PDA

View Full Version : Etapa 10: Pandurii Targu-Jiu - Rapid 2-0



resita
28th September 2008, 23:13
Duminica, 05.10.2008 ora 17:00 -GspTv


Discutii inainte si dupa meci.

Sergio_D
28th September 2008, 23:29
Haha, pica destul de bine meciul asta, poate prindem si noi Rapidul intr-o zi proasta si le administram un sec 3-0. :D Daca-i prindem intr-o zi buna, ne multumim cu tactica lui Cartu, 1-0. :yeah:

Rossi
29th September 2008, 01:01
a venit Mister Catenacio ... cred ca se termina X

pablito
29th September 2008, 09:29
Am votat ca bate rapidu. Nu cred ca-s chiar asa de fazani s-o trazneasca cu trei echipe mediocre la rand. E drept ca vor veni dupa eliminarea din UEFA si normal ar trebui sa fie demoralizati, dar cred ca deja s-au obisnuit cu ideea, sunt resemnati.

YoNuTzz
29th September 2008, 13:38
rapidul vine in campionat dupa un egal si 3 infrangeri...
sa vedem insa daca va veni si dupa o eliminare din cupa uefa...
sa vedem daca va mai fi peseiro...
asha ca este greu de spus rezultatul meciului...

Leo
29th September 2008, 16:00
X , nu cred ca Rapid are forta sa castige la Pandurii.

Ferko
29th September 2008, 16:07
Rapid s-a cam invatat cu bataia asa ca nu-i exclus s-o mai incaseze odata. 1X2, inclin totusi spre X.

six
29th September 2008, 16:09
nus'tiu ce sa mai zic...1x2:shocked:

stiintacv
29th September 2008, 19:13
va fi 0-0

luciano_1644
29th September 2008, 19:26
Rezultatul va depinde in mare masura si de ce se va intampla joi in meciul Rapidului din UEFA...Oricum nu cred ca giulestenii au forta sa bata...1x...

Ragnar
29th September 2008, 20:10
Corsicanii vor veni dupa o calificare ratata iar moralul lor va fi undeva la firul ierbii. Daca nu a reusit argesul poate reusesc Padurii sa faca acel 4-0, 4-1 :D.
Hai sa INEGRIM rapidistii de suparare :happy

samar
29th September 2008, 20:14
va fi 0-0

Daca va sta tot Pardo in poarta...ma indoiesc ca se va termina 0-0:confused:

stiintacv
29th September 2008, 20:28
nu sunt prosti la cap sa il bage iar pe Pardo

samar
29th September 2008, 20:30
nu sunt prosti la cap sa il bage iar pe Pardo

Cu speranta asta am trait si noi inca de la meciul cu Timisoara...:rolleyes:
Desigur...am ramas doar cu speranta:(

Ragnar
29th September 2008, 20:35
Hai mah ca pardonabilul nu e chiar asa rau. Singurul lui defect e ca ia goluri, In schimb, sunt convins ca este ok.

YoYoyOi
29th September 2008, 20:37
durilor, nu va faceti sperante desarte :D
Rapidul se va trezi pana la urma si e posibil s-o faca chiar cu voi :D

samar
29th September 2008, 20:38
durilor, nu va faceti sperante desarte :D
Rapidul se va trezi pana la urma si e posibil s-o faca chiar cu voi :D

Ce bine ar fi sa fie asa YoYo...numa' ca...aceasta criza pare a nu se mai sfarsi:(

YoYoyOi
29th September 2008, 20:47
de parca n-ati mai trecut prin astfel de crize ca orice echipa...

Toate trec, mai devreme sau mai tarziu. Mie mi-a placut cum a jucat Rapidul cu Argesul. Au fost mai buni, mai combinativi, mai rapizi.... Doar Pardo a fecundat tot meciul. Daca era orice alt portar acolo, Rapid nu pierdea.

samar
29th September 2008, 20:49
Ai dreptate...De aici si frustrarea noastra vis a vis de titularizarea acestui asa zis portar!!!!
Il mai pot adauga la fisuri si pe Marius C-tin care parca juca pt arges...:headbang:

TaciAcolo
29th September 2008, 20:52
revin pacurar, vasilache pt meciul cu rapid si sper si ilie sa-si intre in forma sub comanda lui cartu.... oricum o sa fie un meci spectaculos
Cartu joaca ofensiv ca are cu cine.. Tilinca si Piturca in atac

tataleone
29th September 2008, 21:04
Portar asa caraghios n-am mai vazut de la Carlos incoace :( Si din pacate Taher a zis ca nu se pune problema readucerii lui Coman...
Sper totusi sa ne revenim odata, depinde mult si de ce o sa se intample joi.
Pronostic 1-2

*Coco*
29th September 2008, 22:34
Rapizilor voi ati uitat ca aveti un complex in fata Pandurilor?

Tyler Durden
29th September 2008, 23:03
Da, complexul lui Oedip.

Ba, ce tot comenteaza spurcaciunea aia de Ragnar pe thread-ul asta?

Ragnar
29th September 2008, 23:07
Ba, ce tot comenteaza spurcaciunea aia de Ragnar pe thread-ul asta?

Cioculet, comentez din acelas motiv pentru care voi comentati pe thread-ul de LIGA CAMPIONILOR. Adica, pentru corsicanul din tine, comentez ca sa-mi dau si eu cu parerea. Probleme?

delaparis
29th September 2008, 23:19
Ragnar ... postezi despre meci aici sau ... pauza !

danny del corco
30th September 2008, 01:11
Singuri impotriva tuturor!?! a-ti luat asta asa de in serios incat v-ati intors si impotriva voastra. Nu uitati ca aveti meci cu nemtii, dupa care prevad ca o sa fiti varza, cu tot cu conducatori, antrenori, portari, actionari sau ce o mai fii .
1 solist

samar
30th September 2008, 02:16
Singuri impotriva tuturor!?! a-ti luat asta asa de in serios incat v-ati intors si impotriva voastra. Nu uitati ca aveti meci cu nemtii, dupa care prevad ca o sa fiti varza, cu tot cu conducatori, antrenori, portari, actionari sau ce o mai fii .
1 solist

Mai Nostradamus din C-ta...nu mai prevede tu prea multe ca s-ar putea sa te arzi:P
Eu in schimb mizez pe un 2 solist si o calificare in grupe...:ok:

samar
30th September 2008, 12:14
bat pandurii si cu mainile la spate:D

Asta este doar o dorinta de-a voastra....o sa ramaneti cu ea;)

ultra
30th September 2008, 20:36
Haideti ca acum sunt sincer. X pauza x final, scor corect 1:1. mai vreti ?

samar
30th September 2008, 21:11
Haideti ca acum sunt sincer. X pauza x final, scor corect 1:1. mai vreti ?

Mai vrem aberatii....hai cu ele...hai cu ele...:evil:

ultra
30th September 2008, 21:16
Pai nu jucam nimic. Avem prea multi mercenari ii doare-n p...a [nu vreau ban :)))].

samar
30th September 2008, 21:19
Pai nu jucam nimic. Avem prea multi mercenari ii doare-n p...a [nu vreau ban :)))].

Ia-ti un BAN pt pesimism...:drak:

andreidaniel
30th September 2008, 23:00
Meciul asta depinde si de ce o sa facem joi cu Wolfsburg si de eventualele schimbari din echipa si de pe banca tehnica. Am votat 2 din obisnuinta, dar mai discutam dupa meciul de joi :D

Charon
1st October 2008, 15:54
dupa umilinta de maine,nici nu mai conteaza meciul de duminica!:confused:

samar
1st October 2008, 16:01
dupa umilinta de maine,nici nu mai conteaza meciul de duminica!:confused:

Cata incredere aveti voi in echipa pe care o sustineti....:rosu:
Rapiduletzul trece printr-o criza...ar trebui ca noi sa-i fim alaturi si sa-l incurajam...:ok:

ultra
1st October 2008, 20:21
Cata incredere aveti voi in echipa pe care o sustineti....:rosu:
Rapiduletzul trece printr-o criza...ar trebui ca noi sa-i fim alaturi si sa-l incurajam...:ok:

nu intelegi un lucru ? daca pierdem [Doamne fereste] cu Wolfsburg si nu demisioneaza cu Pandurii mai mult de x nu scoatem. Nu e vorba de incredere in Rapidul meu, dar aici se vede de la o posta ca nu este vorba ca nu am avea valoare, vor astia sa scape de Peseiro, cum a fost in cazul rednic . Acum, ori nu intelegi ori faci pe rapidista infocata. :yes:

danny del corco
1st October 2008, 21:08
Haideti ca acum sunt sincer. X pauza x final, scor corect 1:1. mai vreti ?

Mai, da tare optimist mai esti !!!

ultra
1st October 2008, 21:22
Mai, da tare optimist mai esti !!!

sunt realist. cand vrei sa-l faci pe un antrenor, joci prost cand nu se asteapta multi, cu echipa mici.

samar
2nd October 2008, 01:20
vor astia sa scape de Peseiro, cum a fost in cazul rednic . Acum, ori nu intelegi ori faci pe rapidista infocata. :yes:

Mai baiatule...cred ca ideea asta ai luat-o tot de la mine dar de pe un alt forum....:D imi datorezi taxa pt dreptul de autor:)
Hai sa fim seriosi...daca esti suporter...fa-o cum trebuie.....:yeah:

ultra
2nd October 2008, 12:11
baaaaaaaaa ca ma enervezi, esti turca ? eu incurajez echipa indiferent de scor si situatie, cant pana in ultimul minut. stai calma ca nu te-am copiat pe tine ;). AM ZIS DOAR CA ASTIA VOR SA-L DEA AFARA PE PESEIRO, ROMANII ! SI CA E POSIBIL DACA DOAMNE FERESTE PIERDEM CU WOLSFBURG SI NU PLEACA, SI CU PANDURII SA REPETE UN MECI SLAB.

andreidaniel
2nd October 2008, 13:54
Pe zi ce trece, Taher imi lasa impresia ca e un papagal. Omul a declarat ca unii jucatori il sapa:shocked: pe Peseiro si el nu ia masuri. Pai el ca patron la club, pierde o gramada de bani, echipa iesind treptat din toate competitiile care pot aduce bani, si lasa niste jucatori sa-si faca de cap, sa schimbe ei antrenorul, dupa bunul plac :groggy:. Ce i-as fi trimis lui Coman niste colegi sa-i tina de urat, eventual poate promoveaza RapidII, in Liga2.

Charon
3rd October 2008, 15:39
nu e papagal,a venit sa spele bani vreo 3-4 ani!:)

gerard2008
3rd October 2008, 15:53
La Ce Atmosfera E La Rapid Acum Bate Lejer Pandurii

andreidaniel
3rd October 2008, 16:05
nu e papagal,a venit sa spele bani vreo 3-4 ani!:)

Sa spele cati mai multi, dar cu cap :D.

Bun, acum am scapat si de Peseiro, deci ar trebui sa batem tot :D. Incepem duminica, cu Pandurii.

delaoltenia
4th October 2008, 09:42
Antrenor nou la Pandurii + scandaluri la Rapid = victorie Pandurii.
....ce ziceti?...gresesc? :D

samar
4th October 2008, 19:48
Antrenor nou la Pandurii + scandaluri la Rapid = victorie Pandurii.
....ce ziceti?...gresesc? :D

aaaa...nu gresesti ci...delirezi...:D

Sergio_D
4th October 2008, 20:19
Haideee Pandurii, luptati, si azi veti castiga!! :yeah:

six
5th October 2008, 09:28
Antrenor nou la Pandurii + scandaluri la Rapid = victorie Pandurii.
....ce ziceti?...gresesc? :Dnormal, aberezi fara voie :D victorie Rapid :ok:

*Coco*
5th October 2008, 10:21
Sigur va fi victorie rapid=)) Ploua in Tg-Jiu de ieri torential, nu s-a oprit ploaia nici acuma

Datenshi
5th October 2008, 10:34
Daca joaca Marius Constantin, eu nu ma uit la meci.

rhadoo
5th October 2008, 10:38
merg pe un egal,dar daca ploua tot asa cum spune coco posibil sa nu se dispute partida

samar
5th October 2008, 13:13
Daca joaca Marius Constantin, eu nu ma uit la meci.

Cred ca va fi titularizat Mardare azi...;)

*Coco*
5th October 2008, 14:09
Bwey ce mai ploua:D

TaciAcolo
5th October 2008, 14:51
da ma las ca`i bine :D

am fost la meciuri si in divizia b pe ploaie :lol:

hai Pandurii sa umilim rapiduletzu:lol::drak:

kain
5th October 2008, 14:57
Sunt curios cum joaca Rapid azi dupa plecarea lui Peseiro de pe banca ;)

samar
5th October 2008, 15:00
Sunt curios cum joaca Rapid azi dupa plecarea lui Peseiro de pe banca ;)

Cu siguranta ca va juca bine...doar vrea sa confirme faptul ca peseiro nu a fost bun:headbang:

ensic
5th October 2008, 17:04
Mama ce dezastru e gazonul ala!

Ferko
5th October 2008, 17:07
Si ploua in continuare. Iese un polo de toata frumusetea. Oricum in 2 minute 2 ocazii pentru Pandurii - se remarca Andrade.

Cipri
5th October 2008, 17:29
Eliminare Boya , min 27 .

Cipri
5th October 2008, 17:29
Lamuriti-ma voi dc , ca eu nu imi dau seama :|

Ferko
5th October 2008, 17:29
Boya - out ! Minutul 28.

Marius
5th October 2008, 17:29
:)

hai ma, nici Pandurii nu bateti?

samar
5th October 2008, 17:30
**** de arbitru chior....:rosu:

Cristian
5th October 2008, 17:32
Parerea mea: acolo nu era de rosu la rapidist.

ensic
5th October 2008, 17:32
Mult s-au mai schimbat regulile de arbitraj anul asta, imi explica si mie de ce a luat Boya rosu? :headbang:

Dogville
5th October 2008, 17:33
Lamuriti-ma voi dc , ca eu nu imi dau seama :|

Pentru faultul din meciul cu CFR :D

Rossi
5th October 2008, 17:33
la omul sarac nici boii nu trag ... Boya - eliminat total eronat

dupa ce ca Rapidul nu se regaseste , mai ramane si in 10 oameni dupa 30 de minute de joc ...

sau Boya a fost eliminat pe faulturile lui Lovin de aseara ?! :)

kain
5th October 2008, 17:33
Incredibil cum a putut sa i se dea :rosu: lui Boya :cry:

Lover
5th October 2008, 17:34
BERBECaru isi ajuta familia... de ce nu ne`o pus un arbitru pe care`l cheama Oaie ?

Ferko
5th October 2008, 17:34
Mult s-au mai schimbat regulile de arbitraj anul asta, imi explica si mie de ce a luat Boya rosu? :headbang:Pentru ca si-a facut singur dreptate dupa ce a fost faultat. Lovirea adversarului cu intentie si fara minge.

YoYoyOi
5th October 2008, 17:34
WTF :shocked:

Berbecaru asta e cu capul :happy

ensic
5th October 2008, 17:35
Pentru ca si-a facut singur dreptate dupa ce a fost faultat.

Unde ca io nu am vazut asa ceva?
Si chiar daca ar fi cum zici tu, un galben era tot ce se putea da.

Sergio_D
5th October 2008, 17:35
Haaaaaaide Pandurii!!! :D:D:D

Ferko
5th October 2008, 17:36
Unde ca io nu am vazut asa ceva?
Si chiar daca ar fi cum zici tu, un galben era tot ce se putea da.O dat cu aia doi de pamant dupa ca a fost faultat. Gesturile nesportive se pedepsesc din greu. Au mai fost cazuri : parca Cristea de la Dinamo ca a pus mana pe adversar si ala s-a prabusit.

Echo
5th October 2008, 17:36
Eliminare nejustificată, nici de galben nu a fost faza aia... Cred că arbitrul va compensa f. curând gafa făcută cu eliminarea lui Boya.

ensic
5th October 2008, 17:37
O dat cu aia doi de pamant dupa ca a fost faultat.

Io chiar nu stiu unde ai vazut tu asa ceva.

YoYoyOi
5th October 2008, 17:39
Si daca dadea cu aia de pamant trebuia sa fie lovitura libera pt gazde :groggy:

Freaky faza :D

Marius
5th October 2008, 17:40
Nae Manea a strigat "**** Steaua" alaturi de... suporterii rapidisti, inainte de meciul de la Tg. Jiu. Mare om, mare caracter!

Ferko
5th October 2008, 17:42
Si daca dadea cu aia de pamant trebuia sa fie lovitura libera pt gazde :groggy:

Freaky faza :DSe fluierase lovitura libera pentru Rapid deja, apoi a reactionat Boya. Oricum Rapidul se descurca mai bine in 10.

samar
5th October 2008, 17:43
Nae Manea a strigat "**** Steaua" alaturi de... suporterii rapidisti, inainte de meciul de la Tg. Jiu. Mare om, mare caracter!

Hai sa vorbim fotbal nu caractere....:confused:

m8k
5th October 2008, 17:44
Se pare ca Taher inca nu stie pe ce parte se deschide usa lu' mircea sandu!:happy

YoYoyOi
5th October 2008, 17:45
lasa-o-n sarmale Ferko :D

asta ramane un mare mister al etapei alaturi de eliminarile lui Baird si Balasa de ieri :D

Rossi
5th October 2008, 17:46
**** de arbitru chior....:rosu:


mai degraba rau intentionat ... o fi primit anumite ordine de la cioban

m8k
5th October 2008, 17:47
mai degraba rau intentionat ... o fi primit anumite ordine de la cioban

L-a ajutat [e Taher ca in reclama aceea cu mai taie-i si apa vreo 2 saptamani!:happy

Ferko
5th October 2008, 17:50
mai degraba rau intentionat ... o fi primit anumite ordine de la ciobanParca poti sti ca nu-i asa ? Posibil. La cat de curat este fotbalul nostru...

ensic
5th October 2008, 17:51
Se pare ca iar vor fluierasii sa devina principalele vedete in liga I!

Marius
5th October 2008, 17:51
mai degraba rau intentionat ... o fi primit anumite ordine de la cioban

Clar!

Ferko
5th October 2008, 17:52
Se pare ca iar vor fluierasii sa devina principalele vedete in liga I!Ai avut impresia ca au renuntat vreodata ?

ensic
5th October 2008, 17:56
Ai avut impresia ca au renuntat vreodata ?

In pauza competitionala. :D

Datenshi
5th October 2008, 17:58
Cu o eliminare gratuita si un teren impracticabil, victoria pare un vis imposibil de atins.

Papagalul ala de Manea declara ca va juca 4-4-2, ca sa aduca mai multi jucatori in atac. Dupa ce ca arata ca e total paralel cu fenomenul (teoretic si 4-5-1 al lui Peseiro urca multi jucatori in atac), azi incepe cu o formula caracteristica unei noupromovate, un 5-3-2. Mardare in continuare nu are noroc, e preferat si azi Perja care, cu tot respectul, nu are ce viitor sa aibe la Rapid. Inteleg sa fie introdus cand nu mai sunt solutii, dar Mardare e o solutie de viitor, trebuie sa i se dea o sansa.

Duba
5th October 2008, 18:09
mai degraba rau intentionat ... o fi primit anumite ordine de la cioban

Ce potaie, porcea ursarul s-a reprofilat? Stiam ca si-a vandut afacerea cu butelii, nu stiam insa ca s-a apucat de ciobanit.

dinamo, mizeria fotbalului romanesc! Am de an se face de kaka in Europa, insa ei viseaza la campionat. Cu meciuri de genul celor cu Otopeni sau Bistrita orice este posibil, inclusiv ca fosta echipa a securiatati sa se impuna la sfarsitul acestei editii de campionat. Pariez ca si in seara aceasta dina mu va castiga doar cu ajutorul fluiericilor.

samar
5th October 2008, 18:13
Cu o eliminare gratuita si un teren impracticabil, victoria pare un vis imposibil de atins.

Papagalul ala de Manea declara ca va juca 4-4-2, ca sa aduca mai multi jucatori in atac. Dupa ce ca arata ca e total paralel cu fenomenul (teoretic si 4-5-1 al lui Peseiro urca multi jucatori in atac), azi incepe cu o formula caracteristica unei noupromovate, un 5-3-2. Mardare in continuare nu are noroc, e preferat si azi Perja care, cu tot respectul, nu are ce viitor sa aibe la Rapid. Inteleg sa fie introdus cand nu mai sunt solutii, dar Mardare e o solutie de viitor, trebuie sa i se dea o sansa.

Sa mai adaugam si autobaza lui Scartu si...evident...greselile lui Maftei si Fernandes care se joaca cu mingea in fata careului...:headbang:

Ferko
5th October 2008, 18:19
1-0 ! Acum incepe si Rapidul sa joace, sunt sigur de asta !

samar
5th October 2008, 18:19
Ne indreptam cu pasi Rapizi catre divizia B....:headbang::headbang::headbang:

YoYoyOi
5th October 2008, 18:20
era de asteptat....

Ulysses
5th October 2008, 18:21
:happy:happyiar o sa fie rapidul campioana morala si anul asta:lol:

YoYoyOi
5th October 2008, 18:27
vai de capul meu... Maftei ala e degeaba in teren, mai bine il elimina pe ala aiurea ...

Incubus
5th October 2008, 18:29
din pacate astia nu prind loc de B, sunt altii mai desculti decat ei

samar
5th October 2008, 18:34
Ma'...atat de multa invazie de rapidisti a fost pe threadul meciului vostru de aseara cum este acum aglomeratia asta de stelisti pe aici..???:rolleyes:
Ma intreb uneori,cum as putea sa nu va confund cu oierul vostru,care se bucura neincetat de raul altora.....:o:

Tyler Durden
5th October 2008, 18:38
Chill, pleaca-n mortii ma'tii de bastard obosit.

Grinco
5th October 2008, 18:39
Sunt curios cand vor fi si la noi toate terenurile din prima liga la un nivel decent. Pe majoritatea dintre ele nu se poate juca nici daca se trezeste vreun jucator sa scuipe pe jos

kain
5th October 2008, 18:40
si cand vezi mesajele asta... :happy:happy:happy
etc :D

Si vrei sa spui ca in primele etape Rapid nu juca cel mai bine din campionat sau ce? :cool:

Ferko
5th October 2008, 18:45
Sunt curios cand vor fi si la noi toate terenurile din prima liga la un nivel decent. Pe majoritatea dintre ele nu se poate juca nici daca se trezeste vreun jucator sa scuipe pe josIn viitorul foarte...indepartat !

Ferko
5th October 2008, 18:49
Asta deja e prea mult: 2-0. Nu ca mi-ar parea rau, dar...

rhadoo
5th October 2008, 18:50
bravo panduri!

AxinTe
5th October 2008, 18:50
2-0 Pacurar :happy

samar
5th October 2008, 18:52
Totul a fost impotriva noastra astazi...incepand de la terenul asta infect,continuand cu arbitrajul si terminand cu ploaia care s-a oprit abia la sfarsitul meciului :sleep:

mihai_alex
5th October 2008, 18:52
Rapidul devine o candidata la retrogradare, daca o sa continuie in felul asta.
Peseiro asta e cel mai slab atrenor care l-am vazut in ultimul timp.

m8k
5th October 2008, 18:52
Rapid a fost furata ca-n codru in seara asta!
Ma bucur ca au pierdut dar pacat ca se intimpla asa ceva!

Datenshi
5th October 2008, 18:54
Mda, Manea e condus si scoate singurul atacant din teren. Trebuie schimbata toata conducerea, sper ca Taher sa inteleaga asta pana la urma.

iuli
5th October 2008, 18:56
15:00 Sched [ROMANIA] D1 RAPID BUCURESTI GAZ METAN

Care bate, va avea o optiune buna sa scape de retrogradare :D:cry:

Hingherul
5th October 2008, 19:02
LOL. Nu am vazut meciul, acum am venit dar sunt sigur ca a fost show. In fine, a jucat rapid, nu e un scor surprinzator.

fcunirea
5th October 2008, 19:02
Mai Nostradamus din C-ta...nu mai prevede tu prea multe ca s-ar putea sa te arzi:P
Eu in schimb mizez pe un 2 solist si o calificare in grupe...:ok:

oops! :D

nayram
5th October 2008, 19:03
Iar a pierdut principala favorita la titlu cu cel mai combinativ joc din Romania ? Varza zburatoarele :lol:

Datenshi
5th October 2008, 19:03
15:00 Sched [ROMANIA] D1 RAPID BUCURESTI GAZ METAN

Care bate, va avea o optiune buna sa scape de retrogradare :D:cry:

Pofta in cui, tinere bavarez. Mai devreme sau mai tarziu, ne vom reveni. Depinde doar de Taher acum.

samar
5th October 2008, 19:04
oops! :D

Mah urzicaneanule....lasa-ma in durerea mea acum si nu mai cauta prin arhiva ca nu-i frumos...:evil:

Datenshi
5th October 2008, 19:11
Io zic sa va potoliti cu jignirile.

Pentru cei care rad in barba acum, va veni ziua in care vom scapa de sobolanii din echipa.

SS_Lazio
5th October 2008, 19:12
rapidu trebuie lasat sa mai si castige ca dupa aia iar tipa ca sunt discriminati:ras-plans::ras-plans:

Ulysses
5th October 2008, 19:15
Pofta in cui, tinere bavarez. Mai devreme sau mai tarziu, ne vom reveni. Depinde doar de Taher acum.

sa nu fie prea tarziu:P
tylere, ti s-a urat pe ols?:D

iuli
5th October 2008, 19:18
Pofta in cui, tinere bavarez. Mai devreme sau mai tarziu, ne vom reveni. Depinde doar de Taher acum.

Poate etapa asta, cu Gazul, dar greu, e totusi un derby :D

Tyler Durden
5th October 2008, 19:20
tylere, ti s-a urat pe ols?:D

Pai nu vreau sa mai postez decat atunci cand o sa simt nevoia sa-njur cate vreun oligofren enervant.

TaciAcolo
5th October 2008, 19:21
da ma las ca`i bine :D

am fost la meciuri si in divizia b pe ploaie :lol:

hai Pandurii sa umilim rapiduletzu:lol::drak:

ce ud sunt ..dar a meritat rapiduletzu umilit la tg-jiu:yeah: si furat sa zicem:D..am fost la 20 de metri d eboya dupa ce a fluerait arbitru fault boya a incercat sa-l loveasca pe al nostru si intentia se sanctioneaza... da nu e minunat ca Rapidu sa fie furata intr-un meci cu Pandurii?:yeah:

Datenshi
5th October 2008, 19:24
Oamenii marunti au bucurii marunte, ce sa-i faci. Da, e minunat sa furi, de-asta suntem respectati ca popor in toata lumea.

samar
5th October 2008, 19:26
am fost la 20 de metri d eboya dupa ce a fluerait arbitru fault boya a incercat sa-l loveasca pe al nostru si intentia se sanctioneaza...

Se sanctioneaza cu rosu sau a fost o litera noua in regulament speciala pt acest meci????:confused:

TaciAcolo
5th October 2008, 19:26
pt cei care cred :D> eu am explicat ca era de rosu faza.. a incercat sa loveasca cand meciul era intrerupt

Riddler
5th October 2008, 19:27
Acum am venit de la meci ... eh' se putea si un 3, 4 - 0 pentru Pandurii :P

Ulysses
5th October 2008, 19:27
Pai nu vreau sa mai postez decat atunci cand o sa simt nevoia sa-njur cate vreun oligofren enervant.

baiat bun datenshi asta. daca as sti ca-mi da si mie doar doua puncte, as avea si eu ceva de spus despre ma-sa lu' unu:D pe mine m-a milostivit yoyo cu 5 buc doar pentru jigodie:mda:dar a meritat;)

aveti 5 infrangeri deja,desi mai e mult din campionat, lupta pentru titlu devine o himera

Charon
5th October 2008, 19:30
astept sa vad daca Taher are cohones,sa dea afara toata conducerea si garda veche a jucatorilor!:)

*Coco*
5th October 2008, 19:31
Una peste alta Alexandru fotbalist de clasa:)

Hingherul
5th October 2008, 19:31
aveti 5 infrangeri deja,desi mai e mult din campionat, lupta pentru titlu devine o himera

...iar evitarea retrogradarii un nou obiectiv :D

samar
5th October 2008, 19:33
...iar evitarea retrogradarii un nou obiectiv :D

Va asteptam si pe voi...:D

Hingherul
5th October 2008, 19:35
Va asteptam si pe voi...:D

De parca mai are cineva loc de voi. De calici ce sunteti voi nici pe Pandurii nu lasati sa se bucure de retrogradare :D

Cred ca ma duc sa ascult niste ABBA :evil:

samar
5th October 2008, 19:38
De parca mai are cineva loc de voi. De calici ce sunteti voi nici pe Pandurii nu lasati sa se bucure de retrogradare

Pt voi...facem loc...:P

Nightwish
5th October 2008, 19:58
Tocmai am vazut faza eliminarii lui Boya pe siteul carpetei... Decizie aberanta a arbitrului, Boya era intre aia doi care trageau de el, a tras si el la fel, unul dintr panduri a ajuns pe jos, moment in care Boya s-a indreptat calm catre minge si a primit rosu.... Asa decizie tampita rar se vede pe un teren de fotbal, nici macar nu lasa loc de interpretare :rosu:

samar
5th October 2008, 20:00
Boya: "Arbitrul mi-a spus înainte de meci că mă va elimina la prima greșeală!"
:rosu:

SS_Lazio
5th October 2008, 20:02
s-a intors cu ala in spate dar nu era de rosu....

ce rade ala de pe jos http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/3270602/2/boya.jpg

TaciAcolo
5th October 2008, 20:04
tare imaginea:happy:happy

Marius
5th October 2008, 20:07
Ce poza! :happy:happy:happy

TaciAcolo
5th October 2008, 20:10
Pacurar radea de ei:great: dupa a ras si la cele 2 goluri :great: ziua lui clar astazi

*Coco*
5th October 2008, 20:13
Pacurar a ras tot meciul de voi in teren.
Nu ii lua mingea nici unu:-j
Saracu ala de Cesar juca 30 min si nu atinsa mingea deloc=))

Sergio_D
5th October 2008, 20:45
Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! :lol:

:yeah:

Gica Chioru
5th October 2008, 20:48
s-a intors cu ala in spate dar nu era de rosu....

ce rade ala de pe jos http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/3270602/2/boya.jpg

Senzational! dar eu nu cred ca rade, asa se plange el...:):):)

Adi Da Samraj
5th October 2008, 20:58
nu imi sa cred , Rapidul e in cadere libera :lol:

marian_k
5th October 2008, 21:01
pandurii tg jiu -rapid 2-0:lol::drak:

samar
5th October 2008, 21:06
nu imi sa cred , Rapidul e in cadere libera :lol:

Tu lipseai de aici...:evil:

tataleone
5th October 2008, 23:19
ce ud sunt ..dar a meritat rapiduletzu umilit la tg-jiu:yeah: si furat sa zicem:D..am fost la 20 de metri d eboya dupa ce a fluerait arbitru fault boya a incercat sa-l loveasca pe al nostru si intentia se sanctioneaza... da nu e minunat ca Rapidu sa fie furata intr-un meci cu Pandurii?:yeah:

tu sigur nu esti stelist? ca gandesti exact ca ei (ma rog, e cam mult spus "gandesti")

Interesant e ca, desi pe locul 11, Rapid inca mai sperie pe...cineva, care isi trimite berbecii la inaintare :mda:

YoNuTzz
6th October 2008, 02:27
rapidul nu este in cadere libera...deja a ajuns in prapastie...

andreidaniel
6th October 2008, 02:57
Meciul asta l-am vazut, intr-o carciuma infecta(dehh, erau cei mai smecheri din sat, ca aveau palarie Digi), intr-un sat uitat de lume din jud. Calarasi si pana la urma toti microbistii(unii erau mai mult sau mai putin treji :D) am fost convenit ca: Rapidul este praf. Sigur ca a fost terenul, eliminarea total nejustificata a lui Boya,ploaia, temperatura, presiunea atmosferica, dar jocul tot nu merge.
Mai avem 10 zile sa ne revenim, altfel o sa pierdem si ultimul obiectiv pentru care mai ''luptam''.

Nico21
6th October 2008, 11:58
Berbecare,sa ai soarta lui Coltescu,fmm de stelist cordit !!!

Leo
6th October 2008, 13:22
Suspect de multe greseli de arbitraj in meciul asta .

cinebelu
6th October 2008, 13:25
si cu Dinamo au cam fost greseli mari de arbitraj la Tg Jiu (un gol anulat aiurea..)
Pandurii au acces la fluierasi pe teren propriu?? :confused:

Leo
6th October 2008, 13:27
Pai dupa cum se vede , cam da .

samar
6th October 2008, 14:00
Dupa ce ca suntem varza anul asta...mai avem parte si de "greseli" destul de grave de arbitraj!!!:confused:

*Coco*
6th October 2008, 14:16
si cu Dinamo au cam fost greseli mari de arbitraj la Tg Jiu (un gol anulat aiurea..)
Pandurii au acces la fluierasi pe teren propriu?? :confused:


Condescu ii cheama pe Mircea Sandu,Kasai,Mitica pe la comisii si tot el are acces la fluierasi pe teren propriu?:happy

cinebelu
6th October 2008, 14:24
Hai lasa, Condescu ala ii are la mana pe FRF cu jucatorul extracomunitar in plus al Vasluiului din sezonul trecut
Mai ales acum, cand Jabba de la TM zice ca va face ravagii pe la FRF in urma magariei cu punctele lui Poli, Condescu asta al vostru probabil trebuie servit de fiecare data cand doreste si umblat cu manusi pe langa el, sa taca din gura. Dupa, mine, FRF a comis mult prea multe abuzuri intr-un timp prea scurt. Daca se pune cineva si aduna toate probele si se duce la Lausanne, cred poate fi groasa rau pentru sandu&co

*Coco*
6th October 2008, 14:29
Hai ma da cum vi sa spui ca Pandurii sunt ajutati de fluierasi, cand la meciul cu Otopeni penalty neacordat la 1-1 si gol anulat aiurea la 1-0.In meciul cu Gaz metan penalty clar la 2- 1pentru aia

cinebelu
6th October 2008, 14:35
Cu Otopeniu nimeni nu se gandeste inainte de meci ca le-ar trebui si fluierasi ca sa-i bata
Vezi ultima isprava a campionilor manevrelor de culise..:D
Apoi, nu am zis ca profita de arbitraje mereu, ci doar din cand in cand, atunci cand considera Condescu ca e nevoie. Meciurile cu Dinamo si Rapid se stia dinainte campionatului ca vor fi dintre cele mai grele. iata ca ati scos 4p din astea doua partide, cand altii au batut ca la fasole pana acum atunci cand au dat de voi..:thinkso:

TaciAcolo
6th October 2008, 18:48
asta e tare:happy Pandurii sa aiba butoane la arbitrii in meciurile cu rapid si dinamo:happy

ultra
6th October 2008, 20:23
avem echipa nu ne este frica / s-au pisat pe noi pandurii in liga lui mitica.

*Coco*
6th October 2008, 22:11
avem echipa nu ne este frica / s-au pisat pe noi pandurii in liga lui mitica.

:lol::lol::lol::lol::lol:

delaparis
7th October 2008, 00:35
Coco tu de ce razi ? :D

samar
7th October 2008, 00:48
Coco tu de ce razi ? :D

de sadic...:evil:

Nico21
7th October 2008, 10:49
asta e tare:happy Pandurii sa aiba butoane la arbitrii in meciurile cu rapid si dinamo:happy



Tu ai auzit cumva de Condescu ?:):):)