PDA

View Full Version : Despre cum sunt tolerante animalele urat mirositoare pe Ols.



Tyler Durden
6th August 2008, 20:58
Vreau sa va arat si eu ultimile posturi ale userului Lopez.

1.Nici mata nu mai e aceeasi.
2.esti foarte prost
3.Rzvan Lucescu e un tigan borat la fel ca toti rapidistii nespalati.
4.Da-ti doua palme incompetentule!
5.Dinamo netelevizata .Super tare ..Asta spune totul despre cat de importanta este echipa asta . (aici fost chiar delicat, trebuie sa recunosc).
6.PUAHAHAH voi astia de la cluj nici sa injurati nu stiti..vai mama voastra de neanderthalieni.
7.PITI PITI gooooooooooooooooooool..... cfr cluj sa ne suga de oua si toti suporterii cfr.
8.poli ramane aceeasi echipa care se zbate in mizerie,o echipa impotenta

Acestea sunt ultimile 8 posturi ale acestul individ de la periferie, iar majoritatea posturilor sunt in acelasi registru.
N-am deschid threadul asta pentru a face pe victima sau pentru a arata cat de bun sunt eu faža de altii, am vrut doar sa arat ca Ols-ul a devenit chiar o Cloaca Maxima. Chiar mi se rupe de suspendari, cat si de Ols, avand in vedere ca excluzand cam o duzina dintre useri care posteaza aici, pe restul nu-mi risipesc nici macar disprežul. Adio.

laurdog
6th August 2008, 21:01
hmmm, delaparis, nu-i asa ca de fapt si pt postarile astea tot absurzii sunt vinovati?

chinna tm
7th August 2008, 08:59
lasa mah....imi dati mie doua bannuri permanente si pe asta il lasati liber......:happy.....altii au voie la orice.....bleah!!!!!