PDA

View Full Version : Microsoft wins patent for handheld clicks!!



fia
10th June 2004, 12:54
Cititi si va minunati!
http://zdnet.com.com/2100-1104_2-5226992.html
Am ajuns rau fratilor...

Vadim
10th June 2004, 13:42
Adica numai programele Microsoft vor putea folosi doulbe click?

fia
10th June 2004, 15:18
Sau vor plati lui Microsoft... Nici mie nu imi e clar daca s-a adoptat legea patentelor... ca stiu ca erau o groaza de proteste pe net.

Vadim
10th June 2004, 15:33
Cind aud Microsoft in sus in in jos. Hai sa spunem pe fata: platim serviciilor sercrete americane, ca doar nu Bill Gates ia deciziile de spionaj electronic. Intreaga planeta plateste catre CIA fara sa stie.

fia
10th June 2004, 15:38
Suna un pic a idei S.O.S. :D. NU stiu, eu nu cred ca e chiar asa... Eu cred ca e doar o chestie doar de bani.... Nu cred ca re legatura cu spionajul, aia e alta mancare de peste, faza cu criptarile...

Vadim
10th June 2004, 15:44
Planurile lui Microsoft nu se pot face decit atunci cind ai in spate serviciile secrete. Probabil Microsoft cotizeaza la CIA, iar la comanda CIA se fac toate smecheriile. Nu poti spiona legal planeta decit daca esti bazat. Bill Gates este un tip inteligent, dar este numai papusa de paie. Mai sint si alti baieti mult mai inteligenti, dar nu pot face ceea ce face el, pentru ca nu au spatele lui.

Toata lumea e de acord ca Windows XP este unealta care permite sa se vizualizeze exact tot din computer. Toate e-mailurile si faxurile sint interceptate de americani. Ai auzit de programul Echelon? Microsoft este o parte din Echelon. Deci nu e de capul lui.