PDA

View Full Version : Etapa 11: FCM Bacau - FC Arges



Tudose
30th October 2003, 12:46
Adi, Razvan, astept ceva vesti de la conferinta de presa. As juca pronostic 2 pentru partida de la Bacau.
O formatie probabila aveti?

Adi
31st October 2003, 09:10
S-a fumat pipa păcii la FC Argeș 8) 8) , s-au plătit toți banii restanți către jucători înainte de plecarea spre Bacău, așa că sunt premise pentru un rezultat bun. Fiind o formație probabilă, o să dau și câteva paranteze, acolo unde sunt incertitudini:
Coman - M. Stan (Nemțanu), M. Radu, Marincău, Șomcherechi, Dancia - Prepeliță, Dică, V. Tănase - Vlădoiu, Bilașco. Stan a avut o entorsă, e incert, așa că eu îl văd ca înlocuitor pe Nemțanu, mai ales ca va trebui să avem o defensivă solidă.

Tudose
31st October 2003, 10:35
Mergem la victorie! Ne aparam bine si ii surprindem pe contraatac!

Tudose
1st November 2003, 16:03
F.C.M. Bacau - F.C. Arges 2-1 (2-1)
Ciocoiu (min. 7 - penalty si min. 25) - Dica (min. 5)

Iarasi am condus si am pierdut la un gol :x

EDMOND_
1st November 2003, 16:16
Tudose ...aveti un talent deosebit in a face asta...
Apropo am primit mesajul tau ...si al lui Razvan...nu am putut sa va raspund pentru ca acum vreo trei ore am revenit din Grecia ... am condus toata noaptea si ma bucur ca prind meciul Craiovei..trei puncte ne-ar aduce pe sapte! Vorbim in zilele urmatoare...

Tudose
2nd November 2003, 14:14
EDMOND_, astept atunci mesajele tale. Vad ca ati luat aseara si cele 3 puncte...

crirad
4th November 2003, 10:29
http://www.footballranking.com/ - este un site destul de interesant unde fanii pot vota!!!Hai FC Arges!!!