PDA

View Full Version : Etapa 6: Otelul - Pandurii



Pages : [1] 2 3

Vadim
28th August 2006, 01:04
Discutii despre partida Otelul - Pandurii, inainte si dupa meci, aici. :cool:

newbye
28th August 2006, 01:09
pune si tu un poll !

Liviu
28th August 2006, 01:23
3-1 scor final , Otelul in crestere , Pandurii o ia la vale incet dar sigur...

Vadim
28th August 2006, 01:29
pune si tu un poll !
Stai linistit ca se rezolva...

newbye
28th August 2006, 01:30
Am crezut ca ai uitat sa pui poll-uri. Merci.

Hard
28th August 2006, 01:31
3-1 scor final , Otelul in crestere , Pandurii o ia la vale incet dar sigur...

subscriu :)...scorul este bine cunoscut de ambele gazde...pandurii este o echipa doar de scos puncte acasa

Mario Di Lazi
28th August 2006, 01:47
Otelul s-a invatat acum cu victoriile. Sa vezi ca nu-i mai opreste nimeni pe astia vreo 4-5 etape ...

newbye
28th August 2006, 01:49
Si oricum pandurii merg cu moralul nu prea ridicat.

cap
28th August 2006, 01:54
vom vedea la meci ce se va intampla pana atunci doar pareri forza otelul

Universal
28th August 2006, 02:50
zäu,partida cu fc national a fost fantasticä,si felicit bäietii cä au reusit sä ajungä in top 10, eu mizez in acest meci pe multä fortä,dar Otelul nu va mai avea meci mai greu ca ultima datä,ceea ce mä ingrijoreazä,de fiecare datä cänd joc cu adversari usori- nu cästigä,mizez deci pe un egal,dar egal ce multumeste pe toti,eu imi doresc sincer incä o victorie, dar nu stiu dacä vor putea...deci un egal,dar evolutie bunä a echipei.
succes :ok:

Ammadeus
28th August 2006, 03:29
3-1 sau 3-0, revenire de forma la galatzi

SORINULTRA
28th August 2006, 08:09
2 - 0 otelul

Marius.B
28th August 2006, 09:05
Daca apararea va fi sigura,nu cred ca vom avea probleme.Pacat de aceasta pauza de 2 saptamani,sper ca baietii sa nu iasa din priza.

lolo_grupa_c
28th August 2006, 09:22
avem moralul ridicat....sper intr_o noua victorie a otelului,nu neaparat la scor,principal e sa luam cele 3 puncte

Jar-Gon
28th August 2006, 10:27
Otelul s-a invatat acum cu victoriile. Sa vezi ca nu-i mai opreste nimeni pe astia vreo 4-5 etape ...

sa dea domnul sa ai dreptate.ai avea ceva impotriva eu in ici un caz.
meci mai greu decat pare dar sper in victorie
si cu cine jucam dupa acea?

Jar-Gon
28th August 2006, 10:30
Daca apararea va fi sigura,nu cred ca vom avea probleme.Pacat de aceasta pauza de 2 saptamani,sper ca baietii sa nu iasa din priza.

ai dreptate dar in pauza asta avem si vesti bune revin Craciun si Baltoi

Cristian
28th August 2006, 11:10
Trebuie sa-i batem si pe olteni, suntem in crestere evidenta, iar Grig va stii sa-i motiveze pe ai nostrii inca odata, sa reusim iar o victorie meritata.

Gontel
28th August 2006, 11:33
Hai sa-i batem si pe Panduri. Bine ca am revenit.

FORZA OTELUL!

*Coco*
28th August 2006, 11:51
Ba vere voi iara o luarati pe aratura prinsarati tupeu iara...
Voi nu ati fost in stare sa ne bateti in ultima etapa cu o echipa vai de mama ei ca ma mir cum de am scos 1-1 la voi si acuma vad iara ca luam de la 3 in sus
Adica nici noi si nici voi nu v`am batut niciodata...
Dar lasa ma fiti optimisti si vedem dupa meci...

Gontel
28th August 2006, 11:58
Hai ba, ca nu se compara Otelul cu voi. Ii dam 3 lui Guso. Ce portar v-ati mai luat.

*Coco*
28th August 2006, 12:04
DAti ma dati....:happy :happy

lolo_grupa_c
28th August 2006, 12:08
...meciul e unul greu(parerea mea),dar experienta cred ca isi va spune cuvantul...victorie galateana..

SORINULTRA
28th August 2006, 12:19
parca voi erati aia de trebuiau sa joace in "B" nu? ce cautati dom le in a ???

Gontel
28th August 2006, 12:24
pai condescu a votat cu cine trebuie...

Hard
28th August 2006, 12:33
parca voi erati aia de trebuiau sa joace in "B" nu? ce cautati dom le in a ???

cine vorbeste:happy

m8k
28th August 2006, 13:12
Meci usor pentru Otelul, Pandurii sunt varza! Inapoi in B! 4-0 sec.

*Coco*
28th August 2006, 14:48
Ma am si eu o intrebare ptr Otelari voi aveti site oficial ?
Echipa de 20 de ani in A si n`au site oficial pfoai:happy
Macar neoficial aveti?sau nici de asta nu aveti?

starsteel
28th August 2006, 14:50
Noi avem echipa fata de altii care saruta picioarele dinozaurilor de la frf & lpf sa joace si ei in prima liga.

*Coco*
28th August 2006, 14:53
Ho mai ca doar intrebai...:jerk:
Cred ca voi si Unirea sunteti singurele echipe de nu aveti...

starsteel
28th August 2006, 14:55
Fiecare echipa cu lipsurile ei oricum stam foarte bine in ceea ce priveste verticalitatea avem coloana vertebrala iar jocul echipei e bunisor, pe viitor rezolvam noi si problema site-ului oficial.

*Coco*
28th August 2006, 14:59
:sleep: :sleep: :sleep: Mai ma informai si Unirea are site oficial:happy :happy Daca si aia au site oficial la un oras de 20000 si voi echipa cu Traditie si cu atatia oameni pe forumuri nu sunteti instare sa faceti si voi un site?Rusine:rosu:

tutye
28th August 2006, 16:14
las ca-l fac eu acum......de parca ar depinde de noi...ce a depins de noi am facut...Site-ul Oficial e in Constructie.>>eu zic ca nu tre sa le sarim in cap ca nu avem site oficial, au fost altele mai importante de facut.Las sa ajungem noi acolo sus si sa nu avem site oficial...Lasa sa aibe aia din divizia b site oficial si sa stea acolo cu site-ul lor.....

Hard
28th August 2006, 16:21
diferenta e ca galatenii sunt putori de oameni...:happy

starsteel
28th August 2006, 16:25
Enervant personaj mai esti.


.....Mai ma informai si Unirea are site oficial.....
Te informai tu dar ne spui si noua adresa?
Echipele fara site-oficial se pare ca sunt: Vaslui, Otelul, FC Arges si Unirea Urziceni.

Hard
28th August 2006, 16:42
ms ms:D
e si greu tare www.fcunirea.ro inca ce site au...imi place muzica:)
baiatul are dreptate,otelul e unica:D


pana si vecinii nostri de la nord http://www.sportingclub.ro/

*Coco*
28th August 2006, 16:48
Enervant personaj mai esti.


Te informai tu dar ne spui si noua adresa?
Echipele fara site-oficial se pare ca sunt: Vaslui, Otelul, FC Arges si Unirea Urziceni.

Echipa -> Web Site

Steaua ->www.steauafc.ro
Rapid ->www.fcrapid.ro
Dinamo ->www.fcdinamo.ro
CFR Cluj ->www.cfr-ecomax.ro
FC National ->www.nationalfc.ro
Farul ->www.fcfarul.ro
Poli Timisoara ->www.politimisoara.com
Otelul Galati ->
Poli Iasi ->www.politehnicaiasi.ro
Gloria ->www.cfgloria.ro
Fc Arges ->www.fcarges.net
Jiul ->www.jiulpetrosani.ro
Fc Vaslui ->www.fcvaslui.ro
U Craiova ->www.fcuniversitatea.ro
UTA ->www.uta-arad.ro
Unirea ->www.fcunirea.ro
Ceahlaul ->www.fcceahlaul.ro
Pandurii ->www.pandurii-tg-jiu.ro

Sursa : www.lpf.ro
P.S. Noi avea site oficial din Divizia B
PSS. ASa ca gura mica voi sunteti singura echipa fara...

Hard
28th August 2006, 16:53
frumos site pandurii,totul la curent,nota 10 !

starsteel
28th August 2006, 16:54
A lui FC Arges nu e site-oficial nu stiu a lui Unirea daca e sau nu oficial.

STEEL
28th August 2006, 16:56
diferenta e ca galatenii sunt putori de oameni...:happy

Putoare este creierul tau de sluga renegata:rosu: .Incearca sa fii ceva mai rezervat in astfel de afirmatii gratuite si nu mai provoca lumea ca nu faci altceva decat sa-ti atragi antipatia din partea tuturor.Ontopic:cred ca va fi un meci usor chiar mai usor decat ne asteptam,asta in cazul in care nu ne vom complica viata singuri.Deci mizez pe victoria Otelului scor 2-0./hello

*Coco*
28th August 2006, 17:00
A lui FC Arges nu e site-oficial nu stiu a lui Unirea daca e sau nu oficial.

Nush daca e ala cel oficial dar eu am luat ce apare pe lpf
Fc arges stiu ca mai au inca un site sunt multe echipa care mai au multe siteuri
Craiova are vreo 5 siteuri, toate brigazile din galerie au Site oficial...
Macar apucati`va si voi ca sunteti o gramda care stati pe forumuri si faceti si voi un site neoficial...ca e rusinos ca o echipa cu Traditie sa nu aiba macar un site neoficial...Si sunteti si un oras mare...

Hard
28th August 2006, 17:05
ce-ai ma?ii supui pe astia la chinuri grele...

STEEL
28th August 2006, 17:06
:sleep: :sleep: :sleep: Mai ma informai si Unirea are site oficial:happy :happy Daca si aia au site oficial la un oras de 20000 si voi echipa cu Traditie si cu atatia oameni pe forumuri nu sunteti instare sa faceti si voi un site?Rusine:rosu:

Ba "vere",si care este problema,nu poti dormi noaptea ca Otelul are site-ul oficial in reconstructie?Asta te roade pe tine,asta face diferenta intre cele doua echipe?Se pare ca da,in mintea ta,da,face diferenta.Ontopic:va fi a treia victorie consecutiva.FORZA OTELUL !!!

*Coco*
28th August 2006, 17:11
Doamne ce taran doar ma refeream ma ca sunteti singura echipa
Iauzi si tu la ce ii beasca mintea astuia
Pai de aia sunteti voi Moldoveni cum sunteti ca va beasca capul ala numai la idei tampite...

Hard
28th August 2006, 17:15
hei hei ,ne suparam,te rog nu ii baga pe toti in aceeasi oala dupa ce vezi ce le poate debita unora mintea ...

*Coco*
28th August 2006, 17:16
Nu ii bag pe toti in aceeasi oala...Dar unii sunt iesiti din comun de tampiti...

Hard
28th August 2006, 17:20
ca orice padure...

oricum,va fi un super derby la galati,si cand te gandesti ca acest meci ar fi putut avea loc in liga 2....

STEEL
28th August 2006, 17:24
Doamne ce taran doar ma refeream ma ca sunteti singura echipa
Iauzi si tu la ce ii beasca mintea astuia
Pai de aia sunteti voi Moldoveni cum sunteti ca va beasca capul ala numai la idei tampite...

Bai omu' cu prazu' ,vezi-ti de treaba ta si de managementul echipei(lor) tale oltenesti.In momentul in care vii si ne critici,ne mai si spui (sa va fie rusine) pt.un site care nu are nicio legatura cu meciul la ce te astepti din partea noastra?Asta-i un motiv serios sa te guduri?Lasa-ne pe noi asa cum suntem si preocupate de soarta fenomenalelor tale echipe.

STEEL
28th August 2006, 17:28
Nu ii bag pe toti in aceeasi oala...Dar unii sunt iesiti din comun de tampiti...

Sa inteleg ca e vorba de tine?Altceva ce sa-ti mai spun?Esti la pamant omule...

STEEL
28th August 2006, 17:30
Gata cu vrajeala,bate Otelul fara drept de apel./hello /hello /hello

bada_otelul
28th August 2006, 17:35
nu mai bagati in seama specimene gen sebyo si coco,saracii,si asa sunt batuti de soarta,dupa ce ca au un iq sub medie...(sub 90,dar nu stiu daca adunat sau fiecare in parte).ce sa ii mai chinuim si noi.apropo,ala care zice ca galatenii sunt putori,stiu ca asa e aia care te-a fatat pe tine,dar nu ne baga in oala cu ea si cu tine,iar ala care intreaba de site neoficial:exista chiar mai multe,cauta-le,si ai grija cum vb ca dumnezeu nu bate cu parul,doar ai vazut ce au patit echipele tale etapa asta
ontopic:va fi meci greu,astia vin sa se bage cu fundu' in poarta,lasa un om in fata si daca au noroc pot da chiar si gol asa ca trebuie sa fim atenti.vom castiga daca nu ratam iar aiurea

*Coco*
28th August 2006, 17:41
Asta e parerea ta ca ne bagam cu curul in poarta...
In orice caz ne bateti ca noi repriza a doua nu mai jucat nimic ca nu aveam conditie fizica...
Si repriza a doua parca inoata jucatori pe teren ...
Asa s`a intamplat si in meciul cu CFR,Iasi & Dinamo

STEEL
28th August 2006, 17:46
Asta e parerea ta ca ne bagam cu curul in poarta...
In orice caz ne bateti ca noi repriza a doua nu mai jucat nimic ca nu aveam conditie fizica...
Si repriza a doua parca inoata jucatori pe teren ...
Asa s`a intamplat si in meciul cu CFR,Iasi & Dinamo

Pai o luati sau nu o luati la Galati,decide odata "vere"...
Hai Otelul !!!/hello :yeah: /hello

*Coco*
28th August 2006, 17:48
Pai o luati sau nu o luati la Galati,decide odata "vere"...
Hai Otelul !!!/hello :yeah: /hello

Ma tu esti narob sau te prefaci
Nu iti zisai ca ne bateti...

STEEL
28th August 2006, 17:51
Pari cam nehotarit.Cred si eu,dupa ultima etapa in care cele doua team-uri din made in oltenia&gorj nu prea au facut mare branza,ti-a cam pierit optimismul si entuziasmul.....

STEEL
28th August 2006, 17:53
Pai bai cap de praz,ce-ai mai pus 2 in poll.Ai gresit,erai emotionat?

*Coco*
28th August 2006, 18:00
Pai bai cap de praz,ce-ai mai pus 2 in poll.Ai gresit,erai emotionat?

Si ce ai vrut ma sa pun ca bateti voi?
Pai daca joaca Otelu cu REal tu pui ca bate real pui ca bate Otelul ca doar esti suporter Otelul

STEEL
28th August 2006, 18:12
Si ce ai vrut ma sa pun ca bateti voi?
Pai daca joaca Otelu cu REal tu pui ca bate real pui ca bate Otelul ca doar esti suporter Otelul

Eiii hai ca mai vii de acasa acum.Vezi ca se poate si fara sa jignesti?Iti inteleg devotamentul pt.culorile cluburilor tale preferate dar fii mai la obiect si nu mai enerva lumea.Ontopic:cum am mai spus-o Otelul va castiga lejer acest meci,un meci fara istorie.Dealtfel baietii vor fi stimulati si din punct de vedere financiar pt.ca au ajuns la 0 adrevar,cu alte cuvinte Marius Stan le-a promis ca primele de victorie se vor debloca numai in momentul in care ajung cu 0 la adevar.Forza Otelul !!!

*Coco*
28th August 2006, 18:30
Da fara istoria dar nu ne`ati batut deloc:happy :happy

STEEL
28th August 2006, 18:38
Asta este,incercam acum...ai sa vezi.

lolo_grupa_c
28th August 2006, 19:57
...sa ne facem ca nu observam postarile unui sclav si sa avem incredere in echipa,indiferent daca avem site sau nu....parerea mea e ca aici avem un rosu' dar acuma asta conteaza???VICTORIA este principala site_ul va veni si el...

TaciAcolo
28th August 2006, 20:12
Asta e parerea ta ca ne bagam cu curul in poarta...
In orice caz ne bateti ca noi repriza a doua nu mai jucat nimic ca nu aveam conditie fizica...
Si repriza a doua parca inoata jucatori pe teren ...
Asa s`a intamplat si in meciul cu CFR,Iasi & Dinamo

Coco au timp in perioada asta de 2 saptamani sa se puna la punct din punct de vedere fizic ..meci greu x2 :D /hello :yeah:

The_Blonde
29th August 2006, 09:43
robi imi pare rau sa iti distrug sperantele dar echipa voastra e incropita peste noapte si sincer nu cred ca are sanse sa ramana si anul viitor in liga I (nu ca ar fi meritat acum) stiti f bine prin ce mijloace ati ajuns aici ....sper k echipa noastra sa ne arate k s-a trezit si k vrea sa ne faca fericiti mereu...!!!!FORZA OTELUL!

lolo_grupa_c
29th August 2006, 16:43
...in mod normal nu ar trebui sa tratam acest meci cu lejeritate,sa vazut la cta si urziceni....dar fiind galatean cred intr_o victorie si cine stie??sa ne continuam drumul inceput in returul camp. trecut cu deplasari memorabile...FORZA OTELUL..app:pana atunci ne vedem la constanta(romania-bulgaria)..numai bine tuturor

malexoid
29th August 2006, 18:17
aparent meci usor pentru Otelul...aparentele inseala in cele mai multe dintr-e cazuri, nici aici nu cred ca vor 'defila' galateni, cu atata mai mult, cat pare ca au inceput din nou sa joace ca in returul trecut: chinuiala acasa - puncte din deplasare.
Oricum, Otelul a depasit criza, si-a regasit constantza.
Victorie (grea) pronostic: 1

lolo_grupa_c
29th August 2006, 22:13
daca asa stau lucrurile,atunci ma multumesc si cu o victorie grea...

cap
29th August 2006, 22:30
bai pe ce tema va certati daca va coborati la asa un nivel lasatii sa latre aiurea ca si asa vorbele lor nu conteaza nik cu sit sau fara sit tot echipa pe care o iubesc eu e forza otelul

resita
29th August 2006, 22:38
sper ca v-ati revenit si sa-i bateti pe increzuti de la pandurii.

3-0. :ok: :ok: :ok:

lolo_grupa_c
29th August 2006, 22:47
...te referi la jucatori sau la suporteri????????...

*Coco*
29th August 2006, 22:53
sper ca v-ati revenit si sa-i bateti pe increzuti de la pandurii.

3-0. :ok: :ok: :ok:
Nush unde ai vazut tu pe vru`n jucator sau oficial de la Pandurii increzut...
Sau poate pe la resita ajung alte Stiri:happy

resita
29th August 2006, 22:54
...te referi la jucatori sau la suporteri????????...

la jucatori. :ok: lasa suporterii in pace ca-s batuti ei de soarta. :evil:

malexoid
29th August 2006, 22:54
daca asa stau lucrurile,atunci ma multumesc si cu o victorie grea...

:) mda...daca itzi place sa faci tzurtzuri pana in minutul 94

*Coco*
29th August 2006, 22:57
Sa revenim la meci eu cred ca se va termina egal
Jucatori nostri au plecat in cantonament la Predeal 8 zile si vor fi pusi la punct si cu pregatirea fizica care ne lipsea
Pronostic 1-1:P Acelasi ca in meciul din ultima etapa:P

lolo_grupa_c
29th August 2006, 22:59
:) mda...daca itzi place sa faci tzurtzuri pana in minutul 94

..asta e sportul rege:stai cu inima la gura din minutul 1 pana in 90,sau ma rog 94....:D ....:D

malexoid
29th August 2006, 23:13
..asta e sportul rege:stai cu inima la gura din minutul 1 pana in 90,sau ma rog 94....:D ....:D

perfecta dreptate. ma intreb uneori ce satisfactie au unele gunoaie penale care stiu dinainte rezultatul favoritilor ???

lolo_grupa_c
29th August 2006, 23:21
perfecta dreptate. ma intreb uneori ce satisfactie au unele gunoaie penale care stiu dinainte rezultatul favoritilor ???

...asta da intrebare.....si farmecul unde mai este atunci??.../hello

STEEL
30th August 2006, 00:02
Sa revenim la meci eu cred ca se va termina egal
Jucatori nostri au plecat in cantonament la Predeal 8 zile si vor fi pusi la punct si cu pregatirea fizica care ne lipsea
Pronostic 1-1:P Acelasi ca in meciul din ultima etapa:P

Iar te sucishi "vere"????:D Te schimbi de la o zi la alta:D.Ieri parca declarai sus si tare ca pierdeti la Galati,azi o dai la intors...faceti egal,maine ce-o mai fi?:D
FORZA OTELUL !!!/hello /hello /hello

*Coco*
30th August 2006, 00:04
Pai nu aveam de cine sa fac misto:happy :happy
Ca sincer se termina egal 1-1:cool:

STEEL
30th August 2006, 00:12
Pai nu aveam de cine sa fac misto:happy :happy
Ca sincer se termina egal 1-1:cool:

Ti-ai si gasit de cine sa faci misto' .Coco*sel prazilianu' e pus pe caterinca fratilor.:happy .Imi pareai mai inteligent inainte dar din pacate m-am inselat...:jerk:

delaparis
30th August 2006, 00:17
Eu zic ca bate Otelu dar la limita.
Poate vor fi ceva goluri rezultat gen 3-2 sau 4-3 ...

TaciAcolo
30th August 2006, 04:16
meci greu ..cu noroc castigat de vreo echipa :D anu trecut 2-2 1-1 sunt sanse si anu asta tot egal sa se termine:P

SORINULTRA
30th August 2006, 08:14
reintra baltoi si craciun , deci categoric batem 2-0

STEELMAN
30th August 2006, 09:58
anul trecut la singura faza a pandurilor la galati au dat un gol

*Coco*
30th August 2006, 10:17
anul trecut la singura faza a pandurilor la galati au dat un gol
Am jucat numai cu jucatori de la Satelit:happy de Divizia C si nici nu a`ti reusit sa ii bateti...voi echipa Returului...

the lion king
30th August 2006, 10:23
se pune de-o victorie la galatzeni ca sa recupereze si pandurii punctele pierdute cu cfr.0-1 si TG JIU poate fi fericit.FORZA PANDURII!!!!

Ayrton
30th August 2006, 10:28
Chiar daca in poll vad ca Otelul e mare favorita, totusi sa nu uitam ca au mari probleme in meciurile de acasa, de multa vreme. In deplasare sunt galatenii puternici. Acasa e posibil sa greseasca iar... Nu obligatoriu, insa Pandurii au sansa lor: pronostic X2.

SORINULTRA
30th August 2006, 10:29
im i place de tine ca esti optimist , hai sa fim seriosi bate clar otelul

Ayrton
30th August 2006, 10:44
mie imi e perfect egal cine bate...

the lion king
30th August 2006, 10:45
atunci sa bata PANDURII,ca nu te superi.0-1,Doamne,atat si nimic mai mult.

*Coco*
30th August 2006, 10:46
im i place de tine ca esti optimist , hai sa fim seriosi bate clar otelul

Da ma in opinia voastra cum ziceti in fiecare etapa ca Otelul bate clar , asa ziceti din prima Etapa
Pai daca ar fi sa ne luam dupa voi Otelul ar trebui sa fie Campioana:happy :happy
Vb dupa meci sa vedem cum e cu vb asta "bate clar":happy

the lion king
30th August 2006, 10:50
superoptomisti ,baietii.dar oastea pandura va scufunda galatiul in dunare...hrana pt pesti,deh.

SORINULTRA
30th August 2006, 11:03
auzi la el oastea pandura , aloooooo eminescu ce ai tata ce oaste ma ??? vedeti voi 4-0 cu oastea ta cu tot , marea echipa de tarani

the lion king
30th August 2006, 11:05
:happy aoooollleeeeeuuu,daca si otelu abba se crede superioara:jerk: auzi,la el tarani....da tu ce esti ,mah,rrom pescar la dunare,saraciilor.:ciocan: :happy

*Coco*
30th August 2006, 11:09
Parca ii vad dupa meci cum vin aici si incept sa planga:happy :happy
Si zic :"Asta e avura si ei o ocazi si ne dadura gol si noi avusaram 10, mergem mai departe":happy :happy

tutye
30th August 2006, 11:27
Parca ii vad dupa meci cum vin aici si incept sa planga:happy :happy
Si zic :"Asta e avura si ei o ocazi si ne dadura gol si noi avusaram 10, mergem mai departe":happy :happy

Bah dar voi chiar credeti ca ne puteti pune probleme???Iar o a dezamageasca echipa pandurii pe cei 3 suporteri ai ei.....Apropo, dintre voi face vreunu deplasarea la Galati???:rosu: sau aveti alte treburi mai importante??? Victorie Lejera....nici nu se pune problema/hello

the lion king
30th August 2006, 11:28
3 suporteri la naiba....pe pariu ca vim cam 20?

SORINULTRA
30th August 2006, 11:33
aoleu nici nu ma mai prezint la stadion de frica lor . jalnicilor

bada_otelul
30th August 2006, 11:34
:happy aoooollleeeeeuuu,daca si otelu abba se crede superioara:jerk: auzi,la el tarani....da tu ce esti ,mah,rrom pescar la dunare,saraciilor.:ciocan: :happy

dupa ce ca ai un limbaj suburban mai esti si prost...informat.nu otelul a fost echipa poreclita abba,pt ca noi,ca si craiova nu am retrogradat decat o data in b,ci actuala dunarea galati
cat despre meci,am zis deja ca va fi foarte greu pt ca vin astia sa se apere,dar chiar daca dau un gol din nimereala nu cred ca pot scoate mai mult de un egal,si nici pe ala nu au sanse foarte mari sa-l scoata.oricum nu e meci de 1 solist,sau victorie la scor a noastra.eu sper sa castigam cu 1-0 din mai multe motive...

the lion king
30th August 2006, 11:36
vezi ca acelasi limbaj,"aoleu"l-a folosit si sorinulta,deci si el e prost?vai de tine.

*Coco*
30th August 2006, 11:43
Ma eu v`am zis si zic in continuare daca ar fi dupa voi Otelari ce spunteti in fiecare etapa aici pe forum Otelul ar trebui sa iese Campioana:sleep: :sleep:
Mai si plictiesc draq citind la cate aberati scoateti pe gura aici mai bine nu mai postez si postez dupa ce o sa termine meciul:cool:
Al draq mare echipa sunteti voi Otelul...spulberati pe toti...
Vine meciul si o sa ne convingem
Eu unu nu zic ca nu ne bageti dar cand va aud pe aici "victorie la scor":happy
Si voi echipa pe care a`ti avut`o anul trecut o aveti si acuma si nu a`ti fost in stare sa bateti pe Pandurii in ultima etapa care a jucat numai cu jucatori de Divizia C
Asa ca gura mica

tutye
30th August 2006, 11:47
si noi am jucat cu juniorii la meciul ala......Mincinosule nu prea pot sa te contrazic pt ca nu stiu nici un jucator de la pandurii inafara de Dragomir....asa ca nu stiu cu ce echipa ati jucat atunci dar ala care ne-a dat golul tare imi e ca a fost titular incontestabil sezonl trecut

*Coco*
30th August 2006, 11:51
si noi am jucat cu juniorii la meciul ala......Mincinosule nu prea pot sa te contrazic pt ca nu stiu nici un jucator de la pandurii inafara de Dragomir....asa ca nu stiu cu ce echipa ati jucat atunci dar ala care ne-a dat golul tare imi e ca a fost titular incontestabil sezonl trecut

Da ala de va dat Gol care acuma nu mai e era ultimul lui joc si el a venit de la Divizia B de la Satelit si Dragomir..

the lion king
30th August 2006, 12:00
bey,uite care-i treaba ,bat PANDURII si nu va mai agitati atata...un egal si tot e bun pt voi.hai,gata,pace.

tutye
30th August 2006, 12:02
COCO ce zic eu si ce-mi raspunzi tu...a fost titular sezonul trecut in maj meciurilor ala care e-a dat golul?, nu conteaza de unde a venit el, ca din B sau c

*Coco*
30th August 2006, 12:10
COCO ce zic eu si ce-mi raspunzi tu...a fost titular sezonul trecut in maj meciurilor ala care e-a dat golul?, nu conteaza de unde a venit el, ca din B sau c

Ala de a dat gol a renit in REtur da a jucat cam majoritatea meciurilor titular...

tutye
30th August 2006, 12:20
Ala de a dat gol a renit in REtur da a jucat cam majoritatea meciurilor titular...
Pai daca ala care e singurul care il stiu, tocmai prin faptul ca a dat gol a jucat ca si titular in retur de unde sa stiu eu ca ceilalti e asa cum zici tu si au jucat mai mult prin c....Asa si noi am putea zice ca echipa care a facut egal cu voi in retur e o echipa care a jucat numai in returul campionatului si majoritatea au fost adusi de prin B(Chiar asa si e)...Asa ca ce zici tu este lipsit de logica si nu poate fi probat.

*Coco*
30th August 2006, 12:29
Si ce conteaza ma or fi fost ei si de B si de A si de C dar voi ca "mar echipa" cum va considerati trebuia sa bateti o echipa retrogradata:P
Ca m-am si uitat ce ziceati in ultima etapa la sezoane anterioare ziceau unii ca de dati de la 4 in sus ,o victorie foarte clara a Otelului ca nu se pune problema ca nu bateti alea alea impresi de`ale voastre de Moldoveni:sleep:

tutye
30th August 2006, 12:39
Si ce conteaza ma or fi fost ei si de B si de A si de C dar voi ca "mar echipa" cum va considerati trebuia sa bateti o echipa retrogradata:P
Ca m-am si uitat ce ziceati in ultima etapa la sezoane anterioare ziceau unii ca de dati de la 4 in sus ,o victorie foarte clara a Otelului ca nu se pune problema ca nu bateti alea alea impresi de`ale voastre de Moldoveni:sleep:


si ce mah???asa suntem noi Optimisti.....asa ne place noua, sa ne gandim mereu la victorii frumoase si e normal sa nu se itample mereu asa, si se intampla cu cine nu te astepti...asta e...e dreptul nostru ca si suporteri ai Otelului....

SORINULTRA
30th August 2006, 13:05
tu ca fan ai lui pandurii te gandesti numai la infrangeri?

*Coco*
30th August 2006, 13:11
tu ca fan ai lui pandurii te gandesti numai la infrangeri?

Nu ma gandes ma numai la infrangeri
Dar nici in stilul vostru
Voi in fiecare etapa bateti:happy

STEEL
30th August 2006, 13:44
Pai o sa batem ma,mai mult ca sigur.Otelul s-a dezlantuit si e pusa pe fapte mari,va veti convinge de lucrul asta.Tracul a disparut moralul a crescut considerabil si va fi greu sa se impiedice cu panDURII.
Haaaaiiii Otelul !!!

*Coco*
30th August 2006, 14:06
Pai o sa batem ma,mai mult ca sigur.Otelul s-a dezlantuit si e pusa pe fapte mari,va veti convinge de lucrul asta.Tracul a disparut moralul a crescut considerabil si va fi greu sa se impiedice cu panDURII.
Haaaaiiii Otelul !!!

Da asa a`ti zis si in ultima etapa ca nu aveti cum sa va impiedticati de pandurii:happy :happy
Lasa ca va impiediacati si acuma

lolo_grupa_c
30th August 2006, 14:22
***
victorie galateana,sa nu mai comenteze oltenii

SORINULTRA
30th August 2006, 15:02
forza otelul 4-0

lolo_grupa_c
30th August 2006, 15:05
...in cazul in care craciun si baltoi isi reiau locul in primul 11 nu prea vad probleme in decursul jocului...in orice caz meci de 1 solist,cu toate ca pandurii cauta puncte pt. evitarea retrogradarii...

*Coco*
30th August 2006, 16:04
...in cazul in care craciun si baltoi isi reiau locul in primul 11 nu prea vad probleme in decursul jocului...in orice caz meci de 1 solist,cu toate ca pandurii cauta puncte pt. evitarea retrogradarii...
Craciun si Baltoi astea sunt cumva Ronaldinho & Eto`o ?
Hai ca deja cu voi pe aici ma ia:sleep:
Lasa ca va scoatem impresile din cap:cool:

SORINULTRA
30th August 2006, 16:30
Da Ma Da Voi Ce Mare Echipa Sunteti Ma Rog ? Si Acum Sa Aud Palmaresul Marii Echipe Pandurii

*Coco*
30th August 2006, 16:40
Da Ma Da Voi Ce Mare Echipa Sunteti Ma Rog ? Si Acum Sa Aud Palmaresul Marii Echipe Pandurii
Mai "Un Mare Betiv" am zis eu vreodata ca e Pandurii echipa mare?
Vezi-ti naiba de treaba
Voi unii Moldoveni traiti intr`o lumea numai a voastra:jerk:

STEEL
30th August 2006, 16:57
Coco*sel,iar faci valuri pe acilea?
N-aveti nicio sansa la Galati,Otelul in cel mai scurt timp va deveni o echipa extrem de redutabila pe teren propriu plus deplasarile in care ne simtim bine.Viitorul suna bine....Hai Otelul !!! /hello /hello /hello

bada_otelul
30th August 2006, 17:23
vezi ca acelasi limbaj,"aoleu"l-a folosit si sorinulta,deci si el e prost?vai de tine.

nu te-ai prins.am zis ca esti prost...informat in legatura cu porecla abba,nu avea nicio legatura cu limbajul

Steeltown Boy
30th August 2006, 19:11
Oţelul e echipă care se blochează pe "înainte" sau "înapoi", din păcate datorită elementului psihologic sensibilizat puternic de lipsa de experienţă dobândită în timp în relaţii de joc. Dealtfel, eu sunt sigur că avem, tehnic vorbind, o echipă de top 5 în prima ligă.
Anul trecut cu Pandurii eram relaxaţi, iar când băieţii noştri sunt relaxaţi... s-au văzut rezultatele. Anul ăsta e altceva... şocul a trecut şi vor mai urma alte rezultate pozitive. Suntem pe val, cum s-ar spune, şi de asta o să câştigăm. :ok: La minim un gol diferenţă :evil: ca să nu zică pandurii că suntem prea optimişti.

STEEL
30th August 2006, 19:38
Tipic Moldovenilor prosti si fara carte
Bai Pralea Moldovean mai dute pe la scoala si treci pe la Orele de Geografie sa vezi ca in Tg-Jiu nu sunt carbuni
Acest Moldovean merita un:rosu:

*Coco*,ce ma vrei sa te faci moderator...Ha..Ha..Ha...Esti de tot rasul "vere" chiar esti mai penibil decat mi-am putut imagina.
Ti-am sugerat sa fii mai rezervat cu astfel de afirmatii la adresa moldovenilor,nu te mai da superior pe aici ca nu are sens si logica.:no:
Ontopic:Steeltown Boy,sunt de acord cu tine,ai perfecta dreptate.
Victorie galateana.:yeah: /hello :yeah:

Jar-Gon
30th August 2006, 20:05
Din ce e facuta o bomba?Din olteni si moldoveni.De ce ?
Pt ca oltenii sunt prosti de bubuie , iar moldovenii se imprastie

de ce nu fac oltenii sida ?
are si virusul mandria lui

Cum se deosebeste mirele la o nunta de olteni?Are tenisi noi

De ce nu se spala oltenii pe dinti?
Pt ca nu le incape sapunul in gura.

oltenii si moldovenii in razboi......
Moldovenii la Milcov fac o pancarda pe care era scris:"SA NE PUPATI IN CUR ."
Oltenii indignati,se pun pe treaba,scriu si ei o pancarda,pe care o innalta cu orgoliu si cu satisfactia revansei...... :"SI NOI PE VOI"

Cum isi invata un oltean copilul sa mearga cu metroul?
il plimba cu roaba in pivnita

Un oltean si un moldovean:
Olteanul(cantand):"Hai mo' facut mama oltean maaaaaaaa
Moldoveanu' razand ii zice:"Da'ce chizda matii voiai sa te faca , misitru

De ce rad oltenii cand fulgera ? Cred ca sunt fotografiati.

De ce se ara in Oltenia cu tractorul?pt ca au plecat boii la facultate

De ce se feresc oltenii sa doarma in paie sau in fan?
Ca sa nu ia foc atunci cand le-o scapara mintea

De ce arabii au camile , iar romanii olteni?
Arabii au ales primii.

De ce dorm oltenii pe ogor? Sa se cultive

De ce sunt ingropati oltenii cu lamaie la cap?Sa nu i se faca greata pamantului

Cum verifica un oltean daca nevasta-sa e gravida?Ii baga prazul in pasarica si vede daca e muscat sau nu

De ce sunt oltenii muzicieni?Pt ca dorm pe "sol" si vb cu "fa"

De ce se rupe banca atunci cand se aseaza un oltean?Cel mai inteligent cedeaza

de ce tin oltenii oile in beci?ca sa aiba maslinele reci

Ce desparte Oltul?
Rasul lumii si restul lumii.

mai trebuie sa mai zic ceva?sa imi ziceti daca va place

Ulio singuraticu
30th August 2006, 20:34
Nu stiu ce sa zic! :headbang:
E meci de 1X2. Dar noa poate mai bn a inceput Pandurii.

lolo_grupa_c
30th August 2006, 21:55
merit un babuin dresat sa se imbrace in dresurile masii sa ii dau palme peste cap si sa imi bat joc de el lignitule.mai degraba lihnitule ca daca o sa vii la mine iti mai dau printre gratiile custii cate o bucata de praz
hai cu mata FORZA OTELUL
cum pot sa afisez si eu poze?

:evil: :evil: :evil: cred ca nu exista vreo postare dea ta sa nu ma prapadesc de ras:evil: :yeah: tine_o tot asa ,ca de la un timp soarecii astia de biblioteca din zona foamei(olteniei) se cred mari si tari cand de fapt ei sunt vai si amar de steaua lor!!!!dar lasa_i asa in lumea lor de zbuciumati ca sunt comici:drak:

tutye
30th August 2006, 22:58
e prea tare asta care le da jar sa manance...On topic....meci de 1 solist...

Hard
30th August 2006, 23:37
cocsarii vs carbunarii X :D

lolo_grupa_c
30th August 2006, 23:50
mama.....de abia astept sa pun mana pe un oltean la galati,vai de mama voastra ....va astept ...

Cristian
30th August 2006, 23:52
Is inofensivi, am trecut eu pe la ei cand a fost meciul, ca sa trec de la tribuna 1 la tribuna 2...

Hard
30th August 2006, 23:53
:drak: :happy da da da te rog eu nu ocoli camerele de televiziune:D,vreau si eu sa vad:happy

*Coco*
30th August 2006, 23:55
mama.....de abia astept sa pun mana pe un oltean la galati,vai de mama voastra ....va astept ...

Chiar te rog pe aia de fac deplasarea la Galati aia din "DURII":happy
Hai ca am vauzt ca tu chiar faci deplasari te astept la Tg-Jiu in retur
Poate chiar:bere: totul e posibil:happy

lolo_grupa_c
30th August 2006, 23:57
...poi la meciul cu iasiul le_am ocolit???stai calm sa vezi ce le fac la ......nu mai zic nimic ca dl.moderator inter(mai este denumit si inteligentul),sta cu ochii pe mine....avem sifonari pe aici??? bate otelul la diferenta de 1 gol...

lolo_grupa_c
30th August 2006, 23:58
:drak:
Chiar te rog pe aia de fac deplasarea la Galati aia din "DURII":happy
Hai ca am vauzt ca tu chiar faci deplasari te astept la Tg-Jiu in retur
Poate chiar:bere: totul e posibil:happy

ce ai patit ma???sa beau o bere cu tine???as bea dar nu fac cinste si bani sigur nu ai saracule...:drak:

*Coco*
31st August 2006, 00:01
:drak:

ce ai patit ma???sa beau o bere cu tine???as bea dar nu fac cinste si bani sigur nu ai saracule...:drak:

Lasa ma ca ne inatlnim la Tg-Jiu ca fac pariu ca mai multi de 15-20 nu veniti cum a`ti fost si anul trecut:happy si mai mult de 3-4 jandarni nu stau langa voi dar beleau e ca in spatele peluzei oaspete e politia:D

lolo_grupa_c
31st August 2006, 00:11
bai nene atunci era in ziua de inviere si din aceasta cauza nu au venit multi,dar de data asta stai calm ca venim mult mai multi...oricum ne vedem la toaleta ,ca asa am facut si data trecuta,ce zici e bine??

*Coco*
31st August 2006, 00:16
bai nene atunci era in ziua de inviere si din aceasta cauza nu au venit multi,dar de data asta stai calm ca venim mult mai multi...oricum ne vedem la toaleta ,ca asa am facut si data trecuta,ce zici e bine??

Bai vezi ca o luati pe aratura
ZIua de Inviere e cumva prin Noiembrie cand a avut loc ultima etapa din Turul Diviziei A de anul Trecut
Poate numai la tine acolo invierea e prin Noiembrie:happy :happy

lolo_grupa_c
31st August 2006, 00:20
a da... am confundat pandurii cu jiul....in fine ia zi:ne vedem in ziua meciului???

*Coco*
31st August 2006, 00:24
a da... am confundat pandurii cu jiul....in fine ia zi:ne vedem in ziua meciului???

Numai sa ajungi tu la Tg-Jiu si ne vedem :happy :happy
Sa veniti si voi mai multi nu ca anul trecut 15-20 si aia nu ziceau nimic stateau si se uitau la meci ca era 2-0 la pauza si cand a`ti egalat a`ti inceput sa mai cantati si voi putin:cool:

lolo_grupa_c
31st August 2006, 00:26
Numai sa ajungi tu la Tg-Jiu si ne vedem :happy :happy
Sa veniti si voi mai multi nu ca anul trecut 15-20 si aia nu ziceau nimic stateau si se uitau la meci ca era 2-0 la pauza si cand a`ti egalat a`ti inceput sa mai cantati si voi putin:cool:

bai nene.....nu cred ca am pierdut vreo deplasare de nu stiu cand....ani de zile....asa ca stai calm am sa vin acolo...ia zi:ne vedem in oras??:evil:

*Coco*
31st August 2006, 00:28
bai nene.....nu cred ca am pierdut vreo deplasare de nu stiu cand....ani de zile....asa ca stai calm am sa vin acolo...ia zi:ne vedem in oras??:evil:

Aoleu in centrul orasului daca vrei...:happy :happy

Hard
31st August 2006, 00:30
a da... am confundat pandurii cu jiul....in fine ia zi:ne vedem in ziua meciului???

cand au promovat am crezut ca sunt din acelasi oras.trebuiau sa le cheme pandurii tg jiu si jiul pandurilor ....

lolo_grupa_c
31st August 2006, 00:30
...oki...in centrul orasului,....cand cade meciu asta????abia astept...dai tu o bere??

*Coco*
31st August 2006, 00:32
...oki...in centrul orasului,....cand cade meciu asta????abia astept...dai tu o bere??

ITi dau ma ca sa te imbeti nush cand o sa cada acest meci prin martie mai mult ca sigur sau sfarsitul lui februarie...

lolo_grupa_c
31st August 2006, 00:39
yupi.....yupi.....

Hard
31st August 2006, 00:40
voi va imbatati din bere?

lolo_grupa_c
31st August 2006, 00:40
si stii ce vreau sa retina lumea???sa vedem care din noi are caracter si vine in centrul orasului...ce zici?

lolo_grupa_c
31st August 2006, 00:41
voi va imbatati din bere?

...eu unul nu cred,,,,,:drak:

STEEL
31st August 2006, 00:41
Ete au dat la pace:P se lasa cu baute prin Tg.Jiu:P .Bai *Coco*, consumarea bauturilor alcoolice de catre minori e strict interzisa si e pedepsita de lege mai ales in centrul orasului la vedere deci fii cu bagare de seama ca nu se stie s-ar putea sa vezi meciul pe la sectia de militie.:D

lolo_grupa_c
31st August 2006, 01:01
nu am dat la pace nimica!!!!..in fine,va anunt ca e ultima mea postare pe acest forum si aia as vrea sa fie...:FORZA OTELUL SI SUSTINETI ECHIPA LOCALA!!!va doresc numai bine la toti...

Hard
31st August 2006, 01:03
felicitari:D

lolo_grupa_c
31st August 2006, 03:20
ei uite ca nervii au trecut dar boala pe olteni ramane....on topic 1 solist...

Cra10veanu
31st August 2006, 07:52
ai tu alte boli, de ex. aia cu paharul, boala pe olteni e nimica toata :D

lolo_grupa_c
31st August 2006, 09:13
ai tu alte boli, de ex. aia cu paharul, boala pe olteni e nimica toata :D

stiu asta,dar colegii dai inter si lion king,sa nu mai zicem de coco,sa stii ca sunt______!!!!in rest numai bine....forza otelul,,,:yeah:

Pepsi-Cola
31st August 2006, 10:20
Prima repriza ..conduce Otelu cu 1-0 ...dupa pauza ..egaleaza ..pandurii ..scor final 1-1 ;) ...

*Coco*
31st August 2006, 11:08
Prima repriza ..conduce Otelu cu 1-0 ...dupa pauza ..egaleaza ..pandurii ..scor final 1-1 ;) ...

Vedeti cine stie rezultatul final/hello

starsteel
31st August 2006, 11:13
Prima repriza ..conduce Otelu cu 1-0 ...dupa pauza ..egaleaza ..pandurii ...
si scor final 4-1 iar reactia catorva olteni va fi :shock: si :help:

*Coco*
31st August 2006, 11:19
Vezi ca poate va batem noi si sa va vad reactia aici
Eu unul nu mai reactionez in nici un fel ca tu stai acuma si imi citesti toate mesajele numai ca sa ma banezi:happy
Asa ca stai linistit ...

*Coco*
31st August 2006, 12:00
Ce faci mai Moldovene venisi iar pe forum si o iei pe aratura?
Mai lasa-le naibi de bancuri ca sunt si bancuri cu Moldoveni destule
OnTopic Batem la Galati :P

cap
31st August 2006, 13:11
baia stea ori ce sar intampla noi tot alaturi de otelul ramanem si daca batem voam avea cu 3 puncte in plus daca nu asta e mergem mai departe dar sper sa castige otelul
sincer is mandru cas moldovean
forza otelul

*Coco*
31st August 2006, 14:00
LAsa ma ca va bate si Pandurii si Craiova si dupa aia sa vedeti ce mai plangeti aici:happy
Si dupa aia sa nu mai prind picior de Moldovean(Galatean) pe Topicurile echipelor Oltene:cool:

*Coco*
31st August 2006, 16:04
Rog pe unde moderator sanctionare acestui user pentru acest cuvant:P

ii viitor foloseste "report post"!

andrei1921tm
31st August 2006, 16:07
stiu asta,dar colegii dai inter si lion king,sa nu mai zicem de coco,sa stii ca sunt______!!!!in rest numai bine....forza otelul,,,:yeah:

Ce ai tu mah cu Lion King si *coco*?Macar ei au un punct de vedere si nu tst degeaba pe forum ca majoritatea moldovenilor care sar la gatul celor care nu sunt de acord cu ei.
Oricum pt voi cei care nu va sustin sunt impotriva voastra.
Deci mai lasati tastatu pana invatat alte chestii elementare.
Anu trecut v-ati laudat ca sezonu asta o sa rupeti tot pui de zorro ce sunteti voi.Eu cred ca Pandurii o sa va bata pt k la ei mai e si altceva pe primul loc decat palavrageala si industria sarmei.

Pronostic:2.

andrei1921tm
31st August 2006, 16:37
bai bragadiro-cimisoreanule dute ma cu babuinul travestit coco si cu simba pisica salbatica si va impuscati in ordine alfabetica 1 2 3 si
ce treaba aveti voi cu meciul asta oricum batem "lihnitul" tg jiu

Tocmai ce iti spuneam pana sa pui mana pe tst ar trebuii sa inveti multe.
Oricum probabil k mai mult nu te duce...si astept,vorba pritenului Lion King alte jigniri.
Babuin e un substantiv care te reprezinta si din cauza ca il vezi in fiecare dim in oglinda te-ai gandit sa vezi daca mai sunt altii din aceeasi rasa cu tine.
Cat despre echipa pe care o port in inima poti sa ii spui cum vrei tu eu tot la fel de mult o sa o sustin chiar daca un necuvantator ca tine imi spune ca sunt nusj-cum.
Asta arata ca am avut totala dreptate in primul post si chiar si acum.

Pronostic:2

*Coco*
31st August 2006, 16:54
Ce mai ma are rost sa vb cine castiga evident ca, Pandurii va castiga la Galati:P
2-1 le dam la Moldoveni si ne intoarcem acasa ...
Galatenilor dupa infrangere sa veniti pe forum:ok:

*Coco*
31st August 2006, 17:09
:nah: Ce sa le faci la unii daca asa sunt ei:drak:

tutye
31st August 2006, 17:44
Bai tata.....aveam pretentii la timisoreni...dar daca ati inceput sa va luati cu oltenii e clar....cat despre meciul ce va fi intre cele 2 echipe, vom vedea care e aia mai buna, ca la suporteri nu e cazul sa ne comparam.....Din cei care postam aici e forum majoritatea fac deplasari alaturi de echipa...Nu cred ca are rost sa va intreb pe voi la cate deplasari ati fost....:rosu: ...suporterilor....

*Coco*
31st August 2006, 17:47
Din cei care postam aici e forum majoritatea fac deplasari alaturi de echipa...Nu cred ca are rost sa va intreb pe voi la cate deplasari ati fost....:rosu: ...suporterilor....
Decat deplasari cu 15 suporteri mai bine nu te mai duci:evil:
Sa nu zic ca anul trecut la Tg-Jiu nici 15 nu a`ti fost...

tutye
31st August 2006, 17:52
ha ha ha......daca te-ai fi uitat la majoritatea deplasarilor noastre am fost in medie 100....Intreaba baietii de la timisoara cati am fost, si unde este timisoara si unde e tg. jiu...Si inca niste baieti au coborat pe langa tg jiu, ca-i asteptau mamele si surorile .........Ca altfel eram si mai multi...Iar cand am fost la pandurii baietii au uitat sa mai vina la Stadion...stiti voi de ce

*Coco*
31st August 2006, 17:57
De aia stiam nici la urziceni nu a`ti fost mai multi de 20 cred dar tin minte sigur ca la Tg-Jiu nu a`ti fost nici 15 alte comentari nu isi au rostul ca nu au vrut sa vine bla bla bla..

tutye
31st August 2006, 18:00
bah...esti greu de cap....si vezi ca o arzi aiure....la urziceni am fost aproximativ 100 de insi...6 microbuze cu cate 18 Locuri in el cam pe acolo bate nu???

Cristian
31st August 2006, 18:03
De aia stiam nici la urziceni nu a`ti fost mai multi de 20 cred dar tin minte sigur ca la Tg-Jiu nu a`ti fost nici 15 alte comentari nu isi au rostul ca nu au vrut sa vine bla bla bla..

Bai asta alde targu jiu, da voi cati ati venit ma in deplasare.??? mai mult de 3 nu erati

*Coco*
31st August 2006, 18:04
bah...esti greu de cap....si vezi ca o arzi aiure....la urziceni am fost aproximativ 100 de insi...6 microbuze cu cate 18 Locuri in el cam pe acolo bate nu???

Daca citesti mai bine am zis ca "nici la urziceni nu a`ti fost mai multi de 20 cred "
Lasa sa vad cati veniti la Craiova:happy Si cati plecati

*Coco*
31st August 2006, 18:05
Bai asta alde targu jiu, da voi cati ati venit ma in deplasare.??? mai mult de 3 nu erati

Macar la noi sunt "amarati aia" de DURII care fac cate 50 deplasarea in fiecare etapa...

andrei1921tm
31st August 2006, 18:18
Bai tata.....aveam pretentii la timisoreni...dar daca ati inceput sa va luati cu oltenii e clar....cat despre meciul ce va fi intre cele 2 echipe, vom vedea care e aia mai buna, ca la suporteri nu e cazul sa ne comparam.....Din cei care postam aici e forum majoritatea fac deplasari alaturi de echipa...Nu cred ca are rost sa va intreb pe voi la cate deplasari ati fost....:rosu: ...suporterilor....

Bai tata noi intotdeauna am fost cu oltenii,doar nu vrei sa fim cu moldovenii,avem si noi o oarecare demnitate.

Pronostic:2

Cristian
31st August 2006, 18:22
Bai tata noi intotdeauna am fost cu oltenii,doar nu vrei sa fim cu moldovenii,avem si noi o oarecare demnitate.

Pronostic:2

Iti dai seama, daca te aliezi cu moldovenii iti scade din demnitate rau... mda
Batem normal si sa stii *COCO* ca eu sunt aici pe forum chiar daca e victorie chiar daca e infrangere, verifica sa vezi daca nu e asa.

tutye
31st August 2006, 18:25
iti dai seama ce Demnitate e sa fii cu cei mai destepti oameni ai romaniei...Caracal iti zice ceva???Garcea si Oltenii???Atatea Bancuri...e o mandrie sa fii Oltean...

tutye
31st August 2006, 18:27
Voi astia de la Pandurii ar trebui sa fiti mandri ca va bagam in seama....

*Coco*
31st August 2006, 18:30
Un moldovean si un oltean in tren. La un moment dat li se face foame, moldoveanu scoate o piine si o bucata de carne si incepe sa manince. Olteanul scoate niste fite de peste, maninca putina carne de peste si pune grijuliu oasele pe un ziar.. Moldoveanul il vede si-l intraba:
- Ma oltene da ce faci cu oasele cele ?
- Oo!.. oasele astea sint foarte bune, deosebit de sanatoase, contin fosfor si asta ne face pe noi olteni asa destepti!
Sta moldoveanu, se gindeste, si in final ii propune olteanului sa-i dea piinea si carnea pe oasele de peste. Acum olteanul se infrupta din carne si piine, iar moldoveanul cu o figura scirbita incearca sa rontaie oasele de peste...
- Ma oltene bag sama ca m-ai pacalit cu oasele astea de peste...
- Pai vezi, nici n-ai gustat bine si te-ai desteptat!


Vedeti ma de aia suntem noi mai destepti dect voi si mai inventivi
Voi nu sunteti in stare sa va faceti un site si va bagati cu noi in seama

tutye
31st August 2006, 18:32
ha ha ha ha.....l-ai cautat pe google bancul????de ce faci plagiat???l-ai vazut pe Jar mancati si faci si tu ca el.....vezi ca te-ai desteptat????Penibil:rosu: ma prapadesc de ras...

*Coco*
31st August 2006, 18:36
Ma puteti sa ne si bateti in meciul asta dar vine si meciul retur...
E si meciul de la Craiova peste 2 etape...

cap
31st August 2006, 18:58
De aia stiam nici la urziceni nu a`ti fost mai multi de 20 cred dar tin minte sigur ca la Tg-Jiu nu a`ti fost nici 15 alte comentari nu isi au rostul ca nu au vrut sa vine bla bla bla..

bai asta la uriziceni am impresia ca am fost in media cat am fost si la meciul cu fc national nu vb in nestire de cauza bai asta si sa vedem cati or sa faca deplasarea la galati dintre voi asa ca tu nu mai vbim ca nici macar din casa nu iesi astepti sa vezi ce zice alcineva iar la jiul a fost cei mai putini suporteri in jur de 30 returul trecut si asta din cauza ca a fost in periaoda pastelui nu mai vbi in rest aproape in toate deplasarele sau mers cu cate 5-6 masini a cate 16 locuri masina veziti de treaba ta

cap
31st August 2006, 19:06
coco vezi sa pui televizorul pe pat cand te uiti la meci da sa sara portarul ala a vostru =)) ca asa faceti voi cand va uitati la meci sa sara portarul pe moale :)) forza otelul

*Coco*
31st August 2006, 19:10
bai asta la uriziceni am impresia ca am fost in media cat am fost si la meciul cu fc national nu vb in nestire de cauza bai asta si sa vedem cati or sa faca deplasarea la galati dintre voi asa ca tu nu mai vbim ca nici macar din casa nu iesi astepti sa vezi ce zice alcineva iar la jiul a fost cei mai putini suporteri in jur de 30 returul trecut si asta din cauza ca a fost in periaoda pastelui nu mai vbi in rest aproape in toate deplasarele sau mers cu cate 5-6 masini a cate 16 locuri masina veziti de treaba ta

Ma da nu ma lasi anul trecut la la sfarsitul turului cand a fost ultima etapa voi la Tg-Jiu nu ati fost mai mult de 15-20 si aia a`ti plecat la pauza ca era 2-0
Asa ca nu poti sa imi spui tu mie ca ati fost 5-6 masini cu cate 18 suporteri adica circa 100 de suporteri si voi a`ti fost cativa si la pauza am impresia ca a`ti si plecat ca era 2-0

bada_otelul
31st August 2006, 19:20
Ma da nu ma lasi anul trecut la la sfarsitul turului cand a fost ultima etapa voi la Tg-Jiu nu ati fost mai mult de 15-20 si aia a`ti plecat la pauza ca era 2-0
Asa ca nu poti sa imi spui tu mie ca ati fost 5-6 masini cu cate 18 suporteri adica circa 100 de suporteri si voi a`ti fost cativa si la pauza am impresia ca a`ti si plecat ca era 2-0

bai,tu esti pe langa rau de tot.nu mai vezi bine,alea 6 masini a cate 18 locuri au fost la urziceni,unde nu stiu ce prost zicea ca au fost 20 de insi:jerk: .apropo,stii cati panduristi au fost sezonul trecut la galati?6 persoane,care au strigat de cateva ori hei hei pandurii si dupa aia s-au asezat linistiti pe scaune,asa ca vezi-ti de turma ta

be@
31st August 2006, 19:22
3-0 pentru MOLDOVENI !
Otelul se pare ca si-a revenit.

*Coco*
31st August 2006, 19:28
bai,tu esti pe langa rau de tot.nu mai vezi bine,alea 6 masini a cate 18 locuri au fost la urziceni,unde nu stiu ce prost zicea ca au fost 20 de insi:jerk: .apropo,stii cati panduristi au fost sezonul trecut la galati?6 persoane,care au strigat de cateva ori hei hei pandurii si dupa aia s-au asezat linistiti pe scaune,asa ca vezi-ti de turma ta
Lasa ma au fost 6 persoane am retrogradat atunci dar voi cand ati venit la Tg-Jiu nici 15 insi nu ati fost nu ati strigat deloc si cand a`ti vazut 2-0 la pauza nu mai era pui de galatean pe stadion
Asa ca gura mica si dute si:sleep: ca m-am saturat de voi moldovenii ca va credeti superiori tutudor ca faceti ca dregeti si voi suneti:jerk: Romaniei

bada_otelul
31st August 2006, 19:43
Lasa ma au fost 6 persoane am retrogradat atunci dar voi cand ati venit la Tg-Jiu nici 15 insi nu ati fost nu ati strigat deloc si cand a`ti vazut 2-0 la pauza nu mai era pui de galatean pe stadion
Asa ca gura mica si dute si:sleep: ca m-am saturat de voi moldovenii ca va credeti superiori tutudor ca faceti ca dregeti si voi suneti:jerk: Romaniei

daca te-ai saturat de noi bangladeshul te asteapta mai coco,cat despre ultima parte cred ca ne confunzi cu familia ta.
vad ca se deviaza mult de la subiect,mai ales din cauza lui coco,deh tre sa se bage el in seama,dar ca sa revenim la normal repet pt a nu stiu cata oara ca va fi un meci dificil pt ca astia vin sa se apere,totul va depinde de forma atacantilor nostri,daca nu rateaza mai ales la inceput avem toata conditiile sa castigam,daca rateaza va fi mult mai greu,vezi mai ales meciul cu farul dar si cel cu ceahlaul

*Coco*
31st August 2006, 19:50
Ma mir tu esti singurul Galatean cu capul pe umeri si spui ca va fi un meci greu dar ceilalti galateni cat si moldoveni spun ca ne dati de la 3 in sus
Dar sunt niste pareri si nu i le pot schimba nimeni:cool:

STEEL
31st August 2006, 20:02
Ba coco*sel,ti-a luat prazul mintile.Ce naiba ma,nu ai ce face?Te-ai lipit draq de computer?Lasa-i ma crudule si pe altii sa mai posteze.Crezi ca ne intereseaza asa mult prostiile care zac in capul tau de minor.Mai iesi si tu cu o fata,fa o plimbare prin parc etc. nu mai sta 24 din 24 pe forumuri ca ti-a luat foc creierul ala de oltean&gorjean.Daca ai ceva sa spui,fa-ne o favoare si fii ontopic fara provocari.
Castigam sigur 2-0.:yeah:

Cristian
31st August 2006, 20:45
Ma mir tu esti singurul Galatean cu capul pe umeri si spui ca va fi un meci greu dar ceilalti galateni cat si moldoveni spun ca ne dati de la 3 in sus
Dar sunt niste pareri si nu i le pot schimba nimeni:cool:

Eu n-am spus nimic de genul asta, asa ca mai cauta...
Eu am zis ca va batem si atat, nu de la 3 in sus...

andrei1921tm
31st August 2006, 20:58
De ce oltenii,dupa o sarbatoare mai mare,sunt zgariati pe fata?
???
Pentru ca atunci manaca si ei cu furculita

Cum isi invata un oltean copilul sa imbrace chilotii?
Dupa regula:galben in fata, maro in spate

De ce au oltenii Oltcit cu stergatorul pe dinauntru?Ca sa stearga cojile de seminte

De ce au oltenii ceasuri mecanice?
pt ca au auzit ca Tic-Tacul face bine la respiratie.

De ce fac oltenii mamaliga in tigaie?
Ca sa incapa in diplomat.

De ce incruciseaza oltenii sarpele cu ariciul?
Ca sa iasa sarma ghimpata

Stiti ce sunt OLTENII?
Sunt evrei refuzati la export.

multumesc fratelui LOLO din stimata GRUPA C pt suport si tin sa precizez ca atunci cand voi iesii PRESEDINTE pe el il voi face MINISTRUL APARARII ANTI_OLTENI SI AL LICHIDELOR (BAHICE)
Daca-as fi pentr-o zi presedinte v-as amaneta pe toti(prazlenii) si nu m-ati prinde -Parazitii


"Bah frate ma lasi cu bancurile alea cu olteni?Pai oltenii le-au scos k sunt oameni care stiu sa se distreze si oamenii cu Cap pot scoate poante si bancuri!!!"
Numai ca toate bancurile despre olteni la moldoveni sunt pur si simplu adevaruri.

STEEL
31st August 2006, 21:22
Bai nea 4ndr31 de ce nu-ti vezi de echipa ta?Ce tot agiti apele pe aici?Sa inteleg ca ai ceva cu moldovenii?Stai pe forumile tale ca suntem satuli de-alde tine.Ai venit,ai dat un pronostic,ai facut comentarii fara sa aiba vreo legatura cu echipa ta.Acum ce mai vrei???Sa ne demonstrezi cat esti de inteligent?Lasa-ne ca n-avem timp,hai ura si la gara..:yeah:

cap
31st August 2006, 21:30
nu toate dar majoritatea :p

bai dar poate se trage dintr-un oltean ori cum e singurlul banatean care tine cu craiova nu prea am nmai vazut sa tina cu ei ceilalti stiu sigur ca tine cu rapid

STEELMAN
31st August 2006, 22:52
voi cand ati venit la Tg-Jiu nici 15 insi nu ati fost nu ati strigat deloc si cand a`ti vazut 2-0 la pauza nu mai era pui de galatean pe stadion

eu,unul dintre cei ce am fost la tg jiu anul trecut imi amintesc limpede ca am fost 3 masini in jur de 45 de pers poate chiar mai multi si ca fapt divers niste suporteri adevarati canta cand echipa e condusa la fel cum sa intamplat atunci spre deosebire de spectatorii locali care la 2-2 deja rupeau portile.e posibil ca la pauza cei dein gl sa se fi imprestiat sa bea apa minti cu nerusinare baiete dar poate e ceva psihologic .cat despre comparatia intre suporterii din gl si cei din tg jiu realist vorbind e o mare prapastie la nivel de ultraserie

*Coco*
31st August 2006, 23:08
cat despre comparatia intre suporterii din gl si cei din tg jiu realist vorbind e o mare prapastie la nivel de ultraserie

Evident ca e o diferent mare dar si noi la Tg-Jiu aveam nebunii nostri asta pot sa tii`o confirme sporteri celor de la CFR care au facut deplasarea...
Pai cand vezi ca echipa ta conduce cu 2-0 la pauza si dupa aia e egala nu mori de ciuda?

STEEL
31st August 2006, 23:32
15916:D
Hai Otelul !!!

cap
31st August 2006, 23:38
vedem asta in momentul meciului si daca intradevar tii al echipa nu pleci stai pana in ultimul minut daca is condusi cu 2-0 la pauza nu inseamna ca a doua repriza nu o so mai joace forza otelul

TaciAcolo
1st September 2006, 00:52
terminaratzi cu bancurile??:D bate Pandurii e logic ..moldoveni galateni de pe forum se baga cu , capu in dunare ca stratzu dupa meci.:P

Cra10veanu
1st September 2006, 05:59
3-0 pentru MOLDOVENI !
.
mai tii si "shiftu" apasat, sa fiu in locul tau nu m-as mandri :D

SORINULTRA
1st September 2006, 09:29
iaca na s au rasculat oltenii degeaba baieti. 4-0 batem

bada_otelul
1st September 2006, 10:00
ca tot zicea coco de ce apar scorurile astea astronomice,majoritatea au inceput sa dea asemenea pronosticuri abia dupa ce s-a bagat el in seama si ne-a enervat pt a nu stiu cata oara,unii care au spus ca si mine la inceput ca va fi un meci greu acum dau 3,4-0 pt otelul.daca vrei sa vezi parerea lor adevarata nu mai scrie tampenii mai coco

*Coco*
1st September 2006, 10:48
PAi ce sa va fac ma daca voi ripostati:happy :happy Ieri a fost banat un otelar:happy ca tot scoate tot felul de prosti pe gura asta e...
Pai vezi ce scoruri dau si alea le`au dat si la inceput...
Eu zic ca va fi 1-1/hello

SORINULTRA
1st September 2006, 11:06
De La Mine Pentru Tine 16 - 0 Asa Sa Te Oftici Tu

Sergio_D
1st September 2006, 12:12
Oţelul e favorită īn acest meci, dar surprize au fost şi vor fi īntotdeauna. Sper să se termine la egalitate :D .

Nu văd ce rost are ca unii să posteze de n-şpe mii de ori: "bate oţelul bla bla bla..." Prea mult optimism, iar ce este mult, strică.

P.S.: Olteni, moldoveni sau bănăţeni, tot romāni sunt...

SORINULTRA
1st September 2006, 13:03
bine zis :ok: /hello

geilon
1st September 2006, 15:01
diferenta o face mentalitatea, si modul de gandire al lor sau al nostru. nu?

*Coco*
1st September 2006, 18:25
Mai prieteni Galateni astea sunt ultrasi vostri mai?Si galeria aia numeroasa din deplasari?
http://img68.imageshack.us/img68/7264/pestadionpk0wl3.jpg

Cam atatia a-ti fost si la Tg-Jiu

Cristian
1st September 2006, 18:56
Mai prieteni Galateni astea sunt ultrasi vostri mai?Si galeria aia numeroasa din deplasari?
http://img68.imageshack.us/img68/7264/pestadionpk0wl3.jpg

Cam atatia a-ti fost si la Tg-Jiu

Bai tu esti din ce in ce mai penibil... aia e o poza din anul 19.... toamna...
Cand ati fost voi macar asa ca la voi numa ce crainicul stadionului il aud tipand si oricum la faza aia e penibil...

Jar-Gon
1st September 2006, 19:17
mai vreti sa va luati jigneala provocati in continuare
bate otelulla 99999999999-0
hai sa va mai bag cateva bancuri ca la cate stiu cu olteni nu au astia loc pe forum
Doi olteni Ion si Ghiorghe vroiau sa sape o groapa pentru a sadi un pom.Sapa oltenii nostrii ce sapa si la un momentdat Ion il intreaba pe Ghiorghe:
-Bai Gheorghe dar noi ce facen cu mormanul de pamant care s-a strans?
-Bai Ioane nici atat nu te duce capul.Pai sapam o alta groapa pe care o umplem cu pamantul din prima groapa.
Concluzie:Niciodata sa nu te pui cu gandirea olteneasca

Un oltean ii spune avocatului sau:
-Daca obti pentru mine doar 10 ani de pedeapsa,vei primi un milard de lei
Procesul a avut loc iar inculpatul aprimit cei 10 ani de pedeapsa.
Incasandu-si onorariul si primind multumirile condamnatului,avocatul marturiseste:
-Sa stiti ca am avut mari dificultati sa obtin pentru dumneavoastra 10 ani,pentru ca juriul dorea sa va achite.............

Ce au facut oltenii dupa ce au vazut primul avion care a zburat deasupra lor?
Au plecat in padure sa-i caute cuibul.

De ce au oltenii mustata?
Ca sa manace la umbra

De ce umbla pe strada oltenii de unii singuri si moldovenii in grup?
Moldovenii sunt prosti facuti gramada si oltenii sunt prosti de nu au pereche.

DE CE AU MOLDOVENII BURTA?
CA SA AIBA OLTENII UMBRA CAND LE SUG _I_!!!!!!!!!!

*Coco*
1st September 2006, 19:24
mai vreti sa va luati jigneala provocati in continuare
bate otelulla 99999999999-0

Iaute unu de a stat banat o zi reveni pintre cei vii:happy :happy

geilon
1st September 2006, 19:44
nu ca am avea ceva cu tine, dar nu ne mai punem mintea, vezi ca deja lumea a inceput sa se plictiseasca de vorbele tale
ai dat o cautare pe google si ai vazut o poza la intamplare, acea poza e din perioada 98-99 cand voi nici nu puteati sa pronuntati divizia A, nu stiati ce este fotbalul si acum va credeti asii fotbalului
las-o mai moale, si daca nu poti trage-ti un glonte in cap.:ok:

stim ca nu putem sa castigam campionate, cupe..., otelul este o echipa de mijlocul clasamentului si nu vom face performante mari, dar traim pentru asta, si suntem cu otelul mereu si la bine si la greu, pentru asta traim si pentru asta vom face spectacol in continuare, asta ne da noua satisfactie, nu suntem sclavii nimanui si doar pe otelul o vom sustine.:great:

asa ca nu ne intereseaza ce spun altii (de ex. tu), ca ai gasit o poza de nu stiu cand, ca ati fost 2 insi si alte treburi... astia suntem noi.

papa

Sergio_D
1st September 2006, 20:25
nu ca am avea ceva cu tine, dar nu ne mai punem mintea, vezi ca deja lumea a inceput sa se plictiseasca de vorbele tale
ai dat o cautare pe google si ai vazut o poza la intamplare, acea poza e din perioada 98-99 cand voi nici nu puteati sa pronuntati divizia A, nu stiati ce este fotbalul si acum va credeti asii fotbalului
las-o mai moale, si daca nu poti trage-ti un glonte in cap.:ok:

stim ca nu putem sa castigam campionate, cupe..., otelul este o echipa de mijlocul clasamentului si nu vom face performante mari, dar traim pentru asta, si suntem cu otelul mereu si la bine si la greu, pentru asta traim si pentru asta vom face spectacol in continuare, asta ne da noua satisfactie, nu suntem sclavii nimanui si doar pe otelul o vom sustine.:great:

asa ca nu ne intereseaza ce spun altii (de ex. tu), ca ai gasit o poza de nu stiu cand, ca ati fost 2 insi si alte treburi... astia suntem noi.

papa

Să fie oare un nou purtător de cuvānt al gălăţenilor ? :D

Hai că la faza asta ai fost răutăcios, fără rost, cu toate că ai spus "nu ca am avea ceva cu tine"... Am să consider că a fost o ieşire de moment, sub impulsul dăruirii pentru culorile clubului favorit :yeah:

S-a mai spus de nşpe mii de ori - Pandurii este o echipă mică, nu a spus nimeni că ar fi mare echipă, că ar avea mari pretenţii īn prima ligă

Cum, voi, gălăţenii, nu speraţi ca īntr-o bună zi, echipa voastră să prindă un loc de UEFA, cel puţin ? :rolleyes:

*Coco*
1st September 2006, 21:10
acea poza e din perioada 98-99 cand voi nici nu puteati sa pronuntati divizia A, nu stiati ce este fotbalul si acum va credeti asii fotbalului
las-o mai moale, si daca nu poti trage-ti un glonte in cap.:ok:

Hai nu zau si daca poza aia e de acuma 2-3 ani ce zici
Pai voi acuma 8 ani aveati fulare ma?
Hai mai lasa-ti-ma naibi cu prostiile astea
Poza aia e de acuma 2-3 ani

Cristian
1st September 2006, 21:14
Hai nu zau si daca poza aia e de acuma 2-3 ani ce zici
Pai voi acuma 8 ani aveati fulare ma?
Hai mai lasa-ti-ma naibi cu prostiile astea
Poza aia e de acuma 2-3 ani

Poza aia e din 98-99 sigur, garantez...

*Coco*
1st September 2006, 21:16
Poza aia e din 98-99 sigur, garantez...

Poate o fi
Dar sincer eu nu cred:)

cap
1st September 2006, 21:41
bai cere si u la cineva o poza mai noua si ai sa vezi o diferenta totala

Cristian
1st September 2006, 23:12
Poate o fi
Dar sincer eu nu cred:)

E treaba ta ce crezi, nu ma intereseaza... eu ti-am explicat si cu asta basta.

STEEL
1st September 2006, 23:36
Bai lasati-l ca-i frustrat rau de tot amarasteanu' asta de coco*sel.Nu stiti vorba aia...."cainii latra caravana trece".
Batem oricum cu fulare vechi cu fulare noi ce mai conteaza.
Eu am 2 din 98'-99'..unul cumparat si altul facut cadou de Marius Stan la un popas parca Hanul doctorului se numea in apropiere de craiova unde de altfel am si sarbatorit victoria Otelului cu 2-0 impotriva oltenilor.
Ontopic:Otelul-pandurii 2-0 sec :evil: :D :evil:

*Coco*
2nd September 2006, 00:08
Hai Pandurii http://www.sezionesibiu.ro/forum/images/smiles/img5.gifhttp://www.sezionesibiu.ro/forum/images/smiles/img2.gifhttp://www.sezionesibiu.ro/forum/images/smiles/img3.gifhttp://www.sezionesibiu.ro/forum/images/smiles/img4.gif

geilon
2nd September 2006, 11:36
Cum, voi, gălăţenii, nu speraţi ca īntr-o bună zi, echipa voastră să prindă un loc de UEFA, cel puţin ? :rolleyes: [/QUOTE]

de jucat am mai jucat in cupa uefa, si o sa mai jucam, dar nu cred ca o sa si castigam cupa, poate se va intampla :)
suntem optimisti dar si putin rezervati, poate ca stim mai multe decat stiti voi de prin ziare de la radio... mergem cam in fiecare zi pe la club si mai stam de vrb cu conducatorii, jucatorii si stim cam ce le trec prin cap, si in viitor sa nu fii surprins daca otelul o sa fac o surpriza cum anul acesta s-ar putea sa o produca CFR.
se poate intampla si chiar mai devreme dacat crezi.
noi spunem asa, ca suntem de mijlocul clasamentului dar noi stim ca intr-o buna zi se va intampla si ceea ce ne dorim.

geilon
2nd September 2006, 12:43
:lol:
si pana la urma cate roti avea? :)

ps: sper sa batem ca de altfel...

cap
2nd September 2006, 14:02
si eu sper sa bata forza otelul si asteptam meciul

Casuba
2nd September 2006, 14:26
ce a facut otelul ieri ?

Cristian
2nd September 2006, 15:40
ce a facut otelul ieri ?

1-1 Gol marcat de nusht ce jucator care e in pregatiri cu Otelul, un african parca, si al doilea gol marcat tot de un otelar :D adik de Seme.

Jar-Gon
2nd September 2006, 18:59
bai copii terminati cu de astea cu toate ca eu am inceput
ce naiba ,si ce daca suntem olteni sau moldoveni inima noastra bate la fel pt ca suntem romani deci ce rost are sa ne jignim in continuare
in meciul direct tot ce conteaza e rezultatul final si nimeni nu poate schimba asta.
HAI ROMANIA

gabi94
2nd September 2006, 20:09
Cum tracul de debut a fast depasit si ultimele doua rezultate ne arata ca OTELUL si-a adus aminte de re-turul de forta din primavara ,nu putem rata aceasta victorie ...2-0 sau 3-1....

cap
3rd September 2006, 11:24
pai nici un galatean nu vrea sa fie acest pierdut acest meci cum nici cei de la pandurii nu vor sal piarda eu sper in victoria otelului forza otelul lupta galati

SORINULTRA
3rd September 2006, 11:39
poza e din 99 de pe stadionul lui petrolul , meci castigat de otelul 1-0 , cand era antrenor ilie dumitrescu

cap
3rd September 2006, 12:26
aveti o poza acum recent de la national sa le aratarti intradevar cam cati merg intr-o deplasare ? eu nam nici una

unikt
3rd September 2006, 15:48
de felul meu sunt cam pesimist...dar as paria pe un 3-1 pt OTELUL pt ca ne prieste acest scor, sper sa nu se supere adversari....oricum mai vb si dupa meci daca nu cumva o sa "uitati" FORZA OTELUL

Dregan
3rd September 2006, 16:33
http://img206.imageshack.us/img206/3929/oaspetii2fd9.th.jpg (http://img206.imageshack.us/my.php?image=oaspetii2fd9.jpg) http://img206.imageshack.us/img206/3649/oaspetii3rm7.th.jpg (http://img206.imageshack.us/my.php?image=oaspetii3rm7.jpg)

cap
3rd September 2006, 16:48
mc dregan
bai astea uitativa cam cati merg intr-o deplasare

*Coco*
3rd September 2006, 16:48
Acolo sunteti 50
Nici de cum cum ziceau unul pe aici ca in fiecare deplasare mergeti mai multi de 100
La National 50 erati:D

starsteel
3rd September 2006, 17:01
Mai Coco dai de 2 ori click pe poza de sus si incepi sa numeri ca acum cativa ani cand aveai numaratoare din aia cu bilute, dupa aceea asteptam raspunsul sa vedem cati suporteri otelari ti-au iesit. Ori fi 50 sau 100?

*Coco*
3rd September 2006, 17:13
70-80 sunteti
Nici decum 100:o:

TaciAcolo
3rd September 2006, 17:33
eu zic ca-s 98 ..100 nu are cum imposibil sa fie 100:happy
otelu-Pandurii x2

Steeltown Boy
3rd September 2006, 17:45
70-80 sunteti
Nici decum 100:o:
Nu prea îmi stă-n caracter să mă bag în seamă, da' nu pot să m-abţin... :D
:happy Măi CoCo, io cred că la partea a doua a lecţiei cu tabla adunării cu 1 ai lipsit.
Sau poate au intrat profii în grevă şi n-aţi mai recuperat lecţia într-una din sâmbetele următoare... încearcă să numeri din doi în doi.
Bate Oţelul (cu 1 solist) la zero :)

*Coco*
3rd September 2006, 17:56
Bine ma sunteti 100 si ceva Bravo:drak:
Ca pot sa zic eu cat vreau ca sunteti 80 ca tot nu o scot la iveala cu voi si ne certam degeaba
otelul -Pandurii X2:cool:

lolo_grupa_c
3rd September 2006, 18:14
ce_mi place de olteanu asta!!!!dupa ce vede ca e singur si face toata lumea bascalie de el,tot o continua pe a lui....castiga otelul,la diferenta de 2 goluri(3-1)

delaparis
3rd September 2006, 18:22
De unde stii ca e singur ? :D

Cristian
3rd September 2006, 18:24
De unde stii ca e singur ? :D

L-a numarat :D:D

TaciAcolo
3rd September 2006, 18:31
da meciu cand se joaca ??:) cometarii de o saptamana aici:D ..dupa meci mai fac comentarii ..otelu- Pandurii x2

lolo_grupa_c
3rd September 2006, 18:37
De unde stii ca e singur ? :D

..pentru ca oltenii "este" cum "este"...acuma stii???

delaparis
3rd September 2006, 18:43
Cum "este" ? :D
Hai ca ne-am jucat un pic off-topic dar se poate derapa repede pe subiectele astea ...
Sa revenim la meci.
Nu prea vad Pandurii sa-i incurce pe otelari :cool:

Cristian
3rd September 2006, 18:49
Cum "este" ? :D
Hai ca ne-am jucat un pic off-topic dar se poate derapa repede pe subiectele astea ...
Sa revenim la meci.
Nu prea vad Pandurii sa-i incurce pe otelari :cool:


Ai sa vezi bine ca no sa ne incurce, deci batem ;)

*Coco*
3rd September 2006, 19:02
ce_mi place de olteanu asta!!!!dupa ce vede ca e singur si face toata lumea bascalie de el,tot o continua pe a lui....castiga otelul,la diferenta de 2 goluri(3-1)

Singur Singur da face...:D avertismente pentru voi:happy

lolo_grupa_c
3rd September 2006, 19:12
si asra conteaza ma avertismentele,se vede ca ai doar tarana in cap....

vlad1607
3rd September 2006, 19:21
castiga galatenii fara prea multe emotii...pandurii o sa aiba aceeasi soarta ca si sezonul trecut...iar anu asta o sa aiba si "fratiorii" de la craiova pe post de insotitori :D

bate Galatiul cu 2-0 :D

delaparis
3rd September 2006, 19:22
lolo las-o mai incet ...

*Coco*
3rd September 2006, 19:26
si asra conteaza ma avertismentele,se vede ca ai doar tarana in cap....


Mai treci si tu pe la scoala si invata sa scri si dupa accea mai stau de vorba cu tine:D

*Coco*
3rd September 2006, 19:28
castiga galatenii fara prea multe emotii...pandurii o sa aiba aceeasi soarta ca si sezonul trecut...iar anu asta o sa aiba si "fratiorii" de la craiova pe post de insotitori :D

bate Galatiul cu 2-0 :D
Tu ce ai ma te trezisi vorbind singur despre retrogradari
Vezi-ti de dinamo ca nu mai aveti nici voi mult pana o luati in jos:cool: