PDA

View Full Version : Campeone Campeone Ole Ole Ole



Padrino
24th May 2004, 18:26
Iata ca ma grabesc putin si anticipez ceea ce vedeti cu totii. SUNTEM CAMPIONI 2003 / 2004. BRAVO BAIETI, VIVAT DINAMO!!!
Si ca sa cobor putin tonul, fara sa raspund la rautatile sosite din ghencea dar nepreluate de postas, as spune doar atat> steaua?

RstInPc
26th May 2004, 14:08
Inca o victorie si campionatul este al nostru. Felicitari baieti si mai ales, felicitari ANDONE. Mult succes in finala cupei.

http://www.geocities.com/gaby_p_99/SLIDE_DINAMO.gif

gicu
26th May 2004, 14:12
mai asteptam un pic...un pic...un pic

ADelPiero
27th May 2004, 19:52
niciodata sa nu zici niciodata :evil: :evil:

RstInPc
28th May 2004, 09:10
niciodata sa nu zici niciodata :evil: :evil:

ADICA ??? :confused:

MadSkillz
30th May 2004, 18:50
Scoateti sampania pentru Andone si Compania!!

gicu
30th May 2004, 23:02
mai asteptam un pic...un pic...un pic

nu mai asteptam.... :yeah:

FELICITARI DINAMO!
SUNTEM MANDRI DE VOI
/hello /hello /hello

ady_azzuro
30th May 2004, 23:38
Felicitari...nu prea a erupt bucurestiul dupa ce a castigat dinamo campiontul, daca era sa castige Stiinta, in toata ROMANIA era sarbatoare si nu numai! ;)

Red Heat
31st May 2004, 10:09
Felicitari...nu prea a erupt bucurestiul dupa ce a castigat dinamo campiontul, daca era sa castige Stiinta, in toata ROMANIA era sarbatoare si nu numai! ;)

Ai vazut tu din Kuwait? :)

Padrino
31st May 2004, 14:19
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
stelisti, rapidisti, faristi, olteni, timisoreni, etc. cu totii trebuie sa recunoasteti ca Dinamo e campioana pentru ca a indeplinit conditia esentiala> A FOST MAI BUNA DECAT CELELALTE ECHIPE DIN A!
chiar daca unii dintre suporteri au ales varianta :headbang: cred ca se poate si asa /hello

~anonymous~
31st May 2004, 17:06
Felicitari Dinamo si success in Liga campionilor!!

DRAGOS
2nd June 2004, 21:56
A fost marlan Andone cand a declarat ca el vrea sa castige la Piatra pentu a-l salva pe prietenul sau, Lupescu. Se pare ca a uitat cine a ajutat-o pe Dinamo (in proportie de 30%) sa castige titlul atunci cand am facut egal cu Steaua si voi ati trecut pe primul loc. Atunci a fost momentul psihologic, moment din care Dinamo urma sa devina campioana.
Sper sa ne dati meciul, si..... HAI DINAMO IN GRUPELE UCL!!!

Utilizator
3rd June 2004, 09:17
Nu cred ca ar fi fost mai apreciat Ando daca declara ca va da meciul :). Nu-i sta in caracter, e un tip corect, a fost o declaratie fireasca pentru el. Eu il stimez pentru ca vrea sa faca un meci corect. Aveti insa sanse sa obtineti ceva puncte, echipa e relaxata total in campionat (au tot fost petreceri si sedinte foto pana ieri) si jucatorii trebuie sa fie nebuni sa nu se protejeze pentru finala Cupei de duminica.