PDA

View Full Version : Etapa 10: FC Arges - Otelul



razvanm
24th October 2003, 10:41
Ai ghicit!Din ce am vazut aseara pe Antena1,gazonul arata ca dracu si daca mai ploua sunt sanse mari ca jocul sa nu se dispute.

Vulturul
24th October 2003, 11:25
da terenul arata intr-o stare jalnica insa am observat ca cei care se ocupa de el fac tot posibilul ca la ora meciului de maine pe el sa se poata juca.

webmaster-tifo
24th October 2003, 13:42
sal problema pt care iti scriu este urmatoare fac un site despre miscarea ultra din romania si am nevoie de informatii despre ultrasii stelisti...astept un raspuns din partea ta daca ma poti ajuta...bafta... cine ma poate ajuta il rog sa ma contacteze la adresa:miscarea_ultra@personal.ro

Tudose
25th October 2003, 21:27
F.C. Arges - Otelul 0-0

Teren greu, acesta fiind un adversar important pentru ambele formatii, faze comice, care au starnit chiar si amuzamentul arbitrului Farcas (Dica ajunsese plin de noroi pe intreaga parte dreapta a corpului, din cap pana in picioare).
Razvan va da o cronica a jocului.

EDMOND_
25th October 2003, 21:35
Pacat , Tudose ! Un lucru imbucurator este ca se pare ca Dica va semna un nou contract pe un an..va primi 30 000 de dolari!
Pe de alta parte am inteles ca se discuta si varianta unui schimb Dica - Neaga +o suma de bani...

razvanm
27th October 2003, 09:54
Am stat eu si m-am gandit :) si concluzia pe care am tras-o ar
fi ca nu stiu sa fac cronicile unor lupte in noroi :?
Cand se verifica gazonul si mingea nu sare mai deloc,cum de au
dat idiotii drumul la meci?!Nu era nici o pierdere daca se juca
duminica,mai ales ca vremea se imbunatatise si erau sanse
ca gazonul sa arate un pic mai bine.

EDMOND_
27th October 2003, 20:57
Razvanm , chiar ma intrebam pe unde esti!? La noi , cu Timisoara , a fost si mai rau..si totusi s-a jucat desi s-a amanat o ora si nu s-a imbunatatit nimic... Se pare ca numai Steaua poate amana meciurile!

Tudose
27th October 2003, 22:52
Citesc in presa de azi ca a existat o discutie aprinsa intre Moldovan si Ilinca, antrenorul amenintand cu demisia, reprosand starea terenului. Stiti ceva amanunte? Sau a fost doar o exagerare in ziar?

Adi
28th October 2003, 14:59
A fost pe bune conflictul, dar s-a petrecut imediat, la vestiare, după meci. Chiar azi Moldovan a spus că e normal să aibă loc și discuții în contradictoriu, ele pot fi constructive. Nu sunt resentimente, s-a trecut peste acest moment. De asemenea, Moldovan a recunoscut că a fost pentru prima oară când s-a gândit să plece. Niciodată nu va aștepta să fie dat afară, ca Halagian, întotdeauna va pleca el când va simți. Dar, deocamdată nu se pune problema.