PDA

View Full Version : Cum a facut Tyler Durden pipi pe Ols' din cauza imbecilului patentat de Bogdy



Tyler Durden
19th September 2008, 12:46
Acest personaj mizerabil, tipul prostului din topor cu fonctie, cretin agresiv pus intr-o pozitie inalta, caruia i-am aratat deseori cat este de ignar si de jalnic s-a gasit sa se razbune in sfarsit pe mine banandu-ma cat a vrut muschiului lui de muncitaur agrest. Bogdy, mujicule, ma sterg cu tine la fund pentru ca asa-mi place sa fac cu cei de teapa ta, cu tracoristii patibulari. Esti ruda de la žara a Olsului, cel care dupa ce termina de rānit la porci vine si face pe moderatorul mijului.

P.S.Cand jegul asta ordinar si infect, plin de bale si balegar ii dadea p.m lui Bumbescu si-l injura de mama, nu se intampla nimicv, cand eu i-am spus ca e taran sunt suspendat. Daca Ols'ul da putere unor astfel de triste personaje nu-mi ramane decat sa spun:Ma pis pe Ols-ul vostru!

Marius
19th September 2008, 13:05
Esti putin cam dur :)

Tyler Durden
19th September 2008, 13:44
Bogdy, baga ma p.m-ul ala cu jignirile grave aduse tie si familiei tale!!!!!!!!!!!! Chiar vreau sa vada toata lumea, din pacate eu nu-l mai am ptr ca dimineata aveam mesageria plina si l-am sters. Daca Bogdy nu-l pune, fac apel la Vadim pentru ca stiu ca el poate avea acces la p.m-uri, ca sa vada toata lumea de ce am primit 6 zile de la Bogdy!
Mi se rupe de suspenderea lui, dar ma deranjeaza ca au ajuns sa faca toti vidanjorii legea pe Ols.

Tyler Durden
19th September 2008, 14:07
I-am trimis un p.m. lui Vadim si sper sa-l posteze el.
Prefer sa iau ban permanent, decat sa ajung userul pe care se razbuna toti oligofreni. Ori mi se da o alta sanctiune, caci 6 zile este exorbitant pentru un p.m. din genul pe care i l-am trimis eu individului, ori sa mi se dea ban permanent daca se considera ca Bogdy a avut dreptate.

delaparis
19th September 2008, 14:56
Tyler , plec cateva ore si cand revin iar ai dunga :D

Bogdy LFC
19th September 2008, 15:12
Pana acum NU m-am obosit sa citesc ce-a scris despre mine in topicul asta un troglotit dar cert este ca (tu Tyler) in astea 6 zile,ai nevoie urgenta sa mergi pana la scoala de corectie si sa-i suni pe parintii tai din Spania sau din Italia sa-ti mai dea cateva indicatii de educatie :ok:

Tyler Durden
19th September 2008, 15:15
Pisi, baga p.m-ul si n-o mai da in diverse.

Lordul
19th September 2008, 17:50
si tu tylerule ai luat ban ?

YoYoyOi
19th September 2008, 18:14
el a scapat :D

Lordul
19th September 2008, 18:15
ma doare-n p*la atata timp cat multe s-au intamplat si se vor intampla