PDA

View Full Version : Etapa 4: STEAUA BUCURESTI – FC ARGES



resita
11th August 2008, 00:45
Sambata 16.08.2008 ora 20:00

Discutii inainte si dupa meci.

Ioca10
11th August 2008, 00:53
9 puncte.
Forza Steaua!

dannyreddog
11th August 2008, 03:46
Cand?:drak:

Leo
11th August 2008, 13:31
1 solist

adi_sampon
11th August 2008, 13:32
1 solist ,daca e sa jucam pe bune va fi greu pentru ca Arges are o echipa gen Craiova cu tineri cu jucatori buni
Poate mai vrea Penescu un Mercedes si atunci se rezolva

Oaia Dolly
11th August 2008, 15:47
1 solist ,daca e sa jucam pe bune va fi greu pentru ca Arges are o echipa gen Craiova cu tineri cu jucatori buni
Poate mai vrea Penescu un Mercedes si atunci se rezolva

Sincer..tu chiar crezi ca pacalesti pe cineva ca esti stelist? Get a life:rosu:

Urmuz
11th August 2008, 15:59
castiga spurcatii fara probleme

Rossi
11th August 2008, 16:02
si dinou stelistii or sa fure 3 puncte cu ajutorul arbitrilor ...

Nightwish
11th August 2008, 17:16
Cred ca de data asta da Penescu cu capul in geam, nu cu pumnul :D

grande
11th August 2008, 18:48
castiga spurcatii fara probleme


nu,fac meci egal !

purpleheart
11th August 2008, 18:57
stelistii vin obositi si cu moralul praf ;) , Argesul poate pune probleme :rolleyes:
numai pe Penescu sa nu-l aud nici inainte si nici dupa meci ! :headbang:

Duba
11th August 2008, 19:18
castiga spurcatii fara probleme

Vezi ba ca spurcatii joaca cu Buzaul. Prevad ca o sa va incurce Stoica@comp. Buzaul nu-i Otopeniul.

On-topic. Sper ca Steaua sa bata. Cu Marius pe banca e greu orice meci.

Duba
11th August 2008, 19:20
Sincer..tu chiar crezi ca pacalesti pe cineva ca esti stelist? Get a life:rosu:

Sunt o groaza de derbedei pe acest forum care se dau stelisti. De fapt ei sunt dusmani de moarte a celei mai iubite si glonate echipe din Romania.

Rossi
11th August 2008, 20:29
stelisti=ceausei=aurolaci=spurcati=oi=lovini

Sunt o groaza de derbedei pe acest forum care se dau stelisti (spurcati). De fapt ei sunt dusmani de moarte a celei mai iubite si clonate echipe din Romania.

lasa-ne mah cu steaua ta , ca anul asta nu va clasati pe podium ... daca fluierasii or sa fie corecti , va dau pitestenii de sariti din ghete ...

nayram
11th August 2008, 23:24
meci acasa , nu poate fi decat 1

rador
12th August 2008, 14:19
As putea copia orice mesaj al lui Duba de pe threadurile cu meciurile lui Dinamo si sa schimb numele echipelor... Deci castiga Steaua... Trebuie refacut moralul pentru meciul retur cu turcii...;)

bobycox
12th August 2008, 14:59
Sunt o groaza de derbedei pe acest forum care se dau stelisti. De fapt ei sunt dusmani de moarte a celei mai iubite si glonate echipe din Romania.


Dc cumetre sunt dusmanii Stelei si nu suporteri ai ei ? Pt ca spun oamenii adevarul in fata ,pe care tu si cei ca tine orbiti de BRAND si nu de fotbalul prestat al Stelei, nu puteti sa-l recunoasteti ? Pai ce sa spuna unul care cat de cat a mai dat intr-o minge organizat , in afara ca STEAUA nu juaca nimic si ca rezultatele de pana acuma sunt doar rodul intamplarii ? Ti se pare tie ca jocul Stelei e bazat pe Pase din prima , Scheme bine gandite si intr-o viteza ametitoare ?

PS. Taticul voi astia care nu aveti treaba cu Fotbalul , nu-i mai vorbiti de rau pe unii suporteri care au taria de caracter sa spuna ca ceea ce joaca echipa favorita e o TURCA sa o CEAMCIUCEA . Suporter nu inseamna sa iubesti BRANDUL mai presus de SPORTUL in sine .

Oaia Dolly
12th August 2008, 15:22
Dc cumetre sunt dusmanii Stelei si nu suporteri ai ei ? Pt ca spun oamenii adevarul in fata ,pe care tu si cei ca tine orbiti de BRAND si nu de fotbalul prestat al Stelei, nu puteti sa-l recunoasteti ? Pai ce sa spuna unul care cat de cat a mai dat intr-o minge organizat , in afara ca STEAUA nu juaca nimic si ca rezultatele de pana acuma sunt doar rodul intamplarii ? Ti se pare tie ca jocul Stelei e bazat pe Pase din prima , Scheme bine gandite si intr-o viteza ametitoare ?

PS. Taticul voi astia care nu aveti treaba cu Fotbalul , nu-i mai vorbiti de rau pe unii suporteri care au taria de caracter sa spuna ca ceea ce joaca echipa favorita e o TURCA sa o CEAMCIUCEA . Suporter nu inseamna sa iubesti BRANDUL mai presus de SPORTUL in sine .

Una e sa admiti ca echipa nu joaca stralucit si altceva e sa pretinzi ca acesta nu poate castiga decat prin blat, cum a facut respectabilul domn sampon.

P.S. mai incet cu lectiile de morala

Vladek
12th August 2008, 17:02
Off ... Doamne, alt paranoic. Am inteles ca pe asta "l-au furat arbitrii" in toate cele 3 etape de pana acum. Evident, si de data asta, daca Argesul nu scoate macar un punct, va fi din cauza arbitrilor.

laurdog
12th August 2008, 18:15
bat.........aia....gazdele.
Respect Dolly:ok:

bobycox
12th August 2008, 18:36
Una e sa admiti ca echipa nu joaca stralucit si altceva e sa pretinzi ca acesta nu poate castiga decat prin blat, cum a facut respectabilul domn sampon.

P.S. mai incet cu lectiile de morala

Nu sunt lectii de morala , prietene ,ci simple constatari, dupa ce am citit tot felul de ineptii, pe diferite forumuri . Unii ,nu accepta nici in ruptul capului sa te legi de echipa lor favorita ,indiferent de modul in care joaca sau in care castiga un meci . Si aici nu ma refer doar la STELISTI, ci si la Rapidisti si la dinamovisti s.a.m.d....

PS. Scuteste-ma cu apelative de genul Sampon sau BONUX ,ca nu-si au rostul.

bobycox
12th August 2008, 18:38
Off ... Doamne, alt paranoic. Am inteles ca pe asta "l-au furat arbitrii" in toate cele 3 etape de pana acum. Evident, si de data asta, daca Argesul nu scoate macar un punct, va fi din cauza arbitrilor.


Pe respectivul ,nu trebuie sa-l bagi in seama ,pt ca omul e de pe alta planeta !!! Omul e terinat pe viata , nu mai are leac . ASA ca iertati-l , ca nu stie ce face.

Vladek
12th August 2008, 18:46
Pe respectivul ,nu trebuie sa-l bagi in seama ,pt ca omul e de pe alta planeta !!! Omul e terinat pe viata , nu mai are leac . ASA ca iertati-l , ca nu stie ce face.

Il iertam, ca asa suntem noi, iertatori. :D Avem buzunarele pline cu iertari.

Si ca sa mai revenim si pe la subiect, e adevarat ca Steaua nu joaca mare branza. Dar sa nu se supere nimeni daca zicem ca nici Argesul nu e cine stie ce super-echipa. Si asa cum poti pierde chiar daca joci bine, poti castiga si cand joci prost (uneori). Evident, asta nu-i o regula.

bobycox
12th August 2008, 18:59
Il iertam, ca asa suntem noi, iertatori. :D Avem buzunarele pline cu asa ceva.

Si ca sa mai revenim si pe la subiect, e adevarat ca Steaua nu joaca mare branza. Dar sa nu se supere nimeni daca zicem ca nici Argesul nu e cine stie ce super-echipa. Si asa cum poti pierde chiar daca joci bine, poti castiga si cand joci prost (uneori). Evident, asta nu-i o regula.

Argesul la ce investitii a facut( respectivul de care vb mai devreme ) , joaca peste asteptarile mele . Mai grav e la Steaua pt ca acolo chiar s-au bagat bani frumosi in echipa si nu prea se justifica prin jocul prestat .

PS. In mod normal va bate Steaua dar nu de o maniera categorica cum viseaza uni .

Primus Hawaii
12th August 2008, 21:21
Un meci deosebit de greu, Fc Arges a fost si este p echipa incomoda, maxim 2-0 , eu cred ca se va termina ori 1-1 ori 1-0.

Roddicted
12th August 2008, 22:44
Steaua va bate iar *******ul(nu mam putut abtine)de penescu iar va acuza arbitrajul

Primus Hawaii
12th August 2008, 22:45
De parca l-ar asculta cineva...

bobycox
13th August 2008, 12:04
De parca l-ar asculta cineva...


Pai ca sa-i asculti ineptiile , trebuie sa fi mai ******* ca el .

six
13th August 2008, 17:14
2 solist :drak::drak::drak:

YoNuTzz
13th August 2008, 19:14
a 3-a victorie consecutiva, clar :ok:

Cristian
13th August 2008, 20:19
Dupa esecul din meciul tur cu Galatasaray, steaua pierde in ghencea si cu FC Arges :drak:

traktor
13th August 2008, 21:22
:angry::angry:lati vazut pe *******u ala hot de penescu ,mai bine becali :(vai de tara noastra :headbang::headbang::headbang:oare daca fac egal nu se neutralizeaza reciproc , in momentele astea vreau Transilvania autonoma si vize pt. sudisti.:rosu:vreau scor care sai faca invizibili.:sleep:

six
13th August 2008, 21:47
:angry::angry:lati vazut pe *******u ala hot de penescu ,mai bine becali :(vai de tara noastra :headbang::headbang::headbang:oare daca fac egal nu se neutralizeaza reciproc , in momentele astea vreau Transilvania autonoma si vize pt. sudisti.:rosu:vreau scor care sai faca invizibili.:sleep: :P ai pus-o !!! te ia chioru' si gibonu' la intrebari......cu autonomia.......:P

stiintacv
15th August 2008, 12:30
1 solist

nr.zece
15th August 2008, 12:56
banatene o sa te usture la buzunar vizele sa intri in romania
sunt mai multe deplasari aici decat meciuri in transilvania voastra civilizata

laurdog
15th August 2008, 12:59
banele, te rugam, vrem sa vedem un gol in poarta care.....trebuie :happy:happy

Ferko
15th August 2008, 13:58
Un egal ar supara pe cineva ? Si ce daca ?

bogdanz_vs
15th August 2008, 19:44
lasa-ne mah cu steaua ta , ca anul asta nu va clasati pe podium ... daca fluierasii or sa fie corecti , va dau pitestenii de sariti din ghete ...

asa'i bv!!! :ok::ok::ok::ok:

meci de x2!

Bumbescu
15th August 2008, 20:56
Doamne ce personaj sinistru Penescu ala...cica scoate echipa din teren "daca simte ceva"...

ultra
15th August 2008, 22:59
Pac-Pac 1 solist ca da Jiji cu banutul.

Oaia Dolly
16th August 2008, 00:09
asa'i bv!!! :ok::ok::ok::ok:

meci de x2!

Mi se pare un lucru pozitiv ca rossi isi gaseste discipoli. Originea lor este irelevanta:D

Nico21
16th August 2008, 00:34
Iar Teo Craciunescu la un meci al stelei...:rosu::rosu::rosu:

moty
16th August 2008, 00:37
De ce te oftici mai Nico?

BacauHooligan
16th August 2008, 01:07
Bate Argesul cu un gol diferenta (autogol Toja )

Oaia Dolly
16th August 2008, 10:46
Iar Teo Craciunescu la un meci al stelei...:rosu::rosu::rosu:

Daca ai cunoaste cat de cat fotbal ai sti ca avem doar o victorie in 3 meciuri cu Teo Craciunescu la centru. Din nefericire pentru tine esti la nivelul lui penescu.:headbang:

Duba
16th August 2008, 11:00
Daca ai cunoaste cat de cat fotbal ai sti ca avem doar o victorie in 3 meciuri cu Teo Craciunescu la centru. Din nefericire pentru tine esti la nivelul lui penescu.:headbang:

Astia care au stat 10 ani in 'B', iar alti 25 s-au chinuit sa nu retrogradeze, n-au cum sa se priceapa la fotbal. In frustrarea lor eterna, suspecteaza orice meci al Stelei, in schimb nu observa cum i-au furat ei cu arbitrii pe CFR.

Individul nu e nici macar la nivelul lui Penescu. Ala chiar a fost furat la Urziceni si, poate, si din acest motiv a facut acea declaratie. Acest frustrat se ridica la nivelul mentorilor lui, Rada, Zotta si Copos UTC.

Novac
16th August 2008, 11:11
Daca ai cunoaste cat de cat fotbal ai sti ca avem doar o victorie in 3 meciuri cu Teo Craciunescu la centru. Din nefericire pentru tine esti la nivelul lui penescu.:headbang:

Ba io zic ca pentru el/ei corect este din "fericire"! Astia si daca-si taie carotida sau incaseaza o bata in cap n-au probleme defel ... nu-i doare nimic :D

Ferko
16th August 2008, 13:43
Pac-Pac 1 solist ca da Jiji cu banutul....sau cu ... bricheta...

Tim
16th August 2008, 14:55
Un mare X,asta daca pitestiul e in "pasa" proasta!!!

nayram
16th August 2008, 17:51
Un mare X,asta daca pitestiul e in "pasa" proasta!!!

a-ti prins iar glas dupa meciu de aseara?:happy

vatavu
16th August 2008, 21:08
bate steaua da' sa dea gol in a 2-a repriza ca asha am pus la pariuri:P

Hull
16th August 2008, 21:23
Stie cineva unde se se vede pe net ? Ca vad ca sopcastul are probleme.
Merci

YoNuTzz
16th August 2008, 21:37
ha ha ! banel loveste din nou :D

Primus Hawaii
16th August 2008, 21:39
Banel si-a revenit !!!!


Forza Steaua !!! :yeah:

razwan_vs
16th August 2008, 21:39
toja a facut toata faza :)

YoYoyOi
16th August 2008, 21:42
Stie cineva unde se se vede pe net ? Ca vad ca sopcastul are probleme.
Merci

http://antena1.ro/index.php?page=live&s=OUCDFWQWJX

nickconnect
16th August 2008, 21:44
Salutare voua.

Banel Nicolita isi face din nou datoria, chiar m-am gandit la el! Mi-ar place foarte mult sa dea gol Galatei si acasa! Atunci ar demonstra ca mai are multe de aratat la Steaua! Si CE GOL, Domnule! FORZA STEAUA!!!

Pt cei care nu tin cu Steaua...gura mica!

Datenshi
16th August 2008, 21:47
2 goluri intr-o saptamana, poate sa mai stea linistit si sezonul asta.

nickconnect
16th August 2008, 21:53
Cu cine tii, Datenshi? Mi s-a parut putin rautacios comentariul. No offense, friend! Forza STEAUA!!! :)

YoYoyOi
16th August 2008, 21:54
e rapidist Datenshi, dar are dreptate pe undeva... :D

Primus Hawaii
16th August 2008, 21:55
E rapidist ;)

Primus Hawaii
16th August 2008, 22:01
N-are ,sa dea cat mai multe Banel ;) si aici si cu Galata,in sfarsit si-a revenit si poate fi de ajutor echipei!

nickconnect
16th August 2008, 22:07
Bai, ce fault domnule la Kamara ala! Dar parca nu trebuia sa-i dea cartonas rosu! In fine... Forza STEAUA!!!

TaciAcolo
16th August 2008, 22:07
ce urat! in loc sa-si vada de joc steaua care e peste arges ........ rosu aiurea

Lover
16th August 2008, 22:08
nu ma mai uit la meciul asta de... butoane. m`am saturat dupa ce am vazut eliminarea aia :no:

YoYoyOi
16th August 2008, 22:09
usor acordata eliminarea aia, dar la fel de usor a primit si Nicolita galben...
Iar la Kamara s-a vazut clar intentia de a lovi cu cotul...

TaciAcolo
16th August 2008, 22:10
ce intentie... nici nu a intins cotu spre el.. doar un contact
arbitru asta e fricos .... se vede pe fatza lui o sa mai fie cativa eliminati

YoYoyOi
16th August 2008, 22:11
bineeee... de la unii nu ma astept nici macar sa-l fi vazut pe Kamara langa Golanski :rolleyes:

Primus Hawaii
16th August 2008, 22:12
O sa se mai dea un gol,cu un om in minus, Arges nu cred ca mai poate emite pretentii.

TaciAcolo
16th August 2008, 22:13
penalty corect ....
yoyo uita`te la faza spune`mi unde e intentia

nickconnect
16th August 2008, 22:13
Da, cam slab joc, mi-a placut driblingul lui Toja care a dus la golul lui Nicolita. Dar ce sa vrem? Mai e mult de jucat...

YoYoyOi
16th August 2008, 22:14
intentia e ca in saritura da cu cotul in spate exact in mecla lui Golanski... acolo e intentia...

nickconnect
16th August 2008, 22:15
Si penalty ratat...din pacate. Asta e, mergem inainte! Penalty a fost, fara discutie, mingea plecase de la Dayro Moreno. Dar, ma rog... unii vad aiurea.

Sunchase
16th August 2008, 22:17
mizeria ghencista intra in actiune :rosu:

YoYoyOi
16th August 2008, 22:17
deci pot sa spun cu mana pe inima ca m-am indragostit :D

Lover
16th August 2008, 22:18
penalty corect... desi dayro n`a vrut sa continue faza, pur si simplu a cautat contactul.

nickconnect
16th August 2008, 22:18
Mai sa fie, Nicolita chiar incepe sa promita. Pacat ca Arthuro nu a reusit sa inscrie, era si greu. Dar iata-l si pe Toja cu inca 3 driblinguri. Si...final de repriza! Sper la mai multe in a doua repriza!

vlad1607
16th August 2008, 22:19
mizeria ghencista intra in actiune :rosu:

penalty corect
eliminare usoara

nickconnect
16th August 2008, 22:19
deci pot sa spun cu mana pe inima ca m-am indragostit :D

De cine te-ai indragostit, Yoyo? :D :drak:

YoNuTzz
16th August 2008, 22:19
ce idiot arturo asta...nu stiam ca mai nou se da pasa la portar la penalty...
cat despre arbitru...saracu nu e rau intentionat, pur si simplu nu se descurca...

Primus Hawaii
16th August 2008, 22:21
Nu-i nimic, avem 1-0 :ok:

hai Steua!

Hull
16th August 2008, 22:21
Merci
Se vede prost :( aici



http://antena1.ro/index.php?page=live&s=OUCDFWQWJX

YoYoyOi
16th August 2008, 22:22
Hull incearca si aici http://gsp.ro/index.php?section=live&etapa_id=96&meci_id=713

se vede rau si la TV... transmisiune antenista :mda:

Hull
16th August 2008, 22:25
am incercat si acolo 2 frames per second :) . se pare ca e groasa cu sopcastul


Hull incearca si aici http://gsp.ro/index.php?section=live&etapa_id=96&meci_id=713

se vede rau si la TV... transmisiune antenista :mda:

TaciAcolo
16th August 2008, 22:27
www.gsptv.ro se vede f bine

Primus Hawaii
16th August 2008, 22:29
Incepe repriza secunda.

YoYoyOi
16th August 2008, 22:34
probabil se vede mai rau de la tine...

Primus Hawaii
16th August 2008, 22:59
Minutul 70, intra Rica

nickconnect
16th August 2008, 23:02
Pasa de gol Banel Nicolita, gol Bogdan Stancu. Astept mai mult si de la Bogdan Stancu! FORZA STEAUA!!!

Primus Hawaii
16th August 2008, 23:06
Banel omul meciului :)

nickconnect
16th August 2008, 23:12
Asa e, subscriu. Ca le place unora, ca nu le place, Banel Nicolita este omul meciului.

Primus Hawaii
16th August 2008, 23:12
Lovin joaca execrabil si mai primeste si rosu

YoNuTzz
16th August 2008, 23:27
banel gol si pasa de gol + efort constant
ma bucur insa ca nu o sa-i mai vad fata lui lovin in meciul viitor :D

Bumbescu
16th August 2008, 23:32
Oricum ar juca Lovin(bine-cum joaca de obicei, sau rau), voi astia care "va pricepeti " la fotbal o sa-l injurati mereu.
Pelicanilor, a fost cel mai bun mijlocas al nostru anul trecut si ramane in continuare un om de baza.

vlad1607
16th August 2008, 23:41
cel mai bun la fugit de pe teren :happy

YoYoyOi
16th August 2008, 23:41
wow Toja asta e fenomen :groggy:

nayram
16th August 2008, 23:42
frumos meci! FORTZA STEAUA. Meci foarte bun facut de banel

eventHorizon
16th August 2008, 23:47
Oricum ar juca Lovin(bine-cum joaca de obicei, sau rau), voi astia care "va pricepeti " la fotbal o sa-l injurati mereu.
Pelicanilor, a fost cel mai bun mijlocas al nostru anul trecut si ramane in continuare un om de baza.


Asta ce e, reclama la bere? Nu merci, nu vrem sa ne imbatam cu ce ai baut tu.
Iti arde de glume...

nickconnect
16th August 2008, 23:51
Baieti, n-are rost sa ne certam, am castigat si am mai facut 3 puncte. Suntem pe drumul cel bun, asta e tot ce conteaza. In meci i-am remarcat pe urmatorii: Banel Nicolita, Toja, Dayro Moreno (of course!), Arthuro si pe noul intrat Bogdan Stancu. Cu siguranta, Steaua va avea un cuvant GREU de spus si sezonul asta. Forza ros-albastrii! Bafta in meciul cu Galata!

Lover
16th August 2008, 23:59
wow Toja asta e fenomen :groggy:

ti`ai dat seama dupa un meci ? cum de nu te`au luat astia de la Arsenal ca scouter ?

Bumbescu
17th August 2008, 00:00
Asta ce e, reclama la bere? Nu merci, nu vrem sa ne imbatam cu ce ai baut tu.
Iti arde de glume...

Nu e nici o gluma, confundati antipatia fata de un anumit jucator cu fotbalul, la care de altfel nu va pricepeti. Dupa creierasul vostru, de ce il baga Lacatus pe Lovin titular cand becali(la fel ca voi) il vrea afara din echipa?
De ce il baga Hagi, de ce il baga si Oli pe final?

YoYoyOi
17th August 2008, 00:01
ti`ai dat seama dupa un meci ? cum de nu te`au luat astia de la Arsenal ca scouter ?

mi-am dat seama dupa 5 minute... dupa o repriza deja eram indragostita, dar am zis ca-i fenomen abia la finalul meciului :groggy:

Tyler Durden
17th August 2008, 00:06
Bumbescule, nu-ti mai pierde timpul cu eventHorizon, ma mir ca inca nu te-a facut pana acum idiot.

Stelutza s-a miscat bine, e clar ca e crestere de forma.

YoYoyOi
17th August 2008, 00:07
Steaua s-a miscat bine ma, Steluta e hrana rece pt Dinamo la ora asta :happy

eventHorizon
17th August 2008, 00:25
Nu e nici o gluma, confundati antipatia fata de un anumit jucator cu fotbalul, la care de altfel nu va pricepeti. Dupa creierasul vostru, de ce il baga Lacatus pe Lovin titular cand becali(la fel ca voi) il vrea afara din echipa?
De ce il baga Hagi, de ce il baga si Oli pe final?

In primul rand, eu unul personal, nu am antipatie fata de niciun jucator de la Steaua. Ca or avea altii fata de Lovin, e alta treaba, si chiar ii inteleg la o adica.
In al doilea rand, ma doare in cot de becali si de ce zice el, si apoi antrenorii pe care i-ai pomenit sunt niste fricosi. Neavand altceva mai bun de introdus in teren la mijloc sa inchida culoarele adversarilor au preferat unu mediocru care are cat de cat experienta unor meciuri internationale.
Stiu doar ca pe vremea lui Protasov asta nu prindea decat banca de rezerva, daca e sa mentionez un antrenor adevarat.

P.S. Daca tu vezi in Lovin un jucator bun, mi-e deja foarte clar cat de bine te pricepi la fotbal :sleep:

iuli
17th August 2008, 00:41
Nu mai acuzati arbitrajul ca a fost de partea stelei, el e de fel un mare idiot...cel mai prost arbitru, sincer...nu merita sa arbitreze nici la C



wow Toja asta e fenomen :groggy:

Daca era fenomen nu juca la Dallas, sau unde naibii a jucat asta.

Rossi
17th August 2008, 00:41
Penescu : "Steaua nu avea nevoie de așa ceva ca să mă bată"

hai mai taci dreaqu ... tot timpul cand joci contra lu' Dinamo si Steaua mananci kkt si inainte si dupa meci ... FC Arges nu a jucat nimik !!!

YoYoyOi
17th August 2008, 00:50
vai Rossi ce-ai patit? :scared:

Rossi
17th August 2008, 00:53
vai Rossi ce-ai patit? :scared:

am vazut meciul si pitestenii nu au jucat nimik ... slabi rau ... Penescu sa-l ia de mana pe Bucur si sa se duca linistiti in liga secunda ...

YoYoyOi
17th August 2008, 00:55
macar Penescu s-a facut ca-l doare... Bucur in schimb radea ca boul la oficiala.... de as fi in locul jucatorilor l-as bate pe nesimtit...

Rossi
17th August 2008, 01:03
verifica ipul :D

stai linistit , ca daca nu bateati "pe bune" ... nu urla vreunu mai tare ca mine :happy

YoYoyOi
17th August 2008, 01:05
nu pot pentru ca sa cred :cry: am batut pe bune :cheer: am batut pe bune /hello

Primus Hawaii
17th August 2008, 01:08
:yeah: Si Rossi in sfarsit a devenit maleabil /hello

resita
17th August 2008, 01:12
:yeah: Si Rossi in sfarsit a devenit maleabil /hello

iar tu esti la 5 clona sau nu-i asa, universal?

iulian_1976
17th August 2008, 01:12
In starea in care sunt acum D.Moreno si Toja pot spune ca in scurt timp
unul dintre ei doi va pleca la un club foarte puternic ....mult mai mare decat
Catania lui Dica.

Fizic amandoi stau foarte bine D.Moreno incepe fizic sa poata peste 80 de minute in teren.
Pai se compara Surdu cu Dayro sau Toja?:D:D:D

Niculita atat timp cat este lasat sus si i se da libertatea de a ,,veni,, din spatele varfului impins e alt jucator.
Pacat ca inca este lasat la loviturile libere cred ca este o greseala:D

Astept meciul cu Galata de acest meci depind multe si asta este un test de maturitate pentru Lacatus.
Puncte slabe inca Golanski are momente cand gafeaza,este depasit uneori de situatie.
Jocul cu doi mijlocasi la inchidere este bun, insa des a doua repriza parca,,inoata pe teren,,Lovin si Ov.Petre jucatori cu gabarit obosesc usor la inchidere datorita deselor ruperi de ritm.

moty
17th August 2008, 01:17
cand a ajuns surdu la brasov?
eu n-am vazut un randd despre asta pe aici.

ultra
17th August 2008, 02:22
care stelist zice ca dayro sau toja au valoare mai mare decat dica e tampit si nu are treaba cu sportul asta.

Aurel.D
17th August 2008, 02:23
Astazi Surdu a fost rezerva la meciul Brasovului cu Pandurii. Probabil ca in curand va fi titular.

moty
17th August 2008, 02:35
a si intrat un sfert de ora, din cate am inteles

valitudor
17th August 2008, 10:28
In starea in care sunt acum D.Moreno si Toja pot spune ca in scurt timp
unul dintre ei doi va pleca la un club foarte puternic ....mult mai mare decat
Catania lui Dica.


:o: Cei doi sunt inca departe de talentul lui Dica. De plecat la un club mllt mai mare decat Catania? Toate cluburile de la noi cu pretentii la titlu sunt mai mari decat Catania :)

Ia faceti un top cu Elton, Dayro si Toja :groggy:

P.S. A. Crtistea a fost unul din cei mai buni din camionatul nostru o jumatate de sezon. Avea dribling, sut, inspiratie etc. Uite ca n-a plecat nici dupa un an de atunci, daramite dupa un meci.
Fotbalistii mari se vad in meciurile mari. Asa spuneati si de Elton...

YoYoyOi
17th August 2008, 10:31
care stelist zice ca dayro sau toja au valoare mai mare decat dica e tampit si nu are treaba cu sportul asta.

Depinde la care Dica ne referim :rolleyes:

Dica de acum 2-3 ani, sau cel din ultimul an....

iulian_1976
17th August 2008, 15:36
Cristian Rapid ,,care stelist zice ca dayro sau toja au valoare mai mare decat dica e tampit si nu are treaba cu sportul asta. ,,

Sper ca nu esti fratele lui Dica:D

In conditiile in care Dayro si Toja ar pleca la un cluburi mari nu vad de ce nu ar fi mai valorosi decat Dica.
Dica asa cum il vede-ti mai mult nu mai poate .
O sa vedem evolutia lui Dica si a lui Dayro si Toja in urmatorii ani apoi trage-ti o linie.

Aurel.D
17th August 2008, 17:11
Penibil pana la maxim penescu asta...:no: Mi-e sila de astfel de oameni...

Bumbescu
18th August 2008, 11:05
In primul rand, eu unul personal, nu am antipatie fata de niciun jucator de la Steaua. Ca or avea altii fata de Lovin, e alta treaba, si chiar ii inteleg la o adica.
In al doilea rand, ma doare in cot de becali si de ce zice el, si apoi antrenorii pe care i-ai pomenit sunt niste fricosi. Neavand altceva mai bun de introdus in teren la mijloc sa inchida culoarele adversarilor au preferat unu mediocru care are cat de cat experienta unor meciuri internationale.
Stiu doar ca pe vremea lui Protasov asta nu prindea decat banca de rezerva, daca e sa mentionez un antrenor adevarat.

P.S. Daca tu vezi in Lovin un jucator bun, mi-e deja foarte clar cat de bine te pricepi la fotbal :sleep:

Protasov avea alt stil de joc, mult mai ofensiv, in viteza si pe flancuri.
Pe vremea aia si mult dupa chiar, in locul lui Lovin juca Paraschiv, jucator muncitor dar modest, zero dpdv tehnic.
Lovin e un jucator bun, cu meciuri memorabile la Steaua, tehnic, f util la deposedare si pase in adancime, dar ca sa ii intelegi jocul trebuie sa depasesti anumite fobii, sa nu mai fii atent la ce tipa toti cretinii din tribune si nu in ultimul rand sa intelegi ceva din fotbal....

Nightwish
18th August 2008, 12:43
Penibil Penescu....

Elphax
18th August 2008, 13:23
asa e el ...

eventHorizon
18th August 2008, 14:05
Protasov avea alt stil de joc, mult mai ofensiv, in viteza si pe flancuri.
Pe vremea aia si mult dupa chiar, in locul lui Lovin juca Paraschiv, jucator muncitor dar modest, zero dpdv tehnic.
Lovin e un jucator bun, cu meciuri memorabile la Steaua, tehnic, f util la deposedare si pase in adancime, dar ca sa ii intelegi jocul trebuie sa depasesti anumite fobii, sa nu mai fii atent la ce tipa toti cretinii din tribune si nu in ultimul rand sa intelegi ceva din fotbal....

Meciul cel mai memorabil al lui la Steaua e cel in care am castigat cu 3-0 la masa verde. Suporterii Rapidului or sa-l tina minta toata viata pentru tehnicitatea si abilitatea lui de a-l convinge pe Diaconu ca meciul trebuie intrerupt.
Intr-adevar, foarte util in deposedarea adversarilor de puncte. De mentionat si pasele sale in adancime... la zeii fotbalului, care i-au ascultat rugile dupa ce a ridicat mainile spre cer dupa o bricheta aruncata in teren.
El e exemplul tau de fotbalist.