PDA

View Full Version : Imi e sila de echipa NATIONALA !



ricky
3rd June 2004, 21:56
JOHAN MICOUD, mijlocasul echipei WERDER BREMEN, unul dintre artizanii victoriei in CAMPIONATUL GERMANIEI, n-a fost convocat de antrenorul TRICOLORILOR la EURO - 2004 !
Suparat pe antrenor, MICOUD a declarat...ca in titlu !

P.S. Bag sama ca se va gasi un "maturator" sa-mi mute mesajul !
Dar, lasa-l vere v'o zi doua sa mai "muste" si altii !

P.S. Ha ! Ce-ati gindit ? "A inebunit Ricky !"
Nici o teama ! E "nebun" de mult ! :evil:

fia
4th June 2004, 10:34
Recunosc ca am "muscat"... Dar din cate vad... nu prea multi... sunt doar 15 views pt acest thread...

dlgicu
4th June 2004, 17:50
Si eu recunosc, Ricky esti bun! Cum de nu te-au remarcat baietii de la Libertatea, EvZ sau GSP? esti mult peste valoarea lor :D

ricky
4th June 2004, 18:11
Si eu recunosc, Ricky esti bun! Cum de nu te-au remarcat baietii de la Libertatea, EvZ sau GSP? esti mult peste valoarea lor :D

DLGICU, sa stii ca nu ma duci !
Umbli cu zaharelul sa scapi de datorie ("BERE LA TOATA LUMEA !") dupa ce ai cistigat concursul de PRONO ! :evil:

dlgicu
4th June 2004, 19:59
Hehe, de data asta ai muscat tu, pentru ca ma refeream la Libertatea, EvZ sau GSP ca la ziare care ar pune orice pe prima pagina numai sa cumpere bizonul (imi aduc aminte de exemplu de ceva de genul "Ion Iliescu - un borfas ordinar" in care, evident, era vorba de un cu totul alt Ion Iliescu).
Sau asta e dupa tine ziaristul ideal?

ricky
5th June 2004, 06:59
DLGICU, imi pare rau ca ma...confunzi ! :evil:
EVZ, la rubrica SPORT sint...pe nicaieri (poate o exceptie : UDREA) !
GSP n-am mai accesat-o de citeva saptamini !
LIBERTATEA ? Ce ziar e asta ? Nu cumva cel cu "aflam de la politia capitalei "?
Asa ca...eu am inteles gluma !
Dar tu ? :evil:

WE PLACUT !

Sergio
6th June 2004, 00:05
Thread-ul acesta are putine postari fiindca cu un simplu click (sau ducerea cursorului, dupa caz) pe titlu se poate vizualiza in intregime primul mesaj. Asa ca, ricky, fenta ti-a reusit doar pe jumatate. :great: