PDA

View Full Version : Etapa 2: Poli Timisoara - Pandurii



delaparis
28th July 2008, 21:54
02.08.2008
21:45 Poli Timisoara - Pandurii

discutii inainte si dupa meci

YoYoyOi
28th July 2008, 21:55
greu meci... totusi, merg pe Poli

Dogville
28th July 2008, 21:58
Poli e in C.Aici joaca FC FTHHTCJUIHIOJKN Timisoara :D

TaciAcolo
28th July 2008, 22:27
gol sigur o sa marcam:ok: nu cred ca a fost vreun meci sa nu marcam impotriva timisoarei:thinkso: problema e cate luam :D ..dar acum e mingote in poarta si putem spera la un egal

Dogville
28th July 2008, 22:30
Joaca Alexa ? :evil: Ok...faceti un lot de 24 atunci :D

stiintacv
28th July 2008, 23:16
1 solist...

Sergio_D
28th July 2008, 23:46
1 solist, victorie Timisoara, un 4-0 sau chiar 5-0. :yeah:

Leo
28th July 2008, 23:47
x solist

Vincitor
28th July 2008, 23:47
prima surpriza a campionatului ..chit ca pe parcurs se va dovedi ca nu a fost o surpriza ..Deci ,pronostic 2.

Leo
28th July 2008, 23:48
1 solist, victorie Timisoara, un 4-0 sau chiar 5-0. :yeah:

ai mancat ceva stricat ?

TaciAcolo
28th July 2008, 23:49
si eu am votat 1:D ..e o strategie:cry:

Sergio_D
28th July 2008, 23:50
ai mancat ceva stricat ?

Nu mai Leo, sunt doar sarcastic. Tu de ce trebuie sa te comporti ca un troll? :(

Vincitor
28th July 2008, 23:52
nu-mi vine sa cred ,are pandurii atatia suporteri ? ..sergio , roby ...! ..

Leo
28th July 2008, 23:52
pai cum altfel , nici in gluma nu poti spune asa ceva despre echipa ta :D

Sergio_D
28th July 2008, 23:52
baxi, si tu mai nou! Minerul Lupeni e satelitul nostru! :lol::drak::D

Leo, dupa cum a spus si robyyy, e o strategie! :drak:

Hard
28th July 2008, 23:53
bat pandurii,au aratat fotbal in prima etapa,spre deosebire de ceilalti ...

Leo
28th July 2008, 23:54
bat pandurii,au aratat fotbal in prima etapa,spre deosebire de ceilalti ...

din partea ta este un compliment :ok:

Hard
29th July 2008, 00:01
e doar un pronostic normal.

dannyreddog
29th July 2008, 00:12
Timisoara joaca foarte bine acasa sau cel putin asa o facea sezonul trecut...
Pronostic 1

delaparis
29th July 2008, 00:20
bat pandurii,au aratat fotbal in prima etapa,spre deosebire de ceilalti ...
care ceilalti ? ... aia care nu au jucat inca etapa 1 ? ... si tot sezonul trecut ? :D

*Coco*
29th July 2008, 00:26
Intra Ilie in meciul asta :)
Sper sa il bage pe Thiago titular in locul lui Orac

TaciAcolo
29th July 2008, 00:43
Acum sa fie prea prost... Neagoe sa`l tina pe thiago rezerva si sa tina un disperat pe teren cum e Orac ... eu zic ca o sa lustruieasca banca de rezerve:ok:

chinna tm
29th July 2008, 11:18
daca este sa ne luam dupa ce s-a jucat in prima etapa.....pandurii au sanse sa castige la timisoara.....dar POLI isi va reveni.....si vor castiga.....acasa au suporterii de partea lor, si nu merge sa tragi chiulul ca la pitesti.....sper:D.....meci ddestul de dificil.....sanse de 1x2......mizez pe POLI:D

OM
29th July 2008, 11:18
1 solist, victorie Timisoara, un 4-0 sau chiar 5-0. :yeah:
Sa fim modesti,un 2-0 pt."Poli'',e bine. :ok:
Pronostic: 1

nr.zece
29th July 2008, 13:51
daca poli nu castiga incepe scandalul si deja sezonul va fi incheiat pentru banateni

purpleheart
29th July 2008, 14:41
Poli nu-si mai permite sa calce strimb,mai ales in fata propriilor suporteri ! pronosticul meu 1 , hakuna matata ! ;-)

chinna tm
29th July 2008, 15:12
pronostic 1.....
scuze pt offtopic.....

cimitiru' ghencea
29th July 2008, 15:14
pandurii nu pierd multe meciuri turul asta...
deci,1-1 :evil:

six
29th July 2008, 15:59
1 solist daca nu......ii bai mare :shocked:

cocosila69
29th July 2008, 17:33
1-2 daca arbitrajul va fi corect:rosu:

TaciAcolo
29th July 2008, 17:35
ca in meciu cu dinamo si e ok:D

iulian_1976
29th July 2008, 19:12
Poli la prima vedere sunt favoriti :suporteri,bani,jucatori,istorie.

Ca joc cred ca o sa fie un meci greu ptr Poli,totusi ceea ce joci e important.
Cel putin Panduri vor pierde foarte,foarte greu.

gerard2008
29th July 2008, 19:12
bat pandurii

six
29th July 2008, 19:15
bat panduriila ce,men !!?????;)

iuli
29th July 2008, 20:07
Va rog frumos sa modificati titlul topicului.
Echipa care joaca impotriva Pandurilor se numeste F.C. Timisoara.

Vincitor
29th July 2008, 20:19
Poli la prima vedere sunt favoriti :suporteri,bani,jucatori,istorie.

Ca joc cred ca o sa fie un meci greu ptr Poli,totusi ceea ce joci e important.
Cel putin Panduri vor pierde foarte,foarte greu.

istorie ? daca 6 ani sunt istorie , da ,de acord ! Suporteri ? Cred ca au confundat echipa !!

OM
29th July 2008, 21:29
istorie ? daca 6 ani sunt istorie , da ,de acord ! Suporteri ? Cred ca au confundat echipa !!
baxi!
Ne lasi dreaku odata,iti cunosc ''aprecierele'' fata de tot ce inseamna "Poli'' Timisoara,lasa subtilitatile si spune pronosticul.
''Poli Tm - Pandurii 1.

serv_ag
29th July 2008, 22:32
1 solist, victorie Timisoara, un 4-0 sau chiar 5-0. :yeah:

Minte lucida, neafectata de propaganda locala :ok: ... sau poate doar un moment de luciditate. Totusi, 5-0 e cam exagerat.... io as merge pe un 3-0 solid. :yeah:

Vincitor
29th July 2008, 22:33
baxi!
Ne lasi dreaku odata,iti cunosc ''aprecierele'' fata de tot ce inseamna "Poli'' Timisoara,lasa subtilitatile si spune pronosticul.
''Poli Tm - Pandurii 1.

am spus cu o pagina inainte 2 !

serv_ag
29th July 2008, 22:33
Va rog frumos sa modificati titlul topicului.
Echipa care joaca impotriva Pandurilor se numeste F.C. Timisoara.

Trimite PM la Paris ... sau da un telefon :cool:
da' nu cred ca merge cu taxa inversa :D

serv_ag
29th July 2008, 22:37
la ce,men !!?????;)

La oina si turca, ca la leapsa pe ouate .... :happy

alexuuBZ
29th July 2008, 23:24
x2.. :ok:

Leo
29th July 2008, 23:26
x2.. :ok:

de ce crezi asta ?

manu10
30th July 2008, 12:31
2-1 (1-1)

six
30th July 2008, 16:47
x2.. :ok: fire-ai ai draq......:D:D:D

Urmuz
30th July 2008, 20:21
De ce mi-ati sters ultimul mesaj adresat Chinezului? Era un compliment pentru un forumist cu un stil deosebit, precipitat, punctat, ce imi aminteste de felul in care scria acest mare scriitor francez cu inclinatii fasciste, L.F.Celine. Doar atat! Nu mai aveti pic de umor, zau asa!:(

Urmuz
30th July 2008, 20:22
Sper sa castige Poli/FC Timisoara, va castiga ...

TaciAcolo
31st July 2008, 00:28
„Alexa mi-a distrus cariera”

Pentru Adrian Popescu, meciul pandurilor de la Timișoara este de tristă amintire. Anul trecut, în etapa a treia a campionatului, jucătorul pandurilor a fost accidentat grav de Dan Alexa și astfel a devenit indisponibil pentru o perioadă de șase luni. Practic, abia în acest moment jucătorul a ajuns să fie apt 100%, însă prea târziu pentru a fi păstrat în lotul pandurilor.
Ieri, Adrian Popescu a vorbit despre oribila accidentare, fractură de tibie și peroneu, dar și despre ce crede în privința celor întâmplate la acel joc de tristă amintire.

Reporter: Adi, acum un an ai suferit o accidentare oribilă. Îți mai aduci aminte ceva de meciul cu Poli?

Adi Popescu: A fost un meci netransmis la televizor. Țin minte că a plouat înainte de joc, îmi amintesc perfect totul. Cei de la Poli au beneficiat de faptul că nu a fost televizat jocul și au jucat dur. Pe alocuri foarte dur, peste limita regulamentului și eu am picat de victimă. Mare păcat, să fiu tocmai eu victima...
Rep.: Poți să povestești faza accidentării?

A.P.: Țin minte faza perfect. A fost un corner al lor, colegii mei au respins mingea din careu până la vreo 20 de metri de poartă, eu am preluat-o și mi-am zis să urc cu ea la picior cât mai mult. Am trecut centrul terenului și imediat din spate am simțit o lovitură puternică. Alexa a intrat dur prin spate, mi-a prins piciorul pe pământ și mi l-a rupt. A fost cumplit. M-am speriat atunci, și imediat mi-am dat seama că e ceva grav. M-au dus la spital și am aflat că am dublă fractură de tibie și peroneu. După câteva zile am aflat că pentru acel fault Alexa nu a fost sancționat și m-a marcat.
Rep.: Ce-i reproșezi lui Dan Alexa?

Asta e viața. Bănuiesc că nu a vrut să-mi rupă piciorul. Eu personal l-am iertat, însă nici măcar un telefon nu mi-a mai dat să mă întrebe de sănătate. Nu s-a interesat deloc de mine, dar nu-i port pică. Oricum, Alexa m-a scos din circuitul Ligii I, el mi-a distrus cariera când eram în cea mai bună formă sportivă.
Rep.: Ce s-a întâmplat după accidentare?

A.P.: Au urmat luni întregi de suferință. Veneam la stadion și îi vedeam pe colegi cum joacă. Îmi doream să fiu și eu acolo pe teren cu ei să-i ajut, mi se rupea sufletul când echipa era la greu și eu nu puteam să ajut echipa. Însă am stat în tribună și le-am ținut pumnii, consider că am fost alături de ei.
Rep.: Crezi că vei mai juca vreodată în Liga I?

Nu renunț ușor. Voi juca din nou în Liga I. Este marea mea dorință. Îmi fac rodajul acum pe la o echipă mai mică și din iarnă o să joc din nou pe prima scenă fotbalistică a țării. O să vedeți…
Rep.: Unde crezi că vei redebuta în primul eșalon ?

A.P.: La Pandurii o să revin să joc când o să fiu în formă maximă. Până acum de când am revenit aici la Pandurii nici n-am fost ajutat să prind din nou echipa. Eu acum spun ceea ce gândesc, nu vorbesc de rău pe nimeni, însă aș fi meritat să primesc și eu mai multă încredere din partea antrenorului.
Rep.: Ce spui de meciul de sâmbătă de la Timișoara?

A.P.: E un meci greu. Ca toate jocurile, și acesta este un meci dificil. Dar sunt convins că nu vom pierde. Poli nu are cum să ne bată, o să scoatem cel puțin un egal, însă mă gândesc la cele trei puncte. O fi făcut Poli investiții mari, dar nici noi nu suntem de neglijat.

sper sa nu scape usor alexa sambata

shad
31st July 2008, 02:46
Brrr.. urata poveste....
Alexa a fost un jucator care a ajutat mult Timisoara, dar faze de genul asta nu-i fac cinste.
on-topic:
Si sezonul trecut Timisoara a jucat bine acasa si slab in deplasare (exceptie cu Steaua). Insa cei de la Pandurii continua forma buna din returul trecut, si cred ca or sa faca o surpriza.
prognostic:2 - chiar daca e "long shot"

YoNuTzz
31st July 2008, 16:28
pandurii o sa puna probleme, dar timisoara se impune...

serv_ag
31st July 2008, 20:34
pandurii o sa puna probleme, dar timisoara se impune...

Merci, asa sa fie :ok:

alexuuBZ
31st July 2008, 23:55
fire-ai ai draq......:D:D:D

taci acolo :D

matei_viola
1st August 2008, 00:00
Greu dar batem cu 2-0

TaciAcolo
1st August 2008, 00:14
Se tem de Pandurii

Călăul, Dan Alexa, cel care l-a nenorocit anul trecut pe Adi Popescu ar putea avea pe listă o nouă victimă. Remarcat pentru tehnicitatea sa, Ilie Iordache este remarcat de Alexa care mai mult ca sigur va fi câine pe teren și nu-l va menaja deloc pe micuțul nostru mijlocaș. „Sunt trei puncte puse în joc, important este pentru noi să le luăm și cred că suntem în stare să o facem. Pandurii nu au pierdut nici un jucător, s-a întors și Ilie Iordache, un jucător foarte important pentru ei, sunt jucători cu calitate care au demonstrat anul trecut că sunt o echipă bună și cu siguranță vom avea un meci foarte greu cu ei”, a declarat Alexa.

nasol pentru ilie vedeta noastra:drak:

vagus
1st August 2008, 04:14
Nici n-a inceput meciul si deja ati inceput sa va plangeti. Pesemne ca faceti pregatiri pentru dupa meci, doar stiti ca n-aveti nici o sansa :yes: ...

dannyreddog
1st August 2008, 04:33
Pandurii nu au reusit nici un punct din cate stiu in meciurile pe care le-au sustinut pe terenul banatenilor...

*Coco*
1st August 2008, 12:13
E timpul acuma mai ales ca partida de la timisoara va fi cu numarul 100 in prima divizie ptr Pandurii

six
1st August 2008, 17:43
Se tem de Pandurii

Călăul, Dan Alexa, cel care l-a nenorocit anul trecut pe Adi Popescu ar putea avea pe listă o nouă victimă. Remarcat pentru tehnicitatea sa, Ilie Iordache este remarcat de Alexa care mai mult ca sigur va fi câine pe teren și nu-l va menaja deloc pe micuțul nostru mijlocaș. ::) sa aduceti targi de la gorj deoarece sigur va masacram............helo aici terra,pamant 2008,vai doamne :no:

serv_ag
1st August 2008, 18:25
E timpul acuma mai ales ca partida de la timisoara va fi cu numarul 100 in prima divizie ptr Pandurii

Dup'aia urmeaza 99? sau 90? :evil:

2stupiddogs
2nd August 2008, 03:08
Poli e in C.Aici joaca FC FTHHTCJUIHIOJKN Timisoara :D
Macar daca ar vorbi un om/suporter....:(

vagus
2nd August 2008, 04:27
Da, nici sa scrie Politehnica nu stie :lol:...

TaciAcolo
2nd August 2008, 04:35
Sa se-auda-n toata tara **** poli timisoara

am scris bine?

White Shadow
2nd August 2008, 04:53
Sa se-auda-n toata tara **** poli timisoara

am scris bine?

:happy:happy:happy foarte bine

Ammadeus
2nd August 2008, 05:43
2-0

2stupiddogs
2nd August 2008, 10:01
Mah robyyyyyy, cred ca tatal tau nu poate fi acuzat de nimic, ce a bagat.....a si iesit, in alta parte-i defectul!
OT...ieri am vazut autocarul sindicatului miner, majoritatea jucatorilor stateau in pozitia obisnuita lor: cu picioarele in sus! Scor exact: 3-1.

six
2nd August 2008, 10:53
Sa se-auda-n toata tara **** poli timisoara

am scris bine? si uite asa isi arata omul calitatea lui de ......oltean :D

2-0 si la gara in gipsilandu vostru ;)

2stupiddogs
2nd August 2008, 11:05
06, asta a fost singurul prazar care a crezut ca in returul trecut, Poli a castigat cu arbitrii la ei acasa! Pentru conformitate, te rog sa citesti "dialogul" meu cu userul "banatull" (viseaza el....) pe topicul meciului/site-ul oficial....;)

six
2nd August 2008, 11:15
am vazut si mai inteleg mici impunsaturi dar chiar asa pe fata.....ordinarii dracu' :angry:pe langa ca-i primim/gazduim/educam/angajam/cinstim ei ne f*t in gura pe direct.....:(

2stupiddogs
2nd August 2008, 11:18
06 gresesti, in "direct" nu au curajul necesar, in schimb ascuns dupa tastatura orice limbric se crede tigru...;)

Tim
2nd August 2008, 11:35
Azi iar o sa fim minoritari in tribune?????:headbang:

OM
2nd August 2008, 12:02
@robyyy
Bah sobolanule,sa inteleg ca astea sunt invataturile primite in vale?! :shocked:
Ce ai bah frustratule cu echipa,te-a prejudiciat cu ceva de ti s-a pus pata pe ea? :angry:
Ceaa ce ai postat sa le-o dai la ai tai cu varf si indesat. :ok: Trebuie sa ma cobor la nivelul tau sa te fac sa intelegi,ca altfel nu intelegi alt nivel de comunicare.:yes:
Si ca sa revin la subiect,pronostic 1

Leo
2nd August 2008, 12:06
Azi iar o sa fim minoritari in tribune?????:headbang:

nu ati fost niciodata in minoritate
in plus cine va opreste sa-i luati de mana sa-i trimiteti la locul galeriei ?

TaciAcolo
2nd August 2008, 12:26
cu alexa am ceva ..lui ii pot da neatza? sper sa-i rupa picioru` un pandur

TaciAcolo
2nd August 2008, 12:32
:happy:happy:happy foarte bine

na bre ca facui ceva puncte :cry: o sa ma vezi banat in curand

2stupiddogs
2nd August 2008, 12:48
cu alexa am ceva ..lui ii pot da neatza? sper sa-i rupa picioru` un pandur
Mah, tu ai idei putine da' fixe! Ce trebuia sa pateasca fundasul Mioveniului care i-a rupt piciorul lui Vrsic (nu a primit nici macar averisment iar Vrsic este la a doua operatie in urma acelui fault!) sau Semedo pentru ca i-a rupt piciorul lui Plesan (nici fault nu a fost atunci!)? Asta este; fotbalul este un sport unde contactele fizice sunt inevitabile, unii au ghinion altii nu!

TaciAcolo
2nd August 2008, 12:52
ma lasi? pe infectu de alexa il stie toata lumea

Tim
2nd August 2008, 13:27
ma lasi? pe infectu de alexa il stie toata lumeaEu te las.Tu ne lasi???:cya:
Si azi v-ati propus sa stati numai pe jos,sa faceti antijoc si sa mimati fotbalul???

TaciAcolo
2nd August 2008, 13:31
@robyyy
Bah sobolanule,sa inteleg ca astea sunt invataturile primite in vale?! :shocked:
1

tu ai probleme cu geografia..:D lasa fotbalu` du`te la scoala

Tim
2nd August 2008, 13:33
tu ai probleme cu geografia..:D lasa fotbalu` du`te la scoalaOM nu a spus ca locuiesti in vale ci ca ai comportamentul....la vale!!!!:D

BacauHooligan
2nd August 2008, 14:54
Bate Timisoara ! chiar daca Pandurii a facut meciuri frumoase sezonul trecut

White Shadow
2nd August 2008, 15:25
na bre ca facui ceva puncte :cry: o sa ma vezi banat in curand

mai ai pana acolo :happy....mai cateva propozitii din alea si se rezolva :happy

castiga poli...au cel mai bun antrenor din liga 1...

TaciAcolo
2nd August 2008, 15:39
dushan ala e paralel ma cica ilie nu periculos:evil:

purpleheart
2nd August 2008, 17:59
azi e (sper) inceputul sfirsitului pt Badoi ! daca incepe Dusan fara el batem cu 4-0,daca intra in teren batem numa' cu 2-0 ! :yeah:

Marcus99Narci
2nd August 2008, 18:17
eu zic ca bat Pandurii 2-0 pe Paltinisanu .... cel mai bun sa invinga

iuli
2nd August 2008, 19:40
X2...FC Timisoara nu se bate la campionat in acest an

YoYoyOi
2nd August 2008, 23:47
2-0 pt banateni, daca intereseaza pe cineva :rolleyes:

Aurel.D
3rd August 2008, 00:27
este deja 3-0...pandurii, slaba astazi.

ensic
3rd August 2008, 00:29
Fain, bravo voua timisorenilor!

YoNuTzz
3rd August 2008, 00:30
e chiar 3-0 acum :D

delaparis
3rd August 2008, 00:31
2-0 pt banateni, daca intereseaza pe cineva :rolleyes:
Lugoj ? :shocked:

:D


E clar ca POLI are valoare ... de liga I .... :D

adi_sampon
3rd August 2008, 00:32
Felicit echipa din Timisoara pentru victorie

TaciAcolo
3rd August 2008, 00:37
corner, sut de la distanta, penalty :lol: 3 goluri ... scor prea drastic parca sunt hipnotizati Pandurii la Timisoara
Timisoara in rest nu prea a facut nimic poate s-au multumit cu scoru asta ..da e tot slaba mai mult de locu 5 nu cred

iulian_1976
3rd August 2008, 00:39
Poli este o echipa peste medie si cu expierenta.

Astazi a jucat extrem de speculant,stau foarte bine la lovituri libere.
Insa arbitrul a lasat un joc agresiv chiar dur al lui Poli.Nu cred ca o sa se
arbitreze asa cu Dinamo,Steaua sau CFR .

Pandurii au atacat extrem de frumos din pacate pe partea dreapta
e un fundas foarte slab Ghindeanu parca il cheama.
O echipa periculoasa Pandurii pentru ,,marile echipe,,.

alexuuBZ
3rd August 2008, 00:39
nu am vazut meciu! dupa scor..cred ca victoria timisoarei este pe merit! :)

TaciAcolo
3rd August 2008, 00:40
experimente pe Neagoe cu Ghindeanu , Murgan cred ...a vazut si el valoarea lor pe banca sa ramana......

75' Piturca este faultat de Brezinsky in careul banatenilor, dar nu se acorda penalty

vagus
3rd August 2008, 01:02
Neagoe ala si-a demonstrat infatuarea si prostia inaintea meciului cand a spus ca in conditii normale nu poate pierde la Timisoara. Pandurii n-a avut nici o ocazie importanta tot meciul si au scapat ieftin doar cu 3-0 ...

Lordliv
3rd August 2008, 01:02
Lugoj ? :shocked:

:D


E clar ca POLI are valoare ... de liga I .... :D

e clar ca poli este PESTE dinamo ca valoare!:D

ps. felicitari poli,lasa geana este doar o infrangere la una din cele 5 echipe adevarate de fotbal din liga lui mitica...nici tu nu sperai mai mult!

TaciAcolo
3rd August 2008, 01:07
Poli nu a impresionat ..a profitat la maxim de greselile din defensiva atat cu Ghindeanu si Murgan titulari:headbang: 2 jucatori penali nu stiu ce a fost in capu` lu` geana.. in rest nicio faza lucrata.
daca nu castigam cu Urziceni e grav e posibil sa mai vina inca o serie de meciuri fara victorie:D

delaparis
3rd August 2008, 01:12
e clar ca poli este PESTE dinamo ca valoare!:D

ps. felicitari poli,lasa geana este doar o infrangere la una din cele 5 echipe adevarate de fotbal din liga lui mitica...nici tu nu sperai mai mult!

De unde ai concluzionat aceasta concluzie ? :D
Poli este doar peste Pandurii azi ...

PS. tu doar in PS postezi ontopic ? :D

iulian_1976
3rd August 2008, 01:13
Pandurii nu au cum retrograda au echipa.
In aparare au pe dreapta o mica problema.
In atac sunt super ,e totusi etapa a 2 apoi au emotii cand sa o bage in poarta:D ..au timp sa mai lucreze la finalizare ptr ca au cu ce.

serv_ag
3rd August 2008, 01:24
eu zic ca bat Pandurii 2-0 pe Paltinisanu .... cel mai bun sa invinga

Karamian a facut instructie cu voi :ok:... mai zici ceva? :drak:

serv_ag
3rd August 2008, 01:25
dushan ala e paralel ma cica ilie nu periculos:evil:

Io v-as sfatui sa-l ascultati ... e singurul care stie ce vorbeste (chiar daca vorbeste in ceha) :evil:

serv_ag
3rd August 2008, 01:27
corner, sut de la distanta, penalty :lol: 3 goluri ... scor prea drastic parca sunt hipnotizati Pandurii la Timisoara
Timisoara in rest nu prea a facut nimic poate s-au multumit cu scoru asta ..da e tot slaba mai mult de locu 5 nu cred

Cam amaruie pilula, specialitate armeneasca :evil:

serv_ag
3rd August 2008, 01:30
cu alexa am ceva ..lui ii pot da neatza? sper sa-i rupa picioru` un pandur

a incercat, da' nu i-a mers ... Pandurii, daca vor sa nu retrogradeze, tre sa faca mici schimbari: 22 de jucatori si un antrenor ... restul e ok, inclusiv suporterii (desi au cam tacut azi...) :ok:

Marcus99Narci
3rd August 2008, 04:16
Karamian a facut instructie cu voi :ok:... mai zici ceva? :drak:

Felicitari Karamian :P

Lordliv
3rd August 2008, 09:25
De unde ai concluzionat aceasta concluzie ? :D
Poli este doar peste Pandurii azi ...

PS. tu doar in PS postezi ontopic ? :D

te ai prins!

ps. ce este aia ( ala ) PS ?:drak::evil:

relansat
3rd August 2008, 09:35
ma bucur enorm ptr Artiom. cred in continuare ca este unul din cei mai buni jucatori straini veniti in Romania, daca nu cumva cel mai bun.

2stupiddogs
3rd August 2008, 11:11
Neagoe ala si-a demonstrat infatuarea si prostia inaintea meciului cand a spus ca in conditii normale nu poate pierde la Timisoara. Pandurii n-a avut nici o ocazie importanta tot meciul si au scapat ieftin doar cu 3-0 ...

Mereu uit, de unde este Nea Goe asta?! :thinkso:

@robyy (banatull)
Probleme gogule? :happy:happy:happy

Leo
3rd August 2008, 11:16
felicitari Poli , desi echipa nu a stralucit ati castigat lejer
imi pare rau de Goga , nu merita al doilea galben
in plus arbitrul a tinut numai cu pandurii
mi-a placut galeria , sper ca a vazut toata tara ce au avut de zis

diorin
3rd August 2008, 11:32
Pandurii este o echipa mare,sigur nu vor fi lasati sa pice in B.
Coltescu a plecat cu sufletul negru ,a uitat sa ii dea galben lui Alexa, doar ii spusese si i-a tot repetat Condescu si "Valcea" ,dar ,oricum,tot si-a scos banii ,i-a dat al doilea galben lui Goga, numai Coltescu stie de ce.
PS;scandal mare,r-oltetii vor fi amprentati,alfel firmele germane nu ii mai primesc la lucru.:)

2stupiddogs
3rd August 2008, 11:36
Leo, fiecare intrare la minge a lui Magera si Alexa, erau considerate fault, de mult timp nu am mai vazut un arbitraj asa slab precum cel al lui coltescu!
Defapt cred ca cel care a facut delegarile, a gresit: cum sa arbitreze cineva din Oltenia un meci al echipei din Tg-Jiu?!

six
3rd August 2008, 11:38
Mereu uit, de unde este Nea Goe asta?! :thinkso:

@robyy (banatull)
Probleme gogule? :happy:happy:happy :ras-plans::ras-plans::ras-plans: ii amarat omu' se gandeste cum ii la matineu.....:D

2stupiddogs
3rd August 2008, 11:40
06, nu pica astia! Cine-l mai umfla cu voturi pe mincinashul?! :mda:

Leo
3rd August 2008, 11:43
da Banatene nici eu nu am inteles delegarea olteanului
oricum a fluierat tot invers si *******ul ala de tusier dinspre tribuna 2 unde am stat eu tot aiurea ridica fanionul
bine ca ati castigat
mi-a placut Garcia :ok:

six
3rd August 2008, 11:44
ai dreptate.......vai de mama lor :D

*Coco*
3rd August 2008, 11:49
Nu ati inteles delagarea aluia da tot cu Timisoara a tinut in 2 momente importante. Penalty la Piturca nu a dat cand a fost fault in careu ca lumina zilei , in schimb a dat la Goga unde Mingote nici nu a pus mana pe el!
Oricum Timisoara nu a a aratat fotbal pentru scorul care s-a inregistrat pe tabela

Leo
3rd August 2008, 11:52
ce ne-am face noi fara aceste minti luminate care inteleg tot din prima
bine ca ai inteles tu mai coco

2stupiddogs
3rd August 2008, 11:54
Ahaaaa, de acea a sarit mingea din piciorul lui Brezinski pentru ca l-a lovit pe....cine? :thinkso:

six
3rd August 2008, 12:01
azi de la 13.00 ii pe gsptv in reluare.....rog unii olteni care se dadeau cu cwru de pamant sa ia notite.....:P

Tim
3rd August 2008, 12:08
Nu ati inteles delagarea aluia da tot cu Timisoara a tinut in 2 momente importante. Penalty la Piturca nu a dat cand a fost fault in careu ca lumina zilei , in schimb a dat la Goga unde Mingote nici nu a pus mana pe el!
Oricum Timisoara nu a a aratat fotbal pentru scorul care s-a inregistrat pe tabela
Noroc cu Maxima Mititelului care ne arata fotbal.In fiecare etapa ...iau notite!!!!:groggy::D

laurdog
3rd August 2008, 12:35
felicitari bre banatenilor. daca anul asta nu functioneaza valizele si brichetele, poate va fi o lupta mai frumoasa si corecta

Tim
3rd August 2008, 12:39
prima surpriza a campionatului ..chit ca pe parcurs se va dovedi ca nu a fost o surpriza ..Deci ,pronostic 2.Iar a "nimerit-o"...baxtradamus!!!:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

serv_ag
3rd August 2008, 14:25
felicitari bre banatenilor. daca anul asta nu functioneaza valizele si brichetele, poate va fi o lupta mai frumoasa si corecta

Ms Laur, bafta si voua la Medias :ok:

TaciAcolo
3rd August 2008, 14:27
la scoru de 2-0 a fost penalty clar la Piturca rog banatenii sa se uite la tv da oricum nu conteaza ..e greu sa pleci cu puncte de la Timisoara
Neagoe a facut niste improvizati(ghindeanu,murgan,orac) si a vazut ca nu au functionat si asta ma bucura... Duminica trebuie sa-i batem pe urziceni:evil:

Cristian
3rd August 2008, 14:28
In acest moment echipele de pe primele 4 locuri joaca cel mai frumos fotbal :D Mult succes in continuare /OLE/

serv_ag
3rd August 2008, 14:32
la scoru de 2-0 a fost penalty clar la Piturca rog banatenii sa se uite la tv da oricum nu conteaza ..e greu sa pleci cu puncte de la Timisoara
Neagoe a facut niste improvizati(ghindeanu,murgan,orac) si a vazut ca nu au functionat si asta ma bucura... Duminica trebuie sa-i batem pe urziceni:evil:

Robbyyy, va urez sa bateti urzicuta .... cu restul, take a break :D

Tim
3rd August 2008, 14:43
..e greu sa pleci cu puncte de la Timisoara
:
E greu dar nu imposibil! Vezi cazul mioveniului: a plecat cu toate cele 3 puncte,a plecat in B si au plecat si cele trei puncte:canu,aliuta si popa!!!!:D

chinna tm
4th August 2008, 09:03
felicitari POLI.....am jucat bine tactic, am reusit sa blocam jocul pandurilor, am stat bine in aparare, garcia a acoperit bine golul dintre alexa si fundasii centrali, gol care de obicei se facea vazut in celelalte meciuri.....luchin si brezinsky au jucat foarte bine, siguri pe ei.....goga, probabil a vrut sa arate prea multe.....si i-a aratat arbitrul cartonul:D......trei puncte binevenite, in conditia in care am inceput sa mai si jucam ceva......sperante sunt.....

serv_ag
4th August 2008, 10:17
Nu ati inteles delagarea aluia da tot cu Timisoara a tinut in 2 momente importante. Penalty la Piturca nu a dat cand a fost fault in careu ca lumina zilei , in schimb a dat la Goga unde Mingote nici nu a pus mana pe el!
Oricum Timisoara nu a a aratat fotbal pentru scorul care s-a inregistrat pe tabela

Hmmm, tu ai televizor cu LED-uri? sau cum ai vazut meciul? ca nu prea seamana cu ce am vazut noi ... si nici aia de la GSP n-au vazut ca tine :no:

matei_viola
5th August 2008, 20:12
Problema mare cu gsp tv la reluare nu a avut unghiul adecvat transmisiei :headbang: