PDA

View Full Version : de ce am luat bann 3 luni?????



chinna tm
5th August 2008, 13:13
rog a mi se explica.....yoyo mi-a dat bann....3 luni....si explicatii deloc!!!!!

laurdog
5th August 2008, 13:21
pt ca asa a vrut muschiul vaginal, atrofiat ce-i drept, al cuvantatoarei.

laurdog
5th August 2008, 13:35
am vrut sa te intreb cine e aratarea aia din prima poza de pe threadul pe care l-ai deschis pe Diverse.
urata creatura, mamaaaa m-am si speriat. brrrrrrr

chinna tm
5th August 2008, 13:38
e aleatoare poza.....:happy

laurdog
5th August 2008, 13:42
ahaaaa, ai gasit-o in vreun cos de gunoi? oricum, acum sunt sigur ca omul se trage din maimuta, doar ca unii au ramas inca la acel stagiu.

chinna tm
5th August 2008, 13:48
laur......era in recycle bin.....:happy.....maimutze?......darwin asta stia ce stia.....:happy

laurdog
5th August 2008, 13:51
da ma, dar noi ce vina avem sa vizionam o astfel de gluma proasta a naturii?
ce dreak bai chinezule, puteai sa pui si tu ceva mai.......uman. asta era buna pt un thread despre.....zoofilie.

resita
5th August 2008, 14:08
si va mai intrebati de ce sunteti banati

chinna tm
5th August 2008, 14:22
da mai resita....dar atata timp?????cand altii fac toate tampeniile si stau calmi pe forum?????

laurdog
5th August 2008, 16:00
si va mai intrebati de ce sunteti banati

am zis eu ceva? am spus ca nu meritam?
doar ca mi-e scarba cand o vad pe asta cum pune curul pt unii care jignesc, iar pe altii ii arde de nu se vad. daca asta se numeste dreptate resita, atunci ma cac in el de forum.

newcool
5th August 2008, 16:53
salut...3 luni pt Laur mi se pare cea mai mare porcarie posibila.YOYO,ma asteptam sa fii mai isteata.Oricum bann-urile le-ai dat pe presupuneri,nicaieri nu apare numele cuiva.Lucrezi cu 2 unitati de masura diferite:(

Elphax
5th August 2008, 16:56
mai baieti, de data asta ati cam sarit calu'

daca o sa fiti cuminti si o sa va cereti scuze poate vi se va reduce din pedeapsa, altfel nu cred ...

newcool
5th August 2008, 17:02
mai baieti, de data asta ati cam sarit calu'

daca o sa fiti cuminti si o sa va cereti scuze poate vi se va reduce din pedeapsa, altfel nu cred ...
daca urmaresti discutiile de pe pinguini de aseara,o sa tragi concluzii viz-a-viz de buna noastra credinta....discutiile pt care yo ne-a bannat au fost inainte,si oricum a fost un bann subiectiv doar ca asa a vrut muschii ei.Nu e pomenit nici un nume nu exista injuraturi.Daca se regaseste personaj in discutie,treaba ei,inseamna c-am avut dreptate.Si pana una alta mi se rupe de bannul vostru,asa stau mai putin pe net.:P
si chinna tot 3 luni?? bravos YOYO,esti cea mai tare!

laurdog
5th August 2008, 17:03
1.elphax, am luat puncte de penalizare pe bune de la resita. de la aia le-am luat pe niste apropouri, in care nu se specifica niciun nume. eu unul chiar imi cer scuze celor care merita, si care s-au simtit lezati de comportamentul meu. NICIODATA nu ii voi cere scuze aleia.
2.COOL, din cate stiu eu am 7 zile, si chinna 3 luni, dar poate tu stii mai bine. tu cat ai?:D

newcool
5th August 2008, 17:13
1.elphax, am luat puncte de penalizare pe bune de la resita. de la aia le-am luat pe niste apropouri, in care nu se specifica niciun nume. eu unul chiar imi cer scuze celor care merita, si care s-au simtit lezati de comportamentul meu. NICIODATA nu ii voi cere scuze aleia.
2.COOL, din cate stiu eu am 7 zile, si chinna 3 luni, dar poate tu stii mai bine. tu cat ai?:D

da asa-i,oricum aici se vede caracterul de "vaduva neagra"al supermoderatoarei..:P
eu am 3 zile,dar pot sa ma tina cat vor ei...MI SE RUPE:groggy:

laurdog
5th August 2008, 17:19
eu unul recunosc ca am sarit calu' in discutiile cu nebunul de duba, si resita m-a penalizat, pe bune.
cat despre asta.....crede-ma ca mi-e si scarba sa mai scriu. se dovedeste inca o data ca unii moderatori actioneaza aiurea, in functie de simpatii si antipatii. asa a facut si frantuzul cu B, cu relansat si altii, asa face si saraca asta. in fine, nu ma intereseaza. la cat am intrat eu in ultimul timp........

newcool
5th August 2008, 17:24
eu unul recunosc ca am sarit calu' in discutiile cu nebunul de duba, si resita m-a penalizat, pe bune.
cat despre asta.....crede-ma ca mi-e si scarba sa mai scriu. se dovedeste inca o data ca unii moderatori actioneaza aiurea, in functie de simpatii si antipatii. asa a facut si frantuzul cu B, cu relansat si altii, asa face si saraca asta. in fine, nu ma intereseaza. la cat am intrat eu in ultimul timp........
da-i in "doamne iarta-ma":D

Tyler Durden
5th August 2008, 20:55
Ba-n **** mea, inteleg sa te crezi nedreptatit (poate pe buna dreptate, chair nu ma pronunt) si sa reactionezi urat, inteleg sa te mai injuri cu unul cu altul asa ca baietzii, dar sa jignesti in halul asta o femeie chiar mi se pare impardonabil.

laurdog
5th August 2008, 21:27
Cand o sa urmaresti desfasurarea evenimentelor, da-ti cu parerea Tyler. Daca tu suporti mizeriile, e problema ta, eu nu le suport.

newcool
5th August 2008, 23:36
da-te mai incolo Laure,stai mai drept Tyler,ca nu-ncap in pat...chinna nu mai sapa santuri ca 3 luni trec ca maine...sa-mi bag spitu,de stiam ca ia bann 3 luni chinna,sa mor daca mai ma dadeam cu sania.uf al dreak de stramta celula asta:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

chinna tm
6th August 2008, 07:48
tyler.....
1.subscriu ce a zis laur......urmareste firul evenimentelor......
2.atata timp cat noi primim penalitati maxime iar o parte din forumisti sunt tolerati.....in mod constient......ce vrei?recunosc, nu m-am mai putut abtine....vezi cate puncte au luat laur si cool si pt ce.....bleah......
3.eu am considerat ca e mai mult o gluma.....chiar daca a fost si jignire la mijloc.....
4.mi-a trecut supararea.....dar e mai bine sa stau la "racoare".....e canicula pe afara:happy.......
5..si nu mai sariti de fund in sus ca i-am facut cine stie ce lui yoyo......da, e femeie.....dar se considera mai egala decat toti.....parerea mea-si o pot argumenta!!!!!a se vedea doar limbajul ei la adresa brasovenilor.





bre.....e misto pe aici.....:D.....o ontrebare.....io am primit juma' de bann permanent?????:happy

newcool
6th August 2008, 09:33
good morning,pt cine-i good..ca pt mine nu-i.:mda:Laur asta sforaie de rupe,Tyler vorbeste-n somn si da din picioare,Chinna a sapat toata noaptea la tunel,o fost cald ca dreaku, unde mai pui ca periodic se benocla o gardiana pe gaura vizetei,naspa ce mai.:P..Vadimeee,unde-s drepturile omului??:P o sa ma plang la Haga:D

chinna tm
6th August 2008, 09:41
neatza cool......




bre, nu ma da de gol.....am reusit sa fac o gaura pe acolo.....inca nu e tunel....:happy.....si tim asta ma hidrateaza cu apa plata.....pai de unde naiba atata vlaga.....
P.S.: cer clima in celula.....si dopuri de urechi.....nu am, fost atent, dar cineva vorbea in somn:happy




P.S.2: rog sa mai bannati pe cativa....de preferinta dintre cei cu care ma contram, ca sa nu ma mai plisctisesc pe aici:happy

Vladek
6th August 2008, 09:57
Neata ! Care mai e situatia prin celule azi :D ? Tyler, iarasi te-ai intors la racoare ?

chinna tm
6th August 2008, 09:59
vladek......salut.....azi nu te mai aplaud:D......
o vorba buna la "ai mari" nu pui daca te rog?.....bannati si voi pe mai multi, ca se poate face trafic si aici:D

newcool
6th August 2008, 10:14
Neata ! Care mai e situatia prin celule azi :D ? Tyler, iarasi te-ai intors la racoare ?
naspa,n-aveti aer conditionat , mancarea-i proasta si cafeaua-i din nechezol:happy:happy
p.s cu 45 de puncte,mai bine mai prelungiti bannul,vorba aia,nici nu ies bine ca iar ma arestati:ras-plans::dance:

chinna tm
6th August 2008, 10:35
cool.....macar imi ti companie:happy

newcool
6th August 2008, 10:54
cool.....macar imi ti companie:happy
lasa mah ca vorbesc eu cu YOYO,doar suntem prieteni buni:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

chinna tm
6th August 2008, 10:58
promiti?????:happy

laurdog
6th August 2008, 11:10
'neata. bai ai dreak ce vorbiti in somn. gardiaaaaan, ia-i p'astia de aici ca nu pot sa dorm.

chinna tm
6th August 2008, 11:27
salve laur.....ssssst......ca nu pot sapa tunelul daca vin gardienii:happytori....esti in vizita?????piftelele?:happy




bre....4 membrii....si doar eu si tori pe "vizible"......nu ma joc asa:happy
uite ca apar din ce in ce mai multi vizitatori....toti la mine?:happy

laurdog
6th August 2008, 11:34
cu portocale chinezule.
resita, daca citesti cumva, as vrea sa-ti spun doua lucruri:
1.esti in eroare cu doua probleme si promit ca ti le voi dezvalui
2.considerand ca noi doi avem o relatie ok, te rog sa-ti tii promisiunea intocmai. insa daca voi vedea ca vei incepe si tu sa fii nedrept, crede-ma ca nu iti doresti sa vezi reactia mea :ok:

chinna tm
6th August 2008, 11:36
uraaaaaa.....portocale.....:happy.....
si piftelele pe cand?????sau alea le trimite cu prastia?:happy.....frumos oricum din partea precenului tori ca ne viziteaza:D.....bere pt dansul:D




P.S.: domnilor am ajuns la o concluzie.....dunga aia de pe nick-ul meu e de fapt o banderola de capitan:happy.....bre, dar chiar rosie?:happy

laurdog
6th August 2008, 11:46
albastrul e....luat de altii, verdele are anumite conotatii, iar mov......ce sa zic, prefer orice alta culoare:drak:

chinna tm
6th August 2008, 11:48
un violet pe acolo laur.....se putea......se poate face cerere?????:happy.....dar decat albastru, mai bine asa......macar eu sunt capitan acum:happy.....

laurdog
6th August 2008, 11:50
ia uite chinezule, jesus loves us.
ti-ai cerut si tu scuze pt infractiunile de neiertat?

chinna tm
6th August 2008, 12:00
nu pricep laur.....la ce te referi?????

laurdog
6th August 2008, 12:38
ne vizitase insusi jesus supremu
apropos, pffffffff ce dreak ti-a adus cip de macare?:groggy::groggy:

newcool
6th August 2008, 12:42
ne vizitase insusi jesus supremu
apropos, pffffffff ce dreak ti-a adus cip de macare?:groggy::groggy:

brrr...bine ca n-a venit sfantu petru....mi-s tanar inca n-am chef s-o mierlesc:groggy:

chinna tm
6th August 2008, 12:45
cool....tu nu te plange....iesi repede de la bulau:happy....
laur...ale naibii portocale.....:happy......
bah....nu mai va agitati pe aici.....ca ma stradui cu tunelul.....:happy
apropos.....cine doarme deseara la perete?????:happy

chinna tm
6th August 2008, 12:46
sall delapris......multumim de vizita....ce ne-ai adus?......in afara de apa plata, piftele si portocale.....ceva bere?????:D

newcool
6th August 2008, 12:47
cool....tu nu te plange....iesi repede de la bulau:happy....
laur...ale naibii portocale.....:happy......
bah....nu mai va agitati pe aici.....ca ma stradui cu tunelul.....:happy
apropos.....cine doarme deseara la perete?????:happy
Yoyo?:shocked:

laurdog
6th August 2008, 12:47
cool....tu nu te plange....iesi repede de la bulau:happy....
laur...ale naibii portocale.....:happy......
bah....nu mai va agitati pe aici.....ca ma stradui cu tunelul.....:happy
apropos.....cine doarme deseara la perete?????:happy

Tyler :evil::evil::evil:
COOL, ea nu doarme, vegheaza.....hapciuuuuuuuuuu, fir-ar al dreak, am racit

newcool
6th August 2008, 12:48
Tyler :evil::evil::evil:
Tyler e recidivist,de ce l-au pus in celula cu "primarii"?:D

chinna tm
6th August 2008, 12:50
bah....ce e aici?......ori tyler ori yoyo.....:happy....sau avem mai multi pereti:D.....
delaparis....ai plecat fara sa ne aduci nimic.....:D......

laurdog
6th August 2008, 12:51
bah....ce e aici?......ori tyler ori yoyo.....:happy....sau avem mai multi pereti:D.....
delaparis....ai plecat fara sa ne aduci nimic.....:D......

n-a plecat ma, da' e chitros rau. huooooooo frantuzule, ne tii nemancati:rosu:

newcool
6th August 2008, 12:54
salve mario!:D

chinna tm
6th August 2008, 12:54
ce supermoderator domle....e pranzul!!!!!.....cine e cu haleala la parnaie?????.....ca ma ia foamea:happy
sall mario....tu ce ne-ai adus?palinca?????:D

laurdog
6th August 2008, 12:55
din pacate, mario nu poate sa ne raspunda aici.
salve PRIETENE MARIO :ok:

chinna tm
6th August 2008, 12:58
stiu laur......doar ii verificam sacosa:happy.....ne va raspunde pe alt thread.....:D

laurdog
6th August 2008, 13:02
raspuns pt tim la postarea de pe AA:
se numeste....RA, tim:ok:
acolo se incordeaza intre ei

chinna tm
6th August 2008, 13:03
am palinca de la mario:happy.....yupyyyyy......sa vad acum vreun moderator care are tupeu sa intre in celula sa bea cu mine:happy
bre....dar ce....cititi suntem.....:D.....
vizitele se fac doar cu ceva cadouri prin sacosa:happy......aviz amatorilor:happy

laurdog
6th August 2008, 13:08
bai, voi va dati seama ca noi si arestati contribuim la bunastarea forumului? si postarile detinutilor se contabilizeaza.
PROTESTEZ!!!!!
VREAU MANCARE MAI BUNA SI SA FIU SINGUR IN CELULA!!

laurdog
6th August 2008, 13:10
nu tim, Razbunarea Amatorilor :ok:

newcool
6th August 2008, 13:10
la intrebarea lui chinna:"de ce am luat bann 3 luni???"..raspunsul e simplu: de aia:cheer::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

newcool
6th August 2008, 13:12
salve Novac...ti-e dor de noi?:P

chinna tm
6th August 2008, 13:12
laur, ai dreptate.....
PROTESTEZ SI Eu:.....vreau si mai multa mancare....si bautura.....patul meu, o lopata serioasa cu care sa incerc sa evadez....si sa il lasati pe laur cu noi:happy.....
plus daune morale ca trebuie sa impart palinca cu detinutii.....baaaaah.....care mi-ati sutit sticla????:happy

laurdog
6th August 2008, 13:14
stai sa mai deschid vreo doua threaduri, si se rezolva. mi-a promis cineva ca ma rezolva.......iiihhhhhhhh, bleahhhh

chinna tm
6th August 2008, 13:20
ce ai bre.....a pus cool apa in sticla?:happy

resita
6th August 2008, 13:21
cu portocale chinezule.
resita, daca citesti cumva, as vrea sa-ti spun doua lucruri:
1.esti in eroare cu doua probleme si promit ca ti le voi dezvalui
2.considerand ca noi doi avem o relatie ok, te rog sa-ti tii promisiunea intocmai. insa daca voi vedea ca vei incepe si tu sa fii nedrept, crede-ma ca nu iti doresti sa vezi reactia mea :ok:

1. astept

2. timpul iti va demonstra daca imi respect sau nu promisiunea


si cum nu e frumos sa vin cu mana goala in casa noua ti-am adus si tie ceva.

http://img115.imageshack.us/img115/7626/1054007061040wr5.gif (http://imageshack.us)

chinna tm
6th August 2008, 13:21
sall aaxi....tu cu ce vii pe la noi?.....trebuie sa ne aduci ceva bre cand vi in vizita:D......
io zic ca mancare avem.,..bautura avem....reviste nu dorim...platesti stripteuza?:happy
cool....are laur haleala....de aia vroia sa fie singur in celula:happy......
ce chestie:happy

chinna tm
6th August 2008, 13:25
ceau yoyo.....mai esti suparata?:D......nah ca ai si plecat.....

newcool
6th August 2008, 13:27
forza UTA!:D

chinna tm
6th August 2008, 13:30
juma de bann permanent pt cool....se agita si isi deranjeaza colegii de celula.....:happy.....cred ca de la plainca i se trage:happy
bre cool....stai linistit.....nu te mai agita asa ca era sa ma dai jos de pe canapea:happy

newcool
6th August 2008, 13:32
ti-a depus tim cerere de gratiere chinnezule:happy:happy:happy

chinna tm
6th August 2008, 13:34
am vazut cool......MULTUMESC FRUMOS TIM!!!!!
daca sunt scos de la racoare.....o sa pot si demonstra ce a zis el acolo:D.....:happy

chinna tm
6th August 2008, 13:51
tim si kidon au dreptate.....trei zile pot sa stau pe aici....chiar si o saptamana:happy.....
multumesc celor care voteaza eliberarea mea.....o sa fie rasplatiti....cu bere:D
sustin de aici ideeaa ca: LAUR SI COOL SA FIE ELIBERATI!!!!!....in semn de solidaritate am pus si culoare rosie.....iar eu pe mine....nu ma votez:D

chinna tm
6th August 2008, 14:27
KIDON.....iti raspun aici:D.....decat rosu cu albastru.....mai bine doar rosu:happy.....indiferent de penalizare:D

Elphax
6th August 2008, 14:37
salutare baieti, stiu ca e greu

v-am adus niste prajituri, va place eclerul cu frisca?

dar sa nu muscati prea tare, ca e cate o pila in fiecare, poate reusiti sa taiati gratiile si sa fugiti :P

chinna tm
6th August 2008, 14:39
sall elphax.....multumim:D
P.S.:fa rost de un tort mare in care sa bagi si lopata aia, ca deja sap de ieri la tunel:D

mastodont
6th August 2008, 14:43
cum ii baieti ?? Ies un pic ,am bilet de voie , ce sa va aduc din partea baietilor ??

chinna tm
6th August 2008, 14:51
hopa....bre...iar te banneaza pt clona:D.....bere....ca restu' avem:D

newcool
6th August 2008, 15:05
sa-mi bag spitu,scoate-ti infractorul asta penal din celula noastra,strica atmosmera:mda:

newcool
6th August 2008, 15:07
chinna ai reusit sa-l elimini pe hard,dupa ce iesi,mai fa una poate scapam si de miner:D

chinna tm
6th August 2008, 15:09
domnilor....eu ies!!!!!de pe net:happy.....va dalut!!!!!va doresc o zi minunata in continuare!!!!!numai de bine!!!!!

newcool
6th August 2008, 15:10
:ras-plans::great:adio dar raman cu tine!

laurdog
6th August 2008, 15:54
bai ce mancare proasta au astia aici. merci resita, ca elphax a venit doar cu vorbele:limba:

newcool
6th August 2008, 16:07
ce taroi facu asta micu p-aici:ras-plans: bine ca s-o culcat..somn usor chinnezule:)

laurdog
6th August 2008, 16:13
resita, pentru ca te consider un baiat inteligent, iti dezvalui cele doua erori prin doua intrebari:
1.dupa parerea ta, cine conduce Romania, cei care apar la tv, sau cei care stau in umbra? ;)
2.in medicina, ce e preferabil, ca sa nu zic ideal, sa previi cauza, sau sa tratezi efectul? :D
sunt ferm convins ca ai inteles ce am vrut sa spun, si nu doresc un raspuns, ci doar o clipa de meditatie din partea ta.
o zi buna :ok:

laurdog
6th August 2008, 16:18
ooooo, hello Moni. ce faci tu pe aici? ai venit in vizita la puscarie?

Leo
6th August 2008, 17:02
ce faceti baieti ?

laurdog
6th August 2008, 17:11
nimic. stam cuminti la zabrele:happy

Leo
6th August 2008, 17:16
bine faceti , fiti cuminti

laurdog
6th August 2008, 17:20
bine faceti , fiti cuminti

pana iesim :drak::drak:

Leo
6th August 2008, 17:47
La O Bere ? :D

laurdog
6th August 2008, 19:17
ce dreak bai delaparis, tu nici acum nu intelegi?
eu unul nu doresc clementa nimanui, cu atat mai putin a aleia, dar ce i s-a facut lui chinna e o mare MIZERIE. stii cumva cum se numesc oamenii care fac mizerii?
ti-am spus mai demult ca judecati cu doua unitati de masura, dar tu nu ai vrut sa intelegi. de ce pot exista moderatori in adevaratul sens al cuvantului, si pot da multe exemple, iar altii sunt mai mult decat partizani? voi spuneti ca noi avem o problema, dar oare voi, astia albastri nu aveti?
priveste reactiile altor useri care nu au nimic in comun cu AA. sau si ei au o problema?
chiar toata lumea e nebuna, tampita, iar ceilalti maxim 5, in frunte cu aia, sunt normali?

delaparis
6th August 2008, 19:21
concret laure altfel nu inteleg ce vrei ...

Ce i s-a facut lui chinna si care aia 5 ?

laurdog
6th August 2008, 19:28
pai cei 5 au injurat de familii, au jignit cum nici nu isi poate imagina cineva, iar chinna a luat 3 LUNI pt o poza pusa pe un thread?
da-o dracu, daca asta ti se pare dreptate, inseamna ca traim in alte lumi.
stii bine ca eu nu am fost de acord cu ideea de a elimina pe cineva de undeva. se poate face abstractie de oricine, insa, daca vine unul la tine in casa, zi de zi, iti muta mobila, iti consuma proviziile si in final nici nu te mai primeste in casa ta, cum ai reactiona?
cand stiti ca ati gresit, in loc sa remediati asta, barbateste si civilizat, va faceti ca nu intelegeti, vreti rezumate pt ca nu aveti timp sa cititi, etc
pai fratilor, daca nu aveti timp, de ce mama dracului v-ati facut moderatori? lasati-i pe altii care au timp si chef sa faca intr-adevar dreptate.

laurdog
6th August 2008, 19:31
qed, postarea uneia din cei 5, pe petitie

delaparis
6th August 2008, 19:33
E clar ... nu vorbesti concret deci nu am ce face aici.

Eu nu urmaresc ce se intampla pe diverse decat foarte rar, atunci cand nu mai am de muncit pe alte sectii ... tu iti pierzi 99% din timpul petrecut pe ols acolo deci nu avem cum sa comunicam.... decat daca faci un mic efort.

laurdog
6th August 2008, 19:40
ce dracu mai concret vrei sa-ti scriu? stii pt ce a fost banat chinna? ai citit macar o data postarile unor useri ca bumbescu, ulysses sau lopez?
daca raspunsul e NU la ambele intrebari.....atunci ce Dumnezeu mai cauti aici in calitate de SUPERmoderator?
scuza-ma, dar ca de obicei te fofilezi. nu ai sange sa faci ceva, ce te OBLIGA pozitia ta pe acest forum. cel mai simplu, e sa fugi si sa te faci ca nu intelegi. crede-ma, un om inteligent sufera cand ii dezamageste pe ceilalti, nu cand ii enerveaza.
ma dezamagesti delaparis.
o seara buna, si fara eforturi prea mari.

delaparis
6th August 2008, 20:51
uite cum stau lucrurile Laur ...

Stiu f bine ce s-a intamplat si chiar inainte ca situatia asta sa ajunga aici iar stiu f bine cine provoaca si cine face special sa manipuleze opinia cititorilor si sa forteze moderatorii sa actioneaze intr-un fel sau altul.

Esti copil daca crezi ca ma pacalesti pe mine cu prostii de genul asta iar daca mai ma provoci mult vei vedea ce "sange" am ...

Vezi ca rabdarea mea are si ea o limita si te sfatuiesc sa nu o atingi :cool:

dezamagitule :sleep:

laurdog
6th August 2008, 21:09
pfff, m-ai speriat de moarte.:sleep:ramane cum am spus.
noapte buna :confused:

Leo
6th August 2008, 21:16
LAUR , somn usor

laurdog
6th August 2008, 21:18
merci frumos Leo. nu am de ce sa nu dorm bine. in plus, maine am o zi grea, ca pleaca fii-mea, si trebuie sa ii mai cumpar cate ceva

newcool
6th August 2008, 22:16
UTA-CFR Timisoara 2-1...slab jucam.:mda:

delaparis
7th August 2008, 00:01
Laurdog ... acum am citit ce ai postat la inceput pe acest thd ...
:cool:

vorbim maine :)

newcool
7th August 2008, 00:48
mah baieti,nu stiu daca ati procedat inspirat cu petitia....sper ca da.Un lucru-i clar,unul ca bumbescu poate jigni la greu,poate folosi cuvinte ca imbecil si oligofren fara sa ia nimeni atitudine..qed:mda:

chinna tm
7th August 2008, 07:56
neatza lumeeeee!!!!!......si cu dedicatie.....NEATZA TORIIIII!!!!!:D




vad ca acolo unde este petitia au aparut si scursorile....bine mai bumbescule, gibon oligofren("deie" naiba sa imi prelungiti bannul pt cuvintele lui ala).....bine mai ulysses.....acum serios, cat ati stat in sedinta inainte sa apareti pe acel thread?????bumbescu a jignit la greu.....ulysses.....no coment-la fel.....s-a vazut inca o data care si cum sunt cei tolerati pe ols.....sa mergeti va rog si la cauza din care am facut acel thread cu poza......ce a facut yoyo inainte de asta?????......mai lasati-ma.....o gramada de infecti isi dau cu parerea.....documentati-va inainte sa vorbiti.....da, yoyo e femeie....DAR AROGANTA TIPIC BECALIOTEANA ?????......daca e femeie poate sa iti faca ce vrea?sa te ia la misto?ea poate sa ii injure pe brasoveni.....noi daca ne luam de steaua , 10 puncte.....altii pot sa ne injure la greu. noi daca incercam sa ripostam, 10 puncte.....vedeti de ce au luat bann cool si laur....si pt ce postari au luat 10 puncte.....mda....e femeie....da, mi-am cerut scuze...si atat.nu inseamna ca nu a meritat ce am facut!!!!!si stiti ceva....lasati-ma bannat 3 luni.....MI SE FALFAIE!!!!!prelungiti-mi bannul pt vocabular infect......:happy.....de la bumbescu am invatat!!!!!





si cu dedicatie pt adevaratii "giboni" ai ols-ului.....PAMPALAILOR!!!!!.....:happy

laurdog
7th August 2008, 11:32
salutare detinutilor.
francezule, noi doi nu vom mai avea niciodata un dialog.
daca yoyo a decis ce a decis, sa fie iubita, eu nu doresc clementa nimanui.
din acest moment am incheiat orice dialog cu tine. sa fii sanatos, plin de bani si....minte.:ok:

chinna tm
7th August 2008, 11:34
salve laur!!!!!.....:D.....ce fain e sa ai libera trecere dintr-o celula in alta:happy.....
cat despre restul laur.....cum spuneai tu.....fasssss:D

Leo
7th August 2008, 11:42
ceao LAUR , gata cumparaturile ?

laurdog
7th August 2008, 11:53
gata Leo. acum trebuie sa ii fac bagajul, ca pleaca maine la 6.30

Leo
7th August 2008, 11:54
distractie placuta si drum bun !

laurdog
7th August 2008, 11:55
e tabara de engleza, deci distractie mai.....salcam.

laurdog
7th August 2008, 12:14
Mario, si pentru mine......ce?

laurdog
7th August 2008, 12:20
fratilor eu va las.
chiar imi pare rau ca am jignit-o p'aia, si nu pt ca e femeie sau moderator, ci pur si simplu. ne-om mai citi noi pe saptamana viitoare, sau poate nu.
indiferent de jignirile mele, ale lui COOL sau chinna, probleme majore de aici, raman.
nu doresc sa mai fac parte din asa ceva.
va salut

chinna tm
7th August 2008, 12:25
salutare laur......take care!!!!!.....si.....in curand si eu voi urma decizia ta.....cred.....nu stiu cat o sa mai stau pe aici......numai de bine!!!!!

delaparis
7th August 2008, 18:03
francezule, noi doi nu vom mai avea niciodata un dialog.
daca yoyo a decis ce a decis, sa fie iubita, eu nu doresc clementa nimanui.
din acest moment am incheiat orice dialog cu tine. sa fii sanatos, plin de bani si....minte.:ok:

Nu-mi aduc aminte de vreun dialog cu tine in afara de atentionari sau sanctiuni la felul in care te-ai exprimat pe forum.

ms pentru urari si pentru plecare ...


PS. mai citeste odata ce ai scris la inceputul acestui thd ... moralistule

laurdog
7th August 2008, 18:18
spre deosebire de altii si chiar de tine, eu am fost un...bebelus :ok:

laurdog
7th August 2008, 20:45
"Ai reusit sa devii maimuta."
QED, dar asta nu se vede :rosu::rosu::rosu:

newcool
8th August 2008, 10:30
alo,proba de microfon

newcool
8th August 2008, 10:41
bye bye,probabil(daca se tin de cuvant) cand o sa revin nu o sa mai pot posta aici,ca mi se ridica bannul...asa ca va las(deocamdata) si aveti grija,ca in celula aialalta exista un infractor periculos:mda:
va astept pe AA:ok:

newcool
8th August 2008, 11:04
domnilor moderatori,daca am inteles bine,i-ati interzis lui chinna sa mai acceseze forumul de pe contul lui,da? de ce,ma rog?

laurdog
8th August 2008, 11:53
domnilor moderatori,daca am inteles bine,i-ati interzis lui chinna sa mai acceseze forumul de pe contul lui,da? de ce,ma rog?

cum adica? nu mai poate posta nici aici? cum dreak?

laurdog
8th August 2008, 12:07
yoyo, daca tot ai venit, poate ii ridici banul lui newcool, ca e trecut de ora 10.:ok:

laurdog
8th August 2008, 12:26
Leo, la Recensamant sunt vreo 2 in plus, adica DINAMOVISTI doar cu numele. stii la cine ma refer:drak::drak:

Leo
8th August 2008, 14:28
la cine LAUR ? la tine si ...................la mine ? :P

laurdog
8th August 2008, 14:30
nu Leo, unul din ei e cel mai nou absurd. sau nu e absurd, si a venit doar sa....sfinteasca threadul?:drak:

laurdog
9th August 2008, 16:25
kid, te rog frumos...abtine-te. lasa-l sa....greseasca.....:happy:happy:happy

laurdog
9th August 2008, 20:12
cineva a decedat azi prin.....gazare.....
HAHAHAHAHAHA....:happy:happy:happy:happy:happy

Leo
11th August 2008, 09:32
salut LAUR , mai ai un pic :D

laurdog
11th August 2008, 10:43
da, Leo.
voi reveni.....in forta:drak:

Leo
11th August 2008, 15:13
este mare nevoie de tine pe DINAMO , dar cu forta las-o mai moale :D

laurdog
11th August 2008, 16:58
am vazut si eu ce se intampla pe Suprter DINAMO. maine revin.
cat despre forta.........asta e, asta sunt:P

Vincitor
18th August 2008, 17:57
de ce am luat ban ? Si de la cine ? ...enigma ???

Vincitor
18th August 2008, 18:00
cica asta e motivul .

You have been banned for the following reason:
m-am saturat

Date the ban will be lifted: 25th August 2008, 17:00

cine s-a saturat si de ce anume ?? Nu am scris nimic ce s-ar fi pretat vreunei sanctiuni ...ma poate lamuri cine va ??

YoYoyOi
18th August 2008, 18:05
eu m-am saturat...

Vincitor
18th August 2008, 19:03
cred ca te uiti in oglinda cand dai bann ! Nu suntem noi de vina !!