PDA

View Full Version : patruleasa ma baga-n boala



Hard
22nd August 2006, 20:16
cine imi poate da informatii despre prezentatoarea stirilor sport de la antena? ma dispera femeia asta...alunitzele alea de pe sani...totul e perfect!!!:drak: cu cine umbla?

http://www.maxim.ro/maximgirls/romaniangirls/274/simona_patruleasa.html BELEA

Vadim
22nd August 2006, 20:51
Merge de o revista ca Budoar, dar atat. La tv nici vorba. :D

Hard
22nd August 2006, 22:43
vocea ei unge la suflet...as vrea stirile sport fara reportaje,se poate?

RstInPc
23rd August 2006, 09:25
Vazi ca sanii aia nu-s deloc naturali, la fel si buzele.

Vadim
23rd August 2006, 10:01
Din pacate la noi se face inca o mare confuzie intre femeile prezentatoare tv si curvele din Moldova a ajunse la Bucuresti (a se exclude persoana in discutie, sincer nu stiu nimic de ea si nu ma intereseaza. Am facut o compartie cu titlu de exemplu...). Nu de alta, dar daca ne uitam la francezi, la englezi, chiar si la americani nu vedem asemenea specimene sa fie pe post de prezentatoare tv. Ele nu ar trebui mai mult decat sa stea cu biciul in mana printr-un sex shop, sa faca sampling etc. La capitolul asta de imagine castiga mult TVR-ul, acolo unde sportul e prezentat de barbati, la fel si protv-ul care chiar daca are o femeie macar e una cat de cat decenta.

Mario Di Lazi
23rd August 2006, 13:48
Patruleasa este din Valcea. Prietenul ei cred ca este un golan, pentru ca a batut-o pe Andreea ( Blonda de la Andree ). Cei doi s-au certat pentru un loc de parcare.

Hard
23rd August 2006, 14:09
da,om de afaceri,are bani,o are pe patruleasa...clar.

resita
23rd August 2006, 15:06
si le-a avut si pe Cristina Rus, Andreea Raicu si Andreea Banica :o:

Datenshi
23rd August 2006, 15:13
http://news.softpedia.com/news/Simona-Patruleasa-in-pragul-disperarii-ro-28155.shtml

Utilizator
23rd August 2006, 16:00
mama ce de afaceri a facut Sabin asta...si cum a facut avere, dupa ce le 'exploateaza' le vinde mai departe doritorilor? :D

Vadim
24th August 2006, 00:00
Uite ca am zis de moldovence si s-a nimerit si cu Patruleasca asta... Am citit articolul ala, nu e nimic de mirare ca e de la tara si are minte cat de 2 lei ceapa. Nu e decat un exemplu din tagma de fete trezite peste noapte "oameni de televiziune" dupa ce au trecut cu bine interviuri orale. :drak:

White Shadow
24th August 2006, 02:14
Ce drak mey........toate din televiziune sunt moldovence ?

Vadime trebuie sa recunosti ca mai sunt cateva la care le functioneaza foarte bine neuronii aia prin cap , nu pot sa dau nume pt ca nu imi vine in minte nici un nume tocmai acum.....dar sunt........

campnou
24th August 2006, 13:49
stai linistit Sebyo, fanii din Galati, Iasi, Constanta, Brasov, Cluj ar fi iesit in strada si daca ar fi fost Dinamo sau Rapid in locul Stelei. ASta e, suntem niste prosti, in loc sa fim suporterii echipei din locul in care traim, noi tinem cu bucurestenele. mentalitatea oamenilor slabi, care nu reusesc in viata.macar sa tinem cu o echipa puternica. Mesajul e la modul general

Hard
24th August 2006, 14:14
e posibil ca patruleasa sa vada postul tau si sa se supere pe mine,asa ca te rog sa nu mai calci pe aici cu off-topicuri:D

vlad1607
28th August 2006, 13:47
vocea ei unge la suflet...as vrea stirile sport fara reportaje,se poate?

tu sa taci k esti fatalau :D :D

Bancaru
29th August 2006, 15:13
Vadim, care e aia decenta de la proteve? Ca "e" 2, Raluca si Corina. Ambele vaci de bubuie. Cel putin Raluca Arvat e penibila. Ea nu prezinta stirile, ea se produce. Interpreteaza. Zici ca e in rolul Cleopatrei inainte sa puna vipera la tzatzica. Tragicomic.

Mario Di Lazi
10th September 2006, 18:44
Decat proasta aia de Raluca Arvat mai bine fata ailalta de la PRO TV sau Patruleasa de 100 de ori ...

YodaRo
11th September 2006, 18:19
mie nu-mi place deloc Patruleasa asta. Cristina RUs e first class... dar e ardeleanca.
De altfel moldovencele ocupa pozitii fruntase in show-biz...adevarul e ca se pricep f bine sa faca...ce apreciem noi la femei.

Elphax
11th September 2006, 18:23
va rog eu nu mai scrie-ti pe threadul asta, sa nu imi mai amintesc de ea...
evident ca nu ma mai uit la stirile A1, si pe mine ma baga in boala!

YodaRo
11th September 2006, 21:55
cine imi poate da informatii despre prezentatoarea stirilor sport de la antena? ma dispera femeia asta...alunitzele alea de pe sani...totul e perfect!!!:drak: cu cine umbla?

Am inteles ca fatuca de uita numai dupa potenti..... oameni de afaceri:) deci daca ai asa ceva ai sanse mari...altfel e mai greu sa fie satisfacuta.:D

Hard
11th September 2006, 23:19
va rog eu nu mai scrie-ti pe threadul asta, sa nu imi mai amintesc de ea...
evident ca nu ma mai uit la stirile A1, si pe mine ma baga in boala!

uite ca SCRIE-M pt ca ne place sa ne bage in boala

milanezu
13th September 2006, 17:57
she is a good doll.
cui nu-i place de simona sa se uite la teo!!!!!!!

tuxie
13th September 2006, 18:03
Pfui... si pe unii va credeam oameni normali :o:
Mai rau ca juniorii de clasa a 5-a, nu altceva :)
Na, ca mi-a fost dat sa citesc si una din asta.
Sebyo, daca-ti place de ea, fa-i un fan club. Sunt convins ca s-ar gasi destui "innebuniti" sa participe la el. :ok:

milanezu
13th September 2006, 18:27
daca nu iti place de simona hai zi de cine iti place tie si dupa aia mai vedem cine ii om normal.
ai curaju sa zici?

tuxie
13th September 2006, 20:03
daca nu iti place de simona hai zi de cine iti place tie si dupa aia mai vedem cine ii om normal.
ai curaju sa zici?

M-ar mira sa avem cunostinte comune, iar in cazul in care am fi avut probabil nu ar mai fi fost cazul sa-mi fi adresat aceasta intrebare. Pe de alta parte, mesajul nu s-a dorit a fi decat putin ironic (mie unul nu mi se pare chiar idealul in viata, nici la caracter/personalitate, cel putin din ce a aparut in presa, si nici ca sex-symbol) si continea chiar si un hint binevoitor - daca omul se pune sa faca un site pentru fanii Simonei Patruleasa, sunt ferm convins ca va avea cateva sute bune de vizitatori pe zi daca va sti sa il realizeze calitativ si sa puna suflet in ceea ce face, iar un numar mare de vizitatori inseamna banuti frumusei daca pune si o mica reclama pe respectivul site.

Hard
13th September 2006, 22:24
ma cauta si ma gaseste iubitul ei si imi trage o mama de bataie ...andreea balan stie ce fel e :D...glumesc...e o idee cu websiteul,din pacate nu am timp deocamdata pt asa ceva...anyway e tare gagica...versata:D

Neamtu
14th September 2006, 18:05
uite ca SCRIE-M pt ca ne place sa ne bage in boala
numa sa nu faci treaba aia urata, da? :D

Vadim
15th September 2006, 10:08
Prezentatoarea tinea mortis sa joace in telenovela Antenei 1, "Vocea inimii". Din pacate, Simona a fost refuzata politicos de Augusta Lazarov, sotia producatorului, cea care de data aceasta s-a ocupat de castingul telenovelei sus- amintite.

http://stiri.acasa.ro/stiri/18020.html

Mario Di Lazi
15th September 2006, 12:22
Simona a fost refuzata politicos de Augusta Lazarov,
Alta curva a "shoubizului" din Romania. :D

tuxie
15th September 2006, 12:22
Mai pe romaneste nu cred ca se putea spune :ok:

Mario Di Lazi
15th September 2006, 12:29
Am incercat sa gasesc un alt cuvant, dar ... cred ca asta e cel mai potrivit ... :D

tuxie
15th September 2006, 12:44
Eh, ar mai fi fost nitel variante (bagaboanta, cotoarba, etc.). Dar e elocvent si asa :P

Hard
15th September 2006, 12:50
hei hei ,sa revenim la alunitzele ei dragi de pe ...
ei hai acum,ca toate vedetele au umblat cu cel putin un fat-frumos ...asta nu inseamna ca le putem numi curve....ati vrea sa fie virgina acum,sa se pastreze fata numai pt voi :happy
ma intreb cand va fotografia pt o revista de barbati:D

tuxie
15th September 2006, 12:55
ma intreb cand va fotografia pt o revista de barbati:D

Cand se va gasi un bolovan sa-i dea un morman de bani pentru asta, in mod cert.
Si curva nu neaparat in sensul ca se reguleaza cu care-apuca. Exista si alte intelesuri, mai mult sau mai putin subtile ale termenului. Daca analizezi cam care-i viata ei sociala, te lamuresti imediat.

Hard
15th September 2006, 13:03
in televiziune doar asa se ajunge "mare" :D..si nu numai...lasati fata sa se "manifeste"...manca-i-as ...

angel_with_tail
29th December 2006, 21:53
Anti patruleasa. E falsa(atat la cee ce si-a "pus" "pe" ea cat si ca si caracter),proasta. E ca o chestie gomflabila care si-a mai umflat unele zone ale corpului si vine la TV sa isi expuna achizitiile.

Sunt de acord cu Vadim si Tuxie.
Frumusetea fizica e trecatoare...Ce te faci peste ani fara chip,fara corp,fara bani langa cineva care te plictiseste de moarte?:)

Nici urata de tot. Dar frumusetea e relativa- ceea ce unuia i se pare frumos altuia poate sa i se para urat si invers.:)

p.s.: da tu oricarei fete care arata cat de cat acceptabil 1000 euro sa vezi cum se duce ea la un fotograf profesionist si ce poze ii face.
Cunosc o tipa care de altfel e o tipa normala,nimic special(ba chiar putin plinutza). A avut sansa de a fi model pt un fotograf profesionist. Avea tipul si stilist. Nu mi-a venit sa cred ca ea era in poze. Multe pot face niste fard,fond de ten,lumina pusa cum trebuie,un aparat performant si un ochi bine formati(pt a gasi exact unghiurile potrivite).:)

Jerry20cm
29th December 2006, 22:07
merge..odata..de 2 ori..:D

angel_with_tail
29th December 2006, 22:15
si inca mai astepti pm-ul ala??????:happy :happy

Jerry20cm
29th December 2006, 22:26
astept..astept..da' vad ca nu mai vine:(

TaciAcolo
29th December 2006, 22:31
e buna patruleasa ...sa-ti faci treaba cu ea :ras-plans:

Hard
29th December 2006, 22:32
Patruleasa,o femeie culta

Lordul
6th January 2007, 20:40
HAHAHAHAHH Patruleasa mah .................nu zic ca e rea da mai bune-s fetele de la Pro Tv desi una e cam tiganca ....da macar nu se compara cu Patruleasa (auzi vocea ei te unge la suflet .....alunitele de piept .....hahahhahah fantezii mah ce vise )) ........................pai e si normal sa ai fantezii daca porecla lPatrulesei e pizduleasa

Hard
6th January 2007, 21:04
poate la Iasi ca in Bucuresti e respectata




:happy

Lordul
6th January 2007, 21:23
e curva de lux si la bucuresti