PDA

View Full Version : Pandurii acorda abonamente pentru suporterii fideli



Sergio_D
24th July 2008, 17:13
Clubul Pandurii va acorda un număr de 30 de abonamente pentru noul sezon suporterilor fideli ai echipei care au fost activi pe forum de la apariția site-ului www.pandurii-tg-jiu.ro. Toți cei selectați pe baza unor criterii stabilite de administratorul site-ului (cum sunt vechimea înscrierii sau număr de postări) vor fi anunțați printr-un e-mail, urmând apoi să confirme dacă pot onora invitația la meciurile din sezonul 2008-2009 și să primească indicații suplimentare.

O initiativa laudabila. :cool:


Buna ziua Sergio,



Clubul Pandurii va acorda un număr de 30 de abonamente pentru noul sezon suporterilor fideli ai echipei care au fost activi pe forum de la apariția site-ului www.pandurii-tg-jiu.ro.

Va anunțăm că figurați în baza noastră de date de pe forumul site-ului oficial al clubului Pandurii ca fiind printre cei mai activi suporteri. Conducerea clubului a decis să vă răsplătească activitatea cu un abonament pentru sezonul care va începe duminică.

Vă rugăm ca, în cel mai scurt timp posibil, să ne comunicați pe acest mail datele personale exacte, nume și prenume și CNP pentru tipărirea abonamentelor.

În cazul în care nu puteți veni la meciurile echipei de fotbal Pandurii din diferite motive, puteți delega o altă persoană să ridice abonamentul de la club.



Cu stima,

Iulian Diaconu

Administrator site

http://www.pandurii-tg-jiu.ro


Tot respectul pentru ca se gandesc si la comunitatea virtuala care sustine clubul. Hai Pandurii! :yeah:

TaciAcolo
24th July 2008, 21:08
si eu am primit...:D dar cred ca o sa fie la peluze

delaoltenia
25th July 2008, 16:30
25 RON,asta e pretul abonamentelor la jobul meu. :D