PDA

View Full Version : Etapa 29 : Gloria - Otelul



iulian
23rd May 2004, 12:49
Etapa 29 : Gloria - Otelul
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

ADelPiero
23rd May 2004, 13:16
un meci de 1-1 ... sau 2-2
se va termina egal

STEELMAN
23rd May 2004, 15:07
otelul il va calca in picioare pe tata jean "panarama ardealului"
cum i-am batut de 3 ori anu asta sa v-om bate si a 4 oara
cred ca e suficient un 4-0.......
ce cauta o echipa fara suporteri in a?
SIDEXPLOZIA+ULTRA

SVensson
24th May 2004, 07:49
STEELMAN dupa cum ai spus si tu ii batem a-4-a oara sezonul acesta. Sa vina cupa la Galati!!!

fia
24th May 2004, 08:22
Sper din toata inima sa bata Otelul ca sa termine gloria cat mai jos, dar din nou, la ce bun? De retrogradare oricum a scapat...

SVensson
24th May 2004, 14:04
Cum la ce bun? Pentru palmares.

bebe
25th May 2004, 17:15
ce ma ati prins si voi un sezon bun in A si vo luati in cap?????? anu trecut parca trebuia sa retrogradati nu????? ati avut noroc???? norocu prostului!!!!!!!!
bate gloria

Cluj4Poli
25th May 2004, 17:22
Cred ca bate Gloria lejer mai ales ca Otelul nu are nevoie de pansati pentru finala cupei, unde fie vb intre noi, de fapt nici nu ar mai trebui sa se streseze...poate asa macar pentru orgoliu, caci oricum meciul se va repeta in supercupa.

Cluj4Poli
25th May 2004, 17:23
adica nu oricum..ci daca bate Otelul!

bebe
25th May 2004, 17:30
2-0 pt gloria

SVensson
26th May 2004, 11:08
:) Mai sunt 2 etape in care Cartu isi va menaja jucatorii. Asta nu inseamna ca nu vor juca titularii de baza ai Otelului. Va da M. Ilie si Apostol 2 goluri sa va linistiti. Deci 2-0 ptr. Otelul.

valys
26th May 2004, 21:56
Bate Otzelul!

Catalanul
26th May 2004, 22:15
va fi blatul etapei dupa mine :rosu:
se va termina cu victoria gloriei sau egal :bere:
depinde de cum se inteleg presedintii celor doua cluburi

M|tea
27th May 2004, 02:15
va fi blatul etapei dupa mine :rosu:
se va termina cu victoria gloriei sau egal :bere:
depinde de cum se inteleg presedintii celor doua cluburi
De ce sa fie blat mai?E un meci fara interes...deci nu are nici un rost sa se vorbeasca ...eu asa cred.Se va juca pe bune si cred ca ar trebui sa fie un meci cu multe goluri pentru ca nemaifiind important nu se vor mai axa echipele pe aparare , nu? eu asa sper...cat despre rezultat...poate fi oricare numai sa nu piarda otelul:) [avem o serie de multe meciuri fara infrangere,daca nu gresesc vre-o 10 + ca doar Dinamo ne-a batut in deplasare in returu asta daca tin eu bine minte]


Saaaa vinaaaa Cupaaa laaa Galatiiiii...si apoi si SUPERCUPA :yeah:
/hello /hello /hello

bebe
27th May 2004, 12:18
eu unu zic ca bate gloria bistrita cu 2-0!!!!!!!!!!! :yeah: :yeah:

SVensson
27th May 2004, 14:59
bebe tu zici multe :)

valys
28th May 2004, 00:05
bebe tu ai spus shi in cupa :D

ADelPiero
28th May 2004, 17:50
pai ce ? nu se poate ? :D bebe sunt de partea ta :ok:
mingea`i rotunda :p

goliat
29th May 2004, 08:18
hai ma sa fim seriosi...gloria o demonstrat ka poate face show cu aproape orice echipa in meciul cu Petrolu`...le`o aratat cum se joaca fotbal...vorba lu` bebe...atzi prins un sezon bun si v`o luatzi in kap....macar gloria nu o retrogratat niciodata de cand ii ea in divizia A asa ka nu vorbitzi ma... istoria va inchide gura...nu suntetzi mai mult decat un nimic. asta`i otelu`... cred ka daka gloria isi propune sa castige voi avetzi kam 5 % sa schimbatzi soarta !! suntetzi varzaaaaaa !

SVensson
29th May 2004, 08:51
Pai ma Goliat a demonstrat ca poate face "SHOW", pentru ca a jucat cu o echipa care a retrogradat. De ce nu a facut "SHOW" pana acum. Tot campionatul a dormit pe ea. Meciul cu Petrolul a fost singurul in care a aratat ca stie sa joace fotbal, dar la nivel de divizia "B". Sa faca SHOW si duminica.

M|tea
29th May 2004, 11:12
hai ma sa fim seriosi...gloria o demonstrat ka poate face show cu aproape orice echipa in meciul cu Petrolu`...le`o aratat cum se joaca fotbal...vorba lu` bebe...atzi prins un sezon bun si v`o luatzi in kap....macar gloria nu o retrogratat niciodata de cand ii ea in divizia A asa ka nu vorbitzi ma... istoria va inchide gura...nu suntetzi mai mult decat un nimic. asta`i otelu`... cred ka daka gloria isi propune sa castige voi avetzi kam 5 % sa schimbatzi soarta !! suntetzi varzaaaaaa !
Si OTELUL a facut show si tocmai impotriva Glorie in cupa la Galati...am inscris de 4 ori in poarta "dansatorului"Burebista...si am injosit echipa lu tata Jan...deci show face si Otelul da..?dar hai sa o lasam mai moale totusi ca nu e Gloria Arsenal si nici Otelul nu e Barcelona...mai dureaza pana vom vedea show pe stadion in Romania...Revenind...ramane de vazut daca Otelul va juca cu rezervele sau nu.Am batut Gloria de 3 ori anu asta...unde a intrat de 3 ori poate va intra si a 4 a oara :)in rest....

FRATILOR INSCRIETIVA PENTRU DEPLASARE LA FINALA[ suntem vre-o 2000pana acum]
/hello /hello /hello
Saaa viinnnnaaaa cupaaaa la Galatiiii

STEELMAN
30th May 2004, 02:50
hai ma sa fim seriosi...gloria o demonstrat ka poate face show cu aproape orice echipa in meciul cu Petrolu`...le`o aratat cum se joaca fotbal...vorba lu` bebe...atzi prins un sezon bun si v`o luatzi in kap....macar gloria nu o retrogratat niciodata de cand ii ea in divizia A asa ka nu vorbitzi ma... istoria va inchide gura...nu suntetzi mai mult decat un nimic. asta`i otelu`... cred ka daka gloria isi propune sa castige voi avetzi kam 5 % sa schimbatzi soarta !! suntetzi varzaaaaaa !
bai gutuie ,macar otelul a retrogradat pe bune odata recunosc nu trebuie sa na ascundem dupa degete dar nu ca voi stati de mai bine de 10 ani tinuti artiificial in A de manevrele binecunoscute ale lui tata jean asa ca...
Pe alta parte ce cauta o echipa cu 500-1000 de specatori la meci si aia in cel mai fericit caz . Bine ca sunt neutrii asta e altra treaba . Nu vad cum nu va e rusine sa mai tineti cu o echipa care nu are macar un steag de juma de metru patrat..la meci ce sa mai spun de un grup de suporteri..Oare ati vazut vreodata cum arata alt stadion inafara de "tentativa" de la voi? doar la tv
P.s. jenel nu prea mai are putere decand s-a desfiintat cooperativa aasa ca nu prea o mai vad intr-un an saaau doi in A
SA VINA CUPA LA GALATI!!

STEELMAN
30th May 2004, 02:53
Mai Exact 2400
Am F Eu In Seara Asta La Stadion
De Luni Vin Si Biletele

M|tea
30th May 2004, 17:21
GOLURI IN Stefan Cel Mare.....SUNTEM IN U.E.F.A

Saaa vinaaaa cupaaa laaa Galaaatiii

valys
30th May 2004, 18:53
Bravo Otzelul !!! Felicitari !:D

M|tea
30th May 2004, 18:55
gooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll

ihaaaaaaaaaaaaaaaaa
sa moara gloriaaaaaaaaa
:)

saaaa vinaaa cupaaaa laaaa Galatiiiiiiiiii

Pacala
30th May 2004, 20:17
Oricat ar parea de stupefiant, exista sansa teoretica sa pierdem locul 4 datorita lui Sorin Cartu care o duse pe Otelul pe 5 la numai doua puncte de noi, sintem avantajati de meciurile directe dar daca Otelul bate Bacaul in ultima etapa si noi pierdem meciul cu National, Sorin Cartu are chiar sansa sa termine cu Otelul inaintea echipei care l-a aruncat.Sansele sint mici, probabil ca otelul va juca cu rezervele si va da meciul lui sechelariu iar Craiova nu va pierde la national, dar ramane faptul ca Sorin i-a pus pe jar pe toti.
Oricum i-a facut pe dinel staicu si pe giovani becali&copos sa se uite lung in zare dupa o prezenta in uefa si ii scoase si pe stelisti din lupta pentru titlu.
daca reuseste sa bata dinamo in finala cupei se poate spune ca otelul este revelatia campionatului si Cartu antrenorul anului.

SUCCES OTELUL IN FINALA!
daca tot i-ati facut pe gigi becali, dinel staicu , george copos si giovani becali sa inghita in sec, macar faceti-i si pe catei sa fie careul complet

Forza Otelul! Bravo Sorine ! :ok:

valys
30th May 2004, 20:30
Pacala sper safacem in cupa o figura frumoasa shi speram ca arbitri sa fie corectzi!
noi mergem la victorie !:D

M|tea
30th May 2004, 21:58
Valys HOTULE.....sa nu zici tu cine esti ma?

valys
30th May 2004, 22:23
LOOL lasa ma cae mai bine sa nu ma shtie lumea :P

SVensson
30th May 2004, 22:23
Bravo Otelul!!! Hai baietzii ca se poate. Abia astept meciul de duminica. Pana acum suntem vrei 2500 care venim sigur la Bucuresti. Cat despre ultimul meci cu Bacau, parerea mea este ca vom invinge. Vom lupta pentru Petrolul care a reintrat in lupta pentru evitarea retrogradarii, deoarece lor le datoram multe. Hai OTELUL!!! Sa vina cupa la Galati!!!

ADelPiero
31st May 2004, 00:49
0-1 :) cat trebuia sa fie :ok:
sa ii vedem pe otelul in cupa .. si dupaia mai vb