PDA

View Full Version : Etapa 7: Poli Iasi-Otelul



delaparis
2nd September 2008, 01:11
DUMINICA 14 SEPTEMBRIE
Poli Iasi-Otelul
GSPTV, ora 21:00

discutii inainte si dupa meci aici

resita
2nd September 2008, 11:34
daca nu cade nocturna atunci 1 :drak:

Patriots
2nd September 2008, 11:36
Ar fi cazul sa castigam. Deja avem 2 infrangeri la rand. Presimt ca Para va marca din nou , ca nu prea avem atacanti care sa o bage in poarta :(

rador
2nd September 2008, 11:38
Cred ca va castiga Otelul... Iasiul anu' asta e in galeata rau...

Leo
2nd September 2008, 11:42
2 solist

Charon
2nd September 2008, 11:45
bate Iasu',Otelul o ia la vale!;)

Cristian
2nd September 2008, 11:51
bate Iasu',Otelul o ia la vale!;)

Si rapidu unde o ia ? :lol:

stiintacv
2nd September 2008, 23:24
un egal nu cred ca deranjeaza pe nimeni,deci X

Dregan
3rd September 2008, 07:53
Am incredere in Luxten Iasi.

Rossi
3rd September 2008, 11:52
meci de 1X2 ...

mateiasi
3rd September 2008, 12:04
meci de 1X2 ...
Mai curand de X2. Nu vad cum am putea pierde la Iasi: Poli sufera in atac, iar Otelul, paradoxal, are o aparare solida.

Cristian
3rd September 2008, 12:12
Am incredere in Luxten Iasi.


Si E-on Moldova rullz :D

GS
3rd September 2008, 13:01
Si E-on Moldova rullz :D

poate asa o sa mai castigati si voi ;))

Dregan
3rd September 2008, 14:32
poate asa o sa mai castigati si voi ;))

Vorbeau aia care au un punct:lol:

mihai_alex
3rd September 2008, 14:38
4 dupa etapa asta...

jar reloaded
4th September 2008, 09:43
popa sa te ineci luand la tranta _)_ noastra mustacios paranos.kkt-ul asta de om ne-a stricat 2 finaluri de sezon consecutiv.blestemata sa fie ziua in care M Stan a creat echipa din vaslui si a adus-o pe punctul de a promova si cand a ajutat iasiul cu popa sa promoveze.daca nu era el la cele 2 echipe nu promovau niciodata asa de repde.uite ca daca faci un bine cuiva esti rasplatit de fostii colaboratori cu arbitraje ostile,terenul suspendat,scoaterea abuziva din intertoto etc.mai e 1 an pana la alegerile frf si pana cand se va schimba conducerea .o sa plateasca porumboiu si ceilalti bulangii pt marsaviile facute.batem iasiul la scor, nu ne multumim cu nimic altceva.

relansat
4th September 2008, 11:12
Meci greu, cred ca bate Otelul pana la urma.

DanielAndrei
4th September 2008, 15:43
meci de 1x2....ma duc sa stau de paza la nocturna :drak:

malexoid
8th September 2008, 02:10
iasiul pare in oarece revenire...cu toate astea nu cred ca le va putea face fata otelului
2

soreen
8th September 2008, 17:17
Si rapidu unde o ia ? :lol:

o ia sus.....numai sus

Hard
10th September 2008, 09:04
prima victorie a iesenilor .

mateiasi
10th September 2008, 13:38
Mi-a cam pierit optimismul: fara Jelev si Cojoc apararea noastra se va clatina serios.

bada_otelul
10th September 2008, 20:49
Suntem urmariti de ghinion.Daca nu joaca Jelev mici sanse sa scoatem macar un egal.Mare pacat...

cena_hbk_hhh
12th September 2008, 08:53
x daca nu i tradeaza nocturna pe ieseni

Ciprica
14th September 2008, 19:50
Se vede ca Nogo nu a mai jucat de foarte mult timp, dar faultul nu a fost in careu...

Cristian
14th September 2008, 19:51
Felicitari Poli Iasi pentru victorie... Stan sa-si dea demisia, a luat o caruta de bani pe jucatorii vanduti in vara si a adus "tinere sperante".

Ciprica
14th September 2008, 19:59
Felicitari Poli Iasi pentru victorie... Stan sa-si dea demisia, a luat o caruta de bani pe jucatorii vanduti in vara si a adus "tinere sperante".

E pauza sau am ajuns eu mai tarziu la TV?:thinkso::)

Cristian
14th September 2008, 19:59
E pauza sau am ajuns eu mai tarziu la TV?:thinkso::)

E pauza, da ce se mai poate intampla, fara un jucator, si cu improvizatii ???

Roddicted
14th September 2008, 20:02
E pauza, da ce se mai poate intampla, fara un jucator, si cu improvizatii ???

sa mai dea un gol iasul:yeah:Forta Popa:D

Ciprica
14th September 2008, 20:14
sa mai dea un gol iasul:yeah:Forta Popa:D

Tot cu penalty dupa un fault la centrul terenului?...:rosu::rosu::rosu:

Roddicted
14th September 2008, 20:16
Tot cu penalty dupa un fault la centrul terenului?...:rosu::rosu::rosu:

da;)

Cristian
14th September 2008, 20:21
sa mai dea un gol iasul:yeah:Forta Popa:D

Genul asta de oameni ca IS_Nimeni il numesc eu aplaudac, iar altii sclav...

Hard
14th September 2008, 20:26
joaca echipa "favorita" si el sta pe forum , criticand userii ...
otelul joaca frumos,doar ca poli e mai buna .

Cristian
14th September 2008, 20:27
A fost si el la Constanta si gata trebuie sa se laude, stai linistit ca si tu esti aplaudac.

Ciprica
14th September 2008, 20:45
Poli Iasi echipa de c*c*t. Trag de timp, dupa ce au jucat 1 repriza cu un omk in plus si au dat 1 gol dintr-un penalty care nu a fost. Super echipa...

Roddicted
14th September 2008, 21:02
Poli Iasi echipa de c*c*t. Trag de timp, dupa ce au jucat 1 repriza cu un omk in plus si au dat 1 gol dintr-un penalty care nu a fost. Super echipa...

de ***** sunteti voi:happyRusiNEEE VA BATE IASUL!!!!!Unde va e orgoliul bunilor:rolleyes:

Roddicted
14th September 2008, 21:03
A fost si el la Constanta si gata trebuie sa se laude, stai linistit ca si tu esti aplaudac.

cred ca acum mori de ciuda din cauza infrangerii si incepi sa jignesti aiurea

Ciprica
14th September 2008, 21:07
de ***** sunteti voi:happyRusiNEEE VA BATE IASUL!!!!!Unde va e orgoliul bunilor:rolleyes:

Bai, ati jucat o repriza cu un om in plus, ati dat gol dintr-un penalty obtinut dupa un fault in afara careului, v-am dominat si trageati de timp pe final. Deci?

Roddicted
14th September 2008, 21:10
Bai, ati jucat o repriza cu un om in plus, ati dat gol dintr-un penalty obtinut dupa un fault in afara careului, v-am dominat si trageati de timp pe final. Deci?

Deci in caz ca tu nu stii:Iasul nu are patron,jucatorii primesc banii cu luni intarziere uneori si noi nu avem cu ce sa cumparam jucatorii mai scumpi de 200000 cel mult

delaparis
14th September 2008, 21:13
reveniti la meci si lasati jignirile ...

Ciprica
14th September 2008, 21:14
Deci in caz ca tu nu stii:Iasul nu are patron,jucatorii primesc banii cu luni intarziere uneori si noi nu avem cu ce sa cumparam jucatorii mai scumpi de 200000 cel mult

200000??? Pai aveti bani... La noi cel mai scumpo transfer a fost Vitaici, 120000. Dar imi place Popa, un antrnor mediu, in schimb e un actor de prima clasa...

Roddicted
14th September 2008, 21:15
200000??? Pai aveti bani... La noi cel mai scumpo transfer a fost Vitaici, 120000. Dar imi place Popa, un antrnor mediu, in schimb e un actor de prima clasa...

Bravo lui.Daca nu era el eram retrogradati de acum 2-3 ani:D

Cristian
14th September 2008, 21:19
Bravo lui.Daca nu era el eram retrogradati de acum 2-3 ani:D

Sunt nedumerit, tu cu cine tii ? Ca de la echipa favorita nu reiese prea clar...

Roddicted
14th September 2008, 21:21
Sunt nedumerit, tu cu cine tii ? Ca de la echipa favorita nu reiese prea clar...

Tin cu Steaua mai mult decat cu Iasul de aceea la echipa favorita apare doar Steaua!

codrind
14th September 2008, 21:21
Limbaj de lemn:
POLI și-a dorit mai mult victoria....:lol: (De la epoca de aur li se trage) :D

Limbaj tipic gălățean
Poli Iasi echipa de c*c*t...( de la prea mult cocs li se trage) :groggy:

Limbaj din Capitala Culturii:
POLI a avut noroc și cu arbitrul dar și cu adversarul... dar vorba aia: NOROCUL și-l face fiecare... :ok: ( de la educația primită ... mi se trage) :yeah:

delaparis
14th September 2008, 21:25
unde e echipa Otelului de acum doi ani ? :(

Cristian
14th September 2008, 21:25
unde e echipa Otelului de acum doi ani ? :(

A vandut-o Stan.

iaro1
14th September 2008, 21:28
Ura! Felicitari baietilor si domnului Popa! In sfarsit am reusit victorie!
Dar felicitari si Otelului pentru cum a jucat! Daca loturile sunt relativ egale ca valoare, galatenii au aratat mai omogeni si trebuie sa recunosc faptul ca au jucat mai bine decat noi. La fel cum recunosc si ca faultul nu a fost in careu, deci nu era 11 m, desi eliminarea a fost corecta.
PS: Paraschiv are o perioada foarte buna si trage frumos echipa dupa el. Bravo!

Cristian
14th September 2008, 21:29
Tin cu Steaua mai mult decat cu Iasul de aceea la echipa favorita apare doar Steaua!

Da foarte interesanta explicatie :cry::cry::cry:

Roddicted
14th September 2008, 21:29
Ura! Felicitari baietilor si domnului Popa! In sfarsit am reusit victorie!
Dar felicitari si Otelului pentru cum a jucat! Daca loturile sunt relativ egale ca valoare, galatenii au aratat mai omogeni si trebuie sa recunosc faptul ca au jucat mai bine decat noi. La fel cum recunosc si ca faultul nu a fost in careu, deci nu era 11 m, desi eliminarea a fost corecta.
PS: Paraschiv are o perioada foarte buna si trage frumos echipa dupa el. Bravo!

Paraschiv se stinge pana la finalul turului:)

Ciprica
14th September 2008, 21:30
Limbaj de lemn:
POLI și-a dorit mai mult victoria....:lol: (De la epoca de aur li se trage) :D

Limbaj tipic gălățean
Poli Iasi echipa de c*c*t...( de la prea mult cocs li se trage) :groggy:

Limbaj din Capitala Culturii:
POLI a avut noroc și cu arbitrul dar și cu adversarul... dar vorba aia: NOROCUL și-l face fiecare... :ok: ( de la educația primită ... mi se trage) :yeah:

Nu am o problema cu Iasiul, chiar e un oras frumos+istorie+capitala de provincie romaneasca, etx. Am o problema cu echipa voastra, cu antrenorul actor. Retrag formularea pe care mi-o reprosezi, era la nervi, dar trebuie sa ne intelegi si pe noi, penalty neacordat cu Craiova, penalty neacordat cu Vaslui, iar cu voi, un penalty care nu a fost (cel putin infractiunea nu este inc areu). In plus, regret si echipa Otelului, cu toate eforturile Grigoras nu poate carpi chiar cu orice primeste. A facut mereu din rahat bici, sa vedem daca-i mai iese...

Roddicted
14th September 2008, 21:30
Da foarte interesanta explicatie :cry::cry::cry:

Ai vreo problema ca nu am scis acolo si Iasul?Lasa ca o trec acuma ca sa fii tu fericit

Ciprica
14th September 2008, 21:31
Paraschiv se stinge pana la finalul turului:)

Macar la noi are cine sa se stinga. La voi doar nocturna se mai stinge, cand ti-e lumea mai draga...

Tyler Durden
14th September 2008, 21:31
Paraschiv se stinge pana la finalul turului:)

Cate stii tu ma Mama Omidule care esti...

Cristian
14th September 2008, 21:33
Macar la noi are cine sa se stinga. La voi doar nocturna se mai stinge, cand ti-e lumea mai draga...

:happy:happy:happy Chiar imi place replica asta :cry::cry::cry:

Roddicted
14th September 2008, 21:36
Cate stii tu ma Mama Omidule care esti...

pentru ca e un jucator care nu facuse nimic pana in acest tur.Astfel de sclipiri au toti jucatorii in cariera lor.

Roddicted
14th September 2008, 21:36
:happy:happy:happy Chiar imi place replica asta :cry::cry::cry:

Daca ar veni un Porumboiu si la noi a-ti vedea atunci ce echipa am avea.

Urmuz
14th September 2008, 21:37
Si se iubesc moldovenii:P

Cristian
14th September 2008, 21:39
Daca ar veni un Porumboiu si la noi a-ti vedea atunci ce echipa am avea.

Daca si cu parca...

Ciprica
14th September 2008, 21:40
Daca ar veni un Porumboiu si la noi a-ti vedea atunci ce echipa am avea.

Tyler, inca una la numaratoare... Cum ii spui tu lu IS Cineva?...:)

Tyler Durden
14th September 2008, 21:41
Nu-i spun numai eu, deja s-a lamurit cam toata lumea ca IS CINEVA e proasta forumului. :happy

mihai_alex
14th September 2008, 21:41
Limbaj de lemn:
POLI și-a dorit mai mult victoria....:lol: (De la epoca de aur li se trage) :D

Limbaj tipic gălățean
Poli Iasi echipa de c*c*t...( de la prea mult cocs li se trage) :groggy:

Limbaj din Capitala Culturii:
POLI a avut noroc și cu arbitrul dar și cu adversarul... dar vorba aia: NOROCUL și-l face fiecare... :ok: ( de la educația primită ... mi se trage) :yeah:

Dar tu ai vreun limbaj?sau doar uite paiul din ochiul celuilalt,ca barna din ochiul meu n-o vad.
De ce generalizezi?"limbaj tipic galatean"??asa pot sa spun ca toti iesenii sunt nesimtiti precum tine.

Cat despre meci,f mult ghinion avem,accidentati,un eliminat,penalty inexistent,atacant de mana a 2-a...

iaro1
14th September 2008, 21:42
Sincer, ii doresc lui Paraschiv sa joace tot mai bine si sa se "razbune" ca nu a inscris la Iasi prin 2 goluri cu Bistrita!
Iar Grigoras e un antrenor foarte bun, dar ii este greu sa obtina mereu rezultate cu un lot subtire de jucatori, pentru ca daca se accidenteaza 2-3 dintre ei e dificil sa gaseasca mutari perfecte.
La fel e si cu noi; s-a vazut cu accidentarea lui Onut cam cum jucam fara oameni de baza.

Roddicted
14th September 2008, 21:43
Nu-i spun numai eu, deja s-a lamurit cam toata lumea ca IS CINEVA e proasta forumului. :happy

Invata si alte jigniri ca de astea is satul:sleep:

Cristian
14th September 2008, 21:45
Nu-i spun numai eu, deja s-a lamurit cam toata lumea ca IS CINEVA e proasta forumului. :happy

Eu m-am convins ca e "lachi de gara" de la "Lakers" la explicatia aia cu: Tin cu steaua mai mult decat cu Iasi de aia nu apare la echipa favorita :cry::cry::cry:

Roddicted
14th September 2008, 21:47
Eu m-am convins ca e "lachi de gara" de la "Lakers" de la explicatia aia cu: Tin cu steaua mai mult decat cu Iasi de aia nu apare la echipa favorita :cry::cry::cry:

inca un lucru:pentru cultura ta nu mai incapea sa scriu Poli Iasi.Asa ca nu incepe sa suferi si tu ca tyler ala

Cristian
14th September 2008, 21:49
In loc de Bercelona sau de steaua (ambele ros-albastre) puteai sa bagi Iasi si impuscai 2 iepuri :happy

Tyler Durden
14th September 2008, 21:49
Prin fiecare post IS CINEVA asta ne dovedeste ca intr-adevar el e cineva, e un Claudiu Raducanu al Ols'ului.

mihai_alex
14th September 2008, 21:50
Invata si alte jigniri ca de astea is satul:sleep:

Deci incepi sa te obisnuiesti cu astfel de remarci sa inteleg?:happy
Eu zic ca e o problema cu tine,nu cu cei ce te ocarasc.

jeujeu
14th September 2008, 21:52
Prin fiecare post IS CINEVA asta ne dovedeste ca intr-adevar el e cineva, e un Claudiu Raducanu al Ols'ului.


Ai dreptate,uite-l pe Is_Cineva "care este" Claudiu Raducanu al OLS-ului.http://www.youtube.com/watch?v=W8hkrNSHYjM

Roddicted
14th September 2008, 21:55
Ai dreptate,uite-l pe Is_Cineva "care este" Claudiu Raducanu al OLS-ului.http://www.youtube.com/watch?v=W8hkrNSHYjM

As vrea sa fiu si eu ca el.Mai bine prost si bogat decat destept si sarac

vlad1607
14th September 2008, 21:58
Felicitari Poli Iasi pt victoria de azi..Iasul merita sa aiba o echipa in primul esalon fotbalistic...

Hard
14th September 2008, 21:59
o fi si raducanu in top 300 acum ...

vlad1607
14th September 2008, 22:00
top 10...topul prostiei...si mirel tzine aproape :happy

Cristian
14th September 2008, 22:00
As vrea sa fiu si eu ca el.Mai bine prost si bogat decat destept si sarac

Iar acum cum esti ? daca nu esti nici una nici alta ? Prost si sarac cumva ? :)

kuivasto
14th September 2008, 22:07
am inteles ca ar fi fost un penalty inexistent

Roddicted
14th September 2008, 22:08
Felicitari Poli Iasi pt victoria de azi..Iasul merita sa aiba o echipa in primul esalon fotbalistic...

Pai normal pt ca iasul e un fel de satelit al lui Dinamo..

vlad1607
14th September 2008, 22:08
iar postezi dupa ce ai baut?

mihai_alex
14th September 2008, 22:09
am inteles ca ar fi fost un penalty inexistent
Asa e,dar eliminare corecta la acea faza.
Mai bine pleca Nogo inapoi in Burkina Faso.

Cristian
14th September 2008, 22:12
M-am prins cine este acest IS-CINEVA, este Andy Sapy ala.

vlad1607
14th September 2008, 22:13
M-am prins cine este acest IS-CINEVA, este Andy Sapy ala.

posibil....

Roddicted
14th September 2008, 22:15
M-am prins cine este acest IS-CINEVA, este Andy Sapy ala.

Chiar esti ******* daca poti afirma asa ceva!Nici nu-l cunosc pe ala

Tyler Durden
14th September 2008, 22:15
Nu stiu daca e Sapy ala. Tipul scria pe TENIS?
Plus ca ala parca nu era atat de prost, de fapt de cand este Ols'ul nu a existat unul mai prost ca asta.

Lover
14th September 2008, 22:15
Nu stiu daca e Sapy ala. Tipul scria pe TENIS?
Plus ca ala parca nu era atat de prost, de fapt de cand este Ols'ul nu a existat unul mai prost ca asta.

i`ai pierdut pe drum pe vreo 3-4...

Cristian
14th September 2008, 22:17
Chiar esti ******* daca poti afirma asa ceva!Nici nu-l cunosc pe ala

Alo domnul doctorant in injurii, eu am facut o afirmatie, nu te-am facut vrun animal, desi din cate spun cateva persoane de aici ai cam fi.

Roddicted
14th September 2008, 22:19
Alo domnul doctorant in injurii, eu am facut o afirmatie, nu te-am facut vrun animal, desi din cate spun cateva persoane de aici ai cam fi.

iti zic si tie .Da-ti cu parerea cand esti sigur de ce afirmi

delaparis
14th September 2008, 22:27
reveniti la subiect

noir_desir
14th September 2008, 22:32
Un rezultat nemeritat, Oțelul a fost echipa mai bună... Cu jocul din seara asta, va fi foarte greu să ne salvăm... Mă consolez însă cu faptul că mai avem de jucat cu Otopeni, Buzău, Pandurii, Mediaș, Argeș... de obicei, am cam bătut contracandidatele la retrogradare...

PS: Ce dracu face Andrei Cristea? Decât la Dinamo II, nu mai bine era la Poli? :headbang: Avem nevoie de un coordonator de joc, mijlocul nostru e ca și inexistent.
PPS: Adrian Ilie ăla ce-a căutat în teren? Mai aveam un pic și-l vedeam cu mâinile în buzunare...

Cristian
14th September 2008, 22:33
iti zic si tie .Da-ti cu parerea cand esti sigur de ce afirmi

Imi dau cu parerea despre cine vreau, cum vreau, atat timp cat nu jignesc.

iaro1
14th September 2008, 23:21
Poate ca revenirea lui Gavatorta ne va ajuta la mijlocul terenului. Mai avem de rezolvat cate ceva prin aparare. Atacul pare sa promita, mai ales si cu noile achizitii.

Echo
14th September 2008, 23:24
"Eu am văzut penalty clar la Cristi Munteanu, însă s-ar putea ca reluarea să dovedească altceva. Oricum noi am mai avut un penalty în prima repriză, la un henț în careu. S-a văzut din nou că atunci când echipa nu este dezavantajată, Iașul nu pierde. Gălățenii nu au contat în acest meci. Au tot aruncat baloane pe vârfuri și îmi pare rău că nu am făcut cu ei scorul etapei" :shocked: 'cică zice Popa... (citat prosport)

E clar... ăsta ori duce noțiunea de mișto la limita maximă, ori are în el atâta prostie că mă mir că încă mai trăiește. Spre norocul lui, în caz de eventuale simptome mai severe la boala lui, e aproape de Socola.

codrind
14th September 2008, 23:40
Dar tu ai vreun limbaj?sau doar uite paiul din ochiul celuilalt,ca barna din ochiul meu n-o vad.
De ce generalizezi?"limbaj tipic galatean"??asa pot sa spun ca toti iesenii sunt nesimtiti precum tine.


Cocsul face victime !!!
Dacă eu RECUNOSC că POLI IAȘI a avut noroc cu arbitrul și sunt făcut nesimțit înseamnă că ai altă scară de valori. Cei care vorbesc civilizat sunt NESIMȚIȚI iar cei care înjură sunt BĂIEȚI de BĂIEȚI...:rosu:

mihai_alex
14th September 2008, 23:49
Cocsul face victime !!!
Dacă eu RECUNOSC că POLI IAȘI a avut noroc cu arbitrul și sunt făcut nesimțit înseamnă că ai altă scară de valori. Cei care vorbesc civilizat sunt NESIMȚIȚI iar cei care înjură sunt BĂIEȚI de BĂIEȚI...:rosu:

Uita-te la ce am criticat eu,si ce ai criticat tu nesimtitule.
Cum poti pune o persoana ca reprezentant al tuturor galatenilor pt ceva spus la adresa voastra??Acela a jignit o echipa pe cand tu jignesti intregi mase de oameni,tu chiar nu vezi proportiile?
Prin prima fraza ai aratat cat de ******* si ignorant esti,eu zic sa-ti faci o evaluare a propriului comportament apoi sa critici.

delaparis
14th September 2008, 23:58
calm ...

bada_otelul
15th September 2008, 01:49
Cocsul face victime !!!
Dacă eu RECUNOSC că POLI IAȘI a avut noroc cu arbitrul și sunt făcut nesimțit înseamnă că ai altă scară de valori. Cei care vorbesc civilizat sunt NESIMȚIȚI iar cei care înjură sunt BĂIEȚI de BĂIEȚI...:rosu:

Felicitari pentru fair playul legat de meci,si tie si celorlalti ieseni.
popa prostu nu se dezminte,nici nu ma asteptam sa se comporte altfel tinand cont ce imbecil e.
Cat despre civilizatie si bun simt,crede-ma,nu sunteti voi in masura sa vorbiti,si generalizand noi romanii nu prea suntem in masura sa vorbim pentru ca suntem toti o apa si-un pamant.Dovezi?Uita-te la replicile lui is_cineva(nimeni mai exact) sau citeste comentariile de pe prost sport(sper sa nu-mi scoata vreun moderator linkul pentru ca nu fac reclama ci doar vreau sa demonstrez ca marlani sunt peste tot,iar la iasi m-am convins ca sunt cel putin la fel de multi ca in Galati:ok:
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/poli-iasi-a-spart-gheata-3182801

Rossi
15th September 2008, 02:04
Un rezultat nemeritat, Oțelul a fost echipa mai bună... Cu jocul din seara asta, va fi foarte greu să ne salvăm ...

asta e si parerea mea ... Otelul a fost echipa care a jucat mai bine ...

relax ... ramaneti in A ... nici Pandurii nu sunt mai presus ca voi ...
Gaz Metan , Otopeniul si Buzaul sunt ca si retrogradate ...

Dregan
15th September 2008, 13:40
Am pierdut pe mana arbitrilor de doua ori consecutiv... Si cand ma gandesc ca meciurile cu "echipele mari" abia incep...