PDA

View Full Version : Etapa 5: Poli Timisoara - Gloria



ADelPiero
21st August 2006, 00:51
Vineri, 25.08.2006, Poli Timisoara - Gloria, (ora 20,00 - National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

SILVIU99
21st August 2006, 00:59
bate poli un 2-0 sau chiar mai mult

Liviu
21st August 2006, 01:28
In mod normal , victorie lejera Poli . Sunt curios ce schimbari o sa faca Cartu la echipa . Scor final 3-0.

Rossi
21st August 2006, 01:51
pronostic 1

daca iese x2 , Cirtu e demis 100% :happy

Blu3red
21st August 2006, 01:55
3-0 pt Poli !!! (brusc Grigorie isi revine si marcheaza...2 goluri :ok: )

dorian27
21st August 2006, 11:14
Dupa rezultatul din Groapa cu javrele obtinut de timisoreni.....vom asista la o reluare a meciului Farul-Unirea Urziceni..???
Diferenta de valoare este..chiar foarte mare....
De moral...nu prea, caci nici bistritenii nu rup gura targului.
Calculul hartiei imi arata un nou 4-0, la fel ca anul trecut!!!

Pepsi-Cola
21st August 2006, 11:25
2-1 pt. Poli Timisoara

Ulio singuraticu
21st August 2006, 12:55
Meci simplu pt poli.2-0 cristea

resita
21st August 2006, 12:55
va fi oare prima victorie acasa?

nu cred 1-1 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Universal
21st August 2006, 15:00
Meci slab: 1-1 si Poli Timisoara nu se regäseste...? Crae sunt pärerile?

alex_cta
21st August 2006, 15:30
0-1
Vorbim dupa

blueb0y15
21st August 2006, 17:18
Meci usor pt Poli pe care il va castiga la scor.

scorpiuta
21st August 2006, 18:34
2-0 Gloria

malexoid
21st August 2006, 20:47
3-0 pt Poli !!! (brusc Grigorie isi revine si marcheaza...2 goluri :ok: )

hmmm...nu prea sunt de acord cu tine
io tare cred ca grigorie va freca banca de rezerve pana isi va umple dosul de aschii...
nu banca de la stadionul Dan Paltinisanu (acolo sunt fotolii), ci banca de la baza unde joaca Poli II

Seldon
21st August 2006, 22:44
Dupa dusul rece din Stefan cel Mare - ma rog, vorba vine, a fost mai degraba sauna fierbinte - Timisoara se va trezi brusc si va juca altceva decat in etapa a 4-a. Poate ca iesirile in presa ale domnilor Iancu si Cartu au fost de ochii lumii si nu va fi nimeni pedepsit, asa ca e posibil ca cei mai criticati jucatori sa joace cel mai bine, iar Grigorie sa nu frece banca ci sa faca zile fripte bistritenilor.

Ravelly
21st August 2006, 23:47
Nu cred ca va juca grigorie...dar va castiga poli.

Diodude
22nd August 2006, 01:19
20 August 2006.PCH lanseaza un hit de exceptie,dedicatie speciala pentru timisoreni:
ECHIPA VOASTRA/ZACE UNDEVA IN C/SINGURA CA TARFELE!!!"
In alta ordine de idei,Malexoid si toti cei care ne contrau saptamana trecuta pe noi dinamovisti de exceptie!!! ,ati uitat sa treceti pe forum ieri dupa meci sa ne spuneti si noua secretul. cum vroiati voi sa ne bateti cu jucatori precum caramarin,mckain,balace,cristea sau oprea???echipa de pluton ce santeti.daca scoateti un egal cu bistrita sa fiti fericiti,ca asta e valoarea voastra.LOSERILOR!!!!!!!!!!!!
20 August 2006: Timisoara sodomizata din nou in Stefan Cel Mare!!!

Ammadeus
22nd August 2006, 05:48
2-2 si cartzu zboara, un mediocru smecher pus sa antreneze niste mercenari

ddpurple
22nd August 2006, 07:17
Orice scor mai mic de 3-0 pt Poli este deageaba.Vor fi vreo 1000 de oameni la meci...cu indulgenta...Ne-am ratat cariera si sezonul asta...nu meritam nimic...parerea mea!

nechita
22nd August 2006, 09:59
victorie fara probleme ptr.timisoara.Pronostic 2 sau 3-0.Daca nici pe bistrita atunci pe cine.Daca nu va castiga poli va fii de rau.Presimt k se vor face multe modificari si se va intampla k anul trecut.Ramane de vazut

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 12:22
o gramada de bani aruncati pe geam acolo la voi la timisoara....pacat,mare pacat....on topic: 1 solist....

OVIDIU 62
22nd August 2006, 13:31
Victorie fara dubii a lui Cartu prin golul marcat de galateanul Izvoranu.

Vand vise
22nd August 2006, 13:35
bate gloria :)

six
22nd August 2006, 20:05
bate gloria :):) :) :)normal :drak: :drak: :drak:

VLAD@SIN
22nd August 2006, 20:13
bate poli!

m4st3r
22nd August 2006, 21:21
x pauza, 4-0 final !!! Punetzi la pariuri am vb cu tata Jean ;)

m8k
22nd August 2006, 22:08
Macar un meci nul, cei de la poli sunt prea unflati, ca si patronul lor de altfel!

axel
22nd August 2006, 23:32
Macar un meci nul, cei de la poli sunt prea unflati, ca si patronul lor de altfel!
uNflati zici tu . . . hmmmm

Hard
22nd August 2006, 23:36
meci de rahat oricum,bate poli ca doar nu-s in stare de nimic aia de la b-ta.
2-0 e destul

be@
22nd August 2006, 23:50
1-1 si umflatul il demite pe Partu. Pardon, Cartu. :D

axel
23rd August 2006, 00:16
1-1 si umflatul il demite pe Partu. Pardon, Cartu. :D

ahahaha OAU ce mult am ras. . . be@ sa ma bei .I.

lolo_grupa_c
23rd August 2006, 00:37
...nu e cazul sa ma bag...dar tinand cont de valoarea lotului,de valoarea antrenorului....1 solist(aici nu comparam galeriile,ca nu avem ce)

THE HUN
23rd August 2006, 02:41
Nu-i un meci greu dar nici nu este castigat dinainte.Este nevoie de 3 pct. pt. reviriment.

Cra10veanu
23rd August 2006, 02:51
1-1 si umflatul il demite pe Partu. Pardon, Cartu. :D

sa nu mai tragi parturi la calculator, alea se dau la baie, asa fac fetele bine crescute :D
timisoara nu prea are probleme cu majoritatea echipelor din provincie, deci posibil sa bata, insa moralul e prea scazut la echipa.

me
23rd August 2006, 07:54
daca nici pe astia...de la 2-0 in sus zic eu

superchumbo
23rd August 2006, 10:40
reviriment ????????????????????????????????? inscrieti-va fratzilor in Intertoto, poate asa o sa ajungeti in UEFA ..... vreodata .....

cuzmy
23rd August 2006, 12:16
1-0 chinuit! ...parerea mea!

alex_6tm
23rd August 2006, 17:32
Mah nu stiu ce sa zic. Depinde ce echipa baga in teren. Normal ar trebui sa-i batem cu orice echipa jucam. Acuma depinde dc nu se gandesc jucatorii sa-l sape pe cartu

Jar-Gon
23rd August 2006, 18:06
lasa ma ca face cartu treaba buna
bate timisoara in mod normal dar cum liga lui mitica e anormala...........

six
23rd August 2006, 18:25
1-1 si umflatul il demite pe Partu. Pardon, Cartu. :D:rolleyes: be@,vezi ca dupa meciul asta venim la Iashington si cred ca Cartzu se va distra cu......turcii :P :P :P :D :evil: :drak: ;)

Hipgnosis
24th August 2006, 13:29
In sfarist Timisoara joaca cu o echipa pe care o poate bate.

Larel
24th August 2006, 19:37
3-1

sa vedem maine daca o sa fie asa!

OVIDIU 62
25th August 2006, 08:25
Izvoranu va semna sentinta:1-0.

Sauron
25th August 2006, 12:03
macar pe astia, 3-0

resita
25th August 2006, 12:36
poli nu bate acasa.

0-0 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

:evil: :evil: :evil: :evil:

gheorghe
25th August 2006, 14:34
poli nu bate acasa.



Efectul razelor Gama asupra cainilor...! Sesizati faptul ca alcoolul este exclus din aceasta ecuatie?:ok: Totul este pe baza de bale:no:

malexoid
25th August 2006, 17:05
1-0 chinuit! ...parerea mea!

...si cu max. 7000 de oameni in tribuna ca la milogi...

Larel
25th August 2006, 17:38
...si cu max. 7000 de oameni in tribuna ca la milogi...

Poate te inseli,
Tu mergi?.. daca da, deja suntem 2 /hello

afonlafotbal
25th August 2006, 18:39
poli e favorita, au un lot mai bun. totusi 1x

m4st3r
25th August 2006, 18:50
na eu am plecat spre stadion...ne vedem akolo ;) ceau

malexoid
25th August 2006, 19:01
Poate te inseli,
Tu mergi?.. daca da, deja suntem 2 /hello

suntem mai multi, vine si mast3r...:)
ma duc sa caut o carciuma cu telesport aproape de dan paltinisanu

Margelatu28
25th August 2006, 20:39
Conducem!:yeah: Sa vedem cat tine! Cu doar 4 jucatori ofensivi nu faci mare branza!

TaciAcolo
25th August 2006, 20:55
bateti linistit gloria nu arata nimic in deplasare inca un gol in rep 2

Rossi
25th August 2006, 20:58
1-0 la pauza / VICIERE DE REZULTAT :rosu: :rosu: :rosu:

simulare clara in careu a lui Balace ... si in loc sa primeasca cartonas pt simulare (mai ales ca era la a doua tentativa) , Balace primeste penalty

Si Gloria in loc sa pandeasca contra-atacul e fortata sa iasa la atac din cauza unui arbitru rau intentionat si a unei ciume de jucator pe nume Balace , care nu stie altceva decat sa simuleze fault la fiecare doua minute

JUCATI FOTBAL BAAAAAAAA PANARAMELOR !!!!!

starsteel
25th August 2006, 21:39
Pe fondul muzical al slagarului "Romania Steaua, Europa Steaua, Oriunde Steaua, Campionii din Ghencea" comentatoriii anunta ca timisorenii au scandat impotriva Stelei. Cuvintele nu s-au inteles, atitudinea e jalnica, rasplata divina o sa fie pe masura, suporteri mici pt. o echipa mica. Impotriva Stelei pot scanda suporterii echipelor care au reprezentat ceva in fotbalul romanesc cum ar fi Dinamo, Craiova, Rapid restul sunt chiar penibili mai ales in acest moment.

afonlafotbal
25th August 2006, 21:53
Azi am vazut un meci mult mai animat decat cele 2 partide jalnice vazute ieri.
Poli castiga cu toate ca un egal ar fi fost echitabil ptr amandoua. Un meci intre echipe ce se afla si probabil vor ramane la mijlocul campionatului.

starsteel
25th August 2006, 21:54
Nu am urmarit meciul dar cred ca fluieraturile de la sfarsitul meciului spun totul.

FcPoliFan
25th August 2006, 22:38
Poli a jucat ca lemnul. O sa ma doara capul zile la rand.

m4st3r
25th August 2006, 22:56
na aku` am ajuns de la meci...impresii ?!?nu am cuvinte !!! aste e, mergem mai departe !!! Intotdeauna in alb-violet

Timisoara este a NOASTRA !!!

six
25th August 2006, 23:11
...impresii ?!?nu am cuvinte !!! aste e, mergem mai departe !!! Intotdeauna in alb-violet

Timisoara este a NOASTRA !!!chiar se pun trei puncte pt jocul asta cu mingea??????...... ca fotbal nu mi so parut......:headbang: :headbang: :headbang:

Hard
25th August 2006, 23:46
poli,nu te vad bine...oricum jalnica prestatia comentatorilor de la national tv,l-au facut "bietul" pe "saracul"gigel bucur .:D

malexoid
26th August 2006, 00:56
Pe fondul muzical al slagarului "Romania Steaua, Europa Steaua, Oriunde Steaua, Campionii din Ghencea" comentatoriii anunta ca timisorenii au scandat impotriva Stelei. Cuvintele nu s-au inteles, atitudinea e jalnica, rasplata divina o sa fie pe masura, suporteri mici pt. o echipa mica. Impotriva Stelei pot scanda suporterii echipelor care au reprezentat ceva in fotbalul romanesc cum ar fi Dinamo, Craiova, Rapid restul sunt chiar penibili mai ales in acest moment.

"slagarul" cu care o tot dai inainte, aici are alte versuri, pe care e mai bine sa nu le cunosti...probabil ca asta ai auzit.
rasplata divina? hahahahaaaa...tu chiar ti-ai pierdut simtul ridicolului :)

malexoid
26th August 2006, 01:05
poli,nu te vad bine...oricum jalnica prestatia comentatorilor de la national tv,l-au facut "bietul" pe "saracul"gigel bucur .:D
Multumim fanilor din Galati,Iasi,Constanta,Brasov,Cluj... care au iesit in strada dupa meci si si-au manifestat bucuria!


esti nedrept SebyO...ai omis aradul din semnatura ta, acolo au fost cele mai minunate manifestari de bucurie (dupa capitala desigur), meritau un loc de frunte...eventual dupa Galati sa ii treci si pe ei !

on topic: mda ai dreptate, Poli a jucat slab in seara asta!

Hard
26th August 2006, 01:14
sorry dar nu am prieteni la arad:D

on topic:luati 3 puncte etapa viitoare si va iert:D

m4st3r
26th August 2006, 02:01
In carpeta se scrie k nu a fost penalty iar in prostsport nu zice nimik...eu zic k a fost penalty acordat usor ;) nb

FcPoliFan
26th August 2006, 03:00
Penaltiul a fost, precum sunt majoritatea, discutabil. Ideea e ca s-au dat si mai usoare, iar Muresan trebuia sa stie mai bine ca nu poti intra asa la un jucator advers, in careu, fara macar sa atingi mingea. E si logic ca se arunca.

Oricum, nu mi-a placut arbitrajul. Alexa a luat galben la o faza in care adversarul i-a tras cu cotul in fata, iar dupa doar un minut, arbitrul l-a trimis pe Alexa pe margine fiindca sangera. Stu-piiiid!

cristian75poli
26th August 2006, 03:10
1-0 la pauza / VICIERE DE REZULTAT :rosu: :rosu: :rosu:

simulare clara in careu a lui Balace ... si in loc sa primeasca cartonas pt simulare (mai ales ca era la a doua tentativa) , Balace primeste penalty

Si Gloria in loc sa pandeasca contra-atacul e fortata sa iasa la atac din cauza unui arbitru rau intentionat si a unei ciume de jucator pe nume Balace , care nu stie altceva decat sa simuleze fault la fiecare doua minute

JUCATI FOTBAL BAAAAAAAA PANARAMELOR !!!!!

Aloooooooo...............catelusule.........ai grija pe cine faci panarame mai....la cusca cu tine ca azorel!
Indiferent de rezultat dinamo este de ca...

"POLI' - CAMPIONII!!!:ok:

Rossi
26th August 2006, 03:55
si uite cum infrangerea cu Dinamo nu mai pare o surpriza ...

daca ei nu au fost in stare sa bata acasa pe Gloria cum draq sa bata la Dinamo acasa ?

e adevarat ca au luat 3 puncte , dar au facut-o intrun mod rusinos , cu un penalty inventat de arbitru ...

Rossi
26th August 2006, 04:01
cred ca acum vau iesit basinile din cap ...ati vazut ca nu aveti fata sa trageti la locurile 1-2-3-4 ...atat Dinamo cat si Steaua , Rapid au fost peste voi ...chiar daca Steaua si Rapid nu au reusit sa ia 3 puncte , au jucat muuuult mai bine ca voi

la titlu se bate Dinamo , Steaua , Rapid , Cfr Cluj

Diodude
26th August 2006, 04:19
Indiferent de rezultat,timisoara-i de *****!!!
Ce vise la inceputul sezonului.Ca va bateti la titlu,ca ne umiliti in Groapa,ca Bucurestiul va fi la picioarele voastre.....numai laba trista!!!!
Sa va intre odata pentru totdeauna in capatanii:SANTETI VAI MAMA VOASTRA!!!!Daca nu era jegu' ala de arbitru sa va impinga de la spate cu penaltiul ala inventat,facea revolutie dupa meciu' de azi tiganul ala basit de iancu.Nu santeti cu absolut nimic mai sus decat Pandurii,Jiul,Ceahlaul sau Urziceni.O echipa de locurile 10-11,cu suporteri complexati.Ati fost si veti ramane pe vecie la picioarele lui Dinamo,un adevarat sac de box pentru noi.

malexoid
26th August 2006, 10:39
duda, esti bolnav?

starsteel
26th August 2006, 10:55
"slagarul" cu care o tot dai inainte, aici are alte versuri, pe care e mai bine sa nu le cunosti...probabil ca asta ai auzit.
rasplata divina? hahahahaaaa...tu chiar ti-ai pierdut simtul ridicolului :)

"Pe fondul muzical al....cuvintele nu s-au inteles" probabil nu prea erai valid aseara sau exuberanta victoriei impotriva extraordinarei echipe Gloria Bistrita te-au facut sa nu intelegi postarea mea. Si continuare e jalnica daca asociezi o mentionare despre divinitate cu ridicol. Se pare ca anii de comunism si-au pus amprenta asupra ta.

malexoid
26th August 2006, 11:00
"Pe fondul muzical al....cuvintele nu s-au inteles" probabil nu prea erai valid aseara sau exuberanta victoriei impotriva extraordinarei echipe Gloria Bistrita te-au facut sa nu intelegi postarea mea. Si continuare e jalnica daca asociezi o mentionare despre divinitate cu ridicol. Se pare ca anii de comunism si-au pus amprenta asupra ta.

esti incoerent.
citeste-ti postul, citeste si raspunsul meu si dupa aceea cugeta 3 zile, ai sa vezi ca totul e clar si limpede...doar pentru tine nu!
eventual cere ajutor extern.

gheorghe
26th August 2006, 11:04
Indiferent de rezultat,timisoara-i de *****!!!...



D-nilor moderatori, vi se pare on topic aceasta expresie?! Daca DA, atunci retardatul acesta este expresia falimentului acestui forum.:jerk:

Carlos Gambino
26th August 2006, 11:12
si uite cum infrangerea cu Dinamo nu mai pare o surpriza ...

daca ei nu au fost in stare sa bata acasa pe Gloria cum draq sa bata la Dinamo acasa ?

e adevarat ca au luat 3 puncte , dar au facut-o intrun mod rusinos , cu un penalty inventat de arbitru ...

Ce placut sună văicărelile astea venite din partea unui...dinamovist !?!:o: "Mod ruşinos", "penalty inventat" sunt expresii cu care, voi, dinamoviştii, sunteţi familiarizaţi până la D-zeu şi-napoi...:rosu:
Acum, hai, gaseşte din nou nişte scuze puerile pentru cei 58 de ani de hoţii, mârşăvii şi abuzuri facute de clubul pe care-l susţii cu atâta naivitate...:sleep:

PS
Poli, aseară, a învins meritat. Raportul ocaziilor avute de Poli la poarta bistriţenilor nu lasă loc de niciun dubiu. Per ansamblu am fost dezavantajaţi de arbitraj, aşa că faza cu penaltyul "acordat prea uşor" nu mă încălzeşte deloc.

alex_6tm
26th August 2006, 13:37
Meci slab. Dar daca ne luam dupa raportul ocaziilor am castigat meritat. Bistrita a avut un singur sut pe poarta..noi am mai avut ceva. Dar daca ne luam dupa fotbalul aratat de jucatorii nostrii nu meritam sa castigam. De vina a fost poate ca, Cartu a schimbat sistemul de joc. Sa nu uitam ca pana acum a jucat 4-2-3-1 si acum a jucat 4-4-2. Nici nu mai stiu de cand nu a mai juvat Poli in sistemul asta. Dc nu ma insel pe vremea lui Oli jucam 4-1-2-1-2..iar pe vremea lui hagi 4-3-2-1. Oricum au jucat foarte slab

Hipgnosis
26th August 2006, 18:29
Daca acum joaca asa Poli, dar peste cateva luni cand se vor trimite dosarele la Parchet. Dosarele lui nenea Iancu adica. Acum nu va mai fi arestat ... preventiv... va fi cam definitiv. (adica va lua vreo 8 -12 ani, nu va faceti griji, se intoarce prin 202o al echipa).

FcPoliFan
26th August 2006, 19:30
Nu cred ca l-ar deplanga lumea pe Iancu, fiindca nu este nimic de regretat daca dispare acest lot. Oricum, s-ar gasi investitori, Timisoara are multe de oferit, atat in ceea ce priveste infrastructura, cat si afluenta la partide. Tot ce-ti trebuie pentru a o asigura este o echipa care sa joace fotbal cu daruire. Si un om mai inteligent sa o conduca.

marian iancu
26th August 2006, 19:57
Nu cred ca l-ar deplanga lumea pe Iancu, fiindca nu este nimic de regretat daca dispare acest lot. Oricum, s-ar gasi investitori.
Sigur, asa cume se gasisera pana sa vina actuala echipa de investitori... Dragii mei, pleaca Iancu-> B-ul...B-ul...

the lion king
26th August 2006, 20:38
NICIODATA POLI IN b....ce dreaqu aveti?NICIODATA......sa moara dusmanii,moldoveni,bucuresteni,dobrogeni,NICIODATA POLI IN b!!!!!FORZA STIINTA!!!!FORZA POLI!!!!!

FcPoliFan
26th August 2006, 20:53
Sigur, asa cume se gasisera pana sa vina actuala echipa de investitori... Dragii mei, pleaca Iancu-> B-ul...B-ul...

Am zis de ce cred ca s-ar gasi. Poli are o infrastructura excelenta la stadion si in jurul stadionului, astfel ca oricine ar veni ar prelua doar fraiele echipei fara sa trebuiasca sa investeasca exagerat de mult in reconstructii. Jucatori ar pleca, ar mai pierde din salar, s-ar gasi altii care sa joace pe mai putin.

fruncea
27th August 2006, 00:39
bate poli un 2-0 sau chiar mai mult

ce cauti aici bai maidanez prapadit?:rosu:

fruncea
27th August 2006, 00:46
NICIODATA POLI IN b....ce dreaqu aveti?NICIODATA......sa moara dusmanii,moldoveni,bucuresteni,dobrogeni,NICIODATA POLI IN b!!!!!FORZA STIINTA!!!!FORZA POLI!!!!!

cine nu-i cu noi e impotriva noastra, asa ca declar deschis sezonul de vanatoare a cainilor,oilor si ciorilor din groapa de gunoi a tarii si anume, haznaua, pe nume bucuresti:yeah:

Diodude
27th August 2006, 00:47
ce cauti aici bai maidanez prapadit?:rosu:
fruncea,da daca tu iti pui fruncea ta pe buricul meu, ce zici o sa iti placa???

Cra10veanu
27th August 2006, 00:47
doua echipe au mai ramas in campionat curate, Craiova si Timisoara. Deja partea estica moldova dobrogea au ingenunchiat in fata gunoaielor.

fruncea
27th August 2006, 00:54
Daca acum joaca asa Poli, dar peste cateva luni cand se vor trimite dosarele la Parchet. Dosarele lui nenea Iancu adica. Acum nu va mai fi arestat ... preventiv... va fi cam definitiv. (adica va lua vreo 8 -12 ani, nu va faceti griji, se intoarce prin 202o al echipa).

crezi ca jiji al tau e curat ca lacrima?se crede presedinte dar poate -l va inlocui pe dl. IANCU la zabrele!Ti-e ciuda ca a investit in TIMISOARA in locul vostru.mai aveti doi ani apoi veti cobori in uitare!

FORZA VIOLA!!!/hello /hello /hello

fruncea
27th August 2006, 01:02
fruncea,da daca tu iti pui fruncea ta pe buricul meu, ce zici o sa iti placa???

esti prea mica bai potaie sa te iei de un BANATEAN!Cand noi aveam civilizatie voi abia descopereati ca hartia igienica nu se citeste ci se foloseste la ceva ce cainii credeau ca doar limba lor e buna.....:jerk: :jerk:

BANATU"I FRUNCEA!!FORZA VIOLA/hello /hello

fruncea
27th August 2006, 01:05
doua echipe au mai ramas in campionat curate, Craiova si Timisoara. Deja partea estica moldova dobrogea au ingenunchiat in fata gunoaielor.

CRA10VEANU,AI SPRIJINUL MEU 100%!:ok:

fruncea
27th August 2006, 01:27
Pe fondul muzical al slagarului "Romania Steaua, Europa Steaua, Oriunde Steaua, Campionii din Ghencea" comentatoriii anunta ca timisorenii au scandat impotriva Stelei. Cuvintele nu s-au inteles, atitudinea e jalnica, rasplata divina o sa fie pe masura, suporteri mici pt. o echipa mica. Impotriva Stelei pot scanda suporterii echipelor care au reprezentat ceva in fotbalul romanesc cum ar fi Dinamo, Craiova, Rapid restul sunt chiar penibili mai ales in acest moment.

draguta;cred ca in grupa asta(REAL,LYON,KIEV) steluta ta este o biata stea de staniol ce noi copiii din BANAT,o cumparam de la tarabele RUGILOR BANATENE cand ne jucam de-a cowboy-i si indienii,asa ca te rog ca dupa eliminare sa faceti o sambra a oilor cu jiji pe post de berbecut virgin, caci si asa in grupe nu bateti pe nimeni si acolo ve-ti simula ca alegerile prezidentiale au fost castigate de jiji si steluta :no: este decretata de mm hegemonia(?)tarii.cred ca mai bine v-ati face o tara in pipera si acolo ve-ti fi pe viata..........!:ciocan: :jerk:

FORZA VIOLA/hello /hello /hello

cap
27th August 2006, 03:19
un singur sfat aveti incredere in cartu stie el ce face felicitari

Universal
27th August 2006, 08:12
Poli a jucat foarte slab,dar nu mai slab ca Bistrita. Penalty corect .3 puncte importante,antrenorul a reactionat corect si asa ati cästigat.
cät despre proverbul-Banatu-i fruncea... nu nu este, in momentul de fatä Ardealul este.
CFR Cluj, nu Steaua,nu Craiova nu Timisoara.
Sa nu uitati modestia.
Eu doar atät spun: respectati-vä,fiti romäni ,nu gunoaie, fiti odatä uniti.
m-am säturat de aceastä atitudine plinä de fite si ipocrizie dusä la maxim.
fiti odatä realisti si cu picioarele pe Pämänt si recunoasteti-vä locul vostru.
Eu sunt realist si nu mai vreau scandaluri-dacä mai väd asa ceva bag reports,egal ce membrii sunteti...stelisti,rapidisti,olteni sau bänäteni ori moldoveni,vä reporteazä suedezul pe toti care mai incearcä sä däuneze acestui forum,
sä vä fie clar odatä si odatä.
vä salut,

Uni

Cra10veanu
27th August 2006, 09:03
nu ne-au potolit turcii ne potolesc suedezii.

the lion king
27th August 2006, 09:51
Poli a jucat foarte slab,dar nu mai slab ca Bistrita. Penalty corect .3 puncte importante,antrenorul a reactionat corect si asa ati cästigat.
cät despre proverbul-Banatu-i fruncea... nu nu este, in momentul de fatä Ardealul este.
CFR Cluj, nu Steaua,nu Craiova nu Timisoara.
Sa nu uitati modestia.
Eu doar atät spun: respectati-vä,fiti romäni ,nu gunoaie, fiti odatä uniti.
m-am säturat de aceastä atitudine plinä de fite si ipocrizie dusä la maxim.
fiti odatä realisti si cu picioarele pe Pämänt si recunoasteti-vä locul vostru.
Eu sunt realist si nu mai vreau scandaluri-dacä mai väd asa ceva bag reports,egal ce membrii sunteti...stelisti,rapidisti,olteni sau bänäteni ori moldoveni,vä reporteazä suedezul pe toti care mai incearcä sä däuneze acestui forum,
sä vä fie clar odatä si odatä.
vä salut,

Unibravo,daca tu crezi ca va exista respect intre un oltean si un dinamovist,TE INSELI!!!!DREAM ON !!!!!:sleep:

dorian27
27th August 2006, 19:43
Poli a jucat foarte slab,dar nu mai slab ca Bistrita. Penalty corect .3 puncte importante,antrenorul a reactionat corect si asa ati cästigat.
cät despre proverbul-Banatu-i fruncea... nu nu este, in momentul de fatä Ardealul este.
CFR Cluj, nu Steaua,nu Craiova nu Timisoara.
Sa nu uitati modestia.
Eu doar atät spun: respectati-vä,fiti romäni ,nu gunoaie, fiti odatä uniti.
m-am säturat de aceastä atitudine plinä de fite si ipocrizie dusä la maxim.
fiti odatä realisti si cu picioarele pe Pämänt si recunoasteti-vä locul vostru.
Eu sunt realist si nu mai vreau scandaluri-dacä mai väd asa ceva bag reports,egal ce membrii sunteti...stelisti,rapidisti,olteni sau bänäteni ori moldoveni,vä reporteazä suedezul pe toti care mai incearcä sä däuneze acestui forum,
sä vä fie clar odatä si odatä.
vä salut,

Uni
1. penalty corect?
de unde stii tu?
ai vazut meciul?
2. care-i faza cu cei care dauneaza acestui forum, domnule spammer?
iti mai citesti posturile din cand in cand?
ps. am vazut ca te descurci bine cu pariurile , !!(cand ti-am zis sa te potolesti nu ai ascultat si te-ai incapatanat = faliment...aviz amatorilor!!!!!!!)

esti chiar printre ultimii in masura sa dea sfaturi sau sa faca ordine pe forum:rosu:

Universal
30th August 2006, 00:18
Cine sunt eu? Un om ca si toti ceilalti,numai cä mä satur de atäta ipocrizie. Apropo de pariuri, ok, am gresit, dar se poate remedia,fiind vorba doar de 5 Euro investiti,pierzänd 3 . In altä ordine de idei,
sper aici la anlize si la mai mult profesionalismEuro. Pot fi condamnat eu pierzänd 3 Euro intr-o lunä?Nu cred.
Alt lucru: cine a väzut meciul poate spune cä da, afost penalty. Cine nu, atunci sä tacä din gura :ok: sä nu se facä de räs.
3.Prima impresie este de multe ori gresitä ,deci cer sä mi se acorde putinä atentie, sä nu fiu interpretat gresit.
Vä multumesc si vä salut cu respect,

Uni