PDA

View Full Version : Fc Vaslui-slavia Praga



razwan_vs
30th August 2008, 22:31
Doua meciuri foarte importante pt intreg orasul Vaslui.Cu putin noroc putem sa ne calificam .

bogdanz_vs
30th August 2008, 23:03
Ne calificam... ca avem ultimu meci acasa

razwan_vs
20th September 2008, 12:39
0-0 si o sa ii batem la noi cu 1-0

cdef700
26th September 2008, 09:36
The above-mentioned information is about shaman new skills, if you have great interest in it, you are able to come to our website http://www.wowgold1000.com where we handle in wow gold (http://www.wowgold1000.com) and wow power leveling (http://www.wowgold800.com)service in recent years. We are sure that we can offer your desired information.

Lauryca
26th September 2008, 23:40
Cred ca facem istorie si ne vom califica ca sa cadem in grupa cu AC Milan.:)

razwan_vs
28th September 2008, 08:59
daca o sa jucam cum am jucat cu urziceni nu avem nici macar 1% sansa....trebuie sa ne revenim rapid

Stefan_Cel_Mare
29th September 2008, 19:52
sunt trist si pesimist ...dar imi doresc ffff mult sa ne calificam si sa ne revenim cat mai repede .nici nu pot sa imi imaginez cum sa jucam,ofensiv,defensiv...trebuie sa batem .....TREBUIE SA BATEM !!!!...la felul in care am jucat cu urzicenii e jaaaleeeee...nush ,a fost un joc fff incalcit,nici urzicenii nu au aratat cine stie ce fotbal,au fost foarte pragmatici....poate cu slavia o sa fim noi cei pragmatici...cred ca N'doye o sa manance terenul ,la fel si gencev,aliuta ala niciodata nu m-a impresionat prea mult ...

razwan_vs
3rd October 2008, 10:36
visul frumos s-a terminat 1-1 si adio calificare :(....macar vasluiul ii singura echipa care nu a fost invinsa in uefa si a adus 2 pct romaniei

Lauryca
3rd October 2008, 22:03
:(:(:(:(

Zauri
4th October 2008, 10:30
visul frumos s-a terminat 1-1 si adio calificare :(....macar vasluiul ii singura echipa care nu a fost invinsa in uefa si a adus 2 pct romaniei

4 puncte a adus ...2 cu metalurg si 2 cu Slavia ...e trist ca am pierdut calificarea ...dar uitandu-ma la spectatorii care au fost prezenti la meci ...nu prea imi pare rau...Fc Vaslui are un public care deocamdata e mult sub echipa...Nu-mi venea sa cred cum in min 40 lumea pleca acasa ...:(Un gol ne mai trebuia.Era un meci unde trebuia ca presiunea tribunelor sa se simta...Din pacate nu a fost asa

razwan_vs
4th October 2008, 10:36
la vaslui nu cred ca o sa fie public de calitate niciodata.....nici daca ne calificam in grupe nu venea lumea la stadion si sa sustinia echipa pe parcursul celor 90 de minute :(...macar galeria a fost la maxim (pacat ca coregrafia nu s-a inteles asa bine de la distanta dar oricum este de remarcat ce au facut )

Stefan_Cel_Mare
7th October 2008, 17:55
noi cei care eram in tribune trebuia sa facem mai mult pt echipa...pai cand am dat gol ,trebuia sa sarim gardul ala de la galerie aproape sa intram in teren ,dar eram cu totii tematori ,cred ca nici unu nu credeam cu adevarat in calificare,dar totusi am sperat pana in ultima secunda...sa ne fie invatatura de minte ...daca nu crezi in ceea ce vrei sa faci nu ai sa reusesti,daca nu risti macar un pic ,nu castigi....trebuie sa traim clipa ,macar noi astia mai tineri ,ca cine stie cand o sa mai aiba vasluiul echipa in primul esalon si mai ales in europa ,si de aceea trebuie sa mergem pe stadion sa incurajam echipa...Multa bafta !!!