PDA

View Full Version : Clasamentul "In ce faza ajunge Portugalia"



ricky
1st July 2004, 18:48
Prin calificarea echipei PORTUGALIEI in FINALA EURO 2004 urmatorii participanti vor participa la tragerea la sorti :

ady_azzuro
ionita daniel
razvan141
radhoo
mapax
drakoness
radupe
adykamarad
stickflick
caliniosefide
pronostic
freeminds
florea_td
sossa_ro
gianni
ender
flash

FELICITARI SI...SUCCES LA TRAGEREA LA SORTI !

fia
1st July 2004, 21:17
Si fia adica subsemnatul unde este?
Nu se iau voturile din poll? :o:
Au votat 25 de oameni pentru finala... si pe lista sunt 18... deci lipsesc 7 :D

ricky
1st July 2004, 21:26
Vere FIA, parca ai dreptate !
Disperat ca am ramas singur cu numaratul, nici n-am citit ce a scris VADIM !
El spune "voteaza la POLL " asa ca, banuiesc, ii va lua pe cistigatori de acolo !

Merci de atentionare !

P.S. Pina la urma tot n-am inteles ce rost mai aveau postarile ?!

ricky
1st July 2004, 21:29
CEI CARE AU VOTAT LA POLL :

ady_azzuro,
alex_y,
birkof,
blueice,
botezsimina,
coniah,
Drakoness,
ender,
fanfotbal,
fia,
flash,
florea_td,
florincoduri,
FreeMinds,
gianni,
ionita daniel,
juventinu'1986,
kewell,
knxdan,
MaPaX,
ninimihca,
pronostic,
radhoo,
razvan141,
stickflick

Din pacate, UNII dintre cei care au scris mesaje...ramin pe...afara !

sa hotareasca "juriul" !

Paul
1st July 2004, 23:06
sfatul meu ... daca tot sunt 25 , decat sa fie o tragere la sorti , mai bine ii punetzi sa dea pronosticul (cu scorul exact/pronostic tip 1x2 , si mai troatzi dintre ei ... unde mai pui ca unii nu `au mai dat pe forum de cand au votat aici )

ricky
2nd July 2004, 07:23
PAUL, dupa parerea mea...parerea ta inseamna inceperea unui nou concurs !
EI, cistigatorii, au...cistigat deja unul !
Ce zici ?
Oricum, pentru astazi, la intilnirea forumistilor, pina sa aduca "boy-ul" berea, au si ei de lucru... :evil:

fia
2nd July 2004, 08:57
P.S. Pina la urma tot n-am inteles ce rost mai aveau postarile ?!
Pai sa mai faca lumea mesaje... si dupa aia sa se duca la "Cel mai prolific forumist" si sa zica :"Am 1000 de posturi" sau.... Ura! Pot sa-mi avatar!

sossa_ro
2nd July 2004, 09:57
Interesant. Pe prima lista sunt, pe cea de-a doua am ramas pe dinafara. Oricum, vreau sa multumesc site-ului onlinesport pentru ideea acestor concursuri. Chiar daca nu am castigat nimic, am urmarit cu atentie campionatul european si .... am reusit sa devin si campion la minigolf v2

adykamarad
2nd July 2004, 12:59
Chiar, ce rost mai aveau postarile daca acum se ia in considerare doar cine a votat? Eu zic ca daca la restul la toate trebuia sa postam un raspuns, atunci ar trebui si aici sa se ia in considerare atat postarile cat si voturile din POLL, ca sa impacam si capra si varza. Indiferent de ceea ce va decide juriul, toti cei care stiu ca au dat raspunsul corect sunt castigatori si asta este cel mai important, indiferent daca sunt pe lista de tragere la sorti sau nu.
Multumesc frumos pentru atentie.

ricky
3rd July 2004, 14:48
ADYKAMARAD, cred ca INCA aceste concursuri sint pregatite in pripa, rapid, superficial !
Orice inceput e greu !

Eu am facut deja apel pentru un concurs BUNDESLIGA dar...am primit un raspuns evaziv !
Oricum, nu mai vreau sa-mi pierd timpul cu numaratul voturilor si, la sfirsit, sa fiu injurat de unul sau altul care...freaca menta !

Daca OLS nu-mi raspunde in urmatoarele zile, atunci, in cazul in care DORESC sa fac acest concurs, ma vad nevoit sa-mi caut al SITE !
(E vorba de "socotitoarea automata" a pronosticurilor)

Campionatul german incepe pe 6 august dar...timpul zboara !

fia
5th July 2004, 17:46
Tragerea la sorti cand e? Nu trebuia sa fie al Forum Meeting?

Vadim
5th July 2004, 19:57
Nu a mai fost la forum meeting pentru ca nu a venit Vasile din partea PC Magazine. O sa o fac eu in locul lui, in seara asta.

blueice
6th July 2004, 08:49
Nu va suparati,eu de ce nu apar pe lista pt tragerea la sorti,am pronosticat ca Portugalia ajunge in finala!

ricky
6th July 2004, 18:26
Nu va suparati,eu de ce nu apar pe lista pt tragerea la sorti,am pronosticat ca Portugalia ajunge in finala!

BLUEICE, raspunsurile tale sint urmatoarele :

-campioana:PORTUGALA
-vicecampioana:ITALIA
-scorul finalei:1-0
-golgeter:PAULETA
-numarul de goluri:6

La intrebarea "cine va fi campioana ?" ai trecut "PORTUGALIA" !
Ori, acest raspuns ar fi trebuit sa-l dai la intrebarea a 2-a !
Deci, punctajul l-am calculat inregistrind raspunsul LA FIECARE INTREBARE !
Nu s-a pus intrebarea "cine ajunge in finala ?"
Felicitari pentru PRONO !
Ai fost, oricum, foarte aproape de "raspunsurile" corecte !
Mult succes data viitoare ! /hello

Vadim
6th July 2004, 18:32
Cistagatorul unui abonament la PC Magazine, prin tragere la sorti facuta de mine, este GIANNI, pe care il rog sa il contacteze dupa 12 iulie pe PM pe Vasile314tzurka pentru a-si ridica premiul. Felicitari si multumim pentru participare.