PDA

View Full Version : Etapa 6: Steaua - Pandurii Targu-Jiu



Elphax
25th August 2008, 13:07
Ultimul meci al etapei a 6-a, Steaua - Pandurii Targu-Jiu, va avea loc Luni , 1.09.2008, de la ora 20:00.

Discutii inainte si dupa meci, aici

SAMM
25th August 2008, 18:24
1-0, 2-0, 2-1

chinuit, cu multe rezerve in teren, lacatus e praf

Tyler Durden
25th August 2008, 18:34
Meci de 1 solist, Pandurii joaca foarte prost sezonul asta.

six
25th August 2008, 19:28
nici macar la misto nu pot sa votez la meciul asta asa ca 1...ce sa mai....:P

*Coco*
25th August 2008, 19:33
Anul trecut s-a terminat egal in ghencea anul asta istoria se va repeta:P

YoYoyOi
25th August 2008, 19:47
s-ar putea sa ai dreptate... dar sa vedem ce fac lesinatii astia miercuri :rolleyes:

laurdog
25th August 2008, 19:49
din pacate, scorul etapei.

Marius
25th August 2008, 19:58
5-0 fara multe cuvinte... cu putin noroc, debuteaza Ionescu... si chiar marcheaza :cool:

laurdog
25th August 2008, 19:59
Mariusica, te aprinsesi frate.:happy
Face si vreun hattrick, ceva?:shocked:

*Coco*
25th August 2008, 20:02
Cate scoruri ale etapei ati visat voi cand joaca granzi cu Pandurii...
Anul trecut Steaua-Pandurii : scorul etapei -> scor final 1-1
Dinamo -Pandurii : scorul etapei -> scor final 1-2
CFR-Pandurii: tot scorul etapei > scor final 1-2

Acuma Steaua-Pandurii : voi tot scorul etapei visati:-j
Pandurii au avut ghinion in acest debut de sezon dar in aceasta seara isi vor reveni.

nayram
25th August 2008, 20:44
un 3-0, 3-1 fara prea mari probleme:D

M.I.B.
25th August 2008, 20:55
Steaua bate.Pandurii is mai slabi decat sezonul trecut.

Leo
25th August 2008, 21:01
Un Meci Egal

Novac
25th August 2008, 21:16
galop de sanatate cu astia ... jucam cu rezervele pentru un 2-0 ... "ai buni" sunt la pregatiri pt "sampions lig" :P

resita
25th August 2008, 21:59
va fi surpriza etapei, castiga steaua :drak:

stiintacv
25th August 2008, 23:12
1 solist

Ioca10
25th August 2008, 23:22
3 puncte.
Forza Steaua!!!

TaciAcolo
26th August 2008, 01:02
conteaza mult rezultatul de miercuri ........ . daca o sa se califice Steaua o sa ne priveasca de sus ..la astia 3-4 goluri bla bla ..daca o sa rateze calificarea e destul de greu dar sanse tot sunt.. ultimul meci a fost 0-0 ..si in plus nu o sa joace Piturca:great:

shad
26th August 2008, 02:11
Rar a facut Steaua meciuri bune in campionat dupa cele din cupele europene, iar Pandurii au moral bun dupa victoria cu Argesul. Iar Pandurii sunt o echipa de moral. Neagoe a revenit la Pandurii anul trecut la meciul cu Steaua - pe care Steaua l-a castigat cu mare noroc si ceva ajutor de la arbitru, iar dupa aia a urmat seria buna de meciuri fara infrangere.
X

rador
26th August 2008, 11:43
Stiu si eu ce-o fi?! Dupa recenta prietenie/alianta becali-Condescu, meciul e deschis oricarui rezultat... :no:

vatavu
26th August 2008, 23:23
Ii terminam pe olteni:D

Leo
27th August 2008, 10:18
Doamne cat optimism ! :shocked:

cristiz0ne
28th August 2008, 13:54
bate steaua. joaca ardei ionescu si isi da autogol

Ferko
28th August 2008, 14:23
1 mare si fara echivoc. Nu indrazneste Condesca sa-l calce pe codita pe Becali nici macar cu o declaratie formala, nicidecum razboinica cum au fost cele de pana acum cand a jucat cu alte echipe.
Poate chiar scorul etapei, daca nu a turului.

superchumbo
29th August 2008, 12:50
doamne, cat de sclav si frustrat poti sa fii ca la fiecare etapa sa postezi aceeasi gargara pe foru,m .....

gerard2008
29th August 2008, 18:39
3-1 pt STEAUA

sebastianstis
29th August 2008, 19:35
steaua ,victorie ..usoara

TaciAcolo
29th August 2008, 19:39
ultimu rezultat in ghencea 0-0 ... dar unii sunt bolnavi de scenarita iremediabil

Ulysses
30th August 2008, 10:04
b-ul scrie pe voi "minerilor":happyluni avem antrenament de refacere cu public:sleep:

Leo
30th August 2008, 10:17
b-ul scrie pe voi "minerilor":happyluni avem antrenament de refacere cu public:sleep:

Ulysses , in spiritul postarilor anterioare si aici tot egal :happy

Ferko
30th August 2008, 13:07
Neagoe cica vrea sa castige. Ce anume ??? Asta n-a mai spus.

Roddicted
30th August 2008, 14:06
Neagoe cica vrea sa castige. Ce anume ??? Asta n-a mai spus.

Vrea sa castige o excursie pe termen nelimitat departe de Pandurii.Pandurii ia bataie iar neagoe pleaca.Nu suport deloc oltenii:headbang:

TaciAcolo
30th August 2008, 14:41
de ce sa plece? poate atunci .. cand nu o sa mai aiba rezultate dar acum a invins in runda precedenta cu 3-1 argesu afonule

Roddicted
30th August 2008, 14:48
Pandurii retrogradeaza anul asta:lol:Cine putea sa-mi raspunda decat unul de acolo:rolleyes:

*Coco*
30th August 2008, 15:21
Ce suporteri retardati mai are si steaua...

Roddicted
30th August 2008, 15:25
Ce suporteri retardati mai are si steaua...

:confused:multumim de compliment

alin_cv
30th August 2008, 17:55
Hai Pandurii Pe Ei,ca Oricum Steaua Este Varza.avetzi Curaj Ca Nu Este Echipa Diavolului Asa De Tare.
Galata S-a Eliminat Singura Si In Aceste Conditii Orice Echipa Din Liga 1 O Putea Elimina.

otinho
31st August 2008, 14:24
ai vrut sa faci o gluma ? nu prea am inteles :rolleyes:

Aurel.D
31st August 2008, 16:56
nu inteleg de ce o etapa din Liga I se prelungeste pe parcursul a 4 zile, cand era vorba sa se comprime? in ce campionat se mai intampla asta?? si nu ma refer doar la acest meci.

YoYoyOi
31st August 2008, 17:05
intreaba-l pe Voiculescu...pe partea economica :mda:

soreen
31st August 2008, 17:09
nu inteleg de ce o etapa din Liga I se prelungeste pe parcursul a 4 zile, cand era vorba sa se comprime? in ce campionat se mai intampla asta?? si nu ma refer doar la acest meci.

prin portugalia....cred ca si in olanda un liga a doua...uneori....

TaciAcolo
31st August 2008, 17:10
si in turcia e la fel ca la noi
germania 1 meci vineri , sambata restu duminica 2 si luni 1
olanda liga a 2 se joaca toate vineri de la 21:00

Adi Da Samraj
31st August 2008, 20:53
batem cu 4 la 1

Lover
31st August 2008, 22:25
nu inteleg de ce o etapa din Liga I se prelungeste pe parcursul a 4 zile, cand era vorba sa se comprime? in ce campionat se mai intampla asta?? si nu ma refer doar la acest meci.

se intind si in alte campionate, dar nicaieri nu`i ca la noi...
in toate campionatele exista o ora la care se joaca tot timpul 4-5 meciuri cel putin.
Anglia - 17:00 sambata
Germania 16:30 sambata
Spania - 18:00 duminica ( parca )
Italia - 16:00 sambata
etc...

superchumbo
1st September 2008, 11:27
robyyy tata, nu prea dai semne ca ai intelege semnificatia cuvantului afon .... Prea mult praz, recent ??

manu10
1st September 2008, 12:23
mda,
isi revin pandurii, chiar azi, 2 solist! ;)

Tyler Durden
1st September 2008, 13:15
Eu m-as multumi si cu un egal. :D

six
1st September 2008, 19:36
din pacate scorul etapei ;)

M.I.B.
1st September 2008, 21:42
Prima repriza fara gol, dar frumos joc facut de ambele echipe.

Lover
1st September 2008, 21:42
ce ii mai pupa rectul lui ra2 comentatorii astia :ras-plans: mi`ar fi rusine sa fac asa ceva, chiar si pentru bani...

Lover
1st September 2008, 21:48
gol marcat de asistent. rusineeee :rosu:

Duba
1st September 2008, 21:50
ce ii mai pupa rectul lui ra2 comentatorii astia :ras-plans: mi`ar fi rusine sa fac asa ceva, chiar si pentru bani...

Mai baietica, tu esti un cretin cu acte daca te exprimi in felul in care ai facut-o. Radoi este un super jucator. Mai mult, joaca excelent. Acestea sunt motivele pentru care comemtatorii il apreciaza.
Vai de capul tau de frustrat! Dar ce ma mir doar esti subpodar.

Tyler Durden
1st September 2008, 21:51
Duba, ce corner v-au dat la faza premergatoare golului...:happy

TopCat
1st September 2008, 21:52
stati mah croncanitorilor pe craca voastra si strangeti bete pt cuib. sunteti si veti ramane inferiori! deja ma incearca o sila groaznica sa mai si intru in polemici cu voi. STEAUA, MEREU SUPERIOARA!

mariomax
1st September 2008, 21:52
gol marcat de asistent. rusineeee :rosu:

tigane, vezi meciul in vecini, asa-i? :lol:

1-0, lovin, dar totul a fost facut de toja...:ok:

danpuric78
1st September 2008, 21:52
CE suporteri adevarati in ghencea-cum sa te bucuri la un gol al lui lovin. Dupa ce miercuri au exultat dupa unul al lui nicolita.

Si se mai considera suporteri romani. Cand de fapt se dovedeste ca sunt doar minoritari iubitori de pomeni ciobanesti.

Lover
1st September 2008, 21:52
Mai baietica, tu esti un cretin cu acte daca te exprimi in felul in care ai facut-o. Radoi este un super jucator. mai mult, joaca excelent. Acestea sunt motivele pentru care comemtatorii il apreciaza.
Vai de capul tau de frustrat!

mai moșulica, treaba ta daca i`o sugi lui becali si crezi tot ce zice el. pe mine nu ma intereseaza. slujeste`l in continuare.

Lover
1st September 2008, 21:53
stai mah croncanitorilor pe craca voastra si strangeti bete pt cuib. sunteti si veti ramane inferiori! deja ma incearca o sila groaznica sa mai si intru in polemici cu voi. STEAUA, MEREU SUPERIOARA!

inferiori in butoane... ca la celelalte categorii v`am depasit de mult...

Tyler Durden
1st September 2008, 21:53
Hehe tiganii urla tiganii, pai bai topcat, tu injuri de 3 ori mai mult decat tiganii si mai esti si las pe deasupra.

mariomax
1st September 2008, 21:54
Duba, ce corner v-au dat la faza premergatoare golului...:happy

nu stiu daca a fost sau n-a fost, n-am vazut reluare, dar n-ar fi primul corner acordat gresit. oricum pana la gol s-a mai respins de 2 ori mingea, deci...irelevant. dar pentru frustrati tine si argumentul asta...:rosu:

nayram
1st September 2008, 21:54
aici se vorbeste de steaua. Mai le dam 2 si terminam balciu:ok:

mariomax
1st September 2008, 21:56
inferiori in butoane... ca la celelalte categorii v`am depasit de mult...

da, aveti vreo 2 cupe ale campionilor si anul asta v-ati calificat direct in optimile ligii...:lol:

Tyler Durden
1st September 2008, 21:56
Fa Marimar, eu vorbeam cu Duba nu cu tine, asta se ia mereu de arbitraj si d'aia i-am spus. Nu te mai baga intre oameni mari si in alta ordine de idei mai pune si tu mana pe o gramatica.

Apropo de frustrare, tu esti mereu pe threadul cu Rapid si-ti debitezi cu voiosie toate imbecilitatile, asta cum se numeste?

delaparis
1st September 2008, 21:57
atentie la limbaj ...

TopCat
1st September 2008, 21:57
frate fac o larma complexatii astia inferiori de zici ca esti in baneasa cand se lasa seara. avicultorii stiu la ce ma refer ;)

danpuric78
1st September 2008, 21:58
cra cra in alta parte, aici se vorbeste de steaua. Mai le dam 2 si terminam balciu:ok:

tocmai de asta e asa de intunecat pe aici cac e plin de stelisti:happy.

si veti grija la buzunare

mariomax
1st September 2008, 21:59
Nebunie la casele de bilete (http://http://www.gsp.ro/stire/nebunie-la-casele-de-bilete-95606.html) :ok:

pe cand la dinamo asa ceva? :lol:

TopCat
1st September 2008, 22:00
Cu cra-cra sa te adresezi familiei tale si rudelor care merg cu caruta prin Calarasi.

:happy ete ca asta a inteles limbajul si l-a deranjat ce i-ai croncanit :happy:happy:happy

mariomax
1st September 2008, 22:01
Fa Marimar, eu vorbeam cu Duba nu cu tine, asta se ia mereu de arbitraj si d'aia i-am spus. Nu te mai baga intre oameni mari si in alta ordine de idei mai pune si tu mana pe o gramatica.

Apropo de frustrare, tu esti mereu pe threadul cu Rapid si-ti debitezi cu voiosie toate imbecilitatile, asta cum se numeste?

ti-ai gresit omul turten.

Tyler Durden
1st September 2008, 22:02
Nu mi l-am gresit deloc, stiu bine ce vorbesc.

Duba
1st September 2008, 22:03
mai moșulica, treaba ta daca i`o sugi lui becali si crezi tot ce zice el. pe mine nu ma intereseaza. slujeste`l in continuare.
Va place ma moderatorilor lui peste, ce nenorocit tineti in brate?

Duba
1st September 2008, 22:06
Va place ma moderatorilor lui peste, ce nenorocit tineti in brate?

delaparis, se aude????????

danpuric78
1st September 2008, 22:07
Nebunie la casele de bilete (http://http://www.gsp.ro/stire/nebunie-la-casele-de-bilete-95606.html) :ok:

pe cand la dinamo asa ceva? :lol:

La dinamo nu e pomana in cimitir ca sa fie plin de ciori.

Bine ca n-aveti parte de italieni in grupe. Ca aia linseaza ciocolatii.:happy

delaparis
1st September 2008, 22:08
repet ... atentie la limbaj

reveniti la meci

Duba
1st September 2008, 22:08
atentie la limbaj ...

Ce atentie ma la limbaj!!!!!!!!!! Ce sa inteleg ca pot sa-i dau si eu clanta cretinului de sub pod? Dai ba 10 puncte si gata. Sau baneaza-l pe infractor.

Tyler Durden
1st September 2008, 22:09
:happy ete ca asta a inteles limbajul si l-a deranjat ce i-ai croncanit :happy:happy:happy

Nayram, vezi ma ca te-a jignit consatenul tau, cica mi-ai croncanit mie nu stiu ce.

illazio
1st September 2008, 22:09
La dinamo nu e pomana in cimitir ca sa fie plin -ati cazut cu italieniie ca nde ciori.



in ce **** mea limba vorbesti ba rajputule, rromales ??

mariomax
1st September 2008, 22:09
hai baieti, lasati in pace stolu', a inceput repr.II.a

delaparis
1st September 2008, 22:10
Duba , tu faci ce vrei ... eu am sanctionat acolo ... daca insisti o "furi" si tu ca ceilalti

Lover
1st September 2008, 22:13
asta cand a devenit fecioara maria??


gata ca joaca STEAUA!
vorbim dupa meci

te uiti si tu la meci ? nu mi se parea... sau tu te uiti doar la rezumat ?

Tyler Durden
1st September 2008, 22:21
UltraSlayer, nu mai preda gramatica limbii romane ca nu esti in masura s-o faci. Ti-am dovedit ca inclusiv tu, marele rrroman verde, ai o relatie foarte proasta cu ea. Oricum, sunt cativa stelisti p'aci care se dau mari arieni, dar care injura ca la poalele Taj Mahalului.

danpuric78
1st September 2008, 22:22
dupa cum scrii, cred ca majestatea sa cioaba regele etniei din care faci parte are mai multe clase ca tine.

eu scriu foarte corect. ce-ai bolduit matale e pur si simplu o eroare de tastare.

TopCat
1st September 2008, 22:23
oa*e, eu te intrebam daca te uiti la meci... si tu, ca un țigan, incepi cu din astea... esti cel mai mare țigan de pe forum ( si singurul, probabil... ). e treaba ta cu ce mirosuri te`ai obisnuit si nu mai poti sa scapi de ele, du`te la un doctor.

randunica, tu esti masochist sau iti place gustul alicelor? chiar ai impresia ca am chef de ciripituri cu tine??? incearca sa ai texte cu idolul tau, corsicanu, si lasa arienii.

Lover
1st September 2008, 22:25
penibililor, mai schimbati si voi placa. nu v`ati plictisit sa tot aberati ? dupa gol din offside in CL, din nou gol marcat... de asistent. nu v`ati saturat ?

hai pa, eu nu discut cu handicapatii care se cred suporteri si nici macar nu se uita la meci :ok:

TopCat
1st September 2008, 22:26
faci cam des erori de tastare, probabil calculatoru la care ai invatat sa tastezi avea taste lipsa ...astia din etnia voastra "de cand are tastatura nu`i mai trebuie friptura molfaie tastele`n gura " :happy:happy

:happy:happy:happy "e hakeri si ei ma". astia inca mai incearca sa conecteze tastatura la televizor si intra pe forumuri sa vada care e problema de nu se "conecteste" si ei manca-ti-as.

danpuric78
1st September 2008, 22:27
randunica, tu esti masochist sau iti place gustul alicelor? chiar ai impresia ca am chef de ciripituri cu tine??? incearca sa ai texte cu idolul tau, corsicanu, si lasa arienii.

Ce esti tu mah? Arian? -Stelist?:happy:happy

Arian ciocolatiu n-am mai auzit pana acum:happy:happy.

Cum dreaq poti sa urastitu tziganii cand esti suporter al unei echipe la care patronul, capitanul, antrenorul simbol si 22 de fotbalisti sunt tzigani?

iar suporteri se impart in 2 categorii-minoritari si iubitori de minoritari.

Prietene - cat timp esti steilist ramai doar un iubitor de ciocolatii. Asta daca deja nu esti unul dintre ei

Tyler Durden
1st September 2008, 22:28
danpuric, nu te mai lua ma de Himmler asta din Zetari ca iti umple p.m-ul cu injuraturi de familie, toate in dialectul harian.

M.I.B.
1st September 2008, 22:28
Eu nu am scris nimic rau, chiar am vrut si vreau sa se inceteze cu tampeniile aici ;)

M.I.B.
1st September 2008, 22:29
Doamne ce ocazie :shocked:

Lover
1st September 2008, 22:29
frumoasa faza lui Toja.
suporterilor, sper ca o gasiti in rezumat... ca voi probabil nu ati vazut`o.

"piciorul stang si`l transforma in crosa" ce comentariu... merita toti banii :headbang:

Urmuz
1st September 2008, 22:30
daca nu iese cu sange, n-ati rezolvat nimic!:D

danpuric78
1st September 2008, 22:30
danpuric, nu te mai lua ma de Himmler asta din Zetari ca iti umple p.m-ul cu injuraturi de familie, toate in dialectul harian.

cum sa nu ma iau mah de ei.
Miercuri stateau la coada sa-i faca blow joburi tziganului care a ciordit calificarea in grupele CL si azi o fac pe rasistii.

TopCat
1st September 2008, 22:30
Ce esti tu mah? Arian? -Stelist?:happy:happy

Arian ciocolatiu n-am mai auzit pana acum:happy:happy.

Cum dreaq poti sa urastitu tziganii cand esti suporter al unei echipe la care patronul, capitanul, antrenorul simbol si 22 de fotbalisti sunt tzigani?

iar suporteri se impart in 2 categorii-minoritari si iubitori de minoritari.

Prietene - cat timp esti steilist ramai doar un iubitor de ciocolatii. Asta daca deja nu esti unul dintre ei

considera o reeducare faptul ca reprezentantii speciei tale sunt si printre noi (de cand cu libera circulatie sunt cam peste tot).
repet CIOCU MIC! ACUM JOACA STEAUA!

M.I.B.
1st September 2008, 22:32
Incetati ma odata cu jignirile,ce naiba...se roaga toti de voi,voi ori nu aveti ''ochi'' si '' urechi'' caci nu va mai intelege nimeni...sa urmarim meciul in liniste,va rog!!!

danpuric78
1st September 2008, 22:33
ACUM JOACA STEAUA!

Asa ca, atentie la buzunare. e plin de rude de-ale lui banel:happy

illazio
1st September 2008, 22:33
Ce esti tu mah? Arian? -Stelist?:happy:happy

Arian ciocolatiu n-am mai auzit pana acum:happy:happy.

Cum dreaq poti sa urastitu tziganii cand esti suporter al unei echipe la care patronul, capitanul, antrenorul simbol si 22 de fotbalisti sunt tzigani?

iar suporteri se impart in 2 categorii-minoritari si iubitori de minoritari.

Prietene - cat timp esti steilist ramai doar un iubitor de ciocolatii. Asta daca deja nu esti unul dintre ei

prostule chiar si tu esti arian..Indo-Arian. Cum plmea poti sa vorbesti tu suporterul unei echipe ce-si au idolii printre Indo-Arieni (M Lucescu, Prunea, Lupu, Danciulescu, Niculescu etc) in sens negativ de tigani, te injuri singur ?

TopCat
1st September 2008, 22:34
prostule chiar si tu esti arian..Indo-Arian. Cum plmea poti sa vorbesti tu suporterul unei echipe ce-si au idolii printre Indo-Arieni (M Lucescu, Prunea, Lupu, Danciulescu, Niculescu etc) in sens negativ de tigani, te injuri singur ?

la prostituate si la politicieni nu prea ai ce sa le ceri. probabil l-o fi amenintat vreun caiac si incearca omu` sa-si schimbe culoarea.

Tyler Durden
1st September 2008, 22:35
Pai pe principiul asta si tu ar trebui sa-ti pleci pliscul pentru ca idolul all the time al stelistilor este Marius Lacatus, apoi sa ne amintim de Marcel Raducanu, Ilie Dumitrescu sau de Banel Nicolita. Dar e greu pentru voi astia care va credeti rrromani verzi sa vedeti astfel de contradictii.

Oricum nu pot sa nu observ cat de bine se inteleg rrrasisti asti doi, e clar ca au amandoi un singur neuron si fac cu schimbul pentru ca posteaza cam la distanta de cateva minute.

Urmuz
1st September 2008, 22:35
sunt o gramada de rasisti stupizi pe aici:(
Cu astfel de specimene ce se cred nascute in Ille de France, dar n-au iesit din Ferentari, forumul asta egaleaza prestatia otv-ului din vremuri de trista amintire:rosu:

illazio
1st September 2008, 22:36
la prostituate si la politicieni nu prea ai ce sa le ceri. probabil l-o fi amenintat vreun caiac si incearca omu` sa-si schimbe culoarea.

se aseamana cu caiac, si ala era baiat tuciuriu get beget dar omu se dadea roman "rasist" si cica avea luptatori "skinheazi" sa nu lase tiganii sa intre in craiova...omu cred ca n-avea oglinda acasa, asa si dan buric asta, urmeaza sa-si fac operatie de albire ca Michael :happy

Tyler Durden
1st September 2008, 22:37
sunt o gramada de rasisti stupizi pe aici:(
Cu astfel de specimene ce se cred nascute in Ille de France, forumul asta egaleaza prestatia otv-ului din vremuri de trista amintire:rosu:

Lasa ma sa existe si d'astia vrei sa ramana grotele nelocuite?

M.I.B.
1st September 2008, 22:38
Ce esti tu mah? Arian? -Stelist?:happy:happy

cand esti suporter al unei echipe la care patronul, capitanul, antrenorul simbol si 22 de fotbalisti sunt tzigani?

iar suporteri se impart in 2 categorii-minoritari si iubitori de minoritari.

Prietene - cat timp esti steilist ramai doar un iubitor de ciocolatii. Asta daca deja nu esti unul dintre ei

Mirel Radoi e din Mehedinti.....tigan? :thinkso:
George Becali este aroman , de unde pana unde tigan?


Sa va mai inteleaga cineva :thinkso:

danpuric78
1st September 2008, 22:38
prostule chiar si tu esti arian..Indo-Arian. Cum plmea poti sa vorbesti tu suporterul unei echipe ce-si au idolii printre Indo-Arieni (M Lucescu, Prunea, Lupu, Danciulescu, Niculescu etc) in sens negativ de tigani, te injuri singur ?

:happy:happy.
Hai ca esti simpatic. ce idoli bah? Ce treaba are Dinamo aici.

E vorba de echipa unde totul e tziganesc. Patronul, capitanul, antrenorul, jucatorii si restul.

Asta e realitatea, nu e nici o suparare. Voi reprezentati partea mai colorata a estului europei. si asta o spune orice comentator tv din "europa".

illazio
1st September 2008, 22:39
Pai pe principiul asta si tu ar trebui sa-ti pleci pliscul pentru ca idolul all the time al stelistilor este Marius Lacatus, apoi sa ne amintim de Marcel Raducanu, Ilie Dumitrescu sau de Banel Nicolita. Dar e greu pentru voi astia care va credeti rrromani verzi sa vedeti astfel de contradictii.

Oricum nu pot sa nu observ cat de bine se inteleg rrrasisti asti doi, e clar ca au amandoi un singur neuron si fac cu schimbul pentru ca posteaza cam la distanta de cateva minute.

dai de curiozitate sa vezi ultimele 500 de mesaje ale acestui danpuric si pe urma sa ma faci pe mine ipocrit

Tyler Durden
1st September 2008, 22:40
Il stiu demult pe danpuric, am avut si cu el polemici, poate sa-ti confirme.
Oricum eu nu raspund decat pentru ce scriu eu si detest rasismul indiferent culoarea microbistica a celui care-l sustine.

illazio
1st September 2008, 22:40
Mirel Radoi e din Mehedinti.....tigan? :thinkso:
George Becali este aroman , de unde pana unde tigan?


Sa va mai inteleaga cineva :thinkso:

dapuric sufera saracu, la el a ajuns nivelu frutrarii asa de sus incat se injura si singur doar de-o face in ciuda stelistilor... daca era la emisiunea boiling points el era boul care lingea cele mai multe ....:happy

M.I.B.
1st September 2008, 22:41
A intrat Neaga.Nu stiu Slayer....ma uit la meci,asta ma intereseaza ;) altceva nu.

illazio
1st September 2008, 22:43
:happy:happy.
Hai ca esti simpatic. ce idoli bah? Ce treaba are Dinamo aici.

E vorba de echipa unde totul e tziganesc. Patronul, capitanul, antrenorul, jucatorii si restul.

Asta e realitatea, nu e nici o suparare. Voi reprezentati partea mai colorata a estului europei. si asta o spune orice comentator tv din "europa".

Steaua patron tigan ?

Becali e aroman , aromanii sunt traci romanizati la sud de dunare.

la Dinamo toata conducerea e numai de tigani = turcu, badea si inca vreo 3-4 de-aia mai necunsocuti


Capitan tigan la Steaua ? Radoi e tigan sau Danciulescu si Niculescu ?

hai sictir rromulanule, suporter al satrei patrupede :happy

Urmuz
1st September 2008, 22:44
si ce daca? mai este Banel pe teren? este sansa Pandurilor si speranta mea ca Steaua nu va castiga acest meci:drak:

resita
1st September 2008, 22:45
vad ca nu va potoliti dar nu-i nimic

de acum inainte orice mesaj care nu are legatura cu meciul steaua - pandurii va fi sanctionat drastic, voi merge chiar pana la ban ca vad ca nu se poate altfel cu voi

M.I.B.
1st September 2008, 22:46
Steaua 1-0, gol Lovin, e bine, merita victoria.Cu inca un succes, echipa din Ghencea se apropie de top 3.Pe mine ma intereseaza oricum doar meciul, fac slalom printre cretini....pacat ca atatia aiuriti distrug buna functionare a forum-ului.

Lover
1st September 2008, 22:48
Steaua 1-0, gol Lovin, e bine, merita victoria.Cu inca un succes, echipa din Ghencea se apropie de top 3.Pe mine ma intereseaza oricum doar meciul, fac slalom printre cretini....pacat ca atatia aiuriti distrug buna functionare a forum-ului.

bravo uni, bravo.
stai ca nu s`a terminat meciul :mda:

Dogville
1st September 2008, 22:51
... orice mesaj care nu are legatura cu meciul steaua - pandurii va fi sanctionat drastic, voi merge chiar pana la ban....

Si acum....liniste :D Vorbeste Lovin ! ( 1-0 che catenaccio !)

fcunirea
1st September 2008, 22:53
Pai daca Steaua se chinuie atat sa castige amarat cu 1-0 pe Pandurii macar putea sa fie x pauza sa-mi iasa si mie pronosticul :P

mariomax
1st September 2008, 22:54
meci nu prea stralucit, victorie subtire, dar asa se castiga un campionat.

danpuric78
1st September 2008, 22:55
Steaua patron tigan ?

Becali e aroman , aromanii sunt traci romanizati la sud de dunare.

la Dinamo toata conducerea e numai de tigani = turcu, badea si inca vreo 3-4 de-aia mai necunsocuti


Capitan tigan la Steaua ? Radoi e tigan sau Danciulescu si Niculescu ?

hai sictir rromulanule, suporter al satrei patrupede :happy



Cand ai sa-i vezi pe dinamovisti aliniati sa-i faca blowjob unor tzigani ca banel si lacatus atunci sa vorbesti.

illazio
1st September 2008, 22:55
meci chinuit, nu stiu de ce lacatus se tot incapataneaza sa nu-l bage pe Stancu..

TopCat
1st September 2008, 22:55
slabut rau meciul. dar avem nou veniti care au acum 2 saptamani sa se inchege.

vatavu
1st September 2008, 22:56
exact ce ne trebuia...3 puncte

illazio
1st September 2008, 22:56
Cand ai sa-i vezi pe dinamovisti aliniati sa-i faca blowjob unor tzigani ca banel si lacatus atunci sa vorbesti.
blowjob ? ba chiar deepthroat si tot tacumu cei mai venerati dinamovisti all-time , idolii tribunelor, vrajitorii maselor (haitelor) sunt tigani . M Lucescu, Niculescu, Danciulesc etc

fcunirea
1st September 2008, 22:57
meci chinuit, nu stiu de ce lacatus se tot incapataneaza sa nu-l bage pe Stancu..

pai l-a bagat! :sleep:

illazio
1st September 2008, 22:58
pai l-a bagat! :sleep:

titular ma refer . S-o fi saturat si el saracu sa tot intre mereu sa dea gol si sa nu fie titular/

danpuric78
1st September 2008, 22:58
blowjob ? ba chiar deepthroat si tot tacumu cei mai venerati dinamovisti all-time , idolii tribunelor, vrajitorii maselor (haitelor) sunt tigani . M Lucescu, Niculescu, Danciulesc etc

macar langa astia nu-ti dispare portofelul.

YoYoyOi
1st September 2008, 23:03
iaca am intrat si eu pe aici... sper ca se aude unde trebuie :mda:

illazio
1st September 2008, 23:04
macar langa astia nu-ti dispare portofelul.

mda.... mai baga un rewind si adu-ti aminte ce facea Lupu prin strainatate in puru-i spirit dinamovist :D

Lover
1st September 2008, 23:05
pai l-a bagat! :sleep:

el nu se uita la meci... :sleep:

TopCat
1st September 2008, 23:06
iaca am intrat si eu pe aici... sper ca se aude unde trebuie :mda:

azi a iesit buna tocanita?

illazio
1st September 2008, 23:07
azi a iesit buna tocanita?

:happy

danpuric78
1st September 2008, 23:07
mda.... mai baga un rewind si adu-ti aminte ce facea Lupu prin strainatate in puru-i spirit dinamovist :D

incerca si el de unul singur sa-i imite pe stelistii lui valentin.

YoYoyOi
1st September 2008, 23:08
slab meci al Stelei... erau total aerieni in unele momente... n-au trecut inca peste bucuria calificarii si au tratat partida cu superficialitate :(

Toja ma surprinde cu fiecare zi, iar Nicolita si Lovin parca si-au revenit din morti. Arthuro in schimb... :mda: nu l-as trimite nici sa duca gunoiul, d'apoi sa-l bag titular. Stancu isi merita locul de titular in acest moment. Problema e sa si poata sa duca 70-80 de minute :rolleyes:

M.I.B.
1st September 2008, 23:13
Meci final.1-0.Steaua pe 4, la egalitate de pucnte cu Dinamo.Urziceni si Vaslui pe primele doua locuri :o: dar nu pentru mult timp....trio-ul din Bucuresti si banatenii ..

nayram
1st September 2008, 23:15
Meci nu prea stralucit, parca s-a jucat in reluare in unele momente. Important e ca am castigat, spectacol vom face in Cl

*Coco*
1st September 2008, 23:19
Unde sunteti ma aia de ati visat scorul etapei?
Daca nu era golul acela norocos al lui Lovin se termina ca si acuma un sezon tot 0-0
PS. De suporterii stelei nu am ce zice acum 2-3 etape il apostrofau pe Lovin si injurau acum ii striga numele...

Urmuz
1st September 2008, 23:20
spectacol in CL fac altii, voi va ocupati de teatrul din Liga lui Mitica:D

Meci nu prea stralucit, parca sa jucat in reluare in unele momente. Important e ca am castigat, spectacol vom face in Cl
s-a jucat

Le0
1st September 2008, 23:21
slab meci al Stelei... erau total aerieni in unele momente... n-au trecut inca peste bucuria calificarii si au tratat partida cu superficialitate :(

lipsa totala de profesionalism, un campionat se joaca meci de meci, nu cred ca era cazul sa joace astfel cu Pandurii acasa.

Bine ca macar au reusit sa inscrie odata, sper sa nu ajunga sa conteze lipsa golurilor marcate

fcunirea
1st September 2008, 23:37
hehe fecali zice ca nu s-a jucat cu motoarele la maxim si laca zice ca mai mult nu s-a putut!!! Tind sa cred ca Laca are dreptate, doar nu ma uit in gura oierului sheff!

TopCat
1st September 2008, 23:40
:happy

cred ca i-a iesit afumata ca mi-a dat lovitura de la colt pt trolling. o sa-i trimit o carte de sanda marin de ziua ei s-o mai imbunez. oricum sunt sigur ca in hidosenia ei are pe undeva un fat-bocciu care o asteapta. mare neinspiratie a avut ala care a facut asa reprezentanta a sexului punctului G moderator pe un forum de sport. sau probabil omul o fi pus-o initial la rubrica "gogosi viteza". pacat:rosu:

delaparis
1st September 2008, 23:47
TopCat tu pana cand crezi ca vei putea posta astfel ?

YoYoyOi
2nd September 2008, 00:03
nu mult :D

Ioca10
2nd September 2008, 00:10
CE suporteri adevarati in ghencea-cum sa te bucuri la un gol al lui lovin. Dupa ce miercuri au exultat dupa unul al lui nicolita.

Si se mai considera suporteri romani. Cand de fapt se dovedeste ca sunt doar minoritari iubitori de pomeni ciobanesti.

Noi cantam pentru culori,nu pentru conducatori;)

Dogville
2nd September 2008, 00:11
Se pare ca meciul din seara asta a facut mai multe victime in tribuna decat Heyselu' :confused:

guevarax
2nd September 2008, 00:35
meci slab, dar fara emotii

pacat ca lacatus e un antrenor varza, la ce lot are Steaua trebuia sa mature prin campionat cu echipele astea mici

Marius
2nd September 2008, 01:32
Un fleac... i-am nimicit :D

Baciu e praf pe postul de fundas de banda... Hai Oga :mda:

Ferko
2nd September 2008, 11:56
mda.... mai baga un rewind si adu-ti aminte ce facea Lupu prin strainatate in puru-i spirit dinamovist :DUsor ca atunci nu era la Dinamo, isi facea "ucenicia" pentru a fi bine primit la Rapid, ca acolo era locul lui.

Tyler Durden
2nd September 2008, 11:57
Ferko, eu ti-am mai spus ca esti genial? Daca nu, ti-o spun acum...

laurdog
2nd September 2008, 12:04
Noi cantam pentru culori,nu pentru conducatori;)

:happy:happy:happy:happy:happy
Hapciuuuuuuu............insanatosire grabnica
:happy:happy:happy

Ferko
2nd September 2008, 12:55
Ferko, eu ti-am mai spus ca esti genial? Daca nu, ti-o spun acum...Ti-am trecut cu vederea "tampitzel", crezand ca ti-a scapat, dar vad n-a fost din greseala ci din rea-vointa. Tu in schimb esti tare destept, pe toate le stii ca un om mare. Eu nu ma conside genial, daca as fi n-as sta de vorba cu tine. Stiu in schimb de unde aceasta adversitate fata de mine : tu iubesti Rapidul, eu nu ! Daca vrei sa te rezumi numai strict la echipa si la fotbal mai discutam, daca te mai legi de persoana mea - adio si n-am cuvinte. A, nu stii cu ce echipa tin ? Parca spuneai ca ai citit postarile mele. Daca le citeai acum stiai cu cine tin. Oricum eu nu obisnuiesc sa-mi afisez sentimentele fotbalistice. Antipatiile fotbalistice in schimb nu ezit sa le pun pe "tapet".

Tyler Durden
2nd September 2008, 13:57
Vai Ferko, nu stiam ca esti atat de caustic, atat de rautacist cum ar spune Hagi. Nici nu spuneam ca tu te consideri genial, spuneam ca eu te consider genial, fii capitanul nostru! Tu nu poti sa sustii nicio echipa, pentru ca nu esti in stare decat sa detesti.

Ah, poti sa-mi spui adio, eu in schimb n-am sa te scutesc de rautacismele mele, nu ma pot abtine sa nu glosesz pe marginea textuletelor tale, sunt de-a dreptul delicioase, aproape ca pot spune ca sunt dependent de ele.

Sergio_D
2nd September 2008, 15:06
Of of, n-a fost sa fie. Ma asteptam la un 5-0, insa a iesit un 1-0 chinuit, ca in anii precedenti.

Ferko
2nd September 2008, 18:13
Vai Ferko, nu stiam ca esti atat de caustic, atat de rautacist cum ar spune Hagi. Nici nu spuneam ca tu te consideri genial, spuneam ca eu te consider genial, fii capitanul nostru! Tu nu poti sa sustii nicio echipa, pentru ca nu esti in stare decat sa detesti.

Ah, poti sa-mi spui adio, eu in schimb n-am sa te scutesc de rautacismele mele, nu ma pot abtine sa nu glosesz pe marginea textuletelor tale, sunt de-a dreptul delicioase, aproape ca pot spune ca sunt dependent de ele.
Ma bucur ca-ti plac, o sa mai pun ceva maro pe ele sa fie pe gustul tau. Pofta buna ! Nu te abtine ca nu te las in pana, mai ales ca esti dependent.

Tyler Durden
2nd September 2008, 20:24
Ferko, rautacisto care esti tu rautacista, vad ca o dai in diverse glume maronii...stai linistita, nu-s eu coprofagul dintre noi doi. ;)