PDA

View Full Version : Proiectul nostru - fangymnastics



mikeyy
5th August 2008, 22:58
Daca ati mai citit pe forum despre intentia noastra, cu siguranta stiti despre ce e vorba. Ceea ce am realizat pana acum este doar inceputul unui proiect pe care dorim sa-l dezvoltam in timp.

Deocamdata este doar un blog dedicat gimnasticii din Romania, dar dorim sa-l dezvoltam pe zi ce trece si, de ce nu, sa trecem la un nou nivel. Avem multe idei si ne dorim ca in viitorul apropiat sa le punem in aplicare.
Pentru a vedea despre ce este vorba, accesati urmatorul link: http://fangymnastics.com

Contribuie la acest proiect: Cristina, Ioana , Catalin si Mihai
Daca aveti critici,laude, pareri sau idei….noi le asteptam cu drag :ok:

Tess_AN
5th August 2008, 23:03
Super! sa fie de bun augur! Felicitari realizatorilor!

Ca si prim comentariu, pagina se incarca foarte repede - asta e de nota zece din start!

Dupa ce citesc vin si cu alte comentarii!

Edit: Imi place realizarea, informatia, modul de prezentare.... se poate face un portal de intrare separat pe stirile in romana si engleza? Stiu ca e mult de lucru la tradus si sunteti ocupati... dar poate mai gasiti voluntari si daca nu tot ar fi incurajator pentru cei ce citesc doar una din cele doua fie engleza fie romana ca stirile sa fie separate.

Si chiar daca mascat, la "Despre noi"/"About us" - poate ati putea sa puneti o modalitate de contact. Noi, forumistii stim cum sa va contactam dar altii....

Concluzie: este o realizare frumoasa si eu personal o consider ca un cadou acum de Olimpiada si pentru gimnasti/gimnaste si pentru noi, pentru suporteri.

Mii de multumiri/Thanks a million!

miafangina
6th August 2008, 00:00
Ei,asta da surpriza!:ok:
Bravo,ati reusit,felicitari tuturor!
Ma bucur mult si va multumesc pentru ca ati muncit atit de mult,sunteti minunati.
Din partea mea,flori si un munte de recunostinta.:floricica::floricica::floricica::flo ricica:

myrab3la_19
6th August 2008, 08:11
E superb...imi place tot..cum sunt puse informatiile,imaginea,filmuletul cu gimnastele...Bravo!!!

21mai
6th August 2008, 08:53
E superb...imi place tot..cum sunt puse informatiile,imaginea,filmuletul cu gimnastele...Bravo!!!

dk e nevoie de ajutor ma ofer cu cea mai mare placere insa sa mi spuneti si mie cam ce ar trebui sa fac, ce sa adaug proiectului:)oricum e super:ok:

ioanavol
6th August 2008, 09:15
E superb...imi place tot..cum sunt puse informatiile,imaginea,filmuletul cu gimnastele...Bravo!!!

Multumim mult:)

Filmuletul insa nu ne apartine, mai avem de invatat pt a face un montaj frumos. Ne-am apucat si noi de unul, probabil o sa fie gata in cateva zile (acum ca m-am intors si eu din vacanta). Dar tineti cont ca noi invatam pe parcurs, am luat-o chiar de la zero;)

Tracoromana
6th August 2008, 10:51
Daca ati mai citit pe forum despre intentia noastra, cu siguranta stiti despre ce e vorba.
Pentru a vedea despre ce este vorba, accesati urmatorul link: http://fangymnastics.com

Eu nu pot sa il deschid, si ieri am incercat si azi. :( :headbang: :ciocan:

ioanavol
6th August 2008, 11:10
incearca www.fangymnastics.com, poate browserul tau nu poate fara www (ma gandesc si eu...)

geanina77
6th August 2008, 12:38
foarte frumos!! imi place. Felicitari ! Ati facut o treaba buna.

crisloregym
6th August 2008, 20:55
Multumim pentru felivitari. Eu nu am cum a intru., avem net in camera, dar la mine in apartament nu are nimeni laptop:( In curand ma voi muta in alta parte, per macar sa am TV in continuare, la locatia actuala am:D. Sper ca blogul sa prospere, iar daca ne mai poateajuta cineva, ar fi extraordinar:P. Ne bucuram tare mult cav-a placut surpriza...am munict i vom mai munci la ea:P

gym08
6th August 2008, 20:58
super tare. am intrat si eu aseara. bvo, felicitari......ma oftic atat de tare ca nu gasim nici pe youtube macar un montaj si cu gimnastii nostrii(baietii):(:(:( eu nu ma pricep ca as face si doar daca ne uitam pe youtube gasim atatea imagini cu ei si pe langa asta sunt multi printre noi care au filmari cu concursurile lor....

myrab3la_19
6th August 2008, 21:13
Multumim pentru felivitari. Eu nu am cum a intru., avem net in camera, dar la mine in apartament nu are nimeni laptop:( In curand ma voi muta in alta parte, per macar sa am TV in continuare, la locatia actuala am:D. Sper ca blogul sa prospere, iar daca ne mai poateajuta cineva, ar fi extraordinar:P. Ne bucuram tare mult cav-a placut surpriza...am munict i vom mai munci la ea:P

Sa nu ezitati sa ne spuneti daca aveti nevoie de ajutor...as fi mandra sa stiu ca am contribuit si eu cu ceva:)

LuisaGym
7th August 2008, 21:54
Site-ul este dragut. Felicitari! Am o intrebare: cand ati pus filmuletul de pe youtube cu fetele noastre l-ati ales special pentru muzica? Daca da e curioasa alegerea. Daca nu: muzica este Hava Nagila
un cantec traditional evreiesc atat de traditional ca se canta la toate nuntile, bar mitzvat-urile etc... . E pt evrei cum e Asa beau oamenii buni, Ciocarlia ori rusescul Oci Ciornie. Mie una personal imi place mult melodia dar e atat de traditional evreiasca incat alegerea pare un pic surprinzatoare. In fine, sper sa nu fie interpretat ce scriu eu ca o critica de vre-un fel eram curioasa de ce ati ales tocmai Hava Nagila. Shalom aleichem! si succes cu site-ul.

Hava nagila, hava nagila
Hava nagila venis'mecha

Hava neranena, hava neranena
Hava neranena venis'mecha

Uru, uru achim
Uru achim belev same'ach

Tess_AN
7th August 2008, 22:07
Site-ul este dragut. Felicitari! Am o intrebare: cand ati pus filmuletul de pe youtube cu fetele noastre l-ati ales special pentru muzica? Daca da e curioasa alegerea. Daca nu: muzica este Hava Nagila
Nu stiu melodia si nici nu stiu cum cei 4 au facut alegerea, dar unde locuiesc e un restaurant cu numele Hava Nagila (off topic: au un meniu ruso-modovenesco-roman extraordinar de gustos si muzica specifica de calitate) si fiind acolo la o petrecere, propietarul spunea ca in traducere asta ar insemna: "sa fiti fericiti"... sau "o viata fericita"... ceva de felul acesta. Daca aceasta e traducerea corecta, alegerea mi se pare foarte buna... doar dupa titlu, restul nu stiu cum e. Asa cum am zis nu stiiu nici melodia nici ce spun versurile.

LuisaGym
7th August 2008, 22:28
Sincera sa fiu daca as vedea un site dedicat gimnastelor din Rusia cu muzica traditional indiana, araba ori tailandeza mi s-ar parea un pic comic. Asta e ultimul meu post pe tema muzicii pt ca o sa inceapa sa sune a critica.

Robbert_ro
7th August 2008, 22:45
ok....situ asta merge? ca eu nu pot sa intru pe el...

monalexa
7th August 2008, 23:26
I'm back! De-abia m-am intors din concediu si vreau sa va felicit pentru initiativa voastra! Mi-ati facut o surpriza pe cinste! E o idee foarte buna buna prin care putem promova gimnastica romanesca. Viata lunga si puteti apea la mine oricand daca aveti nevoie de ajutor.

mikeyy
7th August 2008, 23:27
@Luiza: Pai iti raspund eu referitor la acel montaj, Luiza...pt ca eu am selectat montajul. Nu l-am ales pentru melodie...eu cautam un montaj cu gimnastica doar pentru a vedea cum se incadreaza in structura blogului, cum arata. L-am ales ca si test. Noi avem in lucru un montaj -marca fangymnastics - dar inca nu este gata.
Nu are absolut nicio legatura cu melodia, cu zona de unde provina melodia....nici macar nu a contat asta in alegerea montajului! L-am ales pt ca mi-a placut cum imaginile erau sincronizate cu melodia si pt ca e un montaj f bine realizat!

@Robebert_ro: tot nu-ti merge? :( nu stiu care ar fi motivul sincer.

LuisaGym
7th August 2008, 23:54
Ipoteze care ar putea explica motivul pt care nu merge site-ul:
1) robert_ro are in cache o pagina veche care nu merge, incearca sa incarci nu din cache ci de pe net, depinde de browserul pe care-l ai sa incarci curat in Firefox "hold ctrl and press reload button", o fi altceva pt Int Explorer. Vedeti pagina
http://www.esqsoft.com/html/how-to-clear-your-browser-cache.htm pt alte browsere.
2) poate pagina e pe pe un "distributed server", si tre' sa astepti sa se sincronizeze serverele ca sa vezi ceva. La wikipedia astepti 3-4 zile sa vezi o pagina noua.
Dar dupa cum spuneam astea-s numai niste ipoteze.

Robbert_ro
8th August 2008, 00:15
eu folosesc mozila...nu a mers, am instalat si netscapu'...nici cu ala nu a mers si nici cu IE. nush...vad eu...

mikeyy
8th August 2008, 00:48
I'm back! De-abia m-am intors din concediu si vreau sa va felicit pentru initiativa voastra! Mi-ati facut o surpriza pe cinste! E o idee foarte buna buna prin care putem promova gimnastica romanesca. Viata lunga si puteti apea la mine oricand daca aveti nevoie de ajutor.

Bine ai revenit!!!!
In numele tuturor iti multumesc pt urari...ne bucucram ca va place! Opinia voastra conteaza cel mai mult :ok:

Tracoromana
8th August 2008, 01:20
ok....situ asta merge? ca eu nu pot sa intru pe el...

Si eu sunt in aceeasi situatie; imi pare rau.

mikeyy
8th August 2008, 01:29
Nici tie nu-ti merge Flavia inca :(
Nu inteleg de ce......

Tracoromana
8th August 2008, 12:55
Se pare ca la computerul meu e problema. Azi am reusit sa intru de la alt computer, m-am bucurat, :cheer: este foarte reusit blogul. Felicitari!!!!:)

cata10
8th August 2008, 13:14
Multumim mult! Sper sa-ti poti rezolva problema

ioanavol
8th August 2008, 15:54
Ne bucuram ca iti place si tie, Flavia. Si multumim tuturor celor care si-au oferit ajutorul! Pentru inceput puteti contribui comentand la stirile/articolele aparute pe blog...cu completari, cu comentarii, cu ce vreti voi:)

intre timp a treb sa inlocuim si montajul, linkul celuilalt facea probleme...asa ca acum poate e toata lumea fericita:D evident, cand o sa-l avem pe al nostru asteptam noi comentarii:P

AuriB
8th August 2008, 21:17
Lipsesc si eu o saptamina si ce surpriza gasesc! bravo tuturor si multumesc din suflet!sinteti cei mai buni:ok:

venera
20th August 2008, 15:42
Ne bucuram ca iti place si tie, Flavia. Si multumim tuturor celor care si-au oferit ajutorul! Pentru inceput puteti contribui comentand la stirile/articolele aparute pe blog...cu completari, cu comentarii, cu ce vreti voi:)

intre timp a treb sa inlocuim si montajul, linkul celuilalt facea probleme...asa ca acum poate e toata lumea fericita:D evident, cand o sa-l avem pe al nostru asteptam noi comentarii:P

Felicitari dragutilor ! Este superb, la mine se incarca repede si sint mandra ca avem printre noi persoane cu atata angajament fata de gimnastica :floricica:

mikeyy
20th August 2008, 15:53
Multumim Venera :floricica:
In curand va vom pregati o noua supriza placuta :)

crisloregym
9th July 2009, 23:27
Scriu aici pentru ca azi tocmai am implinit un an de Fangymnastics. :)

Si vroiam sa va multumesc tuturor pentru ca ne cititi si ne sprijiniti....am incercat sa scriem si cateva paragrafe de sarbatoare pe blog:)
In momentul de fata, nu ne putem dori decat ca fangymnastics sa poata continua ca si pana acum; cu putin noroc si timp, poate va fi si mai bine:)

Multumim!!!!!!!

anna.09
9th July 2009, 23:42
La multi ani!!!!!

Liuta
9th July 2009, 23:48
LA MULTI ANI
La mai multe reportaje / articole.

miafangina
10th July 2009, 00:05
Inca un motiv de sarbatoare in luna iulie!
Apreciez munca pe care o depuneti si va admir pasiunea.Sunteti oameni deosebiti,sa va dea Dumnezeu putere si sanatate,sa continuati cu acest frumos proiect.
/OLE//OLE//OLE/
Sampania o dati voi!LA MULTI ANI!!!!!!!!!!

Mihaela P
10th July 2009, 00:45
La multi ani!
Sa dea Domnul sa avem cat mai multe motive de bucurie din partea gimnasticii romanesti astfel incat pasiunea sa va fie rasplatita!

Tess_AN
10th July 2009, 01:19
Dialog imaginar:
T: Am citit articolul aniversar.
http://fangymnastics.com: Si?
T: Sunt mai multi (site, publicatii, blog-uri) care v-au citit si au preluat info publicate. Chiar aici pe forum au fost citate si discutate unele (nu discutam acum daca au citat sursa sau nu).
http://fangymnastics.com: Poti sa te abtii de la comentatii negative?
T: ?!? Asta e adevarul!
http://fangymnastics.com: Dar e zi aniversara. Si in zi aniversara te gandesti si amintesti doar lucrurile placute!
T: Bine. Atunci, din respect pentru Cris, Ioana si Mihai, nu o sa mai zic nimic.
http://fangymnastics.com: Chiar nimic ?!?
T: Doar atat... La multi, multi ani !

Andraf
10th July 2009, 08:13
La multi ani!!! si eu urez tuturor viata lunga si fericita! ma bucur ca v-am intalnit... la aproape 2 ani de la subscrierea mea aici, pe forum, ma mindresc cu pasiunea mea si cu noii mei prieteni. Aici am avut sansa de a petrece niste momente exceptionale alaturi de niste persoane extraordinare.

Tracoromana
10th July 2009, 11:59
Cred ca Andra a spus tot ce-as fi vrut si eu sa va spun. La multi ani, fangymnastics,com!

ioanavol
10th July 2009, 12:09
Multumim mult :)

Pentru mine cel mai important este ca v-am intalnit. Blogul este pentru mine, pe langa forumul acesta, un mijloc de a comunica mai bine si de a ne arata pasiunea pentru gimnastica. Cu siguranta poate fi muuult perfectat, poate daca mai eram toti studenti am fi avut mai mult timp sa scriem tot ce vrem si cu acuratetea pe care ne-o dorim...insa asta este, eu ma bucur ca putem face si cat facem. Iar daca reusim sa ne mai si intalnim din cand in cand este extraordinar :)

Am sarbatori noi cu un pahar de ceva acum, dar distanta nu ne permite...trebuie sa pastram asta pt Buzau (cat de multe lucruri avem de facut acolo...:D)

cineva_cineva
10th July 2009, 12:32
La multi ani si din partea mea! Faceti o treaba excelenta si va felicit pentru ceea ce faceti si pentru timpul pe care il puneti deoparte pentru asta! Eu va doresc ca multi ani de acum inainte sa tineti acel blog in viata si sa il dezvoltati, in limita posibilitatilor! La multi ani fangymnastics si autorilor: Cris, Ioana si Mihai!

Cata_RB
10th July 2009, 13:05
La multi ani si sa cresteti mari si din partea mea!!
Pe langa locul 4 la Roblogfest pe care l-ati mentionat, cred ca mai trebuie amintit ca aproape nimeni dintre cei de aici, de pe forum, nu a stiut de acea nominalizare, astfel ca voturile obtinute au venit de la oameni care au descoperit singurei blogul vostru ;)

mikeyy
10th July 2009, 14:57
Multumim mult! :ok:

Foarte frumoase lucrurile pe care le-ati zis!:)

Le multumesc si Ioanei si Cristinei pentru ca sunt 2 partenere de nota zece!


la aproape 2 ani de la subscrierea mea aici, pe forum, ma mindresc cu pasiunea mea si cu noii mei prieteni.

Subscriu...mai am 11 zile pana implinesc 2 ani pe forum si nici nu imi vine sa cred cate am realizat. Mi-am facut multi prieteni (asa cum nu credeam vreodata ca se poate prin intermediul netului), mi-am atras poate antipatia unor persoane (ca in orice colectivitate) si mi-am dezvoltat ft mult pasiunea pt acest sport pe care il plac inca din copilarie.

crisloregym
10th July 2009, 23:37
Vreu si eu sa va multumesc pentru urari, tort, flori, dialoguri imaginare...Chiar imi sunteti tare dragi si ma bucur ca va cunosc mai mult sau mai putin...de abia astept, si eu, Buzaul!!!!! Vaaai, daca anul trecut ne-am facut remarcati cu cele zece voci plapande, anul acesta vom fi o galerie de vis, sunt convinsa de asta!!!!

Cata_RB
10th July 2009, 23:48
Eu am un pic peste un anisor pe forum, dar deja la vreo 2 luni de cand m-am inscris ma gandeam cum oare am rezistat atatia ani sa aflu vesti din gimnastica doar de 2-3 ori pe an? Nu tu detalii despre accidentari, nu tu detalii despre gimnastele noi, nu tu detalii despre concursuri mai mici sau amicale...nimic! Ca pe atunci Prosportul inca nu scria mare lucru despre gimnastica.
Intr-un fel, imi pare putin rau ca n-am avut ocazia si bucuria de a descoperi intai blogul vostru, sa ma extaziez ca o sa aflu mai multe lucruri si apoi sa vad referiri in articole si sa aflu si de forum :) Abia astept Buzaul, abia astept sa va vad pe voi, pe gimnasti si gimnaste, alaturi de alti oameni din sport care vor veni, si abia astept sa pun mana si sa ma urc pe aparate!!! Da, Cris? :D

crisloregym
11th July 2009, 12:58
Abia astept Buzaul, abia astept sa va vad pe voi, pe gimnasti si gimnaste, alaturi de alti oameni din sport care vor veni, si abia astept sa pun mana si sa ma urc pe aparate!!! Da, Cris? :D

Cu siguranta:) Deja mi-e dor de paralele si barna...mai ales de barna...sper ca de dat asta sa am mai mult curaj pe barna si sa nu imi mai tremure picioarele atat de mult:D

Gimnastique
8th October 2009, 15:34
Blog-ul vostru e minunat, intru pe el zilnic si de fiecare data cand vad un articol nou sunt parca mai fericit si mandru ca exista oameni ce pun atata suflet in gimnastica romaneasca.

Am trecut pe-aici sa va felicit si sa va urez succes cu site-ul, tineti-o tot asa :D!

cineva_cineva
8th October 2009, 15:46
Bine ai venit si pe forumul nostru si te mai asteptam si in celelalte sectiuni ale forumului cu idei, pareri despre gimnastica romaneasca sau straina! Bine ai venit, din nou si speram sa te simti bine printre noi!

ioanavol
8th October 2009, 16:04
Multumim mult, gimnastique:)

Si bine ai venit pe forum!! Te-asteptam sa participi la discutii;)

mikeyy
8th October 2009, 19:49
Blog-ul vostru e minunat, intru pe el zilnic si de fiecare data cand vad un articol nou sunt parca mai fericit si mandru ca exista oameni ce pun atata suflet in gimnastica romaneasca.

Am trecut pe-aici sa va felicit si sa va urez succes cu site-ul, tineti-o tot asa :D!

Salut si bine ai venit pe forum!
Multumim frumos pt apreciere! :)

crisloregym
8th October 2009, 20:08
Multumim tare mult pentru apreciere...sper, si eu, ca si ceilalti, sa ne citesti in continuare si sa participi si aici la discutii:)
Incantata de cunostinta:)

mikeyy
19th March 2010, 19:12
Anul trecut imi amintesc ca ne-ati "certat" putin ca nu v-am anuntat. :D
Iata ca anul acesta ne-am hotarat sa facem public faptul ca participam la competitia dedicata blogurilor din Romania - Roblogfest.

Pana in acest moment am trecut de primele 2 etape ale competitiei: o selectie din partea organizatorilor (s-a verificat daca blogul se incadreaza sau nu), iar mai apoi o prima etapa de votare, care s-a incheiat ieri.

Azi de dimineata am aflat faptul ca Fangymnastics.com s-a calificat in finala competitiei, la categoria: "Cel mai bun blog de sport".

Daca va place blogul nostru si daca doriti sa ne votati, o puteti face la urmatorul link:http://roblogfest.ro/competition/2010/Po****r-Personal-Infotainment-Blog-de-sport/

Pentru a vota trebuie doar sa va faceti un cont pe site-ul competitiei si sa selectati pe cine alegeti.

Data limita: 24 martie.

Multumim

Cata_RB
19th March 2010, 19:45
Iti amintesti bine...va certam si anul asta daca nu ne-ati fi anuntat :D
Votat si votat :ok:

dracsor
9th July 2010, 10:48
La multi ani, @fangymnastics!

crisloregym
9th July 2010, 22:20
Multumim frumos, Alina:) ne-am bucurat si noi azi:)

Cata_RB
9th July 2010, 22:33
Ati facut 2 anisori? :D
La multi ani, sa cresteti mari!!! :kiss:

Tort cu 2 lumanarele si un personaj de desene animate...asa, ca pentru varsta voastra [si nu numai a voastra] :P

http://api.ning.com/files/ZXU9sO5G6q4fNT1055NGsdpsfQHm8X7ykgcFq-lIzhsY1jNEwXqq7Q682d6t3m7nuWe3qv9W9m2bD1MtF94bTVI6 nY6z8wmP/donald_duck_happy_birthday_2_years.png

Tracoromana
9th July 2010, 23:05
Fangymnastics a crescut frumos. La multi ani!

miafangina
9th July 2010, 23:07
La multi ani,fangymnastics!

:floricica::floricica::floricica:

mikeyy
9th July 2010, 23:47
Multumim frumos!!! :)

r_anacristina
10th July 2010, 07:20
La multi ani Fangymnastics!! :floricica::floricica:

imbo
10th July 2010, 11:16
-la multi ani !!!!!:kiss:

monalexa
10th July 2010, 18:53
La multi ani! Si inca multi multi ani de acum inainte sa ne informati cel putin la fel de bine ca pana acum! Pupici!

Gimnastique
10th July 2010, 19:29
La multi ani Fangymnastics :kiss: !!

MitzGym
10th July 2010, 19:33
la multi ani,fangymnastics!

crisloregym
10th July 2010, 21:14
Va multumim tuturor pentru urari:) Inseamna mult pentru noi:)

Tess_AN
12th July 2010, 02:25
O luna inainte si o luna dupa.... parca asta e termenul in care se accepta urarile ;)

La multi ani! ... si la multe articole!

dracsor
14th July 2010, 20:40
intrebare: aveti in plan o schimbare de imagine? :) daca da, how can i help?

mikeyy
14th July 2010, 21:11
Da, ne-am gandit acum ceva vreme la niste lucruri...probabil dupa mondiale vom discuta mai mult despre acest aspect.
Multumim Alina...daca e, vb pe mail....sau poate si la Nationale :)

dracsor
14th July 2010, 21:20
perfect. astept veste. ;)

mikeyy
9th July 2011, 08:47
3 ani! :)

MitzGym
9th July 2011, 09:40
la multi aaaani!!!

miafangina
9th July 2011, 09:47
La multi ani!

dracsor
9th July 2011, 11:33
Daaaa, la cat mai multi ani!

Gimnastique
9th July 2011, 11:39
La multi ani!! :)

Tracoromana
9th July 2011, 12:09
ce bine ca existati :ok:

Anicia Juliana
9th July 2011, 12:55
La multi ani! Primul blog despre gimnastica pe care l-am urmarit. De acolo, am ajuns pe forumul asta. :)

Cata_RB
9th July 2011, 13:59
La multi ani! :)

mikeyy
10th July 2011, 09:30
Multumim tuturor!!! :ok:

sandagym
10th July 2011, 10:07
LA MULTI ANI! Multumim ca existati si ca, astfel, duceti gimnastica romaneasca mai aproape de inimile iubitorilor!

r_anacristina
10th July 2011, 11:06
La multi ani, Fangymnastics! :floricica:

mikeyy
9th July 2015, 20:16
Thread-ul acesta are bucatica lui in istoria celor 7 ani :) http://fangymnastics.com/2015/07/09/la-multi-ani-mie-7ani/

Spiridonova.Fan
10th July 2015, 07:44
Thread-ul acesta are bucatica lui in istoria celor 7 ani :) http://fangymnastics.com/2015/07/09/la-multi-ani-mie-7ani/

Multe felicitari pentru acest proiect unic! La Multi Ani si sa cresteti in continuare :)

mikeyy
12th July 2015, 09:58
Multumim! :)

venera
13th July 2015, 15:32
La Multi Ani Fangymnastics!

An de an am crescut alaturi de tine si vom continua sa FIM alaturi de tine.

Hai ca merge!!:yes:

Cu mare drag,
Venera