PDA

View Full Version : Badea vs Petrescu



Sinn Fein
18th April 2003, 11:39
sub orice critica olteanul Baditza, mi-am schimbat complet parerea despre el...a avut dreptate Petrescu, trebuia sa i-o traga cu adevarat! :evil:

inter
18th April 2003, 12:13
ai dreptate, dar si badea daca tii tu minte a luat primul cartonas rosu din cariera tot in urma unei astfel de faze :evil:
oricum dan petrescu a comis-o, a fost un jucator bun, dar in anglia nu a fost protagonistul unor astfel de faze, de ce oare?
iar chestia cu dragomir e total deplasata ( ca arbitrii au directive de la dragomir ca sa-i elimine pe el, prunea etc)

inter
18th April 2003, 12:22
iar din declaratia data de dan petrescu in prosp. de azi "pt. mine badea e un nimic, se vede ca el si antrenorul lui vin dintr-un oras in care n-au putut fi educati cum trebuie " :evil: , cred ca e departe de fair-playul de care ar trebui sa dea dovada /fu/

ovidiudod
18th April 2003, 18:17
Cine mai are incredere in Dragomir. Asta e instare sa faca orice pentru "tron"

nick
19th April 2003, 21:34
Am avut un mare respect pentru ambii jucatori.Acum,mi-am cam schimbat unele pareri.Cred ca adevarul este undeva la mijloc(ca de obicei).Petrescu nu prea avea ce sa caute cu mina la fata lui Badea.Dar daca tot a ajuns la gestul asta,Badea s-a comportat ca un profesionist care se respecta.Si stim cu totii ce fac profesionistii din fotbal:cad ca fulgerati la cea mai mica atingere a adversarului,simuleaza,trag de timp,si alte gesturi pline de "fair-play".In concluzie,ambii au pierdut cite ceva din respectul meu.Sper sa nu continue in acelasi mod. :(