PDA

View Full Version : Plangere defend your castle :(



fia
20th May 2004, 17:34
Am jucat si eu Defend you castle, iar cand sa imi trec scorul (si nu putin, ci 226.000) iata ce am primit:

fia, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Ma oftic rau...... are cumva legatura cu expirarea sesiunii sau ceva de genul asta?

Vadim
20th May 2004, 17:52
Probabil ti-a expirat sesiunea in timp ce jucai. Jocul nu cred ca aiba buguri.

fia
20th May 2004, 18:07
Pai si e normal ? Un joc de Defend your castle dureaza macar o ora... Poate ca ar trebui extinsa sesiunea PHP, presupun ca se poate.... Ca e pacat... Ce ma mir e ca doar la mine a aparut problema... si altii nu se plang.

P.S. Inca o mica problema, sper ca nu devin stresant :D.
La bowling cum se face submitul de scor? Probabil apasand "Add your score" sau "Exit"....
Ei, la mine nu merge :D. Folosesc Opera (in Linux), oare asta sa fie asta problema?

ADelPiero
20th May 2004, 18:20
cred ca stiu eu ce are...
ai dat prea multe save`uri la scoruri intr`un timp scurt ...
asa am patit si eu la ruleta :(

fia
20th May 2004, 18:36
Vorbesti prostii. N-are nici o legatura. Ce save-uri?

Vadim
20th May 2004, 18:38
Fia, habar nu am. Nu am jucat jocurile astea, poate te ajuta aici ceilalti care stiu ce si cum.

ADelPiero
20th May 2004, 18:40
Vorbesti prostii. N-are nici o legatura. Ce save-uri?

save...nu era cuvantul potrivit...
da` exact cum ti`a dat tie mi`a si mie la ruleta...
de ex: eu am salvat un scor si peste 3-4 min am mai salvat odata.. si atunci nu am mai putut...mi`a dat si mie acea eroare :headbang:

JuniorBoy4
31st October 2004, 18:16
Nici mie nu-mi accepta submit-urile la alchemy si la ruleta. Am facut de mai multe ori peste un milion (la ambele) si nu mi le-a admis...Doar cand pierd repede imi accepta scorurile...

Vadim
31st October 2004, 18:27
Cred ca sint bug-uri de la jocuril nu se poate face nimic.

cyber_goool
2nd November 2004, 09:40
Chiar nu exista save la jocul asta? :no: Ca am vazut si eu thread-ul asta si desi e cam de copii mici :evil: m-am apucat sa joc (pt. prima oara); si...mi-a rupt mana. Iar ca sa faci scor mare trebuie sa stai nenicule!! Au, ce ma doare mana!

P.S. Eu uneori cand imi da invalid thread si chestii dinastea, mai deschid o noua pagina si ma loghez din nou, iar in prima dau back si...merge de cele multe ori. Sau sa "misc cumva de ele ca sa fuga gandacii" :D

cyber_goool
6th November 2004, 12:16
La scorul tau a fost cum a fost, dar eu ce sa mai zic ca stransesem vreo 60 de milioane (batusem recordul), si mi-a dat eroare! N-am putut sa-i mai fac nimic! Mor de nervi!! :headbang:

Ahhhhhhhhhh, numai joc niciodata prostiile astea de jocuri nenorocite!!! :mad:

:headbang:

LordRhadoo
18th November 2004, 10:36
:D promiti ca nu mai joci?

sotostone
18th November 2004, 10:40
ca sa nu itiu mai expire sesiunea poti sa dai remember me mie nu mi s-a intamplat niciodata... sa imi expire ...intre de pe 2 calc. si la ambele am remember me... da' e dxrept ca nici nu am jucat o ora la un joc...