PDA

View Full Version : De ce intrati pe FORUM ONLINESPORT ?



ricky
19th May 2004, 21:07
Ce-mi place si ce nu...

Eu, de exemplu, caut informatia (despre sportul romanesc) dar si contactul scris cu iubitorii sportului din tara !
De pe EVZ, mi-am facut un prieten foarte bun !
Pentru mine conteaza, in primul rind, factorul "distractiv" !
Poate imi aduc aminte de rezultatele echipei NATIONALE de fotbal de la C.M. din 1930, poate imi aduc aminte cu ce vas s-au deplasat, poate stiu C.M. din toti anii dar...atunci cind distractie nu e...nimic nu e !
Ramin la parerea ca ONLINESPORT este cel mai bun FORUM de pe RO !
Dar, se pare, sint unii care...imput atmosfera !
Sint tot mai dese rafuielile verbale !
De cele mai multe ori, din pacate, sint implicati UNII moderatori care, din prea mult zel, fac o munca de militieni (ma refer la trecut) !

P.S. Voi reveni ! Am o convorbire telefonica !

daydreamer
28th June 2004, 14:39
Ce-i fain pe Onlinesport este ca pt cineva care nu sta in tara, este o ocazie de-a avea informatii si pareri despre fotbalul romanesc...dar mai mult ca fotbalul, este o ocazie de-a impartasi idei intre "frati" romani!
Bravo pt acest forum, este foarte bine facut!! /hello

Catalanul
28th June 2004, 15:07
pentru ca e singurul forum in care imi place sa postez
m-am mai inscris si in alte forumuri dar am postat numai vreo cateva mesaje
in schimb aici am multe mesaje postate

Vadim
28th June 2004, 15:13
Pentru mine forumul este expresia cea mai clara a libertatii de opinie, locul de intilnire a celor mai diferite puncte de vedere si locul in care iti cunosti si interacionezi cu cititorii. Nu intru pe forum numai pentru sport, ci pentru buna-dispozitie in general.

Ricky, daca nu iti convine ceva, poti sa actionezi :).

ricky
28th June 2004, 18:25
Pentru mine forumul este expresia cea mai clara a libertatii de opinie, locul de intilnire a celor mai diferite puncte de vedere si locul in care iti cunosti si interacionezi cu cititorii. Nu intru pe forum numai pentru sport, ci pentru buna-dispozitie in general.

Ricky, daca nu iti convine ceva, poti sa actionezi :).

Aha , VADIM ! Te-am prins !
Dupa cum poti constata, am scris mesajul cind unii setavaleau din pricina unui moderator in "troaca" inchisa ochiului "muritorului de rind " !
Ceea ce scri tu mai sus este EXACT ceea ce gindesc si eu !
Adica, daca discut pe marginea unui subiect si imi vine...s-o cer in casatorie pe una dintre fetele cu care discut atunci sa nu vina un "nene" si sa-mi stearga postul pe motiv de OFF TOPIC ! :evil:

inter
28th June 2004, 18:33
Adica, daca discut pe marginea unui subiect si imi vine...s-o cer in casatorie pe una dintre fetele cu care discut atunci sa nu vina un "nene" si sa-mi stearga postul pe motiv de OFF TOPIC ! :evil:

care e acel "nene"?
promit sa am "grija" de el :drak: :drak:

Vadim
28th June 2004, 18:42
Off-topicul face parte din socializarea pe forum. Nu trebuie abuzat de el, mai ales pe subiectele precise, dar nu este interzis. Forumul este o lista de discutii, nu poti vorbi numai de X sau Y. Uneori treci si la altele. Discutiile stricte sint monotone.

ricky
28th June 2004, 19:32
INTER, nu poci sa spui !
Imi fac pacate si...rascolesc...stii tu ce !
Asa ca...punem de-o bere la prima si...noi sa fim sanatosi !

Utilizator
29th June 2004, 00:12
Eu personal am intrat din intamplare pe Onlinesport si am ramas aici pentru ca e un forum activ, se discuta sport si nu numai, si, paradoxal poate pentru un forum de sport, e po****t cu cetateni inteligenti ai patriei noastre, atat bastinasi cat si din diaspora. E un forum unde iti face placere sa intri cand simti nevoia sa comunici, sa-ti confrunti parerile cu romani ce au alte convingeri decat tine, sau sa te bucuri impreuna cu cei de aceleasi opinii.

fia
29th June 2004, 07:41
Eu stiam de site, il descoperisem mai de mult... Si inceput cu incetul am inceput sa "citesc" si forumul (noroc cu linkurile de pe prima pagina :) ). A durat ceva timp pana am trecut de perioada read-only. Mai intai mi-am facut cont dar fara sa postez, pentru ca voiam sa vad atasamentele de la unele mesaje. Primul meu post a fost in martie, dupa MP Malayeziei (la care am fost :evil: ). Am avut asa, putin retinere sa scrie, mai ales ca nu prea mai activez pe alte forumuri, si deci nu aveam experienta, dar dupa ce am vazut ca scriu si nu-mi da nimeni in cap, am inceput sa scriu tot mai mult. Cu timpul am inceput sa postez si threaduri samd.
Asta desre cum am ajuns. De ce continui? Pentru ca e fun, imi face placere sa vad ce gandeste lumea, sa "dialoghez" cu ei si sa aflu cat mai multe informatii despre sport. Si eu am remarcat ceea ce zice Utilizator, si anume ca e foarte multa lume inteligenta pe acest forum(evident cu exceptiile de rigoare).

bapsy
29th June 2004, 10:51
Si eu vizitam site-ul de un timp, dar nu m-am gandit sa intru pe forum. La un moment dat am facut-o si m-am inscris pentru pronosticurile de la Divizia A. Apoi am inceput sa prind curaj si sa postez. Intr-adevar uitandu-ma la nr-ul de posturi si la data de inscriere ... sunt cam noua pe-aici, dar pot sa spun ca m-am obisnuit cu acest forum. Cum ziceati si voi, nu este vorba doar de sport, ci de discutii cu romanii de pretutindeni. Anumite conversatii sau chiar monologuri ale unora sunt mult mai interesante si inteligente decat articolele care pot fi gasite in ziare online sau publicatii de orice fel (fara nici o intentie de a jigni pe cineva ...).
Important este insa ca exista oameni care se implica in buna desfasurare a activitatii pe acest forum (or fi platiti, voluntari, pasionati ... nu conteaza). Apreciez si faptul ca sunt deschisi la critici si propuneri. Fara asta n-ar merge, oricat de inteligenta ar fi lumea...

fia
4th August 2004, 09:10
Vai cat ma distreaza in fiecare zi sa vad cum apar posturile ca ciupercile incepand cu ora 14 la mine (adica 9 in Romania).... Pe bune... parca incep toti deodata sa scrie... Dupa ce pare mort... forumul parca pridne viata.... Cateva ore mai devreme.... sunt multi useri pe forum dar mai toti stau in Arcade.... La ora 9:01, sau 9:02.... incepe sa curga cu posturi... Foarte interesant de urmarit.... Dupa aia am mai observat ca pe la ora 12 e o pauza in scrieri... probabil ca mai face si lumea treaba.... la servici sau pe unde e.... iar incepand cu ora 4-5 deja forumul e la maxim :)

IlMILAN
4th August 2004, 11:40
Offffff
La inceput vizitam doar situl si urmaream rezultatele live....intr-o zi nu stiu de ce am zis sa dau click pe linkul cu forumul si am intrat la extern unde am vazut spre surprinderea mea ca exista un thread cu Milan.De faptul ca mi-am facut cont este vinovat doar Inter(the man:D) .Nu puteam sa las pe cineva sa ponegreasca pe MILAN :D.
Revenind la forum nu credeam niciodata ca imi voi face atat de multi prieteni aici.Nu pot sa spun decat felicitari lui Vadim ca il tine activ /hello .
Utilizator perfect de acord cu tine. :ok:
Ricky nu o lua prea personal dar in orice padure exista si uscaturi.In rest :ok:

cipi13
4th August 2004, 11:42
Mi-am facut cont ca sa vad niste poze la diverse poze haioase....
Dupa aia am intrat si pe altele am inceput sa citesc mesajele, si gata asta a fost am devenit dependent....

Gabriel
4th August 2004, 12:56
Eu intru pentru ca sunt un maniac al forumurilor din Romania. :)
Intru din 2001 pe forumuri si mi-a placut mult ideea....de chat care ramane si pe care il poate citi oricine doreste.
De'a lungul timpului am cunoscut o gramada de persoane super...si am aflat o multime de lucruri interesante...pe care probabil nu le-as fi aflat niciodata daca nu citeam/scriam pe forumuri.

Triple H
6th August 2004, 23:13
Intru pt forumu de Wrestling ;) oricum mi se pare interesant forumu, e destul de animat :D clar un punct in plus

sames44jc
14th August 2004, 04:40
intru pentru a nu ma plictisi pentru a sti parerile altora despre anumite lucruri
pentru jocuri
si pentru informatiiiiiiiiiiiii

fia
14th August 2004, 05:53
Si mai intri pentru a plictisi lumea cu mesaje offtopic... sau de bun simt.

ADelPiero
19th August 2004, 01:04
eu am intrat din greseala pe site :)
am cautat cu google niste clasamente la zi .... si am nimerit pe OnlineSport ... mi`a placut si m`am "instalat" pe el :D
e foarte bine facut, multe informatii, chestii, discutii, multa lume si etc :p ;)
Doamne ajuta ! :ok:

Papagilus
19th August 2004, 06:23
Excelent site-ul OnlineSport.Foarte prietenos si up-to-date (un plus pentru sectiunea live) este un bun mediu de informatii sportive pentru romanii de pretutindeni. In mod logic si forumul are aceasi tinuta.
Accesez site-ul si forumul de o buna perioada de timp. Acum m-am decis sa si postez mai mult din distractie. Sa vedem ce-o iesi.
All the best Vadim :yeah: si tine-o tot asa /hello

Vadim
20th August 2004, 12:50
Papagilus, keep up the good work :)

Denis
1st September 2004, 11:29
yo intru pe forum ca nu locuiesc in romania, shi am o shansa sa vorbes cu cineva in romana, in afara de maicamea shi fratemiu :D. OnlineSport Rocks!!! :yeah:

A|3x
23rd September 2004, 14:44
diferite opinii de la altii
care nu sunt in tara sau care nu stau in
acelasi oras, sunt unele chestii care sunt destul de interesante
poate informatii, sunt foarte multe lucruri

Adrian
19th October 2004, 22:32
De ce intru pe OLS? Si nevasta-mea ma intreaba:)) Si zau ca nu stiu ce sa ii raspund!
De ce citesc zilnic presa din tara, in general? De vina este samanta asta de roman...Pentru ca doar sange rau imi fac, dar nu pot fara.
Sunt in schimb mai multe motive pentru care ar trebui sa nu ma mai intereseze ce se intampla in tara:
1. Craiovita, echipa mea de suflet, e vai mama ei, plina de scandaluri, condusa de un militian cu 4 clase urmarit acuma de PNA, joaca in doru' lelii in ultimii 10 ani, nu tu trofee, nu tu nimic.
2. Nationala Romaniei e si mai rau, antrenata de un mosuletz ramolit care ar trebui sa joace table in Cismigiu, unde super-vedetele de jucatori vin doar sa isi mai etaleze talentele, ca unde in alta parte mai sunt ei tratati ca zei...
3. Politica Romaniei e plina de hoti si de pungasi si in fiecare zi mai citesti de cum a dat unul o gaura de zeci si sute de miliarde de lei la o banca si a fost mangaiat usor pe crestet de judecatori...
Si cu toate ca imi fac inima rea de fiecare data cand deschid un ziar de acasa, nu ma pot abtine sa nu il deschid in fiecare dimineata....

Vadim
19th October 2004, 22:37
OK, dar pina la urma de ce intri pe ols? :)

Adrian
19th October 2004, 22:43
Sincer, pagina se incarca foarte repede (mai repede decat majoritatea ziarelor), stirile sunt prompte si "in timp real" , comentariile (in general) civilizate.
Articolasele de pe prima pagina nu sunt cele mai inspirate (cum sa retrogradeze Stiinta, mai Vadime :ciocan: ?), de obicei citesc titlurile si sar direct pe forum.

Catalanul
19th October 2004, 22:50
eu deja cred ca sunt ''obsedat'' de OLS :D primu lucru pe care il fac cand deschid calculatorul este sa intru pe forum si sa dau la ''new post'' sa vad ce mesaje noi s-au mai scris :). La HOME PAGE, logic, am pus onlinesportul ;)

ady_azzuro
29th October 2004, 22:14
Eu am intrat pe acest forum atunci cand am vazut ce dueluri sa dadeau intre fanii olteni si caini. Atunci mi-am zis sa ma inscriu si sa particip si eu. :D

sotostone
30th October 2004, 00:06
Am intrat pt. pronosticuri cu un find pe google "pronosticuri concurs"
Inainte sa-l gasesc cu find nu shtiam absolut nimik de OLS
Nici deocamdata in afara de titlul zilei shi forum nu prea folosesc altceva a ba da la ultimele meciuri din cupa romaniei am fost la sectiunea live... unde am facut greseala sa intru in tribuna loc de care am fost total dezamagit de comportamenmetul fanilor aceleiashi echipe pe care o simpatizeaza shi cel de mai sus.

Angelina Jolie
24th June 2005, 17:51
Mi-am facut cont pentru ca nu eram in tara si voiam sa aflu cat mai multe noutati despre CFR. Intai scriam doar pe suporter, apoi am trecut si pe intern si de o vreme incoace am descoperit si diversele si-mi place ce-am gasit aici. Ce voiam sa zic de fapt e ca am intrat pt informatii despre CFR, m-am obisnuit, a inceput sa imi placa si acum nu ma mai pot lipsi de ols/forum.

realmadrid.com
24th June 2005, 19:06
Am intrat din greseala...cautam ceva despre Real Madrid :D...dar am ramas si nu regret asta :ok:

Paul
24th June 2005, 19:07
Eu cautam jocuri on line si am descoprit Arcade`le de pe forum ...
Apoi am inceput sa si postez ...

Inca mai sunt campion la snake !

realmadrid.com
24th June 2005, 19:12
Trebuia sa ramai la snake :P

Al Dracu
25th June 2005, 00:03
Am intrat pe OLS pentru ca am fost abonat din prima zi la newsletterul lor! :D (doamne ce jalnic arata pe vremea aia!) :drak:

Paul
25th June 2005, 00:14
oho ... se incarca in juma de ora :D

EDMOND_
25th June 2005, 00:28
Eu nu imi mai aduc aminte.....

Paul
25th June 2005, 01:36
Inceputurile sunt prin 2002 ....

Sharkie
25th June 2005, 11:19
Mie mi l-a recomandat Raptor.Am intrat prima data prin februarie,mi-am facut cont,dar nu am mai intrat.Apoi,in mai(pe 7 parca),am intrat iar,mi-am facut alt cont (uitasem de ala),acuma le-am combinat si I'm in ! :D

don_denver
25th June 2005, 15:28
cautam stiri sportive...si..iata...am devenit semidependent de OSL..(daca nu as avea si serviciu si o viata personala...as fii dependent.)...

EDMOND_
25th June 2005, 15:39
Inceputurile sunt prin 2002 ....

Asa... si care e treaba?

Paul
25th June 2005, 15:52
Aaaaa , referitor la mesajul tau "ca nu`ti aduci aminte" credeam ca zici ca nu `ti aduci aminte ca era "jalnic la inceput" cum zicea Al dracu`...

SI eu ziceam ca nu ai prins vremurile de inceput ale OLS`ului ...

sun
25th June 2005, 18:22
la fel ca Paul , am inceput cu arcade ( am fost campion la Mario Catcher , dar detronat ulterior :( ) , apoi am continuat cu pronouri , si am ajuns aici :ok:

Paul
25th June 2005, 19:29
sun dar tu parca aveai alt user ...remus ... si erai vechi pe forum ...

vb cu Vadim sa`ti uneasca conturile ...

Te tin minte dupa : Echipa favorita : OM , este printre singurii fani declarati ai celor de la Olympique Marseille

EDMOND_
25th June 2005, 19:38
Aaaaa , referitor la mesajul tau "ca nu`ti aduci aminte" credeam ca zici ca nu `ti aduci aminte ca era "jalnic la inceput" cum zicea Al dracu`...

SI eu ziceam ca nu ai prins vremurile de inceput ale OLS`ului ...

Intrebarea nu era daca forumul era sau nu jalnic. Eu am raspuns la intrebarea pusa initial.

Paul
25th June 2005, 19:42
Ok , am inteles , insa venea in completarea ideei` lu Al Dracu...

sun
26th June 2005, 11:49
sun dar tu parca aveai alt user ...remus ... si erai vechi pe forum ...

vb cu Vadim sa`ti uneasca conturile ...

Te tin minte dupa : Echipa favorita : OM , este printre singurii fani declarati ai celor de la Olympique Marseille

nu mai vb cu Vadim pt ca am vorbit deja ,si nu e nimik de facut . In plus , Noul user e schimbat , e k o alta persoana . :rolleyes:

:drak: ppps ar fi trebuit sa ma tii minte dupa STEAUA :yeah:

Paul
26th June 2005, 11:59
lol si de aia ai votat ca ia Poli Tim campionatul ?

sun
28th June 2005, 11:21
lol si de aia ai votat ca ia Poli Tim campionatul ?

am votat Poli pt ca Oricum Steaua era prima si am vrut sa fie Poli in fata lui Dinamo in poll :P

ps .Cum pot sa vad voturile unui poll ? :D

ronaldinho
28th June 2005, 11:27
la inceput intram doar sa provoc cateii, sa-i fac blatisti, trisori, etc. acum m-am mai domolit si am gasit persoane foarte interesante cu care se pot discuta subiecte de la A la Z. si intre timp a inceput sa-mi placa si calitatea de moderator, cu toate ca e liniste pe la tricolori.
paulica, iar esti off-topic :D

resita
8th June 2007, 20:27
chiar asa, de ce intram pe ols? :D :D :D

Andreiy
8th June 2007, 20:29
pt. ca imi place. desi o perioada am luat pauza si am hotarat sa renunt la forumuri, observ ca acest forum chiar imi place pt. ca sunt stiri interesante si subiecte fierbinti tot timpul. f. probabil voi si ramane :)
si cand ma gandesc cum a fost prima inregistrare aici...nici nu mai vreau sa imi amintesc...un adevarat cosmar

Universal
9th June 2007, 14:53
deoarece citesc informatii, si pentru ca imi place

luluta
9th June 2007, 15:25
si cand ma gandesc cum a fost prima inregistrare aici...nici nu mai vreau sa imi amintesc...un adevarat cosmar
Experiența asta musai trebe povestită pentru cine nu-ți știe intrarea triumfală pe ols.
Și apoi spusă mai departe la nepoți. :evil:

Andreiy
9th June 2007, 15:34
nimeni nu-i perfect sa stii...
toti facem greseli
a gresi e omeneste.

luluta
9th June 2007, 15:35
Da bine, da' tu ai perseverat. N-o fost numa' aia.

Andreiy
9th June 2007, 15:37
Toate le consider niste greseli regretabile...
dar asta e...timpul nu mai poate fi dat inapoi.

ce-ar trebui sa fac acum decat sa vreau sa uit total pt. totdeauna si sa nu mai aud de trecut...

costeaa
9th June 2007, 15:46
andy..acuma am citit si eu ce au facut aia de la tv sport cu tine..:(..ratati..

Hard
9th June 2007, 22:23
ce au facut?:D

delaparis
9th June 2007, 22:26
a gresi e omeneste.
... si regretabil ... :D

The_Blonde
9th June 2007, 22:28
io intru ... ptr k acuma tre sa recunosc ... imi place .................................................. .................................................. .....................................fotbalul ...ai ma doar nu credeati ca jerry...

YoYoyOi
9th June 2007, 22:29
ce au facut? :D

Andreiy
9th June 2007, 22:31
credeam ca tom :happy

The_Blonde
9th June 2007, 22:31
cine?a aia micii de respirau greu?
a da ... mie imi place de ghitza (motanul meu)

Gontel
10th June 2007, 10:18
Imi place ca pe acest forum sunt oameni care iubesc toate sporturile, nu numai fotbalul. Si despre aceste sporturi se dicuta in mod constant, in fiecare zi, nu apare un post meteoric la 2 luni. Dovada stau aproape cele 1 300 000 posturi.

Nu ii suport pe acei useri care daca observa ca esti fan al altei echipe in afara de "favorita" lui, te injura ca la usa cortului, uitand ca noi aici discutam despre problemele sportului.

iuli
10th June 2007, 12:07
Dar cum sa fii din Tecuci si sa tii cu Steaua?
Mercenarii astia, care nu au fost pe stadionul vreunei echipe din Bucuresti dar sunt sustinatorul uneia dintre ele...
Jey, Jet si iar JET

Andreiy
10th June 2007, 12:23
Dar cum sa fii din Tecuci si sa tii cu Steaua?
Mercenarii astia, care nu au fost pe stadionul vreunei echipe din Bucuresti dar sunt sustinatorul uneia dintre ele...
Jey, Jet si iar JET

fiecare tine cu ce echipa vrea.

Gontel
10th June 2007, 16:13
Dar cum sa fii din Tecuci si sa tii cu Steaua?
Mercenarii astia, care nu au fost pe stadionul vreunei echipe din Bucuresti dar sunt sustinatorul uneia dintre ele...
Jey, Jet si iar JET

ha,ha trebuia sa te bagi tu in zeama acuma. :lol:
stii tu pe ce stadioane am fost si unde nu. nu am nevoie de indicatiile tale. :rosu:
am uitat...ce vrei sa faci cu jetul ala? e de apa, presupun. :happy vezi sa nu te uzi.

Andreiy
10th June 2007, 22:53
probabil vrea sa ne zica si cu ce echipa avem voie sa tinem si cu cine nu...mai sti?

Elphax
11th June 2007, 10:28
ONTOPIC:

intru sa vad cate posturi mai are Yoyo si daca s-a intors cumva Remy :happy

YoYoyOi
11th June 2007, 10:39
http://smileys.on-my-web.com/repository/Tongue/mockery-046.gif

Elphax
11th June 2007, 10:51
adica????

Jerry20cm
11th June 2007, 10:54
io intru ... ptr k acuma tre sa recunosc ... imi place .................................................. .................................................. .....................................fotbalul ...ai ma doar nu credeati ca jerry...

ete-o mah ca mai traieste ...:rolleyes:

Bumbescu
11th June 2007, 11:38
....si te pomeneste:D

Jerry20cm
11th June 2007, 11:39
ooo, Bumbescu, de cand n-am mai avut ocazia sa discut cu tine:D

esti bine, sanatos?:D

Bumbescu
11th June 2007, 11:40
pleznesc de sanatate:D
ai cam disparut, ce s-a intamplat cu tine?

on topic: in ultima vreme tr sa recunosc ca intru mai mult din sadism, ca sa-i mai dau cate una-n cap lui balaci:D

Jerry20cm
11th June 2007, 11:43
cam ocupat, cam plictisit de forum/forumuri ...:rolleyes:
unde mai pui ca m-au umplut astia de cartonase:D ... la fiecare intrare ma pomenesc cu cateva puncte:D

Da, am observat ca m-ai lasat pe mine si l-ai luat pe Balaci :D:D

Bumbescu
11th June 2007, 11:46
Pai astea sunt urmarile perioadei in care banai tot:D

Nu ma, cu tine n-am avut nimic(sau aproape:D),suntem prieteni, he he , nici nu-ti dai tu seama ce indura amaratul asta de balaci:D

Jerry20cm
11th June 2007, 11:47
da, mi-am facut cam multi dusmani:D

Andreiy
28th June 2007, 21:16
tre sa recunosc ca am fost surprins de discutia dupa ce am iesit eu de pe threadul "uite banul nu e banul".
nu ma asteptam ca acel voting sa se rastoarne intr-un mod spectaculos pt. nu. asta inseamna, cel putin teoretic ca lumea ma mai vrea pe aici.
Vreau sa-mi cer scuze fata de cel pe care l-am injurat in acel thread si sa le multumesc tuturor pt. sprijin. Acel thread m-a luminat si am ajuns la concluzia ca ar fi pacat sa nu mai intru. :ok:
Ba chiar am incercat sa ma impac cu BigSexy pe privat, dar nu stiu cum a ramas :rolleyes:
in fine...ideea cred ca ati inteles-o ;)

Datenshi
28th June 2007, 21:18
Eu n-am inteles-o, dar nici nu ma intereseaza.

Andreiy
28th June 2007, 21:19
am vrut sa-mi cer scuze pt. jignirile aduse si pt. acel thread, dar tre sa recunosc ca m-a luminat.

Cristian
28th June 2007, 21:26
Eu tot nu am inteles de ce a trebuit sa apelezi la un poll sa vezi daca "te vor" sau nu unii useri pe aici ori nu. Da in fine, sper sa-ti fie invatatura de minte si sa nu te mai tot "tintuesti" singur.

Andreiy
28th June 2007, 21:27
nu, am invatat multe din acel thread si nu se va mai repeta, orice jigniri sau injurii mi se vor aduce :ok:

Lavinia
29th June 2007, 22:19
cik de ce intrati pe forum...chiar de ce dreaq intru yo pe forumu asta???:groggy:

Cristian
29th June 2007, 22:26
De aiurita :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Lavinia
30th June 2007, 08:43
yo as fi zis de tampita da ai nimerit'o si tu:P:cry:..pe safin tre sa'l bat k intru aici;)

Cristian
30th June 2007, 12:00
Doamne fereste nu folosesc astfel de cuvinte la adresa ta :kiss: Ti-am zis aiurita ca si tu mi-ai zis aiurit pe Fazan :happy :cry::cry::cry:

iuli
30th June 2007, 12:40
Eu tot nu am inteles de ce a trebuit sa apelezi la un poll sa vezi daca "te vor" sau nu unii useri pe aici ori nu. Da in fine, sper sa-ti fie invatatura de minte si sa nu te mai tot "tintuesti" singur.

Un link va rog? :) :D

Balaci
30th June 2007, 12:42
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=121606

iuli
30th June 2007, 12:44
thanks balaci & cristi

Cristian
30th June 2007, 12:48
Te-ai lamurit Iuli ? :)

iuli
30th June 2007, 12:50
Incredibil, e bolnav omul asta...Sa se duca la un psiholog cum i-a recomandat diablo...

Lavinia
30th June 2007, 23:29
:cry:...foarte interesant...la limta a ieshit nu:P:happy

angel_with_tail
1st July 2007, 15:40
Din plictiseala:)

Andreiy
1st July 2007, 23:03
Incredibil, e bolnav omul asta...Sa se duca la un psiholog cum i-a recomandat diablo...

mai bolnav esti tu cu siguranta

razwan_vs
2nd July 2007, 09:06
:ras-plans:............nu prea cred...

Elphax
2nd July 2007, 09:38
va rog sa nu jigniti, am uitat cartonasele acasa ...