PDA

View Full Version : Finala echipe masculin 12 august



Pages : [1] 2

rob_din
11th August 2008, 19:12
Finala incepe la 5 dimineata

Lista de start
http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/GA/C51C/GAM400101.shtml#GAM400101

rob_din
11th August 2008, 19:14
Am ajuns sa ne temem cel mai mult de cal. Incredibil

YoYoyOi
11th August 2008, 19:17
eu zic ca o sa fie mai putine ratari de data asta. TREBUIE!!! Altfel ii ia muma padurii de ma trezesc la ora aia si ei rateaza :mda:

rob_din
11th August 2008, 19:19
Daca se merge fara ratare putem spera la un loc 4, dar ar fi SF sa nu se rateze avand in vedere cum evoluam de 2 ani incoace

ducus
11th August 2008, 19:20
Am ajuns sa ne temem cel mai mult de cal. Incredibil
De la Razvan Selariu si Marian Dragulescu trag sperante...Pacat ca Marius Urzica n-a mai prins si aceasta olimpiada, in timp ce rivalul sau la cal cu manere, Li Xiaopeng inca mai concureaza :( Urzica ar fi putut concura fara probleme inca 2-3 ani. :(

YoYoyOi
11th August 2008, 19:21
eu ma gandesc ca baietii nu sunt obisnuiti sa evolueze atat de devreme... si la fete a fost aceeasi problema...

rob_din
11th August 2008, 19:22
eu ma gandesc ca baietii nu sunt obisnuiti sa evolueze atat de devreme... si la fete a fost aceeasi problema...

La Europene au evoluat dupamasa baietii in finala si au ratat pe capete

Iar fetele au mers in calificari dimineata la Stuttgart si n-au avut nici o problema

rob_din
11th August 2008, 19:23
De la Razvan Selariu si Marian Dragulescu trag sperante...Pacat ca Marius Urzica n-a mai prins si aceasta olimpiada, in timp ce rivalul sau la cal cu manere, Li Xiaopeng inca mai concureaza :( Urzica ar fi putut concura fara probleme inca 2-3 ani. :(

Si eu zic acelasi lucru chiar si cu accidentarea sa era de ajuns sa se apuce acum 1 an si n-ar fi avut nici o problema sa prinda echipa

mikeyy
11th August 2008, 19:35
Si eu zic acelasi lucru chiar si cu accidentarea sa era de ajuns sa se apuce acum 1 an si n-ar fi avut nici o problema sa prinda echipa

Marius Urzica a fost accidentat?

rob_din
11th August 2008, 19:37
Marius Urzica a fost accidentat?

Ma refer la acel muschi rupt la mana cu care s-a luptat ani in sir

mikeyy
11th August 2008, 19:40
Ma refer la acel muschi rupt la mana cu care s-a luptat ani in sir

aaaa..da..credeam ca era vorba de alta problema.
El a declarat ca la inceputul anului a fost tentat sa revina, dar nu si-a gasit motivatia.
Oricum Urzica a facut foarte multe pentru gimnastica masculina...nu i se poate reprosa nimic.
Alaturi de Dan Grecu si Marian Dragulescu este un simbol al gimnasticii masculine romanesti.

gym08
11th August 2008, 20:02
Sa speram ca baietii se vor mobiliza si ca au reusit sa treaca peste momentele grele din calificari......eu una am pretentii la podium de la ei....fara ratari eram mult mai sus....si pana la urma urmei si china poate rata....echipele chinei stau foarte prost la capitolul pregatire psihologica....si se poate vedea cu ochiul liber...putem spera in continuare ca baietii isi vor face treaba...sunt destul de motivati sa urce pe podium...mai ales selariu care nu mai are alta sansa la medalie...la fel si popescu....si stanescu, ca nici el nu are sanse la inele...

rob_din
11th August 2008, 20:08
Daca ii ieste asa bine Dragulesc ar trebui sa faca maine saritura din 7.2. Pana la urma daca vrem medalie trebui sa riscam.

YoYoyOi
11th August 2008, 20:09
pai ar fi cazul s-o faca s-o vedem si noi :D

gym08
11th August 2008, 20:14
Da trebuie sa riscam.....sa vedem ce decizie a luat antrenorul....dar toata echipa trebuie sa lucreze curat ingrijit si fara ratare....oare o sa avem o supriza maine?????

mikeyy
11th August 2008, 20:14
Daca ii ieste asa bine Dragulesc ar trebui sa faca maine saritura din 7.2. Pana la urma daca vrem medalie trebui sa riscam.

Isi va face saritura lui 100%

rob_din
11th August 2008, 20:17
Isi va face saritura lui 100%

2-3 zecimi pot conta enorm in ambele sensuri

lady_k
11th August 2008, 20:19
Intrebare de om obosit: in concursul pe echipe se executa o singura saritura, nu-i asa?:groggy:

ioanavol
11th August 2008, 20:20
Intrebare de om obosit: in concursul pe echipe se executa o singura saritura, nu-i asa?:groggy:

da:) si la individual compus la fel.

ducus
11th August 2008, 20:29
aaaa..da..credeam ca era vorba de alta problema.
El a declarat ca la inceputul anului a fost tentat sa revina, dar nu si-a gasit motivatia.
Oricum Urzica a facut foarte multe pentru gimnastica masculina...nu i se poate reprosa nimic.
Alaturi de Dan Grecu si Marian Dragulescu este un simbol al gimnasticii masculine romanesti.
Hai sa fim mai retinuti, totusi! No offence, dar (inca) nu-l putem baga pe Dragulescu in aceeasi oala cu Dan Grecu si Marius Urzica. Sa vedem ce va arata la aceasta olimpiada si la viitoarele campionate europene si mondiale, si apoi putem trage linie.
Marian Dragulescu este un sportiv bun, dar, repet, nu se poate compara cu cei de mai sus. E ca si cand ai compara-o pe Sandra Izbasa cu Gina Gogean sau Simona Amanar.:)

ioanavol
11th August 2008, 20:31
Hai sa fim mai retinuti, totusi! No offence, dar (inca) nu-l putem baga pe Dragulescu in aceeasi oala cu Dan Grecu si Marius Urzica. Sa vedem ce va arata la aceasta olimpiada si la viitoarele campionate europene si mondiale, si apoi putem trage linie.
Marian Dragulescu este un sportiv bun, dar, repet, nu se poate compara cu cei de mai sus. E ca si cand ai compara-o pe Sandra Izbasa cu Gina Gogean sau Simona Amanar.:)

Dragulescu se va retrage dupa Olimpiada, asa a declarat. Asta e ultima lui sansa de a deveni "simbol":D

ducus
11th August 2008, 20:34
Dragulescu se va retrage dupa Olimpiada, asa a declarat. Asta e ultima lui sansa de a deveni "simbol":D
Ma rog, de la declaratie pana la fapte e cale lunga, asa ca ramane de vazut :D Si Urzica si-a anuntat la un moment dat retragerea, pentru ca apoi sa revina! Dar totusi, sa se retraga la 28 de ani mi se pare prematur, si ar fi o mare greseala din partea lui. Ar slabi mult echipa masculina.

ioanavol
11th August 2008, 20:37
Ma rog, de la declaratie pana la fapte e cale lunga, asa ca ramane de vazut :D Si Urzica si-a anuntat la un moment dat retragerea, pentru ca apoi sa revina! Dar totusi, sa se retraga la 28 de ani mi se pare prematur, si ar fi o mare greseala din partea lui. Ar slabi mult echipa masculina.

sa speram ca asa va fi, avem nevoie de continuitate si de un om cu atitudine de concurs, ca Marian.

cata10
11th August 2008, 20:38
Hai sa fim mai retinuti, totusi! No offence, dar (inca) nu-l putem baga pe Dragulescu in aceeasi oala cu Dan Grecu si Marius Urzica. Sa vedem ce va arata la aceasta olimpiada si la viitoarele campionate europene si mondiale, si apoi putem trage linie.
Marian Dragulescu este un sportiv bun, dar, repet, nu se poate compara cu cei de mai sus. E ca si cand ai compara-o pe Sandra Izbasa cu Gina Gogean sau Simona Amanar.:)

Scuza-ma, dar probabil ca tu nu ai habar de rezultatele obtinute de-a lungul timpului de Marian! Stii de cate ori este campion mondial? Iti spun eu: de 6 ori; mai numeste-mi un alt gimnast triplu campion mondial la sol si triplu campion mondial la sarituri? Stii de cate ori este Dragulescu campion european? De f f multe ori (cred ca de vreo 8-10 ori); fiind inclusiv campion european la individual compus. Si este vicecampion olimpic, avand si 2 medalii de bronz la olimpiada. N-am mai pus la socoteala alte medalii de argint si bronz de la mondiale si europene. Are o saritura care-i poarta numele, etc etc.
Cum poti sa afirmi ca a face o comparatie intre Dragulescu si Urzica/Grecu e ca si cum ai face comp intre Izbasa si Gogean/Amanar???????
Mai gandeste-te inainte sa tragi asemenea concluzii!!!!!!

Ce ar mai avea Dragulescu de demonstrat la europene sau mondiale??????

rob_din
11th August 2008, 20:39
Hai sa fim mai retinuti, totusi! No offence, dar (inca) nu-l putem baga pe Dragulescu in aceeasi oala cu Dan Grecu si Marius Urzica. Sa vedem ce va arata la aceasta olimpiada si la viitoarele campionate europene si mondiale, si apoi putem trage linie.
Marian Dragulescu este un sportiv bun, dar, repet, nu se poate compara cu cei de mai sus. E ca si cand ai compara-o pe Sandra Izbasa cu Gina Gogean sau Simona Amanar.:)

Cred ca glumesti: Dragulescu e cel mai bun gimnast pe care l-a avut Romania vreodata

YoYoyOi
11th August 2008, 20:40
Dragulescu e chiar mult mai bun decat Urzica, si e si mai dragut :evil:

cata10
11th August 2008, 20:43
Cred ca glumesti: Dragulescu e cel mai bun gimnast pe care l-a avut Romania vreodata

Corect! Dan Grecu a fost un deschizator de drumuri in gimnastica romaneasca si a luat cateva medalii la mondiale si olimpiada dar e greu sa-l compari cu Dragulescu!

ioanavol
11th August 2008, 20:45
Dragulescu e chiar mult mai bun decat Urzica, si e si mai dragut :evil:

depinde de gusturi: mie-mi place mai mult de Urzica, si nu numai cum arata.

ca sa zic si eu: da, Marian este cel mai bun gimnast al Romaniei, dar intotdeauna primii campioni raman in istorie. de aceea nici nu-mi pun problema daca ar fi comparabil cu Urzica sau cu Grecu.
le recunosc tuturor meritele si atat.

mikeyy
11th August 2008, 20:48
Intr-adevar, Marian e cel mai medaliat gimnast roman din toate timpurile. Si cred ca va ramane mult timp de acum inainte. Este un talent.
Pe langa 6 medalii mondiale de aur, 3 medalii olimpice ( 2 bronz 1 argint)...la Lausanne 2004 la CE a obtinut 4 medalii europene de aur.
Eu zic ca merita sa fie numit un simbol al gimnasticii romanesti :ok:

rob_din
11th August 2008, 20:51
Eu am intrat de vorba cu eu acum vreo doi ani in metro si mi s-a parut si foarte modest

mikeyy
11th August 2008, 20:55
Corect! Dan Grecu a fost un deschizator de drumuri in gimnastica romaneasca si a luat cateva medalii la mondiale si olimpiada dar e greu sa-l compari cu Dragulescu!

Pe Dan Grecu nu poti sa-l compari cu nimeni...el e pe o treapta mai sus decat oricare!
Pe langa ceea ce a facut ca gimnast pentru Romania se adauga si ceea ce face de atatia ani ca antrenor pentru Romania!

YoYoyOi
11th August 2008, 21:11
deci intram in concurs la sarituri, apoi la paralele, apoi bara, sol cal si inele... terminam cam aiurea :groggy:

Lordliv
11th August 2008, 21:14
pai ar fi cazul s-o faca s-o vedem si noi :D



sper ca au descoperit si comentatorii televiziunii romane sa sunt posibilitati tehnice ca sa urmaresti exercitiul pe care il doresti...

nu de alta dar nu mai vreau sa aud un comentariu a lui madam alexoi gen " televiziunea chineza ii prezinta exercitiul germanului hombuechen , un anonim (atat de anonim incat este pe locul 2 la individual compus,marele pericol pentru aurul chinezilor...) in timp ce dragulescu isi face exercitiul la sarituri" :drak:

rob_din
11th August 2008, 21:15
sper ca au descoperit si comentatorii televiziunii romane sa sunt posibilitati tehnice ca sa urmaresti exercitiul pe care il doresti...

nu de alta dar nu mai vreau sa aud un comentariu a lui madam alexoi " televiziunea chineza ii prezinta exercitiul germanului hombuechen , un anonim (atat de anonim incat este pe locul 2 la individual compus,marele pericol pentru aurul chinezilor...) in timp ce dragulescu isi face exercitiul la sarituri" :drak:

Un anonim la cal, avea perfecta dreptate.

Si intr-adevar se poate vorbi astfel incat sa exista o regie romaneasca pentru transmisiunile de la gimnastica

mikeyy
11th August 2008, 21:17
Incepem bine...vom fi pe primul loc dupa prima rotatie 100% :D

Lordliv
11th August 2008, 21:17
Un anonim la cal, avea perfecta dreptate.

Si intr-adevar se poate vorbi astfel incat sa exista o regie romaneasca pentru transmisiunile de la gimnastica

da, dar se lupta direct cu_chinezul pentru locul 1!:evil:

rob_din
11th August 2008, 21:20
da, dar se lupta direct cu_chinezul pentru locul 1!:evil:

Era doar calificare, stiam ca Hanbuechen se califica in finala la individual, pe cand Dragulescu putea rata calificarea la sarituri

In plus unul urma sa obtina cea mai mare nota din istorie celalalt o nota modesta. Au fost prost insporati

Lordliv
11th August 2008, 21:24
Era doar calificare, stiam ca Hanbuechen se califica in finala la individual, pe cand Dragulescu putea rata calificarea la sarituri



si chiar crezi ca nu mai putea regizorul transmisiei de acest lucru!
iar o luam cu patriotisme locale ,ca suntem buricul pamantului...

ps. si ti am mai spus televiziunea romana putea sa transmita saritura lui dragulescu! dar este GRELE cu tehnologia asta!:happy

rob_din
11th August 2008, 21:26
si chiar crezi ca nu mai putea regizorul transmisiei de acest lucru!
iar o luam cu patriotisme locale ,ca suntem buricul pamantului...

ps. si ti am mai spus televiziunea romana putea sa transmita saritura lui dragulescu! dar este GRELE cu tehnologia asta!:happy

Aici nu-i vorba de patriotisme, singurii de pe planeta care ar fi preferat acel exercitiu modest al lui Hambuechen sariturii din 7.2 a lui Dragulescu erau germanii

YoYoyOi
11th August 2008, 21:31
Un anonim la cal, avea perfecta dreptate.

Si intr-adevar se poate vorbi astfel incat sa exista o regie romaneasca pentru transmisiunile de la gimnastica

la calificarile fetelor s-a vazut ca pot comuta transmisia pe canalul dedicat Romaniei... fiecare tara are acces la transmisia generala si la cea dedicata propriilor sportivi.

rob_din
11th August 2008, 21:34
la calificarile fetelor s-a vazut ca pot comuta transmisia pe canalul dedicat Romaniei... fiecare tara are acces la transmisia generala si la cea dedicata propriilor sportivi.

Nu e un canal dedicat "propriilor sportivi" e un canal pentru fiecare aparat si fiecare televiziune isi alege ce aparat sa dea

Lordliv
11th August 2008, 21:37
Nu e un canal dedicat "propriilor sportivi" e un canal pentru fiecare aparat si fiecare televiziune isi alege ce aparat sa dea

corect!:ok:

YoYoyOi
11th August 2008, 21:37
parca asa zicea aia ca e transmisiunea speciala pt Romania... in fine, oricum o luam se poate comuta de pe un aparat pe altul in functie de preferintele televiziunii care preia transmisia...

rob_din
11th August 2008, 21:39
Pe de a;ta parte eu n-as avea incredere intr-o regie romaneasca. N-as mai intelege nimic, si asa dau publictate tocmai cand se afiseaza clasamentul. Penibil

Tracoromana
11th August 2008, 21:42
Intr-adevar, Marian e cel mai medaliat gimnast roman din toate timpurile. Si cred ca va ramane mult timp de acum inainte. Este un talent.
Pe langa 6 medalii mondiale de aur, 3 medalii olimpice ( 2 bronz 1 argint)...la Lausanne 2004 la CE a obtinut 4 medalii europene de aur.
Eu zic ca merita sa fie numit un simbol al gimnasticii romanesti :ok:

Dragulescu este un simbol al gimnasticii romanesti alaturi de Urzica si nu in comparatie cu Urzica. Este deosebit de talentat, dupa parerea mea are un palmares deosebit si nu mai trebuie sa demostreze nimic. Aurul olimpic ar incununa doar acest palmares si ii doresc din suflet sa il obtina, pentru el mai mult decat pentru mine-cetateanul roman.

Cipri
11th August 2008, 21:47
Sanse mici pt noi ... japonezii , chinezii si americanii sunt mult prea puternici !

Lordliv
11th August 2008, 21:54
Pe de a;ta parte eu n-as avea incredere intr-o regie romaneasca. N-as mai intelege nimic, si asa dau publictate tocmai cand se afiseaza clasamentul. Penibil

iarasi corect! aceleasi fapte ma deranjeaza si pe mine!:D

YoYoyOi
11th August 2008, 21:56
exista pagina de rezultate live unde se pot vedea toate notele, clasamentele si situatiile la cateva secunde distanta...

monalexa
11th August 2008, 22:00
Sanse mici pt noi ... japonezii , chinezii si americanii sunt mult prea puternici !

Fii si tu mai optimist :) La mine speranta moare ultima.

Cipri
11th August 2008, 22:06
Fii si tu mai optimist :) La mine speranta moare ultima.
si la mine , dar ... dupa ce am vazut in calificari ...
Oricum in finala e altceva !

rob_din
11th August 2008, 22:10
exista pagina de rezultate live unde se pot vedea toate notele, clasamentele si situatiile la cateva secunde distanta...

http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/GA_2008-08-12.shtml

Unde scrie scheduled acum va aparea un link de live results in tiompul concursului

deni
11th August 2008, 22:14
Eu maine nu pot vedea finala baietilor.Dar o sa le tin pumnii,si va rog sa i incurajati si pt mine.am incredere in ei.Hai Romania!poate nu o sa fie medalie, dar o clasare in primii 5 se poate.

1234
11th August 2008, 22:15
Aveti vreun link ceva unde pot vedea saritura a doua a lui Marian?

rob_din
11th August 2008, 22:15
Aveti vreun link ceva unde pot vedea saritura a doua a lui Marian?

Nu exista din pacate

Cipri
11th August 2008, 22:16
Aveti vreun link ceva unde pot vedea saritura a doua a lui Marian?
poate te ajuta :D
http://www.youtube.com/watch?v=rVyo5PI3oAg

1234
11th August 2008, 22:19
sper ca au descoperit si comentatorii televiziunii romane sa sunt posibilitati tehnice ca sa urmaresti exercitiul pe care il doresti...

nu de alta dar nu mai vreau sa aud un comentariu a lui madam alexoi gen " televiziunea chineza ii prezinta exercitiul germanului hombuechen , un anonim (atat de anonim incat este pe locul 2 la individual compus,marele pericol pentru aurul chinezilor...) in timp ce dragulescu isi face exercitiul la sarituri" :drak:

A descoperit deja...a folosit "procedura" in finala fetelor. :)
In alta ordine de idei, mie imi place cum comenteaza Alina. Este doldora de informatii si nu se limiteaza la relatari gen "hic et nunc", face conexiuni cu alte rezultate,alte concursuri, etc, fapt destul de rar de intalnit la ceilalti comentatori de sport care au ramas in ograda TVR si care sunt in majoritate submediocrii!:D

1234
11th August 2008, 22:21
poate te ajuta :D
http://www.youtube.com/watch?v=rVyo5PI3oAg

Mersi, placut oricand de revazut aceste imagini:).
Ma refeream totusi la imagini cu a doua saritura din concursul de la Beijing...:)

Cipri
11th August 2008, 22:23
Mersi, placut oricand de revazut aceste imagini:).
Ma refeream totusi la imagini cu a doua saritura din concursul de la Beijing...:)
caut-o pe iutub sigur o gasesti :D
la saritura Dragulescu te referi ?

rob_din
11th August 2008, 22:25
caut-o pe iutub sigur o gasesti :D
la saritura Dragulescu te referi ?

Nu-i nimic pe uoutube de la Beijing, nu-i voie

YoYoyOi
11th August 2008, 22:25
nu exista pe youtube a doua saritura... a cautat-o jumate de Romanie :D

1234
11th August 2008, 22:29
nu exista pe youtube a doua saritura... a cautat-o jumate de Romanie :D

Da, din pacate...pe site-ul TVR am gasit doar exercitiul lui Marian de la sol.
Daca este cineva interesat il poate gasi aici :

http://www2.tvr.ro/olimpiada/

- la "arhiva dupa zile" este prima stire din 9 august.

Desi banuiesc ca stiti deja acest link...:)

Lordliv
11th August 2008, 22:30
A descoperit deja...a folosit "procedura" in finala fetelor. :)
In alta ordine de idei, mie imi place cum comenteaza Alina. Este doldora de informatii si nu se limiteaza la relatari gen "hic et nunc", face conexiuni cu alte rezultate,alte concursuri, etc, fapt destul de rar de intalnit la ceilalti comentatori de sport care au ramas in ograda TVR si care sunt in majoritate submediocrii!:D

intr-adevar, nu face parte din categoria fatuci:D

ancaqwe
11th August 2008, 22:53
Bafta baietilor maine! Gata, ma duc si eu la culcare sa ma scol maine dimineata la 5 :D
Azi la serviciu nu am facut aproape nimic, am stat numa' pe net :))))

lady_k
11th August 2008, 22:56
Bafta baietilor maine! Gata, ma duc si eu la culcare sa ma scol maine dimineata la 5 :D
Azi la serviciu nu am facut aproape nimic, am stat numa' pe net :))))


Si eu am facut exact acelasi lucru.:D

YoYoyOi
11th August 2008, 22:57
no dragi baietei si fetite ii de mers la nanita, ca dimineata tre sa fim pe baricade :yeah:
Sa doarma si baietii nostri bine in noapte asta si maine sa ne impresioneze pana la lacrimi :cheer:

Lordliv
11th August 2008, 22:58
Bafta baietilor maine! Gata, ma duc si eu la culcare sa ma scol maine dimineata la 5 :D
Azi la serviciu nu am facut aproape nimic, am stat numa' pe net :))))

si vreti marirea salariilor!:drak:

lady_k
11th August 2008, 23:14
Lasa, ca J.O. sunt o data la patru ani, nu in fiecare zi (ma rog, o data la doi ani daca le socotim si pe alea de iarna:P).

emilista
12th August 2008, 03:02
Au aparut pe site-ul oficial al JO cei 3 gimnasti care vor concura la fiecare aparat......
pentru Romania: 1. sarituri: KOCZI Flavius, POPESCU Daniel, DRAGULESCU Marian
2. paralele: SELARIU Razvan, KOCZI Flavius, STANESCU Robert
3. bara fixa: SELARIU Razvan, KOCZI Flavius, DRAGULESCU Marian
4. sol: KOCZI Flavius, SELARIU Razvan, DRAGULESCU Marian
5. cal cu manere: SELARIU Razvan, POPESCU Daniel, KOCZI Flavius
6. inele: BUCUR Adrian, SELARIU Razvan, STANESCU Robert

Daca vreti sa vedeti si concurenta...http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/GA/C51C/GAM400101.shtml#GAM400101

emilista
12th August 2008, 03:43
cum deja m-am hotarat sa nu ma mai culc....... decat maine dupa finala, si sunt obsedata de excel, m-am jucat un pic......adica am facut sume pe tari cu notele din calificari pentru cei 3 gimnasti care vor intra in finala....... si uite cam ce mi-a iesit (stiu ca e irelevant, dar alte date nu aveam):

1 China 284.200
2 Japonia 278.975
3 SUA 276.125
4 Germania 276.025
5 Korea 275.300
6 Rusia 274.900
7 Romania 273.450
8 Franta 272.275

se poate observa ca intre Romania si SUA e o diferenta de 2.675 (care fara ratare Selariu la bara si nicio ratare la cal se poate remonta.......nu mai tin minte exact daca si americanii au avut ratari...adica cei 3 gimnasti care vor participa in finala, pe fiecare aparat)
deci as indrazni un pronostic: 1. China, 2. Japonia, 3. Romania

gym08
12th August 2008, 04:09
ar fi super tare sa fie asta podiumul din dimineatza asta....si eu chiar cred ca putem....fara ratare....bautetii treb sa se adune ...si acum sincer cred ca sunt motivati...dupa cum am mai zis selariu nu mai are alta finala...popescu la fel......ar trebui sa fie destul de motivati....am incredere in ei

gym08
12th August 2008, 04:26
oooffff....parca nu mai trece timpul.....atatea emotii......sper sa ne faca o sipriza placuta baietii....si sa merite noaptea asta nedormita:D:D:D

cata10
12th August 2008, 04:32
Asadar, nu sunt singurul care a stat treaz toata noaptea preferand sa se duca la somn abia dupa finala!

In alta ordine de idei.....Buna dimineata! si HAI ROMANIA!

gym08
12th August 2008, 04:34
buna dimineatza.....HAI ROMANIAAAAAAA!!!!! /OLE/

emilista
12th August 2008, 04:42
Neatza..... HAI ROMANIA!!! :cheer::no1:cheer:

ioanavol
12th August 2008, 04:50
Buna dimineata!:)

N-am dormit aproape deloc...am tot visat concursul baietilor, m-am trezit la fiecare ora de teama sa nu pierd concursul:D
HAI ROMANIA!!

mikeyy
12th August 2008, 04:58
Neata tuturor
Hai ROmania

ioanavol
12th August 2008, 05:00
Romania incepe la sarituri, dupa Franta

Tess_AN
12th August 2008, 05:01
Buna dimineata! Hai Romania! Baieti va vrem pe podium!

ioanavol
12th August 2008, 05:02
Romania incepe la sarituri, dupa Franta

Tess_AN
12th August 2008, 05:02
Buna dimineata! Hai Romania! Baieti va vrem pe podium!

emilista
12th August 2008, 05:04
live results http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/CIS/GA/GAM400101.shtml#GAM400101

ca tvr e la ora de reclame......

monalexa
12th August 2008, 05:14
Hai baietii!!!

mikeyy
12th August 2008, 05:15
Bine Flavius!!!!

Tess_AN
12th August 2008, 05:15
Hai Flavius!

ioanavol
12th August 2008, 05:16
au stat amandoi...bine, uf!

emilista
12th August 2008, 05:16
16.525 flavius
16.225 daniel

Tess_AN
12th August 2008, 05:17
Forumul merge f. greu aici - toate restul se incarca bine.
Bine Dani! Hai Marian!

ioanavol
12th August 2008, 05:17
hai mariaaaan

monalexa
12th August 2008, 05:17
Bine Dragu!!!

mikeyy
12th August 2008, 05:17
Bine marian!!!!!!

monalexa
12th August 2008, 05:19
Bun total la sarituri 49.300. Deocamdata suntem pe primul loc :) Era de asteptat

Tess_AN
12th August 2008, 05:20
am inceput bine! Hai baietii, sa continuati tot asa...

mikeyy
12th August 2008, 05:20
Daca reusim sa fim peste 45 de pct /aparat...avem sansa la bronz!

ioanavol
12th August 2008, 05:20
hai la paralele baieti...dati TOT!!

ioanavol
12th August 2008, 05:20
da, medie de 15 pe executie!! asta trebuie!

ioanavol
12th August 2008, 05:21
Rusia 43 la cal...putem 45 si acolo!!

mikeyy
12th August 2008, 05:23
Rusia 43 la cal...putem 45 si acolo!!

putem si mai mult de atata!Daca nu se rateaza vom avea peste 45

monalexa
12th August 2008, 05:23
Rusia 43 la cal...putem 45 si acolo!!

Da Doamne sa fie !

rob_din
12th August 2008, 05:25
Nu inteleg nota lui Popescu, am vazut sarituri mult mai slabe care au luat peste 15500, orice zecime conteaza

emilista
12th August 2008, 05:25
off topic.......... POTEC s-a calificat in finala la 200m liber.......al 6-lea timp

gym08
12th August 2008, 05:26
Suntem pe primul loc dupa primul aparat....oare nu putem oprii concursul aici.....:D:D:D:D:D:D....si sa dam drumul ceremoniei de premiere??:D:D:DD:DD:

Tess_AN
12th August 2008, 05:26
cum deja m-am hotarat sa nu ma mai culc....... decat maine dupa finala, si sunt obsedata de excel, m-am jucat un pic......adica am facut sume pe tari cu notele din calificari pentru cei 3 gimnasti care vor intra in finala....... si uite cam ce mi-a iesit (stiu ca e irelevant, dar alte date nu aveam):

1 China 284.200
2 Japonia 278.975
3 SUA 276.125
4 Germania 276.025
5 Korea 275.300
6 Rusia 274.900
7 Romania 273.450
8 Franta 272.275

se poate observa ca intre Romania si SUA e o diferenta de 2.675 (care fara ratare Selariu la bara si nicio ratare la cal se poate remonta.......nu mai tin minte exact daca si americanii au avut ratari...adica cei 3 gimnasti care vor participa in finala, pe fiecare aparat)
deci as indrazni un pronostic: 1. China, 2. Japonia, 3. Romania
Multumim.
Sper sa fie asa cum pronostichezi!

ioanavol
12th August 2008, 05:26
Nu inteleg nota lui Popescu, am vazut sarituri mult mai slabe care au luat peste 15500, orice zecime conteaza

peste 16.500 vrei sa spui

mikeyy
12th August 2008, 05:28
Nu inteleg nota lui Popescu, am vazut sarituri mult mai slabe care au luat peste 15500, orice zecime conteaza

La cum a pasit in lateral..mi-a dat senzatia ca nu a intors complet.....si poate de acolo diferenta

ioanavol
12th August 2008, 05:31
hai razvaaan

Tess_AN
12th August 2008, 05:31
Ce face Razvan? Ca mie mi-l arata pe corean la cal!

ioanavol
12th August 2008, 05:31
eu cred ca se plateste suplimentar faza cu canalelele...si tvr a platit numai la fete asta. sa nu-i criticam daca nu cunoastem situatia

bravo Razvan!

gym08
12th August 2008, 05:32
incredibill....la fete putem muta pe doar pe echipa noastra si acum vedem coreeni in loc sa vedem romania....e incredibil...dar adevarat

ioanavol
12th August 2008, 05:32
14.850

ioanavol
12th August 2008, 05:33
incredibill....la fete putem muta pe doar pe echipa noastra si acum vedem coreeni in loc sa vedem romania....e incredibil...dar adevarat

sigur ar face asta daca ar putea!

mikeyy
12th August 2008, 05:34
Bine Koczi

Tess_AN
12th August 2008, 05:34
Bine Flavius! L-am vazut acu pe Flavius. Sper sa ia mai mult de 15!

gym08
12th August 2008, 05:34
sigur ar face asta daca ar putea!

daaaaaa.....numai la fete se poate??????

ioanavol
12th August 2008, 05:35
hai Robert!!

monalexa
12th August 2008, 05:36
Bine Koczi!!! 15.050

mikeyy
12th August 2008, 05:36
Nota buna pt Koczi...e nota lui asta !

gym08
12th August 2008, 05:36
hai roberttttt!!!!!!!!!!!!!!!

monalexa
12th August 2008, 05:38
Paralele

Stanescu: 15.325
Koczi: 15.050
Selariu: 14.850

Total: 45.225

Bine baietii!!!

gym08
12th August 2008, 05:38
Robert dovedeste ca si-a meritat locul in echipa.....

YoYoyOi
12th August 2008, 05:39
neata luuuuuume :D

ne-au luat americanii la total :(

geanina77
12th August 2008, 05:39
OFFF Razvan asta !!! Daca lua si el macar 15 . Tot el imi da emotii si la bara. Da doamne sa nu rateze. Ca daca va spun ce-am visat.... am visat ca am luat medalia de aur :)

ioanavol
12th August 2008, 05:40
BRAVO baieti!!! urmeaza bara!

rob_din
12th August 2008, 05:40
eu cred ca se plateste suplimentar faza cu canalelele...si tvr a platit numai la fete asta. sa nu-i criticam daca nu cunoastem situatia

bravo Razvan!

Stai linistita, nu se plateste nimic suplimentar. Pur si simplu de ce sa se oboseasca?

Tess_AN
12th August 2008, 05:41
neata luuuuuume :D

ne-au luat americanii la total :(
Stai pe pace. E de moment! Ii luam noi la final!

mikeyy
12th August 2008, 05:41
ratare Germania!

gym08
12th August 2008, 05:41
OFFF Razvan asta !!! Daca lua si el macar 15 . Tot el imi da emotii si la bara. Da doamne sa nu rateze. Ca daca va spun ce-am visat.... am visat ca am luat medalia de aur :)

Doamne ajuta.....sa nu ne lacomim.....orice medalie e bine venita:D:D:D

Tess_AN
12th August 2008, 05:43
Si frantuzul a atins paralelel cu picioarele....

YoYoyOi
12th August 2008, 05:43
urmeaza bara fixa... Doamne ajuta-ne sa nu avem ratari :scared:

ioanavol
12th August 2008, 05:44
neata luuuuuume :D

ne-au luat americanii la total :(

asta nu conteaza dupa 2 aparate, daca au fost la aparatele forte. plus ca notele nu-s intotdeauna la ac nivel la aparate diferite
conteaza ca noi sa mergem FARA RATARI!! HAI BAIETI!!

ioanavol
12th August 2008, 05:45
Doamne ajuta.....sa nu ne lacomim.....orice medalie e bine venita:D:D:D

in situatia in care suntem dupa calificari cred ca oriunde in primii 5 e ok:D

dar daca fac FARA RATARI, atunci pot fi acolo sus, au valoare, asta-i clar

gym08
12th August 2008, 05:47
Doamne ajuta sa nu avem ratari........sa se adune baietii la bara daca trecem fara ratare....suntem cei mai tari

gym08
12th August 2008, 05:47
Hai baieti ca puteti!!!/OLE/

gym08
12th August 2008, 05:50
incredibil chinezul la cal

ioanavol
12th August 2008, 05:51
genial chinezul la cal...

niagara64
12th August 2008, 05:51
Tess la ce urmaresti tu ?

monalexa
12th August 2008, 05:52
Suntem pe 3 dupa 2 rotatii

gym08
12th August 2008, 05:52
china pe 5 dupa 2 rotatii.......si noi pe 3.....fara ratare la bara....sunt inca in carti

geanina77
12th August 2008, 05:53
Ce aproape suntem cu punctajul si de americani si de chinezi.Putem sa-i luam pe americani daca nu ratam

mikeyy
12th August 2008, 05:54
Sa trecem si de bara!!!!

1234
12th August 2008, 05:54
Am emotii ptr bara....

mikeyy
12th August 2008, 05:57
Semi-ratare Rusia

Tess_AN
12th August 2008, 05:57
Tess la ce urmaresti tu ?
http://www.cbc.ca/olympics/livevideo
sau direct:
http://www.cbc.ca/olympics/livevideo/#n=cbcsports_ca_1&p=gymnastics&e=mens_team_finals_integrated&dt=2008/08/11_09:49%20PM&s=http://authmfile.akamai.com.edgesuite.net/akamai.stream.auth/35018/wm/cbcwm.gen/v001/reflector:19688.js

ioanavol
12th August 2008, 05:57
Am emotii ptr bara....

si eu...hai RAZVAN!!

1234
12th August 2008, 05:58
N-am vazut prima rotatie. La ce aparat am fost si ce note am luat?

1234
12th August 2008, 06:05
Chinezii zbarnaie!

Robbert_ro
12th August 2008, 06:05
N-am vazut prima rotatie. La ce aparat am fost si ce note am luat?

uita-te la pagina 5 acolo scrie exact...
la sarituri
una peste 16,200 si celelalte pe la 16.500 numai stiu exact

gym08
12th August 2008, 06:06
ce-i a lor e al lor....n-avem ce face:D:D::D:D

monalexa
12th August 2008, 06:06
N-am vazut prima rotatie. La ce aparat am fost si ce note am luat?

In prima rotatie am fost la sarituri.
Dragulescu: 16.550
Koczi:16.525
Popescu:16.225

gym08
12th August 2008, 06:06
Hai baietiiiiii!!!! hai razvan atent....aduna-tee

YoYoyOi
12th August 2008, 06:07
N-am vazut prima rotatie. La ce aparat am fost si ce note am luat?

poti urmari aici informatii http://www.onlinesport.ro/stiri/sporturi/jocuri-olimpice/jo2008/36530/live-gimnastica-masculina-finala-pe-echipe.htm

geanina77
12th August 2008, 06:07
oricum n-au facut 49 de puncte ca noi :) . hai baieti !!! nu ratati!!!

1234
12th August 2008, 06:09
uita-te la pagina 5 acolo scrie exact...
la sarituri
una peste 16,200 si celelalte pe la 16.500 numai stiu exact

Mersi.:)

ioanavol
12th August 2008, 06:10
Hai Razvaaannn!!

gym08
12th August 2008, 06:10
a stat selariuuuuu

1234
12th August 2008, 06:11
Pe TVR 2 joaca si Covaliu la scrima. Sa-i tinem si lui pumnii!!!!

monalexa
12th August 2008, 06:12
Selariu: 14.750 la bara fixa

emilista
12th August 2008, 06:12
14.750 razvan

gym08
12th August 2008, 06:13
a ratat kotzi

monalexa
12th August 2008, 06:13
Ooooooo Koczi ratare la bara :( - 14.325

1234
12th August 2008, 06:14
poti urmari aici informatii http://www.onlinesport.ro/stiri/sporturi/jocuri-olimpice/jo2008/36530/live-gimnastica-masculina-finala-pe-echipe.htm

Mersi.:)

gym08
12th August 2008, 06:15
oare mai avem sanse?

geanina77
12th August 2008, 06:15
Firara sa fie !!!:( Nici nu ma asteptam sa rateze el !! :(

Tess_AN
12th August 2008, 06:15
nu mai luam 45p la bara....

geanina77
12th August 2008, 06:15
nu mai luam 45p la bara....

Lasa ca recuperam la sol .

Tess_AN
12th August 2008, 06:15
Hai Marian!

1234
12th August 2008, 06:17
Ooooooo Koczi ratare la bara :( - 14.325

Asta e...Nu conteaza!!! Hai baietii!!!!

gym08
12th August 2008, 06:18
romania pe 6...oare mai avem sanse???

1234
12th August 2008, 06:19
oare mai avem sanse?

Mai sunt 3 aparate. Noi am scapat de "bestii" (paralele si bara), avem inca solul la care suntem tari, si la cal putem recupera...Hai Romania!

rob_din
12th August 2008, 06:20
Mai sunt 3 aparate. Noi am scapat de "bestii" (paralele si bara), avem inca solul la care suntem tari, si la cal putem recupera...Hai Romania!

"Bestia" e calul

Slabi ca de obicei la bara, nu se mai pot medalii daca nu rezolvam bara la masculin si paralele la feminin

monalexa
12th August 2008, 06:21
Of of... note foarte mici la bara fixa si un total slab de 43.500.
Selariu: 14.750
Dragulescu: 14.425 o ezitare destul de mare si aterizare in partea cealalta decat era programat
Koczi: 14.325 cu ratare

Dupa 3 rotatii suntem pe 6

gym08
12th August 2008, 06:21
sa nu uitam si la inele unde avem note destul de bune.......zic eu....

Robbert_ro
12th August 2008, 06:21
da, bara fixa ii cel mai greu pt noi si am trecut bine de el...cat avem 44?
nush nota lu dragulescu
hai ca ii f bine pana acuma

p.s.ms mona am vazut dupa ce am postat

rob_din
12th August 2008, 06:22
Americanii primesc note exagerate si la masculin, nu cumva sa scada audienta NBC

1234
12th August 2008, 06:24
Dar ce se intampla de nu vedem echipa noastra? N-o mai fi valabila povestea cu canalul dedicat????

monalexa
12th August 2008, 06:24
Koczi la sol: 15.075

Robbert_ro
12th August 2008, 06:24
15.075...chiar asa de mare ii?

1234
12th August 2008, 06:26
Americanii primesc note exagerate si la masculin, nu cumva sa scada audienta NBC

Sper sa ii bata chinezii.:angry:

monalexa
12th August 2008, 06:26
Bine Selariu!!! - 15.525

gym08
12th August 2008, 06:27
15.525 selariu

1234
12th August 2008, 06:27
15.525!!!!!

Robbert_ro
12th August 2008, 06:27
15.525 selariu

1234
12th August 2008, 06:27
Hai Marian!!!!

Robbert_ro
12th August 2008, 06:29
mai un 15.500 la marian si ar fi bine

monalexa
12th August 2008, 06:29
Bravo Marian! Mi s-a parut totusi nesigur pe aterizari

EDIT: 15.650

gym08
12th August 2008, 06:30
15.650 dragulescu

1234
12th August 2008, 06:30
15.650 Marian!!!!

Robbert_ro
12th August 2008, 06:31
15.750 dragulescu

vezi ca ii 15.650

monalexa
12th August 2008, 06:32
Wow ce bara fac americanii!!

1234
12th August 2008, 06:32
Americanii risca la maximum. Sunt "obsedati" de victorie!

Catalanul
12th August 2008, 06:32
foarte siguri pe ei americanii la bara ... n-au avut nici o ezitare ...

monalexa
12th August 2008, 06:37
Asa ma enerveaza fata lui Yang Wei.. :-P

monalexa
12th August 2008, 06:38
Wow Li Xiaopeng!!! Ce saritura ! - 16.675 - aceeasi saritura din 7.2 ca Dragulescu; totusi nota e mai mica decat a lui Dragulescu din calificari

geanina77
12th August 2008, 06:42
Americanii ce aparate mai au de facut ?

Catalanul
12th August 2008, 06:43
Americanii ce aparate mai au de facut ?

sol si cal cu manere

dupa 4 rotatii am terminat pe 6 la egalitate de puncte cu rusii, la mica diferenta de franta (locul 4) si la aproape un punct de japonia (locul 3).

geanina77
12th August 2008, 06:44
sol si cal cu manere

Merci mult ! 2 ratari la sol (iesit din covor) si una la cal si ne dau pe tava medalia de argint :). Bineinteles si noi trebuie sa mergem fara ratari la cal .

1234
12th August 2008, 06:45
Of! Niciodata nu ma pot bucura de raul altuia...Imi pare rau ptr Fabian....

gym08
12th August 2008, 06:46
mmmda.....pacat avea bara impecabila si frumoasa

gym08
12th August 2008, 06:47
nici macar un punct intreg nu ne desparte de locul 3

Catalanul
12th August 2008, 06:50
e bine ca japonezii mai au de facut paralele si bara , noi si francezii cal cu manere si inele iar rusii sol si bara

batalia pentru aur se va da intre sua si china

ducus
12th August 2008, 06:53
Un link unde putem vedea clasamentul live nu stiti? Dadusem peste el ieri pe Prosport, dar nu-l mai gasesc :(

YoYoyOi
12th August 2008, 06:53
vai mamuca :scared:

ma tem ca naiba de calul asta :sad:

ioanavol
12th August 2008, 06:53
fara ratari la CAL baieti! sa ramanem in carti.

YoYoyOi
12th August 2008, 06:54
Un link unde putem vedea clasamentul live nu stiti? Dadusem peste el ieri pe Prosport, dar nu-l mai gasesc :(

http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/CIS/GA/GAM400101.shtml#GAM400101

Catalanul
12th August 2008, 06:54
http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/CIS/GA/GAM400101.shtml#GAM400101

ioanavol
12th August 2008, 06:57
Un link unde putem vedea clasamentul live nu stiti? Dadusem peste el ieri pe Prosport, dar nu-l mai gasesc :(

http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/CIS/GA/GAM400101.shtml#GAM400101

gym08
12th August 2008, 06:58
offffff.................ce presiune.......fara ratare baieti

Catalanul
12th August 2008, 06:58
slabi francezii la cal cu manere ... cu putin noroc si atentie poate reusim sa'i intrecem :)

ducus
12th August 2008, 06:58
Gata, l-am gasit singur...pai deocamdata e de belea pentru noi...suntem la 28 de puncte in spatele Frantei, care e pe locul 3...:(

ioanavol
12th August 2008, 07:02
Gata, l-am gasit singur...pai deocamdata e de belea pentru noi...suntem la 28 de puncte in spatele Frantei, care e pe locul 3...:(

:d au avut 2 evolutii mai mult decat noi

ducus
12th August 2008, 07:03
Selariu a urcat chiar acum pe cal! Hai Razvane!

gym08
12th August 2008, 07:05
incredibil......cine o lauda pe alexoi....care urmareste americanii....cand selariu e pe cal

YoYoyOi
12th August 2008, 07:06
nu pot sa cred ca rahatii astia de comentatori urmaresc amandoi exercitiul neamtului la sol, si habar n-au ce face Razvan la cal....

Dupa ce ca nu vedem imagini nici nu stim ce se intampla cu sportivii romani pentru ca astia doi se uita la dracu sa-i duca :angry:

gym08
12th August 2008, 07:06
14.650 selariu

Catalanul
12th August 2008, 07:06
14.650 pt selariu

ducus
12th August 2008, 07:07
Nota mai mica decat a americanului la sol :( Americanilor le sunt umflate notele!

monalexa
12th August 2008, 07:08
Vai popescu !!!! Ce naiba face? nu se pot concentra pe exercitiile lor?

gym08
12th August 2008, 07:08
offfff.....popescu....slab de tot

Robbert_ro
12th August 2008, 07:12
offfff.....popescu....slab de tot

ii da 14?

ioanavol
12th August 2008, 07:13
incredibil......cine o lauda pe alexoi....care urmareste americanii....cand selariu e pe cal

am laudat-o si inca o laud. mie mi-e simpatica, pur si simplu.
plus ca nicusor treb sa comenteze, ca el se pricepe la baieti.

ducus
12th August 2008, 07:13
Haide Flavius, nu ne dezamagi! N-ai voie sa gresesti!

gym08
12th August 2008, 07:14
13.700 popescu

ioanavol
12th August 2008, 07:14
Haide Flavius, nu ne dezamagi! N-ai voie sa gresesti!

ba are voie sa greseasca pt ca nu moare nimeni din asta.
dar n-o s-o faca! hai flavius!!!

monalexa
12th August 2008, 07:14
offff 13.700 popescu

1234
12th August 2008, 07:14
offf...ce nota mica...

rob_din
12th August 2008, 07:14
Popescu e de fapt cel ce n-avea ce cauta la Beining. Imi cer scuze lui Stanescu

mikeyy
12th August 2008, 07:15
Ce s-a intamplat cu Popescu....de ce l-au lasat sa faca cal???

Catalanul
12th August 2008, 07:15
degeaba ... s-au dus japonezii prea in fata ... nu prea mai avem sanse la bronz :(

1234
12th August 2008, 07:15
Cat a luat Flavius?

geanina77
12th August 2008, 07:16
asta e... si plecasera asa de bine... :((
Poate luam vre-o medalie la finalele pe aparate :((

Tess_AN
12th August 2008, 07:16
Care e nota de placare a lui Flavius la cal?

rob_din
12th August 2008, 07:16
Ce s-a intamplat cu Popescu....de ce l-au lasat sa faca cal???

Si pe cine naiba sa puna? Ne-am nenorocit la cal

rob_din
12th August 2008, 07:16
Locul 7

mikeyy
12th August 2008, 07:17
Vreau Japonia sa fie 2...nu SUA

ducus
12th August 2008, 07:17
Mai avem 5 puncte pana la bronzul olimpic, nemtii urmeaza la paralele iar japonezii la bara. Noi si francezii la inele. Americanii la cal cu manere. Cine va gresi?

gym08
12th August 2008, 07:18
offfffffff....:(((((

rob_din
12th August 2008, 07:18
Singura consolare e ca oricum mai mult de locul 4 nu puteam ocupa

Catalanul
12th August 2008, 07:19
pe rusia si korea nu le iei in considerare ? totusi sunt in fata noastra si in principiu au un exercitiu usor ambele la sol ...

mikeyy
12th August 2008, 07:19
Nu vom lua medalie...asta este clar! Nu va mai faceti iluzii.
Nu se poate lua medalie cu exercitii usurate cand celelalte tari se prezinta atat de puternic

cineva_cineva
12th August 2008, 07:19
Am aparut si eu ceva mai devreme, dar... am stat si am citit totul... hai Romania!!!! Sanse sunt mici pentru ai nostri, dar nu se stie...

monalexa
12th August 2008, 07:19
koczi cat a luat? 15.175?

rob_din
12th August 2008, 07:20
Bine, a ratat americanul.

ioanavol
12th August 2008, 07:21
Ce s-a intamplat cu Popescu....de ce l-au lasat sa faca cal???

Dani e specialist la cal, nu mai avem pe altcineva. Nici Razvan nu e, dar n-aveam de ales...numai Flavius si Dani sunt.

Asta e riscul cu specialistii...daca nu sunt in forma, s-a dus aparatul respectiv.

gym08
12th August 2008, 07:22
15.125 bucur

mikeyy
12th August 2008, 07:22
Eu tin cu 2 echipe in concurs: Romania si japonia :)

Catalanul
12th August 2008, 07:23
a gresit americanul la cal cu manere :yeah:

15.125 pentru bucur urmeaza selariu

rob_din
12th August 2008, 07:23
Da doamne sa piarda americanii si bronzul

rob_din
12th August 2008, 07:24
Apropo, ii face cineva control antidoping lui Horton ala?

gym08
12th August 2008, 07:24
15.325 selariu

monalexa
12th August 2008, 07:24
Eu tin cu 2 echipe in concurs: Romania si japonia :)

Nu mai tine cu Japonia ca uite ne-a luat-o nainte :-p

mikeyy
12th August 2008, 07:25
Eu nu inteleg....am ajuns praf la cal, dar la inele sunt din ce in ce mai buni!