PDA

View Full Version : Etapa 30 : National - Craiova



ADelPiero
31st May 2004, 01:42
Etapa 30 : National - Craiova
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Hoffa
31st May 2004, 03:05
de pierdut nu cred ca pierdem meciul, doar arbitrul intalnirii cu dinamo a reusit sa invinga echipa pregatita de Rednic. Poate reusim sa obtinem si cate o victorie in acest lung sir de egaluri peste tot, acasa sau deplasare,indiferent de adversar.
O victorie ne-ar lasa cu ultima imagine pozitiva despre echipa.Si ultima impresie conteaza pentru ca este cea mai recenta

fia
31st May 2004, 05:27
Eu cred ca bate National. La cate meciuri au dat in ultimul timp... cred ca mai vor si ei niste puncte.

SVensson
31st May 2004, 10:09
Meci de X2.

frentzolteanu
31st May 2004, 12:57
Oltean fiind, am votat 2, si cred ca meciul se va termina ori in favoarea Craiovei, ca sa termine campionatul cu fruntea sus, ori egal, pt. aceiasi chestie.

corinutza_88
31st May 2004, 14:52
bate craiova
tre sa bata ca sa devina sigur campoana provinciei ca daca nu iese otelul!
poate la anu iese campioana!
sa dea domnu!!!!!!!
stiinta for ever!!!!!!!!!

Catalanul
31st May 2004, 19:38
un meci de X, ca doar e specialitatea craiovei in ultimele etape
va fi 0-0 sau 1-1

inter
31st May 2004, 19:44
bate Stiinta! :p

ady_azzuro
31st May 2004, 21:06
Un meci usor pentru noi care il vom castiga cu 2-0. ;)

ADelPiero
1st June 2004, 00:50
da... intradevar meci usor pentru Craiova...
va bate foarte lejer .. 2 sau 3 - 0

EDMOND_
1st June 2004, 01:17
bate craiova
tre sa bata ca sa devina sigur campoana provinciei ca daca nu iese otelul!
poate la anu iese campioana!
sa dea domnu!!!!!!!
stiinta for ever!!!!!!!!!

Din cate cred Universitatae ramane pe patru si la meci egal...rezultatele directe cu Otelul o avantajeaza...pe de alta parte ma indoiesc ca otelul nu va da cel putin un punct Bacaului...

simpson
2nd June 2004, 15:45
Stai linistit, Otelul nu ne va da de bunavoie nici un punct... Vom lua noi pe bune 3! Mai ales ca, se pare, ei vor odihni cativa jucatori pentru finala Cupei.

EDMOND_
2nd June 2004, 19:06
Stai linistit, Otelul nu ne va da de bunavoie nici un punct... Vom lua noi pe bune 3! Mai ales ca, se pare, ei vor odihni cativa jucatori pentru finala Cupei.


simpson , despre ce naiba vorbesti mah ?.. Cate puncte ati luat in ultimele meciuri jucate in deplasare ?

N0_NaM3
2nd June 2004, 23:13
cred ca va fi x ....

Pacala
2nd June 2004, 23:20
ce mai conteaza rezultatul? ar fi bine sa terminam cu o victorie asa de imagine
poate ar merita Stanga o ultima sansa
nu cred ca se mai pune problema de loc in ultimele conditii

salviu
3rd June 2004, 16:34
sper sa invinga nationalul,vreau ca otelul sa devina campioana provinciei :evil:

insa doar sper deoarece:craiova are lot mai bun ca nationalul;el trece printr-o perioada mai proasta in ultimul timp;iar otelul datorita meciului de duminica(nu vor fi decat 3 zile de refacere intre meciul de azi si cel din cupa) va trimite echipa a doua-parca boghici a zis asta,nu-s sigur.astfel bacaul cred ca va profita la maxim.
inca o data sper o victorie a bancarilor /hello

iulian
3rd June 2004, 18:22
ete ca perioada "proasta" a bancarilor a trecut brusc si conduc cu 1 -0

iulian
3rd June 2004, 18:26
2-0 se pare ca prind o perioada chiar foarte buna....

vasile314tzurka
3rd June 2004, 18:33
daca n-au primit un praz, nici macar unul ofilit? mde:)

~anonymous~
3rd June 2004, 18:45
Se pare ca oltenii, o fura serios azi :)

iulian
3rd June 2004, 19:00
mda...3-0 ...asta e ...bafta in continuare :ok:

Pacala
3rd June 2004, 19:18
tot raul spre bine, oricum rezultatul nu a cantarit in clasamentul final se suparara sefii si o sa aduca fotbalisti, isi dau si ei seama ca ne trebuie fotbalisti


ce etapa nebuna, fara blaturi :o:
dinamo cu danciulescu eliminat,ceahlaul egal ,dinamo cu titularii :o:
oradea nu si-a facut baremul,brasovul a revenit in doua randuri :o:
poli nu a castigat in meci festiv al sefilor, arbitrele etc :o:
petrolul n-a invins la apulum si cate vise avea buduru :o:
steaua in 10 radoi eliminat egal acasa cu farul :D :o:
craiova lua scor de neprezentare cu nationalul :o:
argesul juca un meci corect si uite ce se intampla :o:
iar otelul si bacaul egal, aici e dubios un pic, cartu pleca de pe banca dar e improbabil sa fie blat, nu terminau ei meciul cu cateva minute inainte de a se termina meciul ceahlaului
scapa bacaul si cazu pinalti :D

salviu
3rd June 2004, 19:59
felicitari national;
pacat de otelul ca a facut doar egal(bun si el :D ) si a ramas craiova campioana provinciei :(

felicitari echipelor de pe locul 4 si 5 /hello /hello

uti2102
3rd June 2004, 21:09
Iata ca la clausura
Pe olteni ei ii batura,
De-asta data nu fu blat
Dar le suna apa-n cap!

Ce facuratzi muica?! Va batura blatishtii? :happy

Catalanul
3rd June 2004, 21:28
in sfarsit a castigat si nationalul
cred ca nu mai acea nevoie de bani si au jucat si ei corect dupa vreo 5 etape :D
cat despre craiova... sper ca la anu' sa ajungeti in UEFA, alaturi de noi /hello

ADelPiero
4th June 2004, 00:02
il caut pe ady zurro :D l`a vazut cineva ? :D

SVensson
4th June 2004, 07:33
Cum de a invins National????

IlMILAN
4th June 2004, 09:09
il caut pe ady zurro :D l`a vazut cineva ? :D
loool
Of the piero potoleste-te ca nu am chef sa revina vechiul ady azzuro, eu zic sa-l lasam in pace si sa nu-l mai provocam gratuit.... :drak:
desi daca stau sa ma gandesc bine parca as rade un pic si io de ei.....mai ales de inter...
Bey inter cum te duci tu pe stadion cum e jale mare :D :D :D va batura blatisti cu 3-0 ....vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :happy :happy :happy

fia
4th June 2004, 10:08
Eu cred ca bate National. La cate meciuri au dat in ultimul timp... cred ca mai vor si ei niste puncte.
Asta am zis eu inainte de meci! Si asa a fost. Asta dovedeste ca Nationalul daca ar vrea ar putea fi mult mai sus in clasament. Dar de ce sa fii sus cand se poat face bani si altfel. Rusine National!

inter
4th June 2004, 11:14
loool
desi daca stau sa ma gandesc bine parca as rade un pic si io de ei.....mai ales de inter...
Bey inter cum te duci tu pe stadion cum e jale mare :D :D :D va batura blatisti cu 3-0 ....vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :happy :happy :happy

jucatorii erau in vacanta :rosu: , greseli ca in curtea scolii , rasete in tribuna .
Un lucru urat din partea jucatorilor, care la sfarsitul meciului nu s-au dus sa salute Galeria, cu exceptia lui Guso!
Imilan am o poza de grup cu un "prieten" bun al vostru :Njock, care a stat intre noi :drak: :drak: (de ce oare il urati voi asa de mult) ?

ref. la dusul pe stadion , tu nu te mai duce la meciurile cu ...... :drak:

IlMILAN
4th June 2004, 12:18
ref. la dusul pe stadion , tu nu te mai duce la meciurile cu ...... :drak:
ba aici trebe sa recunosc ca ai dreptate....la toate meciurile cu cateii la care am fost ...m-a plouat ca pe un .....caine.... :mda:
referitor la cocotie, pe mine personal nu ma deranjeaza...nu are cum....e vai de capul lui... :ok:

iulian
4th June 2004, 13:24
Imilan am o poza de grup cu un "prieten" bun al vostru :Njock, care a stat intre noi :drak: :drak: (de ce oare il urati voi asa de mult) ?

Iauzi lume...interica ai facut poze cu ........... ? si cum e ? nu a ........ ? aseara te-am vazut si nu aveai nici un semn pe tine :drak:

vasile314tzurka
4th June 2004, 14:29
Cum de a invins National????

ca n-a avut cui vinde...

EDMOND_
4th June 2004, 15:24
Pot spune ca atat Rednic cat si fotbalistii nu s-au omorat cu firea , erau cu gandul la disponibilizarile care se vor face incepand de astazi..... La meciul asta am stat de vorba cu Rednic , am stat la tribuna I cu Inter si alti suporteri olteni ( dar si impreuna cu Njock ) ..dupa meci am mers la o bere impreuna cu jucatorul Ungureanu iar apoi impreuna cu alti doi suporteri am calatorit impreuna in acelasi compartiment cu Papura capitanul echipei...am aflat multe despre viata nestiuta a Universitatii...
Principala cauza a rezultatului este incertitudinea in care au stat sasae jucatori cu privire la ramanerea lor la echipa. Aici Rednic a procedat total neprofesionist. Trebuia sa astepte terminarea campionatului inainte de a anunta posibilitatea despartirii de grupul respectiv de jucatori.

corinutza_88
4th June 2004, 15:28
din pacate sa terminat destul de prost acest campionat dar bine ca am ramas pe patru datorita bacaului!
sper ca la anu sa castigam campionatul
la mai mare!

salviu
4th June 2004, 16:32
din pacate sa terminat destul de prost acest campionat dar bine ca am ramas pe patru datorita bacaului!
sper ca la anu sa castigam campionatul
la mai mare!

nu datorita bacaului,ci datorita echipei a doua bagate de otelul.
mi-as dori sincer ca o echipa din provincie sa castige titlul /hello :happy :evil: ,dar 100% nu cred sezonul urmator ca "ve-ti" putea

iulian
4th June 2004, 16:39
Pune-ti pupavas poza cu ............ N`jock sa o vedem si noi :D:D:D

uti2102
4th June 2004, 18:09
Mai ushor cu entuziasmul juvetzilor. Atzi terminat pe 4, la ani lumina de primu' loc! Asha ca mai avetzi cale lunga pan' la Everest. Mai ales ca urangutanii nu prea rezista la altitudine, iar vacile nu prea gasesc ce sa pasca p-acolo. :evil:

inter
4th June 2004, 18:13
http://www.dinamo-online.net/galerie/Caricaturi/caricatura26042004.jpg

alpopa si iulian mai bine vedeti de "turma" voastra :drak: :drak:

inter
4th June 2004, 18:31
http://www.dinamo-online.net/galerie/Caricaturi/caricatura170504.jpg

luati ca sa va racoriti :drak: :drak: :drak:

iulian
4th June 2004, 18:49
dom moderator...nu ai impresia ca esti total off topic ??? asta e threadul juvetilor contra blatistilor...si tu bagi poze dinamoviste despre stelisti....

rusinicaaaaa...rusinicaaaaa

inter
4th June 2004, 18:51
daca nu va potoliti apelam la surse "externe" :D:D:D

Gerson
4th June 2004, 19:02
ce rau e popa asta :D
l-or fi castrat, i-or fi taiat coada, ceva ..........

uti2102
4th June 2004, 19:37
Ce faci Inter?! Ai trecut pe filiera dinamovista?! Vad k pozele le-atzi preluat; conducerea, scandarile shi obiceiurile pe cand ? :drak:

Saber Rider
4th June 2004, 22:35
[...] La meciul asta am stat de vorba cu Rednic [...] am aflat multe despre viata nestiuta a Universitatii [...]


Si nu ne impartasesti si noua din aceasta viata nestiuta ? Cred ca toata lumea e curioasa de ce se intampla dincolo de ce se da la tv sau se vede pe teren.

IlMILAN
6th June 2004, 00:16
Pune-ti pupavas poza cu ............ N`jock sa o vedem si noi :D:D:D
:happy :happy
Faci ce faci si iarasi ai fost lucrat .... :D

EDMOND_
6th June 2004, 00:52
Si nu ne impartasesti si noua din aceasta viata nestiuta ? Cred ca toata lumea e curioasa de ce se intampla dincolo de ce se da la tv sau se vede pe teren.

Peste vreo saptamana putem discuta si despre aceste lucruri...sunt unele lucruri delicate , mai ales din cele aflate in discutia de aproape trei ore cu Papura pe care probabil nu le voi aborda niciodata intr-o discutie publica, despre altele voi vorbi pe forumul Craiovei , dar dupa ce se va termina campania de achizitii..cand se va sti clar care din actualii jucatori raman....

iulian
6th June 2004, 12:43
:happy :happy
Faci ce faci si iarasi ai fost lucrat .... :D
Pai vad...inter nu are ce face mai bine decit sa ma modereze pe mine :D
Daca au facut poza cu maimuta sa o vedem si noi.... :drak:

miril
28th March 2005, 17:27
Am postat si eu de post...ul Pastelui, observand ca niciun bancar nu si-a facut simtita prezenta la discutii la acest meci de vacanta inaintea...furtunii din campionatul in curs, atat pentru noi, dar mai ales pentru olteni.