PDA

View Full Version : Cum il vedeti pe presedintele Stefan?



bill
9th June 2004, 10:52
Ce credeti despre tot ce afirma presedintele Stefan? Pe langa iesirile din timpul campionatului indreptate inprincipal impotriva arbitrilor acum se pare ca incearca sa se foloseasca de echipa de fotbal ca sa castige alegerile. Sau cel putin asa arata ultimele sale afirmatii legate de fuziunea cu Unirea Alba Iulia, afirmatii care se pare ca nu au nici un suport.

fia
9th June 2004, 10:58
Eu il vad ca noul primar al orasului Piatra-Neamt.

FreeMinds
9th June 2004, 13:39
Candidat din partea PNL la funcţia de primar al oraşului Piatra Neamţ, preşedintele Ceahlăului, Gheorghe Ştefan, a intrat īn turul doi al alegerilor, alături de actualul edil şef al urbei, Ioan Rotaru (PSD). "Ne despart doar 29 de voturi şi am īncredere că voi īnvinge. Īn continuare mă lupt pentru ca echipa de fotbal să rămīnă īn Divizia A, chiar dacă īncă nu am ocupat postul de primar. Zilele acestea voi avea o īntīlnire cu cei de la Apulum. Sīnt dispus să investesc 700.000 de dolari ca oraşul să aibă formaţie īn prima ligă, deşi s-ar putea ca suma să fie şi mai mică. Nu m-am gīndit īncă la numele viitorului antrenor, rămīne să hotărăsc la momentul potrivit", a spus Ştefan.

„Ne-a trezit manevra lui Pinalti”
Adunarea Generală a clubului din Alba Iulia se va īntruni īn şedinţă extraordinară mīine, cīnd se va discuta noua organigramă şi viitorul grupării. Financiar, Apulum va miza pe ajutorul Primăriei, care s-a angajat să modernizeze stadionul şi să susţină echipa cu 10-15 miliarde de lei, dar şi pe sponsorul Bergenbier, căruia i se vor adăuga compania de vinuri Jidvei şi fabrica Apulum. "Ne-a trezit din letargie manevra electorală a lui Pinalti, care a declarat că va fuziona cu noi. Să fie clar, nu fuzionăm cu nimeni!", a spus primarul Mircea Hava, reales īn funcţie. / Dan Gh. Udrea - Alba Iulia

gsp

DRAGOS
19th June 2004, 13:42
Stefan va fi noul primar si va aduce echipa in A cu 0 infrangeri!!!!!

bunixu
24th June 2004, 11:45
Gheorghe Stefan Este Noul Primar Si Face El Ce Face Si Fuzioneaza Cu Toate Echipele Din Tara:)

seby
8th July 2004, 18:12
Ce fuzionare ? ia mai lasati vrajeala ca Ceahlaul va reveni in Divizia A dupa un sezon in B, deci nu va mai fraamantati atata :evil:

Drakoness
29th July 2004, 16:43
ce nashpa e ca nu mai ceahlaul in A!!! cind vin acasa unde o sa duc la meci? ....k doar nu m-oi duce la matineu...

baden
4th August 2004, 18:55
bafta ceahlau!!!

Denis
3rd September 2004, 02:39
Stefan va fi noul primar si va aduce echipa in A cu 0 infrangeri!!!!!

hai laso balta ca eshti prea optimist. ceahlaul o sa shio ia ei del la dunarea shi acasa shi in deplasare /hello. tu chiar crezi ca va cashtiga grupa cu 0 infrangeri :happy, laso mai moale...

scorpiuta
25th October 2004, 16:21
baiat de treaba.Am auzit ca va pune nocturna !!!!!!!!!!!!!!!!

Marcu
17th December 2004, 00:25
Eu spun ca vrea sa fie primar, ca sa poata construi nocturna, ca altfel, Primaria nu va aloca niciodata banii necesari.

F|aViuS
9th March 2005, 16:00
ha ha ha! yo cred ca stefan a uitat pur si simplu de ceahlaul! ma asteptam la o campanie de transferuri mai spectaculoasa, dar...
nocturna? cred ca nici cand o sa fim in A! doar dak ne obliga Comisia de Licentiere

DRAGOS
11th March 2005, 17:44
asa e flavius!!! de vreo 2-3 ani se vorbeşte de nocturnă dar nimik pānă acuma!!! să vedem dacă promovează şi atunci cred că Ştefan se va ţine de cuvānt!!!

Klauss
15th March 2005, 15:53
asa e flavius!!! de vreo 2-3 ani se vorbeşte de nocturnă dar nimik pānă acuma!!! să vedem dacă promovează şi atunci cred că Ştefan se va ţine de cuvānt!!!
Stai linistit ca eu nu cred ca se va tine de cuvant. Eu cred ca el se tine de cuvant doar daca ii iese si lui ceva acolo...

DRAGOS
17th March 2005, 18:23
De cand a iesit primar a cam lasat echipa pe planul 2, desi noi (suporterii) asteptam altceva de la el!!! adik sa bage mai multi bani si sa faca un gen de Poli Timisoara care e acuma! :P

OVIDIU 62
4th April 2006, 22:43
Este un om care vrea sa le faca pe toate si din aceasta rezulta tot raul pentru ca nu poate sa gestioneze toate problemele,in plus este prea violent si se manifesta urat.

Darkslowstar
6th April 2006, 14:41
Ce nume pompos pt un blatist necioplit si ignoranta!