PDA

View Full Version : Capone Predictions



Capone
16th August 2006, 15:09
Hello.... sunt nou here.Sper sa incep cu dreptu.....postand!

Airdrie Utd - Gretna

Din ce am vazut pana acum Gretna o echipa care cred ca nu o sa aiba probleme sa promoveze in Scottish Premier League. Atacul functioneaza perfecto ca si anu trecut avand pana acum in campionat 8 goluri in 2 meciuri, pe care sigur....le-a castigat.
Airdrie Utd o echipa slaba, 2 infrageri pana acum atat acasa cat si in deplasare, de aceea cred ca ei se vor concentra....mai mult pe campionat pt a urca in clasament......nu pe cupa Scotland.
Scopul meu este vorba putina si fapte multe si bune!

So my pick Gretna to win @ 1.65

Capone
17th August 2006, 08:18
Gretna to win @ 1.65
...so sunt in grafic. Ciao.

Miza pe acest meci a fost 50 euro deci...castigul a fost de 82 euro, la meciul urmator o sa pariez si suma..nu am stiut ca se poate..pana am mai rasfoit forumul

Capone
18th August 2006, 16:21
Football - Franta 2
Grenoble -Tours
Match Pick : Grenoble Odds : 1.75
Stake : 20 €
Potential winnings : 35 €

Kainsashiki
18th August 2006, 16:28
Capone, aici trebuie sa scrii si o analiza a meciului. Daca vrei sa postezi doar bilete deschide-ti un thread pe subforumul "Bilete".

Capone
19th August 2006, 12:15
Okey man ,capisco!

Football - Franta 2
Grenoble -Tours 2-1
Match Pick : Grenoble Odds : 1.75
Stake : 20 €
Potential winnings : 35 €

Capone
19th August 2006, 13:07
Football - English Premiership
Arsenal - Aston Villa
Match Result : Arsenal Odds : 1.25
Stake : 100.00 €
Potential winnings : 125.00 €

Cred...si sunt convins ca Arsenal cu noile talente care se nasc la club, vor invinge o echipa Aston Villa fara Baros ,Bouma si Cahill. Iar in ultimele 4 intalniri pe terenul celor de la Arsenal, acestia au invins de 4 ori inscriind "numai" 13 goluri si primind 2!.

Pe ce mai pariem astazi...mergem la Sheffield United unde echipa gazda va intalni pe proaspata castigatoare a Super cupei Angliei,Liverpool. Acestia din urma cu moralul ridicat dupa ce au reusit un joc foarte bun impotriva lui Chelsea, si cu un Crouch in mare forma, Liverpool nu se va impiedica in incercarea de a cucerii titlul de nou promovata Sheffield...

Football - English Premiership
Sheffield - Liverpool
Match Result : Liverpool Odds : 1.55
Stake : 30.00 €
Potential winnings : 46.50 €

Capone
19th August 2006, 19:48
Football - English Premiership
Sheffield - Liverpool 1-1
Match Result : Liverpool Odds : 1.55
Stake : 30.00 €
Potential winnings : 46.50 €

Football - English Premiership
Arsenal - Aston Villa 1-1
Match Result : Arsenal Odds : 1.25
Stake : 100.00 €
Potential winnings : 125.00 €

black fucking day...

Capone
19th August 2006, 20:06
Football - Croatia
Varteks v Kamen Ingrad
Match Pick : Varteks Odds : 1.60
Stake : 50 €
Potential winnings : 80 €

NK Kamen Ingrad a inceput foarte prost acest campionat fiind invinsa de Hajduk, Rijeka,NK Zagreb, primind numai putin de 10 goluri. Pe de cealalta parte Varteks a inceput campionatul cu doua victorii una acasa si una in deplasare(etapa trecuta) si un egal in deplasare in prima etapa...asadar statistica si valoare sta de partea celor de la Varteks.

Capone
21st August 2006, 14:02
Salve... ultima predictie a fost OK...m-am pacalit cu liverpool si arsenal...asta e acum

Football - Croatia
Varteks v Kamen Ingrad 3-0
Match Pick : Varteks Odds : 1.60
Stake : 50 €
Potential winnings : 80 €

o luam de la capat...de data aceasta nu mai pariez asa haotic...daca nu pariam pe arsenal si liverpool aveam un profit de 77 euro dupa 3 meciuri...asa am un minus de 50 euro...nu-i nimic nu e capatul lumii.

Capone
22nd August 2006, 14:56
ELFSBORG - HALMSTAD

Merg acum in campionatul Suediei...unde totul este riscant prin prisma faptului ca multe echipe mici, ba au terminat la egalitate , ba au invins echipe de top..dau un exemplu (14)Orgryte - (1)Hammarby 1-3 iar in etapa urmatoare Hammarby - Orgryte 0-1...na` ziceti si voi...de surprize dastea sa ne tot ferim...sunt cele mai oribile..ca si Arsenal -Villa....dar sa revenim la ale noastre.

Din punct de vedere al loturilor nu sunt mari absente, decat Magnus Svensson la Halmstad...in rest echipele de baza. Echipo de la Elfsborg este mult mai valoroasa transferand jucatori buni din campionatul intern cum ar fi Jon Jönsson, Anders Svensson,Matias Svensson...jucatori practic de care noi nu prea am auzit mai nimic dar cu siguranta jucatori de baza.
In precedenta intalnire de anul acesta Elfsborg s-a impus in deplasare scor 1-0.



Asadar aleg Elfsborg - Halmstad 1 1.60

Capone
23rd August 2006, 07:44
Elfsborg - Halmstad 1 1.60 3-0

see ya...

Capone
23rd August 2006, 09:31
CESENA - JUVENTUS 21.45

Cred cu orice pret ca Juvetii vor sa castige cupa Italiei pentru simplul motiv ca la anul sa joace in Europa. Jucatorii convocati pt meciul cu Cesena sunt:

14 Federico Balzaretti
2 Alessandro Birindelli
22 Emanuele Belardi
9 Valeri Bojinov
1 Gianluigi Buffon
16 Mauro Camoranesi
3 Giorgio Chiellini
10 Alessandro Del Piero
8 Giuliano Giannichedda
23 Tomas Guzman
4 Robert Kovac
30 Nicola Legrottaglie
32 Marco Marchionni
15 Claudio Marchisio
12 Antonio Mirante
11 Pavel Nedved
19 Matteo Paro
17 David Trezeguet
6 Cristiano Zanetti

....so...fara indoiala my pick is: Juventus to win @1.50


*grabiti ca scade cota

Capone
23rd August 2006, 09:48
CHARLTON - MAN UTD 22.00

NU puteam sa ratez acest meci, tinand seama ca Manchester i-a batut pe cei de la Charlton pe unde i-a prins, doar 8 victorii h2h pentru Manchester! Cam putin nu? Avand in vedere si pofta de gol a lui Rooney,determinarea lui Saha si in echipa pe magicul Ronaldo, Manchester sper ca va invinge la scor...asa ...sa stau eu linistito.

My pick: Man Utd to win @ 1.60

Capone
24th August 2006, 20:13
Man Utd to win @ 1.60
Juventus to win @1.50

Capone
24th August 2006, 20:54
KR Reykjavik v Vestmannæyjar

Un meci din etapa 15 din campionatul Islandez dintre echipa de pe locul 4 Reykjavik si cea de pe ultimul loc cu 14 puncte din 14 meciuri Vestmannæyjar si un 0 2 5 away... primind numai putin de 24 goluri si inscriind 5 in ultimele 7 deplasari.

Reykjavik a reusit un rezultat de 1-0 in deplasare la echipa de pe locul 7 BREIDABLIK, etapa trecuta....asadar sunt cu moralul ridicat si vor sa invinga pt a trece pe locul 2, loc ce asigura participarea in cupa Uefa.

Sper ca v-am convins cu calculele mele,ca merita sa pariati pe KR Reykjavik in aceasta seara..daca acum nu or sa invinga acasa, atunci cand?... So


My pick: KR Reykjavik to win @1.65

Capone
25th August 2006, 08:06
My pick: KR Reykjavik to win @1.65 2-0

Capone
25th August 2006, 14:59
Back in business!

German Bundesliga: Schalke vs Werder 21.30

Derby se anunta in Deutchland! Echipa de pe locul 6 Schalke avand urmatoarele rezultate :
* egal pe terenul celor de la Frankfur 1-1
*o victorie chinuita pe terenul celor de la Aachen 0-1.
Werder Bremen:
*Un inceput excelent 4-2 victorie la Hannover
*Victorie acasa cu Leverkusen scor 2-1

Deci nu e nevoie sa mai lungesc vorba se vede care echipa este mai in forma!
La Werder a revenit Naldo,Baumann.

Echipa probabila Schalke:Neuer - Rafinha, Bordon, Abel, Kobiaschwili - Ernst, Bajramovic - Lincoln - Asamoah (Kuranyi), Halil Altintop, Lövenkrands.

Echipa probabila Werder: Wiese - Fritz, Pasanen, Naldo, Wome - Baumann - Frings, Borowski - Diego - Klose, Almeida.

Asadar aleg frumos acest tip de pariu pentru diseara:

My pick: Werder 0:0 AH Odds: 2.05

German Bundesliga 2 : KICKERS OFFENBACH - KARLSRUHER SC

Aici avem doua echipe cu obiecte total diferite! Offenbach se chinuie din rasputeri sa ramna in Bundesliga 2, iar Karlsruher este pe val si isi doreste cu orice pret promovarea.

Capitanul celor de la Offenbach Happe este accidentat,fundasul titular Christian Miller de asemenea nu va juca, fiind accidentat. Mijlocasii Pospisil & Mohtari nu vor juca nici ei in aceasta seara. O echipa rupta de accidentari, cu moralul nu mai zic, sunt la pamant, chiar dupa ultimul meci de la Munchen 1860 Yildirim , fundasul stanga i-a criticat intr-o declaratie oficiala pe coechipierii lui, bineinteles ca acum, starea de spirit in vestiar nu este tocmai buna.
Antrenorul celor de la Karlsuher a spus ca va trimite in teren accelasi 11 ca pana acum, si ca va forta victoria. Daca va ajuta cu ceva acesta va fi 11-ele echipei oaspete:

Miller - Kies, Eggimann, Franz, Eichner - Federico, Aduobe, Porcello, Carnell - Freis, Kapllani.
So...ca sa fiu mai sigur , sa pot pune o suma mai mare, aleg tot un AH

My pick : Karlshurer 0:0 Away AH Odds: 1.82



Pt ca nu o sa mai am timp sa postez, sper sa imi fac...in weekend, si va sugerez si voua sa faceti acest lucru, mai merg pe mana celor de la Manchester in Watford - Manchester 2 @ 1.40 si pe mana celor de la Chateureux in meciul de acasa cu Istres. Cotele difera de la o casa la alta 1.80 la Bet-at-home, 1.75 GB,1.80 at 365..etc

Capone
29th August 2006, 08:43
My pick : Karlshurer 0:0 Away AH Odds: 1.82 0-1
My pick: Werder 0:0 AH Odds: 2.05 2-0

Capone
29th August 2006, 15:10
Austria Erste Liga - Karnten vs Kapfenberg 20.00

Kartern a ratat promovarea in prima divizie anii trecuti, deoarece nu fost foarte consitenti , ca majoritatea echipelor din aceasta liga, cu toate ca au o echipa buna.
In prezent sunt pe locul 5 castigand 3 din 5 jocuri, cu un golaveraj 10:7.
Momentan se pare ca sunt in forma buna si vor juca cu aceeasi echipa ca in meciul cu Lustenau, Zakany mijlocas central si cu Schellander in fata. Ultimele 9 din 10 partide, H2H, dintre cele doua echipe s-au marcat cel putin 3 goluri asadar aleg over 2.5 goals deoarece cota este mai profitabila decat sa aleg home win.

My pick: Karnten vs Kapfenberg over 2.5 @ 1.55

Capone
29th August 2006, 21:41
My pick: Karnten vs Kapfenberg over 2.5 @ 1.55 3-0 77' min 77` pariu deja castigat. Ne mai auzim...

Capone
30th August 2006, 10:49
Japanese League - Tokyo vs Cerezo Osaka 13.00


Se pare ca Tokyo si-a regasit forma, si rezultatele au inceput sa apara, cu toate ca etapa trecuta nu a fost pre corecta infrangerea pe care au suferito, acestia perzand din 2 penaltyuri acordate impotriva lor.


Ultimele 3 meciuri:
Shimizu - Tokyo 2:0 26.08.2006
Tokyo - Fukuoka 5:1 23.08.2006
JEF United - Tokyo 3:4 20.08.2006

Cerezo are 0-2-8 in deplasare games si inca asteapta pt prima victorie, care IMO nu va veni acum.

Fara prea multe vorbe, ca ...stiti voi...vorba multa saracia omului....

My pick: Tokyo to win @ 1.60


GL

Capone
31st August 2006, 08:28
Varteks v Kamen Ingrad /My Pick : Varteks to win @1.60

Elfsborg – Halmstad/ Elfsborg@ 1.60 3-0

CESENA – JUVENTUS/Juventus @ 1.50 1-2

CHARLTON - MAN UTD/My pick: Man Utd to win @ 1.60 0-3

KR Reykjavik v Vestmannæyjar/My pick: KR Reykjavik to win @1.65 2-0

Schalke vs Werder/My pick: Werder 0:0 AH Odds: 2.05 2-0

KICKERS OFFENBACH - KARLSRUHER SC/My pick : Karlshurer 0:0 Away AH
Odds: 1.82 0-1

My pick: Karnten vs Kapfenberg over 2.5 @ 1.55 1-3

Tokyo vs Cerezo Osaka/My pick: Tokyo to win @ 1.60 2-3

..tokyo m-a dezamagit..sa facem un mic bilant dupa 9 meciuri

7 meciuri castigate din 9. Un procentaj care poate fi imbunatatit, 80%.