PDA

View Full Version : Etapa 5: Pandurii - CFR Cluj



ADelPiero
21st August 2006, 00:52
Sambata, 26.08.2006, Pandurii - CFR Cluj, (ora 17,00, TVR 2)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

cfr_ista2000
21st August 2006, 00:55
ii kalr ne continuam seria de victorii..!! 2-0...sau 3-1..:D...FORTZA CFR!

TaciAcolo
21st August 2006, 00:58
meci de 1x
Cfr-ul trebuie sa se dezumfle si ei o data sper ca aici:D
Anu asta nu vom pierde multe puncte pe teren propiu probabil stadionu plin ca la meciu cu Rapid prevad un 1-1 :ok:

*Coco*
21st August 2006, 01:05
Meci greu... Dar prevad ca vom scoate un egal acasa cu CFR
E greu sa iei puncte la Tg-Jiu anul acesta:P

SILVIU99
21st August 2006, 01:09
eu zic x2 dar am incredere in pandurii ca mai produc o surpriza dupa cea cu rapid

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:10
NICI VOI NU CREDETI CE SPUNETI..AM INTELES K ASTA VA DORITI...DA:))...nui nici 1 % sigur k vi sar putea indeplini dorinta...fratilor cfr nu se va desumfla...veci...craiova anu acesta cum a declarat mititelu obiectivu vostru e sa nu retrogradati...(vedeti k amu retrogradeaza 4 echipe)...deci pana ajungeti la nivelu lu cfr mai este multtttt!!!!!!!!!!!!11

*Coco*
21st August 2006, 01:12
Mama da ce increzatori sunteti voi ma
Mai stiu pe unii care tot asa ziceau in prima etapa si na sa intamplat ce sa intamplat:P

Cra10veanu
21st August 2006, 01:15
NICI VOI NU CREDETI CE SPUNETI..AM INTELES K ASTA VA DORITI...DA:))...nui nici 1 % sigur k vi sar putea indeplini dorinta...fratilor cfr nu se va desumfla...veci...craiova anu acesta cum a declarat mititelu obiectivu vostru e sa nu retrogradati...(vedeti k amu retrogradeaza 4 echipe)...deci pana ajungeti la nivelu lu cfr mai este multtttt!!!!!!!!!!!!11

ai fumat ceva ? ai tras pe nas, ce Craiova vorbesti ? noi tinem piept cu echipele din bucuresti cel putin , nu ca voi, caprioarele rapidului, deci joc de glezne te rog ca aici nu discutam despre Craiova. Respect cfr, au echipa foarte buna sezonul asta, dar au un inceput de campionat numai cu echipe second hand, de aia si acumularea asta de puncte (otelul urziceni ceahlaul). Nu e exclus un meci bun facut de pandurii insa sansele apartin majoritar cfr-ului. Hai pandurii :yeah:

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:17
mha coco...uite mama draga k noi nu neam laudat...ase k voi..si pana amu parca suntem pe locu 1...

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:18
ai fumat ceva ? ai tras pe nas, ce Craiova vorbesti ? noi tinem piept cu echipele din bucuresti cel putin , nu ca voi, caprioarele rapidului, deci joc de glezne te rog ca aici nu discutam despre Craiova. Respect cfr, au echipa foarte buna sezonul asta, dar au un inceput de campionat numai cu echipe second hand, de aia si acumularea asta de puncte (otelul urziceni ceahlaul). Nu e exclus un meci bun facut de pandurii insa sansele apartin majoritar cfr-ului. Hai pandurii :yeah:

HAI SA FIM SERIOSI...CAND CRAIOVA ERA IN B...TU MAI ALES CRAYOVEANU ZICEAI HAI CFR L FIECARE MECI,...DAR AMU VI FRIK DE NOI SI GATA DEJA HAI PANDURI..!!:evil:

Cra10veanu
21st August 2006, 01:19
da cfr-ista nimeni nu va contesta locul I, dar la un inceput de campionat asa lejer ar fi si normal sa fiti pe primul loc. Dar nu mai fi superficiala si priveste problema mai profund, cu cine ati jucat pana acum ?

Cra10veanu
21st August 2006, 01:20
HAI SA FIM SERIOSI...CAND CRAIOVA ERA IN B...TU MAI ALES CRAYOVEANU ZICEAI HAI CFR L FIECARE MECI,...DAR AMU VI FRIK DE NOI SI GATA DEJA HAI PANDURI..!!:evil:

de voi n-o sa ne fie in veci frica, v-am batut cand eram in divizia B, deci hai daca vrei sa ne luptam in argumente putem, dar eu as inceta aici.
ps: nu-mi amintesc sa fi zis "hai cfr" dar oricum va tineam partea, e o diferenta

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:22
Bon..am Inteles...cum Tineti Voi...piept Echipelor Din Capitala..cand Steaua Va Nenorocit K 3-0...k Rapid Ati Chinuit Un 1-1..si Acum Urmeaza Sa Va Bata Dinamo La Voi Akasa....macar Nu Ami Vb Aiurea...recunosc K Am Avut Meciuri Mai Putin Grele...dar O Sa Vedem Voi Ce Faceti K Echipele Slabe..k K Vasluiul Ati Tras D Coada Un 0-0...asta E Echipa Buna?

TaciAcolo
21st August 2006, 01:24
meci greu pt Pandurii da daca au aceeasi atitudine ca in meciu cu Rapid poate sa iasa surpriza :D..si e foarte posibil :P

Cra10veanu
21st August 2006, 01:25
incep sa cred ca vorbesc cu gospodine despre fotbal, pai noi ne-am chinuit cu rapidul ? sau ei s-au chinuit cu noi? ca ne-au furat 2 puncte, era victoria noastra, rapidul a marcat din offside. Incep sa ma indoiesc de locul femeii in societate uneori. :headbang:

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:26
meci greu pt Pandurii da daca au aceeasi atitudine ca in meciu cu Rpid poate sa iesa surpriza :D..si e foarte posibil :P

hello de la meciu k rapid o trecut 3 etape..unde pandurii na aratat nimik...in fine FORTZA CFR!!

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:28
ETE..NA...FIE CUM ZICI TU...oricum ce mai conteaz aacum k a fost offside sau nu sau k a fost fault in 39....deocamdata punctele contaza...si parca crayova e pe 10 si cfr pe 1...atata timp cat va suntem superiiiorii!!!...nu aveti ce sa comentati in rivinta cfr-lui@

Cra10veanu
21st August 2006, 01:31
fotbalul e pe puncte exact, si noi am fost privati de 2 puncte care erau ale noastre, nu-ti vorbesc de un fault, iti vorbesc de un gol din offside validat si aici punct punct. Sinteti superiori...mda...inseamna ca sinteti superiori si stelei si rapidului, si lui dinamo si timisoarei...a drecu logica,inductia poate aduce mari erori.

TaciAcolo
21st August 2006, 01:32
au aratat da am fost furati de arbitri 1penalty inventat de salomir ieri :(
1-1 cu Rapid ..trebuia sa castigam la cate ocazii am ratat una in ultimu minut cu poarta goala.
0-1 la Dinamo meci bun facut de Pandurii
1-0 acasa cu bistrita ..trebuia sa fie un 3-0
2-1 la poli iasi 2 penalty-uri 1 inventat :no:

Cra10veanu
21st August 2006, 01:34
iti mai bati capul, vorbeste si tu cu suporteri care stiu ce e ala fotbalul, nu batutul vinetelor, deja daca ne apucam sa zicem ca dupa 4 etape se afla pe locul I, in urma unor meciuri cu echipe slabe, sint superiori e clar, sa nu uitam ca pt cfr e inca ceva de actualitate divizia A.

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:34
au aratat da am fost furati de arbitri 2 penalty inventat de salomir ieri :(
1-1 cu Rapid ..trebuia sa castigam la cote acazi am ratat una in ultimu minut cu poarta goala.
0-1 la Dinamo meci bun facut de Pandurii
1-0 acasa cu bistrita ..trebuia sa fie un 3-0
2-1 la poli iasi 2 penalty-uri 1 inventat :no:

bun...deci...1-1 k rapid...dak trebuia sa castigati si sustii ka ti fost mai buni...dc nu iati batut?
k dinamo nu comentez k nam vazut meciu!
dc trebuia sa fie 3-0...da dc na fost...dak sunteti asa de buni!
asa...si dak era 1-1 la iasi ce rezolvati...?erati voi mai buni sau ce?:rosu: :rosu:

TaciAcolo
21st August 2006, 01:36
era un punct sau 3 ...oricum viciere de rezultat sa mute faultu din afara acreului in careu:jerk:

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:37
iti mai bati capul, vorbeste si tu cu suporteri care stiu ce e ala fotbalul, nu batutul vinetelor, deja daca ne apucam sa zicem ca dupa 4 etape se afla pe locul I, in urma unor meciuri cu echipe slabe, sint superiori e clar, sa nu uitam ca pt cfr e inca ceva de actualitate divizia A.

numi bat capu dlok!!...mie imi palce sa vb despre meci..!oki...tot ce pot sa zic acum este k vom vedea la filnalul turului si apoi al returului si in meciurile directe..cine este mai bun~

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:38
edit : un penalty neacordat pt noi si era 2-1

nu pre am auzit discutanduse pe seama penltyului despre care tu vb!...nu sa discutat la nici o emisiune poate doar voi lati vazut!

cfr_ista2000
21st August 2006, 01:39
era un punct sau 3 ...oricum viciere de rezultat sa mute faultu din afara acreului in careu:jerk:

aaaaaaaaaaaaaaaa imi amintesc...acel fault..da intradevar toate posturile de tv au spus k era in afara creului si se impunea o lov libere directa!:)

Blu3red
21st August 2006, 01:47
Cred ca .. o sa fie un meci interesant...!!! Din mai multe de vedere ..cred ca o sa castige CFR-ul...primul...ar fi acela...ca ...echipa gazda...va ataca probabil din primul minut in valuri...si...va ramane surprinsa in defensiva...si vor lua destul de multe goluri...pt ca CFR este una din cele mai bune echipe de contraatac din tara....Probabil ca ..unii o sa ma contraziceti...si o sa ziceti ca ...Pandurii are..aparare buna...nu zic nu...dar ii altceva..sa te bagi in poarta...cu (Rapid, Poli Iasi, Dinamo) si altceva ii sa ...joci acasa...cu gandul la ...victorie ...crezand...ca echipa vizitatoare...nu are o valoare ca echipele din Bucuresti...aici vor gresi...cei de la Pandurii...o sa vedeti...o sa joace ..ofensiv..si asta ii va costa...!!!! Un al doilea motiv este acela ca ..va reveni Surdu...parerea mea ii ca ..Surdu o sa ajunga la nationala mare in maxim 2 ani...un jucator complet din toate punctele de vedere...Este cel mai bun jucator de la CFR dupa Dorinel...
Ca si clujean si suporter al echipei rivale ...totusi tin cu CFR in fata miticilor si a atacurilor murdare a echipelor bucurestene...Si pt toti cei care ii ataca..pe CFR ca a facut puncte...cu echipe de mana a 2-a pana acuma..as vrea sa le reamintesc...ca steaua ..a pierdut destule puncte sezonul trecut cu echipe de mana a 2-a...in special Bistrita cu care o pierdut 6 pct...si aste era sa ii coste pe finalul sezonului...Va spun eu..victoriile la limita si greu muncite...astea is cele mai importante..si astea pot decide un campionat ..chiar daca joci prost castigi 3 pct ..asta inseamna o echipa matura si buna ...!!!
Oricum vreau sa felicit CFR-ul pt ceea ce a facut pana acuma...si ca si clujean ma simt mandru ca ..o echipa din oras are o echipa asa de buna ... bravo lor..
Felicitari CFR sa o tineti tot asha...!!!!! :ok:

Rossi
21st August 2006, 01:52
x CFR-ul merge bine , dar oltenii acasa sunt artagosi rau

BAK
21st August 2006, 03:08
am citit si eu parerile unora de pe forum...rezultatul nu ma intereseaza la acest meci insa iexista o idee care eu cred ca e gresita. dupa pareea mea, campionatele se castiga im meciurile cu echipele mici.... degeaba bati pe sdr daca pierzi puncte cu jiul, vasluiul, etc..... si noi in B am pierdut promovarea in meciurile cu echipel mici si nu cu contracandidatele la promovare.....meciurile cu echipele fara pretentii trebuie jucate la fel de serios ca si cum ai juca cu sdr....
poate e insa doar parerea mea, cine stie.... numai bine

Blu3red
21st August 2006, 03:16
am citit si eu parerile unora de pe forum...rezultatul nu ma intereseaza la acest meci insa iexista o idee care eu cred ca e gresita. dupa pareea mea, campionatele se castiga im meciurile cu echipele mici.... degeaba bati pe sdr daca pierzi puncte cu jiul, vasluiul, etc..... si noi in B am pierdut promovarea in meciurile cu echipel mici si nu cu contracandidatele la promovare.....meciurile cu echipele fara pretentii trebuie jucate la fel de serios ca si cum ai juca cu sdr....
poate e insa doar parerea mea, cine stie.... numai bine

(Scuze de off-topic)
FOARTE ADEVARAT...sezonul trecut...U CLUJ i-a spulberat practic pe Liberty Salonta ( care ulterior a promovat ) 4-0 la Cluj.....i-a batut pe Gaz Metan Medias 0-4 la Medias ...si 3-2 ..pe FC Bihor(care a ajuns la baraj)....dar in schimb am pierdut puncte foarte pretioase pe teren propriu cu ..echipe mai slabe...gen Hunedoara...sa nu mai vorbim...de meciul pierdut la Alba Iulia :mda:

Deci ...este foarte adevarat...un campionat se decide pe puncte contra echipelor mici pentru ca ele sunt cele mai multe in Liga 1.....si 3 puncte is aceleasi..indiferent ca le castigi contra lui Dinamo sau contra lui Unirea Urziceni !!!

*Coco*
21st August 2006, 09:33
La prima vedere dupa locul ocupat de echipe in clasament e meci de 2
Dar cum am spus si repet la Tg-Jiu e greu sa iei puncte in acest sezon
Noi acasa atacam din primul minut jucam ofensiv cu 3 varfuri
Dar si lui CFR ii va fi greu ptr ca aveam un cuplu de fundasi centrali foarte buni si un portar care greu ii dai gol
Eu unul mizez pe un X
Nici CFR nu se poate impiedica chiar asa ,dar daca PAndurii va lua bataie va ajunge la -5 in clasamentul adevarului si de aceea o sa traga spre un egal sau chiar victoria daca este posibil

Dark Horror
21st August 2006, 13:34
Probabil ca va fi un meci greu,dar cred ca totushi noi suntem favoritzi.Sper sa batem shi sa ramanem primii pana vin meciurile cu echipele tari,sa ii privim putzin de sus la meciul direct;)

resita
21st August 2006, 13:36
clujul are echipa si joaca bine afara

0-2 :ok:

Universal
21st August 2006, 13:45
Meci de 2la prima vedere..dar totusi de 1x, fiecare serie ia sfärsit

*Coco*
21st August 2006, 13:47
Mda dar se pare ca CFR in ultimul meci nu a jucat asa de convingator ca si in celalalte partide...
Si in plus meciul se va juca la ora 17:00 si va fi o caldura sufocanta afara:ciocan: daca vremea continua sa fie asa...
Dar eu unul cred ca putem obtine un egal:cool:

Universal
21st August 2006, 13:49
unh egal este ok, cfr oboseste....presimt un egal sau o victorie-dar sanse mici..stränsä

Hard
21st August 2006, 14:40
daca nu joaca drogatii ,bate pandurii:D

81bor
21st August 2006, 14:45
1.Vreau sa felicit Pandurii ca au ramas in Liga 1, au avut ambitie si pricepere. Bravo conducatorilor clubului. Sper sa fiti mai buni anul acesta.
2. U Cluj ar trebui sa promovoze anul acesta, sunt si eu Clujean si ar fii bine. Sunt necesare fonduri ca suporteri nu pot promova.
3. Meciul este de 2, doar daca Panduri vor sta cu toti in aparare vor scoate un x. Daca ies la joc i-au bataie sigur. Probabil un 0-1.

m8k
21st August 2006, 15:29
daca nu joaca drogatii ,bate pandurii:D

Te-ai uitat prea mult la televizor, nu ti-ar strica o plimbare cu bicicleta!
Pandurii-CFR CLUJ 0-1 (Gol Cadu min 90+6, odata tot il nimeresc, nu scorul ci marcatorul:))

blueb0y15
21st August 2006, 17:14
Meci greu pt Pandurii dar cred k se va termina egal. 0-0

atdi
21st August 2006, 18:54
Meci greu pentru ambele echipe. Pronostic 1 - 1.

Universal
21st August 2006, 19:55
eu cred ,dacä as paria pe acest joc intr-un 1 2 , x aici nu cred cä va fi, Pandurii joacä acasä si vo victorie, dacä Cluj este incä in formä atunci nu au cum cästiga.Insä revine MUnteanu...

Ammadeus
21st August 2006, 20:17
cand cfreul juca finala in intertoto, federatzia n-a acceptat amanarea meciului cu sportu studentesc, nici observatorul nu i-a atentionat pe sportisti s-o lase mai moale cu intrarile tari la adversari; de ce s.b. beneficiaza de ajutor si din punctul asta de vedere;

cfr_ista2000
21st August 2006, 22:42
nu cred k pandurii isi va baga autocaru in poarta..!si dak vor iesi la joc...vor pierde sigur!:)FORTZA CFR..!!0-1 SAU 0-2

Seldon
21st August 2006, 22:47
Clujul va face pasi gresiti, dar nu cred ca acum. Pronostic: 2.

lucian_iasi
21st August 2006, 22:47
Bate clujul cu 2-0...pandurii se duc in B...unde trebuiau sa joace si in acest an..:P :P

*Coco*
21st August 2006, 22:55
Bate clujul cu 2-0...pandurii se duc in B...unde trebuiau sa joace si in acest an..:P :P

SA mori tu...

gica
21st August 2006, 23:53
Ati vazut careva meciul din returul campionatului trecut de la Tg. Jiu?
Asa era mai usor pentru voi ca sa-ntelegeti diferenta dintre cele doua echipe.Poate daca era la Cluj eram mai circumspect!
Daca inscrie in prima repriza CFR-ul atunci batem cu 3-0!




Hai CFR!!!/hello

*Coco*
22nd August 2006, 00:14
LAsa ma ca si anul trecut daca stau bine si ma gandesc tot in etapa 5 ne`am intalnit sau 6 la Cluj
Si tot asa erati pe val ajunsarati in Finala Cupei UEFA Intertoto si in clasament stateati destul de bine si poc a venit Pandurii la vremea respectiva aveam 0 pct si primele puncte in Divizia A le`a facut tocmai la CLuj de va`m scos fotbalul si impresile din cap
Asa ca nu fiti asa de siguri
Va asteapta un meci greu la Tg-Jiu si o sa vedeti sa nu o sa plecati cu cele 3 puncte

lucian_iasi
22nd August 2006, 01:50
Va asteapta un meci greu la Tg-Jiu si o sa vedeti sa nu o sa plecati cu cele 3 puncte

Exact acelasi lucru l-ati spus si inainte de meciul de la iasi si ati plecat cu coada intre picioare de aici...pandurii NU e echipa de liga I..NU are ce cauta in prima liga..joaca aici doar din mila lui sandu care i-a intors favorul lui condescu.

TaciAcolo
22nd August 2006, 01:58
ca a inventat salomir un penalty ..ba ma lasi cu replici de astea nu are fatza de liga 1.

Rossi
22nd August 2006, 02:08
cand cfreul juca finala in intertoto, federatzia n-a acceptat amanarea meciului cu sportu studentesc, nici observatorul nu i-a atentionat pe sportisti s-o lase mai moale cu intrarile tari la adversari; de ce s.b. beneficiaza de ajutor si din punctul asta de vedere;

pt ca clujenii nu cumpara arbitri , observatori , jucatori adversi samd ..

BAK
22nd August 2006, 02:48
Meci de 2la prima vedere..dar totusi de 1x, fiecare serie ia sfärsit


unh egal este ok, cfr oboseste....presimt un egal sau o victorie-dar sanse mici..stränsä


eu cred ,dacä as paria pe acest joc intr-un 1 2 , x aici nu cred cä va fi, Pandurii joacä acasä si vo victorie, dacä Cluj este incä in formä atunci nu au cum cästiga.Insä revine MUnteanu...


man, tu ce tot vorbesti acolo....nu iti dai seama ca nu ai nici o idee despre ceea ce vorbesti...te credeam baiat mai destept dar acum chiar vad ca vrei numai sa te bagi in seama......tu la fiecare 10 minute ba presimti un egal, ba un 1X, ba un X2 ba X ba 1 2.......damn.....apoi daca si tu te pricepi la pariuri atunci ce sa mai spun.......eu zic sa te duci sa pui un pariu pe 1 de 1000 de euro, un pariu pe 2 de tot 1000 de euro si inca unul pe X de inca 1000 euro...parerea mea este cu sigurantza ca vei castiga pe una din variante....vezi ca se da 10%-15% pentru indicarea rezultatului corect/hello

sa fiu si eu on topic....as zice un 1X2.....numai bine

Cra10veanu
22nd August 2006, 02:59
Exact acelasi lucru l-ati spus si inainte de meciul de la iasi si ati plecat cu coada intre picioare de aici...pandurii NU e echipa de liga I..NU are ce cauta in prima liga..joaca aici doar din mila lui sandu care i-a intors favorul lui condescu.

tocmai tu te-ai gasit sa spui cine are fata de prima liga ? pai voi poli iesi in veci si-n pururi nu veti avea echipa de liga I, poate asa pe la urma clasamentului, si cate un sezon la 10 ani, dar in schimb stiti sa stati in pozitia preferata a femeii in fata stelei. 1x

newbye
22nd August 2006, 04:48
Eu sincer nu ii inteleg pe cfr-istii care chiar cred ca poate castiga CFR campionatul. Daca avea voie vreo echipa din provincie sa castige campionatul s-ar fi intamplat deja. Nu poate fi vorba numai de faptul ca SDR sunt mai bune. Statistic e improbabil ca ele sa fie tot primele 3. Asa ca motivul poate fi numai aranjamentele.

BAK
22nd August 2006, 04:57
Eu sincer nu ii inteleg pe cfr-istii care chiar cred ca poate castiga CFR campionatul. Daca avea voie vreo echipa din provincie sa castige campionatul s-ar fi intamplat deja. Nu poate fi vorba numai de faptul ca SDR sunt mai bune. Statistic e improbabil ca ele sa fie tot primele 3. Asa ca motivul poate fi numai aranjamentele.


eu sincer nu ii inteleg pe aia care tin cu U Cluj si cu CFR:D ....e ca si cum ai tine cu steau si dinamo in acelasi timp....dar sunt convins ca ai o explicatie pentru asta :ok:

Ammadeus
22nd August 2006, 05:36
...toata lumea sa faca cerere la arbitru, oltenii s-o lase moale fiindca tzefferu e pe primul loc si va reprezenta ro in europa; dorim niste favoritisme, suntem doar in romania si daca nu alergam dupa adversarii adversarilor nostrii cu bani, atunci facem precontracte la atacantzi adversi si daca nu facem nici asta, facem blatul la nivel de conducere si daca nici asa atunci venim cu arbitrii si daca nu atunci ne numim cfr

*Coco*
22nd August 2006, 09:39
Exact acelasi lucru l-ati spus si inainte de meciul de la iasi si ati plecat cu coada intre picioare de aici...pandurii NU e echipa de liga I..NU are ce cauta in prima liga..joaca aici doar din mila lui sandu care i-a intors favorul lui condescu.

Bai prietene mai bine taci ma daca si ca ati castigat cum ati castigat
Va dat ala pomana 2 penalty`uri si ati castigat ca asa nu castigati voi in veci daca nu va dadea Salomir pomana asta
Asa ca mai bine vezi`ti de treaba

*Coco*
22nd August 2006, 10:16
Dorinel se mulţumeşte cu puţin
CFR Cluj este liderul surpriză al Ligii I iar sâmbătă vine la Târgu Jiu. Parcursul fără greşeală al trupei lui Dorinel Munteanu nu-i prea sperie pe gorjeni, în timp ce ardelenii speră să rămână concentraţi asupra jocului. „Sper ca jucătorii mei să nu se relaxeze şi să se gândească la vacanţa care va veni după acest meci cu Pandurii”, a spus ieri antrenorul CFR-ului, Dorinel Munteanu.
Acesta este convins că la Târgu Jiu nu va fi primit cu flori şi nu va avea parte de un meci uşor. „Ne va aştepta un meci foarte greu la Târgu Jiu, în care sper să obţinem cel puţin un punct. M-aş mulţumi cu un egal dar cu condiţia de a rămâne pe primul loc în clasament şi după etapa a cincea”, a mai spus Munteanu.


:happy :happy Stie si el ce il asteapta la Tg-Jiu si de aia zice ca se multumeste si cu un egal:happy

Ammadeus
22nd August 2006, 10:20
...va adoarme vigilenta doar, cu atatia atacantzi de valoare-n lot sa va asteptatzi la 4 goluri, doar 2-0 daca mutati utilajul in poarta

*Coco*
22nd August 2006, 10:22
...va adoarme vigilenta doar, cu atatia atacantzi de valoare-n lot sa va asteptatzi la 4 goluri, doar 2-0 daca mutati utilajul in poarta

Il aveam pe Guso in poarta si aluia numai din penalty ii dai gol
Numai sa nu primeasca si ei pomana cum a primit Iasi`u ca altfel nu ii vad bine ca scoate Guso tot
Si in plus CFR nu prea a jucat cu National cum a facut`o in partidele celalalte

Ammadeus
22nd August 2006, 10:58
Il aveam pe Guso in poarta si aluia numai din penalty ii dai gol
Numai sa nu primeasca si ei pomana cum a primit Iasi`u ca altfel nu ii vad bine ca scoate Guso tot
Si in plus CFR nu prea a jucat cu National cum a facut`o in partidele celalalte

natzional a venit sa nu piarda, si asta nu pentru ca ei credeau ca pot scoate puncte de la cfr ci fiindca cineva din ghencea le-a stimulat simtzurile...sa fim seriosi: de unde patima asta subita a lui iacov impotriva cfrului? national va termina anul asta undeva pe 7-10 fiindca iacov vinde tot ce e de valoare in lot; probabil ca daca scoteau punct(e) il lua gigi pe herea la un pretz mai mare, asa poate doar daca ii incurca pe rapid (si asta doar daca mai e nevoie sa-i incurce la momentul respectiv)

81bor
22nd August 2006, 13:42
Ammadeus, vad ca sti tu ce stii din fotbalu Romanesc.
Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar sunt prea multe echipe cu pile la noi in Campionat. Favorit e CFR, clar si nu se discuta. Surprize pot fii, sa speram ca din partea jucatorilor adversi si nu a arbitrilor sau conducatorilor de club.
0-1 Surdu (32 min)
Steaua jenanta victorie cu 2 penalty. Bravo UTA, Urziceni, rusine jucatorii Farului, Dinamo are atacanti (Ganea,Niculescu,Danciulescu). Favoriti incontestabili Steaua si Dinamo. CFR poate locul 3.

m8k
22nd August 2006, 14:01
eu sincer nu ii inteleg pe aia care tin cu U Cluj si cu CFR:D ....e ca si cum ai tine cu steau si dinamo in acelasi timp....dar sunt convins ca ai o explicatie pentru asta :ok:

Mi se pare normal sa ti cu ambele echipe din cluj, si eu sunt clujean si iubesc ambele echipe. Nu uita ca pe vremuri mergeam de la ora 11 la meciul CeFeReului iar dupa masa la meciul lui U (asta bine inteles daca ai mai mult de 10 anisori), atunci nu exista ura si acest fanatism exagereat (imprumutat din capitala). Numai ca roata s-a intors si ora 11 este prea devreme pentru unii.
Si daca esti fan U de ce citesti forumul CFR-ului??? Pe ols exista forum parca si pentru Liga II.

81bor
22nd August 2006, 14:30
Nu e nimic rau sa tii cu U Cluj si cu CFR Cluj. E foarte normal sa iubesti fotbalul si sa tii cu echipe. Sunt mandru ca Clujul are echipa in Liga 1. Atentie CFR are o echipa buna si UN LOT VALOROS. (Campionatul e lung si se va vedea pe parcurs).

superchumbo
22nd August 2006, 15:40
Steaua jenanta victorie cu 2 penalty.


asteptam caprele rapidistilor in ghencea .................. si nu stiu cine o sa fie jenant....

cfr_ista2000
22nd August 2006, 16:49
Nu e nik rau sa tii k ambele echipe din cluj...asta dak esti doar un iubitor al fotbalului...dak esti uist fanatik si mergi l acfr numai cand joaca k dinamo steaua sau rapid..e altceva!

TaciAcolo
22nd August 2006, 17:47
sa revenim la subiect Pandurii-Cluj 1x :ok:

m8k
22nd August 2006, 17:54
Sa deviem de la subiect Pandurii-CFR 0-1 Gol cadu min 90+6

gica
22nd August 2006, 18:10
LAsa ma ca si anul trecut daca stau bine si ma gandesc tot in etapa 5 ne`am intalnit sau 6 la Cluj
Si tot asa erati pe val ajunsarati in Finala Cupei UEFA Intertoto si in clasament stateati destul de bine si poc a venit Pandurii la vremea respectiva aveam 0 pct si primele puncte in Divizia A le`a facut tocmai la CLuj de va`m scos fotbalul si impresile din cap
Asa ca nu fiti asa de siguri
Va asteapta un meci greu la Tg-Jiu si o sa vedeti sa nu o sa plecati cu cele 3 puncte



Ai citit ce-am scris sau deja esti cu gandul la partida de sambata...?Spuneam de meciul din retur care a fost la Tg. Jiu....unde aveati nevoie ca de aer de victorie.Dar am jucat o partida de antrenament!
Probabil esti suporter al echipei doar din aceasta vara,si nu ai vazut partida.

*Coco*
22nd August 2006, 18:19
Asta e ce a fost in partida in retur atunci aveam numai mercenari la echipa si un antrenor de kkt
Dar eu unul nu am zis ca va batem ,vad pe unii pe aici ca deja au dat scoruri ca bate CFR la 2-3 goluri diferenta si asa au zis si in meciul cu Rapid si sa intamplat ce s`a intamplat
Eu nu zic ca nu ne puteti bate dar aveam si noi sansa noastra
Nici un meci nu seamana cu altul si totul e posibil

dorian27
22nd August 2006, 19:53
Sa deviem de la subiect Pandurii-CFR 0-1 Gol cadu min 90+6
De bate CFR iar vom fi invadati la stirile Tv de cat de bine s-au acomodat portughezii la noi si vom vedea ce fel de mancare gateste mama unuia dintre ei(parca numai unul a venit cu mama in Romania!!?)..
Referitor la meci..:

hmmm...
tare as vrea sa continue cfr-ul seria inceputa...
asa ar trebui sa fie daca nu-si baga :drak: coada !!!

m8k
22nd August 2006, 20:26
De bate CFR iar vom fi invadati la stirile Tv de cat de bine s-au acomodat portughezii la noi si vom vedea ce fel de mancare gateste mama unuia dintre ei(parca numai unul a venit cu mama in Romania!!?)..
Referitor la meci..:

hmmm...
tare as vrea sa continue cfr-ul seria inceputa...
asa ar trebui sa fie daca nu-si baga :drak: coada !!!

Apropo de stiri, nu vi se pare ca televiziunile fac prea mult tam tam asupra echipei din timisoara si nu stiu de ce???Si CFR e lasat in paragina??? Noroc cu acest Iacovus care le-a mai trezit simturile celor de la TV.

Hard
22nd August 2006, 22:28
5-0 pt durii!!!

be@
22nd August 2006, 22:48
tocmai tu te-ai gasit sa spui cine are fata de prima liga ? pai voi poli iesi in veci si-n pururi nu veti avea echipa de liga I, poate asa pe la urma clasamentului, si cate un sezon la 10 ani, dar in schimb stiti sa stati in pozitia preferata a femeii in fata stelei. 1x

craiovene, _|_ .:D
Noi sclavi ? Mai bine uita-te la voi, ca sterge Dinamo picioarele cu voi si va ia jucatorii cand vor ei, la orice ora din zi si din noapte.

On topic: CFR-ul face scor.

*Coco*
22nd August 2006, 22:57
craiovene, _|_ .:D
Noi sclavi ? Mai bine uita-te la voi, ca sterge Dinamo picioarele cu voi si va ia jucatorii cand vor ei, la orice ora din zi si din noapte.

On topic: CFR-ul face scor.

Mai be@ dute tare in alta parte si ia _|_
Sa vezi ce scor mai face Jiul cu Voi:happy :happy Ca voi deja dupa 3 victorii si cu impresaru ala de Popa credeti ca luati titlu:happy :happy si parca vad ca incet incet va stingeti si voi:drak:
Asa ca fiti cu picioarele pe pamant
Si n`ai sa vezi tu sa mai ia Dinamo vru`n jucator de la Craiova
Au luat anul trecut 5 ca ia dat kkt de Staicu si din aia 5 mai au 1 si ala pleaca si el la iarna

Kan
23rd August 2006, 00:20
meci de x2...sper sa fie 2 :) ...hai cfr

Dark Horror
23rd August 2006, 00:25
Marea problema care mi-o faceam pentru acest meci s-a rezolvat:Stancioiu il va inlocui pe Martin Tudor.

*Coco*
23rd August 2006, 00:27
Marea problema care mi-o faceam pentru acest meci s-a rezolvat:Stancioiu il va inlocui pe Martin Tudor.

Pai ce semna Stancioiu de la Sportul cu CFR?

Dark Horror
23rd August 2006, 00:41
Da.Mai inainte am vazut.Am mai dat o lovitura pe piata transefrurilor.Iar le-am tras-o peste nas "capitalienilor"

Kan
23rd August 2006, 01:10
Stancioiu??!!....de unde pana unde e stancioiu un portar de valoare??...e mai predispus la gafe decat era rotariu la steaua sau e bramble la newastle

*Coco*
23rd August 2006, 10:21
Da.Mai inainte am vazut.Am mai dat o lovitura pe piata transefrurilor.Iar le-am tras-o peste nas "capitalienilor"

Stai ma ca nu a semnat inca:happy :happy :happy

Dark Horror
23rd August 2006, 11:49
A semnat.Decat Turcas sigur e mai bun Stancioiu.

cfr_ista2000
23rd August 2006, 12:13
dA STANCIOIU A SEMNAT UN CONTRACT PE 3 ANISORI! k cfr...sa stiti k e un portar ff valoros...sportul anu trecut k el intrebuturi...a luat cred k aproape cele mai putine goluri..!!FORTZA CFR!

m8k
23rd August 2006, 13:40
4 Sportul 30 17 5 8 54 35 56, hmmm nu prea sau cele mai putine, dar nu trebiue sa fim ingrijorati ca sportul nu prea a avut aparare , a primit 35 de goluri iar CFR-ul 27, chiar si poli Iasi clasat pe locul 11 a primit 31 de boabe, dar spun si eu ca Stancioiu este un portar valoros si tinar de perspectiva, curaj Stancioiule si bun venit la CFR!

Sergio_D
23rd August 2006, 13:57
Trebuie să îi facem botezul la Tg-Jiu... cred că două goluri primite îi ajung :D
Nu cred că bate Clujul mă, nu cred! :)

newbye
23rd August 2006, 15:51
Nu trebuie sa crezi, doar sa vezi! :)

newbye
23rd August 2006, 15:53
Pentru cel care era asa de buimacit de faptul ca pot tine atat cu CFR cat si cu Universitatea am vazut ca raspunsul l-ai primit de la cativa ceferisti. Oricum pentru calmul tau psihic mi-am sters preferintele.

An_DR_eI
23rd August 2006, 17:05
Batem cu 3-0 (Semedo,Anca,Tilinca) /hello
pandurii retrogradeaza.... :no:
FORZZA CFR !!!!!!! /hello
COMMANDO GRUIA !!!!! :evil:

m8k
23rd August 2006, 17:36
"Edi Stancioiu: “Presedintele Muresan m-a convins in doar doua minute sa semnez pentru CFR!”


“M-am gindit la solutia Stancioiu la citeva secunde dupa accidentarea nefericita a lui Martin Tudor. Interesul nostru pentru Edy nu este insa de acum.

L-am dorit la echipa si in urma cu 2-3 luni. N-a fost sa fie atunci, acum a ramas liber de contract, s-a tinut tare si nu a acceptat sa joace in Liga a II-a si acum e in sfirsit al nostru. Maine il vom legitima si va fi, oficial, in lotul nostru. Ii doresc o adaptare cit mai rapida si cit mai reusita la noi”, a declarat Iuliu Muresan, presedintele clubului clujean.

“Am dorit sa vin la Cluj pentru dorinta de performanta care se manifesta aici la CFR. Am avut si alte oferte de la echipe din tara , insa le-am refuzat tocmai din lipsa proiectelor de viitor. Am fost foarte usor convins de presedintele Muresan sa semnez cu CFR. Dupa doar doua minute de discutii am si semnat contractul.

A contat decisiv, dupa cum v-am mai spus, setea de performanta de aici, faptul ca echipa este pe primul loc in acest moment si, nu in ultimul rind, prezenta lui Dorinel Munteanu, lotul pe care acesta il are la dispozitie si caracterul oamenilor de aici. "

Asta da, sint mai fericit ca la o victoie, cind vezi un asemenea profesionalism atunci nu ai decit sa te bucuri si sa sti ca viitorul este asigurat.
Saracul Stancioiu nu va intelege prea mult din meciul de la pandurii ca el nu a venit la Cluj sa fie somer, dar cu timpul va intelege si el de ce adversarii nu ajung pina la poarta lui:)

m8k
23rd August 2006, 17:38
Trebuie să îi facem botezul la Tg-Jiu... cred că două goluri primite îi ajung :D
Nu cred că bate Clujul mă, nu cred! :)
Va avea un botez saracacios caci voi nu-i puteti oferi prea multe, adica nimik!!!

Jar-Gon
23rd August 2006, 17:58
bate cfr si dupa aceea va batem si noi
si pandurilor fiti pe faza ca va reveni ALEXXXXXXXXXX BALTOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII da ati ghicit va reintra cu voi

*Coco*
23rd August 2006, 18:19
bate cfr si dupa aceea va batem si noi
si pandurilor fiti pe faza ca va reveni ALEXXXXXXXXXX BALTOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII da ati ghicit va reintra cu voi

Si mare jucator e Baltoi ala
Bhaaa voi daca reusiti sa ii dati gol lui Guso sunteti tari ma
Si atentie Otelarilor ca ptr meciul cu voi aveam tot lotul valid:happy :happy

*Coco*
23rd August 2006, 18:20
Va avea un botez saracacios caci voi nu-i puteti oferi prea multe, adica nimik!!!

Eu unu nu cred sa il Titularizeaza dupa doar 3 zile de cand a semaat cu echipa....

TaciAcolo
23rd August 2006, 18:23
bate cfr si dupa aceea va batem si noi
si pandurilor fiti pe faza ca va reveni ALEXXXXXXXXXX BALTOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII da ati ghicit va reintra cu voi

:headbang: ce ati facut sezonu trecut cu Pandurii acasa 1-1 :o: :o: si eram retrogadati si echipa plina de mercenari....acum va rupem 0-2:yeah:

si in tur 2-2 deci gura mica:ok:

81bor
23rd August 2006, 19:19
Avem un lot puternic. Bun venit!!! Speram sa aperi in curand.
Faceti loc, faceti loc, CFR ramane pe primul loc!! :)
0-1

Sergio_D
23rd August 2006, 23:23
:headbang: ce ati facut sezonu trecut cu Pandurii acasa 1-1 :o: :o: si eram retrogadati si echipa plina de mercenari....acum va rupem 0-2:yeah:

si in tur 2-2 deci gura mica:ok:

Sezonul trecut, în tur, i-am bătut cu 2-1 la ei acasă :ok:

Pepsi-Cola
24th August 2006, 01:24
Pariez Pe CFR CLuj !! Bate cu 2-1

Ammadeus
24th August 2006, 05:53
1-4 va fi ieftin pt. voi, oltenilor

newbye
24th August 2006, 06:16
In caz de victorie Dorinel le-a promis jucatorilor 4 zile libere iar in caz contrar doua saptamani de antrenament "dur" la Vatra Dornei.
Cred ca o sa mearga motivati la olteni.

CrAzY92
24th August 2006, 11:13
HAi panduri rupeti VAROg sa treaca Steaua pe 1 /hello

m8k
24th August 2006, 12:22
HAi panduri rupeti VAROg sa treaca Steaua pe 1 /hello

Stelistule bucurate acum de champions league ca la anul noi vom juca in aceasta competitie, fara nici un pic de modestie!!!!

81bor
24th August 2006, 12:33
Nu sunt stelist si nici de gIGI nu-mi place dar bani lui au adus calificarea. Felicitari Steaua, felicitari Becali. Sper ca bani Stelei nu vor strica si mai mult campionatul si asa foarte putred. Diferenta de bugete se va simtii.
Hai CFR, dune spre victorie!!!

*Coco*
24th August 2006, 12:37
Ce ma acuma sa vedeti blaturi de nu a`ti vazut in viata voastra
Incepe Borcea sa faca la Blaturi ca sa prinda UCL si nici Becali nu se lasa
Sa vedeti acuma cate blaturi o sa fie in campionat

Sergio_D
24th August 2006, 19:15
Stelistule bucurate acum de champions league ca la anul noi vom juca in aceasta competitie, fara nici un pic de modestie!!!!

Unde jucaţi ??? Pe ce stadion ? :evil:

*Coco*
24th August 2006, 19:17
Unde jucaţi ??? Pe ce stadion ? :evil:

Pai isi fac acuma:rolleyes:

newbye
24th August 2006, 22:16
Terminati cu prostiile. CFR nu e pregatita sa joace il CL. La ce poate trage acum e cupa UEFA. Pentru UEFA se si pregateste stadionul. Daca prin absurd ar juca CFR in CL nici la bistrita nu pot, doar la timisoara e destul de bun stadionul pentru CL.

Dark Horror
25th August 2006, 02:26
Sau pe Lia Manoliu:D.Numai sa ajungem sa jucam acolo ca nu e problema unde.Mergem oriunde sa jucam.Stadionul va fi gata abia pentru sezonul 2008-2009 de cupe europene.

OVIDIU 62
25th August 2006, 08:29
Cu tot cu testul lor antidoping vor lua bataie acasa asa ca :0-3.

Jar-Gon
25th August 2006, 08:52
ia bataie cfr si fac toti ungurii infarct doamne de fericire ce m-as imbata

newbye
25th August 2006, 10:01
Vad ca esti tare oprimat de ungurii acolo in Galati de ai asemenea probleme! Nu stiu sigur dar cred ca poti cere azil in Republica Moldova ca acolo am intales ca n-au ajuns ungurii.

*Coco*
25th August 2006, 11:07
Cu tot cu testul lor antidoping vor lua bataie acasa asa ca :0-3.

Bai baiete daca te intereseaza Pandurii de cand a inceput campionatul a facut la fiecare meci test antidopping
La meciul de acasa cu Rapid au cerutt rapidisti in deplasare au cerut dinamovisti,acasa cu Gloria a cerut gloria si au facut si la Iasi si au zis ca dc sa intrerupa sirul si a cerut pandurii ca sa se faca si cu CFR test antidoping

m8k
25th August 2006, 15:26
ia bataie cfr si fac toti ungurii infarct doamne de fericire ce m-as imbata

Tu esti bat si acum, cu cultura stai mai slabuti , deci nu-ti ramine decit replicile ieftine si bautura!
Testul antidopping e cam stresant, dar nu mi se pare ilegal, insa nici eu nu inteleg de ce e atit de mult tam tam in jurul lui. In sport nu e loc pentru asa ceva, chiar daca e vorba de Dorinel Munteanu sau altul. Insa mi se pare normal actionarea in judecata a clubului National pentru modul si atitudinea lui Iacovus in care a cerut testul.
Oricum Pandurilor contactati o spalatorie de firma, caci o sa aveti ce spala la plasele portilor dupa meciul cu noi!!!!!!!!

TaciAcolo
25th August 2006, 16:06
periculosilor da cine sunteti real madrid :)) meci greu o sa aveti la Tg-jiu daca scoateti un punct merita sa va imbatati

81bor
25th August 2006, 18:23
Dupa ce CFR a batut pe Pandurii, jucatorii in frunte cu Dorinel Munteanu au plecat la 4 zile de concediu.
peste 9 luni...
Echipa Pandurii, face tot felu de aranjamente sa mai joace si la anul in Liga 1. Bafta Pandurii, sa nu uitati sa dati bani si la seful minerilor.

*Coco*
25th August 2006, 19:03
Dupa ce CFR a batut pe Pandurii, jucatorii in frunte cu Dorinel Munteanu au plecat la 4 zile de concediu.
peste 9 luni...
Echipa Pandurii, face tot felu de aranjamente sa mai joace si la anul in Liga 1. Bafta Pandurii, sa nu uitati sa dati bani si la seful minerilor.

Bai la*** dute ma in alta parte ce .... de aranjamente ma daca aia nu sunt in stare sa isi plateasca datoriile
Maine plecati cu coada intre picioare de la Tg-Jiu:happy

m8k
25th August 2006, 19:46
Bai la*** dute ma in alta parte ce .... de aranjamente ma daca aia nu sunt in stare sa isi plateasca datoriile
Maine plecati cu coada intre picioare de la Tg-Jiu:happy

Aveti voie sa visati!!! In rest veti primi boabe peste boabe!!! Dupa meci o sa....:headbang:

AramisXX
25th August 2006, 20:06
Sper k CFR va fi prima echipa din provincie dupa 5 ani kre va lua titlu, dc nu ramane Rapidului

*Coco*
25th August 2006, 20:26
Aveti voie sa visati!!! In rest veti primi boabe peste boabe!!! Dupa meci o sa....:headbang:

Nu luam mai mult de :D sau poate nici pe aia:D
Da noi sigur va dam 1-2:happy
Lasa ca o sa vezi tu maine ce greu se castiga la Tg-Jiu/hello

King of Hell
25th August 2006, 20:34
Aveti voie sa visati!!! In rest veti primi boabe peste boabe!!! Dupa meci o sa....:headbang:

omule, mai ai nervi sa te certi cu toti subdezvoltatii? Fi ma inteligent si lasa povestile aiurea. ca oricum n-aveti ce rupe maine de oltenii aia.

*Coco*
25th August 2006, 20:37
omule, mai ai nervi sa te certi cu toti subdezvoltatii? Fi ma inteligent si lasa povestile aiurea. ca oricum n-aveti ce rupe maine de oltenii aia.

Dute ma la Liga II ca aveti maine meci si tare imi e ca il pierdeti si pe asta
Locul vostru este si va fi intotdeauna in B
Si dupa ce o sa vezi meciul dintre PAndurii-CFR atunci sa vi sa mai postezi aici:ok:

King of Hell
25th August 2006, 20:39
ba sa stii ca deja e absolut plictisitor argumentul "du-te in liga 2" bla bla. strict on topic...pandurii- cfr 0-9 , nu s-o gasit astia din deal sa discute acum cu gorjenii, sa fim seriosi.

U1
25th August 2006, 20:49
Cred ca cfr-ul va intra pe linie moarta exact la Tg-Jiu. Mi se pare si asa prea mult ce au realizat in acest inceput de campionat. Mi-ar place sa ia campionatul o echipa din provincie, dar nu cred ca cfr are puterea sa cistige anul asta.
pronostic Pandurii 1-0 cfr

TaciAcolo
25th August 2006, 20:50
ba sa stii ca deja e absolut plictisitor argumentul "du-te in liga 2" bla bla. .

Te cred ca e plictisitor deja va-ti obosnuit liga 2 inca 10 ani pt voi :evil:

BAK
25th August 2006, 20:59
da ma...si e tare plictisitor sa fii pe locu' 5 in clasamnetu all time!!!!!!!!!! bronzatiolr, voi sunteti in A dintr-o conjunctura nefericita!!!

King of Hell
25th August 2006, 21:13
BAK, lasa-i tata. te cobori in lumea lor ingusta si incerci sa stabilesti contact cu ei? mai bine ai incerca sa vorbesti cu o colonie de furnici, poate ai avea mai mari sanse de comunicare.

Dark Horror
25th August 2006, 21:28
S-a gasit sa comenteze COCO de liga a 2-a,care anul trecut acolo a ajuns cu Pandurii lui cu tot.

*Coco*
25th August 2006, 21:37
S-a gasit sa comenteze COCO de liga a 2-a,care anul trecut acolo a ajuns cu Pandurii lui cu tot.
Asta e ...Dar suntem tot in Liga I si maine va vom bate;)

Chriss34
25th August 2006, 23:21
Pandurii 1-3 C.F.R., Dorinel Munteanu continua sa duca echipa pentru locul 1

rakhpai
26th August 2006, 02:51
Pandurii - CFR 0:4 :ok: Echipa stie ce vrea si victorie clara va obtine. /hello

newbye
26th August 2006, 04:15
Pandurilor nu cred ca e cazul sa va legati voi de "U" ca e inca in B. E ca si cum ai vorbi de sapun in casa spanzuratului!

*Coco*
26th August 2006, 10:35
Pandurilor nu cred ca e cazul sa va legati voi de "U" ca e inca in B. E ca si cum ai vorbi de sapun in casa spanzuratului!
Pai sa taca draq ala din gura
Ce vb el aci iauzi ca ne da noua CFR 9-0 pai nu ne dati in 2 campionate atatea goluri si el vb ca ne bateti azi cu atat
Sa isi vada draq de echipa lui...

newbye
26th August 2006, 11:05
Cand vb de casa panzuratului nu ma refeream la "U" ci la Pandurii.

m8k
26th August 2006, 11:33
S-a gasit sa comenteze COCO de liga a 2-a,care anul trecut acolo a ajuns cu Pandurii lui cu tot.
Fiecare inceput de drum are si o cale de intoarcere! Nu-i mai necajiti lasati-i sa savureze chinurile Ligii I.

*Coco*
26th August 2006, 13:11
Fiecare inceput de drum are si o cale de intoarcere! Nu-i mai necajiti lasati-i sa savureze chinurile Ligii I.

Ma da mare echipa a`ti ajuns voi "CFR"
Aveti si voi 4 victori din 4 meciuri si gata acuma va bateti la Titlu
Stai asa ca parcursul vostru de victorii se va termina la Tg-Jiu:happy
Sa vedem atunci ce o sa mai ziceti ...

inter
26th August 2006, 13:21
S-a gasit sa comenteze COCO de liga a 2-a,care anul trecut acolo a ajuns cu Pandurii lui cu tot.

anu trecut v-ati furato de n-aveati aer de la o echipa de liga a 2-a .. de n-ati mai intrat pe forum, desi inainte de meci .. de la 3 in sus ne dadeati!:drak:

newbye
26th August 2006, 13:33
Bine oltene, fie cum zici tu. Vb dupa meci, sunt curios sa vad ce echipa superfantastica aveti.

apparte
26th August 2006, 13:36
anu trecut v-ati furato de n-aveati aer de la o echipa de liga a 2-a .. de n-ati mai intrat pe forum, desi inainte de meci .. de la 3 in sus ne dadeati!:drak:

"ne dadeati":D ???:evil: Sa-nteleg ca te transferasi?:evil:

inter
26th August 2006, 13:37
pe bani grei :D:D

81bor
26th August 2006, 14:55
Pe unii va cunosc ca persoane din Ardeal de pe forum. Va rog nu va injositi la nivel de oltenia. Au si ei o echipa pe care vor so tina in Liga 1.(cu orice mijloace).
Bafta Panduri, Victorie CFR!!!

TaciAcolo
26th August 2006, 15:15
faceti-va frate un forum pt toti ardeleni oameni civilizati care striga la meciu poli gloria **** steaua cei mai civilizati

m8k
26th August 2006, 15:20
faceti-va frate un forum pt toti ardeleni oameni civilizati care striga la meciu poli gloria **** steaua cei mai civilizati

Gresit, acum toti ardelenii striga m*** pandurii!!!

dannymoga
26th August 2006, 17:59
cfr cluj va bate astazi cu cel putin 1-0... asta pentru ca sunt in forma si avut meciuri cat de cat lejere... Cinste lor, simpatizez cu ei!!!

resita
26th August 2006, 18:01
0-1 la pauza

/hello /hello /hello /hello /hello /hello

resita
26th August 2006, 18:27
pandurii - cfr cluj 0-2

/hello /hello /hello /hello /hello /hello

dannymoga
26th August 2006, 18:47
pandurii - cfr cluj 0-3

King of Hell
26th August 2006, 18:48
stai ca imediat vine coco sa ne explice ce tari is ei si nush ce :D

Ess
26th August 2006, 18:54
,,am venit, ne-am dopat, v-am batut, v-am pupat"...gudbi
o seara maxima tuturor !!! e we, ce dracu?

resita
26th August 2006, 18:55
rezultat final

pandurii - cfr cluj 1-3 :evil: :evil: :evil: :evil:

pandurii n-au aratat nimic :no:

clujul se va lupta pentru locurile 1-3 :ok:

m8k
26th August 2006, 18:58
Implacabil, CFR lider impecabil
"Coroian a reusit o dubla pentru CFR. Primul sau gol a fost din penalty, iar al doilea la capatul unei actiuni personale" sursa ols dar gresit, primul sau gol a fost din actiune ca si a doua de fapt

dannymoga
26th August 2006, 18:58
1-3

Steeltown Boy
26th August 2006, 19:00
Felicitări clujenilor. :ok:
Victorie absolut meritată. Observ că 3-1 e un scor la modă în sezonul ăsta. :evil:

m8k
26th August 2006, 19:01
BRAVO BRAVO BRAVO CFR!!!!!! Fotbal TOTAL!!!

"Sanse mari si justificate sa se implice in lupta pentru titlu" comentatorul meciului.

BAK
26th August 2006, 19:01
unde-i apararea aia "italiana" de care vorbesc oltenii...."la noi se iau puncte foarte greu" , "nu o sa plecati cu mai mult de un punct","ungurilor"...... atatea rahaturi am auzit de la panduri ca aproape credeam ceea ce spun...... dar tipic sudist, numai gura e de ei....o avut noroc ca nu o luat 5 boabe de la aia din Gruia

starsteel
26th August 2006, 19:13
La naiba am pierdut la pronosticuri am mizat X pe meciul asta.

m8k
26th August 2006, 19:14
cooooooool ce scrie pe prosport.ro....
"Pandurii Tg. Jiu
Abonamente gratuite la Pandurii pentru pensionari"

starsteel
26th August 2006, 19:15
Macar in privinta asta merita si ei un.....Bravo!

m8k
26th August 2006, 19:17
Si-au gasit repede cu ce sa-si alinte durerea!

gica
26th August 2006, 19:20
Am trecut si de meciul asta!Cam multe ratari....Se putea incheia mai repede partida,daca se desprindeau mai repede.Dar totul este bine cand se termina cu bine!
Mie personal Pandurii mi-au parut destul de tari pe picioare,cu o replica buna.Nu stiu cati vor bate in continuare la Tg.Jiu.



Forza CFR!:yeah:

TaciAcolo
26th August 2006, 19:20
asta e ati fost mai buni in repriza a 2 a ..in prima repriza 3 ocazi singur cu portaru ratate de noi.
Bravo Cfr !

Liviu
26th August 2006, 19:33
CFR cu o clasa peste Pandurii . Cine spune ca CFR se va lupta pentru un loc in cupele europene si chiar pentru campionat are mare dreptate . Echipa buna , ,,plombele'' din vara au fost facute bine . Au sanse mai ales ca Steaua , Dinamo si Rapid vor avea treaba si prin Europa si vor arata evident o oboseala in meciurile din campionat . Totul e sa-i tina bateriile pe batranii din lot - ca Jula , Coroian , Minteuan si mai ales Dorinel care de altfel face tot jocul. Sa-i vedem insa si in meciurile directe cu granzii.

TheIceMan
26th August 2006, 19:49
Pandurii, o echipa de divizia B, poate chiar C, nimica mai mult.

Acuma, dupa ce ca nu au aratat nimica pe teren doar faulturi murdare, au cerut ca jucatorii clujeni sa fie testati antidoping !!!

sigur, daca cineva-i mai bun ca noi, apoi sigur ceva-i necurat la mijloc !!!! Boooo!!!

:P :P

PerVersion
26th August 2006, 20:02
Nu e nimic rau in testele antidoping, sunt chiar bine venite cred eu. Deranjeaza doar faptul ca presa face atat tam-tam la testele antidoping facute la meciurile CFR-ului.

Ma bucur ca a jucat Munteanu, sper sa fie unul dintre cei 2 care vor da probe, sa se termine odata cu acuzele astea penibile.

Meci echilibrat in prima repriza, cand puteam fi egalati, poate chiar condusi, dar echipa si-a revenit in repriza a 2-a, si se putea termina si mai rau pentru Pandurii.

Una peste alta, victorie meritata, zic eu. Cat despre Pandurii, au o echipa destul de buna, si cred ca vor pune probleme multor echipe, cel putin pe teren propriu.

manixdoi
26th August 2006, 20:12
Domnilor cam multe greseli pentru o zi.
In cronica scrie ca Cioroian a marcat primul gol din penalty, iar pe LIVE nici pomeneala.
Pe LIVE scrie ca in locul lui Miclaus a intrat "Botolan", iar in locul lui Anca Cotolan (si nu Chihaia). Nu scrie cand a fost schimbat Munteanu, care apare in formatia de start, dar eu vazind meciul de prin minutul 70 il vedeam pe banca.
Despre Vaslui - Arges ce sa mai spun. Golul apare amrcat ba in minutul 5, ba in 4, de acelasi Gheorghiu, dar odata de la Arges, altadata de la Vaslui.
Nu mai intelege nimeni nimic, fiindca pe acest site mai intra si cetateni ca mine cu un IQ nu prea ridicat.
Atentie mai multa.

BAK
26th August 2006, 22:54
dar unde sunt ultrasii pandurilor....aia tare in gura.....?! ati fost blocati in aglomeratie si nu ati ajuns acasa la timp.....?! hai, sa va aud...., coco, hai bre, ca tu erai ala mai tare si mai ironic......mare pacat ca la anul cand noi o sa intram in A si voi in B.....

m8k
26th August 2006, 23:06
Nu mai aud astia, si-au pus dopuri in urechi ca sa devina si ei dopati, da de vor cistiga si ei vreun meci pina la finalul campionatului!

Ess
26th August 2006, 23:10
dar unde sunt ultrasii pandurilor....aia tare in gura.....?! ati fost blocati in aglomeratie si nu ati ajuns acasa la timp.....?! hai, sa va aud...., coco, hai bre, ca tu erai ala mai tare si mai ironic......mare pacat ca la anul cand noi o sa intram in A si voi in B.....

Doamne ajuta!!! Prima parte. :ok:

TaciAcolo
26th August 2006, 23:11
dar unde sunt ultrasii pandurilor....aia tare in gura.....?! ati fost blocati in aglomeratie si nu ati ajuns acasa la timp.....?! hai, sa va aud...., coco, hai bre, ca tu erai ala mai tare si mai ironic......mare pacat ca la anul cand noi o sa intram in A si voi in B.....

Va palce sa visati intrati in Liga I cand o sa retrogadeze Pandurii peste 100 de ani:evil:
asta e in prima repriza trebuia sa fie un 3 -1 la pauza pt noil ..in repriza a 2 sa vazut conditia fizica precara a noastra pt ca ne-am adunat cu o saptamana inainte de inceperea campionatului. Stai linistit ca nu o sa retrogadeze Pandurii.
Suntem peste multe echipe din Liga I.

Cra10veanu
27th August 2006, 00:49
retrogradeaza pandurii asa cum promoveaza si clujul de ani de zile. Se duce cfr-ul de rapa odata ce da ochii cu tomberoanele din bucale.

newbye
27th August 2006, 00:56
Multumim pentru increderea pe care ne-o acorzi oltene! Ah si apreciem obiectivitatea ta. :rosu:

Cra10veanu
27th August 2006, 00:57
sinteti o echipa buna si nu contest asta, dar ca si timisoara aveti probleme cu echipele din capitala, anul trecut ati demonstrat-o, daca demonstrati anul asta ca puteti tine piept tomberoanelor, personal imi sterg mesajul si-mi cer si scuze fata de voi :ok:

m8k
27th August 2006, 01:01
retrogradeaza pandurii asa cum promoveaza si clujul de ani de zile. Se duce cfr-ul de rapa odata ce da ochii cu tomberoanele din bucale.
Aceasta expresie este probabil o evolutie a Stiintei??? Tomberonule se apropie meciul cu voi si atunci sa dai din bucale, pina atunci stai linistit in banca ta!

Ammadeus
27th August 2006, 01:06
sinteti o echipa buna si nu contest asta, dar ca si timisoara aveti probleme cu echipele din capitala, anul trecut ati demonstrat-o, daca demonstrati anul asta ca puteti tine piept tomberoanelor, personal imi sterg mesajul si-mi cer si scuze fata de voi :ok:

sincer, de ce mi-e teama acum este ca noi ne luptam de 5 etape cu cei mici, avem o medie de aproape 3 goluri de meci insa pierdem jucatori accidentatzi; asta in timp ce s.b. defileaza cu uta, vaslui si farul, 3 satelitzi care se vor lupta cu noi pana la capat; s.b. a jucat 2 meciuri in campionatul asta, echipele romanesti nu i-au obosit in meciurile aranjate dinainte; singura chestie pozitiva e ca vor suferi 5 infrangeri in grupe, 1 egal, acasa cu ukraienienii si asta ii va afecta la moral;

Cra10veanu
27th August 2006, 01:06
voi sa bateti pe stiinta ? pai noi eram in B si voi mari si tari prin A, si numai Ionescu v-a batut in meciul din cupa, si-a batut joc de voi, si voi veniti cu pretentii la craiova ?

freejack
27th August 2006, 01:09
Succes baieti, mocanita voastra merge fain cu steroizi. Hai Dorinele, nu te lasa, noi iesim la pensie la 65 de ani. Daca vrei si tu poti...

newbye
27th August 2006, 01:17
Oltene sa indraznesc sa-ti cer sa ai rabdare pana jucam cu voi sau ai o asa inertie ca ai uitat ca voi aveti meci cu dinamo si cu altii pana atunci?

Cra10veanu
27th August 2006, 01:19
putem sa pierdem cu voi, obiectivul nostru pe sezonul asta este sa punem lantu la caini :D

m8k
27th August 2006, 01:19
sincer, de ce mi-e teama acum este ca noi ne luptam de 5 etape cu cei mici, avem o medie de aproape 3 goluri de meci insa pierdem jucatori accidentatzi; asta in timp ce s.b. defileaza cu uta, vaslui si farul, 3 satelitzi care se vor lupta cu noi pana la capat; s.b. a jucat 2 meciuri in campionatul asta, echipele romanesti nu i-au obosit in meciurile aranjate dinainte; singura chestie pozitiva e ca vor suferi 5 infrangeri in grupe, 1 egal, acasa cu ukraienienii si asta ii va afecta la moral;

Nici un meci nu seamana cu altul, daca ne-am lua dupa statistici atunci nu puteam invinge pandurii pentru ca nici Rapidul nu a resusit, si Dinamo s-a chinuit cu ei. Hai sa luam partea buna a lucrurilor si sa spunem ca pina la meciul cu "granzii" echipa se va suda, se vor incadra mai bine si cei noi veniti, si sa ne bucuram ca cu o echipa inca neperfectionata invigem lejer "echipele mici" (cum zic cei invidiosi).
P.S. Cra10veanule incepi deja sa plictisesti, te rog ia atitudine!

Cra10veanu
27th August 2006, 01:22
daca te plictisesti poti sa-i dai drumul de pe forum, sau te retin eu ?
mai bine ai lua tu atitudinea lui Ammadeus si fi mai cu cracii pe pamant ca nu strica.

lolo_grupa_c
27th August 2006, 01:52
retrogradeaza pandurii asa cum promoveaza si clujul de ani de zile. Se duce cfr-ul de rapa odata ce da ochii cu tomberoanele din bucale.

asa mai esti de_al casei.....:evil:

gica
27th August 2006, 02:13
sinteti o echipa buna si nu contest asta, dar ca si timisoara aveti probleme cu echipele din capitala, anul trecut ati demonstrat-o, daca demonstrati anul asta ca puteti tine piept tomberoanelor, personal imi sterg mesajul si-mi cer si scuze fata de voi :ok:





Nu stiu de problemele pe care le avem cu echipele din capitala!Campionatul trecut am batut acasa si pe Steaua si pe Dinamo cu 1-0.
Ne-am poticnit cu echipele mici...poate asta vroiai sa spui....

King of Hell
27th August 2006, 02:16
nu ma, vrea sa spuna ca in momentul in care veti avea un avans considerabil fata de locul 2, va incepe dansul...ungurashu chel la parchetu anticoruptie, jucatorii cfrului intoxicati te miri prin ce restaurant, rotile la autocar sparte, o racheta hezbollah prin Gruia...treburi de astea marunte :D

Dark Horror
27th August 2006, 03:00
Meciul greu...in prima repriza,in care numai cu mult noroc am scapat fara gol luat.In repriza a doua am cam defilat,dar s-a ratat nepermis de mult si la 3-0 pentru noi evident ca am luat gol.
Apropo.e careva de la Fanatick Boys pe aici???ca am un mesaj.....tzapaaaaaa

cap
27th August 2006, 03:22
bv cfr tinetio tot asa

*Coco*
27th August 2006, 05:34
Muicaaaaaa 1-3 No Comment:o:
Pfoai daca nu ratam noi atat in prima repriza altfel era jocul...
Dar parca sutnem batuti de Dumnezeu in toate meciurile din deplasare si acesta de acasa in repriza a doua nu mai jucat nimic parca suntem lesinati...
Si saracu Guso apara penalty si ia 2 goluri de tot kktul:headbang:
Daca CFR continua sa joace in stilul acesta nu vad cine ii poate opri ca sa nu ia campionatul:)

Universal
27th August 2006, 05:43
Steaua va castiga. CFR inca nu a jucat cu adversari mari ca Steaua Dinamo Rapid Timisoara Iasi..deci..inca mai este timp...

Ammadeus
27th August 2006, 05:44
Muicaaaaaa 1-3 No Comment:o:
Pfoai daca nu ratam noi atat in prima repriza altfel era jocul...
Dar parca sutnem batuti de Dumnezeu in toate meciurile din deplasare si acesta de acasa in repriza a doua nu mai jucat nimic parca suntem lesinati...
Si saracu Guso apara penalty si ia 2 goluri de tot kktul:headbang:
Daca CFR continua sa joace in stilul acesta nu vad cine ii poate opri ca sa nu ia campionatul:)

...becali si lpf-ul, suntem prea mici si deranjam bucalele!

Universal
27th August 2006, 05:48
Atät timp cät o echipö joacä bine fotbal si are serie , nu are cine sä o opreascä, egal ce zic antrenorii conducätorii sau arbitrii

*Coco*
27th August 2006, 05:51
Noi la fiecare meci in repriza a doua parca suntem lesinati la draq mai intra pe teren sa stea marionete...:headbang:

Universal
27th August 2006, 08:40
vä lipseste conditia fizicä...este clar de ce pierdeti,numai portarul este in forma 90 de minute,bun portar aveti apropos,
dar cu el in poartä sigur nu retrogradati.
asa cred eu, CFR ,dacä va continua sä joace asa+ mentalitate de invingätori devin o amenintare foarte periculoasä pentru echipele bucurestene,oricum este de Top 4 echipa

Cra10veanu
27th August 2006, 09:02
Steaua va castiga. CFR inca nu a jucat cu adversari mari ca Steaua Dinamo Rapid Timisoara Iasi..deci..inca mai este timp...

ia uite cine cunoaste fotbal, pai rapid si iasi alea sint echipe ?

m8k
27th August 2006, 10:26
Muicaaaaaa 1-3 No Comment:o:
Pfoai daca nu ratam noi atat in prima repriza altfel era jocul...
Dar parca sutnem batuti de Dumnezeu in toate meciurile din deplasare si acesta de acasa in repriza a doua nu mai jucat nimic parca suntem lesinati...
Si saracu Guso apara penalty si ia 2 goluri de tot kktul:headbang:
Daca CFR continua sa joace in stilul acesta nu vad cine ii poate opri ca sa nu ia campionatul:)

Ma disperati deja cu acest DACA. Bine hai sa vorbim cu DACA. DACA nu ratati atit in repriza I atunci aveati 3-1 la pauza, si atunci daca nu ratam noi atat in repriza a II meciul s-ar fi incheieat 10-3 pentru noi. Frumos meci ar fi fost fara acest daca!!!

m8k
27th August 2006, 10:37
Steaua va castiga. CFR inca nu a jucat cu adversari mari ca Steaua Dinamo Rapid Timisoara Iasi..deci..inca mai este timp...

Cum dealtfel nici Steaua , Dinamo, Rapid ,Timisoare si Iasiul nu a jucat inca cu CFR!

*Coco*
27th August 2006, 11:07
PAi si ce daca ma, joaca CFR cu SDR`u face un egal la fiecare acasa si la Cluj ii bat :happy Si uite asa se ia titlu....
Si vazui ca ziceti de Timisoara pai aia e echipa?Se duc la ei peste 2 etape...

m8k
27th August 2006, 11:20
Inca ceva ce ar trebiui sa ii dea de gindit unora.Cfr pina acum a cistigat fiecare meci cu schimbari majore in primul 11, meci de meci, cu sau fara Munteanu in teren. Nu exista titular incontestabil si exista concurenta pentru fiecare post. Dorinel poate face 2 echipe usor, si atunci s-ar gindi pe care s-o trimita in teren. (Echipa 1, Tudor-Jose Manuel,Jula, Milosevici, Miclaus- D. Munteanu, Coroian, Minteuan-Anca, Tilinca, Surdu; Echipa 2 Turcas-Panin, Toma, Cadu, Tirlea-Mojica, Mijin, Oliveira-Semedo, Chihaia, Mitu si rezerve Stancioiu,Cotolan Bucurica, Balmos, Borostean, FL.Dan, Deac, Zelencz). Deci Munteanu are de unde alege fara probleme si intotdeauna are inspiratia pe cina sa trimita in primul 11. De acest lucru ar trebui sa se teama dusmanii.

81bor
27th August 2006, 12:00
Este frumos sa visam si echipa e pe primul loc. Repriza a II, a fost unul foarte bun si cred ca echipa are potetial mare. (se rateaza mult, dar avem ocazii). Am invins o echipa incomoda in prima parte si cu un portar valoros, dar fara o conditie fizica. Urmeaza un concediu de 4 zile. Bravo CFR!!!

Datenshi
27th August 2006, 12:30
Steaua va castiga. CFR inca nu a jucat cu adversari mari ca Steaua Dinamo Rapid Timisoara Iasi..deci..inca mai este timp...

Asa ca informatie, Steaua nu a castigat niciun meci anul trecut cu Rapid si Dinamo, dar a luat campionatul. Asa ca nu este o conditie obligatorie.
Totusi, nu-i vad sa reziste pana in ultima etapa,, dar ii felicit inca de pe acum. E nevoie de cat mai multe echipe puternice si ambitioase in campionat, asa vom avea toti de castigat.

Hipgnosis
27th August 2006, 12:35
Cred ca CFR va ocupa la final un loc de cupa europeana, alaturi de SDR. De fapt bataie pt. locul patru se da intre CFR si Poli, dar deocamdata CFR are clar prima sansa.
Nu cred ca rezista pana la final pe locul I, insa e posibil sa produca si surprize.

*Coco*
27th August 2006, 12:40
rapid & dinamo nu o sa termine pe podium

m8k
27th August 2006, 12:56
"Racheta hezbollah prin Gruia" coooooooooooooooool!!

rechinul farist
27th August 2006, 14:07
Bravo CFR!!! ramaneti acolo pana la sf campionatului!!!

kain
27th August 2006, 14:13
Dupa ceea ce am vazut , CFR`u joaca cel mai frumos si corect fotbal din Liga 1 , felicitari CFR Cluj , sunteti un exemplu de urmat ;) Respect :>

cfr_ista2000
27th August 2006, 15:36
voi sa bateti pe stiinta ? pai noi eram in B si voi mari si tari prin A, si numai Ionescu v-a batut in meciul din cupa, si-a batut joc de voi, si voi veniti cu pretentii la craiova ?

auzi..mah...:sleep: ne plicti deja..k postarile astea..:))...vom vedea cine este mai bun in teren nu pe forum...k mai sunt doar doua etape si in a 3 veniti voi la dej..;)ai rabdare!:evil:

cfr_ista2000
27th August 2006, 15:40
"Racheta hezbollah prin Gruia" coooooooooooooooool!!

hey..eventual..."Racheta hezbollah DIN GRUIA"!!:p:happy

be@
27th August 2006, 17:45
ia uite cine cunoaste fotbal, pai rapid si iasi alea sint echipe ?

Oltene, ciocu mic. Da' ce, voi sunteti echipa? I-ati batut pe Arges, care sunt VARZA, ati facut egal NOROCOS la Rapid ( sa-i multumiti lui Zicu pentru asta), egal acasa cu Vasluiul :happy , v-ati luat-o rau de tot de la comunisti :drak: , si va credeti de acum echipa?
Ia uita-te pe ce loc sunteti voi, si pe ce loc suntem noi.
Iar pentru stiinta ta, afla ca CFR Cluj, de cand a revenit in primul esalon, n-a reusit sa bata Iasul. La ei am terminat de 2 ori la egalitate, iar la Iasi avem unn egal si o victorie.

m8k
27th August 2006, 17:54
Iar pentru stiinta ta, afla ca CFR Cluj, de cand a revenit in primul esalon, n-a reusit sa bata Iasul. La ei am terminat de 2 ori la egalitate, iar la Iasi avem unn egal si o victorie.

Asa au inceput fratiorule si cei de la Pandurii si au sfirsit rau de tot, asteapta un pic si tu ca pina la etapa a 16 mai este mult. Va zdrobim si pe voi numa ai putintica rabdare. Toate la momentul potrivit!

*Coco*
27th August 2006, 17:56
Mai be@ da voi sunteti echipa ma?:happy A`ti batut si voi pe Pandurii din 2 penaltyuri inventate...A`ti batut la Urziceni la o nou promovata si a`ti batut pe Ceahlaul acasa cu greu si tot o nou promovata
A`ti batut 3 noi promovate asta inseamna ca sunteti mare echipa?:happy :happy stai asa ca o sa vina si meciurile grele pt voi...

King of Hell
27th August 2006, 18:08
dc toti va adresati lui Be@ ca si cum ar fi baiat? :)

m8k
27th August 2006, 18:13
Scuze, rectific atunci, SURIOARA!

kerosene
27th August 2006, 21:55
Bravo cfr."Dopati-va" in continuare si vedeti-va de treaba ca sa ofticati proshtii.

Constanta iubeste fotbalul :yeah: nu circarii :no:

be@
27th August 2006, 23:14
Mai be@ da voi sunteti echipa ma?:happy A`ti batut si voi pe Pandurii din 2 penaltyuri inventate...A`ti batut la Urziceni la o nou promovata si a`ti batut pe Ceahlaul acasa cu greu si tot o nou promovata
A`ti batut 3 noi promovate asta inseamna ca sunteti mare echipa?:happy :happy stai asa ca o sa vina si meciurile grele pt voi...


Oltenas, esti ridicol. Doua penalty-uri invesntate? Grow up ! Gavatorta a fost faultat clar in careu.

m8k
27th August 2006, 23:29
Oltenas, esti ridicol. Doua penalty-uri invesntate? Grow up ! Gavatorta a fost faultat clar in careu.

Toti oltenii au fost ridicoli astazi aici ai dreptate, dar asta cu gavatorta nu se discuta aici, aici se striga doar FORTZA FORTZA CFR!!!!

newbye
28th August 2006, 05:36
incep sa cred ca vorbesc cu gospodine despre fotbal, pai noi ne-am chinuit cu rapidul ? sau ei s-au chinuit cu noi? ca ne-au furat 2 puncte, era victoria noastra, rapidul a marcat din offside. Incep sa ma indoiesc de locul femeii in societate uneori. :headbang:

Cu parere de rau oltene da de data asta ti-a dat lectii gospodina.

Universal
28th August 2006, 05:42
ia uite cine cunoaste fotbal, pai rapid si iasi alea sint echipe ?

Nu mä subestima... Rapid este o echipä de fotbal , dacä acum joacä slab,tine minte, va reveni,si chiar foarte bine.
mai vorbim- lasä-mi 5 zile...apoi te invit sä intri in thread-ul meu de bilete/pariuri...acum incä nu este nimic..dar mai vedem ...

BAK
28th August 2006, 08:09
Meci de 2la prima vedere..dar totusi de 1x, fiecare serie ia sfärsit


unh egal este ok, cfr oboseste....presimt un egal sau o victorie-dar sanse mici..stränsä


eu cred ,dacä as paria pe acest joc intr-un 1 2 , x aici nu cred cä va fi, Pandurii joacä acasä si vo victorie, dacä Cluj este incä in formä atunci nu au cum cästiga.Insä revine MUnteanu...

da man, ascultatil pe universal.......asta se stie la pariuri cum se stie bunica la compus poezii in chineza....... ascultati-l pe universal ca stie ce vorbeste...dovada e mai sus........ daca mai vreti sa vedetii alte moduri in care sa pierdeti bani la pariuri puteti incerca si pe threadul UTA-rapid..... ba bate rapidul cu 3-0, ba cu 1-0 si apoi se apara....tot felul de variante insa nici macar una nu era varianta buna.....gutte nacht mein freund

cfr_ista2000
28th August 2006, 09:10
crayoveanule ce mai spui akum...ati tinut piept la toate echipele din capitala?hahaha..FORTZA CFR!