PDA

View Full Version : Onlinesport pe pagina principala la www.ziare.com



Adrian
17th November 2003, 23:04
Vreau sa va felicit pentru faptul ca site-ul vostru a ajuns pe tabloul principal la www.ziare.com
Din afara Romaniei asta este siteul de la care plecand citim cu totii ziarele de acasa. De cateva zile, www.onlinesport.ro i-a luat locul Prosportului pe tabloul principal. Asta spune multe si despre editia electronica a Prosportului (pagina se incarca extrem de greu chiar cu conexiune 300+)
Felicitari yeah yeah yeah

ady_azzuro
18th November 2003, 14:22
Ai dreptate prosportul se incarca foarte greu.
Onlinesport este cel mai bun ziar electronic!
Felicitari si din partea mea :happy

leo.mocanu
18th November 2003, 18:19
In Constanta cotidianul "Cuget liber" citeaza foarte des articole din site-ul nostru, iar saptamana trecuta Horia Brenciu l-a citat la emisiunea-concurs "Infruntarea".

Vadim
18th November 2003, 18:29
Stiu de Cuget Liber. In ce context l-a citat Brenciu?

ieppy
18th November 2003, 18:46
Ia auzi Vadime, ar trebuii sa ii ceri drpturi de autor lui Brenciu. :D :D :D Vezi poate il dai in judecata si cu banii obtinuti dai o :bere: . Ce zici?

Vadim
18th November 2003, 18:56
Nu este un personaje care imi place. Din contra. Dar voiam sa vad ce a zis, poate il dau in judecata :)

leo.mocanu
23rd November 2003, 08:50
La o editie a emisiunii "Infruntarea', unul dintre concurenti a trebuit sa raspunda la o intrebare, care suna cam asa: " Conform site-ului Onlinesport.ro, care sunt...nu mai stiu care echipe "

bog_tom
22nd June 2004, 21:11
iata anuntul/articolul de prezentare al sectiunii Arcade (http://www.onlinesport.ro/forum/arcade.php?) de pe forumul Onlinesport aparut in numarul din luna iunie 2004 al revistei PC Magazine

PS. dar si in anuntul referitor la Yahoo Messenger Beta vine vorba de Onlinesport :ok: (in Address Book) :D