PDA

View Full Version : www.fcunirea.as.ro



MaPaX
14th June 2004, 18:49
Am lansat noua versiune a site-ului WWW.FCUNIREA.AS.RO (http://www.fcunirea.as.ro) ! As dori sa stiu ce parere aveti de design si de continutul site-ului!

V25
15th June 2004, 17:04
Ok.. e cazul sa replicati, pentru ca s-a facut treaba buna. Eu am vrut sa va zic de la inceput o chestie. Cei care scriu frecvent aici citesc si ziarele, de obicei on line. Cine se scoala de dimineata, posteaza. Se intampla ca altul sa vada acelasi articol dar sa i se para mai misto scris sub numele lui. Parerea mea e ca oricum ce scriu ziarele centrale vedeti toti, separat. Si cred ca "da" mai bine ca pe forum sa va spuneti parerile personale. Pentru ca pe ale redactorilor, le stim. De aceea mi se pare o idee buna ca stirile "gata facute" sa apara pe site-ul echipei, nu pe forum. Acolo cititi ce mai e, veniti aici si comentati. Asta e pe site-urile de orice fel, de obicei. Informatii despre ceva anume... Nu vi se pare?!

ADelPiero
15th June 2004, 18:58
mie, nu prea imi place site`ul :mda:

MaPaX
15th June 2004, 19:01
ce anume nu-ti place la el? :jerk:

spmihai
15th June 2004, 23:51
scuza-ma daca crezi ca am luat ceva de la tine de pe site. Sincer nu am luat nimic, poza o am eu de la o cunostiinta, iar ca am scris sus ce am scris nu te priveste, iar faza cu main, sa fim seriosi toata lumea o foloseste. Am facut multe site-uri care aveau pagina principala main, si nu voi schimba asta pentru tine. Scuza-ma daca crezi ca te jignesc dar asta e adevarul.

V25
16th June 2004, 10:06
spmihai, tu cui i te adresai? Cu cine vorbesti?
Alex, tu esti rautacios acum. Ce nu iti place? Veniti pe threadul asta cu sugestii... Nu cred ca l-ar deranja pe Mapax, si eu ii zic ce imi place si ce nu pe site. Cum ar trebui sa arate ca sa nem multumeasca pe toti?! Oricum e mult mai bun decat cel despre care vorbeste spmihai... Suntem toti suporteri ai aceleiasi echipe, dar nu se vede. Vad ca si aici incepe sa imi fie urat, nu mai am aceeasi parere despre forumul asta ca si pana acum... Deh, ca-n fotbal...

MaPaX
16th June 2004, 10:11
scuza-ma daca crezi ca am luat ceva de la tine de pe site. Sincer nu am luat nimic, poza o am eu de la o cunostiinta, iar ca am scris sus ce am scris nu te priveste, iar faza cu main, sa fim seriosi toata lumea o foloseste. Am facut multe site-uri care aveau pagina principala main, si nu voi schimba asta pentru tine. Scuza-ma daca crezi ca te jignesc dar asta e adevarul.
:ok:

FreeMinds
16th June 2004, 13:28
daca te-ai chinui un pic mai mult cred ca ar iesi mult mai bine :) (fara suparare)
meniul ar trebui schimbat ca mai exista si pewww.kyokushinkarate.go.ro
(chestie de originalitate zic eu)si sunetele alea iti crapa capul :rosu:
in rest numai bine :ok:

MaPaX
16th June 2004, 17:07
Fara suparare acela este un serviciu gratuit flashbuttons si oricine paote sa-l foloseasca
P.S.: nici n-am vizitat site-ul ala pana acum, cand ai scris tu link-ul!

FreeMinds
16th June 2004, 18:28
stiu ca poate sal foloseaca ori cine,tocmai deasta zic sa pui unul mai aparte care sa nu se intalneasca la tot pasul:) (la tot site-ul)
nu a fost un repros a fost o remarca :p
:ok:

sscalin
17th June 2004, 10:07
Remarca lui spmihai este adresata lui mapax care spre surprinderea mea a trimis un email lui spmihai in care il acuza ca ia furat ceva din site. pot sa-ti spun eu personal, fiind ca sunt fratele lui spmihai ca site-ul www.unirefc.as.ro a fost facut cu mult timp inainte. Initial numele site-ului trebuia sa fie fcunirea.as.ro dar cand am incercat sa-l pun pe net am observat ca acest site deja exista asa ca am modificat site original si am pus numele invers, asa ca te rog sa nu mai faci remarci nefondate.

V25
17th June 2004, 11:49
Remarca lui spmihai este adresata lui mapax care spre surprinderea mea a trimis un email lui spmihai in care il acuza ca ia furat ceva din site. pot sa-ti spun eu personal, fiind ca sunt fratele lui spmihai ca site-ul www.unirefc.as.ro a fost facut cu mult timp inainte. Initial numele site-ului trebuia sa fie fcunirea.as.ro dar cand am incercat sa-l pun pe net am observat ca acest site deja exista asa ca am modificat site original si am pus numele invers, asa ca te rog sa nu mai faci remarci nefondate.

sscalin, in calitate de avocat ce observ ca esti, afla ca fratele tau putea sa ii raspunda lui Mapax la fel de personal, nu sa posteze aici, ptr ca eu nu am inteles cui i se adresa, nu exista nici o discutie, in prealabil, la subiect. Iar daca ajungem sa ne certam pe asemenea subiecte, e rau de tot. Site-ul lui Mapax nu concureaza din nici un pct. de vedere cu alt site si in nici un caz cu alt site dedicat FC Unirea. E aceeasi echipa pe care o indragim toti. E aiurea ce spuneti. Daca voi ati facut prima data site-ul, bravo ptr initiativa. Dar cand ai vrut sa intregistrezi fcunirea.as.ro si acesta exista, ma intreb.. cine a fost inainte? Nu are importanta al cui e primul sau al cui e mai frumos, ca nu suntem la concursul "Ba al meu e mai frumos!" (sau mai nou); bine ar fi sa fie cat mai multe. Cat despre "furtul" acela, daca unul din fratii "ss" , "sp" au caracter, raspundeti la intrebarea mea: De unde e poza cu echipa FC UNIREA care apare SI la voi pe site? Mie personal mi-e tot una, din partea mea de la Pelici sa o aveti. Dar fara atitudinea asta ca nu e caracter.

MaPaX
17th June 2004, 13:49
Ceea ce n-ati inteles voi este chiar rostul acestui topic (opinii si sugestii pentru site-ul fcunirea.as.ro )
pt spmihai si sscalin: vad ca site-ul unireafc.as.ro a fost facut cu foarte mult timp inainte: anul 2004 :) fata de fcunirea.as.ro din 2003, vad ca va stiti numai la HTML pt ca normal ca nu esti primul daca deja era luat fcunirea(de catre mine, dupa cum vezi mai sus am spus ca am lansat noua versiune, deci site-ul fcunirea.as.ro nu a aparut cand am facut topicul acesta, pana la relansarea sa avea doar cateva informatii si saptamanal introduceam detalii despre meciurile echipei cu formatiile golurile uniristilor.. acum are stiri, un nou design..
(referitor la poza, am inteles ca o aveti de la cineva si am terminat cu asta, dar sper ca acel cineva sa nu fie de pe site-ul fcunirea.as.ro)
Mai jos vedeti inscrierea site-urilor in best-top

Statistica www.fcunirea.as.ro
Data īnregistrarii: 2003-11-05 14:43

www.unireafc.as.ro
Data īnregistrarii: 2004-04-03 21:51

ADelPiero
21st June 2004, 09:11
ce razboi fain :evil:

FreeMinds
21st June 2004, 12:09
Stiti Voi Ori Va Bateti Ori Incetati :)
pe aici se vb tot pe langa subiect :rosu: ,cea ce nu este bine deci va rog sa nu mai deviati discutile spre alte subiecte deloc interesante :mad:

ADelPiero
26th July 2004, 16:06
e reusit site`ul avand in vedere cine l`a facut ...
mai mult...sunt prea multe meniuri :p

MaPaX
26th July 2004, 22:44
FC UNIREA s-a pastrat licenta

Au mai ramas doar cinci zile pana la meciul cu Sportul Studentesc
acestea sunt cele mai noi stiri de pe www.fcunirea.as.ro

@ADelPiero, cam ce ar trebui sa modific la meniu?

ADelPiero
26th July 2004, 23:44
eeee , am zis asa in gluma ... la cate lene ai in tine :p ai pus prea multe meniuri .. facand o paralele :p

MaPaX
25th February 2005, 11:45
Incepand de ieri, am adaugat pe site-ul echipei FC UNIREA, forum-ul suporterilor uniristi.

Am schimbat si link-ul de la butonul Forum din stanga sus! Acum poti apasa acolo si vei ajunge pe forum-ul suporterilor uniristi!

Forum FC UNIREA Apulum Alba Iulia (http://www.phpbbstar.com/forums/fcunirea.html)