PDA

View Full Version : Sunteti de acord cu demiterea lui Andone?



fork
31st August 2008, 00:32
Sunt curios ce parere aveti. Eu unul, nu sunt de acord.

forza_CFR
31st August 2008, 02:58
sunt de acord prin prisma rezultatelor si a jocului inexplicabil de care a dat dovada echipa
INSA andone e capabil de mai mult... subit, nu stiu ce s-a intamplat... sper sa nu fi fost aranjat totul de catre jucatori

cinebelu
31st August 2008, 03:58
prima optiune: DA. Andone trebuia sa plece (mai demult)

ionut_cluj
31st August 2008, 05:22
in principiu sunt de acord cu demiterea oricui. change is good

Spartakus
31st August 2008, 08:55
... ci pentru ca el a dus echipa in Grupe si el merita sa o conduca acolo. Nu e posibil ca orice sa fie bazat pe interese meschine. Este (va fi, fara antrenorul ei) o echipa fara suflet, o echipa de piatra si nu va avea absolut nici o sansa. Vor juca mecani si se vor face de ris. Nu-l apar, sustin, laud pe Andone, adesea mi-a fost scirba de el (is ardelean/banatean si deci Dinami e... wax). Dar in acest caz este prea dura realitatea. Puneti-va in locul lui! :headbang:

resita
31st August 2008, 11:13
nu mai pupa cfr-ul antrenor ca andone, asta e parerea mea.

prea revede v-ati dezis de el, l-ati aruncat ca pe o masea stricata dar nu ati privit in ansamblu.

prin demiterea lui poate ca se vrea un soc la echipa dar nu cred ca va avea rezultat. eu cred ca principalii vinovati sunt jucatorii.

stinguv
31st August 2008, 11:15
sunt de acord prin prisma rezultatelor si a jocului inexplicabil de care a dat dovada echipa
INSA andone e capabil de mai mult... subit, nu stiu ce s-a intamplat... sper sa nu fi fost aranjat totul de catre jucatori

Mam saturat de mentalitate asta romaneasca ieftina. CFR nu a jucat foarte prost, a avut putin ghinion, a mai jucat prost p alocuri dar a jucat si bine. E un start putin mai greu, dar nu e mare diferenta, in sezonu trecut a avut un joc mai slab pe sfarsit. Nu este posibil k de meciul urmator echipa sa castige 10 meciuri la rand??? Sunt doar 5 puncte de lider, care este unirea urziceni, si sa fim seriosi ca unirea nu o sa ramana acolo.Daca va fi demis atunci pascani si muresan nu vor mai exista pentru mine, se vor ingloba in gloata de conducatori de culuburi din romania de 3 lei, pentru ca acuma 2 zile paskani a spus k andone va pleca doar dak pleaca el.

klemi
31st August 2008, 11:22
Da, sa plece, dar nu pentru ca e slab, ci pentru ca CFR-ul nu merita un antrenor de talia lui Andone, la felul cum se poarta cu el.

torinezu
31st August 2008, 11:27
pacat de ando! repede s-a uitat cu cine a luat CFR campionatul si cupa!

ensic
31st August 2008, 13:38
Sunt de acord sa fie schimbat in pauza din iarna daca rezultatele sunt tot in stilul celor de acum, pana atunci ar fi o greseala sa-l schimbe.

schwurtz
1st September 2008, 17:20
Foarte tare. V-ati tras super-antrenor,cu fata de natarau. O trompeta, dupa cum o spune si numele.

fork
3rd September 2008, 01:00
Foarte tare. V-ati tras super-antrenor,cu fata de natarau. O trompeta, dupa cum o spune si numele.

Un trombon de om! :happy

Nightwish
4th September 2008, 10:06
Da, sunt de acord ca trebuia schimbat.

moty
4th September 2008, 11:43
nu sunt de acord, nu ca ando ar fi mare antrenor, dar trebuia sa i se acorde credit pt CL. si mai ales: il schimbi cu secundul? asta se vrea un soc la echipa? ma indoiesc!