PDA

View Full Version : Capul Sus!!!



baubau
3rd June 2004, 19:20
Nu stiu ce sa cred...pentru mine a fost un meci straniu...si da, inclin sa cred ca a fost blat(sa le creasca inima celor impotriva Ceahlaului)
Dar cu asemenea ratari...nu se poate face treaba in Divizia A,norocul nu a fost de partea noastra dar speram ca anul care vine sa ne luptam pentru promovare!Si sper ca in Cupa sa avem un traseu cat mai lung!

Felicitari jucatorilor(pentru deceniul care ni l-au oferit in Divizia A),antrenorului (pt ca a crezut pana la sfarsit)si echipei din Bacau pt revenire si obtinerea egalului care i-a salvat!

ADelPiero
3rd June 2004, 20:18
va fi si un la anul :D
noi (*Alba Iulia) cel putin v`am ajutat :D

Marcu
4th June 2004, 11:04
Ieri, am vazut o echipa Ceahlaul, care nu a reusit sa inscrie, desi Dinamo nu avea nimic impotriva. Poate ca meritam sa jucam un an in B, sa le vina tuturor mintea la cap. Problema ramanerii in A trebuia sa se puna pe la jumatatea returului, nu in ultimele etape. Raman suporterul echipei si sper sa revina cat mai repede pe prima scena a fotbalului.

ADelPiero
4th June 2004, 18:19
Ştefan vrea o fuziune cu Apulum
Preşedintele Ceahlăului, Gheorghe Ştefan, a declarat că ar dori să realizeze o fuziune cu Apulum Alba Iulia, pentru ca echipa din Piatra Nemţ să evolueze şi īn sezonul viitor īn Divizia A, anunţă Mediafax. Ştefan a recunoscut că la scurt timp după meciul de ieri cu Dinamo, 0-0, l-a contactat telefonic pe Emanoil Savin, preşedintele Consiliului de Administraţie al lui Apulum.

no na drace...

FreeMinds
5th June 2004, 00:04
asa ceva nu se va intampla nici acum si niciodata
Unirea Alba-Iulia ramane echipa surpriza al acestui campionat
Locul 6
:cya:

ADelPiero
5th June 2004, 10:24
ba da ...se poate intampla... Savin vrea... dar nu il lasa Malusel ! :mda:

FreeMinds
5th June 2004, 11:33
"Am purtat tot timpul discuţii cu preşedintele Ştefan īn privinţa cedării locului. Pentru a finaliza tranzacţia, trebuie să aşteptăm pīnă duminică seară, cīnd se află rezultatele parţiale ale alegerilor, şi se va şti dacă Ştefan a ieşit primar din primul tur. Doar dacă va ajunge primar, vom discuta amănuntele afacerii", a declarat ieri finanţatorul lui Apulum, Emanoil Savin.

Preşedintele executiv al clubului ardelean, Viorel Măluşel, l-a contrazis pe Savin. "Păi, sīntem nebuni? Ne-am zbătut atīta cu licenţa şi cu plata datoriilor ca să ne vindem locul ori să fuzionăm? Sīnt aiureli, scoase de indivizi care vor să-şi facă imagine electorală. S-a vorbit că vom fuziona cu Oradea, apoi cu Jiul, UTA şi, apoi, că ne vindem locul lui Pinalti. Nu vindem şi nu fuzionăm, să fie clar!", a spus Măluşel. Preşedintele lui Apulum a adăugat că, īn afară de sponsori, īn campionatul viitor se va baza pe sprijinul autorităţilor locale.


Stefan si Savin nu aveti pic de demnitate in voi :ciocan: :ciocan: :ciocan:

seby
5th June 2004, 12:23
E bine ca Ceahlaul a ajuns in B ! ::
1. UN an in B poate insemna 30 de victorii, urmare a multor victorii se umple stadionul !
2. Jucatorii prind mentalitate de invingatori !
3. Se formeaza o echipa competitiva !

seby
5th June 2004, 12:27
NU va faceti griji si nici nu va bucurati, nu ati scapat mult de CEAHLAUL --> anul viitor revenim in A !
Cat despre fuziunea cu Apulum nu mi se pare o idee prea buna ( CeaApu) :)

FreeMinds
6th June 2004, 17:37
bineinteles ca nu este o idee buna ,Doamne fereste de asa ceva ....
in rest numai bine ...
/OLE/ /OLE/

ciauciau
7th June 2004, 19:20
FreeMinds : Ce inseamna demnitate la tine??

Darkslowstar
8th June 2004, 18:11
Seby esti optimist rau de tot, 30 de victorii :D
Eu sper ca am scapat de voi, macar atat timp cat il mai aveti pe Stefan.

FreeMinds
8th June 2004, 23:29
pentru ciauciau
http://dexonline.ro/search.php?cuv=demnitate&source=

in primul rand demnitatea de a fi om si de a sti sa pierzi
nu repede dam fuguta dupa nu stiu io ce metode de a te agata si cu dintii de A
........si acuma inteleg si io ca a fost campanie electorala ,asta e suntem in romania si majoritatea "oamenilor" si-au pierdut demnitatea de a fi in primul rand om
:ok:

unirea
11th June 2004, 00:07
Ma ! ciau ciau! ia te rog sa iti vezi de treaba ta si sa mai dai pe la scoala daca nu stii ce inseamna demnitate! Nu stiti sa pierdeti ma? crezi ca totul in lumea asta se bazeaza pe bani? uite ca unirea nu este de vanzare !AI INTELES? Sa ii anunti pe toti din piatra neamt ca la anul ceahlaul va juca in divizia a 2! in "B" SI CA UNIREA VA JUCA IN DIVIZIA "A"
OK?
TE-AM PUPAT! HAHA:) FORTZA UNIREA!

baubau
12th June 2004, 11:05
si acuma inteleg si io ca a fost campanie electorala ,asta e suntem in romania si majoritatea "oamenilor" si-au pierdut demnitatea de a fi in primul rand om
:ok:



Aici iti dau dreptate!

DRAGOS
19th June 2004, 13:33
Mie, singurul lucru care mi se pare misto e ca vom bate orice echipa si asta (dupa cum zicea si seby) e un lucru mare ce ne va da o mentalitate de invingatori. Un alt lucru bun e ca cei tineri vor putea sa se afirme!!!

HAI CEAHLAUL!!!! De la anu' suntem in A!!!!

bunixu
24th June 2004, 08:06
om...e vorba sa fie om....dar osul e mai gros in ziua de azi

bunixu
24th June 2004, 08:07
suntem sigur din nou in A ... fara vrajeala

DRAGOS
26th June 2004, 11:54
suntem sigur din nou in A ... fara vrajeala

Mai bine ziceai ca o sa fim din nou in A!!! :yeah: /hello
Este totusi un sezon la mijloc!!!! E ceva de asteptat!!! :headbang:

vlad1607
24th December 2004, 15:34
FORZA CEAHLAUL! ca deee am trait pana la 18 ani in Piatra Neamt :)

ady_azzuro
25th December 2004, 16:23
E bine ca Ceahlaul a ajuns in B ! ::
1. UN an in B poate insemna 30 de victorii, urmare a multor victorii se umple stadionul !
2. Jucatorii prind mentalitate de invingatori !
3. Se formeaza o echipa competitiva !
Bey, tu te crezi la hattrick aici? :D Uite ca nu sunteti favoriti la promovarea si s-ar putea sa mai stati un an in B, Vasluiul are cele mai mare sanse sa promoveze. Suntei la 7 puncte de lider, pe locul 3...

In rest La Multi Ani si Sarbatori Fericite! ;)

the lion king
19th January 2005, 14:44
Ssssaaaarrrmmmaaaaa!!!!!b!b!moje!!!!

DRAGOS
20th January 2005, 14:12
Wa "the lion king"!!!! Cati ani ai???
Ca te comporti ca un beş de 2 ani!!! Mai maturizeaza-te un pic!!! OK???

F|aViuS
9th March 2005, 15:49
crek e greu sa promoveze anu` asta! oricum, fara marin, cred totusi k e mai usor!! oricum 7 puncte nu sunt foarte multe, mai ales ca meciul direct va fi la p nt

DRAGOS
11th March 2005, 17:11
wa flavius!!! mai uşor cu crezutul că aici nu-i biserică!!! aici īţi expui f. clar punctul de vedere, ok? :P

F|aViuS
17th March 2005, 11:15
ba omule, tu esti prost mare!!!
cand folosesc cuvantul "cred" nu inseamna ca-mi expun punctul de vedere?
ba omule la Biserica se roaga nu se crede...
da la mintea ta... tin sa-ti spun ca s-au ieftinit dictionarele explicative... asa ca i-ati unul si tine-l strans...!!

vitalie_killer
1st June 2005, 18:56
Sper sa revina cat mai repede Ceahlaul. Pacat de p... de rednic (nici nu cred ca merita sa i se scrie familia cu litera mare) iarasi a fost impotriva Ceahlaului, dar a facut si el un lucru bun: a contribuit la retrogradarea Craiovei.