PDA

View Full Version : Meciuri amicale



iuli
15th August 2006, 15:27
http://img89.imageshack.us/img89/21/coteazivv6.png

iuli
15th August 2006, 15:29
Ucraina-Azerbadjan
1.15 :mda: ...stiu, azerbadjan este o echipa mediocra dar nici Ucraina nu satisface...mai ales cand nu joaca Sheva si Rebrov...Ucraina fara acesti 2 jucatori este totusi peste azer. insa nu foarte sus...este un meci amical asa ca nu vor forta prea mult... opinia mea: Azerbadjan +2 1.885 10bet 5/10


Slovenia-Israel
Meci echilibrat, absente si de-o parte si de alta...la sloveni va lipsi Acimovici in timp ce la israelieni vor lipsi fundasii centrali titulari plus atacantul Coluati, tot titular. Parerea mea este ca Israel nu are cum sa castige acest meci, si voi juca pe slovenia DNB 1.88 10bet 6/10


Slovacia-Malta
Slovacia a avut mereu probleme in a inscrie goluri si cred ca vor avea si in aceast seara...maltezii se apara bine vor juca in 4-5-1 si parerea mea, vor incerca sa ia cat mai putine goluri, de marcat nu cred ca vor marca, slovacii au aparare buna, si cred ca limita la under/over este buna...opinia mea under 3.5 1.98 10bet 5/10


Ghana-Togo
Un meci interesant, 2 echipe africane, calificate la cupa mondiala care a avut loc in germania...dak ghana a ajuns pana in optimi practicand un joc foarte bun, togo a dezamagit, fiind poate cea mai slaba echipa a aacestui mondial. Meciul se va juca la Londra. Voi miza pe ganezi, o echipa net superioara 1.73 10bet 5/10


Tara Galilor-Bugaria
Nu suport aceasta echipa britanica, mingi lungi si atat, joc de pase=0...bulgarii nostri practica un joc ofensiv, cu 3 atacanti, berbatov, todorov si petrov si pot pune probele mari lentilor fundasi galezi....voi miza pe Bulgaria sa nu piarda 1.57 bet365 6/10


Islanda-Spania
Spania va juca cu echipa cea mai buna in acest moment(poate doar raul era bine sa nu joace :drak: ). Casillas, Salgado, Ramos, Ibanez, Pernia, Albelda, Fabregas, X.Alonso, Raul, Villa si Torres. La islandezi nu va juca Gudjohnsen. O echipa asemnatoare cu cea de la cupa mondiala, xavi si puyol sunt accidentati. Spania are apararea destul de buna, si cu Albelda si Alonso in fata lor cea mai buna optiune este: Spania nu ia gol 2.10 gb 6/10


Bafta !!!

iuli
16th August 2006, 13:01
Profit in meciurile de ieri: 13.67 u

PS. cand e vb de treaba nu se baga nimeni....dar de furat ponturi sunteti primii...

din cauza asta, voi mai scrie doar in jurnalul meu...

White Shadow
16th August 2006, 13:03
Sunt meciuri amicale Iuli , majoritatea fug de meciurile amicale.............

iuli
16th August 2006, 16:00
Finlanda-Irlanda de Nord
Un meci intre 2 echipe care prefera jocul britanic, pase lungi, lupta multa...De altfel si majoritatea finlandezilor joaca prin ligile engleze, iar despre nord-irlandezi se stie ca joaca numai cu pase lungi :crazy: ... La finlandezi nu vor juca Litmanen si Tainio, cei mai buni 2 jucatori ofensivi ai acestora. La Irlanda de Nord a venit un nou antrenor care se pare ca prefera un joc tacticizat in dauna unui joc ofensiv. Voi miza pe under 2.5 1.80 gb 5/10


Luxemburg-Turcia
Un meci dezechilibra total...dupa 2 ratari consecutive la turneele finale, Turcia incepe azi un nou drum, un amical cu o exotica a fotbalului, Luxemburg. Nu se pune problema castigatoarei in acest meci; Turcia va juca foarte ofensiv: Tuncay, Aurelio( noul turc :drak: ) Fatix si Nihat, cand joci cu un asemenea atac nu poti juca altceva decat: Turcia -2.5 2.04 10bet 6/10


Camerun-Guineea
Un meci african...Camerun este clar echipa mai buna, chiar si faara Eto`o care a ramas la Barcelona pt a juca supercupa spaniei cu rivala Espanyol, Webo si Douala putandu-l inlocui foarte bine. Geremi. Olembe sau Makoun vor face diferenta la mijloc si mizez pe victoria Camerunului 1.58 gb 7/10


Rusia-Letonia
Un nou meci foarte interesant dupa parerea mea...Rusia ambitii mari pentru noua campanie de calificari, un nou antrenor, un super antrenor, Guus Hiddink...Au echipa clar mai buna dar Guus este un antrenor caruia ii place sa isi organizeze bine apararea deci mizez pe Rusia nu primeste gol 2.02 gb 5/10

Bafta !!!

iuli
16th August 2006, 17:20
Italia-Croatia x2 1.75 7/10