PDA

View Full Version : Echipa mea m-a facut de ras!



Erik Tzae
27th August 2006, 10:48
Vukotici merita:rosu: Sa plece sa ne lase. F.C. Farul nu este o echipa pe care sa faci experiente.Echipa nu joaca nimic,nu are o idee tactica, joaca la intamplare,si asta s-a vazut si-n meciurile castigate cu putin noroc si cu experienta jucatorilor cu state vechi de fotbalisti.( UTA ne-a calarit de ne-a luat draq,Otelul a ratat incredibil,Vaslui la fel, si pe urma a venit Urziceniul meci cu semnul?,si dezastrul cu Steaua).Nu putem merge mai departe asa ptr.ca s-ar putea sa ne batem la retrogradare, si-n cazul acesta echipa nu are nici un obiectiv.Inteleg ca trebuie sa intinerim echipa dar cand vrei sa castigi introduci tinerii jucatori cand ai victoria asigurata.Ii reprosez antrenorului faptul ca nu are un schelet de echipa cu care sa inceapa un meci,fiecare etapa a jucat cu alta formula de echipa,si a culminat cu un meci trantit(Urziceni) dupa care un dezastru (Steaua).Sunt suporter FARIST de o viata, am 51 de ani si m-am nascut langa stadion,am jucat si fotbal pana am renuntat ptr studii,dar numai pot fi de acord cu ce se intampla cu echipa acum.Cine l-a adus pe acest Vukotici sa-il si trimita de unde a venit si sa-si asume raspunderea pentru esecurile si jocul echipei.La lotul pe care-l are Farul poate mult mai mult.CONCLUZIA:Vukotici cartonas rosu.

Catalin 06
27th August 2006, 12:04
Asta spunem si noi de cand a venit sarbul dar ce sa facem , nu ne ia nimeni in seama.

dorryn
27th August 2006, 12:57
Hai sa nu dam numai in antrenor.Bineinteles ca ar trebui sa plece dar e si vina jucatorilor.Si,cu riscul de a deveni plictisitor trebuie sa repet a nu stiu cata oara: totul pleaca de la aceasta conducere total neprofesionista! (uitati cfr cluj...cum joaca si ce atitudine au jucatorii..ce conducere..si mari vedete n-au nici ei ..tot respectul pt ei..)

b3bito
27th August 2006, 13:39
afara cu conducerea,daca bosanceanu ar aduce pe langa el un om care chiar sa le aiba cu fotbalul,nu chiforenu asta care nu le are deloc...

kerosene
27th August 2006, 21:18
Cum sa n-aibe ma treaba chiforeanu?N-ai vazut la stiri ca a impiedicat bulgarii sa planteze "iarba" pe stadion?Esti nebun?:D :D :D :D :D Cine mai facea asa ceva?

b3bito
27th August 2006, 21:26
pei ar putea sa ramana la club,ca administratorul stadionului :D

kerosene
27th August 2006, 21:58
CE administrator? Paznic tata, ca la asta vad ca-i sef :cool:

Avem nevoie de o revolutie la conducere :ciocan:

tchibos
27th August 2006, 22:26
nu imi place deloc titlul asta si in plus chiar nu vad ce as putea scrie aici pentru ca orice as scrie sunt off topic

Erik Tzae spui ca ai 51 de ani si ca esti suporter Farul. Daca e asa participa la discutii si cand mai deschizi un tread nou pune un titlu sugestiv. Ca nu au jucat nimic pana acum sunt de acord, dar poti discuta pe celelate treaduri deschise deja despre"Bosanceanu si performanta, banii de a club, Vukotic, Jucatori, strategia pe care o vezi tu si care crezi ca ar da succes daca ai fi antrenor s.a.m.d. Deci daca crezi ca ai ceva ce nu a fost acoperit deja deschide un tread nou cu un titlul sugestiv. Am mai vazut cu ceva vreme in urma un tread numit "suntem varza fratilor". De acum in colo treadurile de genul asta vor fi sterse fara discutii. Vrem treaduri in care sa se poarte discutii constructive chiar si atunci cand echipa merge prost, sa ne exprimam nemultumirile in mod civilizat si cu finalitate. Constatarile de genul "suntem varza fratilor" sau echipa mea m-a facut de ras" sunt usor de facut, insa nu isi au locul ca si titluri de tread... poate in interiorul unui thread ar fi mers, dar nu in titlu. Nu voi sterge acest thread pentru ca vreau sa il citeasca toti si sa stie ca in momentul in care mai vrea cineva sa deschida un nou thread cu un titlu nepotrivit va fi sters. ATAT !!!... TOPIC INCHIS

PS: voi deschide un nou thread numit "organigrama clubului unde se va discuta orice despre oricine dintre oficialii Farului (conducere, staff tehnic etc)