PDA

View Full Version : Comentarii la Prono Primera Division 2008-2009



Catalanul
13th September 2008, 02:58
Aici isi poate da oricine cu parerea in legatura cu concursul de pronosticuri din acest sezon. De asemenea va puteti varsa amarul in cazul in care s-a gresit la calcularea pronosticurilor :D (sper sa nu fie cazul :P).


PS. kain sau sasuke, scoateti de la sticky va rog concursul de anul trecut :)

mArIuSeL
13th September 2008, 14:52
Eu tot astept clasamentul pe sezonul trecut:)

Catalanul
13th September 2008, 15:44
sasuke si kain s-au ocupat de concurs sezonul trecut ... eu as fi facut clasamentul general daca nu ar trebui luati in considerare marcatorii ... poate au ei ceva timp liber si isi impart etapele ramase (cred ca sunt 7 etape).

Catalanul
18th September 2008, 14:19
Etapa intermediara este cea cu numarul 4, rog un moderator sa editeze titlul threadului :) Merçi :D

kain
18th September 2008, 16:00
Etapa intermediara este cea cu numarul 4, rog un moderator sa editeze titlul threadului :) Merçi :D

Done :ok:

mArIuSeL
3rd October 2008, 16:41
Catalane niste clasamente pe cand?

Catalanul
3rd October 2008, 16:47
nu prea am avut mult timp liber zilele astea ... o sa incerc sa il fac la noapte ... maine dimineatza cel mai probabil va fi actualizat :)

Catalanul
4th October 2008, 02:52
CLASAMENT ACTUALIZAT!

Daca gasiti ceva erori (sper sa nu fie cazul) semnalati aici.

Saptamana viitoare din nou nu o sa am timp sa fac clasamentul deoarece o sa vin in tara pentru cateva zile :). Oricum, week-end`ul viitor o sa fie meciuri internationale din cate stiu.

PS. kain sau Sasuke, v-am mai rugat o data, scoateti de la sticky concursul de anu' trecut si bagati-l pe asta si pe cel cu clasamentele.

mArIuSeL
21st December 2008, 14:57
De ce nu mai joaca lumea?

Catalanul
21st December 2008, 15:22
o sa mai continui cu concursul pana se termina turul (adica inca 3 etape) ... motivul l-ai spus si tu mai sus ... nu mai joaca lumea ... nu cred ca are rost sa tin concursul pt 4-5 jucatori :)

mArIuSeL
22nd December 2008, 00:05
o sa mai continui cu concursul pana se termina turul (adica inca 3 etape) ... motivul l-ai spus si tu mai sus ... nu mai joaca lumea ... nu cred ca are rost sa tin concursul pt 4-5 jucatori :)

Eu tot nu sunt lamurit , de ce nu mai joaca lumea?:thinkso:

Sasuke Uchiha
23rd December 2008, 17:15
CLASAMENT ACTUALIZAT!

PS. kain sau Sasuke, v-am mai rugat o data, scoateti de la sticky concursul de anu' trecut si bagati-l pe asta si pe cel cu clasamentele.

facut!

mArIuSeL
11th January 2009, 10:19
Se mai tine concursul?:(

Sasuke Uchiha
17th January 2009, 03:32
se pare ca nu