PDA

View Full Version : Ce ii trebuie Stelei pentru a iesi campioana?



ovidiudod
18th April 2003, 19:35
Anul asta Steaua nu mai are sanse sa castige campionatul, insa la anul trebuie neaparat sa-l castige. Voi ce ziceti ca i-ar trebui Stelei pentru ca sa ajunga macar in grupele Ligii Campionilor.
Eu zic ca i-ar trebui urgent 2 atacanti(meseriasi), un fundas stanga, un mijlocas stanga si un portar.

deep purple
19th April 2003, 05:02
I-ar trebui cam 11 jucatori si 5-6 rezerve.
A, era sa uit... si un antrenor, un presedinte de club si un "propitar" cu o imagine mai placuta la public.
In rest cam totul e ok. Daca ceva nu reuseste incercati la guvern poate ca nostaligicii va fac si pe voi ca si pe fratii din St cel Mare cu o ordonantza de urgentza in care se prevede castigatoarea.
Mult succes in audiente si la dat de mita!

silvio
21st April 2003, 10:30
JUCATORI !!! drak

DORIN_COJO
21st April 2003, 16:42
O victorie in Giulesti, un parcurs perfect pana la finalul campionatului si inca vreo 2 pasi gresiti ai Rapidului!

ALI BABA
21st April 2003, 17:13
Sa se rejoace campionatul. Asa n-ar mai fi framantarile din tur, n-ar mai fi infrangerile alea caraghioase (Poli, UTA etc.), poate s-ar castiga meciul cu Dinamo, poate...
Sau sa se emita o hotarare a colectivului de oameni ai muncii!

Cristi
21st April 2003, 21:36
Un nou campionat si investitii serioase... sa vina jucatori mai valorosi decat cei ce vor pleca. Si sa nu aiba ca scop principal vanzarea de jucatori. Dar asta e valabil pentru toate echipele.

petea
8th April 2010, 18:52
Un ceausescu si multe, multe valize!

Hingherul
8th April 2010, 19:52
tot nu ti-ai schimbat ma ciorapii?
vezi poate ai treaba la sters discobolu`!

Snake_21
9th April 2010, 12:26
Un patron nou-nout :D (aici nu ma refer la vreo ruda de a lui, sau vreun prieten, ci unul mai bun ca el :D )

Paul Atreides
9th April 2010, 13:27
S A N S A
Fara ea esti pierdut chiar daca te cheama Manchester U.

petea
10th April 2010, 15:39
8 valize, de fluerasi si 8 slugi ale ciobanului care sa stea capra!

M.I.B.
10th April 2010, 15:43
Un patron nou-nout :D (aici nu ma refer la vreo ruda de a lui, sau vreun prieten, ci unul mai bun ca el :D )

Idem :ok:

dede
10th April 2010, 16:47
Un ceausescu si multe, multe valize!

intrebare...ai cautat mult thread'ul asta?

Paul Atreides
10th April 2010, 16:58
Un ceausescu si multe, multe valize!

Deja ai spus o mare tampenie, clujene. Poate esti la fel de tare de cap ca si fostul vostru primar. Nu puteati sa-l tineti acolo, ne faceati un imens serviciu !!
Credeam ca la 40 ani ai mai multa minte. Dar tu n-ai iesit, cred, nici din pubertate.

Lordul
10th April 2010, 17:46
sange-n co***

petea
10th April 2010, 17:58
Deja ai spus o mare tampenie, clujene. Poate esti la fel de tare de cap ca si fostul vostru primar. Nu puteati sa-l tineti acolo, ne faceati un imens serviciu !!
Credeam ca la 40 ani ai mai multa minte. Dar tu n-ai iesit, cred, nici din pubertate.

Nu va place adevarul?:rosu:cat despre fostul primar am aceeasi parere ca si tine!

Paul Atreides
10th April 2010, 18:31
Nu va place adevarul?:rosu:cat despre fostul primar am aceeasi parere ca si tine!

Care ADEVAR, peteo? Ai proprietatea termenilor pe care-i folosesti??
Ca sa afli si tu adevaratul ADEVAR cere la TVR caseta meciului Steaua - Anderlecht care ne-a dus in finala CCE.
Apoi poti vorbi singur. Pana cand o alta echipa romaneasca va ajunge cam pe unde a ajuns Steaua!! O sa ai ce vorbi in fata oglinzii!

cristy1110
21st April 2010, 22:09
ca sa iasa campioana stelei ii mai trebuie un conducator care sa priceapa fenomenul,un antrenor de valoare sau care cel putin sa riste si inca vreo 15 jucatori...