PDA

View Full Version : Vadime,o mare dezamagire...



cip
25th August 2008, 16:41
rivalitatea voastra nu ma intereseaza de nici o culoare,inteleg ca am fost victima colaterala...
ban permanent pt reclama repetata,las-o-n colo,raspundeam unor prieteni care ma-ntrebau telefonic,si am zis ca economisesc ceva eurocenti,in fine,oi fi gresit involuntar,dar tu mi-ai taiat capul fara avertisment...
in fine,numa' bine,si asa cum ziceam,esti o mare dezamagire,intreaba-i si pe ceilalti moderatori,care ne cunosc (elphax,resita,leo), ce parere au despre decizia ta...

Vadim
27th August 2008, 17:27
Situ si Benny ati facut reclama, am sters posturile. Lui ii dadusem initial un PM in care il rugam sa o lase moale. Daca promiteti ca va lasati de astfelde practici, va pot debana, altfel nu.

Tim
27th August 2008, 18:09
Cip,jura-te ca nu mai faci .:)
Suna-l la 07228887xx si promite-i ca o sa fii supus!!!!!:rolleyes:
Intreaba-l si de mine.....de ce m-a bannat?

Jacob
27th August 2008, 18:42
Dar eu vadime pt ce am luat ban???? am fost in concediu si cand am intrat pe ols, hop... ban...desi nici n-am mai scris pe aici de aproape o luna...

newcool
27th August 2008, 21:49
te vad vadime...:happy
sunt baiat gigea si nu completez ultimele 2 cifre...

aaxi
27th August 2008, 22:47
resita, imi poti da acum si 3 luni si 3 ani.........mi se rupe. S-a calificat STEAUA. bravo lor

cip
28th August 2008, 13:00
Situ si Benny ati facut reclama, am sters posturile. Lui ii dadusem initial un PM in care il rugam sa o lase moale. Daca promiteti ca va lasati de astfelde practici, va pot debana, altfel nu.

mie de ce nu mi-ai dat un astfel de PM? dupa mii de postari,in care am acumulat f putine puncte de penalizare,fara vreun ban,cred ca meritam si eu putina atentie :)
am spus mai sus,ca a fost INVOLUNTAR,ce-ar trebui,sa-mi iau angajamentul ca n-o sa mai gresesc...involuntar?:yes:
plus ca suna a umilinta,ceea ce doresti tu,si aici nu prea m-ai nimerit,atunci mai bine las-o asa,ca nu vreau sa-mi schimb nickul in "Bogumil tm" ...:ok:

aaxi
28th August 2008, 13:06
mie de ce nu mi-ai dat un astfel de PM? dupa mii de postari,in care am acumulat f putine puncte de penalizare,fara vreun ban,cred ca meritam si eu putina atentie :)
am spus mai sus,ca a fost INVOLUNTAR,ce-ar trebui,sa-mi iau angajamentul ca n-o sa mai gresesc...involuntar?:yes:
plus ca suna a umilinta,ceea ce doresti tu,si aici nu prea m-ai nimerit,atunci mai bine las-o asa,ca nu vreau sa-mi schimb nickul in "Bogumil tm" ...:ok:

poti incerca in "bumbiulyse tm" :happy:happy:happy:happy

cip
28th August 2008, 13:22
poti incerca in "bumbiulyse tm" :happy:happy:happy:happy
mah,io am si rare momente in care vorbesc serios,azi insa iti iert orice porcarie,te las sa savurezi momentele Kodak ale Stelei,pana la tragerea la sorti :)

Tim
28th August 2008, 13:29
mah,io am si rare momente in care vorbesc serios,azi insa iti iert orice porcarie,te las sa savurezi momentele Kodak ale Stelei,pana la tragerea la sorti :)
Sper ca acele momente sa fie cat mai rare,altfel te trec pe...IGNORE.:happy:happy:happy

aaxi
28th August 2008, 13:31
mah,io am si rare momente in care vorbesc serios,azi insa iti iert orice porcarie,te las sa savurezi momentele Kodak ale Stelei,pana la tragerea la sorti :)

bai seriosule, eu ma refeream ca ala e un nick clasic de pup-in-curist.
PS: cand te trezesti din seriozitate?:P

cip
28th August 2008, 13:34
gata,mi-a trecut...:P
asezati-va linistiti,va maresc si pensiile,inainte de a decola cu elicopterul...:happy

cip
28th August 2008, 13:38
deja 4 membri,am putea redeschide AA aici,in curand...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Tim
28th August 2008, 13:40
Mah,tu esti indragostit???:thinkso::ras-plans::ras-plans:

Tim
28th August 2008, 13:42
deja 4 membri,am putea redeschide AA aici,in curand...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:Ce coada ar fi la usa la vadim...pt. bann!!!:groggy:

cip
28th August 2008, 13:44
novac,te vad prezent,incerci gazonul?
hai,ca te asteptam,doar nu esti timid ...:D

aaxi
28th August 2008, 13:45
gata,mi-a trecut...:P
asezati-va linistiti,va maresc si pensiile,inainte de a decola cu elicopterul...:happy
iti era sete si nu stiai cum sa te exprimi, nu?:happy:happy

deja 4 membri,am putea redeschide AA aici,in curand...:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

deci sa ma consider tradator peste vreo 2 zile?:(:(

Tim
28th August 2008, 13:46
novac,te vad prezent,incerci gazonul?
hai,ca te asteptam,doar nu esti timid ...:DPentru ei ,e mai greu sa ajunga aici! Deh,avantaje si dezavantaje!!!!!:D:D

aaxi
28th August 2008, 13:46
Pentru ei ,e mai greu sa ajunga aici! Deh,avantaje si dezavantaje!!!!!:D:D

iti dai seama ce limba tocita au?:D

Tim
28th August 2008, 13:48
iti dai seama ce limba tocita au?:DSe stie ca lemnul se "toceste" usor.....:evil:

aaxi
28th August 2008, 13:49
Se stie ca lemnul se "toceste" usor.....:evil:

la fel ca si materia cenusie:D

cip
28th August 2008, 13:50
iti dai seama ce limba tocita au?:D
tu ai grija,ca io moderez aici...:D
daca nu esti atent la limbaj,te banez cat ai zice "Toja",clar ?:lol:

aaxi
28th August 2008, 13:53
tu ai grija,ca io moderez aici...:D
daca nu esti atent la limbaj,te banez cat ai zice "Toja",clar ?:lol:

t ooooo jjjjj aaaaaaaaaaa
am incerca sa fiu atent la limbaj.....dar tot mai usor e sa scrii cu degetele:D

Tim
28th August 2008, 13:55
t ooooo jjjjj aaaaaaaaaaa
am incerca sa fiu atent la limbaj.....dar tot mai usor e sa scrii cu degetele:DTu...faci tot cu degetele? Foloseste si limba...!!!:happy:happy:happy

aaxi
28th August 2008, 13:57
Tu...faci tot cu degetele? Foloseste si limba...!!!:happy:happy:happy

si apoi sa ma strigati in loc de aaxi......pinguinule?:shocked::shocked:
never :cry::cry::cry:

Tim
28th August 2008, 13:57
Cred ca in curand CIMI o sa scrie si el....aici!!!!!

cip
28th August 2008, 14:03
Cred ca in curand CIMI o sa scrie si el....aici!!!!!
daca aud ca-i distractie,or sa apara si Tori si Cala mintenas...deci,ma bazez pe discretia voastra,nu v-ati saturat de dinamovisti? :D

aaxi
28th August 2008, 14:19
Cred ca in curand CIMI o sa scrie si el....aici!!!!!

momentan nu cred, e prea legat afectiv de poponet (bumbescu)

aaxi
28th August 2008, 14:30
cala l-ai omorat pe retardat cu versurile astea
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2207724&postcount=193
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2207740&postcount=195
e posibil sa il renege indoitoarea de banci din postura de limbist sef:happy:happy:happy

cip
28th August 2008, 14:53
hehe,dixtractie mare la pinguini...:)

aaxi
28th August 2008, 15:07
deja imi pare rau ca l-am jignit pe bumbescu acum ieri.................mai bine o faceam azi :D

cip
28th August 2008, 15:29
deja imi pare rau ca l-am jignit pe bumbescu acum ieri.................mai bine o faceam azi :D
acum ieri azi,maine nu poti da' incearca poimaine :happy
bre aaxi,la a cata bere esti,mah?:happy:happy:happy
bine,daca era Poli in situatia voastra,nici io nu eram mai breaz :)

aaxi
28th August 2008, 15:58
acum ieri azi,maine nu poti da' incearca poimaine :happy
bre aaxi,la a cata bere esti,mah?:happy:happy:happy
bine,daca era Poli in situatia voastra,nici io nu eram mai breaz :)

pai la voi inca nu a aparut in magazine berea de suparare? :D
sal geografule.....

cip
28th August 2008, 16:05
pai la voi inca nu a aparut in magazine berea de suparare? :D
sal geografule.....
in magazine nu stiu,la terasa da,mie mi-a adus-o o...Picolitza :bere::ban::ras-plans::cheer:

aaxi
28th August 2008, 16:20
in magazine nu stiu,la terasa da,mie mi-a adus-o o...Picolitza :bere::ban::ras-plans::cheer:

picolita sau yoyOIȚĂ ??? :cry::cry::cry:

aaxi
28th August 2008, 16:23
domnilor imi pare rau ca va parasesc. Plimbare placuta prin celule si aveti grije sa nu ii pierdeti lopatica lui cip :D

cip
28th August 2008, 16:25
domnilor imi pare rau ca va parasesc. Plimbare placuta prin celule si aveti grije sa nu ii pierdeti lopatica lui cip :D
hai salut,bafta ca la peste la tragerea la sorti :D

aaxi
28th August 2008, 21:23
Deja ma simt magulit de atentia care mi-o acorda maimuta limba aspra supranumit si bumbescu. Se pare ca viata pe aici ti-a placut de faci vizite asa de dese. De ce oare se opun albastrii dorintelor tale?

resita
28th August 2008, 21:56
aaxi, inceteaza sau ramai in arest mult timp de acum inain te

newcool
28th August 2008, 23:50
cu parere de rau dar nu pot fi de acord cu cimi,cand zice ca bumbescu-i sociopat.GRESIT!..e PSIHOPAT, PARANOIC si NARCISIST...:shocked::groggy:

si o chestie-i clara,daca individul n-ar fi stelist ar fi avut de vreo 2 ani bann permanent...:rosu:

aaxi
29th August 2008, 08:34
aaxi, inceteaza sau ramai in arest mult timp de acum inain te

ma resita unde e jignirea in comm 38? adica maimuta e jignire si gibon nu? sau care e problema? daca mi se dau cartonase sa imi zica si motivul. sau motivul e simplu: nu ai voie sa intrii in polemica cu protejatii ols-ului. PATETIC:rosu::rosu::rosu:

cip
29th August 2008, 08:54
ce faceti,mah,parnaiasilor?
cool,daca ai drum la Timi,suna-ma,cred ca organizam summit in cinstea lui OM :)

aaxi
29th August 2008, 09:13
ce faceti,mah,parnaiasilor?
cool,daca ai drum la Timi,suna-ma,cred ca organizam summit in cinstea lui OM :)

auzi cip, astia vor sa reintroduca munca silnica => vom fi eliberati:yeah: si locul ne vor fi luate de altii: au nevoie de sapatori

resita
29th August 2008, 09:46
ma resita unde e jignirea in comm 38? adica maimuta e jignire si gibon nu? sau care e problema? daca mi se dau cartonase sa imi zica si motivul. sau motivul e simplu: nu ai voie sa intrii in polemica cu protejatii ols-ului. PATETIC:rosu::rosu::rosu:

paiu de ce ma intrebi pe mine? :thinkso::thinkso::thinkso:

aaxi
29th August 2008, 09:48
paiu de ce ma intrebi pe mine? :thinkso::thinkso::thinkso:

ca tu mi-ai zis sa incetez, chiar daca amica ta m-a "ars". Si aveam impresia ca albastreii trebuie sa "arda" dupa acelasi manual, nu dupa placerea fiecaruia, ca sa ma exprim frumos

Tyler Durden
29th August 2008, 09:51
Vadime, vreau ban permanent pentru ca m-a cretinizat complet Olsu' tau. Daca nu mi-l acorzi o sa spun si eu:Vadim, o mare dezamagire...

cip
29th August 2008, 10:18
Vadime, vreau ban permanent pentru ca m-a cretinizat complet Olsu' tau. Daca nu mi-l acorzi o sa spun si eu:Vadim, o mare dezamagire...
Tylere,tu ce facusi,mah ?:)
parca ne-am "contrat" ceva mai demult ,mi-a zis frate-miu cimitiru' ghencea ca esti copil fain,daca esti pe-aici,probabil ca asa e :lol:.
n-am mai apucat sa ne-mpacam...:yes:

cip
29th August 2008, 10:19
Resita,cum facem,mah sa ne-ntalnim,sa-ti strecor un nr de tel pe sub usa celulei?:)

Vadim
29th August 2008, 10:22
Baieti, asta nu e thread de caterinca. Daca doriti revenirea peforum deschideti un thread puntual. Daca persistati in offtopic pe ra va trebui sa va interzic sa postati si aici, si chiar nu vreau asta...