PDA

View Full Version : Grupa E : Man. Utd , Villarreal , Celtic , Aalborg



resita
28th August 2008, 20:14
Discutii despre aceasta grupa aici.

Manchester United (Anglia)
Villarreal (Spania)
Celtic Glasgow (Scotia)
Aalborg (Danemarca)

Iaco
28th August 2008, 20:16
Resita trebuia facut un poll ceva...

adi_sampon
28th August 2008, 21:34
Manchester si Villarel fara discutie

Lordul
28th August 2008, 21:36
Manchester si Villiareal sunt favorite la calificare , Celtic poate incurca socotelile

Iaco
28th August 2008, 21:41
Celtic este peste Villareal...Manchester si Celtic mai departe

Catalanul
28th August 2008, 22:04
nu cred Morph, Villareal chiar are echipa buna si va pot pune mari probleme inclusiv voua :P

Manchester si Villareal merg in optimi, Celtic se multumeste cu uefa :)

adi_sampon
29th August 2008, 00:38
E ceva comparatie gen Scotia- Spania clar Spania plus ca Villareal are jucatori foarte buni care alcatuiesc o echipa buna dar cu un rezultat bun in Scotia Celtic poate spera

YoNuTzz
29th August 2008, 03:46
Man Utd clar pe primul loc :ok:
pe locul 2 batalie intre villarreal si celtic cu avantaj pe villarreal

Iaco
29th August 2008, 06:00
Eu sunt un admirator al fotbalului britanic...si de aceea imi doresc celtic mai departe...celtic nu prea stiu ei fotbal dar pentru daruire si placerea instinctiva de a juca fotbal jos palaria

resita
29th August 2008, 07:45
si eu tot pe Celtic merg pt. locul 2

Iaco
29th August 2008, 09:26
Eu sunt un admirator al fotbalului britanic...si de aceea imi doresc celtic mai departe...celtic nu prea stiu ei fotbal dar pentru daruire si placerea instinctiva de a juca fotbal jos palaria

P.s Si pentru suporterii sai...nici anfieldu nu se compara cu meciurile lui celtic si rangers

Sir. Eko
29th August 2008, 21:01
Celtic este peste Villareal...Manchester si Celtic mai departe

nici vorba ..o sa vezi

Patriots
29th August 2008, 21:15
Manchester si Celtic merg in optimi :ok:

Sasuke Uchiha
30th August 2008, 18:31
manchester pe primul , pt locul 2 se vor bate celelalte 3 echipe

resita
31st August 2008, 10:34
program:

http://img222.imageshack.us/img222/1694/capture5br9.jpg (http://imageshack.us)

Lordul
31st August 2008, 14:43
sa nu uitam ca Manchester are un complex in fata echipelor daneze , pierzand in deplasare la Fc Copenhaga

Cipri
2nd September 2008, 10:35
Utd si Villarreal se vor califica :)
Celtic poate sa intervina si sa prinda locul 2 dar va fi foarte greu ...

Bogdy LFC
7th September 2008, 19:29
Manchester fara discutie si Villareal pentru jocul tacticizat :ok:

clausisme
17th September 2008, 09:31
Manchester Utd - pentru ca au jucat finala
Celtic - pentru meciurile nebune din Scotia unde pot bate pe oricine

sun
17th September 2008, 14:42
Meciurile de astazi :

Manchester United - Villareal ( Ronaldo reviene pentru United , care vrea sa razbune infrangerea din weekend cu Liverpool )

Celtic - Aalborg ( Scotienii au 6 victorii consecutive in faza grupelor, pe propriul teren. Aalborg revine in UCL dupa 11 ani. Danezii au pierdut in
weekend, 0-2 acasa cu Aarhus)

Iaco
17th September 2008, 22:31
Arbitru *****....doua penalty-uri CLAAARE neacordate...Villarreal daca joaca tot asha ii usuca Celtic...penibili! sper sa reuseasca Celtic sa scoata spaniolii din liga

kain
17th September 2008, 23:12
A intrat Ronaldo in teren.. sper sa marcheze pana la urma Manchester :P

Iaco
17th September 2008, 23:39
O Echipa penibila Villarreal...a avut o singura faza in care a aratat ca stie fotbal...si era sa marcheze...oricum singurul lucru care ma bucura in urma acestui meci este ca echipa si-a dat drumul la meci...iar in fata unei echipe care vrea si joaca fotbal(Chelsea) nu vor exista 11 portari:headbang::headbang::headbang:

skateboard
17th September 2008, 23:40
Villarreal daca joaca tot asha ii usuca Celtic

ce sa fac maaa ? vezi ca amaratii de Celtic au facut 0-0 cu AALBORG, asa ca ciocu mic !!!

matura pe jos villareal cu celtic

skateboard
17th September 2008, 23:42
man utd iar s-a facut de rusine si de data asta !

noroc ca au facut si ceilalti egal si au toti cate un punct !

Bogdy LFC
17th September 2008, 23:42
O Echipa penibila Villarreal...a avut o singura faza in care a aratat ca stie fotbal...si era sa marcheze...oricum singurul lucru care ma bucura in urma acestui meci este ca echipa si-a dat drumul la meci...iar in fata unei echipe care vrea si joaca fotbal(Chelsea) nu vor exista 11 portari:headbang::headbang::headbang:

Villareal a jucat tot la fel si in 2005 dar oricum ar fi nu cred ca poti da vina pe arbitru daca echipa ta a ratat ocazii la limita monumentalului (zic si eo asa...n-am vazut meciul:D)....las ca-i bateti la ei acasa! :ok:

Iaco
18th September 2008, 00:03
Pai da ca acolo o sa joace fotbal sa castige meciul...iar in acest fel nu vor sta toti ca popandaii pe linia portii 95+ de min.

YoNuTzz
18th September 2008, 00:47
mai rar vezi doi de 0-0
oricum nu cred ca man utd vor avea probleme in a castiga grupa

Cipri
18th September 2008, 11:40
A cam ratat Celtic impotriva danezilor ...
Manchester si Villareal se vor bate in continuare pt primul loc , dar englezii vor termina pe prima pozitie :ok:

sun
18th September 2008, 12:07
M0rph , nu te inteleg. La cat de mare e United, ar trebui sa mearga ceva rau la CERN ca sa nu se califice. Acest 0-0 e fix pix, mai ales ca si dincolo a fost tot 0-0...

Apropo, 3 din cele 4 surprize ale calificarilor au ramas neinvinse in deplasare, dupa prima etapa. CFR a batut, Famagusta si Aalborg facura egal, iar BATE a pierdut doar cu 2-0.

Catalanul
18th September 2008, 14:41
Un lucru interesant, Manchester de 3 ani incoace castigase toate meciurile din CL jucate pe Old Trafford, ieri insa a facut egal :D Imi zice cineva care a fost ultima echipa care mai obtinuse puncte la englezi acasa ? :D Da, ati ghicit, a fost tot Villareal :)


In penultimul meci al grupei, Villareal - Manchester, cred ca se va decide echipa care va termina pe primul loc.

ultra
20th September 2008, 10:32
Man Utd si Villareal mai departe, Celtic in Uefa.

resita
29th September 2008, 08:52
marti se joaca:

Aalborg - Man. UTd

Villarreal - Celtic

skateboard
30th September 2008, 23:56
a iesit la rampa BERBATOOOOOVVVVVV

iulian_1976
1st October 2008, 02:42
MU locomotiva grupei.

Senna la Villarreal este de toate printre care si marcator:rolleyes:

iuli_vl
4th October 2008, 14:02
Clasamentul va arata asa dupa cele 6 meciuri:
1.villarreal-13 puncte
2.man.utd-11-puncte
3.celtic-nu stiu
4.alborg-mai mult de 3 puncte nu face

skateboard
21st October 2008, 23:46
man - celtic: 3-0

2 goluri Berbatov, super tare, Berbatov incepe sa-si arata valoarea...incepe sa conteze in echipa lui Manchester !

Rooney nu se dezminte !!!

Catalanul
22nd October 2008, 00:22
man - celtic: 3-0

2 goluri Berbatov, super tare

ai uitat sa ne spui ca cele 2 goluri ale lui Berbatov au fost marcate din offisde :) :D

Iaco
22nd October 2008, 07:52
ce mai conteaza man utd oricum merita sa castige cu 5-0 la cum a jucat...

milanezu
22nd October 2008, 19:52
ce mai conteaza man utd oricum merita sa castige cu 5-0 la cum a jucat...

sa inteleg ca man utd joaca dupa alte reguli.
rusine brigazii de arbitrii.:rosu::rosu:

Cipri
22nd October 2008, 20:07
2 victorii asteptate de toata lumea : a lui United si a spaniolilor ...

YoNuTzz
23rd October 2008, 00:49
2 victorii clare, nici un pic de mister in grupa asta...
ma bucur ca berbatov confirma :ok:

Iaco
2nd November 2008, 11:17
sa inteleg ca man utd joaca dupa alte reguli.
rusine brigazii de arbitrii.:rosu::rosu:

Nu te prostii...man utd a avut 20+ de suturi pe si spre poarta....daca nu intrau alea doua goluri din offside intrau alte doua din garla aia de suturi!...daca era un meci strans intelegeam sa fie comentarii dar cand s-a jucat intr-o singura directie tot meciul ce mai conteaza...si oricum nu au fost offside-uri evidente

Cipri
6th November 2008, 08:40
Ce gol a inscris Mc Donald :|
Daca nu gafa portarul lui Celtic la golul lui Manchster , scotienii mai puteau spera la o primavara in Ch League ...

Iaco
6th November 2008, 09:57
Nu a gafat...altu nici atat nu facea...uitete la reluare sa vezi cand ia efect mingea si ce viteza avea...la vreo 2 metrii in fata portarului mingea a inceput sa isi schimbe directia...a avut un reflex extraordinar boruc...doar ca nu respins unde trebuia...oricum incredibila presiune in repriza a doua, iar jocul ma bucura in privinta meciului cu arsenal de pe emirates mai ales ca arsenal nu are 10 fundasi in echipa:D:D

Celtic mai are sanse....daca bate in ultimele doua meciuri din care pe villarreal cu 2-0 sau diferenta de doua goluri iar man utd trebuie sa bata pe spanioli la ei acasa...tinand cont ca inca se joaca calificarea spaniolii la ei acasa vor juca fotbal nu ca in tur...

iuli_vl
23rd November 2008, 12:47
villarreal va castiga grupa si man utd se va clasa pe pozitia a2a:ok:Aalborg cu uefa:yeah:

Iaco
23rd November 2008, 19:26
In ultima etapa a luat-o cu 0-3 de la Valladolid:)):))...clar castiga grupa

iuli_vl
23rd November 2008, 19:45
Si ce legatura are campionatul cu ucl????putea sa ia bataia si cu 10-0 care e problema??niciun meci nu seamana cu altul

Tazz
23rd November 2008, 21:39
Si mai e si aia: mingea e rotunda ! :drak:

Iaco
24th November 2008, 11:27
Si ce legatura are campionatul cu ucl????putea sa ia bataia si cu 10-0 care e problema??niciun meci nu seamana cu altul

Sa-i vedem cum joaca cand nu stau toti cu fundu in poarta ca pe old trafford...totusi calificarea inca se joaca...daca man utd castiga marti pe celtic park in ultima etapa o sa fie iadul pe pamant pentru villarreal...deci trebuie sa ia trei puncte...inteleg ca iti place Spania dar Man Utd nu mai e ce a fost acum 3 ani! iar Villarreal nu joaca cu Getafe Malaga sau Osasuna!

iuli_vl
24th November 2008, 20:05
Sa-i vedem cum joaca cand nu stau toti cu fundu in poarta ca pe old trafford...totusi calificarea inca se joaca...daca man utd castiga marti pe celtic park in ultima etapa o sa fie iadul pe pamant pentru villarreal...deci trebuie sa ia trei puncte...inteleg ca iti place Spania dar Man Utd nu mai e ce a fost acum 3 ani! iar Villarreal nu joaca cu Getafe Malaga sau Osasuna!

Da ai dreptate man utd este mai buna decat acum 3 sezoane insa este mai slaba ca in sezonul trecut...si ca veni vorba nici man utd nu joaca cu aston vila,stok city sau Hull City...daca tinem cont ca villarreal a facut egal pe terenul lui man utd si ia batut in sezoanele trecute reiese ca villarreal este favorita dar nu si castigatoare:ok:

adi_sampon
24th November 2008, 21:47
x la meciul asta un 0-0

Iaco
24th November 2008, 22:05
Da ai dreptate man utd este mai buna decat acum 3 sezoane insa este mai slaba ca in sezonul trecut...si ca veni vorba nici man utd nu joaca cu aston vila,stok city sau Hull City...daca tinem cont ca villarreal a facut egal pe terenul lui man utd si ia batut in sezoanele trecute reiese ca villarreal este favorita dar nu si castigatoare:ok:

Au fost doua egaluri acum 3 sezoane...man utd nu s-a calificat atunci pentru ca a pierdut cu lille si benfica in deplasare! aston villa si hull city sunt echipe de de top 10...aston villa chiar de top 5

iuli_vl
25th November 2008, 00:31
Au fost doua egaluri acum 3 sezoane...man utd nu s-a calificat atunci pentru ca a pierdut cu lille si benfica in deplasare! aston villa si hull city sunt echipe de de top 10...aston villa chiar de top 5

IN anul acela man utd a terminat pe ultimul loc in grupa si villareal pe primul loc acest lucru spune multe;)te intreb eu pe tine ce echipa este mai cunoscuta mai mediatizata hull city care vine din liga a2a sau Getafe care anul trecut a facut senzatie in cupa uefa???dar stok city este mai buna ca osasuna???tot eu raspund sigur ca nu pentru ca vine din liga a 2a pe cand osasuna joaca aproape an de an in cupa uefa.

Iaco
25th November 2008, 06:56
Hull a batut arsenal pe emirates a facut egal cu liverpool si a facut 4-3 cu man utd pe old trafford!(intr-un meci in care au jucat fotbal cu doi atacanti Sic!, pe cand marea echipa villarreal a venit sa stea cu toti jucatorii pe fundu portii)! Este vorba de atitudine si caracter...pentru aceste doua lucruri aleg campionatul Angliei oricand in fata Spaniei si Italiei!

Revenind la intalniri englezo-spaniole prin cupele europene vrei sa iti aduc aminte cum s-a calificat Sevilla acum doi ani(echipa care juca fotbal) in dubla cu Tottenham cu penalty-uri inventate si asha mai departe! Getafe sezonul trecut a fost o exceptie un sezon odata la 100 de ani!

Nottigham Forest a castigat CCE de doua ori si acum este in liga a doua(daca tot vorbim de echipe venite din liga a doua)...Spania are Madrid-ul cu nspe trofee din care 75% castigate in primele 5 6 sezoane de CCE Barcelona are 2 si Valencia are doua finale...ce alte echipe au mai castigat CCE/CL

Anglia are 4 echipe diferite: Liverpool 5 Man Utd 3 "mica echipa" Aston Villa 1 si Nottingham Forest 2 plus Celtic Glasgow 1(prima echipa BRITANICA castigatoare a CCE)
Maine maxim egal scoate Villarreal!

Tazz
25th November 2008, 22:08
Maine maxim egal scoate Villarreal!

Deocamdata sunt in carti pentru egal, dar eu sincer nu cred ca scapa. Hai sa vedem ce se intampla pana la final. Pana acum e un meci frumos, joaca bine ambele echipe :ok:

Iaco
25th November 2008, 22:40
Mie mi se pare ca e meci de antrenament...nici un pic de vana...iar cand il vad pe o'shea ala in teren imi vine sa plang...ferguson e un asha un handicapat cateodata...din cate se pare face tot posibilul sa il alunge pe Tevez de la echipa din pacate!

iuli_vl
25th November 2008, 22:49
Hull a batut arsenal pe emirates a facut egal cu liverpool si a facut 4-3 cu man utd pe old trafford!

Ai spart oalele si ai mancat sarmalele:yes:glumec acum:ok:dar nu hull a facut 4-3 cu man utd ci stok city :ok:

Tazz
25th November 2008, 22:50
Bine zis un meci de antrenament. Baieti se tin de pase cu calcaiu si alte chestii de-astea :groggy:. Poate ca ar fi trebuit sa-l mai lase si pe Tevez sa joace. Dar asta e, stie el ce face...

Tazz
25th November 2008, 23:36
A batut Aalborg :D Faina treaba....

iulian_1976
26th November 2008, 00:28
M.U. este un pic obosita insa ramane o forta.
Villarreal este o echipa foarte organizata cred ca s-au depasit.

delaparis
26th November 2008, 00:30
Villarreal 0 - 0 Manchester United

AaB Aalborg 2 - 1 Celtic Glasgow
Caca (73e)
Caldwell (86e csc)
Robson (54e)

Iaco
26th November 2008, 07:36
Ai spart oalele si ai mancat sarmalele:yes:glumec acum:ok:dar nu hull a facut 4-3 cu man utd ci stok city :ok:

Stii exista o vorba: "Daca taceai filosof ramaneai!' Hull city a facut 4-3 iar StokE City a pierdut cu 5-0 pe old trafford!

Meci anost intre doua echipe calificate...daca se juca calificarea sa vezi cum alergau ambele echipe!

iuli_vl
26th November 2008, 14:15
Stii exista o vorba: "Daca taceai filosof ramaneai!' Hull city a facut 4-3 iar StokE City a pierdut cu 5-0 pe old trafford!

Meci anost intre doua echipe calificate...daca se juca calificarea sa vezi cum alergau ambele echipe!


NU NU gresesti stoke a facut 4-3 am vazut meciul pe eurosport2:ok:

Sasuke Uchiha
26th November 2008, 15:48
mare circar ronaldo , inca putin si ajunge la nivelu lui messi

Catalanul
26th November 2008, 16:31
mare circar ronaldo , inca putin si ajunge la nivelu lui messi

mi se pare absolut penibila comparatia din punctu' asta de vedere :groggy: nu l-am vazut pe messi vreodata sa simuleze fauluturi aproape meci de meci asa cum face ronaldo

YoNuTzz
26th November 2008, 17:47
interesant este faptul ca man utd nu a reusit sa o bata pe villarreal nici in tur, nici in retur...
oricum nici o surpriza in grupa asta
ah, pana si aalborg i-a dat clasa stelei...

Tazz
26th November 2008, 20:09
NU NU gresesti stoke a facut 4-3 am vazut meciul pe eurosport2:ok:

Iuli mai las-o balta ca te inseli. A fost 4-3 cu Hull si 5-0 cu Stoke !

iuli_vl
26th November 2008, 20:30
Iuli mai las-o balta ca te inseli. A fost 4-3 cu Hull si 5-0 cu Stoke !
TACI MA CA EU AM DREPTATE:mda:

Tazz
26th November 2008, 20:34
Hai ca suntem offtopic, n-are rost sa mai continuam. Daca chiar esti curios cauta si tu un pic rezultatele si o sa te convingi. Bafta :ok:

Iaco
26th November 2008, 21:23
No comment!

saintcatri
27th November 2008, 02:27
Duuuuuuuuude!!! A fost 4-1 pt Manure si s-a terminat 4-3!!! In meciul MAN UTD - HULL CITY!!! Dar Morph.... Hull a facut egal cu L'pool?! Eu doar te intreb, pt ca stiu ca urmeaza sa jucam cu ei inaintea partidei cu Arsenal!!! Poate ma insel, dar eu nu stiu de un L'pool-Hull.... :)

saintcatri
27th November 2008, 02:28
P.S.: Stoke a luat 5 boabe de la Utd! :)

Iaco
27th November 2008, 11:27
Da eu stiu bine ce se intampla cu Man utd...e posibil sa fi facut stoke egal cu liverpool...nu stiu exact...dar de aia esti aici sa ma corectezi daca gresesc:P:D

saintcatri
27th November 2008, 17:46
Cu Stoke stiu sigur ca am facut 0-0 (si cu Fulham, bineinteles!).... Te mai intrebi dak a mai avut rost victoria cu Utd si Chelski... :)

Morph, nu tie iti ziceam de rezultatele lui United, ci lui Iuli... El gresise un picutz! :P

Iaco
27th November 2008, 18:19
Cu Stoke stiu sigur ca am facut 0-0 (si cu Fulham, bineinteles!).... Te mai intrebi dak a mai avut rost victoria cu Utd si Chelski... :)

Morph, nu tie iti ziceam de rezultatele lui United, ci lui Iuli... El gresise un picutz! :P

Nu dar mie mi-ai zis ca voi nu ati jucat inca cu Hull...si eu ti-am raspuns ca eu stiu ce se intampla in curtea mea si ca scuze daca am incurcat borcanele!...oricum ca suporter al echipei rivale de moarte vad ca esti bine informat:P

Oricum inteleg sa te intereseze ce face manchester united in fiecare saptamana...tinand cont de situatia din clasament...unde liverpool e inaintea lui man u...fapt ce nu s-a mai intamplat de vreo 19 20 de ani:P:D...e o situatie noua si inteleg sa te intereseze ce fac urmaritoarele:happy:happy:happy

Revenind la lucruri serioase hai sa incheiem cu offtopicu ca nu are rost

Iuli te asteptam pe anglia ca dupa rezultatele tale man utd ar trebui sa fie pe primu loc:D:D...mie imi convine!

Tazz
27th November 2008, 20:50
tinand cont de situatia din clasament...unde liverpool e inaintea lui man u...fapt ce nu s-a mai intamplat de vreo 19 20 de ani:P

Uuuuu.. asta a fost sub centura :drak:
Gata, am incheiat offtopicul. Hai ca-i zdrobim pe danezi acasa si castigam grupa :ok:

saintcatri
29th November 2008, 14:11
Adica nu mai am dreptul la replica?! :P

1. Da, e ceva nou si toata viata mi-au placut noutatile...:D Sincer, acu ma intereseaza mai mult Chelsea!!!... dar tot Man U mi se pare mai periculoasa, poate si din orgoliul meu de Red.. ;)

2. Urmaresc mult fotbalul din Insula, imi place, ... de fapt, e singurul campionat pe care il urmaresc cu pasiune!! Si cred eu ca ti-as putea spune majoritatea rezultatelor ale majoritatii echipelor si chiar si un marcator al respectivului "rezultat"... No Google attached!! ;)

3. Acum chiar GATA cu offtopicu', o sa se supere vreun fan al lui Aalborg ca le monopolizam thread-ul si nu-i lasam sa se desfasoare!... :P

Iaco
29th November 2008, 15:25
Hih...calificarea din aceasta grupa este jucata...Man Utd pe primu loc bineitneles...Villarreal de pe locul doi...Aalborg in Uefa, iar Celtic afara...din pacate!

saintcatri
30th November 2008, 12:21
Pai vedeti ca se poate? Daca o echipa ca Celtic iese in fata unui Aalborg, de ce nu si ale noastre?! :) On-topic, Am vazut de la inceput pe Man U pe primul loc, cu toate ca a fost mult mai greu decat ma asteptam... Sincer, pe doi vedeam pe Celtic, care o dadea pe 3 pe Villareal... Frumoasa grupa... :)

Iaco
30th November 2008, 16:25
Macar sper sa ii bata pe spanioli in ultimu meci...asha ca sa mai salveze din onoare...nu a fost grea grupa...inafara de meciurile cu villarreal care au fost oribile(si asta nu din cauza noastra:D:P)...meciurile cu aalborg au fost o formalitate iar cel cu celtic...in afara de golul ala(superb de altfel) am dominat clar ambele meciuri...daca ar fi fost si mai multe goluri ar fi fost frumos dar ma multumesc si cu o calificare!

delaparis
10th December 2008, 23:54
Manchester United 2 - 2 AaB Aalborg
Tevez (4e)
Rooney (53e)
Jakobsen (32e)
Curth (45e+1)

Celtic Glasgow 2 - 0 Villarreal
Maloney (14e)
McGeady (45e+2)

YoNuTzz
11th December 2008, 01:10
cam slabut returul lui man utd cu 3 egaluri din 3...

iulian_1976
11th December 2008, 01:30
...din campionat se trage :D
Sunt obositi un pic , baiatul cu ,,bicicleta,, a ajuns la un maxim incepe sa scada:rolleyes:

saintcatri
11th December 2008, 02:27
Noo, Morph, se pare ca meciul ASTA cu Aalborg nu a mai fost o asa formalitate... In rest, Celtic ti-a iesit!! Si pentru onoare le-a iesit!!! Bvo, Celtic... cred... :P

Iaco
11th December 2008, 15:17
E...meciul nu a fost greu am fost noi balalai:D:D...doua atacuri doua lovituri de cap doua goluri...si oricum la ce echipa am aliniat e bine si asha...ce ma bucura e faptul ca Tevez joaca si marcheaza...iar dupa meci Ferguson a declarat ca discutiile despte atacant s-au intesificat dupa evolutia de aseara:D:D

narcis20002000
11th December 2008, 19:07
Presimt ca Villareal va face o super fisura in primvara asta... Fa un fel de Porto cu Mourinho!

Tazz
11th December 2008, 21:34
Si eu ma bucur ca a jucat si a marcat Tevez. Cred ca abia asteapta saracu sa prinda un meci sa arate ce poate. S-a vazut aseara cat de dornic era sa inscrie...

Sper sa ramana la United :ok: Ok Fergie, ne-am inteles? :D