PDA

View Full Version : Etapa 29 : Bacau - National



iulian
23rd May 2004, 12:48
Etapa 29 : Bacau - National
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

ADelPiero
23rd May 2004, 13:02
pentru sanatatea Bacaului ... sper sa bata
2-1 pt Bacau

iulian
23rd May 2004, 13:08
pentru sanatatea fotbalului romanesc sper sa bata National ...dar pe retur National sa dovedit una dintre cele mai "bolnave" echipe ...rusine blatistilor

M|tea
23rd May 2004, 17:03
2-1 ; 1-2 .. ce draq mai conteaza?
sunt curiosa sa vad daca Bacaul ramane iar in A pe banii lui Seche...ca asa se aude..

Sa vinaaa cupaa la Galatiiii

SVensson
24th May 2004, 07:42
Bacau ar trebui sa traga sa ramana cinstit in "a".

fia
24th May 2004, 08:26
Bacau trebuie sa mai ia 3 puncte ca sa se salveze. Eu cred ca Nationalul va "avea grija" de ei :evil: . CUm National a fost binevoitoare cu toata lumea anul asta, de ce nu si cu Bacaul...

simpson
24th May 2004, 11:41
Revine Cristea, deci 1 solist!!!!! Hai Bacaul!!!!!!!!

Darkslowstar
25th May 2004, 12:26
I solist dar nu pt. ca revine Cristea ci pt. ca Nationalul va comite inca un blat (al catelea oare?). Daca va fi nevoie is vor da singuri gol sau vor comite cate 11 m sau eliminari va fi nevoie.

Cluj4Poli
25th May 2004, 17:15
Mi-as dori sa bata Bacaul ca merita de 1000 de ori mai mult sa ramana in A decat ceahlaul si in plus nu ar mai trebui sa uzioneze cu nici o echipa din Ardeal...mai bine cumpara Clujul locul lui apulum daca (din pacate) ei chiar nu pot sa mai ramana...mai vedem

bebe
25th May 2004, 17:34
bate bacaul!!!!!!

ADelPiero
28th May 2004, 18:07
mai bine cumpara Clujul locul lui apulum daca (din pacate) ei chiar nu pot sa mai ramana...mai vedem

stai linistit ca nu o sa vindem locul ...
si o sa ne intalnim si la anul in Divizia A :ok:

STEELMAN
30th May 2004, 03:07
ole ole bacaul se duce-n B!!!
otelul v-a juca in ultima etapa pentru mentinerea in A a ceahlaului!
Galati oras anticomunist (bacau)
bacaul rusinea moldovei!!!

SVensson
30th May 2004, 22:41
STEELMAN Otelul va juca in ultima etapa pentru mentinerea in "A" a Petrolului, nu a Ceahlaului. Dupa victoria de azi in fata Timisoarei, Petrolul a reintrat in lupta pentru evitarea retrogradarii. Lor le datoram mult mai multe decat Ceahlaului.

ADelPiero
31st May 2004, 00:47
si dupa acest meci National s`a vazut ca este modelino echipelor din retur :)

simpson
31st May 2004, 17:52
si dupa acest meci National s`a vazut ca este modelino echipelor din retur :)
Meciul a avut, intr-adevar, o desfasurare ciudata, dar eu nu vreau sa incetez sa cred in corectitudinea lui Ionut Lupescu, totusi, SINGURUL ANTRENOR DIN DIVIZIA A CU LICENTA PRO. Daca ai urmarit presa din saptamana premergatoare partidei, ai fi observat totusi degringolada din lotul Nationalului- expulzari, absente de la antrenamente, etc.

ADelPiero
1st June 2004, 00:57
la National in acest moment ... numa` echipa de football nu este...
pacat... au jucatori valorosi dar fara disciplina si liniste nu se poate face nimic