PDA

View Full Version : Steaua in Liga Campionilor 2008/2009



Gontel
28th August 2008, 23:24
Am deschis acest topic ca sa discutam intre noi aici departe de toti frustratii si complexatii.

Grupa F

Etapa 1 - 17 septembrie
STEAUA-Bayern Munchen
Lyon - Fiorentina

Etapa 2 - 30 septembrie
Fiorentina-STEAUA
Bayern - Lyon

Etapa 3 - 21 octombrie
STEAUA-Lyon
Bayern - Fiorentina

Etapa 4 - 5 noiembrie
Lyon-STEAUA
Fiorentina - Bayern

Etapa 5 - 25 noiembrie
Bayern Munchen-STEAUA
Fiorentina - Lyon

Etapa 6 - 10 decembrie
STEAUA-Fiorentina
Lyon - Bayern

Liviu
29th August 2008, 00:23
Care stiti mai bine... Banel joaca sau nu cu Bayern ? Parca stiam ca se anuleaza cartonasele (in afara de cele rosii) din fazele preliminare. :confused:

E momentul sa facem un pas inainte, macar locul 3. E o grupa uratzica :), in afara de Bayern sunt doua echipe cam antipatice :D. Dupa 12 ani e momentul sa mai castigam si noi un meci acasa in grupele CL, fie el si printr-un autogol cum se intampla cu Widzew Lodz. :D

eventHorizon
29th August 2008, 00:42
Aer respirabil aici. Internul e acaparat de expertii grupelor Champions League din groapa de gunoi. :D

Eu cred ca de data asta vom sti cum sa ne aparam mai bine. Meciul de aseara sper sa fie un exemplu bun si un reper pentru toti jucatorii Stelei pentru viitor.
E clar ca nu avem jucatori mai buni ca ai lui Bayern, Lyon sau chiar Fiorentina, dar macar stim ca avem spirit si resurse de luptatori.
Lacatus jucatorul aducea prin sine echipei, tupeu si daruire, e timpul ca Lacatus antrenorul sa induca si elevilor lui increderea necesara si sa-i asigure ca numai prin tupeu si efort dus la extrem pot face ceva intr-o asemenea grupa! E singura noastra sansa!

dede
29th August 2008, 00:46
gata, acum iti place Lacatus? :D


on topic... eu vreau locul 3 :rolleyes:

eventHorizon
29th August 2008, 00:53
Nicidecum. Sper de la el doar sa le insufle si astora de acum din rautatea pe care o avea ca jucator. Dar fara oase rupte:P

Eu vreau primul loc.













Si pun pariu ca iesim pe 4 :happy

Liviu
1st September 2008, 23:19
De maine se pun in vanzare pachetele pentru meciurile din liga, pentru inceput doar online. Dupa esecul de anul trecut, cand am avut o medie de doar 15.000 de spectatori, in acest sezon vin urmatoarele preturi:
Peluze 225 LEI
Tribuna II 450 LEI
Tribuna I 675 LEI
Tribuna 0 990 LEI
Fotolii 1.350 LEI

Ca o comparatie, preturile pachetelor in ultimele doua sezoane:

2006 - bilete vandute in totalitate
Peluze 185 LEI
Tribuna II 350 LEI
Tribuna I 550 LEI
Tribuna 0 900 LEI
Fotolii 1.200 LEI

2007 - bilete vandute in proportie de cca 2/3
Peluze 210 LEI
Tribuna II 400 LEI
Tribuna I 600 LEI
Tribuna 0 900 LEI
Fotolii 1.200 LEI

delaparis
1st September 2008, 23:25
Hai sa spun scurt ce cred aici ... Lyon si Bayern sunt de batut anul asta apoi Fiorentina este un fel de ... castel de carti

Steaua are sanse reale de calificare pe locul doi ... depinde doar de ea
atat

YoYoyOi
2nd September 2008, 09:28
Problema la Steaua ina ceasta perioada este inconstanta... uneori meciuri superbe, iar uneori meciuri sub orice critica... inca nu pot sa ma pronunt cam care ar fi sansele, dar la un loc 3 tot sper :D

Lordul
2nd September 2008, 09:41
Hai sa spun scurt ce cred aici ... Lyon si Bayern sunt de batut anul asta apoi Fiorentina este un fel de ... castel de carti

Steaua are sanse reale de calificare pe locul doi ... depinde doar de ea
atat

Bayern si-a revint . a maturat pe jos cu Hertha scor 4-1 deci nu va fi o echipa de batut prea usor ...

Lyon n-a luat gol in campionat dupa 4 etape !

Snake_21
2nd September 2008, 22:05
Ramane de vazut ce o sa facem in grupe , eu zic ca o sa obtinem minim un loc 3 dar ramane de vazut se pot intampla multe ..

The Game
11th September 2008, 20:24
Maine se da drumul la pachetele pentru meciurile din grupele UEFA Champions League si pentru cei ce n-au abonament,ieri si astazi a fost doar pentru abonati,asa ca va invit si pe voi,sa luam cu asalt casele de bilete din Ghencea si sa le aratam celor de la Bayern,celor de la Fiorentina si celor de la Lyon,si sa aratam in general tuturor ca cel de-al 12-lea jucator al Stelei nu este Jiji,nu sunt arbitrii,suntem chiar noi,suporterii Stelei care suntem cu trupul si sufletul alaturi de echipa,sa facem o atmosfera demna de Champions League,adica o atmosfera asemanatoare cea din meciul cu Galata!

Snake_21
11th September 2008, 23:02
Ceva impresii pentru meciul cu Bayern? Eu zic ca putem sa castigam ( call me crazy:P ) cel putin asta e parerea mea sper sa fie si corecta:D

YoYoyOi
11th September 2008, 23:06
eu nu m-as duce cu gandul asa departe, dar you know me... optimismul nu este un cuvant care sa ma defineasca :D

dede
11th September 2008, 23:06
pff, ce intrebare... batem tot :cool:

Snake_21
11th September 2008, 23:08
Ehh dede tu mereu esti la fel de optimista ca mine :lol: dar nu stiu cine mai gandeste la fel ca noi :P :lol::D

dede
11th September 2008, 23:12
pai ce, ne intereseaza pe noi ce gandesc altii? :confused:
daca noi zicem ca e asa... atunci asa ramane :drak: :evil:

primul meci castigam sigur :drak:

Snake_21
11th September 2008, 23:15
Asa sper si vreau si eu :D nu stiu de ce am un sentiment bun despre meciul asta sper sa nu ma insel:D

elfan65
11th September 2008, 23:22
sincer cu Bayern, daca nu deschid aia scorul repede avem sanse la un egal, dar balonul e rotund si mai e si sansa noastra

Nico21
11th September 2008, 23:32
sincer cu Bayern, daca nu deschid aia scorul repede avem sanse la un egal, dar balonul e rotund si mai e si sansa noastra


Toata istoria voastra europeana presarata cu "valentinisme" s-a bazat pe asta...:):):)

Dragoshel
12th September 2008, 08:39
mai bine asa, decat DELOC (da, la voi ma refer) norocul face parte din viata :))

moty
12th September 2008, 11:59
nasol ca s-a rupt mirel :(

Dragoshel
12th September 2008, 13:38
da, mereu a avut ghinionul asta.

moty
12th September 2008, 13:43
si in ce mare kkt de meci!

Snake_21
12th September 2008, 21:50
Da.. aiurea rau :(

dede
12th September 2008, 21:52
vai, ce pesimisti sunteti :groggy:
nu joaca Radoi, joaca altcineva, asta e... gaseste Lacatus alte solutii, nicio problema :D
oricum castigam :cool: :drak:

moty
12th September 2008, 22:14
noroc cu d3d3, m-a mai linistit.
oricum, ramai datoare...

dede
12th September 2008, 22:17
io? :thinkso:
cu ce? :shocked: de ce?

moty
12th September 2008, 22:19
:(:(:( ai uitat?

dede
12th September 2008, 22:21
:thinkso:...

adu'mi aminte... am imbatranit si eu :D

moty
12th September 2008, 22:25
pai, un cico de la 24 (care s-a amanat), unu' de la o venire (discreta) in bucale, si cam atat...
pana acum

dede
12th September 2008, 22:28
aaa... :D :happy
pai stai sa se mai adune... :cool:

ps... suntem offtopic :shocked: vine Yoyo si ne cearta :D

moty
12th September 2008, 22:33
un cico si pt ea atunci :D

whisper
12th September 2008, 22:55
Etapa 4 - 5 noiembrie
Lyon-STEAUA
Fiorentina - Bayern

E 4 sau 5? Sau inca nu e nimic sigur?:P

dede
12th September 2008, 22:57
e etapa 4 pe 5 noiembrie :D

whisper
12th September 2008, 23:02
:cry: Ce tare sunt.Multam d3d3.
Bine faza e ca eu cam vroiam sa fie pe 4:P...dar e bine si asa.

Liviu
14th September 2008, 01:03
vai, ce pesimisti sunteti :groggy:
nu joaca Radoi, joaca altcineva, asta e... gaseste Lacatus alte solutii, nicio problema :D
Pacat, Radoi era in forma buna, Goian si Ghionea sunt bezmetici de la inceputul sezonului, ei au atacanti de valoare si rapizi... e o paine de mancat in apararea noastra.

Steaua s-a intalnit in 10 partide cu echipele germane in cele 45 de editii ale cupelor europene la care am participat. Prima partida - un 2-4 la Dortmund cu Borussia in 1957 (CCE), generatia lui Zavoda I si Bone, care de fapt au inscris cele doua goluri. Ultima - un 0-0 la Berlin, cu Hertha, in 2005 (UC). De altfel, impotriva celor de la Borussia Dortmund am jucat de cele mai multe ori , de 7 ori, o singura victorie, un egal si 5 infrangeri, toate in prima competitie europeana. Cu Bayern am jucat in sezonul 1971/1972 (CC), turul III, o dubla mansa, dupa 1-1 in Ghencea (Tataru II) a urmat un 0-0 in deplasare si o calificare pierduta.

Steaua vs. Germania 10 1v-4e-5i 10-18

Liviu
16th September 2008, 00:59
Puiu Iordanescu, despre singurele meciuri ale Stelei cu bavarezii, sfertul de Cupa Cupelor din 1972:

Anghel Iordănescu, care atunci nu împlinise încă 22 de ani, dar era titular la Steaua, a rememorat pentru EVZ cele două jocuri. Echipa lui Bayern era formată din foarte mulți internaționali care au câștigat Campionatul Mondial din 1974 cu RFG, iar cu echipa de club au cucerit de trei ori la rând Cupa Campionilor Europeni, în 1974, 1975 și în 1976!

„La primul meci, de la București, a fost o atmosferă fantastică și am reușit un meci memorabil, chiar dacă aveam în față echipa de aur a lui Bayern, cu Sepp Maier, Franz Beckenbauer, Uli Hoeness, Gerd Müller și alții. Tătaru a marcat cu un șut din voleu direct la vinclu. Cred că Sepp Maier n-a uitat nici acum acel gol. Am dominat, am avut și alte ocazii, dar nemții ne-au egalat la singura lor ocazie. Mie mi-a recidivat o accidentare și am fost schimbat în prima repriză“, și-a amintit Tata Puiu.

La München am avut din nou ghinion. Am avut două ocazii mari, dintre care una a fost irosită de mine. Am greșit o preluare simplă, care m-ar fi ajutat să scap singur cu Sepp Maier. După meci, în tabăra lor era o fericire fără margini. La final, ei au fost cei care ne-au rugat să facem schimb de tricouri :). Bayern a tremurat și la București, și la München!“ (evz.ro)

PS: pentru cei ce vor sa vada numai steaua-bayern, de marti se vand cele 7000 de bilete ramase pentru meciul de miercuri.

bluesky
16th September 2008, 17:37
Am o presimtire ca maine meciul se termina la egalitate..vom vedea..

Liviu
18th September 2008, 01:21
Am o presimtire ca maine meciul se termina la egalitate..vom vedea..
Si eu am crezut la fel. Nu credeam sa mai vad in liga intrand iar in teren 11 cacaciosi purtatori de tricou ros-albastru.

Nu m-a mirat deloc ca au fost 7000 de locuri goale. Ce am facut acasa in precedentele doua sezoane ? Am jucat asa spectaculos ca romanii sa dea valma la casele de bilete si sa plateasca cateva milioane ca sa asiste iar la o probabila infrangere ? Suporteri patimasi sunt putini, prea putini si e pacat. Steaua era insa datoare acestora, oamenilor care vin si platesc in fiecare an o buna parte din salariul lor. Era datoare sa lupte de la inceput, sa uite de ce a fost cu Sevilla, cu Lyon, cu Real, cand Steaua s-a comportat ca o echipa liliputana. Am vrut atitudine. Rezultate bune in CL au fost atat de rare incat nu aveam pretentia sa batem neaparat Bayern ci sa jucam fotbal. Sa nu ne mai apuce dracii dupa un sfert de ora ca ai nostri iar nu au mancat la pranz sau nu i-au vizitat mamicile inainte de meci. Bravo Florin Lovin ! In minutul 30, facea semne disperate sa iesim la joc. Bravo, bravo, bravo, ai alergat pe tot terenul, ai vrut. Meriti admiratia noastra desi multi ignoranti te-au huiduit. Tu, Radoi, Ovidiu Petre, Banel sunteti sufletul echipei. Azi nu am avut mare parte din acel suflet si s-a vazut.

Ca sa fie clar, nu stiu de ce se tot insista ca am avut gol valabil. Nu a fost. Meritam un egal ca am lovit de doua ori bara ? Raportul ocaziilor a fost in favoarea lor, o echipa cu o clasa peste, o posesie mult mai concludenta si mai eficienta a nemtilor, care insa nu mi-a lasat o extraordinara impresie si aici incep parerile de rau.

Lacatus ? Chiar nu s-au saturat unii ba sa-l ridice in slavi ba sa dea cu el de pamant ?


ar trebuie sa ne punem intrebari daca mai are rost sa jucam in UCL
Sa nu ne mai prezentam. Trebuia sa blatuim meciul cu Galatasaray, sa-i lasam pe Kewell si Nonda sa joace in liga. Sau mai bine sa facem orice sa nu terminam in primele doua locuri in liga 1 ca unii suporteri nu "digera" infrangerile din UCL.

YoYoyOi
18th September 2008, 01:31
Ca sa fie clar, nu stiu de ce se tot insista ca am avut gol valabil. Nu a fost. Meritam un egal ca am lovit de doua ori bara ? Raportul ocaziilor a fost in favoarea lor, o echipa cu o clasa peste, o posesie mult mai concludenta si mai eficienta a nemtilor, care insa nu mi-a lasat o extraordinara impresie si aici incep parerile de rau.



Probabil ai ramas sub impresia primei reprize

- suturi pe poarta
Steaua 7, Bayern 9
- suturi la poarta
Steaua 6, Bayern 6
- posesia
Steaua 50%, Bayern 50% adica 30'56'' de fiecare

ah, si golul ala a fost valabil toata ziua si un pic din noapte ;)

Marius
18th September 2008, 01:33
:headbang: :headbang:

Nu mai moare ciobanul asta odata?

:headbang:

Liviu
18th September 2008, 01:49
- posesia
Steaua 50%, Bayern 50%
Posesie 50% prin pase laterale sau inapoi din ciclul na-ti-o tie, da-mi-o mie, apoi cand ajungeam la mijloc urmau pase aiurea spre varf, la 10 metri de el. Nemtii in 90% din faze din 3-4 pase ajungeau in preajma careului nostru. Eficienta. Ar fi fost interesant ca site-ul uefa sa faca o statistica si la numarul de mingi care au ajuns in careul celor doua echipe. Adevarul e ca in prima repriza ne-au facut praf iar a doua a fost echilibrata.

ah, si golul ala a fost valabil toata ziua si un pic din noapte
Cand stelistul loveste mingea, portarul avea o mana pe balon. Cam asa s-a vazut. La bara lui Arthuro a fost offside ?

YoYoyOi
18th September 2008, 01:52
asta nu mai retin cu offside-ul, am inteles de la comentatori ca nu era, dar n-am vazut imaginile ca scriam :D

dar eu zic ca golul a fost valabil

Liviu
18th September 2008, 02:07
asta nu mai retin cu offside-ul, am inteles de la comentatori ca nu era, dar n-am vazut imaginile ca scriam :D
Sa-i credem pe comentatori. :D

http://img54.imageshack.us/img54/9979/93078006eb3.jpg (http://imageshack.us)

http://img291.imageshack.us/img291/4171/76869463ps4.png (http://imageshack.us)

In continuare sustin ca vad o mana a portarului pe minge. :D

samar
18th September 2008, 02:19
asta nu mai retin cu offside-ul, am inteles de la comentatori ca nu era, dar n-am vazut imaginile ca scriam :D

dar eu zic ca golul a fost valabil

Si ca sa inlaturam orice urma de indoiala......

Fostul mare arbitru internațional, Ion Craciunescu, a declarat astăzi la GSP TV că reușita anulata lui Bogdan Stancu din meciul Steaua - Bayern 0-1 a fost regulamentară!

"Portarul reținuse mingea în șase metri, iar Stancu nu avea voie să-l atace pe Rensing în suprafața aceea. Neamțul a reținut în doi timpi, dar atacantul a băgat piciorul și a scos mingea de acolo. Golul Stelei a fost anulat corect, n-a fost valabil" a declarat fără echivoc Crăciunescu.

YoYoyOi
18th September 2008, 10:07
Craciunescu nu poate sa-mi inlature orice urma de indoiala, pentru ca el nu este detinatorul adevarului absolut in fotbal si regulamente ;)

Explicatia ca "Stancu nu avea voie să-l atace pe Rensing în suprafața aceea" este de cel mai mare penibil. Asta ar insemna ca daca mingea ajunge in careul mic, nimeni nu are voie sa incerce sa castige mingea de acolo. E adevarat ca nu ai voie sa incomodezi portarul in suprafata de protectie, ca de aia e de protectie, dar ai voie sa ataci mingea. Asta e clar ca buna ziua.

Snake_21
18th September 2008, 11:08
Goluri d astea s au mai vazut si nu s au anulat dar in fine...
@Liviu: Mi se pare ca esti prea vehement nu a jucat chiar asa de prost Steaua alta data si o fura la un scor mai mare acasa , plus eu sunt de parere ca meritam un egal si probabil esti asa vehement pentru ca si tu ca toata lumea de altfel se astepta la un rezultat bun ... dar asta e mergem mai departe si poate o sa fie mai bine in celalte meciuri , oricum ar fi mereu cu Steaua asa ca Forzza Steaua

Gontel
18th September 2008, 12:22
Si aseara ne-o furam la un scor mai mare daca nu era Zapata. Sa fim seriosi, nemtii au fost cu 3 clase peste noi in prima repriza, iar dupa pauza s-au multumit sa joace la rezultat fara sa mai forteze. Victoria lui Bayern este absolut meritata. Un lucru bun vreau sa remarc la ambele echipe romanesti: suturile de la distanta. Clujului i-a intrat, mai bine zis lui Culio, noua nu. In conditiile unui meci disputata pe ploaie chiar era recomandat un asemenea gen de faza, mai ales ca Rensing nu rupe gura targului.

P.S.1 golul lui Stancu mi se pare cam valabil, dar nu putem avea certitudinea ca meciul s-ar fi terminat egal.
P.S.2 daca inca ar mai fi existat gazonul vechi va dati seama ce orezarie ar fi fost aseara in loc de teren?

Liviu
18th September 2008, 15:33
@snake, m-a enervat ca la inceput iar ne-au tremurat picioarele cum ne-a tremurat si in alte dati. I-am lasat din primul minut sa vina peste noi si am luat gol repede. Aici am pierdut meciul. Deja-vu ? Niste fraieri. Dupa jumatate de ora am intrat in joc dar degeaba, nemtii sunt nemti, asta era culmea, o e echipa Steaua cu o clasa sub Bayern sa intoarca rezultatul. Asteptam sa-i calcam pe ochi :), vorba lui nea Imi. Rezultatul ce sa spun, a fost... previzibil, cam asta e diferenta de valoare. Pe mine nu ma interesa asa mult rezultatul, m-am indragostit de echipa asta pentru altceva decat titluri sau victorii in cupele europene. N-am avut nici noroc, putea sa intre macar una din cele doua bare. La Firenze poate-poate, ce imi doresc eu de la grupa asta e sa reusim o victorie acasa, nu conteaza cu cine, nu conteaza daca terminam pe 4.

Snake_21
18th September 2008, 18:25
@Liviu: Eu zic ca se poate totusi si mai bine :D de o singura victorie o sa vedem :D

eventHorizon
19th September 2008, 00:48
Iar niste intrebari la care nu le gasesc raspuns.
Cum dracu sa joci cu Toja in centrul terenului cu "alde" Bayern dandu-i sarcini defensive, cand stii foarte bine ce meci de 2 lei a facut in aceasi pozitie la Bistrita?

De ce joci cu (doar) 2 jucatori la mijlocului terenului ce nu au jucat niciodata impreuna, contra a 4 (PATRU!!!) jucatori nemti? Aia 2 de pe banca sunt masochisti sau doar prosti? :headbang:

Cum dracu sa nu inveti din atatea meciuri jucate pe teren propriu, cu Real, Sevilla, Lyon sau Arsenal, ca in CL e sinucidere curata daca lasi adversarul sa te inghesuie in propriul careu? Aseara parea ca vom castiga posesia mingii doar cand se plictisesc adversarii de minge sau trag putin aer in piept.
Prosti sau impotenti?

Ok, am inteles cu totii mesajul lui Lacatus, jucam cu Arthuro titular meci de meci fiindca creaza spatii celorlati. De ce mama dracu il tii in teren cand tu practic vrei nu vrei trebuie sa mizezi pe contraatac? Care mai e logicaaaaaaaaaaa acum?!

In aparare subrezi si norocosi cu paradele lui Zapata, mijlocul tinut practic de Lovin (cred ca si-un copil de generala cu scutire medicala la sport ar fi parut ca stie fotbal mai mult decat Toja daca juca langa acesta), atac dezorganizat; cu alte cuvinte echipa rupta in bucati.

De acord cu spusele lui Liviu de mai sus, Bravo Lovin! Asa limitat cum e el, dar a aratat ca a vrut si a stiut ce joaca.

Mi se pare incredibil faptul ca nu vede nimeni ca noi nu avem nici la ora actuala forta la mijloc sa tinem dracu de mingea aia. Nu-mi vine in cap nicio partida in care sa fi mentinut presiune constanta pe vreun adeversar sau sa dominam mijlocul. Ok, am avut multi accidentati, jucatori noi, relatiile de joc nu s-au format, dar sa astepti cu atata nerabdare meciul de CL, sa te zbati un an de zile sa ajungi aici, sa-ti cunosti limitele si mai ales sa ai experienta meciurilor din grupe si tu sa ii folosesti la inchidere pe Toja si Lovin ?Ai crezut ca stie Dayro sa se apere? Sau Semedo sa-l tina pe Lahm?
Inseamna ca imi raspund sigur, aia de pe banca sunt si chiori, si prosti, si impotenti, si uituci.


Clujul a aratat ca stie ce vrea si ce joaca, noi am aratat doar ca stim ce nu vrem, sa luam prea multe goluri!

Cand or sa stea Becali si Lacatus in tribuna in ploaie si eu la loja, atunci o sa mai merg sa le sustin echipa lor improvizata.
Si ce am mai sperat de la meciul asta dupa ce am aflat ca prostu visase ca facem egal :(

Snake_21
19th September 2008, 10:08
Toti am sperat macar la un egal :thinkso: :( asta trebuie sa trecem peste ;) sa speram ca o sa vina rezultate bune :D ca eu zic ca putem sa facem ;)

dede
19th September 2008, 11:26
eu eram sigura ca vom scoate un rezultat bun, ma si gandeam deja la cele 3 pct, la cele 2 pct de la coef, dar se pare ca m-am inselat :( nici nu vreau sa ma mai aud de meciul asta, ca iar ma enervez... :mda:

Si ce am mai sperat de la meciul asta dupa ce am aflat ca prostu visase ca facem egal :(
care prost? :D
apropo... de ce esti nervos? :D

eventHorizon
19th September 2008, 13:11
Care prost? Becaliotul, care altu?
Cum sa nu fii nervos cand vezi ca an de an ne prezentam degeaba in CL?
Si numa antrenori unul si unul am avut, ce n-au omorat cu stilul lor ofensiv si curajos :happy

Daca aici am jucat asa ce sa mai speram in deplasarile de la Bayern si Lyon?
Cel mai probabil putem face 4 puncte maxim si asta acasa. O victorie cu Fiorentina si egal cu Lyon.

dede
19th September 2008, 13:15
calm :cool: fara stres si nervi :D :happy
eu m-am obisnuit cu gandul ca prea multe nu vom face anul asta, poate la anu'... :sleep:

credeam ca de Lacatus ziceai :D fii si tu mai clar :D

moty
19th September 2008, 14:16
d3d3, nu esti tu!
cineva ti-a furat userul si parola:D

Nico21
19th September 2008, 14:23
Foarte proasta miscarea lui Lacatus cu Toja...antrenorul Stelei a pierdut clar duelul la mijloc cu omologul german,vazandu-se cu ochiul liber(nu ala al lui Gica) ca nemtii au avut mereu superioritate numerica in zona aia...

eventHorizon
19th September 2008, 18:31
Prima oara in istoria OLS-ului cand sunt de acord cu nicoleta :D

Asa fato, vezi ca se poate si normal? :P

Nico21
19th September 2008, 19:06
Nicoleta sa ii spui prietenei tale imaginare...