PDA

View Full Version : Collins vs. Young



M.I.
18th September 2008, 14:04
Care credeti ca e un QB mai bun? Kerry Collins sau Vince Young cand e vb de titans?
Eu votez cu Young:yeah::

anthynidiany
18th September 2008, 14:55
in primul meci nu ma asteptam sa joace asa bine collins, dar m-a surprins placut

votez totusi cu Young ca e mult mai tanar si are viitoru in fata si mai ales il votez pt ce a facut anu trecut cand OL a fost la pamant ...

Zabriskie
18th September 2008, 15:07
collins totusi are ani buni in spate, se apropie de 40000 de yarzi, si in plus experienta il ajuta sa nu faca atat de multe greseli ca vince.


pt ce a facut anu trecut cand OL a fost la pamant ...

:thinkso:

anthynidiany
18th September 2008, 15:58
stiu ca in preview-ul meciului cu Chargers din play-off se spunea ca Titans incasase cele mai multe sack-uri dintre toate echipele :headbang:

Zabriskie
18th September 2008, 19:23
cele mai multe sacks in sezon? nici pe departe, pai mai pupau ei playoff?

http://www.nfl.com/stats/categorystats;jsessionid=31F966236F546701CE709CDE5 845FBC9?offensiveStatisticCategory=TEAM_PASSING&archive=false&seasonType=REG&defensiveStatisticCategory=null&d-447263-o=2&conference=null&d-447263-s=PASSING_SACKED&d-447263-n=1&season=2007&qualified=true&Submit=Go&tabSeq=2&role=TM&d-447263-p=1

M.I.
18th September 2008, 20:45
collins a jucat bn in meciul cu bengals,dar young e the best!:evil:

anthynidiany
18th September 2008, 23:23
m-am uitat din nou la filmulet ... si era vorba de altceva ... am inteles eu gresit
V. Young era pe primu loc la mingi aruncate si interceptate de adversar si San Diego pe primu loc la mingi interceptate :D
eu am vazut meciuri de-a lui Titans din a doua partea a sezonului regulat si mi s-a parut praf ofensiva ... il alergau pe Young de numa numa
numai in wildcard ce a luat 3 sack-uri

TampaBoy
19th September 2008, 10:32
am votat doar asa!nu-mi place de nici unu!:evil:

TAMPABAY ROCKS!!!!:evil:

Bronco
19th September 2008, 21:13
Am votat pentru Collins... E un QB pocket type...are multa experienta, si e chiar ok... In schimb Young poate sa dezamageasca mult. Face un meci bun, si doua rele. Iar cu pasele, nu sta chiar atat de bine. E mai mult scrambler, iar daca eu as fi Fischer, l-as pune pe Collins titular pentru tot restul sezonului.

Cucu
22nd September 2008, 17:42
sincer Vince e un atlet bun, dar nu e un QB. Ar trebui sa-l foloseasca poate ca un WR. Titans sunt mult prea buni in aparare si au un bun running game ... ar fi pacat pentru echipa daca Vince Young e starter.

campuscodi
23rd September 2008, 03:47
sincer Vince e un atlet bun, dar nu e un QB.

True True

Sa-l foloseasca drept mascota pentru evenimente sociale. Sa-i faca o campanie anti-sinucidere si sa-l trimita prin state intr-o camioneta cu pliante si sa faca poze cu depresivii americani.

anthynidiany
24th September 2008, 16:41
mai are timp sa se reabiliteze, 25 de ani, al 3-lea sezon in NFL
nici Brett nu a inceput stralucit in NFL

titans_rulez
25th September 2008, 09:19
va grabiti....va recomand rose bowl.peste 300 de yarzi aruncati, peste 200 alergati. aveti rabdare nfl-ul este alta mancare de peste iar vince este un invingator. daca cineva poate revitaliza aceasta franciza atunci vince este omul. de fapt.....deja a facut-o

cycloneclau
25th September 2008, 09:36
Pe langa faptul ca nu are experienta foarte mare, ii mai lipsesc si niste WR de incredere, care si in cazul unor aruncari eronate sa fie in stare sa se redreseze si sa "culeaga" mingea din aer.

Avand in vedere ce a reusit in primul lui sezon si in cel de-al doilea, ajungand in playoff, eu zic ca are sanse Young. Pt mine nici nu exista discutie legata de acest lucru. Are o defensiva foarte buna. Trebuie sa-si gaseasca "jumatatea" ... un WR inalt si rapid, gen Calvin Johnson, Randy Moss etc

Cucu
25th September 2008, 21:21
titans_rulez ... mie unul imi place de Vince ... pare baiat fain si intradevar a jucat foarte bine in RoseBowl ... dar NCAAF nu e NFL ... si aici toate greselile se platesc. In NFL toti sunt atleti straluciti (cu unele exceptii). Vince nu e un QB. Nu e prea complicat; el nu e in stare sa arunce precis si puternic ... in rest le face pe toate.