrofä ar face sä nu cästige acest joc.Imi place echipa :ok:

BAK
28th August 2006, 05:03
nu intelegi ceea ce am vrut sa spun... in general am observat ca de obicei ai tendintza de a indica tot timpul rezultatul gresit...deci daca tu zici ca va castiga, eu as cam pune niste bani pe o victorie a adversarului.....aber das ist nur meine meinung......

Diodude
28th August 2006, 05:04
Bate CFR-ul clar,jiul este o echipa care nu merita sa stea in Liga 1.Fac parte dintre echipele capre ale lui steaua.

newbye
28th August 2006, 05:20
Daca-i batem si pe astia la scor o sa ne prezentam la timisoara mai bine ca anul trecut.

Universal
28th August 2006, 05:30
nu intelegi ceea ce am vrut sa spun... in general am observat ca de obicei ai tendintza de a indica tot timpul rezultatul gresit...deci daca tu zici ca va castiga, eu as cam pune niste bani pe o victorie a adversarului.....aber das ist nur meine meinung......

cum sä am tendinta sä bag rezultate gresite? echipa merge bine, am analizat jocul lor, Tilinca este atacant pur, Coroian este foarte experimentat, ce pot spune... Jiul nu are sanse mari de cästig, oricät de mult se vor apära,tot vor pierde,pronosticurile mele au o ratä 6/10 bune, deci nu-s chiar atät de slab, ce pot spune...un over 2.5 goluri ar fi in ordnung, 85% CÄ VOR da un gol clujenii, 68% LA 2 goluri, 51% la 3 goluri,si 28-35 % cä pot primi unul, Jiul nu prea a dat goluri multe in acest campionat, in caz cä vor reusi sä se apere foarte bine,väd un posibil 1-0, dar pronosticul meu,din statistici,
peste 2.5 goluri

newbye
28th August 2006, 06:18
cum sä am tendinta sä bag rezultate gresite? echipa merge bine, am analizat jocul lor, Tilinca este atacant pur, Coroian este foarte experimentat, ce pot spune... Jiul nu are sanse mari de cästig, oricät de mult se vor apära,tot vor pierde,pronosticurile mele au o ratä 6/10 bune, deci nu-s chiar atät de slab, ce pot spune...un over 2.5 goluri ar fi in ordnung, 85% CÄ VOR da un gol clujenii, 68% LA 2 goluri, 51% la 3 goluri,si 28-35 % cä pot primi unul, Jiul nu prea a dat goluri multe in acest campionat, in caz cä vor reusi sä se apere foarte bine,väd un posibil 1-0, dar pronosticul meu,din statistici,
peste 2.5 goluri

Mama ce de procente! Cred ca ai inrosit Matlab-ul. :)

Universal
28th August 2006, 07:08
Nu,sunt statistician , lucrez la birou, mä ocup de cäteva finante, mai si studiez,joc pariuri la greu, cälätoresc mult, fac de toate :) si nu dorm decät 4 ore zilnic, de aproximativ 6 ani.
CFR Cluj nu are cum sä piardä acest meci,numai o catastrofä-gen-cartonas rosu minutul 15-20 ar schimba partida,dar väd cä echipa este destul de fair,nu primesc multe cartonase.

BAK
28th August 2006, 08:01
,väd un posibil 1-0, dar pronosticul meu,din statistici,peste 2.5 goluri

deci o sa pun ca cfr-ul bate la 2.5 goluri diferentza....cred ca o sa joc un 3.5 la 0 pentru cfr....oare cat ii cota la rezultatul asat? sau la tine in statisticile alea minune bara ii considerata 0.5? universal, degeaba joci la pariuri la greu....degeaba ai tu statisticile alea, ideea e sa nimeresti macar castigatoarea.....plus ca mereu iti schimbi parerea.....la meciul UTA-rapid, ba ai zis 1-0 pentru rapid si apoi dupa 5 minute era 3-0 rapid.......si asta ii numai un exemplu......plus ca mereu mergi numai pe favorita, pana acum nu te-am vazut sa zici ca poate castiga echipa cu mai putine sanse.....

ideea este ca vorbesti aiurea numai ca sa te aflii in treaba

cfr_ista2000
28th August 2006, 09:14
3-0..PT CFR....chiar dak jiul batut etapa asta...musai sa ne luam revansa...FORTZA CFR!!!!!!!....

Dark Horror
28th August 2006, 11:08
Sper sa batem.Normal asha ar fi,dar orice e posibil.Tilinca nu cred ca va juca meciul asta ca are multe cartonashe.

Cristian
28th August 2006, 11:12
Bate CFR, se vede clar ca CFR-ul joaca cel mai frumos din acest campionat, si-n acelasi timp si cel mai spectaculos.

*Coco*
28th August 2006, 11:55
Ce draq ca le da CFR de la 3 in sus...
Nu are nici o sansa Jiul

delboca
28th August 2006, 12:29
bate CFR....jiul va opune ceva rezistenta da nu cred ca va face fata tavalugului cfr-ist.................3-1 +amenda de rigoare da mai bine cu amenda ptr gol primit in victorie decat ptr infrangere.....Hai CFR 1907 Cluj

m8k
28th August 2006, 12:59
CFR-Jiul 1-0 Gol Cadu min 90+6!!!!
Suntem in mijlocul mineriadei, am scapat de pandurii vine jiul! Amenda mi se pare exagerata, dar foarte profesionista!

81bor
28th August 2006, 13:09
Joaca bine si sper sa castige meciul. Jiul poate juca pentru bani lui GiGi, si motivati financiar pot sta cu autocarul in poarta.
Mai mult nu prea: 89% 1, 10% X, 1% 2.

m8k
28th August 2006, 13:18
Joaca bine si sper sa castige meciul. Jiul poate juca pentru bani lui GiGi, si motivati financiar pot sta cu autocarul in poarta.
Mai mult nu prea: 89% 1, 10% X, 1% 2.

Poate sa aduca si autobaza sau pot inchiria si aeroportul tot vor primi o boaba, numa daca aduc pe minerii din 90 atunci vom avea probleme, ca aia-s multi ai naibii.

the lion king
28th August 2006, 13:21
bai,voi chiar aveti de gand sa castigati campionatul?daca bateti si echipele bicurestene atunci da....oricum,oltenii sunt cu voi.succes!!!

m8k
28th August 2006, 13:24
Dupa vorba presedintelui Muresan obiectivul echipei este clasarea pe unul din locurile 1-4, dar cistigarea campionatului nu ar fi o tragedie pentru noi:)

the lion king
28th August 2006, 13:55
n-ar fi rau.dar mai sunt multe razboaie....sa nu va impotmoliti spre final ca ar fi pacat,trebuie sa tineti ritmul ca dinamo va sufla in ceafa,pacat ca nu i-am putut opri la Craiova.aveati 3 puncta avans ,nu?

m4st3r
28th August 2006, 14:24
bate cluju` fara probleme...3-0 sau 3-1 ca sunt obisnuitzi cu scoru` asta ;) ceau

m8k
28th August 2006, 14:26
O IUBESC PE DINAMO!!! vezi sa nu iti dezvalui identitatea pe acolo pe la voi, ca asta nici de gluma nu e buna.

gica
28th August 2006, 18:16
Prevad un meci greu cu minerii!Pt. ei un egal este un rezultat mare.Anul trecut au reusit un 0-0 in Gruia si am spus ca sunt candidati la retrogradare,atat de inofensivi au fost in atac.Au fost cu tot fundul in poarta,plus ca ne-a fost refuzat un penalty clar.(arbitrul a primit 6 etape pt. acea gafa).Dar incet,incet si-au revenit si chiar au jucat bine!Poate fi comparat parcursul de anul trecut cu cel din acest an(pt.mineri,bineanteles).Sa nu ne hazardam!
Am uitat ,jucam in deplasare la Dej,asta poate fi un avantaj pentru CFR!Daca inscriem in prima repriza le dam 4 ,daca nu....poate la limita un 1-o..



FORZZA CFR!!!!/hello

rechinul farist
28th August 2006, 18:30
hai CFR!!!! 4-0
anul asta luati voi campionatul!!!!
sunteti singurii curati din liga lu` Mitica!!!

wer
29th August 2006, 00:11
0-2 :evil: imi place sa fiu optimist :ok:

magica_steaua
29th August 2006, 00:50
foarte curati....sclavii lui rapid ..ati dat meciul ...daca se juca corect nu va batea rapid ca doar nu erati o echipa de pe ultimele locuri ca vaslui

newbye
29th August 2006, 01:22
foarte curati....sclavii lui rapid ..ati dat meciul ...daca se juca corect nu va batea rapid ca doar nu erati o echipa de pe ultimele locuri ca vaslui

Ai dreptate a fost rusinos meciul cu rapidul de anul trecut, sper ca anul asta ne spalam rusinea. A fost unul. La steaua in schimb e regula nu exceptie.

Mare ipocrizie tocmai voi sa vorbiti de blaturi. Noua ne e rusine de meciul de anul trecut cu rapid, voi va mandriti cu toate blaturile. Ce mai OI.:rosu:

BAK
29th August 2006, 01:33
steaua nu face blaturi ci adversarii sunt intimidati de renumele echipei si joaca timorat. de asemenea, ei stiu ca steaua ne reprezinta cu mandrie in faza grupelor din liga campionilor si cand ai in fatza o asemenea echipa jocul nu poate sa mearga snur......

kain
29th August 2006, 02:24
CFR`u , o noua victorie :)

Ammadeus
29th August 2006, 08:06
daca avem norocul si munteanu nu merge la lot, de la 5-0 la 8-0 cu descultzii din vale, razbunare crunta dupa anul trecut

Ess
29th August 2006, 10:13
X cat casa.
unde x este nr de goluri inscrise in poarta jiului din offside clar.
ca doar suntem echipa ferefeului...
:ciocan:

81bor
29th August 2006, 11:10
Jiul echipa sponsorizata de Dinamo si cu o motivatie financiara vor juca altfel. Va fii un campionat plin cu noroi, Steaua si Dinamo vor investi la bani grei in blaturi. Deja a inceput GiGi si vom avea meciuri grele cu SATELITII, iar Dinamo vine cu brigada de arbitrii (sper sa nu trimita unul la meciul cu Jiul).
Multe blaturi in acest campionat. Rusinos..

newbye
29th August 2006, 11:14
Cu arbitrii, fara arbitrii si chiar daca isi dau viatza minerii pe teren TZEFEREU' trebuie sa faca scor cu ei. Trebuie platita politza de anul trecut.

resita
29th August 2006, 11:34
4-1 :o:

cfr are echipa. :ok:

cfr_ista2000
29th August 2006, 12:14
:drak: MNDEA...cfr va continua seria de victory..!!3-0 sau 4-1...fortza cfr~!

Aurel.D
29th August 2006, 12:45
Daca Marian Iancu vroia o echipa adevarata, atunci trebuia sa investeasca la CFR Cluj, nu la Poli Timisoara.
Sincer, ma bucur pt. CFR Cluj, numai sa nu o tina tot asa, ca vreau sa treaca Dinamo pe primul loc.:D
Despre meci, nu ar fi prea multe de zis. Bate CFR, dar sa vedem cu cat.

newbye
29th August 2006, 13:58
Nici noi nu vrem sa o tineti tot asa ca prea ne suflati in ceafa in clasament. Sper sa fie UTA frizeru vostru desi nu prea cred.

m8k
29th August 2006, 15:55
Daca Marian Iancu vroia o echipa adevarata, atunci trebuia sa investeasca la CFR Cluj, nu la Poli Timisoara.
Sincer, ma bucur pt. CFR Cluj, numai sa nu o tina tot asa, ca vreau sa treaca Dinamo pe primul loc.:D
Despre meci, nu ar fi prea multe de zis. Bate CFR, dar sa vedem cu cat.

Hmm bine ca nu a vrut Iancu o echipa adevarata,lasa ca e bine acolo unde este, intr-o buna zi parchetul, tribunalul sau cine stie ce ii va pune lacat. Echipa adevarata putea face din oricare echipa care joaca in campionatul interfabrici, dar acolo trebuie seriozitate si cap.

Virus
29th August 2006, 19:25
4-0, scurt si la obiect!

TheIceMan
29th August 2006, 19:49
I: Departe-i Cluuuujuul ???
R: No, departe-i, ca io d-acolo vin!!!

Cam ashe fuse un banc pe la inceputul anilor '90...

Amu' raspunsu-i ashe: Tulai, departe-i, pe primu' loc!!!

Din Toronto se vede un meci de '1' solist.

dede
30th August 2006, 14:35
inca o victorie pt cfr

81bor
30th August 2006, 15:48
Condoleante la Dorinel. E bine ca Piturca macar il va lasa in pace. Daca vrea mai sunt jucatori de nationala la CFR. Bafta Romania, HAI CFR Cluj!!!!!

forza_CFR
30th August 2006, 17:57
4-1 :o:

cfr are echipa. :ok:
asa va fi :)

m8k
31st August 2006, 17:50
"Titlu: Site-ul UEFA elogiaza parcursul fara greseala al CFR-ului!!!"
Sa fie acesta inceputul pentru siteul UEFA. Sper sa citim de acum incolo pe acest site cit mai multe despre echipa.
Panin si Mitu la jiul???Sper sa nu, acestia merita mai mult decit atat...

tutye
31st August 2006, 17:56
hmmm...cred ca bate Cfr-ul...Respect pt. suporterii U-cluj....:evil:

Dark Horror
31st August 2006, 18:27
Mitu poate sa plece linishtit,Panin sa mai stea putzin.

Pepsi-Cola
31st August 2006, 19:21
CFR CLuj Rupe tot .. bate cu 2-0 !!!

m8k
31st August 2006, 21:26
Mitu poate sa plece linishtit,Panin sa mai stea putzin.

Hmm, parerea mea ca Mitu nu prea a avut ocazia sa-si arate calitatile, a jucat prea putine minute, este drept ca la o echipa cu pretentii nu mai este loc de experimente.

Dark Horror
1st September 2006, 01:14
Mitu e destul de bun la antrenamente.In meciurile in care a intrat a fost dezastru.In unul singur a jucat bine,cu Rapid,shi shi atunci a fost schimbat ca atunci trebuia sa joace prost:))))

KillinG FieldS
1st September 2006, 01:22
Castiga Clujul.... Ce dracu faceti acolo de merge echipa asa de bine ? Spar sa nu va execute miticii.cu arbitraje manarii la jucatorii si alea alea.Facetiva stadion si at puteti termina si pe 1. Bafta Cfr...apropo de Cfr.si voi sunteti frati cu RAPIDU? sper ca nu

newbye
1st September 2006, 07:47
Castiga Clujul.... Ce dracu faceti acolo de merge echipa asa de bine ? Spar sa nu va execute miticii.cu arbitraje manarii la jucatorii si alea alea.Facetiva stadion si at puteti termina si pe 1. Bafta Cfr...apropo de Cfr.si voi sunteti frati cu RAPIDU? sper ca nu

Nu suntem frati numai victime.:mda:

Ammadeus
1st September 2006, 09:12
Nu suntem frati numai victime.:mda:

ala a fost un gesheft pt. proprietatea terenului pe care e stadionul

gica
1st September 2006, 20:02
Castiga Clujul.... Ce dracu faceti acolo de merge echipa asa de bine ? Spar sa nu va execute miticii.cu arbitraje manarii la jucatorii si alea alea.Facetiva stadion si at puteti termina si pe 1. Bafta Cfr...apropo de Cfr.si voi sunteti frati cu RAPIDU? sper ca nu


Se spune ca suntem infratiti cu Farul.Eu personal mi se pare normal sa fim pe bune cu toti cei care ne respecta!Ma feresc in general fraze stas...ca aia-s mai cu motz,ailalti sunt netrebnici etc.
Mi-ar place sa fim chiar cu UTA!Apropo de-l vezi cumva pe Tabarcea(ala cu labtenisul) sa-i zici ca de-l prind prin Cluj il fac harcea parcea....


FORZA CFR!/hello

forza_CFR
2nd September 2006, 19:22
Castiga Clujul.... Ce dracu faceti acolo de merge echipa asa de bine ? Spar sa nu va execute miticii.cu arbitraje manarii la jucatorii si alea alea.Facetiva stadion si at puteti termina si pe 1. Bafta Cfr...apropo de Cfr.si voi sunteti frati cu RAPIDU? sper ca nu
Eu zic ca dorinel face 90% treaba si doar jucatorii fac 10% . Ei pun in aplicatie planurile lui :happy
Cat despre Rapid..Nu suntem frati cu ei ci ne uram dupa poli Timisoara .Data trecuta s-a lasat cu bataie/hello

blueb0y15
2nd September 2006, 20:08
Bate Cluju fara probleme 3-0

forza_CFR
3rd September 2006, 14:48
Nu cred ca va fi usor ..Ca si cu Pandurii care au pus presiune primuele 10 minute :)

AdyPopa
4th September 2006, 23:21
Si dupa meciul asta prevad iarasi ca o sa auzim sloganul ala cu.....'da inca nu o jucat cu "granzii" .Atunci sa-i vedem'...... Daca mergem tot asa meciurile cu asa zisii granzi s-ar putea sa nu mai ne poata schimba de pe primul loc....Bafta CFR...clujenii de peste ocean ( Chicago ) ne mandrim cu voi.... On topic , despre meci...3-0 sec , ramanem lideri.....

Rectific , merg pe un 4-0 , si cand zic asta iau in considerare ca noi ne descurcam mai greu acasa...Forta CFR...!.../hello

forza_CFR
4th September 2006, 23:24
Si dupa meciul asta prevad iarasi ca o sa auzim sloganul ala cu.....'da inca nu o jucat cu "granzii" .Atunci sa-i vedem'...... Daca mergem tot asa meciurile cu asa zisii granzi s-ar putea sa nu mai ne poata schimba de pe primul loc....Bafta CFR...clujenii de peste ocean ( Chicago ) ne mandrim cu voi.... On topic , despre meci...3-0 sec , ramanem lideri.....

Asa sa fie :yeah:

Ammadeus
5th September 2006, 09:38
sambata ii spargem ............ aia o data pt. totdeauna; sper sa nu aud ca-i tzurcash in poarta!

cfr_ista2000
5th September 2006, 09:52
ba las la tg jiu o aparat bn turcas...da ne amintim de 5-1 de nau trecut..si de gafeoru turcas...si mnoo..:(...las ka anu asta ii zbrobim...asa bn apara stancoiuiu...!!! f bn...lam vazt la bistrita la amical:))!!

dardar_3
5th September 2006, 14:51
Meci de 1 solist... Nu cred ca luptatorii de K1 de la Jiul ii vor pune probleme lui Dorinel...:ok:

andrei1921tm
5th September 2006, 16:43
Daca ne luam dupa forma de moment a echipelor nu cred ca Cfr-ul are cum sa piarda vreun punct.Totusi se pune problema daca clujenii se pot concentra la fel dupa 5 victorii consecutive.
e totusi un meci de 1...insa se poate si un X.

forza_CFR
5th September 2006, 17:15
Daca ne luam dupa forma de moment a echipelor nu cred ca Cfr-ul are cum sa piarda vreun punct.Totusi se pune problema daca clujenii se pot concentra la fel dupa 5 victorii consecutive.
e totusi un meci de 1...insa se poate si un X.

X....ar fi sanse de 1%:happy

m8k
5th September 2006, 17:37
sambata ii spargem ............ aia o data pt. totdeauna; sper sa nu aud ca-i tzurcash in poarta!

Ce ai cu Turcas??? Este si el de-al nostru, si nu cred e momentul acum sa-l jignim fara rost. Pina acum ne-a fost de un real folos, ii trebiue un concurent lui Stancioiu pina la revenirea lui Tudor.La meciul cu jiul nu avem problema, oricum nu vor ajunge niciodata la poarta.5-1 anul trecut, nu se uita chiar asa usor.

gica
5th September 2006, 18:39
Nu trebuie sa cerem scor!Sa inscriem,ca apoi vor veni si celelalte...Tot raul spre bine vizavi de ultimul meci 1-5.Acum au o motivatie in plus.

FORZA CFR!/hello

six
5th September 2006, 18:46
Meci de 1x2....eu as vrea de doi....parerea mea "gazetareasca":P :P :P

m8k
5th September 2006, 20:00
Meci de 1x2....eu as vrea de doi....parerea mea "gazetareasca":P :P :P

Tu esti chiar aiurea omule, important pentru tine e sa fi prezent, sa te vada lumea ca existi, dar o parere pertinenta de la tine nu am vazut pina acum. Meci de 1,2,3,4,5,6,7,8 etc goluri.... sa fiu in ton cu tine:o:

adi_cta
5th September 2006, 22:10
Jiul, prea mici pt. CFR Cluj.

forza_CFR
6th September 2006, 00:40
Poi..uita-te umpic si la sondaj:D

m8k
6th September 2006, 11:52
"Jiul va fi sustinuta de suporterii echipei U Cluj" :rosu:
http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/fotbal%20intern/divizia%20a/index.php?meniuId=44&viewCat=97&viewItem=9449

Ayrton
6th September 2006, 14:23
Fiecare cu simpatia lui... Si Poli AEK Timisoara a fost sustinuta de vreo 50-60 de suporteri rapidisti la meciul cu Dinamo de acum 3 saptamani si tot degeaba...

In mod normal CFR-ul nu are cum sa se impiedice de Jiul, dar minuni s-au mai vazut...

forza_CFR
6th September 2006, 17:59
"Jiul va fi sustinuta de suporterii echipei U Cluj" :rosu:
http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/fotbal%20intern/divizia%20a/index.php?meniuId=44&viewCat=97&viewItem=9449

minciuni peste minciuni:happy

six
6th September 2006, 19:34
Tu esti chiar aiurea omule, important pentru tine e sa fi prezent, sa te vada lumea ca existi, dar o parere pertinenta de la tine nu am vazut pina acum. Meci de 1,2,3,4,5,6,7,8 etc goluri.... sa fiu in ton cu tine:o:Fata de tine eu respect parerea altora indiferent daca imi place sau nu......dar uite asa de-al dracu doresc sa bata Jiul......pronostik 2 ,sa fiu si YO asa inton cu tine,franare....:P :P :P :D :drak:

Chriss34
6th September 2006, 22:30
C.F.R. bate cu 4-1 , hai C.F.R.

m8k
7th September 2006, 00:28
Fata de tine eu respect parerea altora indiferent daca imi place sau nu......dar uite asa de-al dracu doresc sa bata Jiul......pronostik 2 ,sa fiu si YO asa inton cu tine,franare....:P :P :P :D :drak:

na bini no, amu esti in ton cu mine, pronostic 2 dar in etapa urmatoare, amu doar un 1 solist.

whitewildstuff
7th September 2006, 03:00
Sunteti la fel de umflati ca si anul trecut,remember:Dinamo-CFR 5-0! .Ati inceput bine si ati terminat in genunchi.Mare grija la ce iti doresti si la ceeace poti face.Infatuarea nu va pica bine,s-ar putea sa aveti maaaari deziluzii in viitorul apropriat!!!Sunteti simpatici si plini de umor spontan,dar s-ar putea sa rada altii:drak: (ca de obicei as spune):yeah:Edit si ptr. Poli T,nu numai ptr. voi,de fapt sunteti aceiasi,doar forma difera!Tot echipe modeste cu suporteri pe net,(vreo 5-6)constanti si bataiosi!Ma refer la acest site,nu la suporterii de pe stadioane.

antiucj
7th September 2006, 05:21
3-0 pt viitorii campioni

Elphax
7th September 2006, 09:03
cat costa biletu la meci?

PerVersion
7th September 2006, 12:28
La Dej e intrare generala, 7 lei.

Sunt sigur ca vom avea un meci greu, mai ales daca nu vom inscrie repede. Daca o vom face insa, cred ca se va termina 3-0.

forza_CFR
7th September 2006, 12:42
cat costa biletu la meci?

7 lei ... Se ia de la stadion incepand de azi sau maine :ok:

forza_CFR
7th September 2006, 12:43
cat costa biletu la meci?
dar tu cum esti din Cluj si ti cu poli?:o:

gica
7th September 2006, 18:04
Sunteti la fel de umflati ca si anul trecut,remember:Dinamo-CFR 5-0! .Ati inceput bine si ati terminat in genunchi.Mare grija la ce iti doresti si la ceeace poti face.Infatuarea nu va pica bine,s-ar putea sa aveti maaaari deziluzii in viitorul apropriat!!!Sunteti simpatici si plini de umor spontan,dar s-ar putea sa rada altii:drak: (ca de obicei as spune):yeah:Edit si ptr. Poli T,nu numai ptr. voi,de fapt sunteti aceiasi,doar forma difera!Tot echipe modeste cu suporteri pe net,(vreo 5-6)constanti si bataiosi!Ma refer la acest site,nu la suporterii de pe stadioane.



Sunt de acord cu tine,va vom "umfla" la Cluj ca si anul trecut( cu acea infrangere v-am scos din lupta pentru titlu).Iar cat priveste infrangerea din Groapa sper ca nu uiti aportul lui "HOTESCU" care nu a dat pentru CFR un 11m. clar.Paradoxal chiar daca a pierdut cu 5-0 a facut cea mai buna repriza din campionat.De acea ma lamentam pentru acel 11m.Sunt convins ca va mai dadeam.Dar asta-i fotbalul!


FORZZA CFR!/hello

Elphax
7th September 2006, 18:23
dar tu cum esti din Cluj si ti cu poli?:o:

dar si logic ca tin cu POLI !

m4st3r
7th September 2006, 18:36
In aceste saptamani mi`am schimbat total parerea despre franari...aveam o parere foarte buna despre ei, m`am inselat sunt niste frustratzi si care aku se cred buricu` pamantului...le doresc tot rau din lume pt k sunt fooooarteeee rautaciosi

six
7th September 2006, 21:55
In aceste saptamani mi`am schimbat total parerea despre franari...aveam o parere foarte buna despre ei, m`am inselat sunt niste frustratzi si care aku se cred buricu` pamantului...le doresc tot rau din lume pt k sunt fooooarteeee rautaciosi:ok: Ei, eu am stiut mai de mult chestia asta dar pt colegii si precenii mei din Cluj care sustin normal U nu prea am intrat la si pe franari, dar este bine sa stim cu cine defilam si am avut dreptate :rolleyes: ;) :ok:
PS victorie Jiul...era sa uit:happy :ras-plans: :great:

m8k
7th September 2006, 22:17
Da voi tare destepti sunteti, ramineti tot asa, mai ales acest zero sase care cred ca-i reprezinta totodata si IQ-ul lui. Mai bine baga cu Smilies, si nu incerca cu propozitii ca te faci de ris. Esti **** de tot, sa folosesc un limbaj cu care te-ai facut mare suporter.
P.S. Bine zis bate jiul, dar la Timisoara....

forza_CFR
7th September 2006, 22:45
Da voi tare destepti sunteti, ramineti tot asa, mai ales acest zero sase care cred ca-i reprezinta totodata si IQ-ul lui. Mai bine baga cu Smilies, si nu incerca cu propozitii ca te faci de ris. Esti naspa de tot, sa folosesc un limbaj cu care te-ai facut mare suporter.
P.S. Bine zis bate jiul, dar la Timisoara....
Oricum..Cand nu mai are argumente incepe sa le indruge.Asa sun frustratii:rosu:

81bor
8th September 2006, 08:32
Nu sunt rasist si m-am plimbat prin lumea intreaga, dar multi tigani avem prin orasele din romania, si mai grav multi ROMANI se comporta ca tigani. (prin tigani nu inteleg culoarea pieli).
La fotbal castiga CFR ca Jiul se bate pentru ramanerea in Liga. 2-0
Despre clubul din Timisoara se pare ca e spalare de bani cu reclama anti-bucuresti si fotbal ZERO.

georgemp
8th September 2006, 10:32
Eagl...sau victorie Jiul

m8k
8th September 2006, 15:33
Titlu: Dorinel Munteanu: “Locul ocupat de Jiul in clasament este unul mincinos!”
Dorinel Munteanu este convins ca partida pe care CFR Cluj o va disputa sambata impotriva echipei Jiul Petrosani va fi una extrem de dificila. Munteanu a declarat astazi, in cadrul unei conferinte de presa, ca echipa din Petrosani are in componenta jucatori foarte buni si doar ghinionul a facut sa nu obtina rezultate bune in compania lui Rapid sau Dinamo. “Cred ca locul ocupat de Jiul in clasament este unul mincinos. Cu siguranta, totul depinde de noi sa cistigam acest meci, am o echipa pregatita fizic si mental suta la suta. Pe undeva, sintem dezavantajati de aceasta intrerupere a campionatului, n-a venit deloc bine asta. Sper, insa, ca dupa acest joc sa inregistram cea de a sasea victorie consecutiva in campionat.” – a spus “Munti”.
Din lotul clujenilor vor lipsi Tilinca, suspendat pentru cumul de patru cartonase galbene, Mijin si Martin Tudor, accidentati, precum si Mitu si Tarlea, trimisi la satelitul Unirea Dej pe perioada nedeterminata.
“Am facut un apel foarte serios catre jucatori sa nu considere ca la meciul cu Jiul va fi vorba de un razboi dupa acel 1-5 incasat sezonul trecut la Petrosani. Vreau sa inteleaga ca trebuie sa traim doar in prezent. Trecutul si viitorul nu se contabilizeaza. Fiecare punct este important pentru noi si va veni si vremea in care sa ne masuram fortele cu Steaua, Rapid sau Dinamo si vom vedea atunci ce va iesi. Pina atunci, insa, urmatorul meci e cel mai important in care, repet, vom intalni o echipa care ocupa un loc mincinos in clasament. Pentru ca am tot primit intrebari pe aceasta tema, afirm din nou ca se poate cistiga un campionat cu victorii la echipele asa zis mici” – a mai spus Dorinel Munteanu.

forza_CFR
8th September 2006, 20:26
clar

Elphax
8th September 2006, 20:33
vedem maine ce o sa fie,
Dejul freamata deja...

:thinkso:
:lol:

ce glume de cct fac...

Muntex
8th September 2006, 21:37
/hello pronosticul meu este de 3-0!si va inscrie semedo anca si poate munteanu daca joaca din lovitura libera/hello

m8k
8th September 2006, 21:46
1-0 pt CFR Gol Cadu min 90+6 :drak:

forza_CFR
8th September 2006, 21:47
vedem maine ce o sa fie,
Dejul freamata deja...

:thinkso:
:lol:

ce glume de cct fac...

Cu masina vi la Dej?:evil: :D

ultras79
8th September 2006, 21:49
Cluj-Napoca centru "U"niversitar nu feroviar....!!! Pt franarii care se tin mari suporteri peste noapte la apelul bocancilor...va veni si vremea voastra *** ...!!! Straini in propriul oras...asta se stie ...si inca ceva va este frica sa umblati prin oras cu insemnele echipei..!!! Unde este mandria din voi suporteri de tastatura ce sunteti..!!! NUMAI "U" CLUJ-NAPOCA SUNTEM NOI...!!!

Elphax
8th September 2006, 21:58
Cu masina vi la Dej?:evil: :D

din pacate da, cu masina o sa ma duc... (nu stiu inca care sa o iau)
mama lui de drum si de constructori greci !

m8k
8th September 2006, 22:15
Cluj-Napoca centru "U"niversitar nu feroviar....!!! Pt franarii care se tin mari suporteri peste noapte la apelul bocancilor...va veni si vremea voastra *** ...!!! Straini in propriul oras...asta se stie ...si inca ceva va este frica sa umblati prin oras cu insemnele echipei..!!! Unde este mandria din voi suporteri de tastatura ce sunteti..!!! NUMAI "U" CLUJ-NAPOCA SUNTEM NOI...!!!

frate, vezi ca ai gresit forumul.Asta nu e liga II. Altadata fi mai atent, acum te inteleg ca acum te-ai trezit din cosmarul de la Caracal.Maine vei mai primi un somnifer pentru inca a saptamina. de ce sa umblam cu "echipamente" pe strada, exista costum sau alte textile civilizate, asta a fost cind aveam 4-5 anisori ca si tine. Acum culcarea ca maine tre sa te trezesti devreme, aveti meci.
Ontopic: v-am spus scorul final, nu mai repet inca o data:o:

boksic_is
9th September 2006, 01:16
1-0 Cfr

Leviss
9th September 2006, 09:17
1 - 1 ....

forza_CFR
9th September 2006, 09:25
Cluj-Napoca centru "U"niversitar nu feroviar....!!! Pt franarii care se tin mari suporteri peste noapte la apelul bocancilor...va veni si vremea voastra *** ...!!! Straini in propriul oras...asta se stie ...si inca ceva va este frica sa umblati prin oras cu insemnele echipei..!!! Unde este mandria din voi suporteri de tastatura ce sunteti..!!! NUMAI "U" CLUJ-NAPOCA SUNTEM NOI...!!!
iar te-ai trezit si tu...:yeah:
Esti total off topic:no:

Mark astra
9th September 2006, 09:35
bate cluju cu 2 la 0

Elphax
9th September 2006, 12:13
na baieti, eu plec, mai incolo pornesc spre dej...
bafta tuturor

Universal
9th September 2006, 13:04
Pronostic: Asa cum am spus: over 2.5 goluri,dupä cum spun staisticile mele.Hai CFR! As vrea un 6-0 dar stiu ca mai mult de 3-1 nu se poate

resita
9th September 2006, 16:43
5-0. :ok:

atat si nimic mai mult

Leviss
9th September 2006, 17:21
Gooool JIUL !!!!! 0-1

delaparis
9th September 2006, 17:29
Surprinzator ...

Jocul nu arata asta ...

dardar_3
9th September 2006, 17:36
Se pare ca va fi o surpriza uriasa la Cluj...:drak:...

Vom vedea...:D:D

Kan
9th September 2006, 17:45
nu joaca prea fantastic cfr-ul

Sorin Blaj
9th September 2006, 17:52
Acum am ajuns si eu acasa si cand deschid televizorul, ce vad? conduce Jiul cu 1-0. Ce s-a intamplat?

reddograzvan
9th September 2006, 17:59
o la 1

Datenshi
9th September 2006, 18:01
La cum am vazut finalul reprizei eu nu cred ca ramane asa.

maryoos
9th September 2006, 18:12
Ar fi pacat mare sa bata Jiul

Sorin Blaj
9th September 2006, 18:13
Gradinescu tot repeta ca Jula trebuia eliminat. A fost ceva sau povesti?

Datenshi
9th September 2006, 18:22
Gata, 1-1. Dorinel e ca un leu in cusca.

Vad ca idiotii de la tvr au lasat si in a doua repriza scris CFR - JIU.

delaparis
9th September 2006, 18:23
m-am uitat cu coada ochiului si nu am vazut faza cu Jula.
;;;
CFR va da un gol dupa pauza ...;;; ah ce ziceam

Leviss
9th September 2006, 18:45
Gata, 1-1. Dorinel e ca un leu in cusca.

Vad ca idiotii de la tvr au lasat si in a doua repriza scris CFR - JIU.

Cred ca au terminat literele sau le-o fi foame de au mancat ultima litera din JIUL..:D

Hai baietii inca un pic si scoatem punctul!!! Inca 3 minute!!

Gata s-a terminat , bravo baieti .Poate daca ar fi fost eliminat Jula in prima repriza poate am fi castigat.

malexoid
9th September 2006, 18:56
ziarele mai vechi, vor ajunge marfa de contrabanda pe varful dealului gruia, cei care le mai aveti pastrati-le!!! (ma refer la cele cu clasamente din era 'kefferei vs nou promovate')...
Felicitari Jiul !!!

m8k
9th September 2006, 18:57
Bloah antifotbal total, important e ca am jucat bine, echipa mica, grrrrrrrrrrrrr

Leviss
9th September 2006, 18:58
Multumim de felicitari dar nu uita ca si anul trecut le-am luat 4 puncte ,plus ca le-am dat si o lectie de neuitat acel 5-1 de la Petrosani..

m4st3r
9th September 2006, 18:58
si u sigur ai laptop si zapp si scrii din tribune nu mare suporter ce esti???...

m8k
9th September 2006, 18:59
Multumim de felicitari dar nu uita ca si anul trecut le-am luat 4 puncte ,plus ca le-am dat si o lectie de neuitat acel 5-1 de la Petrosani..

Si zici ca ati jucat fotbal???? vreodata????

Leviss
9th September 2006, 19:03
Si zici ca ati jucat fotbal???? vreodata????

Nene nu mai fi suparat dar asta e situatia v-am fost nasi si anul trecut si vom fi si anul asta...
Cine e pe primul loc? cfreeeee...nu mai eeee..

m8k
9th September 2006, 19:08
Asta e, in fond rezultatul final conteaza, prea putin ma intereseaza antifotbalul practicat de voi, daca voua va place vizionati-o:D
Asta e raminem doar neinvinsi.Recuperam la Timisoara.

*Coco*
9th September 2006, 19:10
Asta e, in fond rezultatul final conteaza, prea putin ma intereseaza antifotbalul practicat de voi, daca voua va place vizionati-o:D
Asta e raminem doar neinvinsi.Recuperam la Timisoara.

Recuperati pe draq usor usor va stingeti si voi:sleep:

Leviss
9th September 2006, 19:11
Parerea mea sincera este ca veti pati ca si anul trecut adica dupa meciul cu noi o veti lua in jos in clasament..

m8k
9th September 2006, 19:19
Recuperati pe draq usor usor va stingeti si voi:sleep:

Cum adica "si voi", voi erati si sunteti jos:headbang: Oricum am facut deja mai multe puncte in 6 etape decit bacaul anul trecut in 30..., mai facem atit cit avem pina acum si nu retrogradam:drak: , in rest numai spre bine...

be@
9th September 2006, 19:26
Felicitari, Jiul. Avea dreptate Ionut Popa cand a spus ca aveti jucatori buni.
Ceferistilor, lasa ca va recuperati punctele in Banat. :D

resita
9th September 2006, 20:00
un rezultat surpriza.

se repeta istoria din campionatul trecur cand cfr acasa nu reusea sa invinga echipele mici?

Leviss
9th September 2006, 20:26
Frumos lucru , dupa ce inainte de meci suporterii cfr nu mai putem de atata infumurare si o parte din ei pronosticau scor fluviu la dej ,uite ca s-au dat la fund .De ce mai baieti ?? Sa stiti ca aroganta se plateste si cred ca asta s-a intamplat si cu jucatorii de la cluj ,s-au crezut dinainte invingatori dar uite ca se confirma zicala ,ca "socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ"....

Bravo Jiul ,incetul cu incetul devenim cosmarul cfr-ului, mai trebuie doar sa repetam in retur ,meciul din returul campionatului trecut ....

newbye
9th September 2006, 20:44
Frumos meci a facut Jiul cu autobuzul in poarta. Succes la retrogradare!

Leviss
9th September 2006, 20:47
Frumos meci a facut Jiul cu autobuzul in poarta. Succes la retrogradare!
Copile jocul asta numit Fotbal, se joaca pe goluri , nu pe impresie artistica..

Elphax
9th September 2006, 21:06
na, am vazut si eu meciul, a fost un meci de uzura clar la care oaspetii au bagat autobaza in poarta

faza e ca mi se pare ca CFR-lui ii lipseste foarte mult coordonarea oferita de mintea limpede a lui Dorinel, dupa ce au luat gol au inceput sa greseasca foarte mult pasele

Jiul a inceput cu curaj dar apoi s-au retras si au aplicat foarte bine tactica autobazei. s-au aparat bine, si la primul atac au obtinut o lovitura libera executata bine - gol. Din pacate portarul a avut soarele in fata si nu a vazut mingea. Apoi, CFR, s-a pierdut putin si Jiul a mai avut o ocazie mare.
Pana la pauza, precum si dupa, CFR a atacat incontinuu dar nu foarte organizat.
Au marcat dintr-un corner dupa ce mai avusesera o bara cu cateva minute inainte
Golul 2 a fost corect anulat, offisde; dupa 1-1 Jiul s-a miscat mai mult.

Poate CFR merita mai mult, dar si puteau mai mult.
Mi-au placut mult portughezii, sunt tehnici, dar M.Jose fuge cam slab, iar Oliveira e tare firav.

Legat de public - ma asteptam mai mult de la galeria gazdelor, au excelat in "pe ei pe mama lor", "s*** p*** " la degajarile portarului si "Rupe Jula!" :)

Cred ca batem etapa viitoare la Timisoara

totmarius
9th September 2006, 21:35
ati luat prostia asta cu autobaza in gura si nu ii dati drumul
1 voi cu steaua anu trecut ati bagat autobaza
2 noi nu neam aparat am fost mai buni si asta va roade

PerVersion
9th September 2006, 21:50
Dupa cum m-am asteptat, meci greu. Sper sa intre Stancioiu in poarta in meciul viitor, sa vedem ce poate, Turcas e prea bun pt echipa noastra...

Sincer nu m-a deranjat faptul ca s-au aparat aproape tot meciul pe 2 linii, insa au tras de timp cu nesimtire, au fugit baietii cu targa cat pt 4 meciuri...

La cum a decurs jocul, as zice ca punctul obtinut de Jiul e nemeritat, dar asta e fotbalul. Am ratat prea mult, si Multescu a facut iarasi un meci f bun.

Dark Horror
9th September 2006, 21:51
Pacat.A fost meci greu,dar am pierdut doua puncte nemeritat.Asta e...mergem inainte


P.S. pt Elphax:Am strigat SUPER JULA frate...nu rupe jula:))

Ammadeus
9th September 2006, 21:52
greseala mare de antrenor: niciodata nu bagi in poarta idiotul care la meciul precedent a luat 5 goluri de la aceeasi echipa care e mai slab cotata decat a ta!
munteanu nu are experienta, asa se invata, din pacate pe spatele echipei! turcas ar trebui sa apere la dej, poate ar trebui sa ramana acolo dupa meci! pacat, in conditziile in care mafia de la bucale rade tot, cu jucatori adversi, arbitrii intimidatzi si altele...

danpuric78
9th September 2006, 22:06
Frumos meci a facut Jiul cu autobuzul in poarta. Succes la retrogradare!
Pun pariu ca in doua sezoane o sa lupte cfr la retrogadare/hello
Un meci mai aproape de valoarea lor reala

Elphax
9th September 2006, 22:24
Pacat.A fost meci greu,dar am pierdut doua puncte nemeritat.Asta e...mergem inainte


P.S. pt Elphax:Am strigat SUPER JULA frate...nu rupe jula:))


asa o fi fost acolo in partea dreapta, dar in stanga tribunei , unde am stat eu astia strigau 'rupe' , vb. serios. scuze oricum


ati luat prostia asta cu autobaza in gura si nu ii dati drumul
1 voi cu steaua anu trecut ati bagat autobaza
2 noi nu neam aparat am fost mai buni si asta va roade

dar nu e nici o prostie cu autobaza, pur si simplu a fost o tactica bazata pe aparare si ati jucat foarte bine conform cu indicatiile antrenorului. nu zi ca nu v-ati aparat, de fiecare data cand CFR porneau un atac, toti de la Jiul erau in jumatatea proprie. de la 0-1 la 1-1 n-ati miscat mai deloc...


greseala mare de antrenor: niciodata nu bagi in poarta idiotul care la meciul precedent a luat 5 goluri de la aceeasi echipa care e mai slab cotata decat a ta!
munteanu nu are experienta, asa se invata, din pacate pe spatele echipei! turcas ar trebui sa apere la dej, poate ar trebui sa ramana acolo dupa meci! pacat, in conditziile in care mafia de la bucale rade tot, cu jucatori adversi, arbitrii intimidatzi si altele...

a avut soarele in ochi la faza golului si oricum a fost un sut bun. si fara soare era greu de scos. in comparatie cu turcas, multescu e de la Cascadorii Rasului

forza_CFR
9th September 2006, 22:53
Parerea mea sincera este ca veti pati ca si anul trecut adica dupa meciul cu noi o veti lua in jos in clasament..
parerea mea..avem jucatori care nu se daruiesc.nimic mai mult.cand curge banu' alearga dupa minge si in maini dar acum

Liviu
10th September 2006, 02:06
Ce greu e fără Dorinel...şi la CFR dar şi la naţională...
CFR văd că dovedeşte aceleaşi slabiciuni ca anul trecut în faţa echipelor mici . Buna organizare de joc nu este suficientă pentru a învinge echipe defensive şi arţăgoase . Rămân la părerea că CFR va termina pe 3 , imediat în spatele Stelei şi a lui Dinamo .

Ammadeus
10th September 2006, 07:39
daca munteanu e serios si vrea sa se bata la titlu ar trebui sa termine cu porcaria asta - natzionala ro, o adunatura de retardatzi semiratatzi - exceptie chivu - si care oricum nu vin din patriotism ci fiindca au ocazia sa joace -de multe ori n-au meciuri in picioare la echipele de club

ultras79
10th September 2006, 09:35
mersi Jiul...!!! NUMAI "U"

bici
10th September 2006, 11:30
mersi Jiul...!!! NUMAI "U"
ce numa U mah??ca voi jucati ca fanu si aveti galerie iara ca fanu degeaba va laudati !!tembelizorul nu minte !!!HAI CFR CLUJ!!!AFARA CU U DIN B:rosu:

forza_CFR
10th September 2006, 13:03
ce numa U mah??ca voi jucati ca fanu si aveti galerie iara ca fanu degeaba va laudati !!tembelizorul nu minte !!!HAI CFR CLUJ!!!AFARA CU U DIN B:rosu:

oricum...mai jos de locul 3 nu putem pica etapa asta

ultras79
10th September 2006, 13:27
La timisoara pierdeti...vine Craiova va bate...si la arad luati scor...!!! O sa va reveniti franarilor...!!! NUMAI "U"

m8k
10th September 2006, 13:34
Important este ca echipa joaca fotbal, pina vedem acest lucru e bine.A fost un ghinion si atit.Nu cred ca este unul care nu s-a daruit ieri, numai cind jiul a inceput sa traga de timp din min 20., cu aceste manevre de antifotbal i-a scos din priza pe jucatori. Ceea ce nu inteleg de ce joaca Cotolan pe stinga, el este fundas dreapta, si s-a vazut si ieri ca nu a fost in apele lui pe acea parte.Acolo trebuie un jucator "stingaci", s-a vazut ca Cotolan avea probleme la centrari.A jucat bine dar, dar era loc de mai bine.
Nu degeaba s-au interesat cei de la jiul de Mitu si Panin, se vede ca au o echipa de cacao, cu multe lipsuri. Cu noroc nu prea cred ca se poate evita retrogradarea.

Leviss
10th September 2006, 13:38
Mai m8k , daca tot avem echipa de cacao si voi sunteti supertari de ce nu ne-ati batut baiete? Ti-am mai spus parca si ai recunoscut si tu intr-un post anterior , FOTBALUL SE JOACA PE GOLURI!!
Nu uita ca si anul trecut am avut o echipa poate mai de cacao si v-am luat 4 puncte , unde mai pui ca v-am si umilit in retur.
Asa ca pls mai usor cu aprecierile de acest gen pentru ca nu ati demonstrat cu nimic ca sunteti mai buni ca noi.., pentru ca REZULTATELE DIRECTE DINTRE ECHIPELE NOASTRE VORBESC si nu impresia artistica..

andrei1921tm
10th September 2006, 14:40
ce numa U mah??ca voi jucati ca fanu si aveti galerie iara ca fanu degeaba va laudati !!tembelizorul nu minte !!!HAI CFR CLUJ!!!AFARA CU U DIN B:rosu:

Afara cu U din b in A,sau mai bine zis liga I.Mah franarilor voi nu va vedeti lungu nasului.Zicea muresan ca o sa recuperati punctele pierdute cu jiul la TImisoara.NU tineti cont ca noi am jucat cu steauadinamorapid si voi numai cu echipe slab cotate???Poate o sa va treziti cand o sa jucati si voi meciuri tari pt k locul pe care il ocupati nu e elocvent.

forza_CFR
10th September 2006, 15:28
Afara cu U din b in A,sau mai bine zis liga I.Mah franarilor voi nu va vedeti lungu nasului.Zicea muresan ca o sa recuperati punctele pierdute cu jiul la TImisoara.NU tineti cont ca noi am jucat cu steauadinamorapid si voi numai cu echipe slab cotate???Poate o sa va treziti cand o sa jucati si voi meciuri tari pt k locul pe care il ocupati nu e elocvent.

tot aceleasi comentarii.:sleep: zau ca m-am saturat.vedem sambata si gata:rolleyes: ma iei pe mine cu franari si chestii de genul asta.vrajeli ieftine.Asa pot sa te numesc sclav al rrapidului...voi aia care dati dovada de sclavie fara limite

m8k
10th September 2006, 17:56
Afara cu U din b in A,sau mai bine zis liga I.Mah franarilor voi nu va vedeti lungu nasului.Zicea muresan ca o sa recuperati punctele pierdute cu jiul la TImisoara.NU tineti cont ca noi am jucat cu steauadinamorapid si voi numai cu echipe slab cotate???Poate o sa va treziti cand o sa jucati si voi meciuri tari pt k locul pe care il ocupati nu e elocvent.

2 puncte cit ati facut voi cu steauarapiddinamo facem si noi, daca batem una si pierdem de la celelalte doua iesim chiar mai bine.Un pic mai incet cu performantele voastre sa nu va auda prea multi:headbang:

King of Hell
10th September 2006, 17:58
ce numa U mah??ca voi jucati ca fanu si aveti galerie iara ca fanu degeaba va laudati !!tembelizorul nu minte !!!HAI CFR CLUJ!!!AFARA CU U DIN B:rosu:

m-am convins de "potentialul" galeriei voastre. soricei fricosi. succes in deplasari, atunci cand va lasa mamicile voastre la meciuri adica, daca va faceti temele

gica
10th September 2006, 19:49
Un prim joc fara victorie al CFR-lui in acest campionat.In ciuda acestui egal ramane sa consemnam jocul bun facut de ei.Au ramas tributari la capitolul eficacitate,prea multe situatii tratate cu lejeritate...
Raman fara cuvinte vizavi de lipsa de obiectivism al unor oameni care se pretind de fotbal.....La conferinta de presa Florin Marin parea ca a vizionat alta partida.I se parea normal ca Jiul sa bata.Nu a retinut oacaziile CFR-lui.Cred ca nu realizeaza ca nu mai antreneaza la Dinamo....Florineeeee...desteptarea!
Am jucat cu Jiul dar noi si timisorenii am fost cei mai activi...Deja avem asigurat marcajul om la om.


FORZA CFR !!!/hello

cipri_cj
10th September 2006, 23:48
na, am vazut si eu meciul, a fost un meci de uzura clar la care oaspetii au bagat autobaza in poarta

faza e ca mi se pare ca CFR-lui ii lipseste foarte mult coordonarea oferita de mintea limpede a lui Dorinel, dupa ce au luat gol au inceput sa greseasca foarte mult pasele

Jiul a inceput cu curaj dar apoi s-au retras si au aplicat foarte bine tactica autobazei. s-au aparat bine, si la primul atac au obtinut o lovitura libera executata bine - gol. Din pacate portarul a avut soarele in fata si nu a vazut mingea. Apoi, CFR, s-a pierdut putin si Jiul a mai avut o ocazie mare.
Pana la pauza, precum si dupa, CFR a atacat incontinuu dar nu foarte organizat.
Au marcat dintr-un corner dupa ce mai avusesera o bara cu cateva minute inainte
Golul 2 a fost corect anulat, offisde; dupa 1-1 Jiul s-a miscat mai mult.

Poate CFR merita mai mult, dar si puteau mai mult.
Mi-au placut mult portughezii, sunt tehnici, dar M.Jose fuge cam slab, iar Oliveira e tare firav.

Legat de public - ma asteptam mai mult de la galeria gazdelor, au excelat in "pe ei pe mama lor", "s*** p*** " la degajarile portarului si "Rupe Jula!" :)

Cred ca batem etapa viitoare la Timisoara

Suporterii strigau "Super JULA!" nu rupe jula