PDA

View Full Version : delaparisule,tii pariul ala?



newcool
24th September 2008, 13:29
stii tu care...:P

newcool
24th September 2008, 23:34
am asa o curiozitate mica,mica,dupa ce ora va orientati aici pe ols,domnilor albastri? Ca ora 22,la care trebuia ridicat bannul a cam trecut de mult.:groggy:

delaparis
24th September 2008, 23:41
mai ai o ora ... stai linistit :)

newcool
24th September 2008, 23:42
mai ai o ora ... stai linistit :)
pai nu 22 era ora?:shocked:
amu-i 23:30..

delaparis
24th September 2008, 23:43
conteaza ora (GMT+01:00) Bruxelles, Copenhague, Madrid, Paris

YoYoyOi
24th September 2008, 23:46
stie softu asta ce stie :D

newcool
24th September 2008, 23:47
aha,m-ati luminat:P

laurdog
26th September 2008, 19:37
ce penibil e "frantuzul" lui peste. kktul de duba injura trei ore continuu si el il roaga frumos sa inceteze, si mie imi da bann.
hahaha, esti terminat fratello

Duba
26th September 2008, 19:41
Nu mai plange spurcaciune. Tu trebuia sa fii banat de cand ai intrat prima oara pe forum.

SS_Lazio
26th September 2008, 19:43
cum dracu se face ca desi se scalambaie si face ca toate animalele, tuciuriu ala de tyler scapa de fiecare data.. ?

laurdog
26th September 2008, 19:44
Mai du-te ma in mortii tai de spurcat ca altceva decat sa jignesti si sa injuri, nu stii. Ai noroc ca te tin astia in brate ca altfel erai zburat demult.
Aiuritul asta zice ca am facut noi scandal, cand tu ai inceput cu jignirile. Taci dreak din gura ca te stie toata lumea cat esti de idiot.

resita
26th September 2008, 19:44
vedeti ca perioada pe care o petreceti in arest se poate mari, asa ca aviz amatorilor :drak:

ps. medicamente pt. Duba

ps2. laur, chiar nu merita sa cobori atat de jos

Duba
26th September 2008, 19:44
cum dracu se face ca desi se scalambaie si face ca toate animalele, tuciuriu ala de tyler scapa de fiecare data.. ?

Simplu. II pupa-n dos de fiecare data pe moderatori. Un lingau mai mare pe cuvant daca am mai vazut.

laurdog
26th September 2008, 19:46
vedeti ca perioada pe care o petreceti in arest se poate mari, asa ca aviz amatorilor :drak:

ps. medicamente pt. Duba

daca tu zici ca e ok ce a facut ala, atunci asa o fi:groggy::groggy:

SS_Lazio
26th September 2008, 19:48
Simplu. II pupa-n dos de fiecare data pe moderatori. Un lingau mai mare pe cuvant daca am mai vazut.

e de-a dreptul gretos, a ajuns sa le dea limbi la propriu anumitor moderatori stelisti, doar de i-o trece cu vederea comportamentul deviant invatat la usa cortului :rosu:

Leo
26th September 2008, 19:51
Laur vrei bannare mai mare ? Merita Duba ?

laurdog
26th September 2008, 19:53
mi se rupe Leo de banarea lor. da' sa nu se mai laude sclavul ala ca el face dreptate. a venit, a stat 5 minute si a banat in nestire. pai sa citeasca dracu atent daca vrea sa faca dreptate. daca nu stie sa citesca, sa lase dracu pe altul capabil in locul lui.
in rest, numai bine:happy:happy
sa vina tyler langa mine, ca plang mioritele astea.:happy:happy

delaparis
26th September 2008, 22:07
laurdog:

Am citit toata ziua acolo si pe forum in alte sectii ...

Am vazut cum provoci moderatorii, am vazut cum jignesti voalat, am vazut tot si nu am zis nimic.

Tu pana cand crezi ca prostesti lumea pe aici ?

Data viitoare sa incerci altceva ca atitudine daca nu vrei sa patesti ca azi apoi atentie si la limbaj deoarece cu ce ai scris aici meriti deja o prelungire ...


PS. sa-ti explice Leo cum se face ca in perioada asta inca poti posta pe ols !

laurdog
27th September 2008, 09:17
Las-o moarta frantuzule ca nu tine. Daca eu am jignit acolo inseamna ca ai mari probleme de perceptie, esti deficitar la capitolul intelegere a evenimentelor. Bineinteles ca si pe asta o vei lua ca pe o jignire, pt ca la tine conteaza muschii de SM. Citeste-ti postarile, sa vezi cum sub acoperirea unor...."glumite", ameninti pe toata lumea cu ban, cu penalizari, etc. N-ai vrea sa ramai tu singur pe aici, sa fii un fel de "latifundiar" al ols?
Ia analizeaza-te tu un pic, ca ai aproape 40 de ani, sa vezi daca nu cumva ai inceput sa derapezi.
PS Stiu foarte bine ce spui, am aflat, dar sa nu crezi ca O SINGURA FAPTA CORECTA, acopera multitudinea de abuzuri pe care le faci.
Hai ca deja am scris prea mult, si....din pacate tu, la ora asta, nu meriti atata atentie.

Tim
27th September 2008, 22:14
unu,doi....test,test
Faceam un test,vad ca toti de pe aici nu sunt zgariati.....dar,nehhh

delaparis
28th September 2008, 00:46
Tu ce vrei mah ? ... ia vezi ca PSG a furat azi deci ... te banez :drak:
:D

Tim
28th September 2008, 12:12
Tu ce vrei mah ? ... ia vezi ca PSG a furat azi deci ... te banez :drak:
:D
Io ? Nimic !
Doar buna pace..
Si de n-o fi cu ..bannat.....
Bucurosi le-om duce toate :)