PDA

View Full Version : Etapa 5: FC National - Otelul



ADelPiero
21st August 2006, 00:53
Duminica, 27.08.2006, FC National - Otelul, (ora 17,00 - Antena 1)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

SILVIU99
21st August 2006, 01:04
meci interesant intre 2 echipe apropiate valoric ....zic 1x

Rossi
21st August 2006, 01:57
1 solist ... meci lejer pt bancari

Blu3red
21st August 2006, 02:02
Sper sa castige Otelul...am ce am eu cu FC National...(poate pt ca nu imi plac echipele fara suporteri) dar sincer ...FC National ii o echipa ..foarte ciudata..in fiecare sezon...scoate la inaintare...vreo 2-3 jucatori ..tineri...cu ambitie...care reusesc...sa se integreze in echipa ...si sa ii ajute..in campionat..oricum ii o echipa destul de solida...poate pt asta ar trebui admirata...
Si ca sa dau si un pronostic....1-2 se va termina ...!!!

STEELMAN
21st August 2006, 02:36
speram sa confirmam ca victoria cu ceahlaul nu a fost intamplatoare.interesant e ca de la an la an national isi schimba radical echipa si chiar si asa uimeste pe multa lume.sper sa o uimeasca din etapa a 6-a

Marius.B
21st August 2006, 09:59
Acum ca ne-am revenit dupa aceasta victorie cu Ceahlaul putem spera la toate cele 3 puncte in Cotroceni,Nationalul este o echipa slaba valoric.

*Coco*
21st August 2006, 10:07
Bate National ...Nu isi pot permite sa piarda acasa National si in plus au si jucatori bunii
Otelul deabia bate acasa si acuma bate si la National?
Ati prins Aripi galatenilor?Fiti cu picioarele pe pamant deabia a`ti batut si pe aia(ca au fost prosti si sau retroas in aparare)

miril
21st August 2006, 10:40
Sper sa castige Otelul...am ce am eu cu FC National...(poate pt ca nu imi plac echipele fara suporteri) dar sincer ...FC National ii o echipa ..foarte ciudata..in fiecare sezon...scoate la inaintare...vreo 2-3 jucatori ..tineri...cu ambitie...care reusesc...sa se integreze in echipa ...

Un sfat de la mine, ca esti tanar, nu te exprima despre echipe a caror istorie nu o cunosti. Nationalul nu are alta alternativa decat victoria pentru a evita intrarea intr-un cerc vicios, negativ, lucru valabil si pentru Duna si viitorul lui ca antrenor al echipei.

The_Blonde
21st August 2006, 11:01
Nationalul e o echipa buna...dar inca nu se cunosc bine....asa ca cei cativa jucatori experimentati de la otelul ar putea face diferenta in meciul din cotroceni....indiferent de rezultar....Forza Otelul pana la capat!!!

Cristian
21st August 2006, 11:43
Trebuie sa confirmam victoria de pe teren propriu cu ceahlaul, si sa-i batem si pe astia de la National. Am toata increderea ca Grig va reusi sa-i monteze ptr acest meci. FORZZA OTELUL

Hard
21st August 2006, 12:22
ce atmosfera de subiectivism pe aici:D...meci de 1-1,eventual 0-0

resita
21st August 2006, 12:40
meci intre doua echipe care nu au aratat nimic in acest inceput de campionat :rosu:

0-0 :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:

herculis
21st August 2006, 15:02
Sentimental si rational... 1 solist.

In privinta suporterilor, sa nu incurcam borcanele: daca alte echipe ar fi trecut prin ce a trecut Progresul (FC National), sunt convins ca ar fi fost desfiintate de demult.

SORINULTRA
21st August 2006, 16:25
merg pe o victorie la limita a otelului

tutye
21st August 2006, 16:37
Meci greu..Nationalul e o echipa destul de puternica, mai ales pe teren propriu...Sper sa batem, dar is multumit si cu un egal......

Hard
21st August 2006, 16:57
gata am votat,faceti egal:D

blueb0y15
21st August 2006, 17:09
Meci de 1 solist

The_Blonde
21st August 2006, 18:31
lol ce semnatura de manelist ai :)) oltean ce sa zic mai mult!!!

*Coco*
21st August 2006, 19:08
lol ce semnatura de manelist ai :)) oltean ce sa zic mai mult!!!

Pai voi daca nu prea aveti cine stie ce Cantece prin Peluza nu ai de unde sa sti:P

ReBeL-BiHoR
21st August 2006, 19:41
2-0 Herea :yeah:

Universal
21st August 2006, 19:46
1x2 meci in care totul este posibil

malexoid
21st August 2006, 21:19
eu cred ca galatenii sunt pe cale sa depaseasca criza...
progresul se confrunta cu tot felul de probleme interne, merg pe mana moldovenilor:
X2
PS: chiar nu gasitzi o piatra 7.62 pentru iacov? a ajuns cel putzin la fel de antipatic ca mahmahul stelei. pacat ca asemenea indivizi atrag antipatia pentru gruparea pe care o conduc - un club simpaticutz de altfel...

Seldon
21st August 2006, 22:36
Se supara cineva daca dau pronostic X? Ca eu nu ma supar daca o sa iasa altceva...

Liviu
22nd August 2006, 00:14
Otelul cred ca si-a revenit . Scor final 1-3 . Marin Duna demisioneaza .

gabrielle
22nd August 2006, 04:36
NATIONALUL nu este o echipa slaba, este o echipa tanara...iar asta e inca inceputul.....o sa dea clasa tuturor:drak:

gabrielle
22nd August 2006, 04:39
NATIONALUL are o echipa tanara...dar cu multe perspective....nu are cum sa piarda punctele cu otelul....otelul galati e o echipa slaba...galatenilor bagati-va mintile in cap....

gabrielle
22nd August 2006, 04:41
Mister.....Marin Duna nu va demisiona...si nici echipa nu va pierde in fata otelului....otelul a castigat din greseala....:drak:

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 11:04
inclin spre un meci bun in deplasare,iar in conditiile in care jucam ca la meciul cu ceahlaul...poate ne intoarcem cu 3 puncte!!forza otelul!!!

Casuba
22nd August 2006, 11:46
Cine e Herea asta ma ? Ce meciuri bune a facut el pana acum ? Mie cel mai tare imi e frica de MIhaela ( mai nou isi spune Mozy ):D

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 12:07
Pai voi daca nu prea aveti cine stie ce Cantece prin Peluza nu ai de unde sa sti:P

ia uite cine sa gandit sa vorbeasca.....:D :D ......

OVIDIU 62
22nd August 2006, 13:25
Nu inteleg de ce va faceti probleme cu acest meci.Este clar;VICTORIE GALATEANA LA 2 GOLURI DIFERENTA.

*Coco*
22nd August 2006, 13:30
Nu inteleg de ce va faceti probleme cu acest meci.Este clar;VICTORIE GALATEANA LA 2 GOLURI DIFERENTA.

Da Da Da ...:happy :happy :happy Si in primele 3 etape tot asa a`ti zis si v`au rupt aia si cu Ceahlaul tot asa da na era sa o furati si cu aia dar ati avut noroc pe final ca s`au retras in aparare
Voi sunteti tot ca cei de la Jiul de 3 etape zic ca bat pe toti si ei au doar 1 pct si in continuare tot asa zic
Fiti mai realisti:ok:

SORINULTRA
22nd August 2006, 14:21
bai coco-sel ai vazut macar meciul ? nu cred

*Coco*
22nd August 2006, 14:31
bai coco-sel ai vazut macar meciul ? nu cred

Sa iti spun sincer meciul nu l`am vazut dar cand am vazut ca,conduc aia cu 1-0 am zis clar ca nu mai sunteti echipa de anul trecut din retur

SORINULTRA
22nd August 2006, 15:53
pai si daca nu l ai vazut cum poti sa afirmi ca am avut noroc si ca ne am retras in aparare? pana la golul de 2-1 am avut foarte mare ghinion .

Hard
22nd August 2006, 15:54
nu voi v-ati retras ma,ci aia de la ceahlaul,ce ai , iar ai baut?somn usor

tutye
22nd August 2006, 16:34
Meci f greu.....dar sper sa facem un joc cel putin la fel de bun ca cel cu Ceahlaul...si cine stie poate vine si prioma victorie in deplasare

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 16:36
aici parca se vb. de meciul cu national,nu de cel cu ceahlaul.....asa ca,va rog sa va spuneti opiniile in limita bunului simt ,altfel sterg tot ...

*Coco*
22nd August 2006, 16:38
pai si daca nu l ai vazut cum poti sa afirmi ca am avut noroc si ca ne am retras in aparare? pana la golul de 2-1 am avut foarte mare ghinion .

Aia de la Ceahlaul s`au retras in aparare sau asa de greu va prindeti voi Moldoveni?

Cristian
22nd August 2006, 17:22
Aia de la Ceahlaul s`au retras in aparare sau asa de greu va prindeti voi Moldoveni?

Cine vorbeste, ai grija ca pe acolo prin preajma ai un satuc numit Caracal... Ma intreb cine is aia mai prosti ?

*Coco*
22nd August 2006, 17:30
Cine vorbeste, ai grija ca pe acolo prin preajma ai un satuc numit Caracal... Ma intreb cine is aia mai prosti ?

Vezi ca e cam departe acel satuc numit Caracal de mine
Pai si asa e cam greu va prindeti voi Moldoveni acuma fara suparare dar asta e adevarul:P

cap
22nd August 2006, 18:11
Da Da Da ...:happy :happy :happy Si in primele 3 etape tot asa a`ti zis si v`au rupt aia si cu Ceahlaul tot asa da na era sa o furati si cu aia dar ati avut noroc pe final ca s`au retras in aparare
Voi sunteti tot ca cei de la Jiul de 3 etape zic ca bat pe toti si ei au doar 1 pct si in continuare tot asa zic
Fiti mai realisti:ok:

bai asta pana sa ne conduca ceahlaul noi iam dominat clar si am avut si doua ocazii de gol dar sa intamplat o greseala in apararea noastra nu sau inteles baietii si am primit golul iar ceahlaul daca e o echipa asa buna nu trebuia sa se retraga si totusi am fost condusi dar am revenit si cu 2 goluri anulate :D
si nu mai vbi in nestire de cauza

cap
22nd August 2006, 18:12
iar in meciul cu national sper sa castigam forza otelul

*Coco*
22nd August 2006, 18:26
Da mai am vazut si rezumatul si intradevar a`ti avut multe ocazi
Dar fiti mai realisti voi in fiecare etapa ziceti ca bateti la 2-3 goluri diferenta si se intampla cea ce se intampla
Voi tot ca suporteti lui Jiul sunteti si ei tot la fel zic ca bat de 4 etape si ei au doar 1 pct in clasament

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 18:35
....nu chiar toti am fost asa optimisti....dar pana la urma suntem suporterii echipei pe care o iubim si era normal sa credem in victorii,nu??

*Coco*
22nd August 2006, 18:38
....nu chiar toti am fost asa optimisti....dar pana la urma suntem suporterii echipei pe care o iubim si era normal sa credem in victorii,nu??
Da dar nici chiar asa de la etapa la etapa:rolleyes:

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 18:39
daca te uiti mai bine in urma vezi ca nu toti....

Jar-Gon
23rd August 2006, 17:52
gues hou's back, back again
JAR is back, tell a friend
Otelul zdrobeste repet ZDROBESTE fc national
nu aveti valoare.

six
23rd August 2006, 18:41
Nu inteleg de ce va faceti probleme cu acest meci.Este clar;VICTORIE GALATEANA LA 2 GOLURI DIFERENTA.:ok: APROBAT :yeah: :yeah: :yeah:

SORINULTRA
24th August 2006, 08:34
tu ce ai vrea ma sa credem in infrangerea echipei noastre?

CrAzY92
24th August 2006, 11:14
hai National o puteti face Forza national la mecuil asta!!:evil:

SORINULTRA
24th August 2006, 15:52
la mecuil asta da , dar la meciul asta nu

lolo_grupa_c
24th August 2006, 21:20
..vad ca se baga tot soiul de sclavi unde nu le e locul....oameni buni :locul vostru(al sclavilor)este in mocirla....pt. ca nu aveti echipa si sustineti una care merge mai bine...va schimbati dupa cum bate vantul,nu aveti coloana vertebrala,onoare,demnitate...intr_un cuvant niste lingai...2 solist la bucuresti..forza GRUPA C

OVIDIU 62
25th August 2006, 08:27
Cu atentie in aparare NOGO-BACIU si cu un atac percutant plecam cu toate punctele din COTROCENI.

Jar-Gon
25th August 2006, 08:58
ula ula ula steaua inghite _i_ te bagi in seama si tu
bate otelul si la meciul cu voi (steaua) imi aduc masina de tuns sa rad toata lana ca apoi sa ma pis pe ea si sa ii dau foc

Caligula
25th August 2006, 12:26
Ca de obicei cand citesc threadul oricarui meci de-al Otelului trebuie sa gasesc cuvintele cheie: Steaua, oier, cioban, sclavi :). Deja m-am obisnuit.
Sincer sa fiu starea de euforie pe care mi-a produs-o Otelul inca din returul sezonului trecut nu a luat sfarsit. 7 victorii din 8 meciuri in deplasare. Asta spune clar de ce este in stare Otelul. Oricare ar fi numele echipei adverse o victorie a Otelului nu mai este numita "surpriza". Mi-e dor de anii in care meciurile dintre National si Otelul erau dintre cele mai spectaculoase (imi amintesc si acum de acel 4-3 la Galati cand ningea ca la balamuc). Sper intr-un meci la fel de frumos si intr-un X2.

starsteel
25th August 2006, 13:29
Eu imi aduc aminte cu mare placere partida din Cotroceni, National - Otelul 1-3, mai ales ca pt. mine a fost la fata locului.

tutye
25th August 2006, 14:32
Ca de obicei cand citesc threadul oricarui meci de-al Otelului trebuie sa gasesc cuvintele cheie: Steaua, oier, cioban, sclavi :). Deja m-am obisnuit.
Sincer sa fiu starea de euforie pe care mi-a produs-o Otelul inca din returul sezonului trecut nu a luat sfarsit. 7 victorii din 8 meciuri in deplasare. Asta spune clar de ce este in stare Otelul. Oricare ar fi numele echipei adverse o victorie a Otelului nu mai este numita "surpriza". Mi-e dor de anii in care meciurile dintre National si Otelul erau dintre cele mai spectaculoase (imi amintesc si acum de acel 4-3 la Galati cand ningea ca la balamuc). Sper intr-un meci la fel de frumos si intr-un X2.

Nu a fost 4 3 ci 3-2...intradevar a nins...si am dat golul victoriei abia dupa ce a bagat inapoi mingea alba... :D

bada_otelul
25th August 2006, 14:38
Ca de obicei cand citesc threadul oricarui meci de-al Otelului trebuie sa gasesc cuvintele cheie: Steaua, oier, cioban, sclavi :). Deja m-am obisnuit.
Sincer sa fiu starea de euforie pe care mi-a produs-o Otelul inca din returul sezonului trecut nu a luat sfarsit. 7 victorii din 8 meciuri in deplasare. Asta spune clar de ce este in stare Otelul. Oricare ar fi numele echipei adverse o victorie a Otelului nu mai este numita "surpriza". Mi-e dor de anii in care meciurile dintre National si Otelul erau dintre cele mai spectaculoase (imi amintesc si acum de acel 4-3 la Galati cand ningea ca la balamuc). Sper intr-un meci la fel de frumos si intr-un X2.

a fost 3-2 in meciul ala,gol tase in ultimele minute.era primavara lui 98.si dupa cateva luni in prima etapa a sezonului urmator iar 3-2 pt noi la galati.in meciurile directe avem un avantaj destul de bun in fata nationalului dar nu joaca palmaresul ci echipele actuale.putem castiga dar trebuia neaparat mare atentie in aparare,si pana la urma nici un egal nu ar fi rau

Jar-Gon
25th August 2006, 15:08
da dar nu uitati ca a fost 2-0 a inceput sa ninga si ne-au egalat dupa aia a avut otelul un gol anulat ,si cand au bagat inapoi mingea alba le-am dat golul decisiv
au fost niste partide superbe cu natinolul si la noi si laei
dar meciul ala pe ninsoared mi-amers la inima
si meciul cu dinamo tot pe ninsoare a fost si ce meci superb incununat cu lobul perfect al lui tase

tutye
25th August 2006, 17:51
DA ASA E ...au fost in acel meci 2 goluri superbe...torpila lui Ion gigi si lobul lui tanase....Nu am sa uit niciodata acel meci...Forza Otelul!!!

cap
25th August 2006, 18:41
maine adunarea la 6 la stadion pt cei care merg in deplasare forza otelul

cap
25th August 2006, 22:20
wow ce plictiseala aici

STEEL
25th August 2006, 22:30
Asadar proba de maturitate,vom vedea daca Otelul va reusi sa aiba continuitate in cotroceni dupa prima victorie in campionat impotriva Ceahlaului.Sincer m-as multumi si cu un punct,e totusi ceva decat nimic.
Forza Otelul-Forza Galati !!! :yeah: :happy /hello

*Coco*
25th August 2006, 22:34
Parerea mea e ca bate National 3-1
Otelu' e invatata cu acest scor:happy

starsteel
25th August 2006, 22:39
Coco dupa ce ai cules 5 puncte azi te bagi aici in seama, ce vrei sa bagi strambe, stai linistit ca usor usor ne revenim. Sa-ti aduc aminte ultimul scor din Banie?
Ultimul meci in Cotroceni eram cu o echipa sub orice critica si am pierdut in ultimul minut cu 3-2.

*Coco*
25th August 2006, 22:51
Mi`am dat si eu cu parerea nu am voie?
E doar o simpla parere, asta nu inseamna ca si in teren se intampla cea ce am zis eu...

starsteel
25th August 2006, 22:57
Normal ca e parerea ta dar ma deranjat semnul ala, iconul, o ironie usturatoare acum cand nu prea jucam nimic.

cap
26th August 2006, 00:00
Parerea mea e ca bate National 3-1
Otelu' e invatata cu acest scor:happy

dar e invatata sa si castige cu acest scor stai linistit :P

Pepsi-Cola
26th August 2006, 02:32
Fc National bate cu 3-1 !!!

malexoid
26th August 2006, 10:52
Mi`am dat si eu cu parerea nu am voie?
E doar o simpla parere, asta nu inseamna ca si in teren se intampla cea ce am zis eu...

nu mai da pronosticuri, nu pune icoane, ai grija cat de regulat respiri, vezi sa ai unghiile curatate si parul tuns regulamentar mai...ca vine pedeapsa divina :)

on topic: X2

Luci@n333
26th August 2006, 14:38
maine adunarea la 6 la stadion pt cei care merg in deplasare forza otelul

Ce mha...aveti autocare?....super tare... se da si mancare?

ca intrebare...cand o sa aveti si voi autonomie?... cand ajungem noi campioni?

STEELMAN
26th August 2006, 15:07
nu ne putem ascunde dupa degete ca nu suntem ajutati de club dar de ceva timp se intrezareste o dorinta a noastra de a fi independent drept marturie grupa c a inceput si treptat va elimina incet incet facilitatile oferite de club ,facilitati de altfel care predomina majoritatea peluzelor.cat despre "food" bai baiatule sa inteleg ca esti abonat la cantina saracilor si doresti o zeama mai buna?probabilitatea de a ajunge autonomi e mai mare decat un eventul titlu in cotroceni

STEEL
26th August 2006, 15:10
Ce mha...aveti autocare?....super tare... se da si mancare?

ca intrebare...cand o sa aveti si voi autonomie?... cand ajungem noi campioni?

Da mai,avem si autocare,cu siguranta sunt mai multe decat suporterii progresului:D .La faza cu autonomia,nu te inteleg deloc...Campioni,voi campioni????:D Cand vreo data????Esti cu adevarat comic mai baiete....:sleep:

Luci@n333
26th August 2006, 15:37
nu ne putem ascunde dupa degete ca nu suntem ajutati de club dar de ceva timp se intrezareste o dorinta a noastra de a fi independent .
foarte frumos...multa bafta



dar aici sunteti penibili... ,,treptat" este foarte departe de total... oricum... sper sa aveti mandria voastra....incet incet se misca ceva.

drept marturie grupa c a inceput si treptat va elimina incet incet facilitatile oferite de club ,facilitati de altfel care predomina majoritatea peluzelor
si iti dau si cel mai simplu exemplu...acum ...echipa voastra...ca a noastra...nu prea breaza si ca un caz ipotetic...daca maine vreti sa afisati un mesaj de genu...,, mai multi carbuni pe foc sa incingem otelul"... o sa vina unu de prin conducere si o sa zica...,,cei cu asta?" ... ,,dati-l jos!, ia ca ramaneti voi la Bucuresti" si pe viitor...zero autocare... intelegi?...sau stai...poate voi sunteti multumiti de pozitia in clasament si nu aveti nimic de obiectat...scuzoaiele mele.
sanatate si...a da...si batem cu :-?... 2-1...

Otzelaru'
26th August 2006, 16:33
atat le-a trebuit ca sa-si dea drumu,de aici incolo totul e mai usor si nu mai am emotii 0-4 siesta

STEELMAN
26th August 2006, 17:39
interesant punct de vedere dar stai linistit ca niciodata clubul nu ne va santaja sau mani**** pt ca ei sunt constienti ca vin stau,pleca noi mereu vom ramanane acolo!

Steeltown Boy
26th August 2006, 17:59
Cred că după jocul ăsta ne revenim la pasivul "adevărului".
Simplu şi iar de la capăt, nu? Hai băieţi, că se poate, cel puţin cu Naţionalu' la Buc. am făcut mereu meciuri bune....
/hello /hello /hello FORZA OŢELUL !!!!!!!!!!!!!! /hello /hello /hello

otelul_galati
26th August 2006, 19:30
Castiga Otelul scurt si la obiect. Otelul e in crestere si nu se va impiedica de o echipa ca National care nu are nici un orizont in timpul meciurilor. F.c National - Otelul Galati 1-3. Fortza OTELUL

lolo_grupa_c
26th August 2006, 20:15
...nu trebuie sa ne hazardam ,mai ales dupa acest inceput slab de campionat,dar cu siguranta cel putin un punct scoatem din cotroceni....GRUPA C ...

starsteel
26th August 2006, 20:57
Incepem sa avem pretentii mici ne multumim cu un punct dupa ce am castigat 7 din 8 returul trecut. Sa speram totusi in 3 puncte iar daca o fi sa iasa un egal atunci e binevenit pt. moralul echipei.

lolo_grupa_c
26th August 2006, 21:02
...iti dai seama ca toti ne dorim VICTORIA,dar e mai bine cateodata sa fi cu picioarele pe pamant,nu??forza otelul si la bine si l;a greu...

Universal
27th August 2006, 03:09
Ce pot spune de acest meci? 1x2 , dar cel mai bine daca vreti sa pariati peste 2.5 goluri pronosticul meu.

Va fi un meci spectaculos si foarte interesant.Se decide aici intr-un fel unde apartine Otelul in fotbal.Imi place cum joaca.Va sustin cu toata inima baieti :ok:

Mult succes :ok:

cap
27th August 2006, 03:10
poate voi sunteti multumiti de pozitia in clasament si nu aveti nimic de obiectat...

multumiti nu suntem dar ce sa facem ? cat timp echipa a mers bine toti veneau la emciuri fericiti ca au o echipa in div a exemplu e cand a fost lacatus la galati acumd aca e intr-o faza proasta sa ii abandonam nu prea cred nu conducerea joaca fotbal ci jucatorii forza otelul

cap
27th August 2006, 03:12
a scuze pt. greseli si azi la ora 13 cei care merg in deplasare sa fie la stadion forza otelul forza galati

alaturi de voi mereu nu va vom lasa la greu

Caligula
27th August 2006, 04:23
Imi cer scuze pt. greseala cu 4-3-ul. Acum nu pot decat sa sper ca am vorbit pt. ziua de azi :). Ma tund mereu la un frizer de vreo 60 de ani, fan infocat al Otelului care mai de fiecare data ghiceste rezultatul meciurilor Otelului. Cu o zi inaintea etapei trecute chiar mi-a zis ca a visat Otelul castigand cu 3-1. Pt. azi a dat pronostic 1-2 pt. Otelul. Sa dea Dumnezeu sa fie un Nostradamus din Micro19 ca de-acum incolo ii las bacsis gras de tot :).

Universal
27th August 2006, 05:31
:) Frumos Eu zic tot o victorie va fi,dar nu stiu cine va invinge.Sper ca Otelul.

cap
27th August 2006, 09:03
Imi cer scuze pt. greseala cu 4-3-ul. Acum nu pot decat sa sper ca am vorbit pt. ziua de azi :). Ma tund mereu la un frizer de vreo 60 de ani, fan infocat al Otelului care mai de fiecare data ghiceste rezultatul meciurilor Otelului. Cu o zi inaintea etapei trecute chiar mi-a zis ca a visat Otelul castigand cu 3-1. Pt. azi a dat pronostic 1-2 pt. Otelul. Sa dea Dumnezeu sa fie un Nostradamus din Micro19 ca de-acum incolo ii las bacsis gras de tot :).

daca invinge otelul cu 2-1 ai sa fii oracolul din micro 19 :P si o sa moara nea mitica :happy :happy
forza otelul

STEELMAN
27th August 2006, 09:05
Imi cer scuze pt. greseala cu 4-3-ul. Acum nu pot decat sa sper ca am vorbit pt. ziua de azi :). Ma tund mereu la un frizer de vreo 60 de ani, fan infocat al Otelului care mai de fiecare data ghiceste rezultatul meciurilor Otelului. Cu o zi inaintea etapei trecute chiar mi-a zis ca a visat Otelul castigand cu 3-1. Pt. azi a dat pronostic 1-2 pt. Otelul. Sa dea Dumnezeu sa fie un Nostradamus din Micro19 ca de-acum incolo ii las bacsis gras de tot :).

unde e frizeria asta din m19?:)

lolo_grupa_c
27th August 2006, 10:33
...ne auzim dupa meci,unii dintre noi mai merg si in deplasari,nu doar tasteaza din spatele calculatorului....GRUPA C mereu prezenta

starsteel
27th August 2006, 10:41
Sper sa va fac cateva poze astazi dupa momentele in care vom marca.

lolo_grupa_c
27th August 2006, 10:46
...mergi si tu in deplasare??

B0gdaaaN
27th August 2006, 10:49
Fc National - Otelul Galati x2

cap
27th August 2006, 11:15
abioa astept sa plec la stadion forza otelul

starsteel
27th August 2006, 11:55
...mergi si tu in deplasare??

Le fac de acasa cu tunnerul din pacate, oricum am amintiri placute din Cotroceni.

cap
27th August 2006, 11:58
bft ne auzim dupa meci ma duc la stadion bft forza otelul

starsteel
27th August 2006, 11:59
Drum bun si sper sa veniti acasa bucurosi, FORTZA OTELUL!

starsteel
27th August 2006, 17:16
Vad ca nu a mai postat nimeni aici de 5 ore se pare ca la momentul asta forumistii galateni sunt undeva intre Galati si Bucuresti sa speram ca la intoarcere vin cu tolba plina, adica cu 3 puncte./hello

Cristian
27th August 2006, 17:37
Nu toti is plecati in deplasare, da daca nu e nimic interesant de zis, ce rost ar avea sa postam doar de dragu de a posta ? ;)
FORZA OTELUL

starsteel
27th August 2006, 17:45
Facem si noi un pic de atmosfera ca pe vremea cand jucam era cavalcada de postari aici acum in ton cu jocul care scartie am lasat-o mai moale dar sa speram ca revenim la zile mai bune. Ce sa mai spun bag si eu un cliseu,
FORTZA OTELUL!/OLE/ /OLE/

be@
27th August 2006, 17:47
Castigam ! :ok:

starsteel
27th August 2006, 17:48
Experienta doar.

Hard
27th August 2006, 18:48
de cand nu mai posteaza cei mentionati mai sus,a crescut si nevelul de inteligenta pe acest forum...:D

blat:D 2-1 national

STEEL
27th August 2006, 19:14
de cand nu mai posteaza cei mentionati mai sus,a crescut si nevelul de inteligenta pe acest forum...:D

blat:D 2-1 national

Adica ce vrei sa spui?Cu alte cuvinte in opinia ta toti care posteaza pro sau tin cu Otelul sunt inculti si cu un nivel de inteligenta scazut.Esti meserias,n-am ce spune INTELIGENTULE.:no: Aaa si FRUMOSULE:D

starsteel
27th August 2006, 19:36
GOOOLLL Otelul ! National - Otelul 0-1

STEEL
27th August 2006, 19:38
FORZA OTELUL-FORZA GALATI !!!/hello :yeah: /hello

STEEL
27th August 2006, 19:43
GOOOOOOOL OTELUL !!!Bravo Paraschiv,hai baieti ca se poate../hello /hello /hello

STEEL
27th August 2006, 19:55
Iar am primit gol relativ rapid:evil: O fi oare din nou greseala lui Baciu sau Nogo?:mda:

starsteel
27th August 2006, 20:04
Gol OTELUL !!! National - Otelul 1-2 (Paraschiv min. 3, 33)

STEEL
27th August 2006, 20:20
Esteeeeeeeeeee 2-1 pt. Otelul,acelasi Paraschiv :yeah: /hello :yeah:

starsteel
27th August 2006, 20:57
GOOOLLLLL Otelul! a marcat cine altul.......PARASCHIV!!!!

starsteel
27th August 2006, 21:05
Scorul a devenit linistitor in sfarsit suporteri fericiti pt. ca avem o echipa care joaca fotbal.

STEEL
27th August 2006, 21:06
Gooooooooooooooooooool OTELUL !!!Din nou Paraschiv,meci de senzatie facut mijlocasul galatiului./hello /hello /hello /hello /hello

BAK
27th August 2006, 21:14
be@, se pare ca dupa ce nationalul; si iashiul au pierdut pe linie etapa asta, mai trebuie sa iti mai laegi inca o echipa favorita, asa ca sa ai si tu niste satisfactii

starsteel
27th August 2006, 21:21
Final! Victorie clara, National - Otelul 1-3. Este!!!!!

*Coco*
27th August 2006, 21:26
Mda cand am zis ca National ia bataie cu 3-1 m`am inselat;) Se pare ca otelul e totusi invatat cu acest scor 3-1 dar mai si pierde dar mai si castiga...

STEEL
27th August 2006, 21:29
Felicitari echipei si baietilor din galerie care au facut deplasarea.Se pare ca ne-am revenit si sper s-o tinem tot asa.
FORZA OTELUL !!!

Cristian
27th August 2006, 21:49
Bravo Otelul, merita felicitati baietii ptr daruire... da nu trebuie sa fim prea entuziasti... trebuie sa ne vedem de treaba si sa jucam fotbal asa cum au facut in seara asta, la adevarata noastra valoare. FORZA OTELUL

katalinkostel
27th August 2006, 21:55
Am fost noi prea buni,sau Nationalul prea slabi!!!??? Totusi centrul defensivei, m-i s-a parut din nou cam nesigur./hello /hello /hello

Cristian
27th August 2006, 21:56
Multumim starsteel ptr poze ;)

starsteel
27th August 2006, 22:02
Doar le-am promis era si timpul sa ne bucuram. OLE, OLE, MULTUMIM OTELULE !/OLE/

KpaC
27th August 2006, 22:35
bravo otelul ..

Liviu
27th August 2006, 22:43
22 august :
Otelul cred ca si-a revenit . Scor final 1-3 . Marin Duna demisioneaza .

Mister.....Marin Duna nu va demisiona...si nici echipa nu va pierde in fata otelului....otelul a castigat din greseala....:drak:
:happy Cine rade la urma rade mai bine...iar Duna daca nu demisioneaza acum , o va face in curand. Succes Otelului pentru meciurile pe care le mai are de disputat in acest tur , in afara de cel cu Steaua!:evil:

kerosene
27th August 2006, 22:48
Bravo si-au revenit si vecinii.Le-a cam venit mintea la cap la jucatori sau le-a bagat-o la loc Grig.:)

Steeltown Boy
27th August 2006, 22:55
Victorie fără eforturi deosebite ale băieţilor noştri.
/OLE/
Ăsta este Oţelul !!! Norii s-au risipit, soarele a ieşit şi pe strada noastră. Bravo oţelari, cu victoria asta aţi reuşit să īnchideţi gura cārcotaşilor ieftini. La mai mare şi FORZA OŢELUL !!!!!
/OLE/

be@
27th August 2006, 23:06
be@, se pare ca dupa ce nationalul; si iashiul au pierdut pe linie etapa asta, mai trebuie sa iti mai laegi inca o echipa favorita, asa ca sa ai si tu niste satisfactii

Serios? Ia citeste semnatura mea. :ok:

resita
27th August 2006, 23:32
bravo galati /hello

nationalul n-arata nimic in acest inceput de campionat.:no:

Hard
28th August 2006, 00:26
felicitari otelul,se pare ca 3-1 este un pariu bun la meciurile otelului.a jucat bine insa apararea pare cam slaba,poate ma insel,vom vedea in continuare,cand vor juca cu echipe mai bune decat fc national.

Mario Di Lazi
28th August 2006, 01:39
Nenea Duna, ce ai facut ma ? Vrei sa-i omori si pe aia 10 suporteri ?

Caligula
28th August 2006, 01:41
N-am cuvinte... sunt super fericit nu prin prisma scorului cat de jocul prestat. Otelul a aratat exact ca in returul sezonului trecut. Nu s-a simtit lipsa lui Baltoi. Cat despre suporteri, ce sa mai spun?! Numai FORTZA OTELUL am auzit tot meciul. Felicitari tuturor!

cap
28th August 2006, 01:50
hey am spus eu ca otelul e invatata sa castige cu 3-1 ;) abia am ajuns acasa fericit de victoria baietilor si parerea mea am fost mai multi ca cei de la national :D vbim si alta data ca acum is obosit

lolo_grupa_c
28th August 2006, 04:44
revenit din buCUResti....un jeg de oras,cu jeguri de oameni....frumoasa victorie

Universal
28th August 2006, 05:00
superb joc,bäietii au jucat la victorie,felicit echipa,vreau anul acesta sä fie clasatä in top 8, este echipä bnä,se poate mai mult.cine stie...

SORINULTRA
28th August 2006, 08:06
bravo otelul , eram sigur ca ne vom reveni cat mai multe victorii

STEELMAN
28th August 2006, 09:36
Imi cer scuze pt. greseala cu 4-3-ul. Acum nu pot decat sa sper ca am vorbit pt. ziua de azi :). Ma tund mereu la un frizer de vreo 60 de ani, fan infocat al Otelului care mai de fiecare data ghiceste rezultatul meciurilor Otelului. Cu o zi inaintea etapei trecute chiar mi-a zis ca a visat Otelul castigand cu 3-1. Pt. azi a dat pronostic 1-2 pt. Otelul. Sa dea Dumnezeu sa fie un Nostradamus din Micro19 ca de-acum incolo ii las bacsis gras de tot :).

frizerul ala e un nesimtit fara principii in viata:p unde e locatia aia sa ii sparg cateva geamuri?:evil:
eu nu i-as mai lasa nici 5 bani

The_Blonde
28th August 2006, 09:46
Bravo otelul! Un meci cu un ritm bun in care Paraschiv a stralucit.....sa speram ca de acum incolo ne va fi mai bine....

lolo_grupa_c
28th August 2006, 09:47
...la ce tunsoare ai tu....ai zice bine mersi daca sar uita ala la tine.,...

SORINULTRA
28th August 2006, 09:53
ce ai ma esti nervos ?? da da 3-1 scorul e corect

lolo_grupa_c
28th August 2006, 09:58
...ai vazut suporteri (daca sunt..") de la national nervosi???ma faci sa rad sorine....oricum mersi ca mai binedispus in dimineata asta...

Jar-Gon
28th August 2006, 10:13
hai mai unde sunteti cei care erau in extaz la infrangerile Otelului
pai daca o tinem tot asa va pierdeti meseria de antipatici
victorie foarte vmeritata
si sa imi zica si mie cineva ce parere ae despre o faza in care se putea da penalty la 1-0 .eu zic ca a fost penalty

marian17
28th August 2006, 10:26
Felicitari Otelul pt aceasta victorie/hello /hello /hello .De acum a inceput campionatul pt noi:ok: .Ce mai zic cei care vedeau Otelul deja in B:rosu: .Stati linistit ca otelul nu va ajunge acolo prea curand asa ca nu va mai faceti griji pt noi pt ca nu mor caii cand vor cainii.Veti vedea voi ce inseamna otelul:drak: .
ANTI BUCURESTI :rosu: !!!
FORZA OTELUL :yeah: :yeah: :yeah: !!!

lolo_grupa_c
28th August 2006, 12:48
totusi trebuie sa recunoastem ca au astia de la national un fundas de "nationala"...inca e tanar,mai are multe de "aratat"

The_Blonde
28th August 2006, 13:24
...la ce tunsoare ai tu....ai zice bine mersi daca sar uita ala la tine.,...

am zis io ceva de faptul ca imi place de el sau care-i treaba?

bada_otelul
28th August 2006, 17:24
am zis io ceva de faptul ca imi place de el sau care-i treaba?

in apararea lui lolo:nu cred ca era vb de tine,de fapt sigur nu era vb de tine,ci de maimutoiul ala care ne injura,i-a sters cineva postul oricum
ontopic:a meritat asteptarea,a doua victorie consecutiva,desi nu cu echipe prea bune,si sper ca vine si a 3a

cap
28th August 2006, 17:51
otelul a arata fotball si lolo ce jandarmi jegosi ce fel tea tras de pe gard

geilon
28th August 2006, 18:08
galeria a fost de nota 10 numai ca jegurile astea din prosport probabil jucau solitaire la meci: nota din partea lor e 6!!!

lolo_grupa_c
28th August 2006, 19:54
otelul a arata fotball si lolo ce jandarmi jegosi ce fel tea tras de pe gard

...era faza ca nu avem voie pe gard,dar de 3 ori am fost acolo sus,asa cai in p..a mea de militieni sunt cei mai jegosi ....si pt. steelgirl:bai fato!!!vorbeam de vali c....asa ca nu incerca sa intri in vrajeala...

SORINULTRA
29th August 2006, 08:37
zile lolo

lolo_grupa_c
29th August 2006, 16:02
pauza competitionala....ne vedem la constanta sa sustinem echipa NATIONALA!!!!!atata timp cat avem sange de roman si inima va batea,vom incuraja nationala.....