PDA

View Full Version : deplasare campionat



b3bito
22nd August 2006, 23:32
se va pleca sambata de la ora 15:00 de la stadion farul,cu masini personale,cam 250 de mii sa aveti de persoana,si daca aveti si masina mik,e perfect...

tchibos
22nd August 2006, 23:46
250000 dus intors sau doar dus?

ULTRAS_TAVY
23rd August 2006, 13:17
hahah...deplasari cu masini personale...c marfa:)))))))))))...sa fim seriosi .....n vdm la gara trenul de plecare e la 11 26 care vrea....Forza Farul

b3bito
23rd August 2006, 13:34
250 dus si intors....frate fiecare cum paote...deci cine are masina mica vrea poate savina la stadion la ora 15:00....daca aveti intrebi puneti`le aici...

tchibos
23rd August 2006, 16:10
nu e cam putin 250.000?

eu stiam ca sunt vreo 240 Km pana in Bucuresti si daca pun sa zic 5 insi cate 250 mii fac un milion, iar cu banii astia nu iei nici 30 litri de benzina. Restul cine il da?

dorryn
23rd August 2006, 16:43
dar tren nu aveti ?:)

ULTRAS_TAVY
23rd August 2006, 17:12
dar tren nu aveti ?:)

asta ziceam shi eu ...trenul e la 11 26.....care vine este asteptat in gara...Forza Far4ul:ok:

U|L|T|R|A|S|
23rd August 2006, 17:29
Ma omori frate cu trenul tau de la 11:26... Nu postezi si ora la care ajunge trenul in bucuresti si cati insi sa astepte cainii si rapidistii?...
Si ca fapt divers.. mai sunt si alte trenuri cat si alte mijloace de transport pana acolo...

b3bito
24th August 2006, 11:55
ce sa`i faci mah...

ULTRAS_TAVY
24th August 2006, 12:04
Ma omori frate cu trenul tau de la 11:26... Nu postezi si ora la care ajunge trenul in bucuresti si cati insi sa astepte cainii si rapidistii?...
Si ca fapt divers.. mai sunt si alte trenuri cat si alte mijloace de transport pana acolo...

Exact ptr noi o sa vina caini shi gunoieri...teai uitat prea mult la Hooligans...la faza aia in gara la Manchester;)....dak tie frik stai aks;)....altfel nu am mai face deplasari de frik...ca dak vin shi nne asteapta..RIDICOL:headbang:

b3bito
24th August 2006, 12:26
iti zic eu k U|L|T|R|A|S are dreptate,stii doar k s`a mai intamplat asa ceva..

U|L|T|R|A|S|
24th August 2006, 18:35
Exact ptr noi o sa vina caini shi gunoieri...teai uitat prea mult la Hooligans...la faza aia in gara la Manchester;)....dak tie frik stai aks;)....altfel nu am mai face deplasari de frik...ca dak vin shi nne asteapta..RIDICOL:headbang:

Poate exagerez cu off-topicul, dar trebuie sa ii dau replica zmeului de ultras_tavy...
Nu imi e frica frate de nici o deplasare, dar treburile astea nu se vorbesc pe net... Daca tu suferi de hooligans, intra peste rapidisti la ei in giulesti, da'ti intalnire cu OH-ul si faci baietie... eu unul nu sufar de hooligans, dar prin bucale sunt niste grupari care sufera...

Hai sa incheiem subiectul.. si sa fiti 1000 de insi in trenul de la 11:26 :evil: ...
Ne vedem pe Lia Manoliu... cat imi doresc sa ii umilim pe spurkati :rolleyes:

adi_cta
24th August 2006, 18:59
asta ziceam shi eu ...trenul e la 11 26.....care vine este asteptat in gara...Forza Far4ul:ok:

Cred ca o sa avetzi o mare surpriza cu trenurile spre Bucuresti si din cate stiu eu nu este nici unul la 11 26 asa cum zici tu. Ar fi bine sa va interesatzi.:ok:

Napoletan
25th August 2006, 04:40
E mult pana traieste pe pielea lui o "experienta" de exceptie prin Bucuresti, si pe urma va reveni cu picioarele pe pamant. Prietene iti recomand cu caldura o deplasare la Dinamo, sau Rapid, cu trenul, mergand cu tramvaiul care duce la stadion. Sunt convins ca dupa, o sa iti schimbi perceptia despre deplasari in general.
Intre noi si rapidisti s-au derulat o serie de evenimente mai putin ortodoxe, deci sa nu te mire daca chiar ar veni. Anumiti baieti (din grupul carora ai facut sau faci si tu parte) erau sa o pateasca.
P.S. Daca tot vrei sa o "comiti" posteaza frate pe forumurile inaripatilor, macar sa sti o treaba concreta.
P.S.2 La tastatura toti suntem pui de van damme.

jackass_edy
26th August 2006, 01:09
bai fratilor .. ptr cei care o sa faca deplasarea cu trenu` ... cam cat punem ptr nas ?!

tchibos
26th August 2006, 21:05
tu de unde vii fratioare?

CosminGrc
27th August 2006, 00:08
imi pare rau pt cei care au facut deplasarea...faru n-a aratat nimic in seara asta....bine ca ne-a mai "salvat" curca

tchibos
27th August 2006, 00:09
bine ca nu m-am dus, ca asa ma batea un gand..

Seahawk
27th August 2006, 00:57
Cristocea ne-a facut varza. Centrarea de la primul gol ca la carte. Totusi, golul era parabil pentru ca sutul a fost mai degraba plasat decat puternic.
Asadar, plasament prost.

Golui 2 al lui Oprita eu personal il puteam para. Fara gluma. Si prindeam si mingea. Asadar nici reflexe.. nici atentie.

Golul 3 a fost o joaca a lui Bostina si Cristocea daca nu ma insel cu apararea noastra, dribling pe 6 metri!! si sut sec al lui Oprita...

NU ma deranjeaza scorul sau infrangerea. Ma deranjeaza maniera de joc, atitidunea din teren si lipsa de interes pe care o dau unii jucatori. Si nu numai la meciul asta, ci si la cel din urma cu Urziceniul.

Si aici se adauga tactica falimentara a lui Vukotic + primul 11 slab pe care il alcatuieste de la etapa la etapa.

Catalin 06
27th August 2006, 01:10
Vukotici astae batut in cap ??? Cum poti sa-l bagi in primul 11 pe Disney ??? Nici macar n-a alergat . Fratilor eu tin la Farul dar pana nu se schimba ceva in echipa si mai ales pana nu-l vad pe Disney lustruind banca de rezerve , nu mai vin la stadion . Asta e nesimtire curata, joci cu Steaua si nici macr nu alergi , pana si Vaslui a jucat mai bine .

b3bito
27th August 2006, 14:40
in plm si am facut si pana la roata de pe spate de la trotineta,noroc cu noile regulamente de la UE ,si aveam roata de rezerva

bine k nu am fost si asa am avut niste probleme de rezolvat... :(

bahaus_84
4th August 2007, 23:28
se face deplasare la buzau?

bahaus_84
29th August 2007, 21:32
se face deplasarea la iasi?

furia89
31st August 2007, 00:03
depinde la ce te referi u .. dak vrei s vii .. vineri la 21:45 .. tren spre iasi ;)

Radu
31st August 2007, 00:04
din cate stiu yo o sa plece si un microbuz sambata seara!:ok:

bahaus_84
3rd November 2007, 12:02
la bistrita?